Új privát üzeneted érkezett!

Orvost keresek az István kórházban. Ajánlották Gajdos Editet és Lázár Gábort. Mit tudtok róluk? Hol lehet elérni őket?
 
 


Szia,

Inkább az István kórház topikjába írj, mert azt olvassák az érdekeltek. Nekem más a dokim az Istvánban, úgyhogy a fentiekről nem sokat tudok. A Gajdos doktornőt sokan dicsérik.
Orsi

Kép

Kép
 
 


Szia Csiszi!

Én 11 napja szültem Gajdos Editnél, én is csak ajánlani tudom őt. Lázár Gábor kétszer csinált UH-ot nekem, egyszer szimpi volt, egyszer nem annyira.

Kép
Kép
Kép
 
 

 
 

szia Csiszi!
én Gajdos dokinőhöz járok, most vagyok a 28.héten, és ikreket várok. nekem mint nődokit ajánlották a terheségem előtt, aztán elmentem hozzá és a következő vizsgálaton amikor is kiderült a terheségem...szóval azóta ő a dokim. a magánrendelésére járok, a váróban sok kismamaával beszéltem és a kórházban is a benti vizsgálatok alkalmával....és mindenki csak jót mondott róla.
egyszerű, nyugodt ember, nagyon lelkiismeretes, bármilyen "hülye kérdésemre" válaszol, és mindig érzem, hogy maximálisan figyel rám....a sajátos és általános terheségi paráimat leszámítva bízom benne, és szerintem ez a fontos.
 
 


Igen, Gajdos!!!!!!Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Szia Csiszi,

Ha még nem döntöttél volna, Lázár Gábort nem ajánlanám. nekem elég rossz tapasztalataim vannak, nem igazán megbízható...
 


Szia Orion!

Ha nem is keresel orvost megeml�tem (h�tha haszn�t veszed), h egy ismer�s�m a Herceg Szabolcsn�l sz�lt h�velyi �ton ikreket. Tudom, � most nem olyan divatos, de a Te esetedben azt hiszem az ikres sz�l�sben val� j�rtass�got is �rdemes lehet figyelembe venni.

Szia!
Ilon
 
 


Kedves Ilon és Orion,

Tapasztalatom szerint Herczegh könnyen császároz. Ikreknél nem tudom, belemenne-e hüvelyi szülésbe... Egyébként pedig nehéz nála a háborítatlan szülést megközelíteni is. (Mellesleg nem a Söfiben van? Vagy ott is?)

Virág
 


Sziasztok!
Réka vagyok. Én is ikreket várok és még mielőtt ez kiderült volna Gajdos dr.nőt ajánlották nekem. A nála elvégzett első UH-on kiderült, hogy nem ketten vagyok, hanem hárman Kép
Nagyon megbízhatónak, lelkesnek, tapasztaltnak és mindenekfelett nyugodtnak tűnik a doktornő, de ikrekben nem tudom, mennnyire van otthon.
SZóval én is szívesen veszek minden tapasztalatot.

Orion!
Ha jól számolom, még nem szültél, de azért gondolom eléggé képben vagy a terhesgondozás területén.

Köszönöm a válaszokat előre is:
réka
Vendég
 


Ja és még nagyon fiatalkák vagyunk, csak most vagyunk a 7. hét végén. Inszeminációval sikerült! Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Bár én a Schöfiben szültem ikreket, nem az Istvánban, de annyira szuper dokim van, hogy bevállalta a normál szülést úgy, hogy a B baba faros volt ráadásul. Aki orvossal azóta beszéltem, mindenki csak ámult. Az egész szülés össz-vissz egy óra volt, mindkét babó egészséges.
Nem reklámozni akarom a dokimat, meg rábeszélni senkit, de én nagyon zerettem volna elkerülni a császárt. Ha valakit érdekel szívesen írok többet, akár magánban is.


Réka
 
 


Sziasztok,

Kérdezni szeretnékKép
Tegnap derült ki, hogy sikerült a 4. beültetésem és 122 a hcg szintem, ami eléggé magasKép
Ezzel a hcg-vel szerintetek ikrek vagy sem?

Előre is köszi a választKép

Viki

Viki
nviki
Budapest III. kerület
 
 


Szia Csiszi!Én is az István khban szültem a 13 és 12 éves fiaimat.Az én orvosom Dr Siklós Pál .Az életemet is rá merném bizni.Remélem minden rendben lesz ,sok sikert és egészséget.

Éva


Sziasztok!

Bocsi a zavarásért!

Ha valakit érdekelne egy új babakerítés, akkor jelezze, kérem privibe!
Mi sajna egyszer sem használtuk, mert anélkül vettem meg, hogy gondolkoztam volna! Pici lakás, nagy kerítés

új, extra nagy járóka, babakerítés. A járóka 7 elemből + 1 ajtóból áll. Egy elem 1 méter széles, és 70 cm magas. A Járókát az igényeknek megfelelően lehet felállítani. Mivel nincs alja, a helyiség adottságaitól függően lehet különböző nagyságú, ill. szögű ( 4,5,6,7,8 szögű) járókát kialakítani. Az összes elem felhasználásával átmérője 2,7 méter! Több gyereknek is ideális, elegendő tér van a játékra, a baba nem érzi magát úgy bezárva, mint a hagyományos négyszögletűben. Kertben, teraszon is felállítható. Helyiség egy részét le lehet vele keríteni, vagy gyerekekre veszélyes tárgyakat elkeríteni, pl. kandalló köré felállítani.

Kép Kép Kép Kép

Kép
 


Közben gondolom a topik eredeti témája már megoldódott :wink: , de hátha valakinek info lesz, én is az Istvánban szültem az ikreim, simán, Dr. Hetényi Gábornál, fantasztikus orvos és ember.

 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron