Új privát üzeneted érkezett!


@kandi72:


 :D mi a Királyok útján lakunk :)

Kép
andeeka1
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
Elnézést, hogy csak most...de kicsit zűrös volt. 
Szóval 07. 22-én megszületett Danikám. Annak ellenére, hogy majd 3 héttel előbb jött, 3190 gramm és 56 cm volt. 
Végül a Péterffyben szültem. 
Vizsgálatra mentem, aztán maradtam szülni. Az ott töltött napok zűrösek voltak...szoptatás nem ment  besárgult, majd folytatódott itthon is. 
Most ugye a büfiről, meg kakilásról szólnak a napok, de majd csak normalizálódik a helyzet. 
És ha ez bekövetkezik  akkor megírok mindent részletesebben.

Kép
Kép
Kép
 

 
 

Szonja! Gratulálok Danikához, biztosan hamar rendeződnek majd a dolgok, belerázódtok mindannyian. Majd mesélj milyen volt a szülés és a nagyok hogy fogadták az öcsit!

MInden jót nektek!

Kép
andeeka1
Budapest III. kerület
 
 


@szonja77:


GRATULÁLOK,már vártam a jelentkezésedet...de gondoltam,hogy nem unatkozol!!!
Majd gyere a beszámolokkal!
Jó egészséget kívánok Nektek!!!
pusza
Kandi

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
Valaki mostanában szült a Margitban? Kiváncsi lennék újabb véleményekre valamint hogy mostanában kik a szülésznők, kit érdemes választani vagy egyáltalán kell-e vagy elég ha van választott orvosom?
Milyenek a csecsemősök, segítenek-e vagy esetleg közülük is lehet-e választani valakit aki segít megmutatni a dolgokat?
Első babámat várom dec. végére és még elég tapasztalatlan vagyok.
Köszönöm!
aterg16
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Én már kétszer szültem a Margitban Dr. Szép Józsefnél. Most várom a 3. Babám és újra ezt választottam. Igaz, hogy már régen szültem. 97-ben és 99-ben, de nagyon meg voltam elégedve. A doki nagyon profi, a szülőszoba is kulturált, szülés után veled lehet a baba is, amennyit csak akarod. Negatívumként szokták felhozni, hogy nem mehetnek be a látogatók. Hát engem bizony fárasztottak. Ne is jöjjenek, mindenki bírja ki azt 3 napot. Inkább meg kell próbálni pihenni. A gátfájdalom miatt nem is esik jól a túl sok jövés-menés. A szoptatásra Én elméletben nagyon felkészültem, érdemes utána olvasni. Mindkét babámat sikeresen szoptattam majdnem egy évig.

picibaba.hu vonalzó
akisz
Bp
 
 


Sziasztok!

Nem tudom van-e aki esetleg nézi ezt a topikot, de jó lenne kicsit feléleszteni :)
Első babámmal vagyok várandós és a 17. hétben járok.
A Margit kórházban szeretnék szülni oda is járok terhesgondozásra viszont még nem tudom egész pontosan kinél is szüljek.
Arra gondoltam Dr.Balogh Beatrixot választanám orvosnak, viszont a szülésznőkkel kapcsolatban fogalmam sincs, van értelme egyáltalán szülésznőt fogadni?
Egyelőre baromira be vagyok tojva az egésztől és ezért tele vagyok kérdésekkel és aggályokkal. :(
Jó lenne, ha leírnátok frissebb tapasztalatokat, mert a többsége sajnos már igen régi :(
 
 


Szia runa! 

Én már a 34. hétben vagyok és szintén Margit kórházban fogok szülni. A fogadott dokim Balogh Beatrix és idáig csak jókat tudok róla mondani. :)  Én szülésznőt nem fogadtam, azt hallottam a Margitban mindegyik szülésznő jó. 
Írj, hogy mire vagy kíváncsi és ha tudok segítek. :) 
Mellesleg én is bevagyok tojva a szüléstől, nem tudom mi vár rám, de próbálok felkészülni a legrosszabbra, hogy nagyon fájdalmas lesz és utána lehet pozitívan csalódok, hogy annyira mégsem volt szörnyű. 
 
 


Kedves anyukák és leendő édesanyák!

Paku Patrícia vagyok a győri Széchenyi István Egyetem végzős szülésznő hallgatója. Diplomamunkámhoz szeretném az Önök segítségét kérni. Kutatásomban azt vizsgálom, hogy a szülésznőknek milyen szerepe van a várandósságra való felkészítésben és a várandós gondozásban. A kérdőív önkéntes, anonim. Nagyon szépen köszönöm előre is! További szép napot! :)

https://docs.google.com/forms/d/1VigGLV ... c/viewform
 


@dia88:


Szia Dia!

ne fèlj!  Nekem mindkét szülésem nagy élmény volt. Persze vannak fájdalmak, de pár óra alatt megvan a Baba és az csodás!

picibaba.hu vonalzó
akisz
Bp
 
 


Akik mostnában szültetek a Margitban, írjatok tapasztalatokat!

picibaba.hu vonalzó
akisz
Bp
 
 


Sziasztok!

Azért tartom fontosnak, hogy leírjam ide a fórumba a tapasztalataimat, mert emlékszem, hogy a szülés előtt én is mennyire féltem, hogy mi lesz, hogy lesz és sok erőt adott, hogy olvasgattam a fórumokat, véleményeket.

2014 decemberében szültem a Margit kórházban.
Fogadott szülésznőm volt: Czifra Ildikó és fogadott orvosom Dr. Tűzkő Nándor.
Mindenkiről csak a lehető legjobbakat tudom mondani.
Bár Ildikónak a terhesgondozás során időnként "érdekes" stílusa van, de alapvetően jófej és kedves. A döntő pillanatokban pedig maximálisan lehet rá számítani minden szempontból. Szakmailag megkérdőjelezhetetlen a profizmusa és az a lelki támogatás, amit nyújtott nekem nagyon sokat segített. Ott, abban a pillanatban Te vagy számára a legfontosabb és a baba.
Tűzkő doktor úr is maximálisan kedves volt, bíztatott. Ebben a helyzetben pár jó szó is sokat segít az embernek.
Nem csak ők, de a csecsemős-nővérek és az ápolók, is kedvesek, segítőkészek voltak. Törődtek velem.
A körülmények elég jók, a szülőszobák teljesen fel vannak újítva, nagyon modernek.
A kaja mondjuk elég vacak, nekem hozott be a család. Ez az egyetlen negatívum. De mutassatok ma egy kórházat Magyarországon, ahol jó a kaja?!

Azt tudom mondani, hogy nagyon emberi az egész, úgyhogy ajánlom mindenkinek, aki még nem döntötte el, hogy hol fog szülni.
 


abcdef01,

milyenek a csecsemősök? Mennyire partnerek a kizárólagos szoptatásban? Milyen szobában voltál?

picibaba.hu vonalzó
akisz
Bp
 
 


Sziasztok!
Jó hogy rátaláltam erre a topikra, ugyanis én is a Margitban fogok szűlni szeptember végén remélhetőleg.Első babaócámat várom szóval tapasztalat az semmi!
Jó lenne ha leírnátok véleményteket, minden ami jól jöhet egy tapasztalatlan kezdő anyukának.
babboo
Budapest XII. kerület
 
 


Sziasztok!
Van most valaki, aki idén tavasszal fog ott szülni? Én a másodikkal megyek majd május-júniusban. :) Hátha van itt kedves sorstárs... :)
Üdv,killdiko978


2013-ban Dr. Szép Józsefnél szültem első gyermekem 23 évesen. Már ekkor kinéztük magunknak egymást.


2014-ben abortuszom volt nála a doktor úr tanácsára, amiben nagyon szívesen segített. Azóta is tarom a kapcsolatot vele.


2015-óta minden héten találkoztunk a rendelőkben, szinte mindegyikben.


2016-óta rendszeresen összejárunk rendelőkben, lakásán, szinte mindenhol.


2016 év végén vett nekem egy szép Renault Clio-t. Így 26 évesen ez már jár nekem is.


2017 januárban vett nekem egy lakást is, amit kedvemért teljesen felújított.


2017 februárban elváltam élettársamtól, akivel jól kitoltam. Azóta voltunk már a Tátrában síelni is. Szuper volt.


2017 márciusban összeköltöztünk Józseffel véglegesen miután megkapta az elismerő Pro Urbe díjat Balassagyarmaton.


2017 májusában élünk vidáman kettesben, hármasban, mint két szerető pár. Kedves József aki még csak 67éves, azóta annyira belém szerelmesedett, hogy visszajött dolgozni értem, miattam Balassagyarmatra Kenessey Albert kórházba. Nemsokára munkahelyem is lesz mellette. Nagyon rendes ember. Mindent megtesz a betegeiért. Szeretem ezt a gazdagságot! Imádom!



Sziasztok!

Jár még itt valaki??
Raft doktor magánrendeléséről tud valaki valamit? Nem találok semmi infót!!!
Segítsen valaki!!!
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron