Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Rita! :)

Infót a Bajcsy szülészetéről itt találsz :

http://www.bajcsyszul.hu/



Üdv.
H.
 
 


Szia Hermike!

Köszi a linket!

Nem tűnik rossznak...

Üdv!
 


Sziasztok!

Már elég régen voltam köztetek, két gyerkőcöm 2003-ban és 2007-ben született a Söfiben és most nem akarok hinni a szememnek!!!
Tényleg nem jött össze a Kartács utca??
Annyira jó volt az az orvoscsapat, akik így együtt dolgoztak, legszívesebben sírni tudnék. Dr. Garamvölgyi az orvosom, de még egyelőre nem aktuális a rákszűrés, őt hol keressem, hová megy, már nincs is senki a kórházban??
Bocsi csajok de tényleg teljesen le vagyok döbbenve!!!
Minden infót várok!!!

:( :( :(
 
 

 
 

sziasztok

Benéztem, hogy mire számíthatok októberben, de egyből sírós lett a kedvem.

Én is Kósás vagyok, és ő valóban a SOTE 2őre jár be, de csak megtűrt orvos...MArikát nem viheti!

Írtam ma neki smst, ha válaszol, és vkit érdekel, megírom!

Kósa doki hitt a magánban nagyon, még koraterhes vagyok ahhoz, hoyg erről beszéltünk volna, de ha legközelebb megyek május 16án, mindneképpen rákérdezek!

NAgyon el vagyok keseredve!!!!!!!!!!!!

Angel068

Manó-v-29, másnéven...
Szia rég írtál emilt, vagy ide...hogy vagytok? Nekem megint Tökös a pocak...de hogy milyen rosszul vagyok, azt el se tudom mondani!
Ha jársz erre írj magatokról!

Puszi mindenkinek

Kép
 


norani írta:Sziasztok!

Már elég régen voltam köztetek, két gyerkőcöm 2003-ban és 2007-ben született a Söfiben és most nem akarok hinni a szememnek!!!
Tényleg nem jött össze a Kartács utca??
Annyira jó volt az az orvoscsapat, akik így együtt dolgoztak, legszívesebben sírni tudnék. Dr. Garamvölgyi az orvosom, de még egyelőre nem aktuális a rákszűrés, őt hol keressem, hová megy, már nincs is senki a kórházban??
Bocsi csajok de tényleg teljesen le vagyok döbbenve!!!
Minden infót várok!!!

:( :( :(


Szia!

Nekem is Ő az orvosom. A tel. számán eléred, az változatlan. Magánban rendel továbbra is. Egyébként az Uzsokiban van.
 
 


szia ticsimű!

kósa valóban a soteII-re jár be "szüleszteni" és, bár marikát nem viheti, de ott is vannak nagyon jó szülésznők. én két hete szültem ott - a kórház szerintem összehasonlíthatatlanul rosszabb, mint a schöpfi - de a választott szülésznő (akit egyébként a kósa ajánl) nagyon profi volt. gátvédelemmel, még kis sérülés sem volt, 2 óra alatt meglett a fiam. a szülésznő tigyi zsuzsa, én is csak ajánlani tudom. boldog babavárást!

i
 
 


matt07

köszönöm, hoyg írtál! most olvasgattam a sotés topikot, hát a hátamon feláll a szőr! már most sírhatnékom van! a schöpfi ehhez képest egy hotel volt ....

én is azt hiszem, hogy a dokira bízom a szülésznőt!

smseztem marikával tegnap...utcán vannak, mindenki, aki hitt a magánban, kitartott a dokik mellett...nagyon el van keseredve...dühös, és kiábrándult...nagyon sajnálom...és nem tehettünk semmit, hiába fogtunk össze anno!!!!!!!!!!!!

a dokik persze nincsenek ilyen helyzetben, a kishalak itták meg a levét, szülésznők, csecsemősök...marikának 8 éve lett volna a nyugdíjig, sztetek ki veszi fel?

neki élete a szülés, fel kell adni önmagát, és ápolónak menni? vagy addig keresni, míg le nem telik a 6 hónap munkanélküli, és utána feladni....

tegnap azt hallottam a horvát ágika gyereket vár, és bécsbe jár dokihoz!!!!!!!! vajon mér!!!!!!!!!

na nem is idegesítem magam!

szebb napot!

Kép
 


matt

lécci írdd le, akár priviben is, a szülssztorit, onnan, hoyg beindult...én most rendesen betojtam...

vmi megnyugtatót szeretnék hallani...

köszi

Kép
 


ticsimű írta:

tegnap azt hallottam a horvát ágika gyereket vár, és bécsbe jár dokihoz!!!!!!!! vajon mér!!!!!!!!!

na nem is idegesítem magam!

szebb napot!


Jaj de,jó!Én nála szültem.Iszonyat aranyos rendes volt.
Hogy miért jár Bécsbe??Talán lehet ott fog szülni.AKár az is lehet,hogy a párja odavalósi nem?
Én biztos vagyok benne,hogy nem azért jár oda,mert itt nem talált megfelelő orvost,megfelelő helyen.

 
 


Van valakinek infója róla, hogy a Róbert Károly Klinika honlapján feltüntetett mondatot, miszerint "Intézetünk szakmai-etikai elvei szerint nem megengedett a paraszolvencia - hálapénz elfogadása." mennyire tartják be a dokik? Vagy úgysem tudják leellenörizni?
És jól értem, hogy a 110 ezerben benne van a szobaár? (4 ágyas esetén)

Köszi minyu

Kép
Kép
Kép
 
 


szia minyu!

nincs infóm, de ez csak vicc lehet... :?
Gratulálok a második babához! :D


Nem tudom, hogy ágika tényleg terhes-e, de azt én is halottam, hogy Bécsbe fog szülni...why :?: mikor itthon olyan szuper és tökéletes minden??? Talán már saját magának sem hisz :?: :?: :P

Kép
KépKépKép
 
 


Szia!

Itthon olyan szuper és tökéletes minden???? Ugye nem gondolod komolyan?
Az egészségügyben dolgozókat igen megviseli azaz áldatlan állapot, amit a politikusok (is) okoznak.... A legtöbb dolgozó -bármennyire is magasan kvalifikált- frusztrált, hajszolt. Gondolom azt Te is tudod, hogy idegileg zaklatott ember nem úgy teljesit, mint nyugodt körülmények közt ténykedő.
Szebb és boldogabb napokat!
Üdv.


szerintem félreértettél... :?
én is azt kérdem, hogy MIÉRT Bécsbe szül, mikor őszerinte (Horváth Ágnes) ithhon minden szuper és tökéletes?? Ezt hallottuk folyamatosan...

Szerintem egyáltalán nem szuper és tökéletes a helyzet és akkor most finom vagyok! Igazad van, a dolgozókat viseli meg leginkább, akiknek gyógyítaniuk kellene...

szép napot!

Kép
KépKépKép
 
 


Sziasztok!

Valóban félreértettem és elnézést kérek! Sajnos nekem sincs sok időm, csak rohanok, és felületesen, gyorsan futom át az irásokat :oops: :shock: :roll:

Pedig végre le kellene ülnünk, megbeszélni higgadtan, szeretettel, türelmesen a gondjainkat, tennivalókat, hogy boldogabbak legyünk, boldogabbá tegyük környezetünket!!!

Kellemes hétvégét!!!


mimi12

valami nem stimmel!
én nem a kórházban dolgozóról beszéltem, hanem a volt eü miniszterrről...vagy te is? akkor nem értelek?

ez egy katazstrófa, ami van, és lesz is még egy jó darabig, és vajon be lehet-e foltozni a lyukakat, mert én azt látom, egyre jobban szakad a zsák...

Kép
 


Sziasztok!
Jár itt még valaki?.... :(
Szeretnék kérni egy kis segítséget. Van/volt valaki, akinek Ferenczi doktor az orvosa? Szeretnék Róla minél több mindent megtudni, légyszi aki tud, segítsen!Akár priviben is...
Egyenlőre csak annyit tudok, hogy jó szakember és most a Bajcsyban van...
Előre is köszi!!
Judit

Péter Tamás 11 éves
Adél Nóra 5 éves
Balázs László 3 éves

Kép
 


Szia Judit,

Én még olvasgatok, mindjárt írok pü-t.

Heni

Kép
 
 


Sziasztok lányok!

Ha még van itt valaki...!!
Én egyszerűen még mindig nem tudok napirendre térni afölött, hogy nincs a Schöpfi.
Tegnap a férjem unokatesóját látogattuk meg a Jahn Ferenc kórházban, tegnapelőtt született a babókája. És még azt mondták a Schöpfire, hogy nem elég korszerű, fejlett és felszerelt??? Hát könyörgöm, a Jahn olyan volt mintha egy börtönkórházba mentem volna. Ráadásul a szülészet egy lehangoló, sötét folyosólyú emelet, ezer éves berendezéssel, egyszóval a hátamon felállt a szőr. És ráadásul a Schöpfi kizárólag a babákra, mamákra, nőkre volt specializálódva, itt viszont a látogatók keverednek a sokféle betegek látogatóival...
Szóval nem értem... Természetesen a Jahnban is gondolom megvannak a szuper orvosok, de kérdem én, miért pont a Schöpf-Méreinek kellett így végeznie???????
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
 
 


Szia Norani!

Én szorgosan nézem hátha írt valaki:)

Sajnos ez ellen már nincs mit tenni, a söfi megszünt, szerintem ez a kisebb baj, a nagyobb, hogy sem itt sem másutt nem tudtak együtt maradni az itt dolgozo emberek...
Ez szerintem szakmailag is nehézségeket okoz nekik, meg nyilván aki állás nélkül maradt emberileg sem érzi most tul jol magát:(

Heni

Kép
 
 


Hencsi!

Igazad van teljes mértékben, csak azért egy kicsit "önző" is vagyok, ugyanis szerettem volna megmutatni a gyerekeimnek hogy hol is születtek és az esetleg megszülető harmadik babámat is itt szerettem volna megszülni. S pont azért vagyok "kiakadva" mert egyszerűen képtelen vagyok felfogni, megérteni, hogy egy ilyen gárdát hogy bombázhattak szét???
 
 


judit_78 írta:Sziasztok!
Jár itt még valaki?.... :(
Szeretnék kérni egy kis segítséget. Van/volt valaki, akinek Ferenczi doktor az orvosa? Szeretnék Róla minél több mindent megtudni, légyszi aki tud, segítsen!Akár priviben is...
Egyenlőre csak annyit tudok, hogy jó szakember és most a Bajcsyban van...
Előre is köszi!!
Judit


Szia! Privát üzi ment! Nekem abszolút pozitív a tapasztalatom vele kapcsolatban, nagyon bízom benne.
 


minyu írta:Van valakinek infója róla, hogy a Róbert Károly Klinika honlapján feltüntetett mondatot, miszerint "Intézetünk szakmai-etikai elvei szerint nem megengedett a paraszolvencia - hálapénz elfogadása." mennyire tartják be a dokik? Vagy úgysem tudják leellenörizni?
És jól értem, hogy a 110 ezerben benne van a szobaár? (4 ágyas esetén)

Köszi minyu


Tudomásom szerint betartják. A 110.000 Ft-ban nemcsak négy ágyas szoba van (oda ritkán kerül mami), hanem az olyan kétágyas is, aminek nincs saját fürdője (a közösnél is enni lehet a padlóról, felújított, tiszta szép). Ehhez jön még a doki konzulensi díja, ami 50.000 Ft-tól indul, ez itt mindenkinél más, de számlás!
 


Nagyon szomorú ez az egész. Szőnyinél szültem 2000-ben és 2007 szeptemberében. De nem csak őt akarom dicsérni. Sok fiatal orvos is volt ott, ők is maximálisan profik voltak. És emberileg is úgy álltak hozzám, de gondolom másokhoz is, és nekik pedig nem is fizettem egy forintot sem. Én egy 9 hónapos terhességet kihordva, halvaszülés után kerültem a Schöfibe. Gondolhatja mindenki, mit jelentett nekem a kórház maga is, miután egészséges kislányt szültem. A másodiknál kérdés sem volt, hova menjek. nagyon sajnálom tényleg. :cry: :cry:
Vannak olyan emberek, cégek, ahol milliárdokkal játszadoznak. De ez a kórház nem értem kinek vagy minek állt útjába. Arról nem beszélve, hogy hány kisbabát mentett meg a kapuban lévő inkubátor, és ezáltal hány meddő családot tett boldoggá.
undorító ez az ország

 
 


Kikuka!
Teljesesen együtt értek veled!
Az én orvosom a 2 nöi klinikára ment át a schöpfiböl.SAJNOS!
Vetélés miatt kellet be mennem oda 2 napig huzták az egészet nem akkartak fel venni. mert nem volt hely!! Azt mondták mennyek abba a korházba ahova területileg tartozom :twisted: :twisted:
Hát nem mentem mert én ragaszkodom az orvosomhoz!!
Hova jutottunk könyörgöm?!
Ezért kellet be zárni a schöpfit??
Hurrá magyarország!!

Kép
 


Második vonalzom sajnos már nem létezik!
 


Sziasztok lányok!

Egyre csak forr bennem a düh a Schöpfi megszüntetése miatt, de tudom már sokat nem tehetek, tehetünk!

Marianna nagyon sajnálom ami veled történt. Nekem két kisfiam van, és az elsővel voltam bent egy párszor vetélés majd koraszülés veszélye miatt a Schöpfiben. És mindannyiszor megmentettek bennünket!!! Ki tudja még hány babát tudnának megmenteni??
Úgy kívánom, hogy valaki onnan fentről a nagy egészségügyisek közül csak nézzen be ide a fórumba!!
 
 


Sziasztok!

Akit érdekel autóra való fényképes háromszög matrica, annak szeretném a figyelmébe ajánlani egy nagyon jó barátunkat, aki most elkezdett ezzel foglalkozni, a háromszög eső és időjárás álló, bármilyen kép megfelelő hozzá, és a rajta levő szöveg is bármi lehet, mintának beteszem ide a sajátunkat.

Kép

Két matricát gyárt le (mivel a legtöbb családnak biztos van még egy olyan autó a családon belül, amire fel tudják tenni) ennek a kettőnek az ára 1800 Ft., az elkészült háromszöget nyomtatás előtt mailben meg lehet nézni, és ha megfelel, akkor megy a nyomdába, aztán a készet postázzák.

Mail cím: dvst2001@gmail.com

Szilvi


<
sziszka78
Tolna
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: