Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Békés, Boldog Ünnepeket Kívánok Nektek!!!

Peni

KépKép
peni
 
 


Sziasztok!
Nem éppen karácsonyi a téma de gondoltam megkérdezlek benneteket is hátha ..........

Januártól-februártól házvezetőnőt-dadust keresek. Nem mintha akkora házunk lenne....csak szeretnék magamnak egy kis segítséget...most kezdek egy vállalkozást is indítani ami rengeteg időmet viszi....vinné ha lenne:-.)
Viszont szeretnék egy olyan hölgyet találni aki "valakinek a valakije" aki megbízható...refernciákkal.
Takarítás, vasalás, gyerekfelügyelet a fő csapásirány.......
Ha esetleg lenne valamelyikőtöknek ismerőse aki szóba jöhetne beszélnék vele.......mi Érden élünk.

Köszi lányok előre is!
Peni

KépKép
peni
 
 


Mindenkinek nagyon boldok karácsonyi ünnepeket kívánunk!

Kép
mona76
 
 

 
 

Merre jártok?
HOgy teltek az ünnepek? Mindenkinél járt a jézuska? :) .

Mit csináltok Szilveszterkor?

Én egyenlőre dőlök össze-vissza. Olyan jósló fájásaim vannak.....néha tényleg azt hiszem, hogy indulnom kell a kórházba. Nem is bánnám ha már túl lennék rajta, bár voltam vasárnap ctg-n és semmi jele nem volt annak, hogy meg akarna születni.

5.-én megyek újra ctg-re, és elvileg azon a héten csütörtökön vagy pénteken kiveszik a pocakból. ALig várom.
Most azt hiszem, hogy jobb lesz ha a picúr kint lesz, persze tudom hogy ha kint lesz akkor meg visszakívánom a pocakba:-)

KépKép
peni
 
 


Peni,szió!
Már nagyon a finisben vagy.... :D
Veled érzek, és persze irigyellek is, mert nemsokára a karodban tarthatod a picikéd...
...aki bak lesz, mint én... :lol:
Koncentrálj csupa jó történésre,s úgy is fog történni minden..
Én is ezt kívánom...szívböl! :)
betti444
 
 


Sziasztok!

Betti képzeld én is bak vagyok!!!
AZ első fiam rák....gondolhatod mennyi közös van bennünk...olyan kis érzékeny arany apám.
A kis másodszülöttem bak lesz aminek én örülök, hátha jobban értjük majd egymást!
Tényleg finishelek.........jövő hét végén (8.-án vagvy 9.-én) kikapják a picúrt.....alig várom.
Már minden bajom van, alig vonszolom magam, itt szúr, ott szúr, hol görcsöl hol nyilal......hát tudjátok...ez már olyan nyűgös.
Azt meg, hogy keményedek-e vagy csak Zétény "Feszít" nem tudom eldönteni..........de olyan a pocak mint a beton!

Mindenkinek Nagyon Boldog Új Esztendőt Kívánok!!!

KépKép
peni
 
 


Peni, ez már nagyon izgi :)
Üzensz majd ide nekünk valakitől?

Mindenkinek nagyon boldog új évet kívánok!

Kép
mona76
 
 


Peni, én jobbat mondok: az én nagyfiam meg IKREK! :roll: ...elöször kétségbeestem, aztán rájöttem, van egy igazán jó ikrek-barátnöm...meg még egy..szóval semmit sem jelent...
Ja, és hozzáteszem,nálunk a fél család rák...jámbor lények,de azért a foguk fehérjét is megvillantják néha... :lol:
Drukk tovább ezerrel, és majd, ha megerösödsz a Nagy Történés után,várom a beszámolót... :D

Búék Neked s Mindenkinek!
betti444
 
 


Még vmi: természetesen nem az ikreket mint jegyet gondolom alatta, hanem a bak-ikrek konstelláció esetleges buktatóira gondoltam...megjegyzem, néha szívesebben lennék iker mintsem bak jegyü... :wink:
betti444
 
 


Sziasztok!

Értem én Bett, hogyan gondolod.....Nekem is az a gond néha hogy a rák a bakkal nem igazán jön össze..........
Persze majd most kiderül, hogyan fér meg két dudás (két bak) egy csárdában.....remélem jól:-)

Viszek magammal gépet szerintem a korházba, abban bízom hogy lesz 5 napom, pihengetni, szundikálni ........remélem igazam lesz :lol: ebbe a programba meg belefér hogy feldobjak egy e-mailt, hogy megszületett a gyermek.......

Alig várom, hogy túllegyek rajta.....kezdek befeszülni:-). Kicsit izgulok.....a nagyfiam már tök izgalomba van hogy milyen lesz a kistesó, már sokszor szóba kerül....IZGULOK

KépKép
peni
 
 


Szia Peni!
Jaj, de izgalmas, hogy már ennyire a végén jársz! Szuper, hogy nemsokára már találkozhatsz a poronttyal! Drukk, hogy minden rendben menjen:-)
hatvanilány
 
 


Sziasztok!

Boldog új évet mindenkinek!

Peni!

Én 8án megyek a 18-19 heti uh-ra!!!

Kitartás! Mindjárt itt van!

Lányok! Én is bak vagyok! :D

Ja. A quartett teszt eredménye 1:3900 :D
A koromnak megfelelő átlag arány 1:1170 lenne, úgyhogy ez nagyon jó!!!! Persze tudtam, hogy nincs semmi baj... :wink:

Macmam

Kép
macmam
 
 


Szia Hatvanilány!

Pont itt?! :D

Macmam

Kép
macmam
 
 


peni, képzeld én kos vagyok, Dani pedig oroszlán :D

Kép
mona76
 
 


Hü, micsoda bak-tobzódás... :mrgreen:
betti444
 
 


Mona: Kos és oroszlán....na az is egy szép párosítás....
Tényleg bak tobzódás van. SZilveszterkor elmentünk egy társaságba 3 kismama volt és szóba került hogy mikor születnek a gyerekek, ki milyen jegyben fog születni...........
A társaság 6 nőtagja közül 5 bak volt.....ott is tobzódtunk:-)

Annyira fáj a derekam 3 napja...nem is értem mi a fenétől...alig mozgok. Nem is emlékeztem hogy ilyen nehézkes a vége..... :wink:

KépKép
peni
 
 


Jaj, Peni, ahogy írod,nekem is eszembe jutott sok "finomság" az utolsó idöszakból...
De épp az a gyönyörü,hogy a babára nézve minden nehézség nagyon könnyen feledhetö... :D
Mielöbb tarts ott Te is!
betti444
 
 


Remélem hamarosan ott fogok tartani.......ahogy ma érzem magam lehet, hogy még ma :wink: . Fáj, szúr, görcsöl, hasogat......miegymás.......
Igazi finish hangulat van nálam...

Megyek nézek valami kaját (6 óta éhen halok, de próbálom magam visszafogni, hogy ne hízzak többet 25 kilónál :lol: :lol: :oops: :oops: ).

Szép napot Nektek!

KépKép
peni
 
 


Sziasztok!

egyben boldog karácsonyt és happy 2009et :)
kicsit mi el vagyunk havazódva, így szép magyarosan.

nagy izgalommal olvastam, hogy Peni mi lehet veled, ráadásul finish hangulatod is van/volt :) jaj, de irigyellek :) de jó, kicsi illatos babucid nemsokára a kezedben lesz :) szipp-szipp :)

Kép
panda_maci
 
 


Sziasztok!

Panda: aranyos vagy....alig várom hogy vége legyen ennek a várandósságnak :oops: , elég volt........
Meg persze a fő ok az, hogy már kézbe venném az én kisfiamat.....én is azt az állapotot várom amikor a pici illatos babucimat itthon tudom már rendben, épségben magammal együtt :wink: . Dehát ez már csak napok kérdése....

HOgy teltek az ünnepek?

KépKép
peni
 
 


peni, ez olyan izgi, miattad mindennap jövök :wink:

Kép
mona76
 
 


Sziasztok!

Peni: hát sejtem :) bár én a végére nem voltam nyűgös, néha a sav zavart, de ennyi, szóval majr remélem a következő is ilyen lesz. az ünnepek szuperül teltek, egyrészt mert végre elköltöztek anyósék. szóval csak amiénk volt a ház. bár gyerkőcöt a fények jobban izgatták, mint a csomagolópapír tépés :D és mindig addig kukacol, hogy hozzáérhessen a fához, aztán megrázkódik, mert bök a tüske :D /nálunk műfenyő van, és magasra raktuk, a hugoméknál és anyuméknál van fa, anyóséknál ágak/ vasárnaponta vagyunk szüleimnél, és annyira tombol Mátén a szeparációs szorongás, hogy hihetelen, semmit nem hajlandó csinálni, ha nem én vagyok ott. a nagy isten még mindig a séta, szorítja az ujjam, nehogy elengedjem. cserélünk anyuval, vagy apuva, felné, nem én vagyok, bőgés, letérdel nem hajlandó tovább menni, visszaveszem a kis kezét, mint a csík, alig győzök loholni utána. az apjánál sem marad meg, bőgés, néz rám, hogy na de anya! már támaszkodás nélkül térdel, és ma is vagy fél percig állt önállóan, szerintem csak azért hagyta abba, mert odatettem a kezem a közelébe, nehogy zakózzon, és megfogta. már van egy hónapja is, hogy nem dumál, mármint számunkra értelmeset. a baba halandzsa az megy, de semmi baba, anya apa nincsen.
most gyors módban ennyi voltam :) nagy erőkkel kanapét keresünk, most már külföldön is, mert itthon az árak borzalmasak :S 3,5 millás árajánlatot kaptunk a legutóbbi kiszemeltre idehaza :S :O

Kép
panda_maci
 
 


Peni nagyon jó!!! már a finishben vagy, nagyon izgi.. drukkolok nagyon.. majd jelentkezz..

Nálunk nagy hó volt, szép fehér Karácsony, nagyon hagnulatos volt. Barak bilizik, ez a legújabb, szereti nagyon.. tegnap 3 órát ült rajta :) együltében.. még nem beszél, csak halandzsá..az ünnepek alatt rászokott a csoki ízére és folyton rájár, most már eldugtam :).. Minden egyéb a régi..

Mindnekinek BUÉK!!!

Kép
leda2002
 
 


Sziasztok!

Peni!
Ha gondolod, megadom a mobilszámom, és akkor küldhetnél üzit, ha megszületetett a babóca, és már "ráérsz" :D

Mona!
Írj te is egy kicsit magatokról, hogy vagytok, Dani mit csinál már?

Panda!
Máté is biztos nagyon aranyos lehet, ahogy próbálkozik az állással! :D
Kanapé???

Mi nemrég vettünk magunknak és anyukáméknak is szerintem nagyon jó áron garnitúrát! Én győri vagyok, és itt van egy XXL bútorház nevű hely, ahol xxl mennyiségben van minden a szövettől, a szuper minőségű textilbőrön át a valódi bőrig!!!

Asszem még Fehérváron van egy üzletük, és ennyi, de legalább nem külföld, nem? Szerintem érdemes lenne megnéznetek, nagyon kedves a kiszolgálás, kiszállítják, még akár daruval is beemelik, ha csak úgy lehet. Ha Győrbe jöttök, akkor még 5% kedvezményt is el tudnék intézni nektek, mert van egy erre való kártyám, amit ebben az üzletben is lehet használni!

http://www.xxlbutor.eu/termekek.php?page=sarg

Ez a honlapjuk, de itt csak a bútorok töredéke látható...

Sok szerencsét a keresgéléshez!! :D

Még egy ötlet!
Tehetnénk fel mindannyian a gyerekekről egy pár képet, jó lenne látni őket, nem? :)

Anna rohamos tempóban fejlődik. Karácsonyra kisasztal-széket, és kiskonyhát kapott, erről szól az egész napunk :lol: Egész nap csak eszem a főztjét... :lol:
Az elmúlt egy két napban elkezdett igékkel beszélni: kinyit, felrak, bemegy, halkíts, alszik, repül, stb. nem is tudom felsorolni.

Néha kéri, hogy csomagoljam ki a pocit, és mondja: öcsi, tente, szopi :D Simogatja, puszilja, odanyomja neki a takaróját. :D

Na most csak ennyit, mert reggelizik a kisasszony!

Írjatok!

Macmam

Kép
macmam
 
 


Földim! :D

Erröl a bútoráruházról én nem is tudtam,szuper ötlet nekem is, én épp konyhát tervezgetek,s találtam itt jó kis látványterveket...
Köszönet érte!

Ja, privi is ment, nem tudom odaért-e... :?

Mindenkit üdvözlök! :)
betti444
 
 


BUÉK MIndenkinek! :D

Peni, én is nagyon szorítok, hogy minél hamarabb a karjaidban tarthasd a pici babucid! :lol: Nagyon várjuk majd a híreket!!!

Kép
jud71
 
 


Sziasztok!

Lányok de aranyosak vagytok, hogy így nyomon követitek a "végső napjaimat":-))

Ma voltam ctg-n, jó az eredményt, a régi császáros hegek viszont elég rosszak úgyhogy kitűzte Fenyőházi doki a tervezett császárt pénteken 12-re.

Egyrészt örülök másrészt izgulok:-)).

Macmam: átküldöd a számod priviben?Naná, hogy üzenek ahogy kiemelték Zétényt a pocakból :lol: .

Léda: Tényleg fehér karácsonyotok volt?? Itt nem.......sőt a közelében sem voltunk. Mondjuk így ekkora pocakkal megmondom őszintén hogy nem is bántam, nem is hiányzott volna más mint egy jó nagy seggreesés :wink: . Helyes lehet Barak ahogy bilizik, az én fiamat gépfegyverrel sem lehetett rajta tartani a bilin. Talán kétszer produkált bilibe aztán ment a wc-re az jobban tetszett neki.....persze mindig az utolsó pillanatban szólt, néha alig értünk oda, a wc szűkítőt el is fejeltettem néha felrakni.....úgyhogy volt egy két wc-be csúszós balesetünk:-). BIztos lesz majd most is:-)

Lányok szült valaki tervezett császárral közületek?

KépKép
peni
 
 


Peni, én... a vesém miatt :( ...de nem Telkiben...sajna...

Nagyon drukkolok Értetek! :D
betti444
 
 


Nekem is császár volt de vajúdtam előtte 12 órát....el sem tudom képzelni milyen lehet ha csak úgy besétálok befekszem a műtőbe és kiveszik a babát.......
Ez pont úgy megy mint egy nem tervezett császár vajon?

KépKép
peni
 
 


Sziasztok!
Olvasgattam a topicot az elejéről, és megállt bennem az ütő, amikor egy apuka a Surtya doktornőről zengett dicshimnuszt Telkiben. Vajon ez az a Surtya Zsuzsanna, aki jelenleg az Örs vezér téri rendelőintézetben van?
manguszta
 
 


Manguszta!

Nem tudom kire gondolsz. Én két éve ismerem ezt a topicot, azóta senki nem említett ilyen nevű doktornőt. A topic azt megelőző hat évéhez sajna nem tudok hozzászólni.
Szerintem, ha olvastál minket, akkor láttad, hogy mostanság kik dolgoznak Telkiben.

Kép
jud71
 
 


Peni,én átszenvedtem elötte egy éjszakát (az említett szerv miatt), s reggel a vizitkor mondta a föorvos,hogy ne egyek, ne igyak, 10-kor kiveszik a babát...s 10.45-kor bújt elö a kisfiam...
A mütét lefolyása szntem nagyjából azonos mindenhol, csak épp utána Telkiben sokkal jobb dolgod lesz,mert a szokásos mütét utáni fájdalmakat nem tetézi az embertelen bánásmód és áldatlan körülmények...bár biztosan akad hely Telkin kívül is, amire nem ez a jellemzö...sajnos az én tapasztalatom más volt... :(

Cseppet se aggódj! Minden a legnagyobb rendben lesz! :D :D :D
betti444
 
 


Manguszta: Én nem ismerem ezt a doktornőt.......amióta én a Telki korházba járok nőgyógyászatra...idestova 2 éve ő biztos nincs ott mert ismerném legalább a nevét.............

Betti: Nekem is császár volt tudod a Jánosban....és ott is az viselt meg a legjobban ami utána jött, nem is elsősorban a fájdalom. GOndolom azért most más lesz.....és egyben bízom is benne, hogy jól gondolom.
Majd beszámolok róla:-))).
Azért az igazat megvallva kezdek bemajrézni......bár próbálom titkolni :roll: .

KépKép
peni
 
 


Mindenkinek nagyon sok boldog új évet kívánok! Az egyik fogadalmam az volt, hogy végre szakítok egy kis időt, és visszaolvasom az elmúlt 3 hónapot, mióta nem jártam felétek. Szánom-bánom! De hát Viola melett nem sok idő marad...
Remélem, minden mama és gyerkőc jól van! Jó újra itt!!! :)

KépKép
lorna
 
 


Peni!
Persze az utolsó napokban már mindenki tűkön ül és türelmetlenül várja a baba érkezését, de ne izgulj, minden rendben lesz! Telkiben pedig mindenki maximálisan odafigyel Rád, a babára és arra, hogy pihenni is tudj , ezt Te is tudod! :D

Kép
jud71
 
 


Jól gondolod... :D :D
Nagy baj lenne,ha egy magánkórházban nem azt kapnád, amit elvársz...
S ne felejtsd el: szntem itt most mindenki lélegzetvissazfojtva RÁD figyel! ....tudod az milyen eszméletlen mennyiségü pozitív energia ..????!!!!!... :lol:
Tíz bikát simán billentene le a targoncáról.... :mrgreen:
betti444
 
 


Sziasztok!

Igen, igazatok van, nagyon bízom benne, hogy ezúttal kizárólag pozitív tapasztalatokkal fogok távozni a korházból a szülés után. Ezért is szülök itt nyilván........volt már negatív tapasztalatom az elég volt. Valószínű, hogy nekem már nem lesz több gyerekem, szeretném ha nekem is lenne szülés élményem nem csak szüléstől elrettentő sztorim:-).

Minden este úgy fekszem le lányok hogy nem jutunk el péntekig...éjjel tuti szülünk.......fájásaim vannak, szúr a derekam, zsibbad a lábam minden bajom van aztán reggelre semmi.
Szóval mégis húzom péntekig szerintem, mostmár nem is bánnám, holnap még el kell mennem bevásárolni, a fiam hétvégén szülinapi zsúrra megy oda kell ajándékot vennem...a gyerekorvoshoz megyek gyógyszert íratni, úgyhogy van dolog elég.......

Nektek volt elég tejetek? NEkem sajnos nem........akkoriban mindenféle tejszaporító módszert kipróbáltam de nem jött be semmi. Nincs valami tuti tippetek?
A védőnő ajánlott valami kapszulát....More milk........vagy valami ilyesmi, ismeritek?

KépKép
peni
 
 


Peni!

Ez nagyon izgalmas! Annával nekem nem fájásokkal indult, hanem csorgott a magzatvíz, és előtte sem volt semmilyen fájdalmam, fájásra utaló jelem. Remélem most majd nekem is így kezdődik!!!! :D

Nekem szerencsére volt tejem, épp amennyi kellett, néha egy kicsit kevesebb, de elég sokáig szopizott Anna, épp egy hónapja hagyta el.

Én mindenképpen beszélnék a helyedben egy szoptatási tanácsadóval, ők tudják a legjobb praktikákat!!!

van egy nagyon jó oldal:
www.szoptatasert.hu

és ha úgy gondolod, hogy szeretnél beszélni egy tanácsadóval, az egyik csoporttársam ezzel fogalalkozik, és van honlapja, ahol levélben is tud tanácsot adni, vagy tud ajánlani valakit, aki esetleg házhoz megy:
www.perinatal.hu

A MoreMilk van akinek bejön, van akinek nem. Homeopátiával is lehet próbálkozni esetleg.

Lorna!
Üdv újra köztünk! Írj magatokról! Milyen az élet a kicsi Violával? :D

Manguszta!
Telki kórház honlapján fenn van a jelenlegi orvosok listája. Tudomásom szerint ilyen nevű nem dolgozik ott. Lehet, hogy valaki vitte magával szülni?!

Macmam

Kép
macmam
 
 


És néhány kép Annáról :)
Karácsonyi sütit süt:
Kép

Kép Karácsonyi csinibaba

Kép Pózoló:-)

Macmam

Kép
macmam
 
 


folyt. köv.

Kép Papa ajándéka: kisfotel

Kép Szép a frizum?

Kép Főzőcske az új konyhában :-)

Macmam

Kép
macmam
 
 


Macmam: köszi szépen már rá is borultam az internetes odalra....hátha okosabb leszek:-))
Annád gyönyörű..igazi csini baba. Én is úgy éreztem hogy lányom lesz...........de komoly fütyije van a lánynak.. :cry: .
Édes egy csajszi......Van egy jóképű 5 évesem, mehetünk udvarolni? :wink:

KépKép
peni
 
 


Peni!
Nincs mit, jó böngészést!! :D
Udvarolni? :D Annának biztos tetszene, szereti, ha körülrajongják... :wink: :lol:

Macmam

Kép
macmam
 
 


Macmam!
Milyen nagylány már Anna! Nagyon helyes kis fruska! :D
Én mindig a többi babán veszem észre, milyen gyorsan telik az idő, emlékszem nemrég raktad fel azt a képet, ahol a pici Anna Dédivel együtt szundított. :lol:

Kép
jud71
 
 


Peniiiiiiiiiii!

Nagyon csendben vagy!...csak nem :?: :?: :?:
Izgulok ám nagyon! :wink:
betti444
 
 


Peni, szorítunk neked, és sokat gondolunk rád :wink:
Nemsokára a kezedben tarthatod kis csemetéd :)

Kép
mona76
 
 


Sziasztok!

Pár hete jártam itt nálatok telkis orvosok után kutatva. Gondoltam, elmondom, hogy azóta sikerült egyet nekem is beszereznem: Dr. Lovas Györgyit, aki eddig végtelenül szimpatikusnak tűnik.

Egyelőre még nagyon a dolgok elején járunk, így aztán van is bennem egy kis félsz még a 12. hét végéig, de most már napról napra közelebb vagyok a kritikus szakasz végéhez. Bár, ahogy itt néhány régi hozzászólást olvastam, szinte minden szakasz kritikus valamilyen szempontból.

Peni, nagyon drukkolok értetek!!!

Üdv mindenkinek,

Flake

Adri

Kép
Kép
flake76
 
 


Flake, üdv közöttünk!
(...mondom nagy hangon, pedig még én sem vagyok igazán régi motoros itt :D )

Akkor az említett dr-nöt láttam a nögyógyászok között (kép nélkül)...örülök, hogy jó volt a benyomásod...bevallom öszintén, mióta Varsányi dr-nöt megismertem, nem is nagyon akarózna hímnemü nögyógyászhoz mennem... :wink:
És szuper,hogy a nök egyre többen vannak...

Gratula a babódhoz! :D


Mona,Te is tükön ülsz már Peni miatt, ugye?
Ma én is kétóránként benéztem...hátha... :wink:
betti444
 
 


Macmam, nagyon tündéri a csajszi, gratulálok hozzá! :)

Peni, én is nagyon drukkolok neked, remélem szép élményeid maradnak a szülésről ez alkalommal. Várjuk a híreket, hogy mikor érkezik meg a kisbabád.

A szoptatással kapcsolatban... kaptam a kórházban laktoherb teát, amit szorgalmasan ittam is, naponta egy kancsóval. Aztán a doktornéni mondta, hogy nagyon híg Viola kakija, hagyjam abba a teát. Azóta hallottam pozitív és negatív véleményeket is a teáról, egész biztosan mindenki máshogy reagál rá. Amikor abbahagytam a teát, helyette Urtica-t kezdtem szedni, ami homeopátiás bogyó. Egyik alkalommal nem vettem észre időben és elfogyott, azóta nem is vettem. Az Urtica-ról is hallottam negatív tapasztalatokat, hogy ha túl sokat vesz be az ember belőle akkor pont az ellenkező hatást éri el vele. Az én személyes véleményem, hogy ha valaki szeret szoptatni és élvezi ezt a fajta együttlétet a babával, akkor nem lesz gond a tejcsivel. Persze előfordul, hogy valami fizikai probléma van, de szerintem ez ritkább eset.

Szóval szerencsére nálunk a szopizással semmi gond nincsen, Viola étvágya is nagyon rendben van. Nagyon szeretek szoptatni, úgyhogy nálunk nincsenek szabályok, ha éhes a kicsi lány, már kapja is és addig szopizik, amíg csak akar. Esténként nem ritka, hogy egy órán át lóg rajtam...

Ha elfogadsz egy tanácsot, akkor először is ne izgulj, miért ne lenne elég tejed, aztán ha mégsem tökéletesen alakul a dolog, akkor pedig nem szabad feladni, millió trükköt ki lehet próbálni! :)

Jó éjszakát mindenkinek! - Lorna

KépKép
lorna
 
 


Lányok!!!!!! :D :D

"Örömmel értesítem a babanetes mamákat, hogy ma 12 óra 27 perckor megszületett Zétény! 3930 gr, 58 centi, egészséges és GYÖNYÖRŰ! Peni"

Bocsi, hogy csak most, de egész nap nem voltunk itthon!

Macmam

Kép
macmam
 
 


Szívből gratulálok!!!:)

Adri

Kép
Kép
flake76
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: