Új privát üzeneted érkezett!

KÖSZÖNÖM SZÉJPEN 

lyudmila
3700 kazincbarcika
 
 


Helló Lányok!!!!!!!!!!!

Üdv az újaknak és pusszancs a régieknek!

Nem vesztem el csak nagyon sokat melózom Voltam immunológusnál kedden és...hát...izé....
A vizsgálatok ára kb. 150.000 Ft. Csak magánban csinálják, és ráadásul nem egy helyen az összeset.
Van olyan vizsgálat, aminek az eredményére kb. 1 hónapot kell várni.

A vizsgálatokat kb. 3 részletben fogom megcsináltatni, mert nagyon sok vérvétellel jár, jah és az összeg is részletekben lesz így kifizetve.
A fogyókúrámban 3 kg mínusznál tartok, még hátravan 9 kg!!!Mindennap nyomatom
a Rubint Rékát reggelente és a kajám is Update!!!

Drága Hellokitty már csak napok vannak hátra ha jól számolom??!!!
Mindenképpen szeretnék majd egy jelzést, hogy jól vagy-e és egy képet is a babucról!!!
Pipuskám a visszaszámlálás nálad is elkezdődött....

Banyusz szerintem május lesz nálunk is, de lehet, hogy kitolódik júniusra???!!!

Mindenkinek szép 7végét!!!!
 


Szia niki!!

Meg kérdezhetem, hogy milyen vizsgálatokat kell neked csináltatni??
Én is voltam csak én Fűlinél és nekem is kell egy pár dolgot meg mensi követés két hónapig.
Mentek közben déviszhez is??
Hogy vagy amúgy??

 

 
 

Végre rendben van a májenzimem :) 7-én megyünk Déviszhez :) nagyon remélem most már mindent rendben talál és kezdhetünk, pont akkortájt jön meg szval ha minden jól megy még áprilisban belevághatunk :)
reni87
Kecskemét
 
 


@reni87:


Hello, lehet hogy akkor együtt kezdünk :)
 
 


Sziasztok!
Fagyasztott embrió transzferes kezeléshez keresek 50 mikrogrammos Dermestril tapaszt. Akinek esetleg megmaradt, porosodik a polcon, legyen szíves írjon privit, átvenném, nagyon fontos!
Köszönöm szépen előre is!
 
 


@reni87:


Mi is hétfőn megyünk fél4re,Ti?

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


12.30 már eléggé izgulok mi lesz :)
reni87
Kecskemét
 
 


@reni87:


első konzi? vizsgálatokat csináltattál már? vagy majd utána?

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


ohh már rég meg vannak a vizsgálatok, novemberben lett volna lombi csak a májenzimem nem volt jó csináltam egy méregtelenítés és most már jók az eredmények, de Dévisz is látni akarja mielőtt belevágnánk...szóval meg volt már minden az előadás is már csak azon izgulok hogy most már minden tetszen Dávisznek is...és akkor kezdjetünk is :)
reni87
Kecskemét
 
 


@reni87:


méhszondán is voltál?
 
 


nem, addig még nem jutottunk...
reni87
Kecskemét
 
 


@reni87:


akkor az amikor megjön a mensid akkor lesz. az mikor van?
 
 


még csak remélem hogy a mostani mensinél lesz :) de az kb kedd vagy szerda
reni87
Kecskemét
 
 


@reni87:


igen, mert ahogy megjön hívni kell, és menni az ultrahangra + a méhszondára. majd oszd meg velem is lécci :) megadom a privimet,(kicsiteki82@gmail.com)  úgy látom már hárman vagyunk akik egyszerre kezdik :) (Maju is)
 
 


Sziasztok, nagyon régen jártam már erre, köszönöm a biztatásotokat!
Ahogy mondtátok, a pajzsmirigyemmel volt a gond, ahogy lement 1-re a tsh-m, azonnal megfogant a baba, most 20 hetes. Kisfiú, ő lesz a harmadik fiam.
Rengeteg aggódás, vizsgálat, kiborulás, sírás, ijesztgetés, korionbiopszia, és vagy 20 ultrahang után tegnap végre kimondták, hogy nem down-os, nincs nyitott gerince és nem vízfejű. Merthogy ezek a jóslatok mind előjöttek...

Nem szabad feladni!!! Dévisz is megmondta!!! Mindenkinek drukkolok!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


igen tudom hogy így megy, csak azt nem tudom még hogy rábolint-e Dévisz hogy kezdhetünk :)
reni87
Kecskemét
 
 


Sziasztok ma voltunk Dévai dokinál, hihetetlen jókedvében volt kellett hüvelykenet amit megcsinált viszont 1 hét múlva lesz csak eredmény és még kell egy vv is így májusban kezdünk, most jó lett volna de ettől függetlenül nagyon örülök...ebben az egy hónapban meg egészséges kaják mozgás soksok pozitív energia :) :) :)
reni87
Kecskemét
 
 


Szia pipus itt vagy?? hírem van neked.

 


@reni87:

voltál szondán? milyen lett a hüvelyváladék?
Hogyan tovább?
mesélj


Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Sajnos valami gombát találtak :( így azt kezelgetem ma kezdem kb 11 nap csak hát kell utána a negatív lelet....és mire az meg lesz addigra már megjön :/ áááá ez az én formám pedig nem szoktam elapni ilyesmit...sőt most sem éreztem semmit :/
reni87
Kecskemét
 
 


Reni én az összes lombikom így kezzdtem.Elkezzdtem az antibiotikumot és még a kezelés alatt levetettem a kenetet h mire megjön meglegyen az eredmény!Próbáld ki!
 
 


csak elmegyünk nyarlni és utána tudok csa nőgygyászhoz menni....
reni87
Kecskemét
 
 


@reni87:


Nekem is rossz lett a hüvelykenet,streptoccocus és candida,semmi tünetem,antibiotikum,most voltam megint keneten még várom az eredmény,remélem az jó lesz.
Ráadásul még a Rubeola IGg is kétes lett másodjára is.
mikor kérdeztem a dokit ha megint az lesz akkor mi lesz? mondta,hogy védőoltás és 3 hónapig véletlenül sem lehetek terhes. Hát nagyon szuper
Nem is tudom mi tévő legyek és hogy még jobb legyen pont a május 1. hétvégére nem várom

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Sajnálom :( nekem csak toxoplasmánál volt hoy hajlamos vagyok rá...de az csak annyi hogy ha terhes leszek többzör ellenőrizni kell hogy nincs-e baj...
reni87
Kecskemét
 
 


Banyus nicolebaby itt vagytok? mi van veletek??
 


Sziasztok!

Még egyben vagyok :)   36.héten járok....

Zsuzso, milyen híreid vannak???????

SAJNOS FAROS A BABÁM, ÉS NEM AKARNAK CSÁSZÁROZNI :(    Én pedig képtelen vagyok egy félbehajtott babust megszülni hüvelyi úton. Az nekem nagyon brutálnak hangzik :(

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Szia Pipus!
Jó hirem van februári sikertelen lombik után elmentünk Fülöphöz meddőségi immulologiára sok sok  vizsgálatot írt ki amit tólni kellet a sok ünnep miatt így csak talán nyáron kezdhettünk volna. 
de most jön a jobbik fele! természetes úton márciusban terhes lettem nyolc hetes vagyok vigyázok rá nagyon ha valami gond lesz akkor nem megyek dolgozni. 
Ennyi pipus szóval boldogok vagyunk. 

Vigyázz nagyon magadra ügyes legyél nagyon sok sikert a picihez.
 


Zsuzso,nagyon gratulálok a babához!Hát vannak még csodák,csak várni kell egy kicsit
 
 


Zsuzsooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo 

mekkora híííííííííííííííííír!

Szívből gratulálok!!!!!   Nah, ezek a csodák!  Ahogy az enyém is a volt!!!!

Nagyon vigyázzatok magatokra!!!!

Annyira de annyira örülök Nektek!!!!!!!!

Maradj ám a fórumon, hogy tudjuk, mi van Veletek!!!

Millió puszim!!!!!

Pipus

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Huh, zsuzsó, ezt el sem hiszem!
Te voltál itt az, aki nem is olyan régen olyan pesszimistán írogatott???????

GRATULA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pipus! Mikorra vagy kiírva? Ne izgulj, simán fog menni a szülés (mondom ezt én, aki soha nem szült, egy anyukának...). De hát Te erős vagy! Tudod, az ostor meg minden...

Én most lemaradtam, holnap kellene kezdeni, de hát 1 hete megjött. Úgyhogy májusi indulás...

Niki? Ani?
Valami hírt adjatok Ti is Magatokról!
 
 


banya, pontosan 4 hetem van még.   Ma van 23.-a és május 23-ra vagyok kiírva.

De ez a faros fekvés kikészít. Félbe hajtva ül, nyakában a két lába. Jó lenne, ha valami csoda folytán megfordulna!!!
 
 


Sziasztok Csajok!
De jó látni, hogy itt vagytok :)

az lenne a kérdésem, hogy aki megy a 2. lombikra (én szeptemberre tervezem)piszkos anyagiak miatt... augusztusban lejárnak a leleteink...
én újra megcsináltathatom TB-re mindet ahogy az elsőnél is ugye? nem kell azért elmennem dévaihoz, hogy megmondja, hogy mi van...

Tehát ha lejárnak a leleteim, megcsináltatom, és augusztus végén felhívom D-t, hogy mikorra várom a mensimet, gondolom behív egy konzultációra és ha megjön akkor kezdhetünk? ez a menet ugye?

nem lesz megint szonda ugye? csak azért, mert hogy elindult a terhesség, és elvetéltem attól változik a méh nagysága, vagy valami? ez most lehet hülye kérdés...

Pipus, szerinted ha el szeretnék menni Parragihoz, de elsőre nem a magán rendelésére, hanem a battai sztk-ba rákszűrésre, és ott elmondanám neki, hogy dévais vagyok és hogy már volt egy terhességem, és mikor tervezem a következőt, szerinted jó fej lenne és foglalkozna velem a továbbiakban is, aztán majd nála szülést is tervezek, mert össze fog jönni és megszülöm egészségesen a kisbabámat tudom :))) 
Csak türelmetlen vagyok ám, de nagyon...

február óta járok kineziológushoz, kapcsolatban állok egy hormonegyensúly tanácsadóval, 2 hónapja használom a progeszteron krémet, majd a következő hónaptól a ciklus elején cickafark és málnalevél teát iszom, majd a 12-13. naptól palástfű teát... hátha csoda történik szeptemberig :)

meséljetek!kivel mi van? 

Pipus, mond meg annak a babucinak, hogy tessék normálisan feküdni, mert anya így nem tud kisóhajtani téged a testéből :))

puszi és ölelés mindenkinek!!!
 
 


Szia littletigrincs.
Olvasom, hogy íszol málnalevél teát nem tudom, hogy ki mondta de küldök át egy pár sort, hogy mire jó.

A málnalevél tea fellazítja a kismedence izomzatát, ezzel meggyorsíthatja a vajúdást. Méregtelenítő, salaktalanító hatása révén pedig az utolsó hetekben kitisztítja a bélrendszert, ez szintén megkönnyíti a vajúdás elindulását. Mivel a bélrendszerre hat, a belek simaizomzatát mozgatja meg, ennek révén a méhizomzat is mozgásba jön és ezzel segíti az első fájások kialakulását.

Szerintem nincs jobb a méhpempőnél nekem is segített és volt itt már valaki aki szedte és neki is segített.
De te tudod azért sok sikert kívánok.
Ha most elkezded a méhpempőt enni szeptemberre baba is lehet. 

Szia.
 


szia littletigrincs!

Annyit kalkulálj még bele Déviszbe, hogy mindenképpen le kell vennie kenetet a kezdés előtt 3 héttel!!!!   Tehát menned kell hozzá. szonda nem lesz többé, de kenet kell!!!!!

Augusztusban menj el kenetet vetetni hozzá és beszéld át, milyen leletek kellenek!!!!

A Paragival kapcsolatban annyi, hogy nagyon szívesen fog foglalkozni Veled, nagyon segítőkész és teljesen másmilyen a hozzáállása, mint itt volt Dévisznél.

Lazább, kedvesebb, beszélősebb :)   Örülni fog Neked, bátran ajánlom :)

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Lányok, ha esetleg vkinek már aktuális lesz :) 

http://ujpest.babamama.info/ujpest-4-ke ... -rendszer/




 
 


Csajok, pénteken megyek a szondára. Be vagyok kakkantva!!! Légyszi kicsit bíztassatok :)
 
 


Sziasztok Csajok,ma voltam apanknal, semmit nem ereztem a szondabol:-) szerencsere.vasarnap kell llőnöm egy gonalt, meg bevenni a merinalt es egy clostylt, hetfon megyek uhra.hat elkezdodott vegre :-)
 
 


SZIASZTOK!

RÉG JÁRTAM ERRE FELE!
LENNÉNEK ELADÓ GYÓGYSZEREIM,AMIK MEGMARADTAK!
AKIT ÉRDEKELNE ÍRJON PRIVIT,ÉS LEÍROM MIK VANNAK!

SOK SIKERT MINDENKINEK!)
moro75
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok Csajok!
Örömhírrel jöttem a drága Pipusom babucija pénteken megszületett! 50cm-el 2630 gm-al.Még kórházban vannak,majd jelentkezik.Puszi
 
 


Jesszus! De jó-de jó-de jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Remélem, nagyon jól van és simán ment a szülés!
Várjuk a beszámolót!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ani? Veled? Mi újság? Niki? Én nemsokára kezdem a második kört. Pipus, követlek
 
 


Sziasztok Csajok, vegre elokerultetek :-) Pipusnak nagy nagy gratulalas!!!  Ma volt a leszivasom, picit szurkal a hasam, de ez normalis, ugye?
 
 


Pipusnak hatalmas gratuláció.  Várjuk majd a részleteket. 

renci82: milyen szám került a tenyeredbe? Szerintem normális a szurkálás. Azt szokták mondani a csajok, hogy sokat kell inni, sok fehérjét enni.

....
mokucica
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok! Renci, a szurkálás normális. Beülti? Mikor? Péntek? Mennyi sikerült? Hasűri? Mennyit ültet be Dévisz? RÉSZLETEK!

Pipusra mindenki vár.... Érthető, hogy most nem a net előtt űl... De biztos, hogy hallat magáról hamarosan

Ma ittam egy kis bort az egészségükre
 
 


9es kerult a tenyerembe :-) holnap kell telefonalnom, meg aztan majd penteken is, es akkor kiderul, hogy penteken lesz e a beulti vagy csak hetfon, mert tovabbtenyesztest kertunk. Jajj nagyon izgulok, alig merem majd holnap felhivni :-) kettot szeretnek visszakerni, biztos ami biztos. Hasurim nincsen semmi szerencsere, tolom a csirket meg a tonhalat, meg a soksok vizet. Drukkoljatok holnapra :-)
 
 


Renci,nagyon ügyes voltál:) Várjuk a jo fejleményeket:) Pipusom nincs jol,de majd beszámol mikor tud.A babája egy tünemény gyönyörű Banyusz köszi kérdésed,de mi nem megyünk lombikra.Ugy nézz ki h veszünk lakást most ezzel foglalatoskodunk.Meg a férjem gyógyszeresen kezelik,juniusban kiderül mi a helyzet vele.Mindenkinek szorítok!!!!
 
 


Jujj csajok, most hívtam Kálmánt, 5 db ami szépen elkezdődött :) még holnap telefonálnom kell, és akkor megmondják hogy mikor kapom vissza őket  :)
 
 


Pipusnak óriási GRATULA, szuper Neki már megvan az ő kis csodája... :)
puszi Neki


Renci, igyál egyél sokat és jó lesz az :) ügyesen ágyazódjanak majd azok a babók... Nagyon szép számmal indultok neki :)

 
 


Sziasztok!

Még új vagyok, jövőhét keddre kaptam időpontot a Dévaiba, árakat viszont sehol nem találtam. Valaki meg tudná írni, hogy mire készüljek, mennyibe kerülnek a vizsgálatok, gyógyszerek? Milyen a hely? 

Köszönöm!

Tündi
mihaliktunde
Budapest XIV. kerület
 
 
 


@littletigrincs:


Köszönöm :)
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: