Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Ha valaki szült mostanában Dr. Bálint Sándornál a Szent Imre Kórházban, kérem írjon nekem róla. Most állok kórház és orvos választás előtt, ezért érdekelne róla minden elérhető infó.
Előre is köszönöm, Orsi
 


Én tavaly áprilisban szültem nála. Jó híre van, én is meg vagyok vele elégedve, bár kissé túl lazának tartom. Abszolút természetesség-párti, tehát hagyja, hogy a természet végezze a dolgát, feleslegesen nem avatkozik be. Most várom a harmadik gyerkőt, jövő febr.-ban valószínűleg ismét nála fogok szülni. A fiát és a testvérét is dícsérik, bár a fia egy kicsit óvatosabb állítólag (nagyobb hangsúlyt fektet a részletekre - biztos mert még lelkes ifjú..).
 


Sziasztok!
Én a fiánál szültem,a Balázsnál idén januárban.Õ is a természetesség híve.Ezek szerint ez családi hagyomány, bár az én esetemben nem volt jó!De amúgy egy kedves,aranyos,jó doki.Ha mégegyszer szülnék,nála szülnék megint.
 
 

 
 

Szia Orsolyka!Én,mint rutinos Bálint Sándornál szülő/eddig 3-szor sikerült,többek közt egy Orsókát/csak szuper jelzőkkel tudom illetni Õt!!!Ha meghitt,szép szülésre vágysz,bátran tudom Õket ajánlani,de úgy tudom,hogy mindenkit a fiához irányít,mert újakat már nem vállal.Ha fele annyira profi,mint az édesapja már jó.Egyébként nagy érdemei vannak az IKEA szoba létrehozásában is.Az egész szülészet hihetetlenül profi,főleg amilyen rémséges szüléstörténeteket lehet hallani más kórházakból.A csecsemősők már nem annyira,de nem vészes.Ha van még kérdésed írj nyugodtan:Gabi

 


Sziasztok Lányok!
Köszönöm eddigi válaszaitokat, azóta szerencsére sok infót begyűjtöttem róla, és sajnos azt is, hogy nem vállal már szüléseket. Nincs valakinek ötlete, hogy lehetne mégis bejutni hozzá? Talán írok neki e-mail-t.
Orsi
 


Sziasztok!Orsolyka:szerintem az a leg célravezetőbb,ha a magánrendelőjébe próbálkozol,mivel ott tud a legtöbb időt rászánni a pácienseire./Amúgy folyton el van havazva./Ne hagyd magad,mond el Neki mennyi szépet hallotál Róla,engem is említhetsz-Péter Balázsné-,volt már ismerősöm,akit ezért elvállalt.Sok sikert:Gabi

 


Szia Gabi!
Nagyon rendes vagy, hogy hivatkozhatok Rád, meg fogom tenni, amikor eljön az ideje. Igazság szerint még nincs útban a baba, csak az első kislányunk is az első próbálkozásra sikerült, ezért tervezek ennyire előre, hogy amikor kell, már legyen kihez fordulni.
Köszönöm, Orsi
 


Üdv!
El tudná valaki küldeni a sgzs@mnmail.hu címre dr. Bálint Balázs v. Mihály v. Sándor magánrendelőjének címét, telefonszámát, esetleg rendelési idejét.
 
 


Sziasztok!Gzsofia:Bálint Sándor rendelője:1114 Bp.Bocskai u.22.III.25 Tel.:386-0700 Hétfő,szerda:du.4-6-ig Csak előre egyeztettet időpontban fogad.A rendelés alatt tudsz telefonon időpontot kérni.Üdv.:Gabi

 


Petergabi! Nagyon köszönöm a gyors információt!
Szia:Gzsofia
 
 


Már az elsőre költözött a rendelőjük, de ugyanabban a házban van.
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!
Infót szeretnék kérni, úgy látom itt nagyon tájékozottak vagytok. Bálint Balázs elérhetőségét keresem, telefon szám és hogy mikor lehet hívni. Azt hallottam ugyonott rendel ahol az apja, ez még mindig így van? És ő mikor rendel? Be kell hozzá jelentkezni előre?
Köszi a segítséget!
Erika
 
 


Szia!Szerintem hozzá is be kell jelentkezni.Gondolom ha du. vagy kora este hívod a fenti telef.számot akkor valaki biztos rendel és megtudja mondani pontosan,hogy Õ mikor van.Üdv.:Gabi

 


Sziasztok!

Szia Gabi!
Kérdésem lenne hozzád, remélem nem baj.
Már dolgozunk a második bébin és új orvost keresek. Egy ismerősöm ajánlotta az orvosodat, hivatkozhatok is rá, de mielőtt felkeresem szeretnék mástól is jót hallani róla. Amiket fentebb írtál, elég meggyőző vele kapcs., de még azt sztném kérdezni, hogy ha gátvédelemmel és úgy sztnék szülni, hogy utána a babót rám tegyék és ne kezdjék el sikálgatni, meg csöveket dugdosni az orrán-száján, akkor jó helyen vagyok nála ill. a Tétényiben?
Előre is köszi a válaszod.

Kép
Kép
Kép
 


Szia Gabi
köszi a választ, próbálkozom.
sziasztok Erika
 
 


Szonibaba:véleményem szerint a legjobb helyen jársz!Nem csak a Bálintok miatt,hanem az egész szülészet szemlélete miatt.Nekem semmi féle fenntatásom sincs vele!/a csecsemősökkel már inkább,de azért az sem katasztrófális.Csak túl nagy a kontraszt a 2 osztály között./Azért vedd figyelembe,hogy ez is csak egy szubjektív vélemény.Kívánom,hogy a legjobbat tud választani magadnak,az borzasztóan fontos!Teteli:sok sikert!Gabi

 


Köszi Gabi, én is bízom abban, hogy most sikerül egy jó és megbízható orvost találnom.
Jövő héten megyünk a H-ba előadásra, remélem az is segíteni fog a döntésben.

Kép
Kép
Kép
 


Szonibaba:ha lejösz a lap aljára akkor találsz ott külön szentimrés oldalt is.Gabi

 


DR. Bálint Balázs telefonos elérhetőségét tudja vki?

szabo.ferenc@aotk.szie.hu
 


Kedves anyukák és csemeték!
Fiatal iparművészként gyerekszobák meseszép kifestését vállalom!
Ha bizalmat kapok, kedves figuráimmal megtöltve, meséssé varázsolom gyermeke szobáját, segítek megvalósítani álmait elképzeléseit.
Kifejezetten egyedi elképzelések megvalósítását tervezem, saját figuráimmal karaktereimmel dolgozom, Walt Disney-t ha lehet szeretném elkerülni...


A szoba adottságait az ön elképzeléseit, álmait figyelembe véve arra törekszem, gyermeke a legnagyobb örömét lelhesse leendő szobájában.



Rólam és a munkáimról itt lehet egy kicsit többet megtudni:

http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=199434
Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok! nagyon fontos lenne,hogy valaki segítsem nekem! Meg kell szerezzem Dr.Bálint Sándor telefonszámát,vagy valamilyen elérhetőségét! 6 hónapos terhes vagyok!!!
Előre is köszi!
 


Sziasztok!

Szerintetek van arra mód, hogy nem magánrendelőben, hanem a kórházi ambulancián találkozzam Dr. Bálint Balázzsal? És apukája valóban nem vállal már szüléseket?

ktc
ktc
 
 


Sziasztok! Indítottam egy új fórumot ("Szent Imrében szültem), ahova kifejezetten a Szent Imrés szülésélményeket szeretném összegyűjteni. Ha van egy kis időtök, kérlek írjátok meg a Ti élményeiteket, így sokat segítenétek, hogy ne kelljen a régi hozzászólások között rákeresni a kórházban töltött napokhoz kapcsolódó infókra.
Köszi nagyon! Sziszkusz
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron