Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Zsó1baba,

külön olyan helyiség ahol a kisbabát szoptatni illetve pelenkázni lehetne nincs a klinikán. Mondjuk amikor Én mentem a 6 hetes kontrollra, akkor a kisbabát otthon hagytam, 3 üveg anyatej volt Neki lefejve.

Aliz.
Vendég
 


Zsó!

Én magammal vittem a Picurt a kontrollra. Az alagsori rendelőben voltam és amikor sírva fakadt rögtön kijött egy nővér és érdeklődött hogy szeretném e megszoptatni, mert abban a rendelőben nincs senki.
Mondjuk a terhesgondozáson is többször volt, hogy láttam szoptató anyukákat ott ahol a ctg-t csinálják.
Pelenkázni meg szerintem simán pelenkázhatsz a csecsemősöknél.
Végülis tengernyi anyuka jár kontrollra babástol nem hiszem, hogy ne tudnának megoldást találni ha valamelyik nővérkének szólsz hogy etetni, pelusozni szeretnél.

Timi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok,

En mar tul vagyok a felidon, dr Gavai Martarol tud valaki valmit mondani? Ismeritek? Nala szulnek..
koszi
Zsiraf
 
 

 
 

Sziasztok!

Már több topikon is feltettem a kérdésemet, hogy szült-e valaki Dr. Magyar Zoltánnál, de sehol nam kapok rá választ?
Az első gyeremekemet nem nála, de a klinikán szültem, de a másik dokinak olyan húzásai volt szülés közben, amit nem szeretnék újra átélni (előtte 10 évig jártam hozzá és elismerem, hogy mint nőgyógyász nagy tudása van).
Ha valaki megosztaná velem az élményeit, legyen az pozitív vagy negatív annak nagyon örülnék.
16 hetes vagyok egyébként és találkoztam már vele, de első látásra nem derül ki, hogy hogyan viselkedik szülések közben.

Köszi
Gabi

Kép

Kép
 
 


Szia Mindenki!

Új vagyok a terepen és egy doki után kutatok a SOTE I-en.

FEKETE TIBOR dr-t ismeri valaki?

krikotot


Zsiráf!

Én Gávainál szültem már 3-szor, nagyon jó szakembernek tartom, csak sajna az utóbbi évben kicsit kiszámíthatatlan a kedélye. A szülésznőm néha "retteg" vele dolgozni (ezt ő mondta így), ha épp rossz napja van. Én a 3. babámnál pont a rossz napját fogtam ki, egy kicsit össze is szólalkoztunk, de szerencsére mindketten felül tudtunk ezen kerekedni és a szülés szépen lezajlott, még mosolyogtunk is :O)! Azután is mindennap bejött hozzánk, és nemcsak mint orvos, hanem mint nő is tudott néhány jó ötletet adni. Ha jól tudom, most már csak magánrendelése van. Te milyennek látod?

krikotot
 


gabka77, krikotot!

Én csak Máté Szabolcsot ismerem. Nála szültem. Szuper!
Én őt tudom jó szívvel ajánlani inkább!
Ld: http://www.nlcafe.hu/forum/?fid=441&topicid=184863
:oops:
 


Sziasztok!

7 hetes kismama vagyok és hármasikreket várok, ezért a SOTE I. klinikán keresnék jó orvost. Tudtok valakit ajánlani?

 
 


Üdv! Segítséget szeretnék kérni! Az I.számú Nőgyógyászati Klinikán keresek olyan orvost, aki foglalkozna velem.Ma voltam a vese problémámmal kontrollon, ahol a hasi UH-nál egy 52 mm-es cystát találtak a bal petefészkemen.(ben).A vese bajom miatt, javasolt a művi meddővé tétel (amit én amúgy is terveztem), amiről kapok papírt is, viszont ezt csak ezen a klinikán csinálják meg ingyenesen, így gondoltam a cysta miatt is itt keresnék orvost.Csak teljesen tanácstalan vagyok, hogy kit keressek. Van valami ötlet?Ja, és hogy mennyire sürgős? Mármint ha várok egy-két hetet az orvoshoz menetellel az gond, vagy menjek minél előbb? Lehet bajom, ha várok kicsit? (csak a papír miatt kérdezem, mert azt két héten belül postán küldik)
 


Sziasztok!

Látom, hogy nem pontosan ez az a topic amit keresek, de sehol nem találok hasonlót. Nekem az lenne a kérdésem, hogy tudja e valaki, hogy az I-es nőin mikor van kismamatorna? Vagy csak segítsetek kérlek titeket, hol van azoknak a kismamáknak a fóruma, akik ittfognak szülni? :shock: Előre is köszi!

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Tabati,

először is az orvosoddal kellene megbeszélned a terhestornát, mert Ő ad rá majd igazolást, hogy mehetsz tornára. A doktor úr el mondja még az időpontját is a tornának.


Amethiszt

Kép
 


Sziasztok!

Sok jót olvastam a fórumon DR. Sziller Istvánról, de a magánrendelője elérhetőségeit sehol nem láttam. El tudná valaki küldeni nekem?

Válaszotokat előre is köszönöm! Tella
 
 


Sziasztok!

Tud valaki infot adni Dr Szarka Andrásról? Az édesapjához járok terhesgondozásra, és ő ad át a 34. héten a fiának, aki majd levezeti a szülést! Jár hozzá valaki, mert az apukája nagyon aranyos és készséges?!

KépKép

KépKép
boo
 
 


Kedves Boo!
Én is hasonló cipőben járok, lévén szeptemberre vagyok kiírva és kicsit furcsának tartom ezt a helyzetet, hogy az apukához járok terhesgondozásra, majd a fiánál szülnék...

Van egy ismerősöm, akitől várok információt dr. Szarka Andrással kapcsolatban. Ahogy lesz, szívesen megosztom Veled.

Nálam jelenleg még a ÁEK (volt MÁV kórház) is szóba jöhet, de egyelőre nem zártam ki az I. Nőit sem.
 


Bobita

Örülök!!! Ha meg tudsz valamit konzultáljunk! ÍRj privit, az egyszerűbb!

A MÁVot én nagyon nem ajánlom!!! Most jött vissza két friss (1 éven belüli) nagyon gáz tapasztalat. Nyilván ezt is orvosa válogatja, de azért légy körültekintő!

Te amúgy meg vagy elégedve az öreg Szarkával? Mert szerintem kedves, meg készséges, csak kicsit drága :?

Én az Istvánnak szemezek még, csak most már baromi hamar el kéne döntenem, hogy mi legyen, mert 18. kerületi SZTK ba kezdtem el járni, ott csináltak kartont, ott si várnak, Szarkához kedden kell mennem az integrált vérvételre, ami 29e Ft. Közben meg ha az István mellett döntök, akkor lépni kéne. Szóval a franc tudja mi legyen :roll:

Akkor Te most hanyadik hétben vagy?

KépKép

KépKép
boo
 
 


Boo

írtam privit, de lehet, hogy elszállt.

Megnéznéd, hogy megkaptad-e.

Köszi!
 


Sziasztok!

Visszaolvastam, de lehet, hogy nem elég alaposan....
Lenne 1 kérdésem. Csütörtökön megyek a klinikara 4D ultrahangra. Volt ott valaki, mik a tapasztalatok? Hol kell fizetni? Elfelejtettem megkérdezni amikor idopontot kertem, es azota nem igazan sikerul felhivnom oket......

Elore is koszonom!
Udv,
maba
 
 


sziasztok

ismeri esetleg valaki Sziller István doktort köszike

Kép
 


Kedves Boo és Bobita72!

Én tavaly nyáron szültem. Terhesgondozásra szintén az"öreg" Szarkához jártam, a szülést pedig a fia vezette le.
Szarka Gáborhoz nagyon szerettem járni, mert mindig nagyon
készséges, lelkiismeretes, odafigyelő volt. Még lelkiekben is támogatott mikor terveztük a babát, s nem akart összejönni.
Hát igen, nem olcsó, de melyik magánorvos az. Én voltam olyan
magánorvosnál is aki azt mondta, hogy most fáradt, hogy bármilyen problémát is megbeszéljünk. S ez is persze kemény pénzek fizetése mellett mondta.
Úgyhogy én továbbra is maradok Szarka Gábornál.

A szülést a fia vezette le. Nem volt semmiféle probléma. Rögtön jött
mikor megindult a szülés. A szülés alatt végig mondta, hogy mit csináljak; türelmes és higgadt volt. Összesen 4 napot töltöttem a kórházban, de mindennap meglátogatót. Ha pedig nem voltam a szobában, akkor megkérdezte a szobatársaimat, hogy minden OK-e velem. Én a második babámat is nála szeretném majd
megszülni.

Ha pedig bármi probléma adódna, akkor úgy is több orvos van
egyszerre jelen a szülésnél, s rögtön megkonzultálják a dolgokat.

Fiatal, pályakezdő dokinak néz ki, de egy SOTÉ-s "öreg" orvos azt mondta róla, hogy ígéretes, jó szakember lesz belőle.

Remélem segítettem Nektek.
Ha bármi kérdésetek volna, szívesen válaszolok.

Bébibogyó


Szia Paradizs!

Én Sziller doktorhoz jártam terhesgondozásra, most szültem nála február 27-én császárral. Ha kérdésed van írj privit, mert ritkán tudok jönni a társalgóra.
Csak jót tudok mondani Sziller doktorról :D

Üdv.Andabella

Kép
Kép
 


SZiasztok!

Andabella szerintem padrizs nem fog mostanában válaszolni,mert ha jól látom a vonalzóján a 28. héten van, és hármasikrekkel akkor már benn kell feküdni a koriban.
Sziasztok!

Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


sziasztok!

kicsit kihalt ez a topic, de remélem valaki még olvassa!
én a Csatlós doktornőhöz járok magánrendelésre, de nem tudom, hogy a ctg-re majd mehetnék e a klinikára, nem szívesen fizetnék hetente egy nagyobb összeget! hogy megy ez, kell beutaló, vagy telefonálok, és megmondom, hogy a doktornő betege vagyok, és adnak időpontot? ha bármiben tudtok segíteni, annak nagyon örülnek! előre is köszi!

KépKép
Kép
 
 


Sziasztok!
Ha valakit erdekel akkor, hetfon es csutortokon 10 oratol van a terhestorna.
 


Sziasztok!

Bocs, kérlek nézzétek el nekem hogy ide írok – kezdő lévén nem boldogulok egyik aukciós oldallal sem egyenlőre.

Egy többfunkciós újdonságot, az 5 az 1-ben formapárnát szeretném a figyelmetekbe ajánlani!
1. a párna pocak alá- és derék megtámasztására
2. szülés után ezen ülve a seb nem nyomódik
3. szopiztatni a Babucit
4. hasaltatni a Babucit, amikor még nem tudja tartani rendesen a fejét (utána is-amikor már tudja)
5. amikor már majdnem ül a baba, a közepébe ültetve megtámasztja őt.

A párna levehető, húzózáras huzattal készül. A szivaccsal töltött párna „baleset” esetén forgódobos mosógépben mosható. Tartalékhuzat választott anyagból rendelhető.

A képen látható párna „M” méretű, „XL” változatban is készül.

Készülőben a „csúcs” párna, amelyet ikrek szopiztatásához ajánlok.

További termékek:
- kiságy-garnitúra: lepedő körben gumis, hogy ráfeszüljön a matracra, takaró – 3 réteg téli vagy/és nyári, 2 db fej alá való „párnácska”, 2 db zsebes(!) fejvédő a rácsra, amely körbe éri a (120x60) kiságyat.
- nyálfogó kendő nyakba „szerelhető”– kialakítása folytán tovább bírja, mint egy partedli. Ez is újdonság!
- pelenkatartó – felakasztható - újdonság
- egyéb párnák – méret, szín, forma megrendelés szerint
- zsebes falvédő rendelésre – választott anyagból
-alul (is) nyitható meleg hálózsák

Ha van valami varrható „cucc”, amit kerestek és nem leltek, hiányzik a palettáról kérlek, jelezzétek felém. Én igyekszem pótolni a hiányt.

E-mail: marikogold@citromail.hu

Kép

Kép

MarikoGold
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron