Új privát üzeneted érkezett!

Dé, én is nála szültem Ákit, akkor ugyan a klinikán már másnap nem találkoztunk, mert szabira ment, de bízom benne, hogy most is ott lesz, ha kell, feljön a szabiról, ha tud. De nem esem pánikba, ott van a szülésznő, akkor majd vele megoldjuk.

Ma totál ki vagyok akadva.. voltam uh-n, és egy fiatal orvos volt, aki néhány méretét még kisebbre mérte a gyereknek, mint volt egy hónapja.. totál készen vagyok, csütörtökön mehetek megint, és megkérem, aki ott lesz, hogy ne csak az áramlást nézze, hanem mérjen meg mindent, mert egy gyerek szerintem nem megy össze.. egész nap ezen jár az eszem, bőgni tudnék már ettől amin keresztül megyünk. A ctg tök jó, az uh-n meg mindig aki épp van, az néz, de ma úgy érzem, hogy nem volt szerencsém..

Szép napot Nektek!

Szilvi

Lilypie Fifth Birthday tickers



Lilypie First Birthday tickers
b.szilva
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenki jól van,mi megvagyunk,Zoé olyanokat mozog,h olyan mintha ki akarna ugrani a hasamból :D

Szilvi:Jaj szegénykém,nem hiszem,h baj lenne,a dokiddal nem tudsz beszélni?
Minden ctg után van egy áramlás vizsgálat is,vagy csak annak akinek kell?

Már ugye bejelentkeztem ctg-re,a következő időpontot akkor ott
személyesen lehet megbeszélni?
sildu
Dunaharaszti
 
 


Sziasztok!

alapesetben nincs mindig áramlásvizsgálat, csak ha Anna küldd le, mert mondjuk gyorsabb/lassabb a baba szíve, ill nálam mivel kisebb, ezért van mindig.. Igazából nem látom értelmét, mert a ctg-n végzek időben, és utána még üljek másfél órát az alagsorban a nagy semmiért.. Kissé fárasztó már hetente kétszer ezt végigjátszani..
Holnap megint megyek, megpróbálom rávenni azt, aki lesz az uh-n, hogy ne csak áramlást nézzenek, hanem mérjék le újra a gyereket, mert a keddi eredmény szerintem nem jó, ha meg igen, akkor baj van.. És akkor fel tudom hívni a dokit, hogy ez és ez van...

Személyesen mindent meg tudsz beszélni a ctg-n, előre akár két hétre is lehet időpontot egyeztetni ott helyben.

Jó éjt!

Szilvi

Lilypie Fifth Birthday tickers



Lilypie First Birthday tickers
b.szilva
 
 

 
 

Sziasztok!

Hol vagytok?
Mindenki eltűnt? 8)

Én mostanában eléggé szenvedek,hol itt fáj,hol ott fáj,tegnap este nagyon keményedett a pocim,Zoé annyira ficánkolt,olyanokat rúgott,h nem volt kellemes,aztán elhelyezkedett :)
Meg ez a rengeteg pisi,én éjszaka legalább 6x megyek ki,már csukott szemmel,alvajáróként :wink:

De az idő az nekem szuper,nem dagad semmim,nem fájnak a vísszereim,nem izzadok,gondolom a babáknak se jó a kánikula!
Mindenki jól van,növögetnek babucik??????

Szilvi:Gondolom mennyire eleged van az ide oda menésből,de már tényleg nem sok van hátra:)
Én szerdán megyek elöszőr ctg-re,de már bejelentkeztem a köv.hétre is,és szólt akivel beszéltem,h vigyek olvasnivalót,mert elromlott egy gépe,és lehet,h várni kell!Nem tudom,h Annával beszéltem-e de nagyon kedves volt a hangja,nevemen szólitott:)
Megírod az infót,hogy mi van?
Közben meg már lehet ki is bújt a babócád??? :)
sildu
Dunaharaszti
 
 


Sziasztok!

Sildu, ez az idő nekem is jobb, bár az eső nem hiányzik. De így nincs gond a gyorsabb szívveréssel, semmivel végre.

Ctg-n valóban a három helyett csak két gép megy, így nem tudja Anna tartani az időket. A héten még Ő van, aztán elmegy két hét szabira, de előtte szerdán még tudsz vele időt egyeztetni. Szerdán megyek én is:-) Hányra mész? Én reggel 8ra, aztán remélem, hogy ez az utolsó már :-)) Csüt-re vagyok kiírva, és max egy hetet várnak, aztán viszont már csak császár lehet, ha nem indul magától.. És minden nap ctg onnantól, még szombaton is.. Hát... Szívesen kihagynám már az utazást és minden egyéb procedúrát...

Így most beszélgetek Drágámmal, hogy akarjon kibújni, segítsen nekem, együtt meg tudjuk csinálni.

Drukkoljatok, hogy induljon magától!

Szilvi

Lilypie Fifth Birthday tickers



Lilypie First Birthday tickers
b.szilva
 
 


Sziasztok!

Szilvi:Én meg 8:30-ra akkor összefutunk :D
Kiváncsi leszek,hogy viselkedik Zoé baba az első ctg-én?

Szorítok,hogy beinduljon magától :)
sildu
Dunaharaszti
 
 


Sziasztok!

Szilvi hol voltál ma??????
Csak nem?
Kerestelek,meg is szólitottam egy csajszit :oops:

Anna tényleg nagyon kedves volt,Zoé azért mozgott pedig reggel nem szokott,erre a dokival ugye taliztunk utána(de jól megváratott) és mondta,hogy ez nem annyira túl nagy mozgás,csinált áramlás vizsgálatot,de minden okés:)

Remélem mindenki jól vagy,el vagytok tűnve!
sildu
Dunaharaszti
 
 


Sziasztok,

mi jól vagyunk. Csak kevés idő jut netezni:)

 
 


Mi is megvagyunk, már ízlelgetünk répát, krumplis, almát :) Megdupláztuk a kezdő súlyunkat, sőt! 8)
Pocakosok, ez a sok front, nem csinál ki titeket? Egyik nap 14 másik nap 30fok..

Timi
KépKép
takitimi
Budakeszi
 
 


Sziasztok!

Most már kezdek aggódni Szilviék miatt,már több mint 1hete jelentkezett be utoljára,remélem most már hamarosan jön a szuper hírekkel,mondjuk ti se viszitek túlzásba az irkálást de most senkinek sem ez a legfontosabb,hogy ide feljöjjön!
Én mostanában megérzem ezt az időjárást rendesen,a lábam az nagyon vízesedik,már a homeos bogyó se viszi le!

Timi:Boti nagyon ügyes,hogy már ilyeneket eszik,szopizik is még?

Holnap megyünk ctg-re,kiváncsi vagyok mit fog alakítani Zoé baba!
sildu
Dunaharaszti
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, az eltűnésért, elugrottunk szülni :lol: :lol:

Szeretném megosztani Veletek a jó hírt: 2011. augusztus 03-án 05:22-kor 2870 grammal és 54 cm-rel megszületett kislányunk, aki a Réka Flóra keresztnevet kapta.

A szülésnél minden rendben volt, bár műtét lett a vége, mert belekakilt a vízbe és a szívhang is folyton leesett, de nekem minden nagyon pozitív élményként maradt meg. Szép és nyugis volt még így is. A szülésznő és a doki is teljesen ok volt, de már egyszer bizonyítottak, így erre számítottam:-)

Szóval ezért nem voltam ott ctg-n már Sildu, akkor már én ismét a vajúdóban pihentem (nem volt hely az őrzőben).

Szombat óta itthon vagyunk, ismerkedünk egymással, szokjuk az új családunkat :lol: :lol: :D :D :D :D

Rám meg rámtör a nosztalgia már most.. Oda lett a kilenc hónap.. Persze tök jó, hogy itt van már velünk, és végre meg lehet nyugodni, hogy minden rendben, de valahol fura is, hogy elment az idő. Szerettem pocakos lenni..De biztos tudjátok, hogy mire gondolok.

Igyekszem jönni még!

Sildu, minden ok lesz a ctg-n, nyugi. Mikorra vagy kiírva?

Szép napot Mindenkinek!

Szilvi

Lilypie Fifth Birthday tickers



Lilypie First Birthday tickers
b.szilva
 
 


Szilvi: Gratulálok :))) Nagyon jó méretek :wink: Pocakot én még mindig hiányolom :oops:
Sildu: Persze szopizik még, amúgy most pihentetem a hozzátáplálást mert az alma megfogta.. így a szopi marad :)

Timi
KépKép
takitimi
Budakeszi
 
 


Sziasztok!

Na már ezt vártam mikor jössz a hírrel,GRATULÁLOK nektek,ügyesek vagytok!
Akkor megindult magától??? :)
Akkor azért volt még,hogy nem volt akkora csúszás ctg-én,amikor múlthéten elöszőr voltam,mert ma ne tudjátok meg mi volt? 2 órát vártam a ctg-én mire bejutottam,olyan csúszás volt! :x
Én meg képzeljétek még poénkodtam is egy csajszival,hogy tök felesleges most ez a ctg,mert annyit kell várnunk,hogy mire bejutunk,megszülünk! :lol:
Végzett a ctg-vel,bennt tartották a szülőszobán szülni :oops:
Szegényke,meg volt rémülve,hát én is meglepődtem volna,csak ilyet,hogy még pont neki mondtam ezt! :shock:
Szept.1-re vagyok kiírva,a doki ma azt mondta,hogy a héten meg a jövőhéten még biztos nem szülünk,hát ő szerinte,aztán ki tudja!
Sajna viszont kaptam egy antibiotikumot,van valami bacim,idáig semmi nem volt,most meg az uccsó 3 hétben meg kapok,hát szép! :(

Jó babázást mindenkinek,majd még azért néha benézek aztán írok ha van valami! :D
sildu
Dunaharaszti
 
 


Sziasztok!

De rég voltam itt! Megpróbálom visszaolvasni, ha Regus is úgy akarja! Most alszik, de amúgy éjjel is fent volt, tisztára ki voltam! Fél 10-3:15-ig volt fent. Se kaja nem kellett neki, se aludni nem akart, így fejtem! Remélem ma szerencsésebb éjszakánk lesz! :)

Addig is puszi mindenkinek, remélem végig tudom olvasni! :)
florr
Budapest X. kerület
 
 


Na, sikerült visszaolvasni, közben persze felkelt a drágám, de visszaaltattam!

Szilvi: Gratulálok!!!! De jó, hogy minden szuperul ment! Aztán kérünk szépen képet a kis Réka Flóráról!!

sildu: már nincs sok hátra! drukkolok! :) betét: nem tudom vettél-e Tenát, én a nagyobb csomagolást vettem, és el is használtam, mert eléggé véreztem még itthon is. Sima éjjeli betétet ne vegyél, mert nekem pl. beizzadt a gátsebem tőle.., és inkább nem részletezném. Viszont van olyan Tena inkontinencia betét, ami tök vékony, én azt használtam már később, a DM-be vettem!
Ha szülés után nem tudsz kakilni (én nem tudtam), akkor ajánlom a Guttalax cseppet, szoptatás alatt is használható. Nagyon szuper, reggelre tuti hat. 15 csepp van ráírva, nekem 10 is elég, pedig nagyon szorulásos tudok lenni! Én idegeskedtem, hogy nem tudtam a kórházban kakilni, és ha tudom, hogy ezt lehet használni, akkor örültem volna neki! Írtam gátsebre a jegesborogatást? Ilyen jégakku szerű valami, nagyon jó, gyógyszertárba vette a férjem, ha lett volna a kórházban nekem, akkor húúú, de jó lett volna, de nem volt! Itthon viszont imádtam! ;)

Mellettem is feküdt a kórházban egy csajszi, aki csak ctg-re jött be, és mondták, hogy akkor irány szülni! semmi cucc nem volt nála!
florr
Budapest X. kerület
 
 


takitimi: elfelejtettem! olvastam, hogy már Boti eszik ezt-azt! Nagyon ügyi! Nektek mondta a védőnő, hogy lehet már enni ilyeneket? Nem az van, hogy 6 hónapig semmit?
florr
Budapest X. kerület
 
 


Florr: Nekünk is azt mondta, hogy 6hóig semmit.. de már megduplázta sőt már túl vagyunk a kezdő súlyunkat.. az alma megfogta, így pihentetem az ügyet, maradunk a szopinál, a védőnőmmel aug. végén találkozunk Ő a glutént akarja bevezetni Boti étrendjébe.. na majd kiderül..

Timi
KépKép
takitimi
Budakeszi
 
 


Sziasztok Csajok és babák!

Reméljük hamarosan már én is babázhatok :D remélem 1héten belül!
Sokszor van jóslóm,de sajnos még semennyire nem nyílogatok :oops: J.héten lesz az 5-ik ctg-m,idáig semmit nem mutatott!

Sajna a kenet vizsgálatom ez a strectoccus(lehet rosszul írtam)pozitív lett,úgyhogy van bennem egy kis félsz,de kapom ezt a vénás antibiotikumot szüléskor,és remélem nem lesz gond! :?

Kivi leszek,nálunk,hogy indul be a dolog,de már nagyon izgulunk,és nagyon várjuk már Zoé babát!

Remélem ti jól vagytok?

Ja még azt akartam kérdezni,hogy nekem 2 csomagom van,1 szülőszoba,1 kórházi,elég nagyra sikerült tömnöm,nektek is 2 volt?
Remélem nem hurrognak le,mekkora pakkal megyünk be?
Apa utána segíthet bevinni a csomagot ha megszülünk a gyerekágyiba,vagy ez,hogy van?
Látogatók ha jönnek,akkor tudom,hogy nem lehet bejönni,de bármikor kimehetek?(már ha tudok)
Köszi a válaszokat!
Puszi nektek!
sildu
Dunaharaszti
 
 


Sziasztok!

Szilvi gratulálok!

Sildu kitartás. Lassan vége ennek a nagy melegnek, biztos jön egy jó kis hidegfront, aztán mehettek szülni:)

Akkora pakkal mész, amekkorával akarsz. Először úgyis csak te mehetsz be a vizsgálóba, oda vidd magaddal a szülőszobás cuccot, aztán a vajúdóba vagy a szülőszobába megy utánad a férjed is, ő viszi majd a másikat.
A gyerekágyiba a szülésznő fog segíteni felcuccolni.
Természetesen onnan bármikor kijöhetsz a látogatókhoz.

Mi jól vagyunk, voltunk nyaralni. Szonja jól bírta a változást. Most viszonylag többet alszik a melegben napközben, viszont éjjel eggyel többször kel. De szépen gyarapszik, növöget.
Pénteken kell visszamennünk a neurológiára a hypotóniája miatt.
kubi
 
 


Szia Kubi!

De régen írtál már,köszi az infót! :D
Még azt szeretném kérdezni,hogy az igaz,hogy kell bevinni a babának folyékony mosószert és őblítőt?

Hát ma nagyon rosszul viseljük a meleget,délelött elmentünk Apával vásárolni,és hazafelé a kocsiban hányingerem lett és sikeresen összeh.....am magam,de sikerült gyorsan egy zacsit is kiürítenünk,abba ment a fele,a másik rám!Rögtön az jutott eszembe,hogy akkor lehet,hogy ma szülünk?De fájás semmi nem volt,szerintem ahogy kijöttünk az Auchanből megcsapott a meleg :roll:

De jó,hogy már voltatok együtt nyaralni gondolom mekkora volt a boldogság,már mi is nagyon várjuk a jövő nyarat!

Vigyázzon mindenki magára!
sildu
Dunaharaszti
 
 


Sziasztok,

Mi is megvagyunk, itthon héderelünk, mert itt legalább van légkondi. Hétfőn még kimerészkedtünk sétálni, hát baromi rossz volt, siettünk haza... Illetve én majd elájultam, Tami aludt...

Tegnap megvolt a kéthós oltás, meg a Rota, este lázas lett, de levittem kúppal. Ma egész nap aludt szinte...

Sildu, folyékony mosószer?? öblítő?? neem...

Kép Kép
kriszti0921
 
 


sildu: kubi már válaszolt! ;) csak akkor nem lehet kimenni a látogatókhoz, ha vizit van! de az a jó, ha minél ritkábban jönnek! legalábbis nálunk a szobában senki nem örült, azért nem voltunk fittek! főleg első két nap macera. (a császárosoknak nem tom milyen)

nem kell mosószer és öblítő!!! viszont én vinnék valami fertőtlenítős szappant, vagy apa később bevihet neked, mert nekünk elfogyott, és egymásra mutogatás volt, és senki nem töltötte fel!! :(

bepisiltél? :) előfordul! ;) remélem most már minél hamarabb meglesz babó, drukkolok! én se nyíltam, meg jóslóm se volt, aztán egy durva vizsgálat után csak beindult. igaz, már ki voltam írva indításra másnapra! amúgy nekem is két csomagom volt! most már ne menjél vásárolni, pihenj! legalábbis nekem nagyon megterhelő volt a vége, és nem volt ennyire meleg, mint most!

kubi: ez igen! nyaralni! ;) tök jó! mi is tervezzük jövőre! és merre jártatok?

mi ma voltunk 2 hónapos oltáson! sírt Regina, de rögtön felvehettem, és meg is nyugodott! azt hittem szörnyebb lesz! a combjába kapta az oltást. most 4950 gramm. hosszt nem mértek.

pusszancs!
florr
Budapest X. kerület
 
 


a babákról nem raktok fel képet? úúúúgy nézegetném! :)
florr
Budapest X. kerület
 
 


Szia Tina!

mi is így vagyunk itthon légkondival. kicsit folyik az orra a kicsinek, meg tüsszög is! Tami nem? kaptunk tengervizes orrspricnit, és úgy kell porszívózni! viszont a Rotát nekünk kell beadni itthon. jó, mi?? remélem sikerül, mert nem szeretném ha visszajönne belőle 18ezerért! :(
florr
Budapest X. kerület
 
 


florr,

Tami nem tüsszög, lekopogom, mert egyrészt csak 24 fokra veszem a hőmérsékletet, másrészt adok rá zoknit, mert máskülönben hideg a lába (amúgy rövidujjú bodyban van)

Rota: végül is egy fecskendőben van, csak szépen lassan bele kell nyomni a szájába nyeletnyi adagokban, és megvárni mindig, hogy lenyelje. Legjobb 2 órával a kövi étkezés előtt beadni, mert annyi idő alatt megemészti, és akkor ha a kövi kaját kibukná, a Rota már jó helyen van :wink:

Kép Kép
kriszti0921
 
 


Florr: Rotát otthon? És hogy ragasztod be aztán pecsételed le?? Milyen orvos mondta? Mert oké be lehet adni otthon.. de inkább orvos csinálja.. persze a magam nevébe beszélek, de én tuti íorvossal adatnám be!
Amúgy ha kijön belőle az se baj nekem azt mondta a doki, hogy lehúzás ha vettetnek még egyet helyette. úgy is 2x kell adni neki.. Botinak ízlett! Kis haspókom :)

Sildu kitartás!!!!!!

Timi
KépKép
takitimi
Budakeszi
 
 


Sziasztok!

De jó,hogy ennyit írtatok! :)

Florr:Emlékszem,amikor te is vártad,hogy mi van már,mikor jön a kis bébikéd? :)
A dokim remélem most már mindig lesz,igaz jár konferenciákra,de szabin már nem hiszem,hogy lesz,szülésznőm is volt már szabin!
Egyik se jobb,de hánytam nem pisi volt :oops:

Nem is akarom,hogy sokan bejöjjenek,ez most ne erről szóljon,hogy ki kell rohangálnom :? Nem?
Ti közös szobába voltatok ugye,mindannyian jól emlékszem!?
Én az mellett döntöttem,mindenki ezt ajánlotta,egyedül nehéz lenne még az első napokban,remélem normális szobatársakat fogok ki,és nem igényteleneket,már bocsánat :oops:

A rota vírust otthon kell nektek beadni?Én is akarom ugye,hogy érdemes?

Igen,igen,rakjatok fel képeket! :D

Nekünk is van kondink,akkor nem gond a bébikének pont ezen gondolkoztam,hogy bekapcsolhatjuk-e ha még meleg lesz mikor már itthon leszünk,persze ne menjen rá ezerrel,nem is olyan helyen van!
sildu
Dunaharaszti
 
 


Tina: nekünk 25-26 fokon megy, és még körül is barikádozzuk, hogy rá ne menjen a huzat. :( mégis kicsit taknyos! :(

Timi: a gyerekorvos mondta, mikor beadta neki a 2 hóst. :( a védőnő meg mondta, hogy írjuk rá a dobozra, hogy mikor adtuk be neki, és majd ő beragasztja a kiskönyvbe. meg azt mondta, hogy szóljunk, ha nem megy valamiért a beadás!

sildu: igen igen, nem is olyan rég volt, hogy itt izgultam, hogy mi lesz már! most pedig már ti jöttök! :D

Rota: nem, általában a doki adja be. csak a miénk feleslegesnek tartja, hogy bemenjünk ezért, azt mondta adjuk be neki itthon. :( annyira nem örülök neki. majd úgy csinálom, hogy megnézem mikor van rendelése, és akkor adom be itthon, nehogy legyen valami reakciója Regusnak rá, és akkor mit kezdek vele? kicsit parázok! amúgy igen, sztem megéri beadatni! tegnap utánanéztem neten! az egyik barátnőm nem adatta be, mert egy barátnője egy héttel előtte szült, és olyan beteg lett a babája, hogy csak na, az oltástól! de azt olvastam tegnap, hogy ez nagyon ritka reakció, és sokkal enyhébb, mintha majd élesben kapná el a Rotát később. nagyon súlyos tud lenni a hasmenés hányás, ha Rotától van. Miért pont mi lennénk az az egy, aki szintén rosszul lesz az oltástól? nem igaz? látom itt se lett senkinek baja tőle!
florr
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok,

Rota: én beadattam. Igaz, hogy nem véd minden vírustól, mások meg azt mondják, más, f.sós-hányós betegséget is könnyebben vészeli át, aki megkapta az oltóanyagot. Nem bocsátanám meg, ha kihagyom, és kórházba kerülünk. (olyat is tudok, ahol a SZÜLŐK voltak még sokkal betegebbek, a gyerek mellett, elkapták).

Kép Kép
kriszti0921
 
 


Sziasztok!

mi nem oltattunk rotát egyik gyereknél sem. Mindenki él és virul :)
Mi elég kettős véleményeket hallottunk róla, volt akinek használt volt akinek nem.

 
 


Sziasztok!

Megszületett Zoé baba 2011.Augusztus 31. 15:24-kor 3650 gramm 55 cm,jól vagyunk de még nagyon fáradtan!
Itthon vagyunk már majd jövök a részletekkel!
Nagyon BOLDOGOK vagyunk! :D :D :D
Puszi
sildu
Dunaharaszti
 
 


Sildu: Óriási gartula nektek!! Várjuk a storyt!!! Gyönyörű méretek!!

Timi
KépKép
takitimi
Budakeszi
 
 


sildu, gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szép méretek! Sok boldogságot, jó egészséget és sok-sok tejcsit!!!!!

Kép Kép
kriszti0921
 
 


Sziasztok!

Sildu, sokat gondoltam Rád, hogy már eljött az időtök, csak nem jutottam el a két gyerek mellett ide írni. DE: most pótolom! Szívből gratulálok kislányotok születéséhez, jó egészséget kívánok Nektek!!!

Mi is nagyon köszönjük a gratulációkat, nagyon jól esett, aranyosak vagytok!

Hogy vagytok Lányok? Ezt a remek időváltozást hogy bírják a babák?

Nálunk minden a legnagyobb rendben. Túl vagyunk már az egy hónapos státuszon is, nagyon megy az idő. Rékus nagyon összeszedte magát, már több, mint 4kg, pedig 2820 g jöttünk haza:-) Szóval kajából és tejcsiből nincs hiány:-) Viszont alszik is rendesen, már harmadik hete, hogy este eszik 10-11 között, és reggel 6 felé kel fel. Nem semmi, arany életünk van :lol: :lol: :lol:

Mindenkinek szép napot kívánok!

Szilvi

Lilypie Fifth Birthday tickers



Lilypie First Birthday tickers
b.szilva
 
 


Szilvi, nagyon szép súlya van Rékának, jól összeszedte magát! Tami így alakulgat:

Születési súly 2800 g
Hazajövetelkor 2600 g
Kéthetesen 2800 g
Háromhetesen 3000 g
Egy hónaposan 3480 g
Öthetesen 3600 g
Hathetesen 3800 g
Héthetesen 4200 g
Nyolchetesen 4500 g
2 hónaposan 4700 g
10 hetesen 5000 g
11 hetesen 5400 g

Kép Kép
kriszti0921
 
 


Halihó!!

B.Szilva: Irigy vagyok az éjszakáitokra!! Botim még mindig felkel vagy 3x tuti! A védőnénim szerint már a foga miatt :?

Kriszti: Tamara szépen belehúzott!!

Boti most 8kg. Már tényleg leszakad a karom! Kengurut is használunk ha nem bír magával, de úgy se könnyebb!! :roll:

Sildu majd képet teszel? :)

Timi
KépKép
takitimi
Budakeszi
 
 


Kép Zo baba

Sziasztok!
Csak gyosan rakok fel nektek képet,de nincs sok időm,de ahogy lesz jövök majd a részletekkel!
A dokival,szülésznővel,csecsemősökkel nagyon nagyon meg voltam elégedve,biztonságban éreztem magunkat!

Kép Zoé baba
[/img]
sildu
Dunaharaszti
 
 


Nagyon aranyos, szép kislány :) Édes, és már fülbevalója is van? Igazi nőci 8)

Timi
KépKép
takitimi
Budakeszi
 
 


Sziasztok!

Köszi Timi,igen berakattuk neki még a kórházban,nem voltam ott,de annyira nem sírt azt mondták!

Csajok!Az normális,hogy minden szopi után jön a kaka?De eléggé szenvedés neki,húzza fel a lábát szegénykém,és mindig erre ébred fel,és mikor kivesszük a kiságyból egyből jön a puki ezerrel,meg a nagy fosi :?
A védőnő azt mondta,hogy 1-2 hetes babáknál még nincs hasfájás!!!!!????
Ha tudtok írjatok!
sildu
Dunaharaszti
 
 


Tami a 2.-3. héten napi 5-6x kakilt, szopi után. És ő is húzta fel a lábát. Sztem nem hasfájós, max megdolgozik a kakáért.

Kép Kép
kriszti0921
 
 


Sildu: Boti is minden szopi után (sokszor közben :roll: ) végezte dolgát! Lehet hasfájós szerintem egy 2-3hetes gyerek is.. szerintem.. Node lehet Zoé nem az mert akkor csak nyomna, nyomna, de eredmény nem lenne, csak nagy sírás után! Ha figyelsz mit eszel, nincs baj :)

Timi
KépKép
takitimi
Budakeszi
 
 


sildu: gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!! Isten hozta a kis Zoét! Gyönyörű baba! :)
Majd ahogy megírod a szülés történetét valakinek, ide is másold be!
Örülök, hogy minek oké volt!

Lányok: a védőnő azt mondta, hogy legkésőbb 4 hónapos korától adjak Regusnak gyümilevet, meg gyümölcsöt. Erről mi a véleményetek? Még csak alig vagyunk több, mint 5 kiló. Nem tudom mit csináljak........, tapasztalatok?
florr
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok!

Florr: nálunk fél éves korig nem ajánlják a hozzátáplálást. Ha tápszert kap csak, akkor szokták mondani,hogy 4 hónaposan adjanak nekik már mást is. De nem tudom, hogy nálatok hogy van, itt ez a helyi "szokás". :lol: :lol:
Én a fiamnál is 6 hóig csak szoptattam, és utána kezdtük el az ételeket adni neki, de pl inni gyümilét nagyon sokáig nem adtam neki. De ez én vagyok, szóval ez csak az én tapasztalatom! Nekünk még a hat hó is korán volt, utána folyton bukott, folyt a kaja a száján állandóan ki, ha feküdt, ha mászott, mindenhogy, így hordtuk is emiatt gasztroenterológiára. DE: ez nem törvényszerű, szóval még azért végezz közvéleménykutatást :lol: :lol: :lol: :lol:

Sildu: Rékus is sokszor kajcsi közben intézi a nagy dolgokat, olyankor még enni is elfelejt annyira koncentrál:-))) Annyira édes fejeket tud vágni. De nálunk nincs ilyen sokszor kaki, napi 2-3 olyan nagyobb adag, na az megvan:-)) Réku sem hasfájós, de a pukiktól néha sírva tud fakadni, de nem feszeng.

Legyen szép a napotok!

Szilvi

Lilypie Fifth Birthday tickers



Lilypie First Birthday tickers
b.szilva
 
 


Florr: Igaza van Szilvinek 6hó után ha anyatejes, ha tápit kap akkor 4hótól. Én elsiettem ezt a hozzátáplálást, első próbálkozásnál nem tetszett neki, hagytam még 2 hetet majd újra megpróbáltam és akkor szerette, már tátja a száját ha kanalat lát :) de nem tesz ki egy etetést a gyümi vagy zöldség! Én gyümilevet sose adtam..

Timi
KépKép
takitimi
Budakeszi
 
 


Nem tudom, miért nem bízzák ezt a szülőkre! Regus szopik, egyre jobban, de azért még kap tápszert is, mert még mindig nem elég a tej. De már nagyon keveset kap, alkalmanként max. 30 milit eszik meg. De van, mikor semmit. A védőnő azt mondta, hogy ha csak anyatejes a baba, akkor is adjak neki gyümölcsöt. Amúgy se bírom ezeket az utasítgatásokat. Mondja azt, hogy lehet neki adni, ha úgy gondolom!!!! :(

Ha adok neki, akkor mit javasoltok? A barátnőm például Hippet vett neki, mert azt mondta az orvosa, hogy ha teheti, akkor vegye meg inkább, mert a piacon sose tudni, hogy milyen gyümölcs van. Vegyszeres, kamionon ért meg, stb....
florr
Budapest X. kerület
 
 


Florr: Én is Hipp-et adok neki!! Meg van a dm-ben bio bébiétel néha azt veszem, miből melyiket eszi jobban :wink: én védőnénim szerint is nagyon jó a hipp!! Ami meg a kertben megterem zöldség, gyümi azt még odaadom neki!

Timi
KépKép
takitimi
Budakeszi
 
 


Timi: Te még adod Botinak a Sub simplexet?
florr
Budapest X. kerület
 
 


Florr: Nem, olyan 3 hó után elmaradt a hasfájás :wink: Fokozatosan vettem el tőle :lol:

Timi
KépKép
takitimi
Budakeszi
 
 


Hú, akkor nekem is lassan el kell kezdenem csökkenteni? Azért izgulok, hogy fog-e fájni neki a hasa nélküle?

Nektek is van, mikor felsír álmában? Ilyenkor rosszat álmodik? Most az előbb sírt, forgatta a fejét, de odaadtam a cumiját, és alszik tovább! Igaz, vadul szívja szegénykém! :(
florr
Budapest X. kerület
 
 


Florr: Kezd el szerintem, de fokozatosan. Adj neki kevesebb cseppet. :wink:

Van, hogy felsír, én sem tudtam mire vélni.. volt hogy sikított :(

Timi
KépKép
takitimi
Budakeszi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: