Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Én is a Péterfyben fogok szülni. Februárra várjuk a babát, de már egyszer volt "szerencsém" a kórházban lenni egy pár napot, mert felfáztam.
Nem tapasztaltam semmi rosszat, szerintem jó ez a kórház. A szülés után viszont biztos, hogy alapítványi szobát fogok kérni.

Az orvosom Dr. Krasznai Péter. Van valakinek valami tapasztalata vele kapcsolatban?

Előre is köszi a választ!!! :)

Monica

Kép
 


Sziasztok!
Én is a Péterfyben fogok szülni, szerintem februárban (március 1.-re vagyok kiírva). Én Dr. Zsirai Lászlóhoz járok. Én nagyon meg vagyok elégedve Vele, a fiamat is nála szültem 2007-ben, csak a helyszín volt más. Én nem mennék máshoz! Van még Valaki, aki február végén fog szülni a Péterfyben??? :) Vagy esetleg Valaki, aki a Zsirai doktorhoz jár???
Vendég
 


Sziasztok!én is a Péterfyben szeretnék szülni,de még nincs orvosom,tudnátok valakit ajánlani?alapítványi szoba mennyibe kerül,és apuka bent alhat?
 

 
 

SZIASZTOK EN 20HETES KISMAMA VAGYOK ES EN SI APÉTERFYBE FOGK SZULNI APRILISBAN ES A ZSIRAI DOKIHOZ JAROK EN IS ES MINDENKINEK TUDOM AJANLANI NAGYON RENDES ORVOS


Adrienne: én február 28-ra vagyok kiírva és Dr. Kiához járok. :D
Vendég
 


Tenerife
Alapítványi szoba, ha jól emlékszem 3 db 2 ágyas és 1 vagy 2 db 1 ágyas van. Szerintem apuka nem alhat bent, de akár egész nap veletek lehet, akármelyikben (ha a szobatársadat nem zavarja). Viszont gyanítom, hogy ott is látogatási tilalom van mostanság az influenza miatt...
Az egy ágyas 8ezer, a 2 ágyas 5ezer/ éjszaka és utólag kell csekken fizetni.
Viszont! Szerintem aki megengedheti magának, mindenképp!!!!! érdemes alapítványit kérni, (én kétágyasban voltam és szuper volt) mert azokhoz van saját fürdő, wc-vel, mikró, tv, hűtő! A többi szobához marha messze van a zuhany és a wc és hááát, elég gázosak, plusz látogatók és nst-re, vizsgálatra várók (gyakorlatilag bárki) azt használják...
Remélem tudtam kicsit segíteni. Dr-t sajnos nem tudok ajánlani, viszont van egy tündéri, Margit nevű szülésznő, 55 év körüli szülésznő akit szívből ajánlok!
 
 


Sziasztok!
egy ágyas szoba 3 db van, én májusban szültem, akkor 7 ezer Ft volt.

:wink:
 
 


Sziasztok! :)
Kismaki! Én legkésöbb febr. 17.-én fogok szülni, már megvan a szülési terv! :)
Andrea! te hova jársz a Zsirai doktorhoz?
Vendég
 


Sziasztok!
Tudtok valamit arról hogy dr. Zsírai hogy áll a császáros szülésekkel valamint mennyit szokott kérni?
Priviben is jöhhet. Köszönöm.
kornelia10
Budapest
 
 


Sziasztok!
Tudtok valamit arról hogy dr. Zsírai hogy áll a császáros szülésekkel valamint mennyit szokott kérni?
Priviben is jöhhet. Köszönöm.
kornelia10
Budapest
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron