Új privát üzeneted érkezett!

En dr.Gidait neztem ki de teljesen uj vagyok.csut-on fogom megismerni.
jo lenne ha visszakoltoznenek az Ulloi u
-ra :)

Lilypie Premature Baby tickers
 
 


Sziasztok!

Én most fogok szülni 04.03-án Dr.Tabányinál,már csak egy szülésznőt kellene választanom,meg körbenézni a korházba milyen szülési lehtőségek vannak,mert mi apás szülést szeretnénk a férjemmel.... Ráadásul a vajjúdást is kádban szeretném,remélem nem lesz foglalt,mert amilyen szerencsém van....  
Én nagyon félek az epidurálástól,inkább szeretném természetes módon,max egy kis fájdalomcsillapítóval.... 
Nagyon érdekelnének a tapatalatok? Kaphaóak a szülésznők egy kis gátlazító olajra,mert szeretném elkerülni a vágást vagy a repedést....???
speterne
Tápiószentmárton
 
 


@zibici:


Szia. tudnál nekem segíteni, én most lettem állapotos, és Várbíró doktor úrat ajánlották, de nem találom semmilyen elérhetőségét. Te meg tudnád nekem adni. Meg bármilyen infot szívesen fogadok vele kapcsolatban :)
Köszönöm.
Melánia

Kép
 

 
 

Melánia,írtam pribát üzenetet
zibici
Budapest VII. kerület
 
 


Sziasztok! 

Szeretnék érdeklődni, hogy van e itt valaki aki dr Varga Györgynél szült? Nincs még babám nem is vagyok terhes sem hanem csak tervezzük. Nemrég voltam Varga dokinál és nagyon kedves volt alapos egyszóval nekem való! :) Kérdeztem hogy válal e szülést mondta hogy igen, de viszont azt elfelejtettem megkérdezni hogy mégis mennyi az annyi! Aki esetleg szült már nála az akár privátba is írjon nekem! Nagyon köszönöm!! :)
 


Sziasztok!


Én várhatóan július végén szülök majd szintén a Sote II-n. Halász László az orvosom, évek óta hozzá járok, egyszer már operált is, így tudja, mi a dörgés nálam, így nem variálnék. Viszont már most esélyes, hogy császár lesz a szülésből. Azt nem tudjátok véletlenül, hogy ha császár, akkor a II-esen van-e lehetőség apával csinálni? Mert javasolta dúla ismerős, hogy ha engedik, érdemes így csinálni, mert akkor apára kerülhet a baba kibújás után, és az segít a korai kötődésben, legalább a picinek. Az orvost még nem kérdeztem erről, de hátha bárkinek van tapasztalata.


Ági
----

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Sziasztok! Én 21 hetes vagyok az alső babával , és a Paragi doktornál szeretnék szülni a II.sz klinikán. Juni 9re vagyok kiírva. Azt szeretném kérdezni, hogy szülésfelkészítő tanfolyam van e ott, estleg jár/t e vki?! és szülés elött mennyivel kell elkezdeni? És vajon érdemes szülésznőt is választani, vagy elég az orvost? 
ppkrisz
Budapest IX. kerület
 
 


@ppkrisz:



Szia Ppkrisz!
Én úgy tudom, hogy most januárban indult egy tanfolyam, és a következő áprilisban fog (minden kedden 14:30-tól). Én is arra szeretnék majd jelentkezni, mert július 13-ra vagyok kiírva és júniusig be is fejeződne a tanfolyam. Ha jól informált vagyok, bárki bármikor becsatlakozhat...

Betti

Kép
kbetti84
Budapest XVII. kerület
 
 
 


Sziasztok.

Én is SOTE2-s leszek júliusban első babábal(kbetti84@ itt is találkozunk :D)  szülésfelkészítőre én is szeretnék járni majd áprilistól.

engem még az a kérdés foglalkoztat, hogy júliusban hol lesz a kórház? a Tömő utcában még? vagy lehet hogy visszaköltöznek az eredeti helyre?
valakinak van infója erről?



Judit
 


Épp a héten hallottam, hogy elvileg március 1-gyel indul a visszaköltözés. :) Bár állítólag a gyermekágy még a múlt héten még nem volt kész. De nyárra már az Üllőin kell legyenek.

Ági
----

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Épp a héten hallottam, hogy elvileg március 1-gyel indul a visszaköltözés. :) Bár állítólag a gyermekágy még a múlt héten még nem volt kész. De nyárra már az Üllőin kell legyenek.

Ági
----

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Sziasztok. Nekem barátnőm ott dolgozik, és igen elvileg már márciusra költöztek volna, de azt mondta csúszik. De júliusra már tuti visszaköltöznek azt mondta.

Kép
 


Sziasztok SOTE II.-őn szülni készülő kismamik! Óriási szükségem lenne a segítségetekre szakdolgozati kutatásom megvalósulásához. A feladat az volna, hogy aki közületek első babáját várja, és időt és energiát tudna szánni rá, kitöltse online kérdőívemet, mely azt vizsgálja, bogyan formálja a párkapcsolatot az első gyermek érkezése, a vele való várandósság, illetve, hogy boldogabb-e az a nő, aki párkapcsolatban él és gyermeket vár, mint az, aki gyermektelen.
A választásom azért esett a SOTE II-ős kismamikra, mert én is ott szültem mindkét kisfiamat, az elsőt 2012-ben az Üllői úti épületben, a másodikat pedig tavaly a Tömő utcában, így mindkét helyről van tapasztalatom...ha érdekel titeket szívesen megosztom veletek. Emellett szültem magándokinál és ügyeletes orvosnál is, mindkét esetben az épp ügyeletes szülésznő(k)nél, és mindkét szülésem pozitív élményként maradt meg emlékeimben. Ha érdekel titeket bármi ezzel kapcsolatban, kérdezzetek, szívesen osztom meg veletek élményeimet!
a link pedig, amin kérdőívemet találjátok, a következő:

http://www.kerdoivem.hu/kerdoiv/792998817/

Kérlek titeket, segítsetek ha tudtok, nagyon hálás lennék érte, mivel két pici gyerkőc mellett nagyon nehéz a szakdolgozatírás! :-)

További szép napot nektek! :-)
ravi
Budapest
 
 
 
 


Sziasztok!

Tudnátok nekem infót adni,hogy mi a látogatási rend? És,hogy meddig kell a kórházban tartózkodni?

Köszi

Lilypie First Birthday tickers
 


Sziasztok!

Tudnátok írni nekem a klinikáról? Mi még nagyon az elején vagyun, de gondolkodom, hogy onnan választok orvost. Úgy tudom, most újították fel a az épületet. Milyenek a dolgozók? Milyen lehetőségek vannak a szülőszobán?

Köszi!
 


@lexike18:
Szia! Sikerült Varga Györgyről kapnod infót, esetleg szültél azóta nála? Hozzá járok én is de sehol sem találtam róla semmit.. Kérlek írj róla pár szót! Köszönöm szépen! Kriszti kavics555@gmail.com
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron