Új privát üzeneted érkezett!

Megint egy laptető! Nem gondoltam ám komolyan a tesót!



 
 


Sziasztok!

Itt is vagyok, mindhárom gyerekem lebetegedett... kemény volt de végre már csak a Dóri picit taknyos, hétfőig még eszi az antibiót de már okés a kiscsaj is :D :D :D

Köszönjük szépen a dicsiket, aranyosak vagytok!!!!!

Gyorsan visszalapoztam az előző oldalra, azok a képek húúúúúúúúú nagyon nagyon szép Barbus! Aztaaaa :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Hol lehet ilyen szuper képeket csináltatni és mennyiért??? :wink: :D

Gveni is gyönyörű! Hatalmas a változás,
hogy nőnek ezek a picik :O :O


Milli baba is tündér!

Hillsdeli, kezem-lábam keresztbe értetek! Nem lesz semmi baj! Amúgy meg ha leszoksz Gveni emelgetéséről miért is akarnád őt újra emelni? Pont elég lesz a picurt cipelni majd, a nagylány sétáljon csak, persze nem akarok észt osztani de ez egy jó alkalom arra, hogy leszokjatok a cipelésről :)


Nekem meg eljött a hat hetes kontroll ideje, sőőt már igencsak el is múlt. Hétfőn megyünk. Furcsa, hogy már soha többet nem megyek szülés utáni hat hetes kontrollra
:shock: Ez is lezárult, úgy rohan az idő. Nem rég kezdtünk még csak bele, és már ennek is 6 éve és azóta született három gyerkőm :shock: :D

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
 
 


momi: Köszi. A fotókat a www.gyermek-foto.hu oldalon néztem ki és mi két háttérrel kértük nyomtatott fotó nélkül. Így volt 16.000. Vannak akik művészibb képeket csinálnak, de nem volt erre 60.000-m. A csaj meg úgyis gyönyörű! :) Kíváncsi lennék, hogy fotóznak le 3 gyereket. Nem semmi kihívás lenne.

hillsdeli: Mi újság? Remélem jól vagytok mind a ketten és a vérzés is elmúlt.

Mi is náthásak vagyunk egy hete. Barbus lázas volt egy napig, most kicsit köhög meg taknyos. Én szintén. De javulunk. Egyre többet járkál, kezd neki tetszeni.



 
 

 
 

Hilsdeli, hogy vagytok? Sokat gondolok Rád, h tudsz-e pihenni. Minden rendben lesz Veletek!!! Mennek a drukkok :)

Kép


Ági
 
 


Köszi lányok, nagyon aranyosak vagytok!!

Hála Istennek jól vagyunk. Azóta nem volt semmi vérzés, meg barnaság sem. Emelni 1x sem emeltem Gvenit azóta, amit nagyon nehéz kibírni. Pihenni meg hol kevesebbet, hol többet sikerül. Ha anyukám van velem, akkor többet tudok, mert őt nagyon szereti Gveni, mindent tud mit hogy kell vele csinálni, gyakorlatilag akkor nem is hiányzok Gveninek ha ő vele van.
Viszont ha pl anyós jön segíteni, az már nehezebb ügy. Őt valamiért sajnos nem szereti annyira Gveni, és sokat nyüglődik, mérges rám, hogy miért nem emelem én fel, ma még rám is csapott egyet, miközben szemrehányóan nézett rám:(
Az nem jó neki ha anyós emeli fel, de még annyira se viseli el, hogy bele tegye a hintába:( Meg pont ha valamiért sír, és vígasztalásra lenne szüksége, akkor én nem tudom emelni, pedig olyankor nagyon nem anyósra lenne szüksége...De neki az nem jó ha leülök a földre és megölelem, csak ha kézbe van én meg állok...Játszani se igazán szeret vele...Szóval nem könnyű.

Meg nagyon rossz hogy nem tudom úgy ellátni a dolgom mint eddig. Tényleg szeretnék ebben a pár hétben vigyázni, hogy ne legyen nagyobb baj, és ennyivel ússzuk meg...

Közben megjött a kombinált teszt eredménye is, hála Istennek ez is teljesen rendben van. Ma léptem be a 15-ik hétbe...

Majd csak túlleszünk ezen is..

Kép
Kép
Kép
 


Momi, örülök hogy a nehezén túl vagytok, nagyon nehéz lehet 3 beteg gyerkőccel, főleg hogy egyik újszülött. Én ilyen szempontból is nagyon örülök neki, hogy most vagyok terhes míg Gveni kicsi, mert még nem jár közösségbe, és nem hozza haza a sok vírust meg mindent. Terhesen is rossz lenne elkapni, és így mikor a kistesó megszületik, még nálunk nem lesz ez plusz gond. Mire Gveni közösségbe megy, a pici is már megerősödik...Azért az rossz ha a pár hetes picike kapja el a nyavalyákat...

És Dóri amúgy jó baba? Mennyiszer kelsz fel hozzá éjjel etetni?

Kép
Kép
Kép
 


hillsdeli: Mi újság? Hogy vagytok? Tudjátok már a kis tesó nemét?



 
 


Sziasztok!

Hillsdeli, remélem még most is minden oké?!!! :wink:






Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok Nektek!


Nálunk tipikus ünnep, készülődünk az ügyeletre... háromból kettő kifacsarva

:?

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
 
 


Momi: Sajnálom, hogy betegek a gyerekek. Jobbulást nekik.

Mindenkinek kellemes húsvéti ünnepeket kívánunk.



 
 


Sziasztok!

lenne pár kérdésem.

-Tudnátok segíteni, hogy Szabó dr melyik napokon rendel és kb mikor?
-Változott Csilla száma, vagy még mindig a 0630-396-4920?
-Ha nem változott Csilla száma, akkor mikor lehet őt hívni, mert próbáltam már, de nem veszi föl senki :(

Köszönöm előre is, ha tudtok segíteni!
 
 


kinga: Sajnos én nem tudom pontosan hogy melyik napokon rendel, de az biztos, hogy csütörtökön ügyel. Talán hétfőn, kedden és pénteken van, de már nem emlékszem, hogy mikor van délelőtt és mikor van délután. Csillának tudtommal még mindig ez a száma.



 
 


Kinga85!

Szia!

A Szabó doki hétfőnként délelőtt rendel, keddenként pedig délután a Nyugati tér 6-ban. A Csilla száma nem változott, rendelési időben tudod elérni.

Üdv: Kriszta
krisztacica78
Dunakeszi
 
 


Sziasztoook!

Megvagyunk, élünk:) Sajnos már másfél hete mi is betegeskedünk, de lassan kilábalunk teljesen belőle. Nem könnyű a kiscsajjal ha náthás, mert nem akar inni, aztán volt szépen küszködés...


Egyébként jól vagyunk, babucival minden rendben, már minden nap érzem mozogni, bár eddig elég nyugisnak néz ki, Gveni örökmozgó volt odabent, na meg most is az:)
A haematoma még mindig nem szívódott fel teljesen, így továbbra sem emelhetem Gvenit:(
Babuci nem nagyon mutatta magát, de a Dokink fiúra tippelt:) Bár mondta hogy ezt csak ilyen tippelés szintjén...
Hétfőn megyünk a genetikai UH-ra, remélem akkor rendesen fog látszani, és ha megerősítik hogy fiú, elkezdünk ráállni a nevekre:))
Már nagyon várom hogy kapjunk DVD-t, remélem jól fog sikerülni:)
A pocakom jó nagy, 18 hetesen akkora volt, mint Gvenivel 24 hetesen...Huh, és hol van még a vége:)


Momi, mi is betegeskedtünk az ünnepkor...Gyógyuljatok meg, aztán néha írj milyen a kisasszonnyal:) Meg hozhatnál képet is:)


Kinga, Csillát nem csak rendelési időben lehet elérni, nekem már máskor is sikerült....De valóban hétfőn déle, kedden pedig délu rendel a Doki.

Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!


Minden rendben volt a genetikai UH-n, és most már 100% hogy kisfiú!:) Láttam én is a kis kukit:) Tegnap éjjelig végignéztünk rengeteg fiúnevet, és meg is találtuk a tökéleteset:) Még jó hogy szinte teljesen egyezik az ízlésünk:) Meg kell hagyni nem sok név tetszett nekünk, de a lényeg, hogy erre rátaláltunk, úgyh ÁRMIN lesz a mi pici fiúnk:)

Kép
Kép
Kép
 


Gratulálok Ármin babához. Biztosan furcsa lesz egy kislány után az öcsi.



 
 


Itt is gratulálok!!! :) Szép neve lesz, bár nem túl gyakori :)

Mi van a hematómáddal? Izgatottan várom a beszámolót ;) Ha majd lesz egy kis időd, írj nekem :D

Kép


Ági
 
 


Köszi csajok!:)

Vicky, még szoknom kell a kisfiú gondolatát, én valahogy mindig lányos anyuka voltam:) Majd megyek a dokihoz tanácsadásra, mit is kell egy kisfiúval kezdeni:))


Ági, nem felejtettelek ám el, írok mindenképp!
Puszi

Kép
Kép
Kép
 


Hát a dokink tudna tanácsot adni, az biztos. Nem is tudom milyen lenne 3 fiúval. Sajnálom azért szegényt, biztosan nagyon szeretett volna egy kislányt.



 
 


Hát nekem most eszembe is jutott, hogy azért elsősorban mi is lányt szerettünk volna megint, és most fiú lett. De nekünk már legalább van egy lányunk. Tök rossz lehet hogy egyszer sem jön össze a kislány:(


Képzeljétek gveni tündéri, még csak 2 napja hallja hogy Ármin, mégis már mondja ő is hogy ÁJI:)))

Kép
Kép
Kép
 


Én is inkább kislányt szeretnék majd megint, de én is azt mo dom, hogy már van lányom. Apa most egyáltalán nem akar tesót, de majd meggyőzöm. Van még pár évem rá. De szerintem ő fiút szeretne majd.



 
 


Árminnak boldog névnapot!



 
 


Helloka!

Köszi Vicky utólag is a névnapit:)

Gyors helyzetjelentés: Jól vagyok én is meg Ármin is. Pocakom egyre nagyobb, na és persze egyre jobban hízok...Aminek annyira nem örülök:( Bár az emésztésem totál felborult, biztos benne van az is...

A haematoma felszívódott, de rendszeresen továbbra sem emelhetem Gvenit, nehogy akár nagyobb baj legyen..

Gveni tündéri, de nehéz vele az utóbbi hetekben...Viszont nagyon élvezzük ezt a nyári időt, már többször napoztam is:)))

Szép estét mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
 


hillsdeli: Mi újság, hogy vagytok?

momi: Veletek minden oké? Hogy telnek a napjaitok? Dóri szép nagy baba lehet már. Gondolom nem egyszerű 3 gyerkőccel.

Velünk minden rendben, Barbus szeptembertől bölcsibe megy, én meg megyek vissza gályázni. Tesó projekt nálunk halasztva egy pár évre, utána majd mg visszatérünk rá. Remélem nem kell majd megint 3 évet várni, mint most Barbusra. Sokat vagyunk kint a játszón, csajom imádja.



 
 


Sziasztok!

Hillsdeli, 28. hét hűha, nagyon szaladnak a hetek :) Örülök, hogy jól vagytok!!

Vicky, mennyit toltok a tesóprojekten? Hogy tervezitek? Biztos jó lesz újra dolgozni :)


Mi jól vagyunk :) Sok minden történt velünk, le sem tudnám írni annyi :) Imádom a kislányom, még kettő simán jöhetne belőle ;)

Én már nem megyek többet a dokinkhoz... :roll:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
 
 


momi: Hát 1 évig minimum dolgozni akarok. Utána majd elkezdünk próbálkozni.



 
 


Bocsi, kétszer ment el.



 
 


Na akkor nem is vártok olyan sokat :wink: :lol:
Ha esetleg később kicsit elkenődnél, hogy már mikor telik le a munkás idő akkor majd szólj és mesélek sok-sok miért ne legyen kis korkülönbség sztorit :wink: :lol: Kár, hogy itt nincs átölelős szmájli :)

Kicsit irigyellek is. Kicsit lassabban kellett volna ezt a tesóprojekteket kivitelezni. Még ráért volna most egy tesó a Ricsinek és akkor még évek múlva is lenne egy kisbabám. Furcsa, hogy már soha többet :shock: :wink:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
 
 


Momi: Akkor ti megálltok 3 porontynál? Mi mondjuk nem is terveztünk kis korkülönbséget, meg hát Barbusra is ugye 3 évet vártunk. Azért nem bánnám ha most nem kéne. Szóval lehet hogy nálunk lesz azért köztük különbdég, de addig nem szeretnék várni, mint nálunk anyuék, a húgom 10 évvel fiatalabb. Olyan 4-5 évnek örülnék max., akkor még nem lennék 35 a tesónál.



 
 


Sziasztok!

Húú de rég jártam erre! Ma voltam a Dokinknál, aztán eszembe jutott hogy benézzek ide:)))

Vicky, mindennek megvan az előnye és hátránya is. Biztos jó lezs dolgozni is!

Momi, örülök hogy jól vagytok! Mi pontosan így gondoljuk, elég lesz egy tesó most Gveninek, aztán ha újra akarunk babázni, bevállalunk egy 3-at. Tudom a határaimat, én tiszta idegbeteg lennék 3 gyerekkel kis korkülönbséggel, szóval az senkinek nem lenne jó:)))

Viszont mivel most nem tervezünk egyenlőre 3-at, annak meg nagyon örülök hogy ők korban közel lesznek!


Hála Istennek velem is és Árminnal is minden teljesen rendben van!
Ma betöltöttem a 29. hetet is:) Tényleg repül az idő, mindjárt megszületik:) Addig még vér rám a szobacsere, festés, meg ilyenek, de azért haladunk:) Jó újra átélni ezt az izgalmas időszakot:)
Ami van, hogy kicsit magas lett megint a cukrom, diétáznom kell, de mondjk csak 8,1 lett a 120 perces terhelés, Gveninél 10 lett. És ugye 7,8 a felső határ. Nem is lenne baj, mérem én itthon, csak sokat kell emiatt dokikhoz, UH-ra, CTG-re mászkálni, na ahhoz nincs kedvem. Párom fixen dolgozik, itt van már Gveni, rossz lesz órákat ülni pl Tóth Ágnesnél is...Hát ez van..

Röviden ennyi van velünk, a héten van párom szabin, igyekszünk kihasználni a nyarat:))))

Mindenkinek további szép nyarat!!!!

Kép
Kép
Kép
 


Momi, miért nem fogsz már Gyurihoz járni?
Azért mert már nem szülsz, még évente rákszűrés, meg ha valami...
Én már itt ragadok nála:)

Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Nem nagyon írogatunk ide, de azért gondoltam megírom, hogy sajnos idő előtt megszületett a mi Árminunk!
30hét+5napra. Egyik este elfolyt a magzatvizem. Berohantunk a szülőszobára, és hála Istennek pont a Drága Dokink volt az ügyeletes, nem is tudom mi lett volna velem ha Ő nincs ott. Nekem nagyon nagy biztonságot adott. Próbáltuk még 48 órát bent tartani a babócát, mert addig kapott tüdőérlelő szteroidot. Nagyon nehéz napok voltak, volt vajúdás is a császár előtt, és mint kiderült, a 2mm "vastag" hegem már majdnem szétszakadt. Gyuri azt mondta ezt a terhességet valszeg nem tudtam volna amúgy sem kihordani teljesen, ha nem is folyik el a magzatvíz, mert annyira elvékonyodott az előző hegem, hogy nem bírta volna a terhelést. Szóval még így is hálás vagyok, hogy mondjuk nem a 35. héten szakadtam csak úgy szét..
Sokkal rosszabbul is járhattunk volna, jobb nem is bele gondolni.

Árminka 38cm-el és 1450gr-al született. Jól van, nagyon erős kisfiú, egyből felsírt, stabil minden életfunkciója.
De még hetekig a koraszülött intenzíven lesz. Nagyon nehéz így kivitelezni az életünket, egy nap többször járok be hozzá a kórházba, addig meg kell oldani hogy valaki vigyázzon Gvenire. Én fizikailag egyre jobban vagyok, lelkileg hullámzóan..
Remélem minél hamarabb haza hozhatjuk..

Kép
Kép
Kép
 


Pont most jutottál eszembe, gondoltam megnézem mi lehet veletek. Jó hamar kijött a drága, mikor is született? Húúú :shock: . Nem lehetett egyszerű, sajnálom, hogy nem akart még maradni. De ügyes pici fiú, hogy működött a tüdeje rendesen. Tüdőérlelőt én is kaptam Barbussal, de szerencsére nálunk nem volt rá szükség, mert 37 hétre jött. Gondolom, hogy most futkosósak a napjaitok, de ha van egy kis időd akkor írj. Jobbulást neked (a lelkednek is). Gvenit is és Ármint is pusziljuk, meg persze anyut is.



 
 


Sziasztok!
Gondoltam én is benézek... erre nem számította :(

Hillsdeli, Árminnak és Neked is sok-sok erőt, kitartást kívánok! Erős, ügyes kisfiú! Vigyázott rád, nehogy bajod essen! Istenem, egy tündérbaba :) most bőgök :) Nagyranő majd itt kint!!!

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
 
 


Hillsdeli: Írsz majd Árminról, ha van egy kis időd? Mi can vele? Remélem szépen növekszik. Nagyon drukkolok nektek, hogy minden rendben legyen.



 
 


Sziasztok!

Köszi lányok, aranyosak vagytok!

Hála Istennek szerdán haza hozhattuk Ármint a kórházból. 1 hónapot volt bent. Hamar eltelt ez az idő, de azért hosszú is volt..
Voltak izgalmak is, amikor pl úgy volt, hogy kell kapnia vérátömlesztést, na akkor pl bőgtem...De hála Istennek az utóbbi hetekben már minden rendben volt vele, csak még kicsit sárga, de lehet az anyatejtől van. 2050gr-al hoztuk haza, és ügyesen szopizik. Persze nem teljesen úgy mint Gveni, mert pl az egyik mellemből nehezebben jön a tej, azt fejem, nem tudja jól kiszívni, és nagyon elfárad benne, de a másikból szépen eszik. Végig az én tejemet kapta, amíg nem tudott szopizni, addig fejtem neki, és cumiból kapta.
A nővérek dícsérték, milyen ügyesen eszik, azt mondták öröm etetni. Egyébként nagyon jó baba, ébred ha éhes, de nem sír, csak nézelődik, majd nyöszörög. Evés után meg szépen elalszik egyből. éjszaka viszont 2 óránként kel enni, ami elég fárasztó:)
Nagyon kis édes, és aminek nagyon örülök, hogy teljesen egészséges!:)
Hát, nem volt könnyű ez az elmúlt időszak, tegnap volt 5 hetes.
De már egyre jobb lesz:) Nagyon jó érzés hogy itthon van velünk, most érzem magam igazán anyukának:) Érdekes, de sokkal jobb hogy 2 gyerekünk van, mint amikor csak 1 volt. Pedig Gvenivel valósult meg, hogy lányt mindenképp szerettem volna.
Röviden így vagyunk:)

Majd még írok:)

Minden jót Nektek!

Kép
Kép
Kép
 


Örülök, hogy minden rendben Árminnal. Nagyon erős baba lehet. Teszel majd fel róla képet? Akartam neked írni, hogyha nem sikerült ilyen pici ruhákhoz hozzájutni, akkor a manócsomag nagyon jó. Nekem Barbus 2480 gr-mal született és nem voltunk annyira felkészülve. Kértem manó csomagot és nagyon jól jártam vele. Egy hónapig azokat hordta. Utána kimosva csak vissza kellett küldeni.



 
 


Szija! Akartam feltölteni képet, de annyira szar ez a babanet! Pedig le van már totál kicsinyítve...Inkább adj priviben egy ímél címet, és akkor oda küldök képet....Aztán csodálkoznak miért megy el mindenki AnyaTanyára...

Igen, ez a Manócsomag jó lehet, akartam is igényelni, köszi!
De azóta se jutottam oda, pedig jó lenne, mert csak pár ilyen nagyon pici ruhája van...

Mi kedden megyünk 6 hetes kontrollra...Nagyon megy az idő, Árminkám jól van, már hála Istennek éjjel az egyik etetést többször kihagyta, háát, már nagyon jó lenne, ha ez rendszeres lenne, mert amúgy sokat műsorozik éjjel, én meg full mosott rongy vagyok...
Már többször szopizott 100ml-ket is, aminek nagyon örülök, jó étvágya van.

Nah, megyek hajat mosni, míg alszik:)

[/img]

Kép
Kép
Kép
 


Hillsdeli: Örülök, hogy jól vagytok. Az aláírásomnál látod az email címemet, oda nyugodtan küldhetsz képet. Nagyon örülnék neki. Ha gondolod ide is feltehetem, de akkor írd meg légyszi. Már 6 hetes. Egyem meb milyen kis picurka. Manócsomagnál meg csak írj egy mailt és elküldik neked amit kérsz és tudnak is adni. Utána már csak a postaköltséget kell visszautalni. Ha jól emlékszem.



 
 


Remélem mindenki jól van, mi a Bethesdában vagyunk. Barbus hétfőn éjszaka elkezdett hányni és nem tudtuk itatni mert nem akart abba maradni. Irány az ügyelet, utána meg a kórház. Kapott infúziót, de alig tudták neki bekötni, mert két óra alatt annyira kiszáradt, hogy csak újszülött tűvel lehetett neki vénát találni. Tegnap már jól volt, de még bent vagyunk. Remélem ma már haza mehetünk végre.



 
 


Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy milyen számon tudok a Doktor Úrhoz bejelentkezni?

Illetve érdekelnének a tarifái is. Mennyi nála a vizsgálat és a rákszűrés?
Mennyit kér a szülésért.

Nagyon köszönöm előre is a válaszokat!!!!

Ani
ani750707
Budapest XXIII. kerület
 
 


Szia Ani!

Papp Csillának hívják a Doki asszisztensét, nála tudsz telefonon időpontot kérni.
Telefonszáma: 0630 396 49 20

A Doki hétfőn délelőtt, kedden meg délután rendel a Nyugati tér 6. szám alatt, 3. em. 1.

A tarifák, ha jól tudom a következők: 10 ezer a vizsgálat, ha jól emlékszem a rákszűrés az még plusz egy ezres.

A szülésért nem kér pénzt, nincs fix tarifája.

Ennyi, ha van még kérdésed, megpróbálunk segíteni :)

Kép


Ági
 
 


Szia!
köszi a választ.
ani750707
Budapest XXIII. kerület
 
 


Hillsdeli, Momi: Hogy vagytok? Mi újság a gyerekekkel?

Mi jól lettünk és már megy a meló és a bölcsi. Barbus egész jól bírja a bölcsit, én kevésbé a melót. Fáradt lettem már péntekre. Sok a munka.



 
 


Sziasztok!

Jó rég járt itt bárki is:) Én is csak anyatanyára járok inkább.
Remélem mindenki jól van, és készülődik a karácsonyra:))

Húúú, sokmindent tudnék írni magunkról, de már hulla vagyok hozzá. Röviden: Ármin egy tündéri baba, rengeteget mosolyog, kedves, türelmes személyisége van. Most 5670gr. Szépen fejlődik, növekszik, nem látszik rajta hogy koraszülött volt.
Még szopizunk, de azzal nagyon megszenvedtünk, úgyh mivel nagyon nem akart már szopizni, kezdett elapadni a tejem. De azért 5hónapos koráig mindenképp kihúzzuk, meg kapja a mélyhűtött tejeket is. Ami nagyon rossz, hogy hónapok óta náthás:( És ez egyre jobban zavarja az evésbe és alvásba. Többek közt ezért utálta meg a szopit, mert sokszor fuldoklott szopi közben:( Elvileg csak náthás. Én a száraz levegőre tippelek, hogy attól van, most ezerrel próbálok párásítani neki....Ami szintén nem jó, hogy késő du-tól éjjel 1ig minden nap ébren van, műsorozik! Nagyon fárasztó, hogy sosincs egy nyugodt esténk sem. Minden nap éjjel 2-3 közt kerülök ágyba, aztán reggel 8 körül kezdődik minden előröl:(
Gvenike meg közben 2 éves lett, egyre jobban kezd beszélni, folyamatosan egyre több szót mond. Nagyon édes Árminnal továbbra is, bár szerintem most kezd kijönni rajta a féltékenység.
Meg asszem belépett a hiszti-dac korszakba:) Éééljen:))

Szóval jól vagyunk, egyre jobban, nem mondom hogy könnyű volt az eleje, de alakulunk:) De nagyon jó újra babázni!:) Szerelmes vagyok Árminkámba is:)

Ha addig nem jönnék, nagyon boldog Karácsonyt mindenkinek!
Ha tudtok, írjatok Ti is pár sort!

Ági, Ti meg gyertek el hozzánk:))
Majd írok face-en:)

Puszi

Kép
Kép
Kép
 


Mindenkinek boldog karácsonyt kívánunk!

Kép



 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron