Új privát üzeneted érkezett!

Nikcsi
Köszi a Corásat!!! Mehetünk együtt!
Mail az önkormányzatnak: egy hős vagy! :) Remélem tesznek vmit!
Jó lett Kori sérója! :) Hogy tűrte a nyírást? Sebinek is nagyon érik már, de az apja már a gondolattól is lelkibeteg. Egy barátunk (mindjárt szül a neje) felajánlotta, hogy ő szívesen megszadizza a mi gyerekünket... :twisted: Na kíváncsi vagyok majd az ő pici lányával ilyen legény lesz-e?! :lol:

MESÉLJETEK!!! Milyen volt a tali? És képeket is kéééééreeeeek!!!
cas
 
 


Cas
Most szervezem a mai korizás!

Lányok sokadikra találtam egy jégpályát! Mindjárt körbetelcsizek! Csak a lefektetéses rituáli zajlik! :lol:
nikcsi
 
 


Akkor a korizásról is kérek képeket!!!!
Azért a jövő pénteken (vagy vmikor) lesz még mamabuli? Legalább egy teázós-dumcsizós?!
cas
 
 

 
 

Cas
Okés mikor megyünk Corába?
Önkormányzat: hamarosan megírtom, de ma csak a bkv-ra volt időm! :oops:
Hajnyírás: max. 10 perc volt, nagyon jól tűrte, bár nem mi csináltuk Lacival, hanem húgi barátja, én pedig néző voltam. Vagyis szerintem is jó ötlet, ha nem Ti csináljátok. Legalábbis ilyenkor az én lányom kicsit nyugodtabb/szégyenlősebb egy darabig, aztán előveszi az igazi énjét! :lol:
Lagáéknál talin készültek képek, de Szilvi gépével.
Laci lebeszélt, hogy ne vigyek a jégre gépet, így aztán senki nem hozott! :o
Azt beszéltük a csajokkal (Szilvi és Myra), hogy a jövő héten is korizunk, ahová Aranyhold is csatlakozna. Neked inkább dumcsizni van kedved? Okés, de akkor a teázást nem én intézem! :wink:

Laga
Nagyon morci vagyok ám! Teljesen lehangolt lettem, hogy hiába szervezkedem???? :shock:
Bánhatjátok, hogy nem jöttetek! :o

Szilvi
Ha vissza lehetne tekerni az időt, akkor Laci is jött volna! Mert így is fent van még, pedig a munka miatt nem akart jönni (holnap hajnalban kel). :roll:
Képek? Szóljál, ha már nézhetjük :shock:

Jó éjt!
nikcsi
 
 


Laga,
Köszönjük a vendéglátást!! :P

Saci,
Szilvinek vannak képei. A korcsolyázás pedig csak az emlékeinkben él. :P :P Nehéz elfelejteni Nikcsi milyen könnyedén és önfeledten korizik. Jó volt nézni!!! :P 8)
myra
 
 


Laga!
mi is köszönjük a vendéglátást és a zsíroskenyeret!
kár, hogy nem jötttetek korizni
szilvamag
 
 


Kár, hogy nincsenek képek a korizásról. Végül hová mentetek?
És én benne vagyok a korizásban, csak azt kértem, szóljatok időben, mert az enyém már kicsi, kölcsön kell kérnem az öcsémét.
Jövő péntek még nemtom jó-e, egyeztetnem kell az embörrel, mert búcsúbulit akar rendezni a kollegáival.

Nikcsi
Nyírni én fogom! Csak a barátunk fogja közben, nem az apja. :)

Képzeljétek, Sebi zokogva kelt reggel. Kérdezem, mi baj van, rosszat álmodtál? "Ige'. Dottórnéni, szúrííí!"
Szegénykém... :)
cas
 
 


Laga
Mi is köszönjük a vendéglátást.

Kedd délután nálunk bababuli?
boglarka
 
 


Laga
Tényleg köszi a babatalit, nagyon fini volt a palacsinta, de a zsíros és körözöttes kenyér is. Laci kérdezte is, hogy mit ettem? Hát hagymát! :wink:

Myra, Cas
Sajnáltam is, hogy nem vittem a gépet! :oops: Majd legközelebb! :lol:

Cas
Időben szólok, akkor jövő hét péntek kori. Ha lesz hely, akkor az eredetileg kiszemeltbe megyünk – megy pü a helyszínről!
Szegény Sebi ilyen rosszakat álmodott. :o

Boglárka
Micsoda gyors újra buli! Nekünk jó, de csak max. 6-ig, mert másnap meló van, bár lehet, hogy Lacit ráveszem arra, menjenek Korival haza én még maradok. :)
nikcsi
 
 


Myra
Épp néztem, hogy a tegnapi képek fent vannak-e, de még nincs, csak a dátum van meg. Megnéztem a korábbi mamabulit, és a szarvas agancsos mutogatásod, és végre rájöttem, hogy én mit hittem a feladványnak: trófea, azóta csak most jutott az eszembe. :oops: :roll:

Meglepő idő volt kint, innen bentről nagyon zordnak tűnt, kint viszont kellemes volt! Pedig csak 5 fok van és a szél is fúj. Bár ma nem hegymászás volt, hanem a szomszéd kertbe rendezgetés (falevél kukába, faágak szomszédba rőzsének, ja és persze adtunk kaját a libáknak, kacsáknak, tyúkoknak).

Erről jut eszembe, tegnap nálam volt a talin a gép, de nem használtam, viszont készítettem képet a solymár utcai játszóról, vihar utáni csend:
Kép
nikcsi
 
 


Boglárka
Keddi babatali szuper!!!

Nikcsi
Gondolom most hétvégén lerabolják a Corát, mi lenne, ha kedd de. mennénk ki? Jössz, ahogy szoktál, és már mehetünk is!
Kori: oké, akkor elkérem az öcsémét ma du! De lehet, hogy Zs. bulija közbeszól...
cas
 
 


Cas
Cora okés, akkor megyek kedden!
Málatis fa rengeteghez nem is szóltál: :shock:
nikcsi
 
 


Így alszik most Kori - a napfényben:
Kép :lol:
nikcsi
 
 


A keddi bababulira sajnos megint nem tudunk menni, mert Jajó kedden kapja a 4 hós oltást és ő nagyon nyügi tud lenni. Eddig már bebizonyította.
Viszont a következő mamabulira el tudok menni :) :) :), ha este 8 körül kezdődik. Mostmár az esti evés után Jajó 2 és 6 óra között kel fel először, úgyhogy nekem nyitva az ajtó :) :)
hmmc
 
 


Kinga lázas lett tegnap, valamit benyaltunk :(
remélem senkinek nem adtuk tovább a bababuliban :?
szilvamag
 
 


Nikcsi
Vhogy nem láttam a hozzászólásod! ???
Tényleg elég rosszul néz ki az a játszótér! Hogy miért nincs gazdája?! :(
Kép Koriról: jójó, de hol a gyerek?! :lol:
Sajna a pénteki korizásról úgy néz ki megint lemaradok, Zs. aznapra tervezi a búcsúztató-buliját. :( Na azért annyira szomorú nem vagyok, mert én is megyek! :)

Hmmc
HUrrá! Akkor hamarosan szervezek egy nyugis-teázós mamatalit, hogy ne készülj ki tőlünk teljesen! :)

Szilvi
Kingának gyors gyógyulást!!! Van más tünete is?
cas
 
 


Saci!
némi takony és néha köhögés, de 41-et mértünk este
Nurofen 3*- semmi,
hűtőfürdő - -0,5 fok,
végül kúp és azzal lement 38-ra, hajnalra 37,1-re
most él mint akinek semmi baja :roll:

a bölcsikezdésnek lőttek
de igazából nem bánom, én úgyis később akartam csak vinni
ha kezdődik a járvány úgyis itthon tartom
szilvamag
 
 


Cory!
mi lett a vizsga eredménye
(csak én nem emlékszem, hogy írtad? :oops: )
szilvamag
 
 


Szilvi,
Jobbulást Kingának!!!
Lenne egy kérésem Anyukád felé. Ha esetleg lát olyan cicát venne nekünk? :oops:
Tegnap Lilla ezzel kelt "Aludtam nagyot. Menjünk boltba cicáért". Így el is mentünk, de sajnos nem találtunk. Azért két másikat meg kellett vennünk, (csak együtt jók neki - "pici cica és nagy cica") de ezek nem az igaziak... Nem ragaszkodik úgy hozzájuk...
myra
 
 


Szilvi
41?!?!?!?!?! Nem kaptál szívrohamot?!
Ez már a remek új influenzajárvány-előszele lenne? Vagy mit mond a doki?
Cory nemtom jár-e erre, de eldicsekszem: pénteken a KRESZ-vizsgán 1 (azaz egy!) hibaponttal remek tesztet írt! :)

Lányok
Van vkinek bőrgombával tapasztalata? Sebi arcán van 1-2 folt, ami kezd gyanús lenni, hogy mi van, ha nem ekcéma? Külön ezért nem mennék a betegrendelésre, hogy ott összeszedjünk még vmit, de ha kell, akkor persze beugrom egy beutalóért a bőrgyógyászatra... Vagy vmi kenőcs a patikából?
cas
 
 


Saci!
Enikő a sima Canesten krémet kapta a popsijára és a hónaaljára is

Myra!
OK
szilvamag
 
 


Cory!
gratulálok!!!
szilvamag
 
 


Szilvi,
Köszi! :P

Cas,
Nekem is csak a Canesten jutott eszembe. Még csecsemő volt Lilla amikor a védőnő mondta, hogyha esetleg gombás lenne a popsija akkor azzal kenjük.

Cory,
Ez szuper!!!! Gratulálok!! :P
myra
 
 


Köszi a krémet! Holnap beszerzem.
cas
 
 


Szilvi
Gyógyulást Kingának! A láz megölte a bacikat, ezért él, mint akinek semmi baja. :) Úszni voltatok?

Cas
Játszó: gondolom most még nincs átadás nem lényeg, hogy mi van ott! :oops:
Kép: sütött a nap és elbújt. :lol:
Nekünk a canesten semmit nem használt (anno még oda is adtam Hmmc-nek). Nekünk a nizoral krém volt jó, ezt lehet vény nélkül is kapni, úgy viszont a duplája. :o
A Corát nem lehetne egy nappal később megejteni? :roll:

Cory
Ez igen, gratula! :P
nikcsi
 
 


Sziasztok!

Csak bekukk, és csak átfutottam, ha valamit kihagyok bocs!

Keddi buli nekünk tuti nem jó, gyógytornánk lesz. :(

Kingának jobbulást!

A pénteket keddig ki kellene találni, mert ha addig nem fixálom le az embörrel, akkor nem tudok menni. :(

Elég távírati stílusban voltam, de már itt rugdosnak, hogy menjek.
Pápá...
aranyhold
 
 


Nikcsi
Köszi a krém-tippet.
Cora: hát, leszerveztem a barátnőmet is keddre, holnap megkérdem, jó-e neki a szerda. Bár ő már tényleg bármelyik nap szülhet, tehát nem hiszem, hogy sokáig húzná... :)

Aranyhold, Hmmc
Keddi tali :(
cas
 
 


Szilvi
Remélem Kinga már jobban van és tudtok ti is jönni. Fanninak is volt már ilyen magas láza, de semmi más tünete.

Nikcsi
Látom, Kori mindig ilyen nagy társaságban alszik.

Cory
Gratulálok én is, hogy így megtanultad a kreszt.
boglarka
 
 


Sziasztok!
ezt a keddi bulit nem értem :?
de biztos, hogy nem tudunk menni
mára Eni is belázasodott és én sem vagyok a toppon :(
szilvamag
 
 


A sok betegnek gyors gyógyulást!!!
Pedig gondoltam ám rátok, ma olyan gyönyörű idő van, lehetett volna egy nagyot együtt-játszózni! :)
Na sebaj, jön a tavasz, bepótoljuk! :)

Boglárka
Szilviék, Niki betegek, Aranyholdéknak nem jó, Lagáéknak se, nem rakjuk át inkább a jövő hétre ezt a talit? (Csak ne keddre légyszi, ha lehet...)
cas
 
 


Sziasztok!
Tetszik Cas felvetése! Ugyanis nagyon beteg vagyok én is! Tegnap kezdődött, egész éjjel szenvedtem: fáztam - még zoknit is húztam! :shock: Ma egész nap aludtam, csak kell mennem Koriért, de szerencsére tesóm hoz-visz minket. Reggel pedig 7-kor már bent volt Kori - apja vitte. :?

Cas
Cora miattam már ne szervezz másik időpontot, majd ha jobban leszek elmegyek egyedül - busszal. De van néhány dolog, amire megkérnélek, mert nagy és nehéz is. :roll: Megy pü vagy hívlak! :wink:
Most csak ennyi engergiám volt. :cry:
nikcsi
 
 


Saci, Nikcsi!
mi az a szuper dolog, amit most kapni lehet a Corában?
én is, én is :wink:
Saci, megbízhatlak? - és mindenki mást is - hogy ha max 800 Ft-ért láttok jó bodyt Kingának, rövid és hosszú ujjú is jó, vegyetek
Kinga most 104 cm
köszi szépen
szilvamag
 
 


Szilvi
Baba-mama hetek :lol: Én sajnos az állapotom miatt nem tudok menni! :cry:

Cas
Mindjárt küldök mailt! :)
nikcsi
 
 


Szilvi
Hogy vagytok?
Bodyt majd nézek, bár tudod, hogy nekem mennyire nincs szemem a csinos darabokhoz, így ne átkozz el, ha randát veszek (ha van egyáltalán ilyen méretben...) :)

Nikcsi
Mail ment.
cas
 
 


Jobbulást a sok betegeskedőnek!!!!!

Nálunk még kérdéses a dolog. Hőemelkedéssel tettem le aludni Lillát. :?
myra
 
 


cas írta:így ne átkozz el, ha randát veszek

1. igenis van szemed
2. a bodykat triko helyett használjuk, úgyis veszünk rá valamit

Enikő még mindig alszik, pedig máskor ilyenkor már rég áll a bál
én is egyre szarabbul vagyok
szilvamag
 
 


Ennyi beteg van?
Mindenkinek jobbulást.

Akkor tegyük el jövő hét csütörtökre a bababulit.
boglarka
 
 


Sebi hajnalban felkelt kakilni (SOHA nem kakilt éjjel, pici korában sem). Reggelre még 3 adagon voltunk túl (jó nyúlós), és 39.1 a láza. :( Szóval csak összeszedtük mi is ezt a hasmenős nyavalyát. :(
Ráadásul itt van Nagyanyós, most még a szokásosnál is rosszabbul tűröm - Sebi se nagyon örül neki, de el nem menne semmi pénzért, pedig látja, hogy a hátunk közepére se hiányzik. Mondjuk sose érdekelte, hogy más mit akar, csak az, ami neki jó.
Anyám meg a párja, ő meg telefonon osztja nekem az észt - remek ez a mai nap eddig! :(
Szóval Cora kilőve mára, talán a hét vége felé megyek...

Szilvi
Köszi! :)


Na végre elment Nagyanyós! Finoman szólva kirúgtam. Mintha megerőszakoltak volna! Folyamatosan ordít, és túlságosan "tapadós" (túl közel jön). Brrrrrrr...
cas
 
 


Látom mindenkit letepertek a bacik..... :(
Mi éjjel virrasztottunk. Lilla az orrmandulái miatt vízszintesben nem kap levegőt. Láza meg 38 +/- 1-2 tizedfok között mozog, ami csak arra jó, hogy szar legyen a közérzete. :(
És én se vagyok a toppon... :(

Szilvi, Saci
:( :( :( :( :( :( :( :(

Laga,
Orrmandulára van valami homeós szer?????
myra
 
 


Szilvi,
Ha valamikor sikerül eljutnom a Prince Oliverbe megnézhetem a bodyt nektek. 98-as még biztosan van nekik, de mintha 104-est is láttam volna. A nagykerkártyámmal pedig még az árba is beleférhet.
myra
 
 


Mamabulit is lefújjuk? Csak mert Lívinek is ma van a "benyújtási" határidő!

Cas
Vettél Sebinek krémet? Melyiket? És használtátok már?
Jobbulást Sebinek is! Azóta volt még kaka?
Cora: kicsit örülök is, de azért sajnálom. Minden autóra azt hittem, hogy most Ti jöttetek. Orsi pocakját is úgy megnéztem volna! :shock:

Boglárka
Na igen az ágybéli társak nem tudnak elmenni, ezért állandóak. :lol:

Szilvi
Hogy vagytok? Voltatok dokinál? Kaptatok valami gyógyszert? Vagy nektek is vírusotok van?
Coraba akciósan nincs 104-es nagyságú, mert csak baba-mama hét van. Kinga pedig már nem baba. :)

Myra
Jobbulást Lillának!

Én egy picit jobban vagyok, bár még most is az ágy rabja vagyok, pedig agyban már mostam, teregettem, vasaltam, mosogattam, de a lábam tovább nem enged. Épp csak felkeltem pisilni, ismét inni és már megyek is vissza! :cry:
nikcsi
 
 


Végre magához tért a szerver!

Myra,
nemtom. Sosem volt bajunk a mandulával, nincs tapasztalatom. De gyulladásra mindig jó a Belladona.

Minden betegnek jobbulást! Mi jól vagyunk (kopp-kopp-kopp), azt meg el sem tudnám képzelni, hogy én ágynak essek. Akkor is el kéne végeznem a dolgom ha a halálomon lennék. Akkor meg inkább nem leszek beteg, mert egészségesen könnyebb. :D

Jöjjön már a tavasz!
laga
 
 


Szilvi
Ha az Auchanba jársz, nézd meg, mert ott 1 000 Ft-ért adnak 5 db hosszú újjú bodyt és volt nagy is, de nem tudom mekkora nagy.
boglarka
 
 


Gyógyulást a betegeknek. Fel sem tudom már névszerint sorolni :oops:

Myra
Van PO nagykerkártyád?? És ezt csak most mondod??!!
Mikor jársz arra?
hmmc
 
 


Myra
Szegény Lilla... :( A párna sem segít egyáltalán?
Jobbulást neki is!

Nikcsi
Áh, nem jutottam el a gyógyszertárba. Viszont bekentem a szokásos krémmel az arcát (kimondottan ekcémára való), végső próbálkozásként, és eltűntek a foltok - szóval nem gomba (szerencsére).
Remélem te is jobban vagy már!!!
Sebi azóta annyi pelust rakott tele, hogy már számon se tudom tartani. Meg bilibe is 1-2-t. Viszont egyelőre van étvágya (ha nem is olyan, mint máskor, de legalább eszik), szóval remélem túl van a nehezén, mert már láza sincs.
cas
 
 


köszönjük a jókívánságokat
mi is jobbulást kívánunk sorstársainknak

Myra!
ha mész, nézz kérlek Kingának 3-4 hosszúujjút. Nem kell csilivili, úgyis ráveszünk egy pólót
szilvamag
 
 


Holnap kihalt lesz a Tücsökzene! Se Szilviék, se mi... :)
cas
 
 


Sziasztok!
Gyorsan bekukk, hogy mi a helyzet a pénteki korizással. Szomorúan látom, hogy szinte mindenhol beteg valaki. Jobbulást mindenkinek! Bennem is lehet valami, mert tegnap olyan hasmenésem és hascsikarásom volt, hogy állandóan a WC-n ültem a munkahelyen, mert persze ott jött rám. De gyomorrontásra fogtam, lehet, hogy vírus? Mindegy ma már nem volt gond.
A pénteki mamabulit ha jól látom nem fixáltátok, akkor részemről törölve, inkább halasszuk máskorra.
Viszont a jövő csütörtökön lehet, hogy be tudok ugrani, de csak Matyi nélkül. Programom lesz, amivel ha gyorsan végzek, akkor hazafelé teszek egy kis kitérőt! :)
aranyhold
 
 


Szilvi,
Rendben!! :P

Saci,
Sajnos ezen nem segít a párna. Akkora az orrmandulája, hogy a száján veszi a levegőt + minden hátul csurog le... Ha sikerül eljutni holnap megyünk dokibácsihoz, hogy mi a véleménye mikor vetessük ki.
Ma Charlie & Mimmo volt a mentőangyalunk. :P Egész nap 38,5 körül volt a láza, így egy percet sem aludt, és ő ilyenkor se marad meg a seggén, csak ordít egész nap. Ez volt az egyetlen mese, amire hajlandó volt feküdni az ágyon. 3-4-szer néztük végig az egész DVD-t. :P

Hmmc,
Mondtam én már többször is, csak Te olyan ritkán jársz talikra... :(
Nektek mi kellene?
Nem tudom mikor tudok arra menni, mert én ezt Lilla nélkül szeretem intézni. Vele nagyon nehéz tömegközlekedni, vásárolni stb. Az elmúlt 1,5-2 hónapban 3x mentem arra felé és mindig kifogtam, hogy különböző okok (késöbb nyit, nincs nyitva, leltár stb.) miatt nem voltak. :? De most már el kéne jutnom mert nekünk is kéne rövid ujjú body. :)
myra
 
 


Saci, Myra
Most olvastam a szakbarbárnál, hogy ételérzékenység miatt emelt családi pótlékot lehet kapni? Titeket ez nem érint?
boglarka
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: