Új privát üzeneted érkezett!

Csak annyit a dr. Bardóczy Zsoltról, hogy görcsöléssel bevitt a mentő a Szent Imrébe dec. 22.-én, és az orvos a sürgősségi ellátás után fent várt a nőgyógyászaton, ahol elbújt a nővérszobába, hogy ne zaklassák. Majd mikor jeleztük, hogy megjöttünk vizsgálatra nem találták, jött más hogy megvizsgáljon. Majd mikor észrevette, hogy a betegét más kezeli kikérte magának. Nekem és a férjemnek meg egyfolytában azt mondogatta, hogy ő neki milyen sok dolga van, és hogy már nem is kéne itt lennie. Meg hogy ilyen könnyen kiadjuk magunkat másnak. Gondolom pénzt akart, mert mikor délelőtt felhívtam, hogy görcsölök, mondta menjek 15 órára a rendelőjébe. Jó fej, közben akár el is vetélhettem volna.
Ezek után érthető, ha lecseréltem. Amúgy már megszültem és a kórházban találkoztunk, megismert és tudta ki vagyok, és szégyelte magát.

Amúgy hálás vagyok neki, hogy ez történt, mert nála egy ezerszer emberségesebb orvoshoz kerültem. Akinél öröm volt szülni.

Mindenki döntsön belátása és tapasztalata szerint az orvosáról.
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a szülésznővel kapcsolatos tanácsokat. Igazából végül nem választottam, és azt hiszem, már le is csúsztam róla, hiszen már 33 hetes vagyok. Nem hiszem, hogy szept. 1-re bárki szabad lenne még. Vagy mégis? Kérdeztem az orvosomat, ő azt mondta, hogy neki nincs olyan, akivel együtt szokott dolgozni, mert mindenki nagyon jól csinálja a dolgát, bárkivel dolgozik. Még egy kérdés: mi az, amit a babának vinnem kellene a kórházba? Mert nemrég úgy hallottam, hogy nem árt, ha viszek pelust pl. Szóval van valami extra, ami nekem vagy neki kellene? Azt láttam, hogy Athiz, tök jó listát írtál, csak most ez az info bekavart nálam.

Rebi


Kép
 
 


Rebuci, szerintem még azért megpróbálkozhatsz a szülésznőkkel, hátha van, aki nincs totál lekötve. Egy próbát megér!

Babádnak jó, ha viszel saját peluscsomagot, de attól is függ, hogy veled lesz-e a baba, vagy inkább beadod a csecsemősökhöz.
Popsikenőcs nem árt, de adnak. Köldökcsonkápolásra is van hintőpor, 70%-os alkoholt nem tudom, már nem emlékszem, szerintem az is akad ott. Viszont vihetsz babafürdetőt, ha magad szeretnéd fürdetni a picúrt, törülközőt neki, és ruhácskát, de elég egy szerkó, amiben hazaviszed. Kissapkát, kiskesztyűt érdemes vinni, ha a folyosóra viszed, lehet huzat a kukuccsolós résznél, kesztyűt meg akkor, ha hosszú a körme, mert még levágni nem szabad neki.

Szerintem más egyéb fölösleges. Ami még nagyon fontos, a babahordozó, amiben hazaviszed, és egy textilpelus, amit a pelusozóra teszel, valamint ha netán hideg szél fúj, ezt széthajtogatva ráteheted a babóra, amikor kiléptek vele az ajtón!
 
 

 
 

Sziasztok!
Én már kb.négy éve járok dr Bardóczy Zsolthoz,másfél éve az ö segédletével hoztam világra kisfiamat.Nekem csak pozitiv véleményem van a dokiról.Sose éreztem rajta,hogy pénzéhes lenne,bármikor hivhattam,ha problémám volt.Szülés elött két nappal belázasodtam,hétvége volt éjszakai ügyeletböl megvárt minket,mig beértünk a város másik feléböl,csak hogy megnézze minden rendben van-e.A szülés is nagyon jó élmény maradt számomra,és ami még pozitiv volt nekem,hogy utána minden reggel bent volt nálunk,pedig pénzt csak az utolsó nap kapott tölem.
ja és a szülésznönk Kecskeméti Vera volt,akinek szintén nagy szerepe volt abban,hogy akár már másnap újra végig csináltam volna az egészet!
Remélem minél hamarabb lesz is rá lehetöségem!
 
 


Athiz!

Köszönöm a sok tanácsot, sokat segítettél. Hú, egy csomó mindenre nem is gondoltam. Első babóca, és nagyon izgulok. Szeretném, ha minél többet velem lehetne. Remélem, a csecsemősök azért segíteni fognak, ha valami nem megy. Mégegyszer köszi!

Rebi


Kép
 
 


Szia Rebi!

Nagyon szívesen segítek, ha tudok, ha még kérdésed van, tedd fel bátran, akár priviben is!

A csecsemősök segíteni fognak, de neked kell kérni ezt, mert maguktól nem igazán jut eszükbe, bár vannak kivételek. Egyébként többségben aranyosak, kedvesek, segítőkészek, de itt is, mint mindenhol akad morci, az ilyet kerüld el. :wink:
 
 


Sziasztok! Ahogy olvastalak titeket, Nyulasi és Vass doktor urat, ill. Rabóczki Marietta doktornőt dícsértétek úgy, hogy nem érkezett rájuk negatív kritika. Ők tényleg olyan szimpatikusak és értenek a szakmájukhoz? Ha igen, és valamelyikőjükhöz jársz terhesgondozásra vagy szültél is náluk, elérhetőségükkel írj nekem privit. Köszönöm!
 
 


Sziasztok!

Nemrég költöztünk új helyre és most a Szent Imre van hozzánk a legközelebb. Meg amúgy is sok jót hallottam a szülészetéről. Tényleg olyan jó?
Tudna nekem v.ki ajánlani egy jó és lelkiismeretes dokit? (Nőt v.hogy nem tudom miért,nem szeretnék.)
Sos!
Köszi
Kriszta
 


Szia Krisztá!

A dokimat ajánlhatom továbbra is, Dr Nyulasi Gábort, de azt nem tudom, hogy a Bártfai rendelőben mikor és hogyan rendel, a magánrendelője címét, telcsiszámát meg tudom adni. Küldöm priviben.
 
 


Sziasztok!

Október végén fogok szülni a Tétényiben Kocsis doktornőnél. Szült esetleg nála valaki? Tudtok, hallottatok róla valamit? Próbáltam keresgélni róla itt a fórumokon, de lényegében semmi infót nem találtam.

Előre is köszönöm a segítségeteket!

linhbaba
 


Sziasztok, még új vagyok itt, nem is sikerült még végigolvasnom a topicot :)
7 hetes terhes vagyok, és a Szt. Imrében szeretnék majd szülni, ezzel kapcsolatban két kérdésem is lenne hozzátok.
Az egyik, hogy lehet-e még kórházat, orvost választani, mert ezt a rengeteg átalakítást, meg mindent a kórháztörvény változása miatt én már nem tudtam követni, és ugye ilyenről is volt szó. Én a Velencei-tó mellett lakom, tehát még csak nem is Budán.
A másik, hogy nekem nagyon szimpatikus az alternatív szoba, persze majd akkor meglátjuk, hogy milyen lesz, de egyenlőre nagyon tetszik, és olyan dokit keresek akinek ez nincs ellenére, és nem szeretne rábeszélni a hagyományos szülésre, ha én nem akarom.
Ha van tapasztalatotok ilyen téren, akkor megírnátok azt nekem, névvel, magánrendelőcímmel együtt?

Előre is köszönöm:
bema
 
 


Bema,

nyugodtan szülhetsz ott, ahol akarsz. A kórház dokijai közül válassz magadnak egy szimpatikusat és akár a magánrendelésére, akár az sztk-ba jársz, akkor a szt.imrébn szülhetsz. A szülészete valóban nagyon jó, bár az utóbi években nagyon zsúfolt lett a népszerűsége miatt. Én már 2x ott szültem, harmadjára is ott fogok, cca. 2 hét múlva.. :)
A dokikról inkább a "nagy" szt.imrés topikban ( lejjebb van a listán, megtalálod: Szent Imre, avagy a Tétényi...) kaphatsz, ne ijesszen meg a sok off!
Az alternatív szobát valójában akkor tudod használni, ha
1., épp nem foglalt
2., van választott szülésznőd, aki fenntartja neked
DE: a többi szülőszoba is nagyon jó, egyágyas és (a kádon kívül) a szülésznőd bármely vajúdás-könnyítő eszközt behoz, labdától a sámliig. De minden szülőszoba mellett van zuhanyzó is, ha jól esik a melegvíz.
A dokik 98%-a békén fog hagyni, értsd: ha egészségesek vagytok te és a baba, akkor akár fejen állva is szülhetsz!

üdv

macsek
 


Köszönöm Macskaanyu!

Örülök, hogy ezt írtad, mert nem voltam benne egészen biztos, hogy mehetek-e oda is.
Igazság szerint a környéken nőttem fel, ott is születtem, többek között ezért is szeretnék odamenni.
Az alternatív szobáért meg majd drukkolok, hogy épp akkor az enyém lehessen :lol:
Szülésznőt mindenképpen szeretnék választani, de addig még nem jutottam el, viszont jó tudni, hogy ha lehetőség van rá, megpróbálja fenntartani nekem a szobát :lol:

Neked pedig nagy-nagy gratula mindhárom gyerkőchöz!!!
Még egyszer KÖSZI!!!!!!!
Üdv: bema
 
 


Bema!
Megtudom erősíteni én is, hogy szülhetsz a Szt Imrében, ha ott szeretnél.
Én is ott akarok, a fiam is ott született, akkor választottam orvost, most nem szeretnék. De szülésznőt mindenképp, azt pedig akkor nem választottam.
Abban tudtok segíteni, hogy hogyan megy a szülésznő választás? Felhívom a kórház szülészetét, telefonhoz kérem a kinézett szülésznőt és ha dolgozik, akkor így meg is tudom Vele beszélni? Így megy?
Köszi szépen
Ági

Kép
 
 


Még egy dolog eszembejutott...A szülésznőnek a terhesség alatti találkozások alkalmával kell pénzt adni?

Kép
 
 


Szia!

Így is lehet szülésznőt választani, hogy felhívod a kórházat, és kéred név alapján, vele pedig megbeszéled a dolgot. De mindenképpen szerintem kérni fog személyes találkozót, és majd akkor lehet konkrétabban megbeszélni mindent.
Tőlem egyszer sem kértek terhesség alatt pénzt, akkor várják, amikor megszültél. Ez az összeg kb. 20-40 ezer Ft körül mozgott tavaly, szerintem ezzel most is meg lesznek elégedve.

Ha még van kérdésed, írj nyugodtan, akár priviben is szívesen válaszolok.
 
 


Athiz!
Írtam privit, köszönöm a lehetőséget.
Ági
:P

Kép
 
 


Sziasztok!Én új vagyok itt és segítségre lenne szükségem,van egy kislányom akit a Szent Imrében szültem,most megint babát várok és őtis ott szeretném világra hozni,tudtok nekem orvosban segíteni?Vivien kislányomat a Zsolnai Bertalannál szültem,de ő már nem dolgozik ott sajnos,úgy tudom!Pedig vele nagyon meg voltam elégedve,de igaz sokat is fizettem érte!Tudtok nekem olyan orvost mondani akihez mondjuk nem a magánrendelőjébe kéne elmenni és nem azt mondja nekem,hogy 70ezerért levezetem a szülést?Hanem adok amennyit én gondolok?E-mailba várom válaszotok:andi.norbi@pr.hu Előre is köszönöm segítségeteket!
 


Megint én vagyok,ha egy jó szülésznőt tudtok,nekem az is jó,az elsőnél nem fogadtam!Köszönöm!
 


Andika,

szerintem menj el, ha teheted a kórház egyik szülés-felkészítő előadására, szülésznők szokták tartani és ott megismerheted és kiválaszthatod a neked megfelelőt. Ugyan is mindenkinek másféle igényei vannak, pl. az egykünk szereti ha foglalkoznak vele, pátyolgatják, másikunk inkább a "hagyjanak békén" tipus... nem biztos, hogy az én kedves szülésznőm (3.gyerkőm szülöm vele :) ) neked is ugyan olyan jó lenne....
Gondoskodó-tipusból Molnár Gabi szerintem a favorit! :) Határozott tipusból Váradiné Ica.
De nagyon jókat hallok Fantha Zsuzsáról, Cakker Jutkáról és Kecskeméti Veráról is.
:-)

szép pocakosodást!

üdv

macs
 


Köszönöm kedvességedet macskaanyu,lehet igazad van és megfogadom tanácsodat és elmegyek egy szülés felkészítésre,bár első kislányomnál sem voltam,de lehet így tényleg jobban megismerem őket!Mégegyszer köszi a segítséget!
 


Sziasztok!

Kovács Zoltánról tud nekem valami infót adni?
Engem leginkább a terhesgondozás érdekelne, kivel, hogyan viselkedett, mennyiért kedves és figyelmes, vagy sztk alapon is normális?
Szülési beszámolókat is szívesen fogadok.

Előre is köszi az infókat.

Gabi

Kép

Kép
 
 


Sziasztok! Egy "vad" kérdéssel jönnék hozzátok :oops:

Én a Szt Imrében szültem januárban, Bencsik Andrásnál. Több ok miatt dokit szeretnék váltani, de kórházat meg nem... Viszont nem tudom, ildomos-e a kórházon belül váltani dokit, vagy nem szívesen fogadják egymás betegeit. Volt már hasonló tapasztalatotok? Mondjuk még nem is tudom, ki lenne az új doki :roll: SZülni nem volt rossz Bencsiknél, meg a mostani műttemet is rendesen megcsinálta, csak emberileg nem tudok mit kezdeni vele, nem mondja el, amit kellene, tele vagyok kérdésekkel, ha meg kérdezek, még én érzem magam rosszul :-(
 
 


Váradiné Ica mint szülésznő nekem nagyon bejött! Éjfél után hívtam, hogy elfolyt a magatvíz, és akórházba is hajnali háromkor indult miattam. Végig nagyon jól lehetett rá számítani, bár igaz, én elég fegyelmezetten próbáltam lélegezni :-)
 
 


Szia Jitter! :)

Én kórházon belül maradtam, de más dokinál, mint eredetileg akihez jártam, végülis nagy problémát nem csinált belőle az előző dokim, de persze nem ugrott a nyakamba örömében. A lényeg, hogy a jövőbeni dokid olyan legyen, akire számíthatsz. A mostani enyém ilyen volt, Nyulasi doki, ha kéred, priviben elküldhetem az elérhetőségét, ill. ha bármilyen más kérdésed adódna, nyugodtan kérdezz, s ha tudok, válaszolok. :D
 
 


Tud valaki segíteni egy jó dokiban? még 3 hónapom van és az előző dokimnál nem szeretnék szülni. Nem is tudom itt van e még. császáros voltam és talán most is az lesz. van olyan aki nem ragaszkodik a természeteshez mindenáron?
köszönöm mindenki segítségét.
 
 


Tud valaki valamit anyagilag Dr. Fülöp Tamás magánrendelőjéről?
légyszi írjatok róla. Mennyi a várakozás és gyerekkel (1 éves) tudok e járni hozzá, Nővérke vigyázna rá, amíg bent vagyok? köszönöm a választ
 
 


Zvemel, nekem a dokim volt sokáig, a magánjában órákig kell várni többnyire, és sajna az asszisztensének sok a dolga, kétlem, hogy vigyázna rá, amíg te bemész, ezt másképpen kellene megoldanod. Anyagilag kb. 9-10 ezer körüli a tarifája szerintem most, de pontosat nem tudok.
Nem próbálod meg inkább Nyulasi dokit? Ott még el tudom képzelni, hogy az asszisztens vigyáz a babádra, vagy be is viheted, ha elvan icipicit a babaülőkébe. Rendes doki, neki is van kicsi gyerkőce, tudja, mi a dörgés, és max. 15 percet kell várni, de a legtöbbször még annyit sem.
 
 


Nyulasi doktorról mit tudsz még? hova lehet menni hozzá? egyébként Köszönöm a válaszod. Bárkit szívesen megpróbálok. és ha jót találok nagyon örülök.
 
 


Fiatal, kedves, rendes, türelmes, lehet tőle kérdezni, tisztességgel válaszol, legalábbis a magánjában ilyen. A rendelője a Tompa utcában található, a IX. kerületben. Ha érdekel, és kipróbálnád, priviben megadhatom az elérhetőségét.
 
 


igen szeretnék elmenni hozzá. Irj légyszi privátban mindent. Tarifát is ha tudsz. Nem szeretném ha sokkolna az összeg mikor ott vagyok. köszönöm
 
 


sziasztok!

én nagyon új vagyok még itt, de hasonló cipőben járok, mint azok, akik most szeretnének orvost váltani. harmadik babámat a szent Imrében szeretném szülni, Bálint Balázst és Nyulasi doktort többen ajánlottátok. a kórházban is fel lehet őket keresni vagy csak magánrendelőben? aki tudna hozzájuk bármilyen elérhetőséget, nagyon megköszönném.

Ilka


Sziasztok!

Szeretném megtudni Vass Gabriella szülésznő elérhetőségét! Ha esetleg bárki tuna ebben segíteni, azt előre is nagyon köszönöm. És természetesen mindenféle vele kapcsolatos tapasztalatnak nagyon örülnék!

Bea
 
 


Bea, nézz be az ikea szobás topikba. ott biztos tudja valaki.
Nóra
 


Sziasztok!

Olyanban kérném a segítségeteket, ahogy vasasildiko is kérdezte, a kórházba is fel lehet keresni az orvosokat és hogyan időpontot kell kérni a kórházban?
Nem szeretnék messzire járni orvoshoz, Érden lakok, esetleg valaki tud olyan Szent Imrés dokit akinek érden van magánrnedelője?

köszi

Kép
 


Sziasztok!

Orvost és kórházt szeretnék váltani és édeklődöm tudtok-e ajánlani Szent Imréből vkit?

Olyat szeretnék, aki türelmesen válaszol a kérdéseidre, a természetesség híve és rám bízza, hogy mennyit fizessek a szülésért.Női dokik is érdekelnek.
Köszi a válaszokat!

Kép
 


Sziasztok!

25 hetes kismama vagyok es most koltozunk haza kulfodrol. A Szent Imret neztem ki a szuleshez es szeretnem a segitsegeteket kerni az orvosvalasztashoz.
Tud valaki ajanlani olyan orvost aki tamogatja a termeszetes szulest ha az elozo csaszar volt? Jo lenne ha tudnatok emberi es szakmai velemenyt is mondani roluk, elerhetoseget, na meg az sem mellekes, hogy mennyiert vallaljak a szulest. Szeretnek szulesznot is fogadni ugyhogy azzal kapcsolatban is varom ajanlasaitokat!
Valaszaitokat ha lehet priviben varom mert a koltozes miatt nem sok idom van forumozni!

A valaszokat elore is koszonom!
 
 


Nagyon ajánlom mindenkinek Dr. Nyulasi Gábort Jó volt nála szülni. Mindent tudtam amit kellett, lelkiismeretesen végezte mind a tanácsadást mind a császármetszést,.

Kép

Kép
 
 


Sziasztok lányok! Olyan kérdésem lenne, hogy aki mostanában szült vagy fog Balogh Tibornál, mi igaz abból, hogy egy ideje már csak annak vállalja el a szülését, aki a magánrendelésére jár terhesgondozásra?
Köszi előre is a választ. Ja és a másik, az igaz, hogy csak az választhat szülésznőt, aki orvost is választ?
Vivi
Vendég
 


Mona, én akit ajánlanék, az Dr. Balogh Tibor, viszont ő megmondja, mennyi az annyi. Aki nem mondja meg, az Dr. Faludi Pál, legalábbis 2002-ben és még később is azt mondta más is, hogy nem mond árat, viszont birni kell a humorát, ami sokaknak bejön, sokaknak meg nem...
Rekusz, Dr Balogh Tibor! Nyugodt pasas, középkorú és sokan járnak hozzá. Mindenre válaszol, elmagyaráz. Sztk-ban és magánban is rendel.
Vendég
 


Sziasztok! Indítottam egy új fórumot ("Szent Imrében szültem), ahova kifejezetten a Szent Imrés szülésélményeket szeretném összegyűjteni. Ha van egy kis időtök, kérlek írjátok meg a Ti élményeiteket, így sokat segítenétek, hogy ne kelljen a régi hozzászólások között rákeresni a kórházban töltött napokhoz kapcsolódó infókra.
Köszi nagyon! Sziszkusz
 


Sziasztok! Valakinek van infója dr. Barna Istvánról? Vagy Szántó doktor úrról?


sziasztok,

Dr. Rabóczki Mariettához annyi hozzáfűznivalóm lenne, hogy nem jött be a szülésemre, annak ellenére, hogy évek óta Ő volt az orvosom. 28 órán keresztül nem volt képes megjelenni, mikor állítólag a kórháztól 5 percre lakik, tehát nem váratlan szülés volt. Telefonon nem volt elérhető, annak ellenére, hogy azt mondta, hogy elérhető lesz, többször is próbáltunk vele beszélni, és más is. Terhesgondozáson kérdezés nélkül közölte, hogy a vizitdija 10x-eset kéri szülésért, és mellé egyéb apróságot, csokit, virágot is elfogad…Normál esetben az orvosok akkor mondanak valamit, ha kérdezik. Amúgy tudtuk, hogy mennyit szokott kérni, így külön nem is kérdeztünk rá. Az orvosok is emberek, lehet olyan súlyos indok, amiért nem jelenik meg, de utána legalább elnézést kér. Marietta bejött hozzám, de semmit nem mondott, akkor kellett volna megmondanom a magamét. A stílusát már meg sem említem, maradjunk annyiban, hogy sajátos. Természtesen már nem Ő a nőgyógyászom, számított rá az ember, de hiába, egy kiszolgáltatott helyzetben. Régen csalódtam ekkorát, mint benne!



vedyt írta:Sziasztok! Ahogy olvastalak titeket, Nyulasi és Vass doktor urat, ill. Rabóczki Marietta doktornőt dícsértétek úgy, hogy nem érkezett rájuk negatív kritika. Ők tényleg olyan szimpatikusak és értenek a szakmájukhoz? Ha igen, és valamelyikőjükhöz jársz terhesgondozásra vagy szültél is náluk, elérhetőségükkel írj nekem privit. Köszönöm!
 


Sziasztok Lányok!

Szült valaki Rakonczainé Szűcs Orsolya szülésznővel? Esetleg dr Kovács Zoltánnal?


Sziasztok!
Valaki megtudná nekem írni bálint doki magánrendelője címét vagy számát?
előre is köszi
 
 


Sziasztok!

Szült valaki Dr. Petróczynál? Ha igen ,hogy voltatok megelégedve?

velociraptor


Sziasztok!
Sürgős segítségre lenne szükségem. Az unokatestvéremék április végére várják a kisfiuk, Tatabányán laknak, de az ottani kórház nagyon nem nyerte el a tetszésük, és kiderült, hogy a dokijuk hozzáállása se megfelelő pl. 9kg hízás után fogyókúráztatni akarja az 50 kilós anyukát, akin még a 6. hónapban se látszott, hogy terhes, miközben minden laborja, cukra... jó és a baba is megfelelően fejlődik. És zárt méhszájjal be akarja fektetni már a kiírt időpont előtt pár héttel, mert sokat keményedik a hasa...
Szóval a Szent Imre kórházban keresnének egy megértő, kedves, jó szakember dokit, mert ez a kórház még viszonylag elérhető nekik és jókat hallottak róla. Kevés az idő és ráadásul jó lennem ha nem kérne egy vagyont, mert sajnos nem állnak túl fényesen anyagilag, bár a babáért persze mindent megadnak. Köszönettel várok minden segítséget.
Zsuzsi

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron