Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok!

Info: a Kartács utcába költöznek, ahol egy 40 szobás (1 max. 2 ágyas) kis "magánkórházacska" lesznek. A "régi" kórház magja költözik, akiket tudok: dr. Ferenczi, dr. Villányi, dr. Bányász Tamara, dr. Szabó Éva a gyermekorvos, Elvira csecsemősnővér.
Jelenleg folyik a kialakítás (szülőszoba, műtő). Állítólag belül hiper-szuperül fog kinézni. :) :)
Most már bizakodva néz a csapat a jövőbe, mert a Schöpfi épületéért már nincs értelme harcolni, kinézték és idősek otthona lesz belőle. :cry: :cry:

Nagyjából ennyi!!!
norani
 
 


kiegészítés:

Dr. Kósa Zsolt is megy, tuti...de tud valaki Dr. Sorbán Zoltánról?

Kép
manó-v-29
 
 


norani írta:Sziasztok lányok!

Info: a Kartács utcába költöznek, ahol egy 40 szobás (1 max. 2 ágyas) kis "magánkórházacska" lesznek. A "régi" kórház magja költözik, akiket tudok: dr. Ferenczi, dr. Villányi, dr. Bányász Tamara, dr. Szabó Éva a gyermekorvos, Elvira csecsemősnővér.
Jelenleg folyik a kialakítás (szülőszoba, műtő). Állítólag belül hiper-szuperül fog kinézni. :) :)
Most már bizakodva néz a csapat a jövőbe, mert a Schöpfi épületéért már nincs értelme harcolni, kinézték és idősek otthona lesz belőle. :cry: :cry:

Nagyjából ennyi!!!


Szia! Köszi az infot! Gondolom Dr. Garamvölgyi is marad mint igazgató ,nem?
orsholy
 
 

 
 

Sziasztok!

Engem még nov. 29.-re a Bakáts térre hívtak vissza uh-ra
kicsirita2
 
 


Sziasztok!

Ha valaki tudna nekem pontos információt adni, azt nagyon megköszönném!!!!

Én 2006 nyarán szültem a Schöpf-Méreiben, és nagyon meg voltam elégedve!!! :lol:
Most úgy néz ki útban van a kistesó, de nem tudom meg tudom- e majd fizetni a kórházat, mivel magánosították ha jól tudom!!! :?

Kérdésem: Hogy működik jelenleg a dolog? Fizetek az orvosomnak a szülésért és még plusz költségként a kórházat is???Vagy ha a kórházi xy összeget kifizetem, akkor abban már benne van a dokim is???Mennyi jelenleg a kórházban egy szülés??? :roll:

Előre is köszönöm a segítséget!!!

Ibi
larib
 
 


Sziasztok!
Az én orvosom azt mondta, hogy 250ezer lesz az új kórházban a szülés, cakumpakk. A költözés idejéről valahogy nem tudtam kihúzni belőle semmilyen egyértelmű információt,, annyit mondott, hogy én már biztos, hogy nem szülök a Bakáts téren(jan.7.). A magánkórházról hasonlóakat mondott, egy-két kivétellel mindenki átmegy.
puzsi
 
 


Sziasztok!

Orsholy: Igen, dr. Garamvölgyi marad az "új kórház" igazgatója, vagyis nem a teljes egészé, hanem a szülészet-nőgyógyászaté, de ez gondolom egyértelmű.
Puzsi: szerintem is nagyjából ennyi lesz a szülés. Én is úgy vettem ki a doki szavaiból, hogy az eddigiekre még rájön hivatalosan az orvos pénze. Tehát az nagyjából annyi is lesz!
norani
 
 


Sziasztok!

Tudtok abban segíteni, hogy mivel a fekvőbeteg ellátás nem finanszírozott, hogy ha a héten egy napot bent leszek a kórházban, attól még kapok róla a kórháztól igazolást, és utána ez betegszabadságként elszámolható?

Andernalin
andernalin
 
 


andernalin írta:Sziasztok!

Tudtok abban segíteni, hogy mivel a fekvőbeteg ellátás nem finanszírozott, hogy ha a héten egy napot bent leszek a kórházban, attól még kapok róla a kórháztól igazolást, és utána ez betegszabadságként elszámolható?

Andernalin


Szia! Én okt. végén bent töltöttem egy éjszakát, és a zárójelentéssel együtt kaptam igazolást is.
orsholy
 
 


orsholy írta:
Szia! Én okt. végén bent töltöttem egy éjszakát, és a zárójelentéssel együtt kaptam igazolást is.


Még annyi, hogy ezt bemutattam a házi orvosomnak, rávezette a kartonomra.
A munkahelyen elfogadták.
orsholy
 
 


Szuper! Köszönöm a választ! A héten lenne, lesz valamikor méhszájseb műtététem, és egy napot bent kell lennem. Viszont nincs szabim.
De így megoldódik.
Esetleg azt tudja valaki, hogy a műtét után (loopkanizáció) kell-e otthon maradni, vagy másnap egyenesen lehet menni dolgozni.

Köszi: Andernalin
andernalin
 
 


Sziasztok!

Adrenalin!

Velem is volt okt közepén 1 méhszájplasztikás lány, már délután jöhetett volna haza 3 körül kb, de csak este jött érte a férje, csupán ezért kellett estig bent maradnia.
Elvileg dolgozhatsz másnap, de mondjuk tudni kéne, hogy mivel foglalkozol, szellemi nyilván egyszerűbb, mint a fizikai, viszont az altatás hatása bennem még 2 napig igen erős volt, nappal is aludtam elég sokat, így szerintem ha teheted péntekre tetesd a mütétet és szomb-vas pihenhetsz otthon...

Lányok!

Szuper, hogy így hozzátok a híreket, elvileg az én "csapatombol" (Ferenczi, Tamara, Fehérfi K) már csak Krisztiről nem tudom, hogy megy e a kartács u-ba vagy sem....
Bár gondolom Ő ott lesz ahol a Szakács doki, tehát ha Szakácsrol van infoja vkinek v akár Krisztiről megköszönném ha megírná!

Heni

Kép
hencsi
 
 


Andernalin!

Bocs, kicsit elirtam a neved az imént.....:)

Kép
hencsi
 
 


Hencsi!

Köszönöm az infót. Szellemi munkát dolgozom, irodában. Elvileg én is így gondoltam, hogy csütörtökre vagy péntekre tetetem a műtétet, és tudnék valamennyit pihenni otthon.

A nevem nem gond, csak azt hiszem már regisztráltak vele, elvileg annak indult.

Köszi mégegyszer: Andernalin

Adnernaln
andernalin
 
 


Szia Heni!

Hétfőn azt a tájékoztatást adta nekem a Szakács, hogy a kartácsba megy. Bővebbet nem tudott mondani.

Üdv:

Gabi
eleirbag
 
 


Sziasztok!

Gabi!

Köszi az infót, ezek szerint hihetetlen, de együtt marad az én "csapatom":):):):)

Heni

Kép
hencsi
 
 


Sziasztok,

Nov.30-ig fogad a kórház fekvőbetegeket.
Ez mai info.
De már ma is csak "lézengtek" a kórházban.

A Kartács utcában csak szülészet lesz, járóbeteg ellátás biztosan nem lesz. Úgyhogy az orvosaink "csak" szülni fognak oda járni.
Hogy a vérvételt, ultrahangot melyik doki hogyan oldja meg, azt nem tudom.
Kósa doktor a magánrendelőjében (Károly krt. 11.) fogja ezt megoldani, legalábbis az asszisztense Zsuzsika biztosan ott fog dolgozni, ott lesz a vérvétel reggelente, délelőttönként. Hogy ez mennyibe fog kerülni, azt nem tudom.
Feltételezem, hogy az ultrahang is ott lesz, amit eddig a doki a kórházban csinált.

Hát ma ennyit tudtam meg.

Üdv,
Judit
angel068
 
 


Sziasztok!

CTG-re hova fogunk menni vajon????

Üdv:

Gabi
eleirbag
 
 


Sziasztok!!

Nagyon hasznosak ezek az infók. Nem tudja valaki véletlenül, hogy a Szőnyi-Szabó Tündi párossal mi lesz? Elég soká megyek még hozzá és izgulok. A múltkori UH-n még elég bizakodónak tűnt.... :(
dido75
 
 


sziasztok!

szeretném ha valaki tudna nekem ajánlani szülésznöt,én a Kosa dokinál fogok szülni január végén ha minden igaz már a Kartácsba de még nemtudom hogy melyik szülésznő megy át oda,ha van olyan aki tényleg kedves,türelmes és vállalna is adjátok meg az elérhetöségét,köszönöm.... :D detti
nuncili
 
 


Sziasztok!

Én egyébként december közepén megyek Kosához legközelebb a magánba,aztmondta utánna már elvileg bemehetek megnézni a korházat,ami az ő elmondása szerint Telki szinvonalu lesz csak nem annyiért :D ,hanem 250ezer max,de ugy hogy 150 ezer megy a pénztárba,50ezer az ő bére,de erröl is adnak számlát,és ha fogadsz szülésznőt akkor annak amit szánsz....hát remélem feljebb nem megy januárig,de már nagyon várom mert állitolag full-os lesz,1 és 2 ágyas,(tévés szobák),teljes ellátás,babamama szobák,ujszülött intenziv-ellátás,stb.... Ha valaki tud még uj infot irjon,köszönöm
nuncili
 
 


Angel 068!

Nekem a főig. azt mondta, hogy minden átköltözik. Én rákérdeztem, hogy az ultrahang is, mire ő:igen. A vérvételt viszont nem tudom, arra nem kérdeztem rá.

Dido 75! Szerintem tuti, hogy Szőnyi is menni fog a Kartácsba, szerintem ő is a szoros "maghoz" tartozik.
norani
 
 


norani, nagyon köszi a választ! Én is így remélem - jövő hónapban okosabb leszek :wink:
detti, ha gondolod én ha megyek megkérdezem a szülésznőmet, de nekem nagyon úgy tűnik hogy ő csak a Szőnyivel együtt mozog.
dido75
 
 


norani írta:Angel 068!

Nekem a főig. azt mondta, hogy minden átköltözik. Én rákérdeztem, hogy az ultrahang is, mire ő:igen. A vérvételt viszont nem tudom, arra nem kérdeztem rá.

Dido 75! Szerintem tuti, hogy Szőnyi is menni fog a Kartácsba, szerintem ő is a szoros "maghoz" tartozik.


Én ma megyek hozzá, majd megkérdezem. :)
orsholy
 
 


szia dido75!

akkor kérdezd meg légyszi,hátha vállal,addig még én is keresgélek tovább,van még pár hetem a szülésig...vagy ha tud ajánlani valakit,de akivel Kosa szokott vele nem szeretnénk,őt ne ajánlják... :evil: köszi detti
nuncili
 
 


orsholy, de jó :) , köszi, kíváncsi leszek mit mond. Tarifát is leírod (ha gondolod, akár priviben)?

detti, akkor megkérdezem, én őt jó szívvel ajánlom.
dido75
 
 


angel 068!

az tök jo ha a Zsuzsi is megy oda a magánba,én nagyon szeretem,és szerintem a vérvételekért meg a többi vizsgálatért nem kell ott fizetni hiszen ugyis fizetsz 7ezer forintot ha már várandos vagy,tehát az benne lesz a terhesgondozásba,ha még nincs kiskönyved,tehát még nem vagy terhes akkor meg azthiszem 9ezer???!!!de abban is benne lehet,de ezt nem mondom biztosra.Én adok 7ezer forintot a magánba és abban benne van minden vizsgálat eddig,de ha megtudsz valamit,ird meg,köszi :wink:
nuncili
 
 


dido75 írta:orsholy, de jó :) , köszi, kíváncsi leszek mit mond. Tarifát is leírod (ha gondolod, akár priviben)?

detti, akkor megkérdezem, én őt jó szívvel ajánlom.


Jajj! Most visszaolvasva lehet, hogy félreérthető voltam . :? A főig.-hoz megyek ma, nem a Szőnyihez.
De hozom az infokat majd.
orsholy
 
 


orsholy írta:
dido75 írta:orsholy, de jó :) , köszi, kíváncsi leszek mit mond. Tarifát is leírod (ha gondolod, akár priviben)?

detti, akkor megkérdezem, én őt jó szívvel ajánlom.


Jajj! Most visszaolvasva lehet, hogy félreérthető voltam . :? A főig.-hoz megyek ma, nem a Szőnyihez.
De hozom az infokat majd.


Óh, értem. Azért köszi!! :D
dido75
 
 


Sziasztok,

Nuncili!

Fehérfi Krisztit én jó szivvel tudom ajánlani, én vele szültem a kislányomat és hacsak nem kényszerülök mást választani mert Ő nem jön a Kartácsba akkor szerintem a többi:) gyermekemet is Vele fogom:)
Elvileg Ő a Szakáccsal vezet szülést, de nekem a Ferenczi doktor Úr az orvosom, így is elvállalt anno és a poén h nem is a Ferenczi vezette a szülést,mert szabin volt, hanem a Szőnyi...:)
Feltételezem Szőnyi Tündije is vállalna más kismamát is ha felkérik, annak ellenére h Szőnyivel mondható összszokott párosnak....

Heni

Kép
hencsi
 
 


nuncili írta:szia dido75!

akkor kérdezd meg légyszi,hátha vállal,addig még én is keresgélek tovább,van még pár hetem a szülésig...vagy ha tud ajánlani valakit,de akivel Kosa szokott vele nem szeretnénk,őt ne ajánlják... :evil: köszi detti

detti, megkaptad a privit?? bocs, még egy kicsit béna vagyok ezzel a rendszerrel... :oops:
dido75
 
 


dido75 írta:
nuncili írta:szia dido75!

akkor kérdezd meg légyszi,hátha vállal,addig még én is keresgélek tovább,van még pár hetem a szülésig...vagy ha tud ajánlani valakit,de akivel Kosa szokott vele nem szeretnénk,őt ne ajánlják... :evil: köszi detti

detti, megkaptad a privit?? bocs, még egy kicsit béna vagyok ezzel a rendszerrel... :oops:


szia!

nem kaptam privit,legalábbis ezt irja hogy nincs bejövö privim....irhatsz email-t is,ha.....bauer07@freemail.hu
nuncili
 
 


hencsi írta:Sziasztok,

Nuncili!

Fehérfi Krisztit én jó szivvel tudom ajánlani, én vele szültem a kislányomat és hacsak nem kényszerülök mást választani mert Ő nem jön a Kartácsba akkor szerintem a többi:) gyermekemet is Vele fogom:)
Elvileg Ő a Szakáccsal vezet szülést, de nekem a Ferenczi doktor Úr az orvosom, így is elvállalt anno és a poén h nem is a Ferenczi vezette a szülést,mert szabin volt, hanem a Szőnyi...:)
Feltételezem Szőnyi Tündije is vállalna más kismamát is ha felkérik, annak ellenére h Szőnyivel mondható összszokott párosnak....

Heni

szia!

akkor elküldöd a számát ha ő megengedi vagy elötte felhivod megkérded???de felhivom és is csak akkor add meg a számát légyszi,hallottam rola ajánlották a multhéten,csak nem tudtam a számát...köszönöm
nuncili
 
 


nuncili írta:
dido75 írta:
nuncili írta:szia dido75!

akkor kérdezd meg légyszi,hátha vállal,addig még én is keresgélek tovább,van még pár hetem a szülésig...vagy ha tud ajánlani valakit,de akivel Kosa szokott vele nem szeretnénk,őt ne ajánlják... :evil: köszi detti

detti, megkaptad a privit?? bocs, még egy kicsit béna vagyok ezzel a rendszerrel... :oops:


szia!

nem kaptam privit,legalábbis ezt irja hogy nincs bejövö privim....irhatsz email-t is,ha.....bauer07@freemail.hu


Email ment, az a tuti. Remélem, azt már megkapod.
dido75
 
 


Sziasztok,

Hát a legutóbbi vizsgálatkor még nálam is nagyon reménykedett Szőnyi doki (már a kh maradásában)
Viszont egy hete voltam 4D-n, ott azt mondták alá van írva a szerződés a Kartács u-val és szinte egyedül már csak Szőnyi doki bízik a maradásban.
A 4D viszont úgy néz ki nem megy...

Köv. vizsgálatom december elején lesz..én csak akkor tudok majd új infókkal szolgálni.

A Kartács u egyébként nagyon tip-top állítólag. 1-2 ágyas szobák, színes falak, bútorok, külön-külön tv-k fülhallgatókkal és paraván az ágyak közt.

Privi a díjakról nekem is jöhetene!
lécci lécci

köszi
gucci
 
 


sziasztok Heni,dido75!!!!


Felhivtam a Krisztit,28án szerdán megyek 4D-re a Söfibe akkor találkozom is vele,mondta hogy vállal a többit megbeszéljük,de mondta hogy neki nem probléma a Kosa,szültek is már együtt,kedves volt igy telefonon is,majd megirom szerdán hogy mi volt....azért azt megkérdezhetem most mennyit kér,mennyit kérnek ugy álltalában?Mert én 4éve szültem és akkor adtam 5 ctg-re alkalmanként 2 ezret és szülés után 10ezret,ami lehet hogy ciki,mert kevés,de akkor ennyi telt a szülésznöre.Most sem nyertem a lotton,de azért ez már biztos nevetséges lenne.... :roll: :oops: szerintetek?
nuncili
 
 


Szia nuncili! Örülök h sikerült megoldani. Én anno a ctg-knél nem adtam (meg úgy általában ha a kh-ba mentem), viszont a szülés után adtam a doki apanázsának afelét, ami sz'tem nagyon gáláns. De Tündi nagyon megérdemelte, rengeteget segített, volt is mit a 12 órás vajúdás alatt...

gucci, nekem is az volt a benyomásom h mintha már csak a Szőnyi bízna a kh megmaradásában. Én is december elején megyek, remélem, addigra már lesz konkrét infója, bár én még ráérek, csak májusban szülök.
dido75
 
 


szia dido75!

szerintem azért persze ezt megtoldjuk a férjemmel,tuti,csak jo legyen,mert 4 éve elég sokat csalodtam,na nem vágott lelkileg tönkre,de már tudom hogy akkor másként is lehetett volna.... :cry:
szerdán irok mi volt.
nuncili
 
 


Sziasztok!

Gucci: nekem a főig. azt mondta, hogy az ultrahang négy dimenzióstól együtt költözik!

Lányok, ha van kedvetek szavazzatok az én Schöpfiben született két kis fickómra a www. minisztar.hu oldalon a verseny címszó alatt. Az egyikük Pincurka kategóriában fut Bence néven, a másikuk Menő-manó kategóriában Márk néven. 20 percenként lehet nyomni 1 vagy 2 szavazatot, attól függően, hogy regisztrált-e az illető vagy sem.

Köszönöm!!! :D :D :D
norani
 
 


nuncili

kicsit késve olvastalak a Kósás topicban...bocsi
írtam neked, de már nem aktuális
a Fehérfi Kriszti jó választás!!!

kíváncsi lennék a tarifára, ha megírod, akár priviben...köszi

Anesztesről tudtok valamit?

Sorbán?

A Kósás vérvételekről várom a híreket, kíváncsi vagyok, mennnyi lesz...logikus lenne, hogy benne van az árban, viszont,ha neki is fizetni kell a leleteredményért, akkor vagy emelni fog, vagy külön díjat szed majd

a gyerekorovsunk, Dr Szabó Éva, azt mondta a Kartács még nincs kész, januárig tuti maradnak

engem az is aggaszt, hogy ha nem lesz ambuláns rendelés, aki nem spontán lett terhes, hanem pl inszemmel, a megelőző vizsik, mind a magánban lesznek...kicsit húzós uh-onként 5 rugót fizetni nem????

Kép
manó-v-29
 
 


szia Anett!

irtam privit...
nuncili
 
 


Sziasztok,

Mi még "2in1" vagyunk, baba nem készülődik, pedig vasárnapra van előrejelezve.
A doki azt mondta, hogy 1 hetet enged még neki pluszban, ha akkor sem jön, megindítja a szülést.
Csak bizakodni tudok, hogy jön ő magától is.

Ma voltam CTG-n, és én is csak megerősíteni tudom, amit Anett írt, hogy egyelőre nincs költözés. Pedig eddig az volt, hogy nov.30-ig fogad a kórház fekvőbetegeket.
Na, a ma reggeli állás szerint dec. 15.
Szerintem a decembert még kihúzzák a Bakáts téren. Ez mondjuk az én véleményem.

Üdv,
Judit
angel068
 
 


Szia Judit!

Ha ez vigasztal, az első nekem pont egy hetet húzott rá, már úgy volt hogy másnap befekszem a kórházba, mikor éjjel elkezdődtek a fájások :) . Úgyhogy kitartás, jön az a bébi amikor kell!
dido75
 
 


Lányok, Jolika szülésznőt ismeri valaki?
Tényleg CTG után is illik adni? Nem elég szülés után? Ti megkérdezitek szülésznőt, mennyit kér?

Én is ma voltam CTG-n, Halász doktor azt mondta decemberben szerinte még maradnak.

Marina

Kép[url=http://babafalva.hu[url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
Kép
marina74
 
 


manó-v-29 írta:nuncili

kicsit késve olvastalak a Kósás topicban...bocsi
írtam neked, de már nem aktuális
a Fehérfi Kriszti jó választás!!!

kíváncsi lennék a tarifára, ha megírod, akár priviben...köszi

Anesztesről tudtok valamit?

Sorbán?

A Kósás vérvételekről várom a híreket, kíváncsi vagyok, mennnyi lesz...logikus lenne, hogy benne van az árban, viszont,ha neki is fizetni kell a leleteredményért, akkor vagy emelni fog, vagy külön díjat szed majd

a gyerekorovsunk, Dr Szabó Éva, azt mondta a Kartács még nincs kész, januárig tuti maradnak

engem az is aggaszt, hogy ha nem lesz ambuláns rendelés, aki nem spontán lett terhes, hanem pl inszemmel, a megelőző vizsik, mind a magánban lesznek...kicsit húzós uh-onként 5 rugót fizetni nem????


Szia!
Én a hormonvizsgálatokért + átjárhatóságiért már itt is fizettem.
orsholy
 
 


osholy

igen azt hallottam, hogy fizetős lett, a terhességen kívüli vizsgálat...ha megkérdezhetem mennyi volt a hormonvizsg? most kezdenénk a tesót, januárban, de valamiért nem bírom a régi gyógyimat se, olyan a bőröm, mint a szahara...ha megyek januárban a doktojbácsihoz, kérnék egy ismétlést, de ha nagyon sok, akkor ...
hsg-t majd 3 sikertelen otthon próba után csinálunk, az inszem előtt...azt még ráérek megtudni akkor is...

a kórház neve marad?

tudtok erről valamit?

Kép
manó-v-29
 
 


marina írtam privit


judit

hajrá vasárnap! Marika mondaná apára fel!
hogy viseled? én is voltam dokinál pénteken, januárban belevágunk a tesóba
már alig várom!telhetne gyorsabban ez a december!!!!

üdv mindenkinek

Kép
manó-v-29
 
 


manó-v-29 írta:osholy

igen azt hallottam, hogy fizetős lett, a terhességen kívüli vizsgálat...ha megkérdezhetem mennyi volt a hormonvizsg? most kezdenénk a tesót, januárban, de valamiért nem bírom a régi gyógyimat se, olyan a bőröm, mint a szahara...ha megyek januárban a doktojbácsihoz, kérnék egy ismétlést, de ha nagyon sok, akkor ...
hsg-t majd 3 sikertelen otthon próba után csinálunk, az inszem előtt...azt még ráérek megtudni akkor is...

a kórház neve marad?

tudtok erről valamit?


Szia!
A 3. napi 12.000,-Ft + vizitdíj, a 21. napi azt hiszem 2.000,Ft + vizitdíj. A HSG 25.000,-Ft volt.
orsholy
 
 


orsholy

köszi
asszem tűröm a viszketést, ennyi pénzért nem szeretném hormonvizsgáltatni magam...nekem anno csak 3. napi volt...nem semmi ára van
ha a doki kiírja a vizsit, szerintetek nem lehet a körzeti kórházba menni? ott nem kéne ennyit fizetni? vagy ez elég ciki mi?

Kép
manó-v-29
 
 


Sziasztok,

Örömmel tudatom veletek, hogy december 1-én 2 óra 7 perckor megszületett HELGA nevű kislányom.
Farfekvéses babaként, normál és villámgyors szüléssel, Kósa doktornál, és Marika szülésznőnél, akiknek sokat köszönhetek. (már az első babámnál is így volt)
A villámgyors alatt azt értem, hogy 1 óra 15 perckor szálltam ki a kocsiból a kórház előtt, és 2:07-re megvolt a baba.
Szegény doki éppen beesett a szülőszoba ajtaján, átöltözni már nem volt ideje, adták rá a köpenyt, kezet mosott és már jött is a baba.
Hogy ezt a gyors szülést a málnalevél teának köszönhetem e vagy sem, nem tudom, de a 32.héttől minden nap ittam 1 csészével.
Hát röviden ennyi.
Ma már haza is engedtek.
A kórház nem úgy nézett ki, mint aki be akar zárni.
Egyébként 150.000 volt, de mindenki ennyit írt.

Azt is hallottam a költözésről, mialatt bent feküdtem, hogy 2 táborra oszlott a kórház.
Az egyik a Kartács utcai magánkórházba menők csoportja, a másik pedig a Szőnyi doktor vezette csoport, akik pályázatot adtak be a kórház üzemeltetésére.
Hogy ez most pletyka, vagy sem ???
De az biztos, hogy a Szőnyiék beadták a pályázatot, ezért is írta valaki, hogy "már csak a Szőnyi doki bizakodik a maradásban".
Hát ennyit tudtam meg.

Üdv,
Judit
angel068
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: