Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ha valaki mostanság ide tévedne, ez a topic nemigazán él már.
A "II. női klinikás mamák élményei" nevű viszont igen. Szóval ott érdeklődhet bárki, akinek kérdése van.

Hogy mit kell vinni, arról az én infom sajna nem nevezhető frissnek, de az említett topic látogatói biztos szívesen segítenek.

Ági

Kép

Kép
 
 


sziasztok, csecsemősökről érdeklődnék, ha van itt vki!

 
 


Kedves Baba_88!

Elég jól ismerem az újszülött osztályt, úgyhogy ha továbbra is van valami konkrét kérdésed, szívesen segítek!

További boldog babavárást kívánok Neked :D :D :D !
 
 

 
 

Keressük az év legjobb szülésznőjét
Az Év Bábája díj

Az Országos Bábaszövetség minden évben a kismamák és a szakma javaslatai alapján odaítéli egy szülésznőnek az Év Bábája díjat.
Kérjük, ha van szülésznő, akire szívesen emlékeztek, aki megkönnyítette a vajúdás-szülés folyamatát, írjátok meg e-mailben vagy levélben nekünk, hogy Szövetségünk vezetősége a javaslatok alapján a legjobb szülésznőnek átadhassa a díjat.
A levélben írjátok meg akár nekem privátban, akár az endomed@t-online.hu címre:
- a neveteket (bizalmasan kezeljük, senkinek tovább nem adjuk),
- hogy mikor szültetek – az sem baj, ha évekkel ezelőtt szültetek, de most jutott eszetekbe, hogy szavazzatok rá –
- a szülésznő nevét és a kórházat, ahol dolgozik
- és az is jó volna, ha írnátok róla néhány sort, miért őt választottátok, miben segített…
A Nemzetközi Bábanapon, vagyis a Szülésznők Napján, május 5-én adjuk át a díjat, mely ünnepségre szeretettel várunk minden kismamát.
A Bábanapról, a helyszínről és a díjról olvashattok még a Kismama újságban is.


Sziasztok!

A SOTE II-n szeretnék szülni, valaki ismeri esetleg Dr. Paragi Pétert? Milyen tapasztalataitok vannak róla?

Előre is köszi!
 
 


Nekem nem volt szimpi.

Kép
 


Sziasztok!

Meg tudná valaki adni Dr. Sipos Miklós elérhetőségét? Vélemények is érdekelnének róla.

velociraptor


Kedves Velociraptor,
Van dr. Sipos Miklós topic, javaslom, hogy nézz körül ott.
Üdv!

(amúgy, ha kérdésed van, azé' illik a végére hozzátenni, hogy "köszönöm...")

Kép
 


Kedves Manguszta!

Tévedés-ha választ kapok ,azt illik megköszönni-tehát köszönöm. javaslok egy legközelebbi kioktatás előtt némi gondolkodást.

velociraptor


Sziasztok!

Kedves Kolibra!
Jó régen kérdezted Dr.Paragit....jujj,nekem nagyon nem jött be!Igaz nem nála szültem,csak vizsgált 2x is,de azt hittem a szemem kiugrik,úgy fájt!Durva,kapkodó orvos.Szerintem....de több bent fekvő kismamától hallottam,hogy nem voltak róla jó véleménnyel,mindenkit "megkínzott". :? Az én dokimat meg sem éreztem soha,amikor vizsgált!
Végül nála szülsz,vagy találtál mást?

Ági

 
 


Sziasztok!

Én Dr Börzsönyi Balázshoz járok évek óta. Itt dolgozik Osztályvezetőként.
Szerdánként rendel a Madách térnél egy nagyon szép rendelőben.
Szerintem nagyon rendes és felkészült orvos, csak ajánlani tudom.
Mivel évek óta hozzá járok, így bátran mondhatom, hogy szuper doki!!!
Minden barátnőm hozzá jár és ők is elégedettek vele.

Csak isteníteni és ajánlani tudom!!!

:lol:
 


Sziasztok!

Van valakinek esetleg tapasztalata az alapítványi, fizetős szobákkal kapcsolatban? Mennyire szoktak telítettek lenni? Milyenek a körülméyek?

Köszönöm előre is!
czmtunde
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok !

Másik topikba irok (II nói klinikás kismamák élményeibe mert ez nem megy ...igaz csak most szülők majd)


czmtunde: feb 9 fekszem be ha minden igaz én is szeretnék fizetős szobát a második emeleten...amikor 3 hete bent voltam uh .on próbáltuk megtekinteni de mind a 4 foglalt volt.10e/éjszaka és előre kell szólni ha igényled amikor befekszel már érdemes jelezni..aztán vagy lesz vagy nem!!

Beataa

Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron