Új privát üzeneted érkezett!

Szia Mariann!

Én nála fogok szűlni a 2sz. klinikán, remélhetőleg a jövő héten végre. (13-ra vagyok kiírva)
Több alkalommal voltam már bent a kórházban, nekem jók a tapasztalataim. Az összes kötelző terhes vizsgálatot még a Schöfiben csinálták, de a CTG-re már a SOTE-ra járok be. Mindenki nagyon kedves, a kórház is a körülményekhez képest jónak mondható.
Belátogathattunk a szülőszobára is, a Kósa doktor ajánlott nekünk egy szülésznőt, aki nagyon kedves volt, ő vezett minket körbe. A szülőszobák 2 éve lettek felújítva, szépek, tiszták. 4 szülőszoba van, mindegyikhez külön zuhanyzó, wc. A vajúdó 6 ágyas volt, de nem fektetnek le, lehet sétálgatni ami jó neked. A szülésznő szerint akkor van gond ha épp front van és sokan szűlnek egyszerre, mert valamikor kevés a 4 szülőszoba. (de manapság ez a helyzet az összes közkórházzal) Ilyen esetben lehet, hogy nem tudnak a szülés után benttartani a szülőszobán a babával arra a 2 órára, akkor sajnos sokszor a vajúdóba visznek vissza, de ez is a legrosszabb eset már.
Viszont sajnos a kórtermeket nem láttuk, azok 5 ágyasak,azokhoz is külön wc, zuhanyzó van, de hogy ezek milyen állapotúak azt sajnos nem tudom. Bevallom túl sok jót nem hallottam róla, de azt a pár napot valahogy átvészeljük majd, azt gondolom.
Persze van 1 ágyas fizetős kóreterem, annak 10.000ft/nap az ára, de állítólag 1 emelettel feljebb van, mint a rendes gyerekágyas osztály, igy ott meg nagyon el van különítve az ember.

Nekem kb ennyi infom van, ha kérdésed van, írj nyugodtan.

Kriszta


SZIASZTOK!

JANUÁR 24ÉN,CSÜTÖRTÖKÖN MEGSZÜLETETT KICSI SZONJA BABÁNK,2650GR,49CM-REL,MÁR ITTHON VAGYUNK,MINDEN NAGYON RENDBEN,A SZÜLÉS GYORSAN MENT,BÁR NEM KÖNNYEN,DE EZT IS TULÉLTÜK....KÖSZÖNET ÉS HÁLA DRÁGA FEHÉRFI KRISZTINEK ÉS KOSA DOKTORNAK!!!!!!
 
 


Nuncili!!! Gratulálok A babádhoz!

Kép
 

 
 

Az én kislányom a drága Marika és Kósa doktor miatt halt meg!!!
SENKINEK se ajánlom Őket!!!
 


Szia hr.norci!

Nagyon sajnálom, ami veletek történt, leírnád részletesen is?
 
 


Köszönöm a gratuláciokat!!!!!
 
 


uristen,mitörtént?
hr.norci írta:Az én kislányom a drága Marika és Kósa doktor miatt halt meg!!!
SENKINEK se ajánlom Őket!!!
 
 


sziasztok! Képzeljétek volt egy pozitiv terheségi tesztem,de ultrahangon a baba nem láthato! Szerintetektek ez mi?? Tudtomal csak negativ irányba csalhat!! Járt már vki igy?? Egyébként most a bhcg eredményre várok!

Kép
 


Szia Marianna!

Nekem is volt ilyen terhességem, ami szerintem 8 hetes volt, amikor az UH-n nem látta az előző dokim, se jó se rossz helyen. Vérvétel 2x továbbra is terhesnek tűntem a tesztek szerint. Azt mondta, ha méhen kívüli lenne 8 hetesen már tuti rosszul lennék. Vártunk még egy hetet és meglett a bébi teljesen jó helyen. A doki szerint nem volt már jó az uh-juk, szerintem egyszerűen fiatalabb volt a terhesség mint gondoltam. Azóta már mindjárt 4 éves lesz a fiunk és nagyon eleven.
Megnyugtatásul írtam ilyen sokat a dologról, mert én akkor elég nehezen viseltem azokat a heteket.
Remélem a Te eseted is ilyen jól végződik!
 
 


Szia Iloly! Köszi hogy irtál! Tegnap meglett a bhcg ami csak 200 tehát még fiatal a terheség a kislányomnál 5-6 hetesen bhcg3700 volt.Ugyhogy nagyon remélem azért nem látszik még! jövö héten megyek uh-ra majd meg látjuk addig is kapom a szurit (choragon) szedem az utrogestánt +duphaston. És persze reménykedünk!!!

Kép
 


Olvassa valaki még ezt a topickot????
HOva tüntetek kósás lányok?
Kérdésem : jár vki most a doktor úrhoz inszemináciora, lombikra???

Kép
 


Úgy néz ki,hogy nekem szept.-ben lesz aktuális az inszem.
Tényleg nagyon kihalt ez a topik :cry:


szia szemi!

Örülök hogy még ide is ir valaki.
irnák neked pivit ha nem zavar?

Kép
 


Nyugodtan írjál!
Szoktam a Schöpf-M.topikban nézelődni,de az is nagyon kihalt.
Szemi


szemi!

Irtam privit. Megkaptad?

Kép
 


Szia Mariann!
Sajna nem kaptam meg a privit,nem jelzett a gép,hogy kaptam volna valamit.Megadom az emilemet(ha nem gond): vycyke kukac gmail pont com
Várom a leveledet.
Szemi


Sziasztok!

Remélem még néha benéz közületek valaki a topikba:)

Szült esetleg valaki innen a doktor úrnál császárral?
Minden infóra vevő lennék:)

Köszi szépen
Vendég
 


ribizli80!

küldtem privit!

Kép
 


Sziasztok!

Ha van még vki aki jár erre, és szült már farfekvéses gyereket a dr. Úrnál írhatna egy-két szót.

köszi:i
 
 


Szia Iloly,

Én szültem nála farfekvéses babát.
Nem császárral !!!

Mit szeretnél tudni ?

Üdv,
Judit
 


Szia!

Szerencsére már nem aktuális, mert megfordult és már meg is született a múlt héten :lol:

Kicsit paráztam, mert valami azt súgta, hogy az én esetemben is normál szülés lett volna és kíváncsi voltam az érem másik oldalára is nem csak a Doki által képviselt hivatalos álláspontra. Próbáltam Neked privit küldeni, mert a Schöpfis topikból emlékeztem Rád, de nem küldte el a rendszer és lusta voltam újra írni. aztán meg megfordult...

Azért köszi:iloly
 
 


Szia Iloly,

Gratulálok a babához.
Remélem minden rendben volt.

Bocsánat, hogy csak ilyen későn reagáltam az első üzenetedre.
Akkor talán meg tudtalak volna nyugtatni.

Üdv,
Judit
 


Sziasztok! 
Tud valaki valamit Kósa Dokiról? Én nála szültem kislányomat, de mivel most a magánprakszisának vége, nem tudom mi lesz...a versys klinikára kellene mennünk....nem is tudom....remélem helyre áll a rend, mert én nagyon szeretem Kósa Dokit, szerintem nagyon precíz, alapos, pontos....írjatok róla..valaki jár most hozzá?
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: