Új privát üzeneted érkezett!

Niki: még valami, mi lesz holnap???

Mlandi

Kép
Kép
m-l andrea
 
 


Andi, szerintem halasszuk el a holnapot. Nem akarok bezsúfolni mindent egy napba, na meg tényleg nem tudom meddig barátnőzöm.
Sorry. :oops:

Kép
niki30
 
 


Köszi Viki, pont ilyenekre voltam kíváncsi.
Szülésfelkészítőre azt hiszem nem megyek már, ha van ilyen lista és nem gond átküldeni azt megköszönöm (dettie_b@hotmail.com).
Egyébként érdi vagyok és csak azért nem a férjem jön be mert mindketten konzervatívak vagyunk ezen a téren, így maradunk a klasszikus "apuka izgul a folyosón" verziónál.
beber
 
 

 
 

Sziasztok Csajok!

Evu! Szerintem nagyon is látszik a minikéd a képen! :) Hidd el lassan ennyit sem fogsz látni. Ahogy nőnek a babók odabent, egyre kevésbé férnek bele az UH képbe, így nehezen vehető ki, hogy mi van a képen! Úgyhogy még most élvezkedj!!!

Dimet! Először is üdv közöttünk! Hát nem semmi, amit írtál. Basszus hogy lehet egy fő-fődoki ilyen tapintatlan és bunkó??? :shock: Nem csodálom, ha kapásból kórház váltáson töröd a fejed!! Sajnos nem ismerem a dokibát, akit írtál. De még a nevét sem nagyon hallottam is a fórumon! Azért sok sikert az új orvos választásához!

Doreen! Üdv neked is közöttünk! Ismét egy tapasztalt anyuka!!! Gyere és mesélj! Ja! És gratula az újabb kis jövevény érkezéséhez!!! :)

Zsu! Köszi a mai találkozót! Nagyon jól éreztem magamat! Élőben is nagyon csini vagy ám, nem csak fényképen!

Jó éjt mindenkinek!

fatima
 
 


Evu, a fiamat Zsolnay dokinál szültem, mert toxémia miatt sűrgősségi császár volt, a dokim pedig épp lebetegedett.
Vircsit már Baltschik dokinál szültem. Vele is ki voltam írva császárra, de Virág úgy döntött, hogy inkább jön magától.

Svs, Virágnál nekem is volt ilyen gondom, hogy miért attól függjön a horoszkópja, hogy a doki mikorra írja ki a császárt. Virág megoldotta, mert a műtétre 30-án 10 órára írtak ki, és a lányzó 30-án 10.05-kor megszületett :D
Lacus meg sürgősségi volt, tehát nem volt mese.

Niki, nincs rossz tapasztalatom, hiszen most harmadszorra is visszamegyek :wink:

jó éjt,
Doren

Kép
Kép
Kép
doreen
 
 


Viki30:Köszönjük a bókot :D .Egyébként én fiút szerettem volna,sőt én biztos voltam benne,hogy az is lesz,és nagyon meglepődtem amikor közölték,hogy kislány :D .Persze őt is nagyon szeretjük és már nem cserélném el 100 fiúért sem :D .
Kép

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok.

SZép jó reggelt mindenkinek.
Beber: du átküldöm Neked a listát a címedre, sajnos most nem otthonról írok, nincs nálam a file.
Niki: nem gond, Csabival beszéltük is, hogy elég sűrű napotok lenne, majd ha kibújik Emma és Eszter lesz még időnk.
Doreen: üdv köztünk, jó, hogy van egy duplán tapasztalt anyuka is a csapatban!!! És látom, jön a harmadik!!!
Hogy bírod, nem nehéz a ket babuci mellett???
Tegnap láttam a védőnőnél egy anyukát, akinek 3 gyerkőce volt, az egyik 6, a másik 4, a harmadik 6 hónapos volt. A 6 éves éppen szurit kapott, a 4 éves iszonyat eleven volt mindenhova felmászott és leesett, a 6 hónaposat ezalatt pedig szoptatta és KÖZBEN mindháromra oda tudott figyelni, én már ülve elfáradtam, ahogy néztem Őket. LE A KALAPPAL!!!

Mlandi

Kép
Kép
m-l andrea
 
 


Szep jo reggelt csajok :D

ujra a melobol jelentkezem :D
örülök, hogy tetszett nektek Mini, es a kerek fejecskeje :D
kepzeljetek, tegnap du megint ramjött a migren, de Laci nagyon jol atmasszirozott meg az elejen, ez nagyon sokat segitett, igy nem is tartott olyan sokaig :D

holnap hetvege, ill. ma du 3-tol :D en ennek annyira örülök!!!!
tegnap vettem egy bandazst a hasimra, ugy erzem igazan beindult a növekedes :D

olyan jo megint a kedvem, csak ugy osztogatom minden mondat vegere a nevetös pofikat :D :D

Doreen, köszi az infot.

mindenkinek szep es mosolygos napot, vigyazzatok magatokra es mindenki masra!

pusszancs
Vendég
 


Kép

Minike :D :D :D
Vendég
 


Úgy látom Evu nagyon bejön neked ez a póz!!! :) Minden fotón ugyanaz van, csak másik ruciban! :wink: :lol:

fatima
 
 


ezeket a mobilommal csinalom tükörben es nem olyan hosszu a karom, hogy messzebbröl is sikerüljön egy felvetel :(

de majd szolok mar Lacinak, hogy csinaljunk kepeket, es akkor lesz egesz alakos is..nekem is feltünt, hogy minden kepen ugyanugy allok, de nem sikerül mashogy :D
Vendég
 


Jaaaaa! Akkor érthető!!!! Én meg azt hittem, hogy ez a kedvenc pózod és csak azért raksz fel ilyeneket! :lol: Na jó, ez csak vicc volt! Sejtettem én, hogy van valami logikus magyarázat a dolog mögött! :P :wink:

Amúgy hogy vagy ma????

fatima
 
 


ma mar jol, nem faj a fejem sem, tegnap volt gazos :?

ma jo a kedvem, melozgatok, du egy kis shopping, seta stb.

es te jol vagy? :D
Vendég
 


Na az tök jó, hogy nem fáj a fejed! :)

Én is jól vagyok, köszike! :) Éppen főzök... Ezért kések a válasszal! :wink:

fatima
 
 


bizti nagyon fincsit fözöl :D nalunk 7vegen marhapöri lesz, amit imadunk együtt fözni!!

mostansag olyan ehesen kelek reggelenkent..ma is pl.

Fatima, senki nem reagalt a fogorvosos kerdesemre, de te bizti tudod, hogy igaz e, hogy tenyleg el kell e menni a 20. hetig..

süt a napocska :D :D :D
Vendég
 


Sziasztok!

9-ig aludtam ma, aztán azóta olvasok egy másik topicot, ahol a csajok iszonyat sokat termeltek.
Most takarítok egyet, aztán jövök vissza, Fatima, Andi van egy nagyon vicces meglepetésem. Jó fogtok röhögni rajta, basszus! Gondolom sejtésetek sincs, miről van szó.....
Még utána kell járnom a dolognak, hogy pontos infót tudjak adni, de jó lesz! :D :D :D :D :D :D

Kép
niki30
 
 


Evu! Megmondom őszíntén nem tudom ezeket a szabályokat, mert az apukám fogorvos! :) Így ő elég rendszeresen meg szokta vizslatni a fogaimat! :) Én úgy emlékszem, hogy én már az elején megnézettem vele, hogy minden OK-e. Ő írt bele a kiskönyvembe is. (Vagyis hogy én írtam bele, ő meg aláírta és lepecsételte)! Aztán egyszer voltam itt Pesten is fogorvosnál, mert azt hittem hogy lyukas a fogam. Semmi baja nem volt, de legalább újra megnézték + leszedték a fogköveimet.

Neked van már a kiskönyvedben fogorvosi bejegyzés???? Ha még nem voltál a terhességed óta, akkor nyílván nincsen. Menj el minél hamarabb, mert a fogak romlanak a leginkább ilyenkor! Moss többször is fogat egy nap. Főleg, ha reggelente rosszul vagy és esetleg hánysz is néha. Ez nagyon fontos!!!!

Amúgy tényleg nagyon finomat főzök. Húsos káposztát csinálok. Asszem azt itt Pesten székely káposztának hívják! :roll: :)
Most még utoljára be merem vállalni a káposztát! Úúúúgy imádom!!

Niki! Jól tetted, hogy 9-kor ébredtél!!! Én mindennap addig alszom! :D :oops: :lol:

Jujujjjj! Meglepetés!?! :?: :?: :?: Miért van egy olyan érzésem, hogy megint egy újabb dátumról van szó????? :roll: :o

fatima
 
 


Köszi az infot Fatima, en hallottam valakitöl a 20. hetröl, ezert kerdeztem. egyebkent en nagyon rendszeresen jartam a terhesseg elött fogorvoshoz, van egy nagyon jo dokim! de tehesseg alatt nem voltam meg, de hamarosan megyek, mar szoltam is neki :D egyebkent lekopogom, nincs baj a fogaimmal, probalok nagyon odafigyelni rajuk.

szekelykaposzta? hmm..en is föztem tegnap: piritott csirkemell borsmartasban vajas zöldseggel, nagyon fincsi lett :D

Nikivel kapcsolatban en is egy ujabb datumot sejtek... :shock:
Vendég
 


Akkor te is a szerencsések közé tartozol... Legalábbis ami a fogaidat illeti! :) Menj el mihamarabb és akkor ez is le van tudva! :)

Én is imádok amúgy főzni. Mindig kitalálok valami újdonságot.... A múltkor vettem ilyen giga méretű makaróni tésztát. Olyan mintha egy nagy cső lenne. Azokat töltöttem meg "össze robot mixelt" májjal meg feta sajtos spenóttal! Aztán be a sütőbe!!! Rá még tejföl + sajt! Hmmmmm. Nagyon fincsi volt!!! :lol:

Már előre tartok viszont attól, hogy mennyi időm lesz hasonló fincsiségek elkészítésére, ha már meg lesz Tarek! :roll:

Jaja! Nikinek szerintem megint új dátuma van! :) Nem is tudom, hogy örüljek vagy ne örüljek!?!

fatima
 
 


http://homeopatia.info.hu

ezen az oldalon talaltam tuti dolgokat a fejfajasomra!! :D

Fatima, a makaronis kaja is jol hangzott :D
Vendég
 


Na itt vagyok.
Csak egy sort másolnék be.

"A fejvíz (a magzatburok alsó részében elhelyezkedő magzatvíz) a méhösszehúzódások hatására gyűlik össze."

Ugye értitek?
Fatima, Andi ti tudjátok miről van szó. No comment
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Megosszuk a többiekkel, vagy inkább :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
niki30
 
 


Niki....

tessek megosztani ezt velünk :D bar van egy sejtesem... :oops: :oops: :lol:
Vendég
 


Várom a csajok engedélyét, hogy megoszthatom e.... :wink:
Olyan hülék vagyunk...

Kép
niki30
 
 


Jajjjj Niki!

Már a frászt hoztad rám! Azt hittem kaptál egy újabb időpontot!!!

Na ennek a meglepinek jobban örülök! Hol találtál rá???? :lol: :lol:

Szerintem nyugodtan osszuk meg a magyarázatot a többiekkel is! :)

Ezekszerint nem is volt olyan hülye az a nőci! :lol:

fatima
 
 


Szóval a sztori, hogy mindenki képben legyen.
Andi mesélte, hogy mikor a dokinál volt, volt ott egy, hogy is mondjam, hogy senkit meg ne sértsek... :oops: egy kisébbségi hölgyike, aki nagy bőszen magyarázott neki és mondta, hogy amikor a fejvíz kifolyottt.....

Ugye mi azt hittük, hogy ő egész pontosan a magzatvízre gondol és micsoda sötét nőszemély, hogy még ezt sem tudja, hogy az nem fejvíz, hanem magzatvíz.
Na de ma találtam egy cikket, amiben megemlítik a fejvízet. Szóval létezik. Mi meg jót röhögtünk és tessék, mi voltunk tulajdonképpen a tudatlanok.
Erről ennyit. Hiába, az ember mindig tanulhat valamit.
Tanulság, ne nézzünk senkit hülyének, mert könnyen megeshet, hogy mi vagyunk tájékozatlanok. :roll: :roll: :roll:

De azért vicces Fatima, nem?

Kép
niki30
 
 


Lányok, ne ijedezzetek, egyelőre nincs újabb időpont :D :D :D :D

Kép
niki30
 
 


Evu, én csak most megyek fogorvoshoz, kedden. Nincs előírás, hogy meddig kell menni, ettől függetlenül hasznos mihamarabb.
beber
 
 


Kép

na, egy kep csak ugy ´mellesleg´... :D

kezdödik a 7vege :D

jo pihit mindenkinek!!!
Vendég
 


hihi én tudtam h a fejvíz=magzatvíz. régebben hívták fejvíznek. pl nagymamám még annak hívta. (innen tudom)
kerekpocak
 
 


Mert Zsófi Te ennyire képben vagy, mi meg ennyire nem :lol: :lol:

Evu, dögös a képed! :) Tényleg olyan "mellesleg". :D :D :D

Kép
niki30
 
 


Sziasztok,

Evu, nagyon édes pocid van, nem csodálom, hogy a lényeget fényképezed :D
A fogorvosi bejegyzés kell a kiskönyvbe, meg valóban jó ilyenkor ellenőriztetni, akár többször is. Lacussal talán egyszer voltam, de Virággal kéthavonta elmentem.

Mlandi, még nemtom hogy lesz a hárommal, de egszerre egyedül biztos nem vállalkozom ilyen túrákra. Egyedül vásárolni sem megyek el kettőjükkel, bár sztem mindkét gyerkőcöm rendes, Virág meg még szépen megül a kocsiban. :D

Ma megyünk szülinapi zsúrra, hároméves gyereksereg... Remélem jó idő lesz,

Doren

Kép
Kép
Kép
doreen
 
 


Kedves anyukák és csemeték!
Fiatal iparművészként gyerekszobák meseszép kifestését vállalom!
Ha bizalmat kapok, kedves figuráimmal megtöltve, meséssé varázsolom gyermeke szobáját, segítek megvalósítani álmait elképzeléseit.
Kifejezetten egyedi elképzelések megvalósítását tervezem, saját figuráimmal karaktereimmel dolgozom, Walt Disney-t ha lehet szeretném elkerülni...


A szoba adottságait az ön elképzeléseit, álmait figyelembe véve arra törekszem, gyermeke a legnagyobb örömét lelhesse leendő szobájában.



Rólam és a munkáimról itt lehet egy kicsit többet megtudni:


http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=199434
Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok Lányok!

Tudnátok nekem segíteni tanácsokkal?
Mivel egyre jobban közeledik a szülés napja, egyre több kérdés foglalkoztat.

Nekem Pálmai Bálint az orvosom, nála fogok szülni.
Van esetleg valaki, aki nála fog vagy nála szült?

És a kérdéseim:
Nem ismerek ott egyetlen szülésznőt sem. érdemes fogadnom vagy bízzak a szerencsében, hogy aranyosat kapok?

Úgy hallottam, hogy vannak a kórházban keddenként szülés felkészítő tanfolyamok. Tudja esetleg valaki, hogy mikor lehetne megnézni a szülőszobát?

Szerintetek érdemes kérni alapítványi szobát? A többi szoba hány ágyas?

Van esteleg olyan listátok, hogy mit kell vinni a szülőszobára, illetve utána? Ha igen, megtennétek, hogy bemásoljátok vagy elkülditek e-mailben(buzasv@gmail.com)

Nagyon köszönöm előre is a segítségeteket,
Verus

Kép
buborka.
 
 


Szia Verus!

No.
A felkészítőről már ugye volt szó. Szóval az keddenként van 17:00-tól. Már nem a könyvtárszobában tartják, de ha felmész a szülészetre, ott elmagyarázzák, mert elég bonyi és nem tudnám neked leírni itt.
A szülőszoba látogatás úgy tudom most már úgy megy, hogy egyénileg be tudsz/tudtok kéredzkedni, mikor esetleg ott vagy. Be szokták engedni az embert, ha épp nincs szülés.

Sajnos én Pálmai dokit nem ismerem, de biztos van itt valaki, akinek ő az orvosa. Úgy rémlik. Vagy az anyukás topicban érdemes még megkérdezned.

Szülésznőt én sem fogadtam, mégpedig azért, mert állítólag mind nagyon jó. Kedvesek, aranyosak, segítőkészek, egyikre sem nagyon volt még panasz. Meg ilyenkor már állítólag tök nehéz, mert már le vannak foglalva. Tudod nekik is meg van határozva hány kismamát vállalhatnak be. Szóval így a 35. hét környékén....nem tudom, próbáld meg esetleg.

A listát pedig nemsokára összeszedem Neked, jó?!

Na puszi, remélem segítettem!
Niki

Kép
niki30
 
 


Na úgy látom inkább mindneki a szabadban tölti a hétvégéjét! :) Legalábbis nem a gép előtt... :wink:

Niki! Nagyon vicces a fejvíz-es sztori! Látod, tényleg nem szabad mást hülyének nézni... Sokszor kiderülhet, hogy mi magunk vagyunk az "ostobák"! :lol:
De azért akkor is jó poén volt! Főleg, ahogy Andi mesélte. Ahogy utánozta a nőt!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Jót röhögtünk! Már csak ezért megérte! Nem???

Evu! Tényleg nagyon kis helyes a pocid! :) És persze mellesleg sem vagy rossz. :wink: Ez a terhesség hatására alakult így, vagy amúgy is a szerencsések közé tartozol??? :)

Doreen! Nem semmi a három gyarkőc! Bár az is igaz, hogy mire megjön Mazsolátok, addigra Lacus és Virág már NAGY gyerekek lesznek! :wink:

Verus! Én javaslom, hogy még a hátralevő 4.5-5 hétben menj el a szülésfelkészítőre. Asszem pont holnap egy elég érdekes téma lesz: "Hazamenetel, első napok otthon", aztán a jövő héten meg "Vajúdás, szülés". Ha nem is tudsz mind a 6 témakörre elmenni, legalább egy párat meghallgathatnál. Ott ad is az előadó egy listát egy csomó hasznos infoval pl. mit kell vinni a kórházba, szülőszobára stb.

fatima
 
 


Niki! Remélem jól telik a hétvégétek!!! :)
Készen állsz?????? :roll: :D :P

fatima
 
 


Alakulok, alakulok. :)
Kettecskén vagyunk apával, épp társasozunk (honfoglaló). Tervezünk még valami filmnézést, meg mindent, amit utána egy ideig nem tudunk.
Délután meg egy kis séta....

Remélem ti is jól vagytok. Már nektek sincs sok hátra. Egy hónap!

Kép
niki30
 
 


Helyes Niki! Legyetek is csak kettesben. Egy darabig úgysem lesz rá lehetőségetek. :) És tudod mi a legdurvább??? Hogy el sem tudjuk még képzelni, hogy milyen az, ha nem csak rajtunk múlik ezután a legegyszerűbb programunk is! :) Mostantól a napi bevásárlást is a pici gyerekünktől fogjuk függővé tenni. Mikor alszik, mikor fürcsizik stb. Nem lesz semmi!!! :)

Mi is jól vagyunk! És ha hiszed, ha nem, már mi is abban a fázisban vagyunk, hogy kihasználunk minden kettesben eltölthető percet! Amiből Hál'Istennek egyelőre még van!

Ja! És már nem egy hónap van hátra a kiírt dátumig (06.15), hanem csak 26 nap!!!! :)

Már úúúúgy várom! :)

fatima
 
 


Igen, ebben igazad van. Elképzelhetetlen egyelőre, hogy tőle függ majd sok minden. Legalábbis egy jó ideig.
Pont most jutott eszembe, milyen régen voltunk lennt szüleimnél Tatabányán és tök szívesen lemennék. De most egy jó ideig nem jutunk le azt hiszem.

Óh, bocsánat, már cssak 26 nap, az valóban nem egy teljes hónap!
De lehet, hogy már annyi sincsen?
Bár ahogy "elnézlek" Tarek is jól érzi magát odabennt, hiszen Te is jól vagy.

Kép
niki30
 
 


Igen, ebben igazad van. Elképzelhetetlen egyelőre, hogy tőle függ majd sok minden. Legalábbis egy jó ideig.
Pont most jutott eszembe, milyen régen voltunk lennt szüleimnél Tatabányán és tök szívesen lemennék. De most egy jó ideig nem jutunk le azt hiszem.

Óh, bocsánat, már cssak 26 nap, az valóban nem egy teljes hónap!
De lehet, hogy már annyi sincsen?
Bár ahogy "elnézlek" Tarek is jól érzi magát odabennt, hiszen Te is jól vagy.

Kép
niki30
 
 


Sziasztok Csajszik.

Látom, nemsokan vagyunk idefennt... De nem is baj.
Ez a fejvíz téma... Kész vagyok...
De sajnos nem tudom elképzelni, hogy a csajszi tudta, hogy pontosan miről is beszél, mert a burokrepesztést sem engedte... khm... nem tudom, legyen Neki így jó. :lol: :lol: :lol: Azért vicces sztori volt!!!
Niki: bizony ez aztán az utolsó hétvége... Jól teszitek, hogy kettesben töltitek.
Képzeljétek, mi sütünk főzünk, mert jönnek hozzánk a kolléganőim és oldalbordái. A menü: marha pörkölt galuskával, krumplival, tejfölös ubisali, desszert: tiramisu, eper. Sajna a tiramisu kerülendő, bár lehet, hogy bűnözök egy kicsit. És sok.sok üdítő és pia a fiúknak. Már egy kicsit elfáradtunk, de a végeredmény bízom benne szuper lesz, az illatok már nyálcsorgatóak.
Na, de nem akarlkak Titeket ezzel fárasztani, további kellemes vasárnap délutánt mindenkinek.
Puszi.

Mlandi

Kép
Kép
m-l andrea
 
 


Sziasztok.

Verus: Pálmai doki egyszer engem megvizsgált, nagyon kiegyensúlyozott, precíz, kedves doki. Ha nem lenne már orvosom, biztosan Ő lenne a dokim.
Volt egy kis barna folyásom a 20. hét környékén, pánikoltam, így kerültem kapcsolatba, az akkor ügyeletes Pálmai dokival.
Egyébként ha egy kicsit visszaolvasol, sokaknak Ő a dokija és nagyon meg vannak vele elégedve.
A szülőszobát már nem nagyon lehet megnézni, mert sokan vannak, azaz fullon van.
sajnos függönyökkel van elválasztva, de minket már nem fog ez érdekelni, amikor odakerülünk. A szülésznők nagyon kedvesek és segítőkészek, bár én már felhívtam egyet másfél hónapja, aki azt mondta, hogy nem tudja mi lesz a helyzet a szülés körüli időpontban, így majd jelentkezzek a 36-37 héten. Szóval én is most tudom meg, hogy lesz-e avagy sem. Megmondom őszintén már ezért sem izgulok, de azért felhívom.
A szoba téma: nos, az én dokimnak az a javaslata, hogy jobb, ha több anyuka van egy kórteremben, de van olyan aki egyedül szeretne lenni, ha például éjszaka is kinnt van a babuci Veled.
Mos sietek a konyhába,majd folyt. köv.
Puszi mindenkinek.

Mlandi

Kép
Kép
m-l andrea
 
 


Andi, jó vendégvárósdit! :lol:
De azért ne hajtsd túl magad, mégis csak az utolsó hónapban vagytok.
A menü igen jól hangzik:)

Jah, Andi, Fatima, szeretnék tőletek egy kis szívességet kérni.
Kedden ti ugye akkor mentek az előadásra?
No, akkor lenne néhány kérdésem, amit megkérdezhetnétek a szülésznőtől császárügyben.
Köszi előre is:)

1. Kapok e beöntést?
2. A katétert a spinális után rakják fel, vagy még előtte?
3. Mikor történik meg az első mellrehelyezés császár esetén?
4. Ott lehet e velem a műtét után a megfigyelőben Emma és Feri?
5. Hova adják a műtét után majd az oxitocin injekciót? Csipő, fenék?

Ezeket nem tudom pontosan....de ha megkérdeznétek, nagyon hálás lennék!
Köszike

Puszi és szép napot Mindenkinek!
Niki

Kép
niki30
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok :)
Andi neked külön köszönöm a listát!

Megpróbálok elmenni felkészítőre, remélem el is jutok odáig, csak sajnos jó messze van nekem a kórház, Pálmai doki miatt választottam :)

Szülésznőt úgy gondolom akkor nem választok, lesz az, akinek lennie kell :) És majd beszámolok róla!

Mindenkinek jó pocakosodást!

Üdv,
Verus

Kép
buborka.
 
 


Hello Cajok!

Niki! Persze, hogy megkérdezzük a kérdéseidet! Én tutira megyek (Andit nem tudom), de asszem egyedül is megbírkózok a feladattal, ha netán ő nem jönne! :)

Andi! Tényleg! Te kijártad már a felkészítőt??? :roll:
Amúgy nekem is az az érzésem, hogy a nőci nem igazán tudta, hogy miről beszél, de azért mondta amit a dokija mondott. :) De nem ez számít! Hanem az, hogy akkor ott olyan jót röhögtünk! :lol:
Hűűűűha! Nagyon fini lesz a menü nálatok! :) Jó vendégvárást!

fatima
 
 


:twisted: Ilyen mérges vagyok!! :twisted: :twisted:

Pont elővettem a fényképezőgépet, hogy csináljak 1-2 fotót az új lakásunkról + Tarek ágyikójáról. Erre nem lemerült az a fránya elem!!!! :cry: :evil: :cry:
Ezt úgy tudom ilyenkor útálni!!!!!

Na akkor majd holnap!

Ja! Tényleg! Holnap megyek az első CTG-re! :) Olyan izgi! :)

Andi! Tőled akartam már a múltkor is megkérdezni, hogy te milyen gyakran mész a dokidhoz. Csak mert olyan sokszor írod/írtad, hogy hozzá mész stb. :roll: :o

fatima
 
 


Sziasztok.

Fatima: minden héten megyek a dokimhoz, mostantól. Ezen a héten kezdtük el a CTG-t. Megnézik a pisit, vérnyomást és a CTG-t.
Nyugi, ne idegeskedj, az árt a szépségednek... :lol: :lol: :lol:
De azért már várom a képeket, hajrá!!!!
Niki, Fatima: én már nem megyek előadásra, mert tudtommal mindent kijártam.
Niki, én hétfőn felhívom a szülésznőmet és ha gondolod megkérdezem Tőle a témát.
Verus: szívesen, ha van kérdésed nyugodtan írj az e-mailemre is akár.
Puszi.

Mlandi

Kép
Kép
m-l andrea
 
 


Szia Mlandi,

Köszönöm szépen, lehet, hogy élek majd vele :)
Ahogy nézem, még az is elképzehető, hogy együtt leszünk a kórházban :)

Neked ki az orvosod?
Kisfiút vagy kislányt vársz?

üdv,
Verus

Kép
buborka.
 
 


Köszi csajok.
:D

Fatima, ne idegesítsd fel magatokat! Ilyenen meg végképp ne!
Majd küldöd, amikor tudod. De még holnap, jó? Mert én kedden már nem leszek gépnél. Jézusom, tényleg, de szar lesz. Nem tudlak titeket majd olvasni. :cry:
Akkor az előadás után felhívlak majd a válaszok miatt.
Andi, tényleg, mi volt ctg-n?
Fatima, Neked meg holnap szorítok a ctg miatt. Tök jó lesz hallani a kis szívverését, majd meglátod! Hova mész? A Jánosba?

Kép
niki30
 
 


No még 1 kérdés lányok! :)

Én mindig amikor megyek a dokihoz, vicc, de elfelejtem megkérdezni :)

Most konkrétan hogy van? Ha a dokim nem ügyeletes amikor épp szülök, akkor attól bejöhet hozzám vagy sem? Ha igen, akkor kell fizetni a kórházbak ezért?

Üdv :)
verus

Kép
buborka.
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?