Új privát üzeneted érkezett!

Verus, persze, hogy bemehet.
És ebben az esetben sem kell fizetned.
Szerencsére ezt elvetették. :wink:

Kép
niki30
 
 


Szia Niki,

Hű de jó :) Köszi :)
Neked ki az orvosod?
Izgulsz már a szülés miatt? Kisfiút vagy kislányt vársz?
Bocsánat, de nagyon le vagyok maradva :oops:

Üdv,
verus

Kép
buborka.
 
 


Ha valakit érdekel, egy rövid kis útmutató:)

http://margitkorhaz.freeweb.hu/csaszar.html

Kép
niki30
 
 

 
 

Verus!
Nekem Dr. Serfőző László az orvosom és nagyon elégedett vagyok vele.
Kislányunk lesz, Emma:)
Nálatok is látom, Lilike:) Szép név:)

Kép
niki30
 
 


Na még egy cikk az eda és spinál közti különbségről:

http://www.inetcom.hu/andrea/babasmamas/erzestelenites.html

Kép
niki30
 
 


Niki

Dr. Serfőzővel még nem találkoztam :) De már sokat hallotam róla! :)

De jó, hogy már ennyire a finisben vagy :)
Bár én sem vagyok nagyon messze, meg még lenne mit csinálni Lili születéséig, úgyhogy jó, hogy még van egy kis időm!

Kiváncsi vagyo, mit mesélsz majd! :)

Amúgy Lili Liliána lesz :wink:

Verus

Kép
buborka.
 
 


Hát igen, már Nektek sincs sok hátra!
Élvezd ki, amíg lehet!

Kép
niki30
 
 


Hahó!

Most jöttünk haza egy jó nagy sétából! :) Kimentünk a városligetbe és körülnéztünk. Hihetetlen, hogy menni gyerkőc bringázik meg rohangál ott össze-vissza! :) Hamarosan a mieink is ott fognak "rosszcsontkodni"! :)

Nemsokára meg indulunk moziba! :lol: Tök jóóóó!

Niki! Volt egy olyan sejtésem, hogy Andi már kijárta... De majd én megkérdezem a szülésznőt. OK? Utána úgyis hívlak, hogy mizu veled. Ha jól vagy és vágysz egy rövid időre a társaságomra, akkor felugrok hozzád és elmondom a dolgokat. OK??? :)

Andi! Na, csak azért kérdeztem, hogy milyen időközönként jársz, mert én még csak holnaptól kezdek el járni a heti CTG-zésekre. De akkor nem vagyok smemiről sem lemaradva! :wink:
Amúgy a Jánosba megyek...

Bakker Andi!!!! Most esik le, hogy már veled sem talizom a szülésig! :( Na de hátha tényleg a NAGY napokon összefutink a kórházban! :?: :roll:

fatima
 
 


Fatima, akkor az előadás után jössz be hozzám?
Jól van. Ha vége csörgess meg. Van még egység a kártyádon? Mert ha nincs akkor hívlak én. Szóval akkor beszéljünk és mondom, melyik szobában vagyok, vagy tudod mit, lemegyek oda a padra a szülészet elé. Hm?

A Jánosba mész ctg-re, oké. Bejelentkeztél ugye?

Kép
niki30
 
 


Sziasztok csajszik :D

most olvastam mindent vissza, mert Laci szombat ejfelkor rosszul lett, hanyt, hasmenese volt es magas laza, hajnalban mejartuk az ugyeletet is :( gyomorrontas, ennyit mondtak, de csak du. 2-re sikerült lehuzni a lazat..es az örömnek vege, ujra felkuszott a lazmerö higanyszala :( :( ugyhogy me az volt a program.. szegenykem, vegre elaludt..

holnap vervetel, afp.

Niki, eszembe jutottal am a 7vegen, hogy mik jatszodhatnak le benned :D nagyon szoritok!!!

hat mivel ebren vagyok mar "nehany" oraja, azt hiszem lefekszem en is..ennyi mara Evu. :D

almodjatok szepeket
Vendég
 


Sziasztok,

Verus, szerintem sem kell szülésznőt választanod, mindenki nagyon rendes. Én mindkét szülésnél úgy voltam, hogy legalább kétágyasba szerettem volna kerülni, épp a tapasztalatcserék miatt, illetve, hogy ne legyen egész nap teljesen egyedül az ember. De ez nagyon egyéni tud lenni.

Niki, ha csak nem sürgősségi, és van rá idő, én úgy tudom császárnál is van beöntés. A katétert még a spinális előtt teszik fel. Nekem császár után 12 órát kellett feküdni, mikor felkerültem az örzőbe, még a nővér kedves volt, mert odahozta Lacust megmutatni. Ja, és tényleg próbálj meg feküdni, és a fejedet próbáld meg nem felemelni a 12 óra alatt. Nekem pont éjszakára esett ez a pihenőidő, de mégis kicsit mozgolódtam, és kb. két hétig fájt a tarkóm nagyon.
Szoptatni már csak lent tudtam, mikor lekerültem osztályra. Az őrzőbe feljöhetett velem a férjem, a gyerkőcöt leviszik a gyerekekhez. Az oxitocint meg ahova kéred, általában fenékbe adják.
De ezek három éve voltak, lehet újítottak

Jó éjt,
Doren

Kép
Kép
Kép
doreen
 
 


én tudom h ezzel egyedü vagyok (??) de én tutira választanék szülésznőt. sztem nem mindenki jó fej...
szal én next time tuti h fogok választani. még így is h császár lesz.
kerekpocak
 
 


Zsófi, nem vagy ezzel egyedül!!!! :wink:
én választottam szülésznőt és legközelebb is fogok!!!
mangó
 
 


Hahó!

Niki! Hívlak az előadás után és akkor talizunk! :) :wink:

Evu! Kár hogy nem beszéltünk meg egy randit... Én is épp a Jánosba készülök! Még az is lehet, hogy talizunk! :)
Amúgy sajnálom, hogy ilyen ramatyra sikeredett a hétvégéd és remélem, hogy jobban van már a párod! :)

Na indulok is, mert 10-re van időpontom!!!

Puszik,
F.

fatima
 
 


Sziasztok! Pár napig nem jelentkeztem, mert csütörtök reggel vesefájásra ébredtem. Mentem be a kórházba ahol is 2 pisit néztek. Az egyik eredménye meglett péntekre, de a másikra máig várni kellett. Mind a kettő negatív, mára már jobban is lettem. 3 napig fájt a vesém, valószínű, hogy a babuka elfeküdte.

Edis

Kép
ediske
 
 


Sziasztok lányok!

7végén nem tudtam jönni, folyton volt valami dolgunk és nem jutottam el a számítógéphez! De most próbáltam visszaolvasni!
Vettünk egy csomó mindent a babucinak és a pelenkázó komódot is összeraktuk! Olyan furcsa, hogy most már a lakás is kezd átalakulni! :wink:

Niki: utolsó nap kettesben otthon?!?!?! :lol: Nagyon drukkolok és persze kicsit irígyellek is, hogy nemsokára a kezedben tarthatod a pici babátokat! Készen állsz??

Evu: azért vigyázz, nehogy te is elkapd! Vírus?? Persze a párodnak meg jobbulást! :)

Fatima: CTG? Az már izgi, majd írd meg milyen volt! Azért teszel fel képet a babaszobáról, ha életre kel a masina? Kíváncsi vagyok, biztos tök szép!

Ediske: jobbulást! :)

Andi: hogy sikerült a vendégség? A menü nagyon jól hangzott!!! Azért ma pihenj egy kicsit! :)


Pusz,

Zsu

Zsu
svs
 
 


Sziasztok.

Jó reggelt mindenkinek.
Halgattátok az időjárást??? Állat jó idő lesz, azt hiszem a héten kiköltözöm anyukámékhoz, mert itt a beton rengeteg között meg fogok őrülni.
A tegnapi vendégvárás nagyon jól sikerült, este 10-ig voltak itt a kolléganőmék. Mindenkinek nagyon ízlett az étel és bűnöztem egy kicsit. Ettem tiramisut, nem bírtam ki...
Niki: de jó neked, nemsokára ott lesz a kezedben a pici Emma. És már holnap mész is, el sem hiszem, olyan hamar itt van a nagy időpont!!!! Tudod mi jutott eszembe?, emlékszel amikor a Hold udvarban ültünk és azt beszéltük, hogy mikor jön össze a babuci??? És láss csodát mindjárt itt van a nagy pillanat!!!! Most pityergés határán vagyok. Olyan jó!!!!!! és olyan boldog vagyok, hogy sikerült mindkettőnknek, vagyis bocsi csajok, mindenkinek aki itt van!!! :lol: :lol: :lol:
Ediske: örülök, hogy már jól vagy, hihetetlen mit tudnak művelni ezek a picúrkák odabennt!!
Evu: valamit összeevett a párod??? nem evett romlott sütit? Szegény...
Fatima: gyúrjál a kiírt időpontra, bár én úgy érzem, hogy előbb fog jönni a mi kis törpénk!!
Puszi csajok, majd még jövök.

Mlandi

Kép
Kép
m-l andrea
 
 


Niki30:Hát akkor szeretnék neked sok szerencsét kívánni :)!Gondolom holnap már bent leszel a kórházban.
Nagyon fogok szorítani nektek!Ne izgulj!Minden rendben lesz.Pikk-pakk lezavarják a dolgot :D .Ez már nagyon rutin nekik :D .Ha bármi kérdés van ,tudod a számomat!Gondolok majd rátok!
Puszi

SOK SZERENCSÉT :D !!!

Kép

Timi
tftimi
 
 


Andi, igen emlékszem :) Hihetetlen ugye?
Én is úgy örülök, olyan szerencsések vagyunk. És itt mindannyian azt hiszem!
Köszönöm

Timi, Neked is nagyon köszönöm a jókívánságokat!
Biztos vagyok benne, hogy minden rendben lesz, tudom. Nem is félek, csak borzasztó izgatott vagyok!

Köszi Csajok!

Most még megyek, kicsit rendbeszedem magam a nagy napra. Nehogy már szőrösen lássa meg Emma az anyukáját!
:) :) :)

Puszi Mindenkinek!

Majd még lehet jelentkezem a nap folyamán!

Kép
niki30
 
 


Andi, igen emlékszem :) Hihetetlen ugye?
Én is úgy örülök, olyan szerencsések vagyunk. És itt mindannyian azt hiszem!
Köszönöm

Timi, Neked is nagyon köszönöm a jókívánságokat!
Biztos vagyok benne, hogy minden rendben lesz, tudom. Nem is félek, csak borzasztó izgatott vagyok!

Köszi Csajok!

Most még megyek, kicsit rendbeszedem magam a nagy napra. Nehogy már szőrösen lássa meg Emma az anyukáját!
:) :) :)

Puszi Mindenkinek!

Majd még lehet jelentkezem a nap folyamán!

Kép
niki30
 
 


Sziasztok csajszik!

na, meg volt az afp vervetel..Fatima :D , tenyleg jo lett volna talizni :D mondjuk nekem 8ra kellett a dokihoz menni, utana vervetel, es aztan terhesgondozas, hogy leadjam a vert :D legalabb mar tudom, hol a terhesgondozas, eddig meg nem voltam ott. nos, lattam am sok kismamat...talan nehanyat innen is 8)
akaratlanul hallgathattam vegig egy ctg vizsgalatot a terhesgondozason, nagyon izgalmas volt a babuci szivvereset hallani :D

Laci szerencsere mar jol van :D tenyleg csak gyomorrontas volt, de szegenykem nagyon szenvedett. en jol vagyok, kicsit elfaradtam, amig beertem a munkahelyemre, nagyon meleg van, es a szomjamat a viz sem oltotta :(

jövö7en vedönenihez kell menni.jo lesz.

Juj Niki, nagyon nagy kalappal es a legszebb talalkozast Emmacskaval!!!
Vendég
 


Na már itthon is vagyunk! :)

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én megőrülök ettől a melegtől!!! Még jó, hogy nemsokára megszületik Tarek! :wink: Pedig eredetileg azt szerettem volna, ha őszi babám lett volna. Szerencsére nem így lett, különben végig szenvedhettem volna az egész nyarat!

Na szóval, tök jó volt a CTG. Jó volt hallani a kisfiam szívdobogását. :) És képzeljétek! Most először úgy döntött Tarek, hogy inkább alszik a vizsgálat helyett. :) Tehát a szülésznéninek fel kellett ébresztenie. Valami hangot adó kis kütyüvel ébresztette fel, ami nem nagyon tetszett neki. Szerintem felriadt álmából, mert onnantól kezdve végig csuklott. :) Olyan édi volt!!! :D :oops: :lol: Aztán voltam vérvételen + adtunk le pisit és a dokibá is megvizsgált. Nem mondom, hogy kellemes volt.... :(

Evu! Ja! Jó lett vona talizni! :) Sebaj, majd máskor! :)

Andi! Szóval te azt érzed, hogy Eszter hamarabb lesz meg??? :shock: Én semmit nem érzek!!! Még azt sem tudom elképzelni, hogy 1 hónap múlva szülök, nemhogy azt, hogy 25 nap múlva (elvileg)! :lol:

Ediske! Jobbulást!!! :)

Zsu! Akkor ezekszerint mégiscsak belendültetek??? :) Jól van, helyes! Kell a felkészülést is átélni és az is rengeteg örömmel jár! :)

Niki drága! Még most sem hiszem el, hogy holnap már bent leszek a kórházban!!! :)
Mindenesetre készülődj, szépülj és legfőképp pihizz még ma amennyit csak tudsz... Holnap talizunk!!!! :)

fatima
 
 


Sziasztok.

Niki, holnap 18:30-ra megyünk be a Jánosba, mert találkozom a szülésznővel Májer Annamáriával. Utána bekukkantunk hozzád Csabival. jó?
Most nem tudtam megkérdezni Tőle a dolgokat, mert sietett, de holnap megkérdezzük, ok?
Puszi.

Mlandi

Kép
Kép
m-l andrea
 
 


Sziasztok!
Mostanában nem jut időm írni, mert Beninek kell anya. Néha benézek, hogy állnak a babák :-)


NIKI!! NAGYON SZORITOK NEKED! SOK SZERENCSÉT KIVÁNOK!

Gyorsan elmúlik ez a pár nap és csütörtökön már az egész napot Emmácskával töltheted!! Ügyesek legyetek!

Viki

Kép
viky30
 
 


Andi, oké, gyertek csak be. Még akkor magamnál leszek. :D Várlak titeket!

Fatima téged is! :D
Ugye milyen klassz a ctg? Jah, nálunk is legutóbb ezzel a kütyüvel ébresztették Emmát. Érdekes kis masina.

Micsoda jó dolgom van, már holnapi látogatóim is lesznek.
De csajok, Emmát még nem tudom nektek bemutatni, nem baj? :oops: :lol:

Viki, nagyon köszönöm! Evu, Neked is! Ja, és örülök, hogy párod jobban van. Te nehogy elkapd. Akkor az afp-n minden rendben ment.:)

Kép
niki30
 
 


Most esik le ANDI, akkor lesz szülésznőd!!!! Éljen!

Kép
niki30
 
 


Jajj, a Jutka, a tornatanár tudod, ő említette Annamáriát. Mondta, hogy ő nagyon jóóó!

Kép
niki30
 
 


Niki millió drukkk Nektek szerdára!!!!!!!!!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
mangó
 
 


Kép

mivel Lacus nem volt jol a 7vegen, nem is csinaltunk fotot, de összeügyeskedtem ezt, hogy megmutassam az uj rucimat :D
naggggyon bena vagyok a kepen, de nem eleg hosszu a kezem... :shock: :shock:

szoval kerem a ruhara koncentralni :D

jaj, nagyon meleg van az irodaban...alig gyözök inni...
Vendég
 


Fatima: mit mondott a ctg, hogy áll Tarek, nek akar taálkozni veletek hamarabb? Minden héten vesznek vért is már? :lol:

Evu: dögös a ruci!!! Nekem csak néhány ilyen kismamás felsőm van, a "simából" viszont már alig jön rám valami, de nem akarok már új cuccot venni, erre a kis időre! :lol: Pedg, olyan jók!

Zsu
svs
 
 


:D :D :D

ugy varom mar, hogy erezzem mocorog Minike...vannak sejtelmes erzeteim, de biztos nem vagyok benne, pedig a doki is kerdezte mar, hogy ereztem e..remelem hamarosan!! :D
Vendég
 


Hello Csajok!

Zsu! Ha jól tudom most volt vérvétel utoljára. CTG viszont mostantól hetente lesz, meg gondolom pisi is! :)
Viszont ha hiszitek, ha nem, nem tudom, hogy milyen lett a CTG. Olyan nagy rohanásban történt minden, hogy meg semkérdeztem a dokibát. Majd holnap úgyis hívni fogom a vizelet lelet miatt és akkor rákérdezek! :)

Evu! Tényleg dögös a rucid! Ez kimondottan kismama felső, vagy sima felső??? Csak mert én 1 db kimondottan kismama felsőt sem vettem, viszont az összes amit vettem pont olyan mint amit 8000-ért adnak a kismama boltokban. Még jó, hogy most amúgy is nagy divat a mell alatt összeköthető felsők.

fatima
 
 


nem, ez nem kismamafelsö, ezt a Promodban vettem, gondolva azonban arra, hogy egyszer majd elferjen benne a pocim :D

kismamaboltban en is csak nacikat vettem es bandazst, de felsöt nem, es sztem nem is fogok.igen, igazi kismama divat van iden :D

keresek valami jo kis fürdöruhat, de egyelöre nem talaltam sehol..

meg mindig nagggggggyon melegem van...egyre rosszabbul birom :shock:
Vendég
 


Szegény Evu!
Pfúúúú, most nagyon nem irigyellek. Nincs az a pénz amiért most egy tömött, meleg irodában ülnék. De gondolom te sem jó kedvedben teszed! :( Sebaj! KITARTÁST!!!!! Nemsokára vége a napnak (munkanapnak)!!! :)
Te mikorra is vagy kiírva???

fatima
 
 


hat nem valami kellemes most itt ülni es melozni, az biztos...de ki kell birni :shock: nem baj, 5kor irany haza :D

nov. 01-re vok kiirva, az meg odebb van..

de most jön pünkösd, hosszu 7vege :D :D jajjjj, de jo! remelem nem lesz baj, es Laci sem lesz beteg, akkor tudunk is valamit csinalni.ma este lesz meg seta :D

a legszivesebben most viz mellett napoznek Lacival, a labamat a vizbe logatva, jeges teat kortyolgatva..aaaaa, asszem delibabot latok... :D :D
Vendég
 


Fatima: azért kérdezd meg a dokit, de ha senki nem mondott semmit, akkor tuti, hogy szuperek lettek az eredmények! :lol:

Hát lányok, ez a meleg valóban kínzó, a hűvös lakásban is. Evu (meg aki dolgozik) tényleg vigyázz magadra, igyál sokat!!! :)

Ma kimostam a babaágyneműt, szerdán pedig a rucikat, pelusokat... Aztán beköltöztete őket a helyükre!!! :lol: Tök jó!

Zsu
svs
 
 


Zsu, ez már nagyon izgin hangzik, mosás, vasalás, készülődés. Ez olyan jóó, nem?

Fatima
, és mi van a papíron? Mármint a ctg-n? Gondolom tudod melyik mit jelent? Holnap hozd be, megnézzük. Én majd jól kielemzem Neked. :D

Evu, még van akkor jó pár hónap a szülésig, de szerintem ez tök jó. Mármint a terhesség. Én a páromnak folyamatosan azt nyomattam, hogy én újra terhes akarok lenni, erre ő mindig csak annyit mondott: de cicám, hiszen még terhes vagy. :lol: :lol: :lol:
Én nagyon élveztem és egy picikét még élvezkedem is. Még vagy másfél napot. Vagy már annyi sincs? :roll:

Kép
niki30
 
 


Hahó!

Niki! Én nem kaptam meg a CTG papírt. Azt elvette a dokibá. Nem kellett volna??? :roll: :o :?:

Evu! Hűűűű milyen messzinek tűnik még a november. Aztán majd meglátod, hogy milyen gyorsan el fog telni.
Én is csak azt tudom mondani, hogy élvezd ki minden pillanatát, mert ilyen csak egyszer van az életben! Az esetleges második babával már semmi nem lesz ugyanaz. Akkor már tudni fogjuk, hogy milyen az egész. :) Szóval most van itt az ideje az élvezkedésnek!

fatima
 
 


Sziasztok.

Evu: úgy sajnállak, igyál sok-sok folyadékot, én már nem bírnám ezt a bezártságot és a klímát odabennt, ez már kismama kínzás. Miért kell a kismamáknak ilyen hőségben dolgozni??? :evil: Felháborító.
Zsu: Ez a legjobb dolog a világon, amikor már a picúr cuccait tezsed ide-oda, rendezgeted és szépítgeted neki a lakást. Én már csak a kórházi cuccokat pakolgatom össze és minden éjjel eszembejut valami, amit még hozzá kell tennem.
képzeljétek elmentünk babakocsit nézni, de már vételi szándékkal, mert kinéztük, de amikor megnéztem a kasszánál a kocsit, láttam, hogy ki vannak szakadva a patentok, úgyhogy megrendeltünk egy zsír újat, két hét múlva jön meg. Kész vagyok, azt hittem ezt ma le tudjuk végre rendezni, de a sors keze nem engedte. :cry:
Elmentem ma a 7-es busszal a párom elé,(jó meleg volt)és képzeljétek pechemre egy csöves bácsika ült le elém, azt hittem elhányom magam... Többet gyaog sehová, kikészülök a büdös emberektől... bleeee... :evil:
Majd még jövök.

Mlandi

Kép
Kép
m-l andrea
 
 


Igen, én is rettentően élvezem, talán a 7végén a kiságy is idekerül!!! :lol:

Andi: milyen babakocsitok lesz? :?: Juj, ilyen melegben még zötykölődtél is, azért csak óvatosan!!!!

Niki: az utolsó előtti este pocakosan!!!! :lol:

Elvittük sétálni a szüleim kutyáját 30 percre és teljesen kifáradtunk, most vízszintesbe helyezem magamat és többet nem kelek fel :wink:

Zsu
svs
 
 


Elbúcsúzom Lányok!
Legközelebb már anyaként jelentkezem. Istenem, de furcsa is lesz.

Nektek sok-sok energiát, kitartást, élvezzétek a pocitokat és minden jót mindenkinek!

Imádlak titeket! És köszi mindent!

Niki

Kép
niki30
 
 


Sziasztok.

Fatima: Herry 1 lengyel babakocsi, narancs színű. A Hungária krt-on van egy babakocsi nagyker, ahol most bababörzés áron adnak mindent, a tulaj van ott személyesen, aki egy nagyon rendes és készséges nőcike (lengyel és kicsit töri a magyart). ha valaki még nem vett kiegészítőket, csak ajánlani tudom!!!
Igen, nagyon gáz volt buszozni, de szerencsére nem voltak sokan, csak az a csövi bácsika... mégegyszer bleee, ha rá gondolok!!! :?
Nikivel beszéltem, azt mondta: "még nem fosok annyira!!!" :lol:
A párja elég régóta nem tudott Vele beszélni, mert forró drót van náluk egész nap.
Na puszi csajok, megpróbálom elcsalni a páromat egy sétára.

Mlandi

Kép
Kép
m-l andrea
 
 


NIKI NAGYON NAGYON DRUKK NEKED!!!!!!! GONDOLUNK RÁD!!!!!!!!!!
kerekpocak
 
 


Niki nagyon szorítok én is!!! Puszi Nektek!
HAJRÁ NIKI, HAJRÁ EMMA!!!

KépKép
logi
 
 


Jo reggelt csajszik :D

ne aggodjatok-bar nagyon jol esett :D -, de meg tenyleg nem tudom abbahagyni a melot, van ventillator, ki kell birnom :D

Laci jol van, hala az egnek :D

es kepzeljetek..tegnap ereztem valamit...de nem vagyok benne biztos, lehet, hogy csak annyira akartam mar erezni, hogy bekepzeltem magamnak..de talan megsem..szoval en ereztem Minit... :D

Jaj Niki, bar mar nem olvassa, de tenyleg sok sikert neki!!!

holnap leszek 17 hetes :D es igazad van Fatima, nagyon szalad az idö!!!!! elvezem minden percet a terhessegnek, nagyon varjuk a mi kicsi kincsünket, alig varjuk mar a 4d-t, hogy lathassuk, de addig is elvezzük a napokat, sokat vagyunk kettesben, hogy lelkiekben is felkeszüljünk a babara, mert ez egy oriasi kaland lesz, a legnagyobb küldetes az eletben :D

en hiszem, hogy sikerülni fog, es tudom, hogy a szerelmünk csak meg teljesebb lesz Minikevel :D

mielött elerzekenyülnek...kezdem a melot 8)

aki tudja, elvezze a napsütest, pihizzetek, babazzatok, pocakosodjatok :D
Vendég
 


Én is drukkolok nagyon Niki!!!!!

Edis

Kép
ediske
 
 


Hogy vagy Ediske? remelem jobban :D
Vendég
 


Sziasztok!

Remélem mindenki jól bírja a meleget, jobban mint én!

Bent voltam a kórházban a dokinál egy papírért, és egyszer csak valaki rámköszön és kérdezi: Zsu, te vagy??? Csodálkoztam nagyon, mire kiderült, hogy Niki az! :lol: :lol: Épp ctg-re várt a szülőszoba előtt, nyugodtnak és jókedvűnek tűnt! :lol:

Niki, drukk 1000el!!!!!! :wink:

Tök vicces, hogy így összefutottunk véletlenül, de nagyon örültem neki!

Na, vigyázzatok magatokra! :D

Pusz, Zsu

Zsu
svs
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenki jól bírja a meleget, jobban mint én!

Bent voltam a kórházban a dokinál egy papírért, és egyszer csak valaki rámköszön és kérdezi: Zsu, te vagy??? Csodálkoztam nagyon, mire kiderült, hogy Niki az! :lol: :lol: Épp ctg-re várt a szülőszoba előtt, nyugodtnak és jókedvűnek tűnt! :lol:

Niki, drukk 1000el!!!!!! :wink:

Tök vicces, hogy így összefutottunk véletlenül, de nagyon örültem neki!

Na, vigyázzatok magatokra! :D

Pusz, Zsu

Zsu
svs
 
 


Sziasztok.

Voltam ma bennt a Nikinél, szegénykém elkezdett parázni a felelősségtől, de szerintem azért (és ezt mondtam is Neki), mert az ötágyas szobában azt hiszem öten vannak, ebből az egyik a 6. gyermekét szülte, a többi pedig veszélyeztetett terhes. Biztos gáz hangulat van odabennt. de úgy érzem, hogy vidáman próbálja most már ezt is venni. Kicsit fél az éjszakától, hogy nem fog tudni aludni, de szerintem ez mindannyiunkal így történne.
Hajrá Niki!!!!!
Találkoztam ma a szülésznőmmel is, nagyon rendes, segítőkész hölgy, szegénynek be kellett már mennie fél ötre, mert ma FRONT van. Eddig 4 császár és 6 szülés volt. DÚRVA!!!
Amíg néztek engem és Esztit a ctg-n, addig hallottunk egy szülést és a végén a pici felsírását. nagyon megindító volt.
DE ami KURVÁRA nem tetszett, az az volt, hogy a kissebbséghez tartozó rokonok (elnézést akit ez érint), akik mellesleg részegek voltak és büdösek, úgy járkáltak be a szülőszobára a lgújabb unokát megnézni, mintha csak a metró bejáratánál lettem volna. Egy éppen vajúdó anyuka férje megelégelte és úgy elküldte a francba őket... de természetesen ez nem izgatta a nagyszülőket... khm... Nem értem, hogy a szülőszobára miért nem lehet egy zárral felszerelt, nem kilincses ajtót tenni, hogy illetéktelenek ne tudjanak bemenni a szülőszobára. Az biztos, ha nekem ilyen eseménynél ki-be járkálnának a hozzátartozók, azt hiszem leordítanám a fejüket és elküldeném őket melegebb éghajtlatra, ahogy az ifjú apuka is tette. És nem volt kurvára igaza??? :evil: :evil: :evil: Ne haragudjatok, de ez iszonyatosan felidegesített. :evil: :evil: :oops:
Dióhéjjban ennyit a mai nap eseményeiről.
Veletek mi a helyzet csajok?
Alig voltunk ma!!!!
Fatima, Te voltál bennt a Nikinél és felkészítőn?
Puszi mindenkinek.

Mlandi

Kép
Kép
m-l andrea
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?