Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

hoztam pár Lili képet mert volt náluk az oviba fotózás, és gondoltam megmutatom milyen lett :)

Kép


Kép


Kép

Kép

Kép
mulan
 
 


Kubuspace lassan 3 éves a fiad... repül az idő :shock:

Claire örülök hogy túl vagytok a mandulaműtéten!

Jaspis gratulálok az esküvőhöz és nagyon csini volt a fiad! Rólatok is kérünk fotót!

Mulan igazatok van, hogy elmentek "világot látni" nagyon helyes a lánykád!

Velünk minden rendben van. A legkisebbünk már 8 hetes. Nagyon jó baba csak ritkán sír. :D Már több mint 5 kiló.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Mulan,
Lili gyönyörű !

Millye,
bizony mindjárt 3 az én kis makrancosmarcim.
csudaszép képek, istenem de gyönyörű !

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 

 
 

Mulan, micsoda nagylány már Lili, s hogy pózol:) Nagyon édes.

Millye, Kitti egyszerűen gyönyörű. Te tudsz ilyen profi képeket csinálni?
szonce82
 
 


Sziasztok!

Kicsit mi is eltüntünk, azért beköszönök egyet így ünnepek előtt :oops: :)

Nagyon szép fotók kerültek fel erre az oldalra, Lili, Kitti, csodaszép lánykák. Nekünk sajnos nem lettek jók az ovis fotók, Julcsi tök bánatos arcot vág rajtuk, valahogy nem szimpatizált a fotós nénivel vagy a helyzettel, nem tudom :roll:

Menést fontolgatókat nagyon megértem, már az én fejemben is megfordult, de nekem annyira nehéz lenne mindent itthagyni. Igazából már utálok híreket olvasni :twisted: Katasztrófa... na de ne politizáljunk.

Jaspis, gratula az esküvőhoz! Remélem beszámolsz kicsit a nászútról! Marci hogy bírta?

Mi jól vagyunk. Julcsi nagyon jól vette az első ovis hónapokat, nagyon megszerette már a gyerekeket és az óvónéniket. Szerencsére beteg sem nagyon volt, talán 3 napot hiányzott. Mázli, egyelőre. És van egy újdonság, úgy néz ki nyáron bővül végre a mi kis családunk is 8) Most léptem a 2. trimeszterbe, és egyelőre úgy néz ki, minden rendben a picúrral :D

Mindenkinek nagyon békés, szeretetteljes ünnepeket kívánok!

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Zita,
húúúúúúúúúúúú micsoda hírek, gratula Nektek ! :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Zita! hurrá! erre koncentrálj, és ne olvass híreket! Majd csak észbe kap a jónép 1x, h ez így nagyon nem OK....

C
claire
 
 


Zita, gratulálok! Sok boldogságot.

Jaspis, nektek sem gratuláltam még, sok boldogságot.
szonce82
 
 


Sziasztok! :-)

Eszembe jutottatok, így úgy gondoltam, felnézek kicsit!

Nahát milyen rég nem jártam erre :-)
Örülök, hogy mindenkivel nagyjából rendben van minden...

Milán már hatalmas, oviba járunk november óta, előtte bölcsibe jártunk, ami annyira nem tetszett szegénynek...
Most oda jár oviba, ahol én is dolgozom. De külön csoportban vagyunk :-)

Sokszor áhítozom kistesó iránt, de mivel én sem szeretnék politizálni, annyira most nem fejteném ki a nézeteimet... .,-(( még várat magára a dolog. Pedig nagyon nagy korkülönbséget nem szerettem volna...

Teszek majd fel én is pár képet. Az oviban készültek. Milán utálta, úgy kellett könyörögnöm, hogy maradjon nyugton :-))) Csak le kell őket kicsinyítenem...

Boldog új évet előre is mindenkinek!!!

Puszi
Kati

Kép
tatyi1983
 
 


Boldog Új Évet Mindenkinek!
szonce82
 
 


Kubuspace köszi a dicséretet! :D Utólag is boldog szülinapot Marcinak! :D

Szonce eddig szinte az összes fotót én készítettem (szeretek fotózni) de ezt a képet nem én készítettem :D Veletek mi újság?

Zita hatalmas gratula a kis pocaklakóhoz! :D

Tatyi várjuk a fotókat! :D

Mindenkinek boldog új évet kívánok!

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Boldog Új Évet kívánok Mindenkinek !

Tatyi,
várjuk a képeket !

Millye,
köszönöm a köszöntést, sajna szülinap még nem volt, mert Lizi a bárányokat kergeti.... dec 21 óta :-) elméletileg ma van az uccsó nap hogy Marcin is megjelenhetnek a pettyek, nem bánnám ha túlesnénk rajta, de azt sem ha mondjuk két hét múlva kezdene el csak pöttyösödni, hiszen épp 19-én államvizsgáznék, és azért ez a vismajor nagyon nagyon nagyon megnehezíti a tanulásomat :cry:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Kubuspace gyors gyógyulást Lizinek! :wink: Drukk az államvizsgához!

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Én is boldog új évet kívánok mindenkinek!

Köszönjük a gratulációkat! :D

Kubu, gyors jobbulást Lizának, Marcinak meg jó szülinapozást, ha végre túl lesztek a pöttyökön! (Julcsi is másfél évesen kapta el.) Drukk az államvizsgához is!

Millye, Andrásról rég láttunk fotókat! :wink:

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Zita hogy bírod a pocakosságot? rosszullétek? A kért fotó és egy ráadás:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Millye, köszi a fotókat! Nagyon hasonlítanak a tesók! Csodaszépek! András már nagyon nagyfiús, de a szemei nem változtak :) Kis szívtipró :wink:

Köszi kérdésed, egész jól vagyok most már, de azért nem mondhatom, hogy meg sem éreztem a terhességet. Sokat émelyegtem, sokat aludtam, és ami Julcsinál nem volt, hogy elejétől kezdve ég a gyomrom esténként és éjszaka többször fel kell kelnem pisilni. :roll: Azért elég jó dolgom van, Julcsi délelőttönként ovizik, úgyhogy tudok pihizni, ha kell :)

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Zita! hát pihizz is. és aludj előre :lol:is

Millye! hát szemei a kisasszonynak is vannak! A fiad tényleg egy szívtipró :D! Majd vigyázunk a lányainkra :lol: :lol: !

Tudod milyen sütit csináltam Dávidnak szülinapi torta gyanánt? Túróspalacsinta tekercsekből zongora billentyűzetet :roll:

Kubu! jobbulást és hajrá! remélem a bárány elég szelíd!!!

C
claire
 
 


Zita978 köszi a dicséretet! :D Örülök hogy minden rendben van veletek! :D Pisijárat nekem is volt :wink:

Claire na igen.. a fiam engem is levesz a lábamról a nézésével :lol: Tyűűűű kíváncsivá tettél a palacsintás tortával! Biztos nagyon finom volt! Képek nem készültek? :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Sziasztok,

Millye, Zita, Claire,
Köszi jobbulásost és drukkot is.

Millye,
Gyönyörűek a gyermekeid, Kittinek az a tüneményes nézése, csudaédes !

Zita,
Hát igen, nincs két egyforma terhesség :-)
Szupi hogy van lehetőséged pihenni !

Claire,
Képet a tortáról léééééccci, olyan kiváncsi vagyok.
Bari elég intenzív volt, de no kaparás, no láz, no szenvedés (homeóztunk), úgyhogy összeteszem a kezem :-)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


:D Igyekszem képet hozni, bár még van mit finomítani a külsőn, a fekete billentyűket precízebben kelletrt volna csinálni. TUlképpen 11 szépen tekert túrós pali, végei behajtva, egymás mellett, ez volt a 11 billentyű, mert 11 éves volt Dávid, és bevonva fehér csokival. A mélyedések pedig bevonó fekecsokival megrajzolt billentyűk, persze úgy, ahogy a zongin van. De elég méret helyes lett!
először más tortát gondoltam, de aztán ugratott, h hiába kaptam egy tök jó palacsintasütőt, úgysem sütök. Erre csináltam kajának húsos palacsintát, édességnek meg ezt. Jó volt, mert azért ez könnyebb műfaj, mint a karácsonyi töltött kápik meg beiglik.

Kuibu! ügyesen elűztétek a barikat, örülök!

C
claire
 
 


Claire, nagyon profin hangzik, én is szívesen megnézném fényképen :wink:

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Sziasztok.

Utólag is mindenkinek Boldog Új Esztendőt és mindenből csak a jót!
Képek mindenkinél nagyon aranyosak.

Millye,
a kiscsajod tiszta bátyus, csak lányban, legalábbis ezen a fotón.
Szépek nagyon.

Zita,
helló, rég hallottam rólad, örülök nagyon, hogy jöttél és nagyon szomorú vagyok mióta elköltöztetek, mert Julcsit Botinak "szántam" tudod!!! :lol:
A kistesóhoz is gratulálok, kitartást a terhességhez. Én már nem vállalnék több pocakot, mert nekem ez az ikerterhesség egy rémálom volt elejétől a végéig, de az Eredmény számít mondjuk...ami viszont tökéletes lett. :-) csak szerényen.

Kubu,
hogy kapta el Liza, ha Marci nem? Ezt most nem annyira értem, lehet lemaradtam valamiről, Liza akkor bölcsis?

Tatyi!!!!!!!!!!!
De örülök, hogy rólad is hallani!
Úgy sajnálom, hogy még mindig nem vállalkoztok a tesóra. Igen ez a rendszer gáz...éni is két lurkót szerettem volna, de a sorsom így van megírva ezek szerint...:-)
Amiatt ne aggódj, hogy nagyobb lesz a korkülönbség, mert ha Botiból indulok ki, akkor vele nagyon nehéz volt és még mindig az. Még pici volt ahhoz, hogy be tudjon fogadni egy kisebb jövevényt eléggé megörült és még neki is segítség kellett nagyon sok mindenhez, amire nem gondoltam...szóval szerintem emiatt ne aggódj!!!

Jövök még, csak most beindultak a kölkök, rendet kell tennem.

Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


Claire,
Egy főétkezésre mennyi palacsinta sütődik nálatok ? :-)
Lizivel tényleg ügyik voltunk, bezzeg Marcinál van ám szenvedés immáron tegnap reggel óta :-(

Szilvi,
Liza is bölcsis, szeptember óta :-)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Kubuspace örülök hogy túl vagytok a bárányhimlőn! :D Köszi a dicséretet!

Claire tyűű ez nagyon jól hangzik! Kérünk róla fotót! :D Ötletes nagyon!

Silverlion kéretik fotó a gyerkőcökről mert nagyon rég láttam már őket! :wink: Bizony a lánykám nagyon hasonlít a bátyjára :lol:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Küzdök a kép kicsinyítésével :oops: , de köszi az érdeklődést!

Kubu!Palacsinta: végy 2kg lisztet.....vhogy így :lol:
(nem szoktuk számolgatni, anyámmal egyszer 12 emberre (6gyerek-6felnőtt , akkor még a picik nálunk nem voltak),, 3kg lisztből sütöttünk, és, nem fogyott el, hoppá!! :wink:

claire
claire
 
 


Hahó!
megpróbálom feltölteni a képeket, amit ígértem!még mindig nagy

:(
Jaj! C
claire
 
 


kukk !

jövök hogy elújságoljam hogy tegnap jelesre államvizsgáztam :-)))))

Millye,
igen igen dec 21-jan 15 között mindkét gyermek letudta a bárányhimlőt, okozott egy kis gondot, bonyodalmat és extraszervezést (a tanulás miatt) de most már minden olyan jó :-)

Claire,
ugye jól sejtem hogy egy nagybevásárláshoz nálatok nem egy bevásárlókocsi szükségeltetik :-)
várjuk a képeket, hajrá kicsinyítés :-)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Kubu!
Hatalmas gratula!!! Fantasztikus! És legjobb ilyenkor, utána :D !

Bevásárlás: na, azt látni kell, főként, ha egyedül megyek a két kicsivel, tolom az ikerbabakocsit, húzom a bevásárló kocsit, vagy fordítva, szóval egy élmény nézni is, csinálni is :lol: !

Claire
claire
 
 


Kép

Mia
kecsmary
Budapest II. kerület
 
 


Hú, az nem semmi!
Gratulálunk, jó egészséget mindnyájatoknak,gyarapodjatok, és várjuk a híreket!

Claire
claire
 
 


Újabb próbálkozás: Kép

Kép

Claire
claire
 
 


Siker :D
claire
 
 


Kecsmary, azta, gratulálok! gyors gyarapodást! Sok boldogságot!


Claire, szép lett a torta!
szonce82
 
 


Kubuspace gratulálok az államvizsgához! :D

Kecsmary gratulálok a babákhoz! Kíváncsian várjuk a szüléssel kapcsolatos részleteket is és a babafotókat is :D

Claire nagyon guszta lett a palacsinta torta! Ötletes! :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Kukk,

Claire,
Köszönöm szépen. Tényleg jó most, totál lazulás van :-)
Bevásárlás :-) na nálunk még ketten és két gyerekkel is brutál feladat :-)
Naggggggyon jó a torta ! ügyi vagy !

Mia,
Hatalmas gratula Nektek, mielőbbi erősödést, sok erőt, kitartást és tápláló tejcit kívánok !


Millye,
Köszönöm !

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Sziasztok.

mia,
gratulálok és,szorítok értetek, hogy minden rendben menjen. sok boldogságot!
Ha van kis időd mesélj mi volt, nagyon kiváncsi vagyok, ez nem mindennapi azért.

Kubu,
gratulálok. akkor már vége a tanulmányoknak?
Most mi lettél így végzettségre?

Szonce,
nem is mondtam, hogy Boldog 1évest Zalánnak!

Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


Szilvi,
Köszönöm, igen most befejeztem, ...... vagyis két szakmai nyelvvizsga még kell, úgyhogy 1-2 hét pihi és folytatom tovább :-) közgazdász nemzetközi gazdálkodási alapszakon lesz a dipiben a megnevezés.

Szonce,
Pont tegnap gondolkoztam rajta, hogy Zalánt nem köszöntöttük, szóval utólag is nagyon boldogot kívánunk !

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


CSATLAKOZOM A GRATULÁLÓKHOZ!

Kubu! Ez nagyon komoly! És mit fogsz csinálni? Maradsz ahol vagy, váltasz, vagy még mindig tervben a külföld?

Mai hír: "egyre fogy a magyar"...
No, rajtunk nem múlt :lol: !

Claire
claire
 
 


Kubu, gratulálok én is. Hajrá nyelvvizsgák!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 20:24-kor.
szonce82
 
 


Sziasztok!
Csak gyorsan bekukucskálok,mert épp betegek a kicsik és félig alszanak.

Kubu:hajra nyelvvizsgak!:-)
Nagyon menőn hangzik amit a diplomában írna!!;-)


Szonce én is had gratulaljak utólag a szülinaphoz!!:-)



Nálunk a nagy hír:április 1től állást kapott a férjem hollandiában
Így költözünk!!!!!!márc vége felé!!!!

Ébredez a Lili,futok.tegn
ap 39,7volt a láza a lázcsillapítók utan..

Kép

Kép
mulan
 
 


Mulan!
Hú, mit fog csinálni? És mennyi időre mentek?

Ígértem képet:
Kép

asztalon 8)

Claire
claire
 
 


Claire: ugyan olyan IT-s munkája lesz mint amit most is csinál. A szerződés most egy évre szól,szóval a baba projekttel kicsit várunk most.
Nagyon helyes ez a kép! :-) látom nemcsak nálunk kapós ez az asztalon ácsorgás:-)

Kép

Kép
mulan
 
 


Aha, izgalmasan hangzik! Más céghez megy, vagy a cége küldi ki?

Asztal: :roll: én ezt nem értem, anno a két nagy ezt nem csinálta, de a nagyobb ikrek is csinálták, ez vmi társas mulatság náluk :lol: !

Claire
claire
 
 


Mulan, gratulálok a munkához. Jobbulást a gyerekeknek.

Claire, Aranyosak az ikrek!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 20:24-kor.
szonce82
 
 


Szonce:köszönjük!
Ilyen magas láza még nem volt Lilinek a hőmérő hónaljban 2perc után mutatott 39,7et..2kúp után..brrrr
Szerencsére már jobban van!
Ádám 'csak' egyszer lázasodott be8,2re,de már ő is jobban van.
Még köhögnek elég csúnyán,de..javulgatnak az a lényeg!


Ti hogy vagytok? Édesek lehetnek ahogy együt játszanak a fiúk:-)

Tényleg,ti hogy adtok be gyógyszert? Lili mostanság sírógörcsöt kap a gyógyszer hallatán is..eddig soha semmi gond nem volt.a vitamint amit rszed most is símán..csak gyógyszert ne! Összeönteni is próbáltam,de hiába.

Kép

Kép
mulan
 
 


Sziasztok!

Kubuspace hogy vagytok? Nyelvvizsgával hogy állsz? :D

Szonce nagyon ügyes Zalán és jó súlyban van! :D

Mulan hajrá költözés! :D A gyógyszer beadás nálunk sem egyszerű... általában kudarc.. a homeost simán megeszi de mást nem...

Claire nagyon cukik az ikrek :D A fiam is csak a magasban érzi jól magát....

Velünk minden rendben van. Lánykám már 4 hónapos. Már forog oda-vissza. :D nyugodt jó baba és nem sírós... 8) Fiam is jól van... igaz mostanában kicsit szélvész de ez vagy a testvér féltékenység vagy a bezártság jele lehet... rendkívül nagy a mozgásigénye :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Kitti 4 hónapos

Kép

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


bekukk

Claire,
Hogy mit fogok csinálni ? azt még nem tudom. Egyelőre itthon jövő aug 5-ig, aztán meglátjuk. Külföld még mindig tervben.
Szenzációs asztalon kép !

Szonce,
Jó olvasni hogy jól vagytok :-)
Reméljük éjszakák is változnak majd.
Köszi gratot.

Mulan,
Remélem cseppek már meggyógyultak.
Köszi köszi, igen tényleg menő :-)
Jeee meló, gratula, biztos klassz lesz !
Húúú kistesót terveztek ? :-)
Gyógyszer: Marcinál semmi gond, Lizát lefogjuk :-)

Millye,
Köszönjük szépen, minden okés, gyerkőcök fogjuk rá hogy éppen nem betegek. Tanulgatok, tanulgatok :-)
Boldog hófordulót Kittinek, nagyon ügyes ! Szélvészúrfit pusszantom.
Gyönyörű kép !

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Sziasztok!
hááát nem pörög a fórum :)

mi már hollandiában vagyunk ápr.2-a óta..
még folyik a dolgok feltérképezése hogy mi merre meddig hogyan...szerencsére van benne segítségünk.
a lakás szép amibe költöztünk,bár nem túl gyerek barát.
a bolt a lakóház aljában van egy nagy szupermarket,szóval szerencsére a vásárlással is minden ok,mégis...
Furcsa...

Ti hogy vagytok?

Kép

Kép
mulan
 
 


Mulan! Ja,kicsit kihaltunk :( én mindig nézem, írjál nyugodtan :D

Mennyi időre mentetek a jelen tervek szerint?
Én egy földhöz ragadt, gyökeret eresztő típus vagyok, de most nagyon megértem, aki kihúz innen...
Tényleg, abszolút nem vagyok pesszimista, panaszkodó pláne nem, mindig utáltam a 2jajj, rosszabbul élünk, mint x éve.." típusú dumákat, és még most sem az anyagika akasztanak ki, hanem ez a sok sületlen intézkedés, sok erőből megoldott, vagy elintézett dolog. A hülye átalakításokról nem is szólva. nem akarok más nevében beszélni, de ami az oktatásban megy, na az egészen kétségbe ejtő!
Na, nem mászom ebbe bele!


fő, h felőletek jókat hallani, biztos fura, de kaland, és remélem bejáratódik majd a dolog

egyébként köszönöm kérdésed, jól vagyunk, éljük a 6 gyerekes családok uncsi hétköznapjait, haha. A napi dolgokon felül semmi különös, szerencsére!

Ha ráérsz, írj kicsit részletesebben magatokról. Most az a felállás, h Te a gyerekekkel otthon, párod munka? Bölcsi, ovi van a közelben? Vagy egyelőre otthon oldod meg?

Claire
claire
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: