Új privát üzeneted érkezett!

Szeretnék bővebb információkat Dr Szatmáry Gáborról. Úgy tudom a magánrendelése gazdagréten van, de amúgy melyik korházban dolgozik.köszi, ha tudtok segíteni.
 


Szia Mirtusz30!Én is próbáltam"nyomozni" Szathmáry doktorról,de semmi eredmény.Jól tudod,tényleg gazdagréten van a magánrendelője.Remélem te több sikerrel jársz mint én!mano4

[u=http://b/babafalva.hu]Kép[/url]
Kép
Kép
 
 


Szia Mirtusz!

Annyit tudok segíteni, hogy a Szt. János kórházban dolgozik és nagyon rendes ember. Esetleg érdeklődj a kórházban, ott biztos megmondják az elérhetőségét.

Kép
Kép
Kép
 

 
 

Sziasztok!
Lehet, hogy már nem aktuális nektek (végül is november elején kérdeztétek), én nála fogom szülni immáron a 3. babámat februárban, az előző kettő is nála született. Szóval ha van valami kérdés akkor szóljatok.

Szilvi és Katababa
 
 


Szisztok!

Én is nála szültem nyáron.Szerintem szakmailag a legjobb nőgyógyászok közül való és egy jó ember, ami ugyanolyan fontos egy aggódó kismamának.
 


Sziasztok!

Örülök a pozitív infóknak Szatmáry dokiról! Jövő héten találkozom először vele, mert a dokim már nem vállal szülést és őt ajánlotta a Jánosban. 20. hétben vagyok, első szülés lesz, így biztos lesz egy csomó kérdésem.
doncike
Hajdúsámson
 
 


én is Szathmáry dr.-nál szültem, és dolgoztam is vele sokat! Ezért is választottam őt. Fantasztikus ember. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
János Kh-ban dolgozik és Gazdagréten rendel. Minden elérhetőségét tudom, ha kell valakinek. :lol: :lol
 


Sziasztok,
Ugyan már régen nem írtatok erre a topikra, de hátha valaki olvassa.
Nőgyógyászt keresek a János Kórházban, és Szathmáry doktort váasztanám.
Megírnátok nekem a magánrendelése elérhetőségét, illetve azt, hogy mennyit kér a magánrendelésen? Még mindig Gazdagréten rendel?

Köszönöm.
 
 


matchi írta:Sziasztok,
Ugyan már régen nem írtatok erre a topikra, de hátha valaki olvassa.
Nőgyógyászt keresek a János Kórházban, és Szathmáry doktort választanám.
Megírnátok nekem a magánrendelése elérhetőségét, illetve azt, hogy mennyit kér a magánrendelésen? Még mindig Gazdagréten rendel?

Köszönöm.
 
 


Sziasztok!

Látogassátok meg a köv. oldalt.
Mondókákat fogtok találni :-D

http://hoppa.ltime.hu/index_mond.html

Vagy

www.ltime.hu/hoppa/index_mond.html

Köszi

Sziasztok

Üdv.
 


Sziasztok!

Nem tudjátok, hogy vállal-e még a Szathmáry Gábor szülést?

Köszi előre is.
 
 


millye!

szerintem igen,és most jövök tőle.

Kép


Lola29!

Köszi a választ!



Kép
 
 


Sziasztok!
Szeretnék én is infokat és tapasztalatokat halani Szatmáry Gábor dr.ról?
Én 20 éves vagyok ez az első terheségem és elég bizalmatlan vagyok főleg hogy találtak nálam a terheség elején egy 10 cm es cisztát és meg akartak műteni!De ha akkor megműtenek akkor már nem lenne meg a baba!
Én nem engedtem és hazajöttem!
Utána ajánlotta egy ismerősőm Szatmáry dokit és most hozzá járok!Ő azt mondta nem műt meg csak ha tényleg muszály!

Amugy nagyon kedves és segítőkész doki! !
De meg is kéri az árát!!! :(
Ezért szeretném a tabasztaltabbakat kérdezni megéri e ?
És menyire megbízható?
Ha valaki tud nekem segíteni akkor vároma válaszát előre is köszönöm!!!
Niki
 


Nikolett20: nagyon tapasztalt és jó orvos és a legjobb diagnoszta a genetikai ultrahangon is! Szerintem a legjobbat választottad! Az árfekvését nem tudom (mert írtad, hogy megkéri az árát) mert én nem magánba jártam és járok hozzá és nem fogadott orvosom, de nem hiszem, hogy drágább a többi orvosnál... :wink:

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok! Én először a klinikákra jártam, de a 30. héten váltottam mert problémáim voltak a korábbi orvosommal+messze volt a kórház. Nekem egy ismerősöm ajánlotta a Szathmáryt és nagyon meg vagyok elégedve vele. Nekem is ez az első terhességem, ezért nekem fontos volt, hogy egy olyan orvos legyen ott a szülésnél, akiben 100%-ig megbízok. És ő ilyen.
Egyébként én a magánrendelésére járok, ami nem olcsó, de az ismerőseim azt mondták, hogy ez "baráti ár"...
 


Sziasztok! Frissíteném a topicot, én is Szathmárynál szülök majd decemberben. Vannak még akik mostanság hozzá járnak?
Vendég
 


Szia! Én nála szültem nemrég, ő a legaranyosabb orvos, akivel valaha is találkoztam! A szülés életem egyik legszebb élménye volt, az összes többi babámat nála szeretném majd szülni.
rr
 
 


Dejó hogy írtál! És köszönöm szépen!
Ha még ittvagy: kértél EDA érzéstelenítést?
Vendég
 


Sziasztok! Én is nála szültem, mi több megmentette a kisbabábamat! Meg tudnátok adni a telefonszámát?

Köszönöm szépen!
 
 


Sziasztok!

A telefonszáma: 30/960-71-94

Nem kértem EDA-t, nem fájt annyira, simán elviselhető volt.
De amúgy sem kérhettem volna már, mert mikor beértünk a kórházba már 2 ujjnyira nyitva volt a méhszáj, és akkor már nem lehet kérni, mert nincs értelme.
rr
 
 


Sziasztok!

Én egy 19 éves lányvagyok és gondoltam írok pár sort Szathmáry dr-ról...
Engem édesanyám nála szült és én igen ficánkolós baba voltam, ezért a köldökzsinor a nyakam köré tekeredett... ez le is lassította a szívverésem... de semmi bajom nem lett, hála neki!
Szóval mondhatni, hogy neki is köszönhetem az életem... Anyukám mai napig, ha szóba kerül csak JÓT tud róla mesélni!!!!
(Csak azt sajnálom, hogy mire én eljutok a gyermek válalásig már valószínüleg nem fog praktizálni...)
Remélem "segítettem" valakinek a döntésben!
ss
 
 


Én decemberben szültem nála/vele. Fantasztikus orvos! Nagyon klassz élmény volt az egész szülés
Vendég
 


Sziasztok! Jár erre még vki?
Nekem is ajánlották őt. Tudja vki, hogy mikor van bent a kórházban?Nekem a maszekja nagyon messze lenne.
Szült nála vki ikreket? mennyire "császrá barát" doki, mennyire hagy normál úton szülni? köszi:claire
 
 


Szia!

Én magánban jártam hozzá, úgyhogy nem tudom. Ő csinálja az ultrahangot, az hétfőn délelőtt van.

Ezt a János kórház honlapjáról szedtem:

Terhes ambulancia
Rendelés ideje: munkanapokon 7.00 - 13.00 óráig
Telefon (előjegyzés): (06-1) 458-4657

Szerintem ha felhívod őket, biztos meg tudják mondani, hogy ő mikor rendel.

Nem ikreket szültem, de az ő türelmének és tapasztalatának köszönhetem, hogy nem lett végül császár. Csak ajánlani tudom!
rr
 
 


Köszi rr! azóta voltam nála, a magánjában, mert oda hívott. Remélem nem mindig oda kell majd mennem. de egyébként szimpi volt, meg úgy tűnt van prakszisa az ikrekben.
Szüléskor mennyit adtál neki, ha nem ciki a kérdés. ha gondolod jöhet privátban is. KÖszi. Jó, hogy ilyen jókat írtok róla. én egy hűséges típus vagyok, így egy kicsit megvisel a váltás, de remélem bejön.
És hogy van a Jánosban, amikor bemész szülni behívják, vagy mikor indulsz te hívod? Hamar ott van?
Claire
 
 


Rr!

Légyszíves írd meg nekem is privátban, hogy a doktor úrnál mostanában "mennyi" egy szülés, milyen árakat hallottál. Megköszönném ha azt is megírnád, hogy Te mennyit adtál neki, ha nem titok.
Én is magánba járok hozzá, nyáron fogok szülni.

Előre is köszönöm.

Matchi
 
 


Sziasztok!

Meg tudnátok írni, hogy Szathmáry Gábornál mennyit illik adni a szülésért?
(Privátban is lehet!)

Köszi előre is a segítséget!

Zsófi
 
 


Sziasztok!
Nem tudom, hogy olvassátok-e még az oldalt, de nagyon örülnék, ha valaki tudna segíteni.
Harmadik császáros babánkat várjuk, és szeretnék orvost váltani. Sok jót halottam már Szathmáry doktorról, csak azt nem tudom, hogy mennyibe kerül a magánrendelése és a császárért mennyit szoktak adni neki? Mobilon mennyire lehet zavarni? Nagyon megköszönöm, ha valaki válaszol!!!
krisz88
Budapest
 
 


Szia krisz88!
Én hozzá járok magánrendelésre,2-3 héten belül szülök:)
Írj ide,minden kérdéseddel,és amire tudok szívesen válaszolok:ruzice@velvet.hu
Üdv Rózsa
 
 


Kedves Topiklakók!

A Babanet kommentelői között, nyereményjátékunk keretében, a jövő héten egy remek Chicamaca baba és gyerekfüggőágyat sorsolunk ki a Fuggoagy.hu jóvoltából!

Kép

Érdemes hát elmondani a véleményeteket, például arról, hogy szükség van-e napirendre egy baba életében, vagy sem!

Osszátok meg velünk (is), Ti milyen példát szeretnétek mutatni a gyereknek, és mi mindenben változtatok a gyereknevelés során.

Folytatódott Születésnaplónk is: K. már betöltötte a 30. hetet, most Á. naplójába kukkanthattok bele, ha kíváncsiak vagytok, mit él át egy férfiember várandós felesége mellett.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok.

Lehet,hogy keson,de En special ismerem Dr.Szatmari Gabort ha meg valakit erdekel.
En is csak jokat tudok rola mondani,edesanyam kezdett el hozza,utana csatlakoztam En is.
Tudok elerhetoseget mondani,akit esetleg meg erdekel irjon nekem.:)
Koszonom
Adri
adriennef
Szigetszentmiklós
 
 


Kedves adriennef!

Kérlek írj infót Dr. Szatmári Gáborról! Milyen ember, orvos? Egyelőre jókat olvastam róla.
Mennyibe kerül nála a vizit (sima, egyszerű éves rákszűrés, meg ami ilyenkor kell)? Mennyire előre kell hozzá bejelentkezni?

Nagyon köszönöm!
allall
Budapest
 
 


Szia allall!
Három gyermekemet szültem Dr Szathmárynál. Nagyon megszerettem. Az ikrek veszélyeztett terhességnek minősülnek, nekem közben a 20. héten félig kinyílt a méhszáj is, ezért feküdnöm kellett. Mindezt gondoskodással, türelemmel, kifogástalan szakértelemmel vezette végig, a finisben pedig hagyott próbálkozni, hátha sikerül a természetes szülés. Végül nem sikerült, de a szülészek többsége valószínűleg egyből császározott volna. A harmadik picur 19 hónappal később érkezett. Közben elköltöztünk, de ragaszkodtam Szathmáryhoz - nekem a szaktudás mellett az emberi tényező legalább annyira fontos volt (gondolom ezt minden kismama átérzi...). A legkisebbet pedig sikerült természetes úton megszülnöm, ebben is támogatott a kis korkülönbség ellenére. Ez egy csodálatos élmény volt. Már több barátnőmnek is segített sokkal komplikáltabb esetekben is. Mindenkinek jó szívvel ajánlom! Szerintem egy-két héttel érdemes hamarabb jelentkezni időpontra.
Minden jót!
bruxelles
Szentendre
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron