Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Most meg a banya tanya nem nyillik :twisted: :twisted: :twisted:

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12


Most látom Kamilla 8 hónapos :lol: :lol: :lol:

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12


Sziasztok!

Sajna nekem sem nyilik a tanya. :cry: Tegnap irtam már az adminisztrátornak, mert ha én kilépek egyszer,akkor többet nem tudok csatlakozni, csak ha jóvá hagyatom megint a csoporttal. Még este akartam küldeni egy fájl amibe összeirtam a magyarországi tapasztalatokat a szálláshelyekről, de már nem engedett be. Azt igérték megnézik, és megmondják mi a gond. Hát nekem eddig nem jött be ez az új hely :evil:

Méri

KépKép
 
 

 
 

Szegény Kamilla a 8 hós kisszülinapjára lázzal ébredt. Éjjel nem sokat aludt - mi sem - meleg is volt, de nem bolygattam még lázméréssel is, reggel meg már 38,7 volt (már levettem a fél fokot, mert a hőmérő 39 felettit mutatott :( ) Semmilyen más tünete nincs egyelőre :?

Most először beteg.
Hát, hétvégén mennénk etyekre házassági évfordulót ünnepelni, így kétségessé vált ez is. De remélem lemegy a láza, mert lázasan nem megyünkvele, itthon meg nem hagyom. Még hogy kimaradjon a jó borok kóstolgatásából... 8) :lol:

Vki a múltkor "panaszkodott", h nem nagyon mondd szavakat a babus, na Kamilla sem, legalábbis én nem értek ki értelmes szótöredékeket. Viszont ha azt ismételgetem neki, h baba, hátha ő is megismétli, teli pofával mosolyog rá, olyan, mintha kiröhögne :) :?

nekem sem jön be a másik oldal :o

Adri és

Kép
 
 


Mármint nem nyílik, amúgy nekem tetszik az az oldal

Adri és

Kép
 
 


CSajok!

Sajna meg nekem sem jott be ez az uj dolog, pedig itt vagyok, olvasok, meg bejelentkeztem.
Tegnap mar nem volt idom irni, de vegig olvastam kicsit zavaros nekem meg, de azert igyekszem.
Mostmar osszeallt, hogy van aki az itt olvasottra ott valaszolt:)))
Gondoltam micsoda enigma? De megfejtettem.
Adri azt mar en is akrtam mondani, hogy szivesen viszlek, illetve barkit akinek szuksege van ra. MEg hozzam is befer egy anyuka gyerek talan kicsi babakocsi is.

MEg viszunk furdot is:)

csok

Üdv: Nikike

Kép
 
 


GAbi boldog szulinapot!!
KAminak is gratula a 8. honaphoz.

csok

Üdv: Nikike

Kép
 
 


most nem tudom megnyitni az oldalt, meglatom este

Üdv: Nikike

Kép
 
 



Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12


Sziasztok!

A banyatanya engem is szívatgat sokat.
Ha megyünk vidékre (Judhoz vagy Katihoz), akkor lehet, hogy valaki elfuvarozhatna minket, de még az sem kizárt, hogy autóval nyomulunk mi is. A férjem nagyon bíztat, hogy vágjak bele, még azt is felajánlotta, hogy előző nap elmegyünk együtt közösen próbaútra, hogy ne legyen teljesen ismeretlen a terep.

Erik kicsit az agyamra megy, állandóan hasra fordul, de úgy meg nagyon utál lenni, a visszafelé forgás meg persze, hogy nem megy neki. Így feszt vinnyog... mondogatom neki, hogy csak akkor forduljon meg, ha visszafelé is megoldja valahogy. Tegnap este már az apukája is próbálgatta tanítgatni, együtt hemperegtek a földön.... nem valami tehetséges egyelőre.

Hozzánk meg ma délután vendégek jönnek. Az egyik munkatársam (barátnőm), akinek 4 (!) nappal fiatalabb a kisfia Eriknél. Elég vicces volt a kórházban, mert ő is Járányi Beánál szült.

Kaminak jobbulást. Nagy kár lenne, ha kimaradna a borkóstolóból.

Na az én kisfiam már megint hason....

Gabi&Erik

Kép
 


Sziasztok!

Gondoltam írok most ide, ha mindenki most ide jár a régi megszokott oldalra.

Frusi: köszi a képfeltöltés infót én is azt csináltam meg vagy ezerszer, de nekem a tabló kép helyén csak egy x van, ahogy Jud is írta:(A mi gépünk vhogy nem akarja, amit a tieteké igen:)

Képzeljétek. Szegény uncsitesómnak ikrei születtek, 24 hétre meg kellett császározni és 700 illetve 750 grammosak, ma megyünk be meglátogatni, csak én meg teljesen kivagyok borulva, hogy nekem itt az egészséges és szép és aranyos gyerekem, ő meg.....Hát nem is írok többet mert a sírás kerülget.

MÁS: tnap este voltunk a pólus centerben, van a galérián ilyen kölyökpark, ahol szerdánként egy néni megnézi a gyerek fejlődését, tanácsokat ad, de engem teljesen elrémísztett, hogy figyelem zavara van a gyereknek, meg hogy azzal is baj van, hogy nem tud a seggén 5 percig egyedül játszani (lakásban) a játszótéren bezzeg kutya baja, meg mondott még furcsa dolgokat, de hát kérdem én egy 15 hónapos gyereknek már tökéletesen kell tudnia mindent?Mert én tnap este már annyira kiborultam, hogy nekem a gyerekem buta, meg hogy rosszul nevelem,meg persze még nem tud szótagokat mondani, inkább csak hümmög, aztán estére már tiszta pánikban voltam, de mára lenyugodtam, hogy ne ez legyen a legnagyobb problémám,hogy 15 hónaposan nem einsten még, más gyereke meg az életéért küzd.

Na ez hosszú lett.

Pusz mindenkinek Timi és

Kép
 
 


hali!
Zsombi alszik!:)
Most neztem fogyokuram 32 napjat taposom. NEm veszes! Vera, hogy allsz? Birod meg? Kilok? Nekem nagyon bejott, vagy mar mondtam?:)

Timi: ez a neni nem erdekelt veletlenul abban, hogy utana fizetos foglalkozasokra vidd a gyereket oda??? A legjobbakat kivanom az unokatestveredeknek, kitartas es minden mast!:(

Apa megint elhuzott 2 napra, holnap este jon, mar alig varom! Vettunk neki egy tuti oltonyt tegnap az Arkadban shoppingoltunk gyerekestul mindenestul.

Adri lathattalak tegnap kb. 4 korul a Nagy Lajoson??? NEm voltam benne biztos , hogy TE vagy mert csak elsuhantam es Apa akkora, hogy nem lattam ki mellette teljesen, meg meg en is vezettem.

csok

Üdv: Nikike

Kép
 
 


Nikike, engem bármikor lehet látni a Nagy Lajoson, talán kicsit 4 előtt én lehettem. De csak ha Kami is ott volt :-)

Adri és

Kép
 
 


Timie: minden elképzelhető jót kívánok unokatesódéknak!!! Kitartás!

Gyerekfejlődés: nem hiszem, hogy bármilyen következtetést le lehet vonni egy alig 1 éves bébike viselkedéséből... ha ezeket egy 6 éves anyukának mondanák, akkor kétségbe lehetne esni(picit), de most nem kell ilyesmi miatt aggódnod...

KépKép
 
 


Javítok: 6 éves gyerek anyukájának mondanák.... :oops:

KépKép
 
 


Ja, az én ngyobb lányom kb 8 éves koráig szenvedett, ha 10 percnél tovább ülnie kellett....na, a magatartás jegye csak 3as volt...és akkor mi van??? :roll:

KépKép
 
 


Szisztok !!

De jó , én is itt vagyok !! A tanya kicsit lassú és nekem sem akar engedelmeskedni !! (Írásilag )

Timikém !!Ne foglalkozz te semmivel , a fiúk egyébként is később kezdenek ált. mindent !! Hát tiszta bolond emberek vannak !! Ha valami baj lenne te leszel az első aki észreveszi , megérzi , hogy talán ezt nem így kéne ..stb.
Uncsitesódéknak meg millió szerencsét és boldogságot a babákhoz !!!
Dokik mit mondanak ? Már hallottuk olyat , hogy egészséges gyönyörű baba lett a kis koraszülöttből !! :lol: Reménykedjünk !!

Adri !!! Ez-az !!!!! gyerünk abba a kocsiba !!!
A mosoly babámnak meg nagyon sok boldogságos 8. hónapot !!!!! :lol: :lol:

Gabi !!! Kitartás a fordulgatásokhoz !!! Nem ezt akartuk ??? :lol: :lol:

Niki!!! Nagyon irigy irigy a fogyódra !!!Ügyi vagy !! :lol:
Én meg egyszerűen nem bírom elkezdeni !! :?

Tündi !! Bius szeme , hogy van ??


Puszka mindenkinek !!!


Kati és

Kép


Kép
 
 


Koraszülött osztályon dolgoztam 5 évig...sok-sok iciri-piciri babával :lol:
700grammos babákból lehetnek egészséges emberkék...hosszú, kemény munkával jár, mind a kórházi személyzet, mind pedig a szülők részéről, de az eredmény a legfontosabb... :lol:

KépKép
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm a jókívánságokat uncsitesómnak, átadom neki:)Sajnos ma nem tudtunk bemenni, mert a szülei jöttek fel vidékről, meg az anyósáék is ma mentek be, így elég sokan voltak, és még ma délelőtt elég rosszul érezte magát.
Ma beszéltem vele telefonon 24. hétre születtek, és most 65 dekás és talán ha jól hallottam a másik baba 70 dekás, mind a kettő kisfiú.
Rolandka fejlődésén már nem is idegesítem magam, ép tnap este mondtam a páromnak, ha nem lesz Albert Einstein majd lesz Albert herceg:))))

Csajok: most hova irogatunk?Ide vagy oda?Mert ennyit márnem tudok én se nyomon követni.

Amúgy már nagyon kíváncsi vagyok rátok, de megvárnám azt az időt mikor már mindenkinek a babócája kicsivel nagyobb lesz (járni tudnak), mert akkor már ők is stabillabban tudják magukat tartani, ha a kisfiam véletlenül meg akarja őket szeretgetni, mert akkor tuti esés lesz belőle.
Na röviden ennyi, majd hnap alváskor kicsit több, megyünk fürdetni.

Jó éjszakát mindenkinek

Timi és

Kép
 
 


SZiasztok!

Timie: Jót mosolyogtam azon amit az a tanácsadónő
mondott. Az én fiam sincs el öt percig a fenekén, és
még csak szavakat sem mond. :)
Ma voltunk a 15 hónapos oltáson. Ott láttam egy 4 hónapos
kislányt aki már kúszott. Lali meg tíz hónaposan kezdett
el mászni. :)
Ránk aztán tényleg igaz a mondás, hogy a fiúk lustábbak.

Szép estét mindenkinek
Hajni és Lali
 
 


Sziasztok!
Hazajöttünk!!! Sajnos napok óta nem tudom regisztrálni magam a tanyán:( rákattintok a linkre, mait kapok és ki is írja, hogy sikeres regisztrció most aztán már bátran beléphetek, de mindig sikertelen:( nem adom fel!!!!
Itykó

Kép
[/url]
 
 


Sziasztok!

Rápislogtam a táblánkra, HOL LEHETNEK???? MI VAN VELÜK???

Ani20-----Benedek
Kinga-------Ádám
Tündi(76)------Luca
Lufi----Benedek
Zsolka-Zsófi-----András
venzkone-Niki-----Vencel
Bmszsz-Andrea-----Alexa
F.Kitti----Marci
Édi, edina____Maja
Szilvij-------Barnabás
Judit( 34)-----Soma
Sziszike----Bence

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12


Hajrá Itykó...Várunk!!! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Néha rendetlenkedik, bízunk benne csak jó lesz 8)


Sziasztok!
Orvosválasztással kapcsolatban lenne szükségem segítségetekre. 13 hetes terhes vagyok és most készülök orvost váltani. Az Uszokiban szeretnék szülni, ezért napok óta a topikot bújom. A minap bent jártam ügyeleten és egy dr. Halász Domonkos nev? fiatal, szimpatikus doki vizsgált meg. Gondolkodom, hogy ôt válasszam-e, de nem találtam róla egy darab hozzászólást sem. Szült esetleg valaki nála, tudtok róla valamit?
Elôre is nagyon köszönöm, Tusimi
 
 


Tusimi: en nem tudok rola semmit:( Tenyleg fiatal lehet.

Üdv: Nikike

Kép
 
 


Sajnos engem nem enged a banyatanya forumozni. kb 10 x probaltam meg ma este irni, de nem kuldi at az uzeneteimet, sot en a smilikat sem tudom hasznalni. Mar irtam a csajnak hogz Help, de elegge elvagyok keseredve, hogy 2 nap alatt nalam 2szer is olyan rendszerhiba van, amiert nem tudok belepni, vagy irni, amig mas igen.Gondolkozom hogy masik neven regisztralok, hatha az jo lesz. na mindegy, elvagyok szontyolodva. :cry: Megirtam a repulogepes tapasztalataimat, kuldom a mailt korbe. Akinek megvan a cime.

udv

Meri

KépKép
 
 


Hahó Tusimi!

Az említett orvos szerintem új doki, az uzsokis fórumon nem fogsz róla találni semmit. Az egészségügyi "reformok", budapesti kórházbezárások miatt egy jópár új orvos fog felbukkanni a szülészeten, akik közül sokan csak részállásban van. Próbáld kideríteni, hogy korábban hol dolgozott és ott infóhoz jutni.

Üdv

Gabi&Erik

Kép
 


Sziasztok!
Tanyára nem tudok belépni, már 2 különböző neven/e-mail címmel regisztráltam, szerinte sikeresen, de belépni egyikkel sem tudok:( Írtam a csajszinak, elvileg 1 héten belül válaszol.. az üzenőfalra meg nem megy át az üzenetem..
ez van, remélem minél előbb tudok csatlakozni
Kellemes hétvégét mindenkinek!!!!
Itykóék

Kép
[/url]
 
 


Kedves anyukák és csemeték!
Fiatal iparművészként gyerekszobák meseszép kifestését vállalom!
Ha bizalmat kapok, kedves figuráimmal megtöltve, meséssé varázsolom gyermeke szobáját, segítek megvalósítani álmait elképzeléseit.
Kifejezetten egyedi elképzelések megvalósítását tervezem, saját figuráimmal karaktereimmel dolgozom, Walt Disney-t ha lehet szeretném elkerülni...


A szoba adottságait az ön elképzeléseit, álmait figyelembe véve arra törekszem, gyermeke a legnagyobb örömét lelhesse leendő szobájában.



Rólam és a munkáimról itt lehet egy kicsit többet megtudni:

http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=199434
Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Adri, Emese, lessétek meg a tanyát, sikerült működésbe hoznom a tickereiteket! :wink: (akinek még kell hozzá segítség, szóljon). :lol:

Kép
 
 


Sziasztok lanyok!

Segitseg!!! :!:
Hogy tudok csatlakozni a csapathoz az anyatanyan? :shock: Latom hogy mindenki atkoltozott oda :(
Sajnos nincs idom irni, de legalabb olvasni tudnam hogy hogy vagytok, mi van veletek :oops:

Puszi mindenkinek!

Katya

Kép
 
 


Frusi! Kösziii!

Kép
 
 


Kedves Tusimi!
Írtam Neked privit Halász doktorral kapcsolatba! Én szültem nála! Még fogok is remélem!

Bocsánat, hogy ilyen csúnyán ide pofátlankodtam, csak nem mindenki nézi meg a privát üzeneteit.

Éva

Kép
 


Sziasztok!

18-a óta a mi tulajdonunk(és a banké persze) a házunk!!!

Nagyon jól vagyunk, Bence is jól fejlődik...

Sajnos nem volt probléma mentes ez az időszak, mindig voltak váratlan időszakok, amire akármilyen ügyesek voltunk is ..nem tudtunk előre felkészülni.
A ház csoda szép lett és a kert is alakul már: gyerekeknek készen van a homokozója, jhéten megvesszük a hintákat is és hétvégén csináljuk az öntözőrendszert is..
Talán egy hónap és végre készen leszünk mindennel.
Párom munka után haza jön..eszik és betonozik, dolgozik..annyira büszke vagyok rá!
A kerítésünk a beállók, kapuk készen is vannak már!:)

Jhéten lesz az évzáró pénteken , mi reggel már bejövünk, ha esetleg valakinek lenne kedve sétához..:)

Puszi: Sziszike.

Kép


Sziasztok!
Új vagyok és érdeklődnék Dr Csapó Csabáról tud e valaki.
Most vagyok 12 hetes eddig hozzá járok, de egy kicsit talán nemtörődöm. Lehet, hogy mindig akkor kérdezek mikor nagyon elfoglalt? Na mindegy... Az az egy érdekel, hogy amikor szülés van ott van e a toppon, mint orvos. Válaszotokat megköszönöm. :P
 
 


Átköltöztünk az www.anyatanya.hu-ra

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12


Sziasztok!

Jól vagyunk, de nagyon sok a munka és a kiadás még mindig.
Reményeim szerint 1hónap múlva már lesz netünk és énis köztetek lehetek, addigis szeretettel gondolok rátok: Sziszike.

Kép


Csatlakozott: 2007.06.19.
Üzenetek: 16
Tartózkodási hely: Budapest


sziasztok Lányok!

Még új vagyok itt de remélem tudtok segíteni. Gonolom az Uzsokiba szültetek jól jönne rólla egy kis infó. Én az Újpesti szülőotthonba tartoztam de az bezárt és most ide tartozom de nem tudok rólla semmit, kérlek segítsetek egy pár hasznos infóval, minden érdekelne.
PL: milyenek a dokik, (az én dokim már nem vállal szülést úgy hogy ügyeletesnél fogok szülni ettől picit azért izgulok, hogy van a a látogatás, a családtagok láthatják a picit? baba-mama szoba van?
Milyenek a csecsemősnővérek segítenek? És még bármi ami eszetekbe jut.

Előre is köszönöm várom a válaszokat
pepike
 
 


Sziasztok!

Most nyitottunk egy webáruházat, ahol használt angol, márkás babaruhákat kínálunk!

Ha érdekel titeket, látogassatok el oldalunkra!

http://www.angolbabaruha.extra.hu

KépKépKép
 
 


Kedves Anyukák!

Végzős hallgató vagyok az ELTE Tanító- és Óvóképző Főiskolán. Szakdolgozatomat a „Testtartás kialakulásának folyamata és az azt befolyásoló tényezőkből” írom. Segítségét szeretném kérni az alábbi felmérés otthoni elvégzésével, melyet óvódás korú gyermekével/gyermekeivel kell megcsináltatnia. A felmérés kiértékelésével fényt szeretnék deríteni arra, hogy a hasizom és a hátizom erejének, valamint a lúdtalpnak, van-e szerepe a hanyag testtartásban. Mert amennyiben igen, akkor ezek már óvodás korban elkezdett megfelelő erősítésével megelőzhető a tartáshiba kialakulása, amely idősebb korban további panaszokat okozna.
A kitöltött felméréseket légyszi küldjétek el a kisindigo@freemail.hu címre.


1. Gyermek kora, neme:
2. Magassága, súlya:
3. Súlya:
4. Van-e lúdtalpa? /Legkönnyebben úgy lehet megállapítani, ha hátulról megnézi, hogy a gyermek Achilles-ina egyenes-e. Ha megtörik akkor lúdtalpas./
5. Hanyag tartása van-e? /Hanyag tartás jellemzője: a vállak előreesnek, a háti domborulat kifejezettebb, a lapockák pedig elállnak, s a gyermek „Húzd ki magad!” felszólításra korrigálni tudja tartását./
6. Hasizom erejének vizsgálata: Kérje meg a gyermekét, hogy feküdjön hanyatt. Lábát térdben hajlítsa be és Ön rögzítse a lábát. A gyermek fogja meg a fülét. Ebből a helyzetből üljön fel úgy, hogy a könyökével megérinti a térdét, majd vissza, miközben a fülét nem engedi el, 20 mp-ig annyiszor amennyiszer csak tud. Hányszor tudott felülni?
7. Hátizom erejének vizsgálata: Feküdjön hasra a gyermek. Fülét ismét fogja meg, s Ön rögzítse a lábát. Majd 20 mp alatt annyiszor amennyiszer csak tudja emelje meg a törzsét úgy, hogy a könyökét összeérinti maga előtt. Hányszor tudta összeérinteni a könyökét?

Segítségüket előre is köszönöm!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Van közöttetek olyan, akinek Hábermayer László volt a dokija és császármetszés után szülhetett hüvelyi úton?
Köszi!

Timi
Kép Kép
 


Sziasztok!

Ha valakinek van tapasztalata Dr. Járányi Beával kapcsolatban azt kérem írja meg ide vagy a beger13@gmail.com-ra. De mindenekelőtt az elérhetősége kellene és, hogy hol rendel.
Előre is köszönöm mindenkinek.
Brigi
bri
 
 


@tusimi:





Sziasztok, mielőtt elolvasnátok az esetem szeretném leszögezni nem az Uzsokit szeretném lejáratni hanem egy bizonyos orvosról szeretném leírni a valóságot akiről tévhitek keringtek mennyire empatikus rendes orvos és akinek neve nem más mint Dr Halász Domonkos. miskolcról érkeztem és mivel terhes lettem keresnem kellett egy orvost akiben megbízhatok aki figyel rám akire rábízhatom az életem ezért mentem minden ezzel kapcsolatos fórumra ,hogy informálódjak kiről mit írtok. Róla nem találtam semmilyen negatív bejegyzést bár utólag megnézve a bejegyzések 2006-2009 voltak persze azóta változhatnak dolgok és sokan akik negatívan éltek meg nála dolgokat később örülnek ha túlvannak rajta és nem írják le. Felvettem vele a kapcsolatot a magánrendelőjében nem is voltak gondok kedves volt bár a 13 ezer ft-vizitdíjért amibe minden alkalommal ultrahang is tartozott volna 2 hónap mulva már csak vizsgálat járt de nem volt baj hiszen imádtunk a párommal baba moziz így amúgy is elmentünk volna máshova is. A szülésnél voltak gondok amikor a pici megszületett a szülésznő kezébe csöppent a pici mert ő nem volt csak akkor amikor a lepényt  vette ki stb azt gondoltam legalább rendesen rendberak de ez nem így lett a szülés egy külön történet akit érdekel leírom majd hiszen majdnem elveszítettem a picit de amit most írok abba majdnem belehaltam. Nos a szülés után 6 hétig folyamatosan véreztem volt hőemelkedésem és egyszer kétszer lázam is  de ezzel nem is foglalkoztam azt mondták ez természetes ,hogy vérzik még az ember ezért van 6 hét lábadozási idő. A hatodik héten elég erőssé vált ez avérzés sőt erős alvadtvérdarabok távoztak a szervezetemből a gyerek sem fogadta el a cicit de azt hittem menstruálok erről olvastam is hogy megváltozik a tej íze ha menstruálunk azt gondoltam ez normális. Viszont a hasam fájni kezdett és akkor ilyedtem igazán amikor wc-re menet éreztem,hogy kicsusszan valami belőlem megnéztem és egy ökölnyi vérpaca volt iszonyatosan megijedtem ez este 21 körül volt és felhívtam a "privát" fogadott orvosom akinek 100ezer forintott fizettem a szülésért,hogy mit tegyek. Erre ő gúnyos hangon közölte,hogy nem éppen alkallmas időpontban hívom és hogy ő csütörtökig nem ér rá ez volt velem hétfőn és ha bajom van menjek az uzsokiba. Nagyon elkeseredtem sírtam,hogy most mit tegyek hívtam egy taxit és bementem a korházba. Egy rezidens orvos dr Tóth Richard vizsgált meg nagyon aranyos volt és alapos ultrahangon talált valamit és hívta dr Habermajert ,hogy konzultáljanak és közölte ezt azonnal műteni kell mondtam nem tudok maradni mert otthon van egy 6 hetes baba erre mondták rendben reggel 7re betegfelvételen jelentkezzek. Ez így is volt Járányi főorvosnő vett fel kérdezte ,hogy ugyen jön a doktor úr? Akkor már sírtam mert olyan elhagyatottnak és kiszolgáltatottnak éreztem magam mondtam nem nem ér rá...Szörnyű volt ahogy elfoglaltam az ágyam jött a vizit a részlegvezető főorvos dr Gyarmati megnyugtatott segítenek mivel ott is sírtam megszólalni sem tudtam a fájdalomtól . Sorba vittek mindenkit a műtőbe csak engem nem mire megtudtam később,hogy a Gyarmati főorvos úr berendelte a dr Halászt,hogy rakjon rendbe addigra már a párom is hazaért auzstriából és úgy gondoltuk nem engedjük,hogy hozzám nyuljon ezután a stíuls után választhattam ki műtsön meg én dr Jex Annát választottam hallottam,és tapasztaltam már,hogy anyagi javak nélkül is kedves és alapos a műtét után közölte 3 db szövetdarabot szedett ki. Tehát kedves fórumfigyelők életmentő beavatkozáson mentem keresztül többen kérdezték nővérek orvosok,hogy bírtam ezt így hiszen hullamérgezést is kaphattam volna vagy csak simán elvérzem.A szülés után a menet az az,hogy a lepényt megszülesztik kiterítik és megnézik,hogy megvan-e minden része  de mindenképpen kikellett volna az orvosnak tisztítani kaparni a méhemet amit az én orvosom nem tett meg. A Halász doktor urral nem találkoztam nem hívott  és nem keresett az osztályon sem,hogy hogy vagyok vagy mitörtént velem. A korház elnézést kért az esetért én túléltem próbálok regenerálódni és remélem ez mással nem történik meg. Sajnos ilyenek előfordulhatnak aki dolgozik hibázik de azt már nem biztos,hogy elkell viselnem,hogy privát betegként ilyen ledegraláló stílusban részesüljek olyan hangnemmel és közönnyel beszél arról nem beszélve,hogy a magánrendelőn kívül a kórházban olyan durván vizsgált meg minden alkalommal terhesen és utána is amikor azért elég érzékeny az a bizonyos terület és ha szisszentem még ő szólt rám,hogy ne hisztizzek. ilyenkor én szégyeltem magam,hogy de ggáz de mára rájöttem nem gáz ilyen állapotban figyelmességre vágyunk ezért fogadtuk meg.....:-( Ez az én szomorú történetem.




drotosanette 
Budapest IV. kerület


 




 



 




 
drotosanette
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok anyukák! Ha nem nagy kérés, megkérlek kattintsatok az alábbi linkre és ott semmi mást nemkell tennetek, csak kattintani a tetszik gombra, és máris sokat segítettetek nekünk.  Sajnos telefonról nem működik. Köszi szépen :)

http://erdely.ma/fototar.php?kepid=4761 ... bb_allapot
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: