Új privát üzeneted érkezett!

Szmagdi, tudom, milyen :cry: a látogatás, tartok is tőle :shock: ... De ha minden rendben, szeretnénk eljönni két nap után.

Viszont az első kórházamnál csak jobb lehet. :?

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


sziasztok!

most regisztráltam magam, teljesen új vagyok. nem csak itt, de most költöztünk szegedről a XI. kerületbe és 14 hetes terhes vagyok. senkit sem ismerek itt és a segítségeteket szeretném kérni a követketőkben:
- biztos, hogy a szent imrében akarok szülni, de nem tudom, hogy kinél. a bálintokról sok jót hallottam, tudja-e valaki, hol van a magánrendelőjük, hogyan lehet bejelentkezni és nagyjából mennyi a tarifa mind a terhesgondozás mind pedig a szülés tekintetében?
- igazából nem ragaszkodom hozzájuk, minél több szent imrés orvosról szeretném megtudni a fent felsoroltakat!
- van-e valakinek tapasztalata azzal kapcsolatban, hogy milyen ellátást kapnak azok a kismamák, akik nem fogadnak orvost, hanem a kórházi terhesgondozásra járnak és az ügyeletesnél szülnek?

egyelőre ezek jutottak eszembe, minden segítő hozzászólást előre is köszönök! maya
maya82
 
 


Szia Maya!

Először is gratulálni szeretnék a Babátokhoz! :lol:
Én is a XI-ben lakom és van egy 10 hetes kislányom. :D
A Szent Imrében szültem én is, és nincs róla jó véleményem!
A dokimról csak jókat mondhatok, vele semmi baj!!!

Maga a bent töltött öt napunk iszonyat volt!!!
A csecsemősök nem túl kedvesek, persze ha megtömöd a zsebüket egy kicsit, akkor már mindjárt máshogy állnak hozzád!!!

Persze vannak kivételek!!

A Bálintokról én is sok jót hallottam!
Nekem Zsigmond Tamás volt az orvosom!!! Egy fiatal doki,
és nagyon készséges, ha van email címed írok róla bővebben,
ugye érted???? :wink:

Volt olyan hogy Ő hívott fel, hogy mi van velem, hogy érzem magam! Ami még engem is meglepett!

Én azt ajánlom mindenképpen fogadj Dokit, mert az osztályon meismertem olyan ányt akinek nem volt orvosa, és senki sem foglalkozott vele.

Viszont az Én tapasztalatom alapján azt ajánlom, hogy szülésznőt ne fogadj, mert nálam semmi értelme nem volt, és kidobtunk egy nagycsomó pénzt!!! De ez csak az ÉN véleményem!!!!!!!!
melinda1213
 
 

 
 

Kedves Maya!

Én 13 hetes terhes vagyok. A Dr. Bálint Mihály az orvosom. Péntekig amíg csak a magán rendelőjébe jártam minden csodálatos volt. Pénteken be kellett mennem a Szent Imre járóbetegére ultrahangra, ott aztán igazán kaotikus, kapkodós volt a helyzet. Van szülésfelkészítés, és elég sok jót hallottam a kórházról. Ha érdekel én meg tudom adni a Bálintok magánrendelőjének számát. És esetleg néhány információm is van.

Hajnal
hajnal76
 
 


Sziasztok!
Szia Maya!
A Bálintokról csak jót tudok mondani. Én sajnos még nem szültem (sem náluk, sem másnál), de a család több tagja hozzájuk jár. Jelenleg ugyan a Kaáliban próbálkozunk, de minden kapcsolódó vizsgálatot a fiatal Bálintnál (Balázs) csináltatok és maximálisan meg vagyok vele elégedve. Két hete egy kisműtéten voltam nála az Imrében és megtapasztalhattam, hogy két orvos között mekkora a kölünbség. A szobatársam rettegett egész nap, nem tudott semmit, hogy mi lesz vele, hozzám pedig a doki másfél-2 óránként benézett.
Egyetlen negatívum, hogy csak sokára lehet időpontot kapni. (Azzal, hogy az apukája a háttérbe húzódott, megduplázódott a páciensek száma.)
Ha kell a telefonszám és a cím, írj privit!

Üdv,
Gabi
gabi_
 
 


Sziasztok!

Én még nem vagyok terhes, de tervezzük a 2. babát. Orvost szeretnék váltani és úgy gondoltam a Szt. Imrében keresgélnék.
Olyan dokit keresek aki nem csak terheseket vállal hanem utána is járhatnék utána hozzá.

Melinda1213
megadnád a Zsigmond Tamásnak az elérhetőségét és néhány hasznos infót vele kapcsolatban? petrus@index.hu

Hajnal76,
Bálintokról már sok jót hallottam, de nem tudom a 3 pasi közül melyik a legjobb?
sosmacko
 
 


Szia Maya,
grat a pocaklakóhoz :)
Van lejjebb egy másik Sz.Imrés topik. Ott több véleményt is hallhatsz! Én második babámat várom akit tuti a Sz.Imrében fogok szűlni. A csecsemősök között van egy-két negatív hozáállású. De még mindíg ez a legjobb kórház, amiröl eddig hallotam :wink: ( Hacsak nem magánkórházról van szó!)

Szóval, ha gondolod. nézz be a lenti topikba és kérdezz :)

Üdv.
Mása

Mása
Kép
Kép
szmagdi
 
 


Sziasztok!

A Sz. Imrében szeretnék szülni, de nem tudom, hogyan kaphatnék infot orvosokról, légyszi segítsetek!
Melyik az a lenti topik?

Köszönök mindent!

Anikó

Kép
h anikó
 
 


Sziasztok lányok!

Cili vagyok, a második babánkat várom.
Nagyon örölünk neki, csak óriási gondom adódott ami miatt már a terhességet sem tudom úgy élvezni mint azelőtt. A kórházátalakítások miatt kórház és orvos nélkül maradtam 28-hetes terhesen. :( Azóta aggódok, hogy hol találok olyan orvost aki ilyen idős terhesen átvenne és nem csak a PÉNZ számít neki. A körzetmben nem maradt olyan kórház ami szóba jöhet. Azóta a netet bújom így találtam rá a Szent Imre és a Szent István kórházra. A kettő között dilemmázok csak félek, hogy nem tudnám megfizetni a 80-100000-res tarifákat, mert ilyeneket olvastam.

Ha valaki tud valami konkrétumot írni nagyon-nagyon megköszönném.
Egy kétségbeesett kismama!

Szép napot MINDENKINEK!
Cili.
cili 830
 
 


Sziasztok!

Mi a második babánkat tervezzük, az első lassan egy éves, császárral született. A Szent Imrén gondolkozom, többen is ajánlották. Orvosokról szeretnék érdeklődni, konkrétan a Bálintokról. Azt hallottam, hogy az idős már nem vállal kismamákat, úgyhogy tulajdonképpen a másik kettőről szeretnék infót. Minden érdekel velük kapcsolatban. Magánrendelésre kell-e hozzájuk járni, vagy az sztk-ba, tarifák, császárpártiak-e, császár után ragaszkodnak-e a következőnél is a császárhoz, meg minden egyéb, amit még esetleg fontosnak tartotok.
Előre is köszönöm!

e-mail: lidinet@freemail.hu, vagy priviben, de ha itt írtok, azt is megköszönöm!

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Sziasztok!

Valaki tudna segíteni? Hol rendel a ti orvosotok? Hogy tudom őket elérni? Sajnos nekem is orvost kell keresnem 24 hetesen, légyszi segítsetek!

Köszi!

Anikó

Kép
h anikó
 
 


Sziasztok!

g.erika! Parragh doktort hol tudom elérni?
dafni!Sikerült orvost találni?
hogy vagytok?

Köszi

Anikó

Kép
h anikó
 
 


Sziasztok,
meg tudná valaki mondani nekem, hány napos házassági akvi kell az anyakönyvezéshez a Szt.Imrében?

köszi,

Z.
zulu
 
 


Szia Zulu!

Házassági.... :roll: nem emlékszem :(. De van egy másik Szent imrés topik lent (szent imre, azaz a tétényi ikea.....) és ott megkérdezheted, mert van egy-két "friss" anyuka ;)


További szép napot.
szmagdi
 
 


Köszi, mindjárt meg is keresem :) .

Z.
zulu
 
 


Sziasztok!

Új vagyok itt a társalgón. Január elején szültem a Szt. Imrében. Nagyon jó volt minden. Ha valakit érdekel tudok egy jó szülésznőt.

Klári
clairexxii
 
 


Sziasztok!

Légyszi segítsetek!!! Bezárják a kórházat, ahol szültem volna, most vagyok 37 hetes(!) terhes. Sűrgősen kórházat és orvost kell keresnem, a Szent Imrére gondoltam, mivel sok jót hallottam róla. A Bálint dokikról is olvastam itt a fórumon, szerintetek elvállalna vki? Vmi elérhetőséget tudnátok adni?
Köszi szépen!
barbimamci
 
 


Sziasztok!

Tényleg igaz az, hogy a Bardóczi doki nem a Szent Imrében fog dolgozni, mert felbontották vele a szerződését? Tud valaki erről valamit? És hol lesz ha nem ott?
Köszi a válaszokat
becccus
 
 


zulu írta:Sziasztok,
meg tudná valaki mondani nekem, hány napos házassági akvi kell az anyakönyvezéshez a Szt.Imrében?

köszi,

Z.


Szia!

Én úgy tudom, hogy 300 napnál nem régebbi házassági anyakönyvi kivonat kell a baba anyakönyveztetéséhez. Szerintem mindenhol ilyen kell, mert én az anyakkönyvezetőnél voltam és ő nem kérdezte, hogy hol szülök.

Remélem segíthettem!

Üdv

Kép
márika75
 
 


Márika,
köszönöm :) .

Becccus,
ezt mikor hallottad? És honnan van az infó?
zulu
 
 


Sziasztok!

Igen, 300 napnál nem lehet régebbi az anyakönyvi. Én a kismama klubbon hallottam a Szt.Iimrében mielőtt szültem.

Klári
clairexxii
 
 


Szia Zulu!

Ezt az infót az egyik itteni fórumon olvastam, azt hiszem, hogy a szülésznősön.
becccus
 
 


Becccus,
ma annyit sikerült megtudnom, hogy július 1.-ig nincs változás. A továbbiakról nincs infóm.
Z.
zulu
 
 


Kedves mindenki!
Már nagyon rágóta jártam itt , pedig már jó rágóta regiszráltam. Most vagyunk a 20. hétben annyira vágyott babusunk decemberben fogant. :)
A szent Imrében van a dokink és dúlánk is van. A dúlánk javaslatára hívtam fel az egyik szülésznőt akivel már többször dolgozott együtt.
Fel is hívtam a szülésznőt és a Ő a következőket mondta: A kórházban a professzor 2-3 hete azt a döntést hozta, hogy ha szülésznő van bent akkor dúla már nem lehet vagy fordítva. Esetleg tud valaki információval szolgálni ez ügyben???
Felhívtam a szent Imrét és nem voltak a telefonnák lévők valami kedvesek és mivel a terhességem pigyergős időszakát élem nem is kellett több és már bőgtem is. :(
A dokink rendes már tössbzör dolgozott együtt a dúlával, úgy gondoltuk a dúla doki szülésznő trió jól együtt tud majd dolgozni.
most nagyon aggodóm hogy mi lesz!! :(

köszönöm előre is a válaszaitokat
szép napot
panka
panka123
 
 


Kedves mindenki

Azóta beszéltünk a dokinkkal
Azt mondta ne csináljunk a bolhából elefántot és nem akarja hogy elterjedjen egy hamis hír a neten
úgy hogy az egész hozzászólásom viszzavonva, visszeszíva.
Kérlek titeket ti se terjesszétek
kösztönettel
panka
panka123
 
 


Sziasztok!

A kórházat ahova 25 hetes koromig jártam terhesgondozásra bezárták. Területileg a Szent Imre kórházhoz tartozom, ezért úgy gondoltam, hogy itt keresek új orvost. A gond csak az, hogy mivel már 26 hetes vagyok, nehezen vállal el bárki is. Már beszéltem Bálint Balázzsal, ő nagyon tele van és nem vállal új pacienst. Most bejelentkeztem Horváth Ferenc doktor úrhoz, de róla nem tudok semmit. Tud valaki vmit róla?
Van ötletetek, hogy kihez fordulhatnék?
előre is köszi az infókat,
Betti
babetti
 
 


Betti,
gratula a babóhoz. Sajnos sokan küzdenek ilyen gondokkal, kint a tiéd. Horváth doktor urat nem ismerem, de ha lejössz a Szent imre kórház, aza a tétényi... topicba, (lentebb találod, az összes sztimrés itt topicol), talán tud valaki segíteni. Ne aggódj, ha ügyeletesnél is szülsz, az ottani dokik nagyon jók és a kórház is teljesen bababarát. A Szülésznők pedig biztos elvállalnak, ez talán fontosabb is, mint a doki...

üdv

Macsek
macskanyu
 
 


Sziasztok, tavaly december közepén ügyeletes orvosnál szültem és fogadott szülésznőm volt. Igaz a második babánál már gyorsabban ment minden, így a kórházba éréstől számítáított másfél órán belül szültem. A doki rém rendes volt. Zsigmond Tamásnak hívják, ilyennek kell lenni egy orvosnak. Szívvel-lélekkel dolgozni és lelkiismeretesen végezni a feladatát. A szülésznőm Vastaghné Nagy Éva volt, egy tünemény. Szinte nem is hagyta el a szülőszobát míg bent voltam, sikerült gátvédelemmel szülnöm. Végig segített, támogatott. Mindketten többször is voltak bent nálan a gyerek ágyon, igaz már két nap után hazajöhettünk. Úgyhogy ehhez a szüléshez csak szép emlékeim fűződnek, nemúgy mint az elsőnél.
Egyébként a házassági anyakönyvi kivonat 300 napnál nem régebbi, de újpesten ragaszkodtak a 90-napnál nem régebbihez. Ha viszont abban a kerületben szülsz ahol az esküvőd volt, jó egy régebbi is, mert csak be kell mutatni.
Ha bármiben tudok segítségetekre lenni írjatok nyugodtan.
Üdv: vivibaby
Kép
Kép
vivibaby
 
 


Szia Vivibaby:)

Először is gratulálok a lányaidhoz :)

Én most várom a második babámat. Az első bábónál a dokim fogadott volt és a szülésznő ügyeletes, aki V.N. Éva volt :) Maximálisan meg voltam Vele elégedve én is. Ügyeletesként is úgy bánt velem, mintha a lánya volnék ;) Úgy döntöttünk, hogy a második babócához "felkérjük" és a dokim is fogadott lesz. Ha nem vagyok túl tolakodó, kérdezhetek egy-két dolgot az Évával kapcsolatban, akár priviben is.

Előre is köszi.

Mása

Mása
Kép
Kép
szmagdi
 
 


Sziasztok!

Én 4 éve a Szent Imrében szültem a fiamat dr. Rabóczki Mariettánál. A szülésznőm pedig Fantha Zsuzsa volt. Se a terhességem, se a szülés nem volt komplikációmentes. Mindketten nagyon figyeltek ránk. A húgom februárban szintén velük szülte a lányát. Most várom a 2. babámat. Őt is ott szülöm. Szerintem maga a kórház is remek. Én mindennel meg voltam elégedve. Ha valakit érdekel bármelyikük elérhetősége, szívesen megadom.

contu
 
 


Sziasztok!

Én 4 éve a Szent Imrében szültem a fiamat dr. Rabóczki Mariettánál. A szülésznőm pedig Fantha Zsuzsa volt. Se a terhességem, se a szülés nem volt komplikációmentes. Mindketten nagyon figyeltek ránk. A húgom februárban szintén velük szülte a lányát. Most várom a 2. babámat. Őt is ott szülöm. Szerintem maga a kórház is remek. Én mindennel meg voltam elégedve. Ha valakit érdekel bármelyikük elérhetősége, szívesen megadom.

contu
 
 


Sziasztok!

Tudja valaki, hogy a Bálinték magánrendelőjében mennyi egy vizsgálat? Elsősorban a rákszűrés érdekelne.

Köszi!
adbr
 
 


Sziasztok..
Április 22én szültem a Szt Imrében...és csak le akartam írni h sztem jó választás ez a kórház mindenkinek..kipróbálhattam minden alternatívát,és végül a kádban vajúdtam elég hosszú ideig..a szülésznőm egy angyal volt,mindenben sokat segített annak ellenére hogy a párom is bennt volt,nekem jó volt hogy Ő is jelen volt és segített amiben tudott!!Széles Ágnesnek hívják és bátran ajánlom mindenkinek aki szülésznőt keres és úgy gondolom hogy nagyobb szükség van rá mint egy fogadott dokira!!!Ő csak összevarr a végén,és ennyi,míg a szülésznő ott van veled végig és lelkiekben is támogat!!!
Nem értek egyet avval a véleménnyel h a csecsemősök "bunkók",velem nagyon kedvesek voltak,pedig nem adtam egyiknek sem pénzt!!!
De ez csak egy véleményem...
Mindenkinek nagyon szép szülést kívánok....és kívánom hogy minden szépen és jól alakuljon...nekem egy nagy élmény volt és bármikor szülnék újra...és ugyanígy a Szt.Imrében tenném!!!
nikky
 
 


Kedves anyukák és csemeték!
Fiatal iparművészként gyerekszobák meseszép kifestését vállalom!
Ha bizalmat kapok, kedves figuráimmal megtöltve, meséssé varázsolom gyermeke szobáját, segítek megvalósítani álmait elképzeléseit.
Kifejezetten egyedi elképzelések megvalósítását tervezem, saját figuráimmal karaktereimmel dolgozom, Walt Disney-t ha lehet szeretném elkerülni...


A szoba adottságait az ön elképzeléseit, álmait figyelembe véve arra törekszem, gyermeke a legnagyobb örömét lelhesse leendő szobájában.



Rólam és a munkáimról itt lehet egy kicsit többet megtudni:

http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=199434
Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni Tőletek. A Margit kórházban szültem volna, de mivel bezárták a szülészetet, a doktornőmet követem, aki magánban a Szent Imrében vezet le szülést. Szeretnék találni egy kedves, szimpatikus szülésznőt az augusztusi szülésemhez. Ez lesz az első babánk. Tudtok nekem ajánlani valakit? Priviben is szívesen várom a javaslatokat.

Segítségetek előre is köszönöm.

Juditdora
juditdora
 
 


Kedves Mamák,

Bocsánat, hogy ismeretlenül zavarlak titeket, de mivel régi „topicoló „ vagyok, kislányommal való terhességem óta, ezért merem veletek bátran és örömmel megosztani, hogy megnyitottuk a www.biofalva.hu webáruházunkat. Csupa csupa egészséges étel, naturkozmetikum, babaápolás, kényeztetés a babának és mamának. Kislányunk inspirált az egész létrehozásához, mivel neki nagyon nehezen vadásztam le ezeket az egészséges dolgokat.
Ha van kedvetek nézzetek be hozzánk. További szép napot kívánok mindenkinek.
Johanna
johanna1975
 
 


Sziasztok,
én a Kútvölgyiben szültem 2 éve, de ennek most nagyon bizonytalan a sorsa.

Juditdora, olvastam, hogy van egy doktornőd az Imrében, nem tudnál írni róla néhány sort (hol rendel, milyen ember, milyen volt nála a szülésed)? a.havas@chello.hu - nagyon köszönöm!

Ildi
ildibaba
 
 


Sziasztok!

Én új vagyok itt a társalgón. Most vagyok 8 hetes terhes és a Szent Imre Kórházban szeretnék szülni. Dr. Bálint Balázsról sok jót hallottam, akit fel is kerestem, de nem tudott elvállalni, mivel rengeteg kismamája van és nem tudott időpontott adni, csak legkorábban augusztusra..

Most a Dr. Bardóczi Zsoltot kerestem meg, akit egy szülésznő ajánlott. Legyen szíves aki szintén hozzá jár, vagy esetleg nála szült írjon róla, hogy milyen orvos; mert a Balázsról sok jót hallottam, de a Bardócziról még más kismama véleményét nem hallottam.

Nagyon köszönöm előre is a segítségeteket...

Üdv:
Nati
nataleea
 
 


Sziasztok!
Én 1999-ben a Szent Imrébe szűltem akkor Dr. Bárány Jánosnál. Decemberre várjuk második gyermekünket, akit szintén itt szeretnék a világra hozni Dr. Tasi Róbertnél. Én szülésznőt keresek, aki figyel a gátra. Nekem ez nagyon fontos, mert a fiammal nagyon megszenvedtem. Aki esetleg ismer jó szülésznőt, segítsen Nekem.
Köszönöm!

drumka
 
 


Sziasztok !

Kérdésem a következő:

A Szt. Imrében fogok szülni. Az orvosom nem ad epidurális érzéstelenítést. Viszont én nagyon szeretek azzal szülni.
Azt is mondta, hogy altatóorvost sem lehet hívni. Nem érnek rá erre vagy valami ilyesmi.....
Kinek van infója vagy tapasztalata ezügyben ?
Miért nem lehet aneszteziológust hívni ? Ilyen körülményes megszervezni egy EDA-t ?

Orvost már nem szeretnék váltani, mert már ő is alig vállalt el...

Köszönöm

Krisztina
ebitt
 
 


Krisztina!

Ez nem hangzik túl jól! És ha sürgős császárra van szükség, akkor mi van?
Ki az orvosod?
Ha megtudsz valamit a témában, megtennéd, hogy fölteszed ide, mint közérdekűt? Gondolom, nem csak minket érdekel a dolog! Köszi!

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Sziasztok. Én is új vagyok ezen a topikon, és szintén a Szt. Imrébe akarok szülni. Ebitt ha nem probléma melyik doki nem ad Edát? Én kimondottan avval szeretnék szülni. :D

Kép
hajagosné szabó éva
 
 


Bocs Ebitt ezt privibe is elküldheted! Köszi.

Kép
hajagosné szabó éva
 
 


sziasztok,
félig városi legenda lehet, de én úgy tudom, csak 3 doki adhat edát. Egyébként ha császár van, akkor van anesztes, de "csak úgy" valszeg nem hivják...
én kettő dokiról tudom, h AD, a két Barna. H ki a harmadik, azt nem tudom...

Kép


ZsanciKép
...hogy az utolsó emlékünk egymásról egy szép mosoly legyen...
zsancikant
 
 


Urbán Márta is ad EDA-t :D

Kép

Kép

:D
szrekuc
 
 


Bardóczy is ad EDA-t, sőt császárnál ő adja a spinális érzéstelenítést is, engem legalábbis ezzel ijesztgetett. Bár nem szereti az EDA-s szüléseket, úgy vettem észre.
szundi22
 
 


nataleea

Írtam neked privát üzenetet Bardóczyról.
szundi22
 
 


Lányok!

Meg tudná valaki adni dr Fülöp Tamás elérhetőségeit?
Nem is nagyon tudok róla semmit :roll: Milyen doki?

Előre is köszönöm!
telanyo
telanyo
 
 


Sziasztok!
Holnap töltöm be a 39. hetet és most derült ki, hogy ahol szültem volna, bezárják a szülészetet... no comment.
Kérlek, segítsetek informálódni! A következők érdekelnének:
A Szent Imrében...
... mennyire szólna bele a vajúdásba, mit lehet, mit nem (pl. evés, ivás, mászkálás, stb.)?
... a gátvédelem mennyire duma a honlapjukon?
... mennyire tájékoztatnak egy-egy beavatkozás előtt? Mennyire beszélik meg veled, kérik ki az engedélyedet?
... valóban az van, hogy a szülésre felvételnél nem engedik be apukát, csak ha már megállapították, hogy elindult a szülés???
... a gyermekágyas részleg milyen? Erről semmilyen infót nem találtam. Milyenek a szobák? Van-e bennük zuhanyzó, stb.? Hány ágyasak a szobák?
... Rooming-in rendszer van, tehát a babák lehetnek-e 24 órát a mamával?
... mennyire segítőkészek a csecsemősök? Van-e lehetőség ott megtanulni a szoptatást, fürdetést, pelenkázást, stb.?

Nagyon köszi!!!

kétfiús anyuka
babdorka
 
 


Szia,

amit most írok az csak a saját tapasztalatom

...nem szóltak bele, azt csináltam ami nekem jól esett
...a szülésznőm csinálta, 4 kg, 59 cm-es 38-as fejkörfogatnál sikerült
...szerintem orvosa válogatja, az enyém mindent részletesen elmagyarázott, addig nem is írtam alá semmit
...felvételnél nem jöhet be az apuka, mert ha a vajúdóba kerülsz, akkor oda nem mehet be, mert az 5 ágyas. De én egyből a szülőszobába kerültem, az IKEA-ba mentem, és csak később mentünk át másik szülőszobába, mert be kellett kötni az oxitocint.
....A szobák kétágyasak, két kétágyasnak van 1 közös zuhanyzója, ami az ajtótól pár lépésre van a folyosón. A szoba nekem zsúfolt volt, 1 nap után átmentem a fizetősbe, az tágas, van fürdőszobája, közelebb vannak a csecsemősök:-) Amúgy tisztaság van mindenhol.
...rooming-in van, de ha a gyereket éjszakára beadod, akkor nem szórakoznak vele, tápszert kap. Ezt nem propagálják, de ez a gyakorlat. Szóval én a következőt nem fogom kiadni a kezeim közül.
...Ebben nekem nagyon rossz tapasztalatom van, 3 napos ünnepen voltam benn,35 gyerekre 2 csecsemős volt. Nem mutattak meg semmit. Szó szerint. Kértem szoptatáshoz segítséget, ez 1 percnyi volt. Amiért én más kórházon gondolkodtam, az pont a csecsemősök miatt volt, de végül úgy döntöttem 2. gyerekkel már nagy meglepetések nem érhetnek, megküzdök velük.

Összességében a szülészet nagyon profi, szebb szülést nem is kívánhattam volna magamnak, a gyerekorvosok is nagyon jók, de a csecsemősök nekem nagy csalódást okoztak. De ez csak egy vélemény, lehet hogy pechem volt, rossz időben voltam ott, túl voltak terhelve.
szundi22
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: