Új privát üzeneted érkezett!

Hali!

Tudtok valamit Petik Dóra doktornőről?
Õt szemeltem ki egy látogatásom folyamán. Lassan aktuálissá válna egy vizsgálat, és szeretném megismerni.
Hol tudom felkeresni, és milyen módon lehet vele kapcsolatba lépni?

Köszi!


szia

na ha félévben egyszer benézek ide :-))

én áprilisban fogom a 2. babámat nála szülni, az első most 15 hónapos tehát még a korábbi élmény sem olyan régi :-))

nekem jó volt, megbízható, alapos, utánanéz mindennek, tudja h ki vagyok, ha felhívom, nem az az édeske típus, akitől rosszul lennék (hogy van ma az anyukaaaa???..majd hülye viccek jönnek..szerencsére nem ilyen) persze megkérdezi hogy vagy :-)nekem a szülésnél kis fennakadást okozott, h nem voltak nagyon fájásaim, még a segédszerekkel sem, és szerencsére nem csinált abból hiúsági kérdést, h ő akkor is megoldja egyedül, hanem hívta a fődokit, meg volt ott még egy ráérő doki, segíteni..

egy hátrány, sokat dolgozik, sok a páciens, ezért ha a kórházba megy az ember akkor többnyire sokat is kell várni rá, de sztem megéri..

a magánrendelése az örsnél van, minden hétfőn és csütörtökön..

amúgy nem tudom menniyre vállal be újat, nekem ez most, h voltam nála szóba se jött, talán mert 2. babó, de mikor elsővel voltam, akkor még elég volt a hétfői magánrendelés...ebből gondolom, h jó sokan lehetnek nála..persze nem mindenki szül, feltételezem :-)

sztem ha simán a kórházba elmész hozzá a rendelésre az is elég, de ha gondolod priviben megírhatom a magánrendelés számát, és kérhetsz oda is időpontot...lehet h érdemes megkérdezni előtte az asszistenst aki felveszi a telefont, h szte menniyre sokan állnak sorba, ő úgyis látja kik fordulnak meg nála..ja és ált egész augusztust szokta kivenni szabinak vagy szept elejével, de ha neked most aktuális már, akkor gondolom jún/júl baba lesz :-) enyém az volt:-D

hát enniyt tudok hirtelen, aszem összevissza írtam, de nemsokára kel a kicsi..

sok sikert!
 
 


Szia Matyo!

Megírnád nekem az elérhetőségét?
piciherceg@freemail.hu

Köszi!

 
 

Szia Matyó!

Megírnád nekem is az elérhetőségét? Köszönöm.

zsupolice@freemail.hu

zsuzsa
30.hét
 
 


Sziasztok!

Megírnátok nekem a doktornő elérhetőségeit?
Leginkább a kórházban keresném meg az onkológián, csak nem tudom, mikor rendel. Azért a magánrendelése is érdekelne.
nyszilvia@hotmail.com
mia
 
 


Kedves anyukák és csemeték!
Fiatal iparművészként gyerekszobák meseszép kifestését vállalom!
Ha bizalmat kapok, kedves figuráimmal megtöltve, meséssé varázsolom gyermeke szobáját, segítek megvalósítani álmait elképzeléseit.
Kifejezetten egyedi elképzelések megvalósítását tervezem, saját figuráimmal karaktereimmel dolgozom, Walt Disney-t ha lehet szeretném elkerülni...


A szoba adottságait az ön elképzeléseit, álmait figyelembe véve arra törekszem, gyermeke a legnagyobb örömét lelhesse leendő szobájában.



Rólam és a munkáimról itt lehet egy kicsit többet megtudni:

http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=199434
Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok,
Valaki megírná a tapasztalatait a doktornővel kapcsolatban?
Érdekelnének az anyagiak is. Akár priviben is.
Köszönöm
Zsuzska


Szia Zsuzska!
Igaz. hogy még csak egyszer voltam a doktornőnél, de csak jót mondhatok. Ha érdekel priviben kifejtem ( legközelebb 9-én megyek).

Csilla
Kép
Kép
 


Szia Zsuzska!

Én Dóránál szültem februárban. Maximálisan meg voltam vele elégedve. Neki és Diószegi Évának (szülésznőnek) köszönhetően nagyon szép szülésem volt.
Dóra jó szakember, nagyon alapos, mindennek a végére jár. Talpraesett és tényleg tudja a dolgát. Szóval én csak ajánlani tudom!

Üdv:
Dia

Kép
 
 


Szia Dia!
Segítsél már légyszi, hogy mennyit illik adni Petik doktornőnek illetve a szülésznőnek szüléskor. Én vidéki vagyok és itt más a tarifa, nem akarok keveset de sokat se. Nekem mondta, hogy válasszak a szülésznői közül, de nem tudom melyiket, te mi alapjá döntöttél?
Mennyire híve a gátvédelemnek, az alternatív lehetőségeknek illetve a fájdalom csillapításnak? Nálad hogy zajlott? Ha lejár az idő befektet? Annyi kérdésem van! Remélem nem zavarlak és tudsz válaszolni. Előre is köszi

Csilla
Kép
Kép
 


Szia CSilla!

Én mindenképp választott szülésznőt akartam,azért, mert ha esetleg nagyon hosszú lesz a vajúdás(nálam végülis ez volt), akkor végig velem van, csak velem foglalakozik. Ráadásul van a Szt. Istvánban egy szülésznő, akit messziről el akartam kerülni, mi van ha pont ő az ügyeletes.
Dórához a magánrendelőbe jártam terhesgondozásra, az Éva ott dolgozik aszisztensként. (ő is, van még egy ) Nekem ő rögtön szimpatikus volt, és ezért kértem fel, de egyébként azt mondják, hogy tök jó szülésznők vannak a szt. Istvánban (a fent emlitett banyán kivül).
A gátvédelemről annyit, hogy én nem nagyon feszegettem, de a doktornő és a szülésznő sem. Azért, mert első gyerkőc, tehát nagy volt a valószínüsége annak, hogy szakadni fogok, illetve nagy baba volt, óriási buksival. Tuti, hogy nem működött volna (mindkettőjüknek ez volt a véleményük), és ha szakadok az ugye sokkal rosszabb, mint egy egyenes metszés.
Alternatív lehetőségekre természetesen nyitottak. Én sajna semmit nem tudtam kipróbálni, mivel folyton rajtam volt az oxitocin infúzió, és CTG-ztek folymatosan, tehát eléggé helyhez voltam kötve.
A fájdalomcsillapításról annyit, én szépen elterveztem, hogy bármi legyen, én nem kérek semmit. Viszont, mivel baromi hosszú volt a vajúdás, és kezdett fogyni az energiám a szinte összeérő fájások miatt, így kértem EDÁ-t. Kb 2 órán keresztül olyan voltam, mint aki jó bedrogozott :lol: A fájásokat mintha elvágták volna, baromi jól éreztem magam.
Egyébként bármit meg tudsz beszélni a Dórával. szerintem tényleg maximálisan nyitott mindenre. Nekem annak idején azt mondta, hogy legyek aktív résztvevője a szülésemnek, ne hagyjam magam befolyásolni, és fejezzem ki minden egyes kívánságomat.

Ha van még kérdésed, akkor nyugodtan kérdezz.


Üdv:
Dia

Kép
 
 


Szia Dia!
Köszike, sokat segítattél. A gátvédelem bennem is csak azért merült fel mert második ,gyerek ráadásul lány így hátha kisebb mint egy fiú azaz az első. Mivel Norbival közel 24 órát vajudtam abbol az utolsó 5 nél a falat kapartam, így úgy elfáradtam a finisre, hogy az se tudtam, hogy fiú vagyok e vagy lány. Úgy nyomták ki belőlem a bébit, így szakadtam repedtem ahol lehet, ráadásul a drága orvosom össze se vart rendesen, amiből óriási méhszájseb lett, amit természetesen a Dóra mondott meg és szülés után v.mikor műteni kell.Szóval röviden és tömören ennyi. Ezért válltottam és választottam az Istvánt illetve a Dórát, de az árokról nem tudok semmit és nagyon nem szeretnék beégni.A tarifák hogy alakultak? HA neked jobb küld el e-mailba címem :asztaloscsilla@freemail.hu Köszike

Csilla
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Segítsetek légyszi akár privibe hogy mennyit kér a doktornő a aszülésért. A magánrendelésén elég magas a tarifa érdekelne a szülés! Aki tájékozott írja meg nekem hogy ha nem az Istvánba tartozok szülhetek ott? Mi szükséges ahhoz?
Nagyon köszi
:wink:
 
 


Sziasztok!
Próbáltam privát üzit küldeni neked, de szerintem nem ment át. Tudok néhány infót, ha érdekel megírom csak segíts, hogy hová.

Csilla
Kép
Kép
 


Kedves Csilla!

Köszönöm hogy segítesz válaszoddal. Az email címem: pepike@citromail.hu. És ha van személyes tapasztalatod a doktornővel nagyon örülnék ha azt is megosztanád velem. Tanácstalan vagyok a doktornő és Dr Újvári Attila között.
Köszi Pepike :lol:
 
 


sziasztok,

én is új vagyok itt.
váltani készülök kórházat/dokit, mert a schöpf-méreis árakat nem vagyok hajlandó megfizetni...grhhh..., pedig a dokimat nagyon szeretem.
ezért arra gondoltam, mivel úgyis az istvánba tartozom, ott keresek egy jó dokit és nemsokára remélhetőleg szülésznőt is;-) nagyon jókat írtatok németh miklósról, siklós doktorról, de nem találtam sem konkrét elérhetőségeket, sem árakat velük kapcsolatban. ha vki elküldené privátban a gondolatait, nagyon megköszönném.
vagy inkább ide:altgyanus@freemail.hu

előre is köszi

mónika
 


Sziasztok,
remélem olvassa még valaki ezt a topicot, nem ismerem a szokásokat, teljesen új vagyok.
Viszont szeretnék elmenni Petik doktornőhöz, így bármilyen infónak nagyon örülnék...
E-mail címem: csip8@freemail.hu

Előre is köszi! :)
 


Sziasztok!

A doktornő elérhetőségeit szeretném elkérni és azt is milyen árakra számítsak. Elég sürgős lenne a dolog, mert pocaklakó már itt lakik a hasmban és még nincs orvosom. :oops:
Magánrendelőben, szülésért mennyit kell fizetni.... a livia.szep@freemail.hu címre.

Köszönöm

Livi
 
 


Szia Livi !

Ha megtudtál valamit Petik doktornőről légyszíves írd már meg nekem is, engem is az árak érdekelnének, illetve hogy vállal-e kismamát. Július 30-ra vagyok kiírva, és a dokim közölte ( ráadásul úgy , hogy én kérdeztem rá ) hogy lehet, hogy szabin lesz.
 
 


Sziasztok!

Én most márciusban szültem nála, és úgy tudom,hogy április 1-től nem válal egy darabig szülést,mert Ő is kisbabát szeretne.
 
 


copinia írta:Sziasztok!

Én most márciusban szültem nála, és úgy tudom,hogy április 1-től nem válal egy darabig szülést,mert Ő is kisbabát szeretne.


Remelem, ez nem igy van, mert en hozza jarok, szeptemberben fogok szulni, es eddig egy szoval nem emlitette, hogy majd nem nala szulok!
 
 


Sziasztok
Meg tudná adni valaki Dr. Peti Dóra magánrendelőjének a tel.számát privibe és a rendelő cimét. Nagyon köszönöm
 


Sziasztok!

Tudja valaki, hogy Petik doktornő rendel -e már idén?
Több ellentétes információt olvastam ezzel kapcsolatban.
Ha valaki tud róla, legyen szíves írjon!

Köszönöm!
silver
 
 


Sziasztok!

Nem rég költöztem Bp-re, és szülész-nőgyógyászt keresek, nőt! A leírtak alapján szimpatikus Petik doktornő! :) Segítsetek légyszi elérhetőséggel, rendelési infókkal (hely, idő), árakkal kapcsolatban!

Köszönöm!


Sziasztok!

Hol rendel a doktornő? Mi az elérhetősége, mik a tarifák, stb? Várom a válaszokat akár privibe is.

Kép
 
 


Sziasztok!

Egy kis friss infó a doktornő rendelésével kapcsolatban:

Magánrendelés: Örs vezér tér, Boglárkerék u 3., hétfő 14-19-ig
Tarifa: A vizsgálat jellegétől függően 7000-10000 Ft közötti összegre lehet számítani.
Bejelentkezés: 30/283-27-63 (Kati, az asszisztense)
Nagyon sokan vannak nála, már most csak márciusi időpontot tudnak adni!


Sziasztok!

Valaki írja meg nekem, hogy a drnő mennyit kér a szülésért, vagy amennyit gondol az ember annyit ad?

Köszi
se1
 
 


Szia!

Megfogja mondani ! Két éve sima 60.

Csilla
Kép
Kép
 


Sziasztok!
Meg tudná írni valaki a Petik Dóra doktornő mobil számát? Mert csak jót hallottam róla tőletek és még nincs nekem nőgyógyászom.De úgy néz ki ,hogy anyuka leszek a teszt azt mutatta így elég sürgős lenne. Nagyon szépen köszönöm előre is.
 
 


Sziasztok,
csak jó hallottam a doktornőről, és mivel nincs még nőgyógyászom, hozzá szeretnék menni.
Érdeklődnék, hogy littledonna februári hozzászólása óta változott-e valami. Elérhetőség, árak, rendelési idő...
Előre is nagyon köszönöm!!!


Sziasztok!

Engem is meggyőzött a sok jó tapasztalat. Örülnék, ha valaki meg tudná írni nekem Petik Dóra doktornő magánrendelésének elérhetőségét.

Köszönöm előre is!
akinosan
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Én éppen ma 1 hónapja szültem nála, és a terhesgondozást is vele csináltam végig a legelejétől.
100%-ig meg voltunk vele elégedve. Borzasztóan alapos, nem köntörfalaz, mindent részletesen elmagyaráz, nagyon korrekt, megosztja a saját élményeit is, és humora is nagyon jó. Lelkiismeretes, jó szakembernek tartom.
Ugyan nem volt könnyű szülésem, de erről nem ő tehetett, a maximumot kihozta szerintem belőle, és nagyon hálás vagyok neki, mert mikor felismerte, hogy veszélyben a picurka, gyorsan döntött, és vákum segítségével hamar kisegítették a manót.
A szülés után is figyelmes, bármikor lehet hívni, kérdezni, segít, behív, megvizsgál, megnyugtat. Ja, előtte is évekig hozzá jártam rutinszűrésekre, volt kisműtétem is, ott is minden rendben volt!

Azt tudni kell, hogy nem az az udvariaskodó, negédes típus. Őszinte, kicsit nyers a stílusa, de nagyon rendben van!
Csak javasolni tudom, én a második babámat is nála szeretném szülni!

Ja, és az István kórház szülészete is kiváló, a gyermekágyi osztállyal együtt, ahol a doktornő dolgozik.

Eni
eni83
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

Tud valaki friss infót a doktornőről? A neten sajnos semmit, de semmit nem lehet róla találni. Privátban tudna nekem valaki telefonszámot küldeni? A Szent Istvánban van még?
Előre is köszönöm a segítségeteket! 

Lilla
lillus989
Budapest VIII. kerület
 
 


@lillus989:


Lilla!

Megtudtál vmit a doktornőről?
Engem is nagyon érdekelne. Ha esetleg van infód, elküldenéd a heedy@freemail.hu címre?

Köszönöm előre is!
heedy
Gyál
 
 
 


Sziasztok,

Tud valaki esetleg valamit Petik doktornőről?
Köszi előre is.
emilem: hangyuci@freemail.hu
 


Sziasztok!


Hozzá járok terhesgondozásra, van már infód róla, mire vagy kiváncsi?
 


Engem a jelenlegi "szülés" tarifája érdekelne, mert arról nekem sincs hírem. e-mail: norcsa16@freemail.hu
 


Sziasztok!

Engem is érdekelne Petik Dòra doktornő szülési tarifàja a sima is és a csàszàr is illetve érdekelne hogy tudnék e hozzà jàrni kòrhàzi rendelésre mert sajnos a magànrendelést nem engedhetem meg magamnak. E- mailem: egrireni86@gmail.com előre is köszi a segìtséget.☺
 


Sziasztok!
Hasonló lenne a kérdésem Petik Dóra doktornővel kapcsolatosan, mivel tényleg nem lehet róla infót találni.
Hol rendel? van magánrendelése? kép alapján nagyon szimpi, és mivel nagyon sürget a dokiválasztás, nem szeretnék mellé lőni:) De ha esetleg István kórházas szülész-nőgyógyász doktornőt tud valaki javasolni jó szívvel, azt is nagyon megköszönném!
nagyon köszi előre is!
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron