Új privát üzeneted érkezett!

De jó lesz Fatima akkor, sok tejci Tarek babának:):)

Kép
niki30
 
 


Köszi a bókokat :D :D :D !

Fatima:Nem én végül a Szabolcsban szültem,programozott császárral,csak a Jánosba jártam szülésfelkészítőre,mert az közelvolt.

Niki30:LÁtom megint változott a programm.Nem irigyellek,most megint küldhetsz egy rakás smst,gondolom :roll: .

Tejcsifolyás:Hát lányok én vagyok az ellenpélda :( .Nekem is szivárgottmár elég korán a tejcsi,aztán kb. 1 hét után elapadt :( .Lehet,hogy a császár miatt volt.

Kép

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok.

Niki: ez nem semmi, ez meddig csinálja a dokid??? Szegénykém, nem elég a tudat, de az, hogy minden órában változtatja az időpontot, az gáz.
Húú Fatima, ilyenkor beteszel egy betétet? Átázik ilyenkor a melltartód? Szegénykém... Én sajnos erről nem hallottam se jót se rosszat, a Judit mondta, hogy ez természetes, de az se ijedjen meg akinek nincs szülés előtt ilyen folyása, ez egyénileg változik.
Bocsi csajok, de jöttek hozzánk vendégek, majd még írok.
Puszi.

Mlandi

Kép
Kép
m-l andrea
 
 

 
 

Köszi Marcsi a megnyugtatást. Én is úgy tudtam, hogy ez nem jelent semmi különöset. De gondoltam, hátha valakinél mégis jelentett. Amúgy azt mondta a felkészítős Judit, hogy ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy sok tejcsi lesz szülés után. Állítólag ez is csak amolyan "urban legend"! :) De persze nem bánnám, ha igaz lenne! :wink:

Timi! Látod azt nem is tudtam, hogy nem a Jánosban szültél végül! Hogyhogy???

Andi! Nem nagyon szoktam ilyenkor betétet betenni. Sőt! Én itthon melltartót sem hordok. Persze ez nem biztos hogy okos dolog, mert most bizony nagyobbak a melleim az átlagosnál. lehet, hogy nem ártana, ha hordanám itthon is. De úgy úúútááálom! :)
Azért a szivárgást ne úgy képzeld el, hogy folyamatos! Csak hát folyton törölgetnem kell magamat. Máskor hamarabb abba szokott maradni!?! Na sebaj, nem olyan kellemetlen ez! Erre kell számítani szoptatáskor is!!! :)

fatima
 
 


Fatima, igen-igen én is ilyen urban legendre gondoltam, mint pl a csúcsos has kisfiút jelent meg stb...
de legyen igaz nálad.. :wink:

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Timi, nagyon szépek vagytok !

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Sziasztok.

Most néztem meg Timi a képeket, gyönyörű a kis Réka és Te is iszonyatosan jól nézel ki, millió gratula.
Tornával tartod magad ilyen jól? (nem sértésként írom, de tényleg jól nézel ki)
Képzeljétek itt volt az unokatesóm a fél éves kislányával és felavattuk Esztikém pelenkázóját.
Olyan jó volt látni, hogy egy pici babuci volt benne, és képzeljétek nézegette a falra felragasztott állatkákat. Úgy örültem, legalább tudom, hogy Esztinek is tetszeni fog. :D
Fatima: azt olvastam, hogy ilyenkor jobb ha hordod a melltartót, mert nem engedi elernyedi a cici izmokat, sőt még azt is olvastam (de én ezt már nem bírom csinálni, mert akkor semmire nem lenne időm), hogy naponta 20 percet kéne csak a mellizomerősítéssel foglalkozni. 1 perc is sok most az életemből, nemhogy 20. :D Az is igaz, hogy lusta is vagyok! :oops: :oops:
Fatima és SVS: nagyon szívesen elmennék holnap Veletek, de jön hozzám az egyik barátnőm, aztán 14-re megyek védőnőhöz, utána pedig ctg-re. :oops:
Kíváncsi vagyok nagyon Eszteremre.
Puszi.

Mlandi

Kép
Kép
m-l andrea
 
 


én sem hordtam otthon melltartót. sőt még most sem. uhhhhhhgrrr
kerekpocak
 
 


Kerekpocak: és nem lóg a cicid? Bocsi, de engem mindenki ezzel izélget...Van egy barátnőm, akinek ikrei vannak és most azon gondolkodik, hogy elmegy plasztikáztatni a cicijeit.
Olyan rossz, hogy szoptatás után megereszkedik a cicim. Én meg voltam vele elégedve, amíg kicsi volt, most meg már 3 számmal nagyobb melltartót kell hordanom, mi lesz majd szoptatáskor és főleg mi lesz utána. Para hegyek!!! :shock:

Mlandi

Kép
Kép
m-l andrea
 
 


Hát lehet, hogy neked van igazad Andi! Én is gondoltam már rá, hogy hordom itthon is, mert bizony én is félek attól, hogy milyen lesz majd szoptatás után. Nekem is sokat nőtt amióta babát várok (persze ez nem volt nehéz, mert nagyon kicsi volt :)), és ez nyílván vissza is fog menni szoptatás után. Na akkor biztosan kim leszek nagyon. Mondjuk nem azért mert már nem nagy, hanem azért mert tutira plötty lesz az egész. A striákról már nem is beszélve! :cry: :oops: :x Én amúgy is nagyon hajlamos vagyok rá! De képzeljétek a hasamon egy sem jelent meg! Mondjuk az kenegettem is mindig. A melleimet viszont nem mertem. Én hülye!!!

A pelenkázó felavatásán amúgy mi is túl vagyunk. A hétvégén voltak nálam a barátnőmék, akik hozták a babakocsit. Benedek (a kisfia) 14 hónapos. Ő avatta fel egy büdi kakinak az eltakarításával! :) :lol: Neki az ágy felett körbe-körbe mozgó, zenélő halak tetszettek nagyon. Még azt is mondta, hogy: "te-te" és mutogatott a kiságy felé. Erre az anyja: "Na ne már kisfiam. Otthon bezzeg 4 hónapos korod óta nem vagy hajlandó befeküdni a kiságyadba!"
Vicces, nem???

fatima
 
 


Sziasztok LÁnyok! De jó, hogy rátok találtam :) Meg tudná mondani valaki, hogy kell-e vinnem friss házassági anyakönyvi kivonatot szüléshez? Nekem senki nem mondta eddig, viszont más fórumokon olvasom, hogy kell (nem János kh. fórumokon). Csak hol azt, hogy 30, hol azt, hogy 90 napnál nem régebbit kell vinni a lányoknak. Mikor decemberben pedig "volt szerencsém" 3 hetet eltölteni a jánosban, úgy rémlik a szobatársaim 300 napnál nem régebbit mondtak volna, de teljesen elbizonytalanodtam a "30 és 90 napos információk" után. Szóval gőzöm nincs, hogy most akkor mi van vajon?
beber
 
 


Szia Beber!

Én is úgy tudom, hogy 300 napnál nem régebbit kérnek a Jánosban!

fatima
 
 


Sziasztok.

Beber: 300 napnál nem régebbi kivonat szükséges, nekünk, pont most járt le, úgyhogy be kellett szereznünk egy újat.
Ha nem tudod, Te vagy a párod megszerezni akkor anyukád, apukád is mki tudja kérni, nem kell hozzá meghatalmazás, legalábbis nekünk nem kellett, de önkormányzata válogatja.
TÖK JÓ A VONALZÓD!!!

Mlandi

Kép
Kép
m-l andrea
 
 


Beber: miért voltál bennt decemberben, de csak ha nem titok, akkor válaszolj.

Mlandi

Kép
Kép
m-l andrea
 
 


Sziasztok! Látom ma volt téma az előtej. Nekem már 19 hetesen kezdődött. Volt olyan nap, hogy nem jött, de volt olyan is, hogy igen. A dokim nekem azt mondta, hogy ez teljesen normális.

Edis

Kép
ediske
 
 


Sziasztok csajszik :D

na voltunk tegnap uh-on, lattuk Minit
nagyon edes volt, remek a sulya, a merete, van szaja, orra, ajka, szeme, szep a koponyaja, nagyon szep gyerek a doki szerint
na mi ennyire azert nem lattuk ilyen reszletesen :-)
de eppen szopkodta az ujjat, tehat komfortosan erzi magat a pocimban, ennek nagyon örülünk :-)
hetfön kell menni vervetelre, az eredmeny utan ujabb uh.
sajnos az uh kep, amit ezuttal kaptunk, na azon semmit nem lehet latni..de majd megmutatom azert :-)

persze azt meg nem tudjuk, hogy punis vagy fütyis..talan a legközelebbi vizsgalaton.

csajok, a dokim azt mondta, hogy az eddigi +4-5kg-om az nagyon sok..ez nem esett tul jol, rt en tudom, hogy a felszedett suly 80%a nalam ciciben mutatkozik meg, persze ezt senki nem kerdezte :shock:

gondolom mindenki mas ütemben szed fel magara sulyt, nekem az elejen ugrott meg a merleg, a vedőnő szerint ez tök jo, teljesen normalis..ez mindig igy lsz, hogy a doki es a vedőnő mindig mast fognak mondani? :) mindegy, en jol erzem magamat, de majd kicsit jobban figyelek a csokira..gomboc artur is lehetne a nevem :D

olyan jo volt latni a kis babunkat, izgett-mozgott, csovalta a kis karjat, mintha integetne anyucinak es apucinak. :D

ma nem melozom, rendebe teszem a lakast.aztan ha Laci hazajön, megyünk majd kirandulni.

szep napot mindenkinek!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Niki, húúú de izgi, nagyon szorítok nektek szerdán!!

Réka-baba nagyon-nagyon cukkancs és gyönyörűséges kislány! :wink:

Szép napot mindenkinek, Zsóka :D

KépKép
logi
 
 


[quote="evu"]
írta:
evucsajok, a dokim azt mondta, hogy az eddigi +4-5kg-om az nagyon sok..ez nem esett tul jol, rt en tudom, hogy a felszedett suly 80%a nalam ciciben mutatkozik meg, persze ezt senki nem kerdezte :shock:



Evu, Varga dr. nekem is mindig azt mondta, h. a cukor méreg a gyereknek.. :lol: gondolta, ha rámijeszt, fele annyit eszem. biztos ez van mögötte nálad is. jól beijeszt, aztán vigyázni fogsz jobban, gondolja ő. de legalább figyel rá{tok} !
persze a terhességi cukor meg vérnyomás meg májfunkciók miatt vigyázni kell a súllyal.
átlagban havi 1 kg-t mondanak ideálisnak.. :? , csak győzze az ember tartani, tehát a végére 10-11 kg.
persze alkati kérdés is, ki mennyit kap magára.

mi sosem kaptunk tőle képet !! :cry: ez vmi új szolgáltatás lehet nála? mi mindig videóztuk a monitort, azt ennyi.

Marcsi

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a bókokat :D .


Fatima:Egyrészt tudod én szívbeteg vagyok,és a Szabolcs utca jobban felszerelt kórház ezen a téren,másrészt meg a család barátja ott a kórház igazgató helyettes és Ő intézte nekem ott a legjobb dokikat,hogy nehogy gond legyen.

Kép

Timi
tftimi
 
 


Evu! Ezen a súlygyarapodás cuccon ne izgasd magad! Felesleges!!!

Amikor 16 hetesek voltunk, na én akkor már 4.3 kg "híztam". Ezt még én sem tartottam soknak, hisz eléggé "kevés" súllyal kezdtem neki (47 kg, ami valójában volt szerintem 48 kg is). Aztán beparáztam, mert onnantól 4 hetente híztam 2-3 kg-t egészen a 28. hétig! Akkor voltam 61 kg. Ha kiszámolod én eddigre összehíztam azt, amit a dokik reálisnak tartanak, azaz a 14 kg-t.
Mivel a cukorterhelésem 100%-osan jó lett (4.8 volt lötty előtt és ugyanennyi a lötty után is :arrow: állítólag sosem leszek cukorbeteg), így attól nem tartottam, hogy a kisfiamra lesz veszéllyel a nagy súlygyarapodás, de azért zavart, hogy ennyit felszedtem. Pont jókor jött nálunk a költözködés, mert az új házban még nem üzemel a lift, így naponta minimum 2X fel kell jönnöm a harmadikra. Ez most olyannyira edzésben tart, hogy a 28. hét óta (holnap leszünk 36 hetesek) 1 árvácska kilót híztam!!! :lol: :lol: :lol:

Szóval már túlléptem a "megengedett" súlyt és nyílván a maradék 4 hétben is fogok hízni. Na és???? Akoor mi van??? Csak érzi az én szervezetem, hogy mire van szükségem! :) Ha nem szedtem volna fel ennyit, akkor nagy valószínűséggel előre húzott volna a pocim és állandóan hasra estem volna! :P Na jó, ez vicc volt! :wink: de tényleg érzem, hogy szükség volt rá.

Az én dokim erre nem hárklis, főleg, hogy emellett minden eredményem nagyon jó! Konkrétan jobb a vérképem, mint a terhességem előtt.

na bocsika, hogy ilyen hosszúra sikeredtem, de ezt mindenképpen meg akartam veletek osztani!

fatima
 
 


Marcsi :D

ez megnyugtatott, amit irtal, masreszt en is hasolkeppen gondolom, es tudom, a csokival tenyleg vigyaznom kell, hajlamos vagyok elveszteni a fejmet.
masreszről most voltam setalni egy nagyot, tehat mozogtam :D egyebkent is fontos nekem a mozgas, de ezt tudjatok, hisz faggatoztam mar eleget ezzel kapcsolatban :D
mindenesetre ramijesztett, ugyhogy jol vigyaz rank!

mindig kapunk minden uh alkalmaval egy kis uh kepet tőle, de tenyleg nem sok latszik rajta, megis lelkileg nagyon jot tesz nekünk :D mi is vettünk video kazit, de megint elfelejtettem elrakni, tehat video felvetelünk az nincs meg :(



hetfőn lesz afp vervetel, kb 10 nap mulva eredmeny, aztan ujra uh.

csajszik, fogaszatra a 20. hetig kell elmenni?

milyen szep idő van :D

pusszancs
Vendég
 


Timi! Közben már visszaolvastam egy picit tegnap és beugrott, hogy miért nem a Jánosban szültél végül! :) Az a fő, hogy minden OK volt! És ugye jól emlékszem, hogy a te pici Rékád született közel 4 kg-al!?!

fatima
 
 


Fatima teljesen igazad van :D

na indulok vasalni, mert egy hegy var ram... :shock:
Vendég
 


Sziasztok!

Sajna a súlygyarapodás kérdéshez nem tudok hozzászólni, mert nekem ugyan nem lett jó a terheléses eredményem, ennek ellenére összesen plusz 2 kg-nál tartok! Dokik+ védőnő szerint örüljek neki, én viszont hízni szeretnék!!!!!!!!!!!!!
Szerintem Te se aggódj Evu, ez biztos így van jól!

Na, most meg is nézhettek, íme egy tegnapi fotó! (Jelzem, hogy pocséka fényképarcom! Bocs, ha túl nagy lesz, nem tudtam kisebbíteni!)
Kép pocak

Zsu
svs
 
 


Zsu, Neked is milyen kis helyes, picike pocakod van.
Nekem is hasonló volt és megjegyzem most sem sokkal nagyobb.
De nem is bánom, legalább elbírom magam, nem jöttek ki a viszereim, könnyedén mozgok, stb...
De hogy csak két kg-ot híztál? Úhh, ilyet még nem is hallottam.

Kép
niki30
 
 


tenyleg nagyon ari a pocid Zsu! :D
Vendég
 


Zsu! Remélem már úton vagy a cuki felé! :wink: Majd szóban megdícsérgetlek! :)

Niki drága! Hogy vagytok? Emmácska hogy fogadta a anyg hírt, hogy hamarosan idekint lesz?!? :)

fatima
 
 


Sziasztok.

Evu ne idegeskedj a súly miatt, az a lényeg, hogy Te érezzd magad jól a bőrödben.
svs003: Jó nézel ki, milyen helyes pocid van??? :lol:
Látom neked is van zamioculcasod!!! Nekem képzeld egyik napról a másikra kiszáradt egy-két ág. Nem tudom mitől, pedig átültettem, néha locsolom is (szakkönyv szerint).
Képzeljétek éjjel többször arra keltem fel, hogy a torkomban van a gyomrom, azaz szerintem égett a gyomrom. Olyan rossz volt, állandóan ittam és pisilni jártam. Ma megyek dokihoz megkérdezem Tőle, hogy ilyenkor mi a teendő. Bár van egy tippem.
Tegnap este 9 órakor benyomtam fél pizzát, lehet, hogy nem bírom már???
Csajok, ma nem sokat leszek fennt, mert a felettümnk lakó éppen ma kezdte el a lakás felújítását és iszonyat zajosak, most falat bontanak... kész vagyok. Elmegyek egy kicsit csavarogni.
Puszi.

Mlandi

Kép
Kép
m-l andrea
 
 


Kép

na csajszik, itt van Minike, bemásoltam csak Őt az uh képről :D

nem látszik jól, de mindenkinek van fantáziája :D :D :D
Vendég
 


Andi, szegénykém, akkor tényleg jobb, ha elmenekülsz otthonról. A falbontás iszonyat hanggal jár. Tudom, mert annó az irodánk felett csinálták és majd megőrültünk.
Jó csavizást! Turizzál egy jót! :lol:

Fatima, Zsu, nektek jó randizást! Egyetek valami fincsit a cukiba!

Evu, azért látszik az, látszik az! Kis pindur fejecske és testecske azért szépen kivehető.
Mutogasd csak büszkén!

Fatima, igen, képzeld, épp ma kezdtem Emmát is tréningelni a nagy napra. Elmagyaráztam neki, mi is fog történni jövő hét szerdán, mondtam neki, nem kell megijedni, ott lesz anya és apa és minden rendben lesz. Ezt minden nap erősítem benne is és természetesen magamban is.
Benne van a zabszem a fenekemben és a félsz is.
De majd akkor kedden öntötök belém egy jó nagy adag energiát, ok?!

Kép
niki30
 
 


sziasztok, ismeri vki újvári elemért???
a 28. hétben vagyok, és lehet orvosés kórházváltásra kényszerülök......
és ajánlották nekem őt. milyen? mennyit kér a szülésért?
egy mésik kórház, fő-fő dokijához, járok, most közölte a tarifáját, amit nem tudunk kifizenti. mire közölte, akkor se orvost, se szülésznőt nem választhatok-válthatok náluk....röviden ennyi.....

segítsetek!!!!
dimet
 
 


Niki, ne a zabszem legyen a fenekedben, hanem az öröm a szívedben!!!! Ez fantasztikus!!!! Nem lesz semmi gond, és jó kezekben leszel!!!
Azért ez a nap áttevősdi nem semmi! De csak azért, mert az ember, nem tudja, hogy akkor most melyik nap is? De majd elmesélheted Emmácskának, hogy milyen nehéz is volt eldönteni, hogy melyik nap is legyen az ő kis születésnapja. Reméljük, a doki, azért tologatja, mert a megfelelő szülinapot akarja kiválasztani. A többi csak kamu. :lol: :lol: :lol:

Használd ki ezt a pár napot, pihenj sokat, mert utánna nem nagyon tudsz. Ez a 3 óránkénti készenlét, azért nem semmi 24 órában.
És persze mikor nincs szolgálatban az ember, akkor sem alszik, hanem áll a kiságy felett, és nézi, hogy ez a kis csodameg hogy került ide? Én a mai napig nem értem, hogy minket választott egy ilyen kis tündér!!

Drukkolunk ezerrel!!!!!

Kép

Kép
b79andi
 
 


Andi!

Jól van nah, jól van, persze óriási öröm van a szívemben és még mekkora lesz! Ez tényleg egy csodálatos esemény!

Próbálok pihenni, bár már sokszor fél 5-kor megébredek és virrasztok és csak jár az agyam, kattogok, hogy lesz, mint lesz....

Ez tényleg olyan hihetetlen, hogy valaki minket választ szülőnek. Hozzánk akar érkezni.
Én is biztos hónapokig rá fogok csodálkozni, hogy ő a miénk és csak gyönyörködni fogok benne. :lol:

Kép
niki30
 
 


http://www.sote.hu/intezetek/munkatarsa ... mp_id=1406

Dimet, en nem ismerem, de talaltam neked elerhetöseget töle, ha itt nem ismerne senki :D
Vendég
 


köszike, ezt én is megtaláltam :)
dimet
 
 


Sziasztok,

egy kistesó ürügyén becsatlakoznék a csapatba társalogni :D

Mindkét gyerkőcöt a Jánosban szültem, csak más-más dokiknál, és Lacus császáros volt, Virág pedig "rendesen" született. Így már sok mindent kipróbáltunk... :shock:

Látom, sokan a finishben, nagy drukkok nektek, ez már nagyon izgi! :D

Doreen

Kép
Kép
Kép
doreen
 
 


Szia Doreen!

kiknel szültel? es milyenek a tapasztalataid?

pusszancs
Vendég
 


Sziasztok, újra itthon vagyok!

Köszi a bókokat, úgy látszik, a kislányom szeret kis helyen összegömbölyödni és neki ez a pociméret kényemes!

Tök jó volt találkozni Fatimával, olyan jó lenne, ha a többieket, titeket is megismerhetnélek egyszer!
Bűnöztem, megettem egy meggyes pitét, szép nagyot, pedig nekem diétáznom kéne!!!! Most persze lelkiismeret-furdim van!

Evu: Minike nagyon helyes, gratula!!!!!

Niki: Hiszel az asztrológiában??? Ha jól tudom az aszcenedens függ a születés pontos idejétől, nem?

Andi: zamioculcasod?? Így hívják a növényemet? Én hetente kinyírok egy virágot, ez még bírja, de sajnos nem merek/ tudok tippet adni a gondozásával kapcsolatban!

Zsu
svs
 
 


Úgy látszik ilyen növénye mindenkinek van.
Ez elég igénytelen növény, már ami a gondozását illeti.
Nem túl vízigényes. Nekem szépen megél.

Zsu, asztrológia? Hát én mindenre nyitott vagyok, és azt gondolom, hogy ebben is lehet valami, ki milyen csillagjegy alá születik. De nem vagyok egy megrögzött, fanatikus, két lábbal a föld felett járó valaki.

Kép
niki30
 
 


Doreen üdvözlet itt a topicban!
Remélem csak pozitív tapasztalatokkal tudsz szolgálni. :)

Kép
niki30
 
 


Na, csak azért kérdezem az asztrológiát, mert nálatok itt variál a dki az időponttal, és akkor vajon ml lesz a gyerkőc aszcendenségel? Vajon számít, hogy Ő mikor akart volna megszületni, vagy így is érvényes lesz rá az, ahogy majd alakul?

Zsu
svs
 
 


Hogy ő mikor akar megszületni, ebben az esetben sajnos nem fogom megtudni. Hacsak nem jön előbb.
Talán a doki is csak a legmegfelelőbb időpontot keresgéli Emma számára. :D

Kép
niki30
 
 


Nehogy félreérts, a doki biztos a legjobb tudása szerint dönt!!!! :lol:
Csak olyan vicces, hogy akkor hogy is van ez az asztrológia dolog! Fatimával beszélgettünk, mondta, h szerinte már a fogantatás pillanatában eldől a sorsunk. Van, aki az asztrológiában hisz, ami ilyen szempontból szerintem sántít, hiszen a progr. császárt nyilván nem ismerték mindig, nem? :?: :?:
Én speciel egyikben sem igazán hiszek, csak ezek az "érdekességek" fúrják az oldalamat!!! :wink: !

Zsu
svs
 
 


Hát igen.
Talán az égiek is azt akarják, hogy Emma programozottan jöjjön a világra :lol: Ez is előre meg lett írva, csak még a doki sakkozik, hogy melyik időpont a legideálisabb. :lol:

Na megyek, sétálok egyet a turi felé, ami itt van egy köpésre.
Legalább valami célja is legyen annak a sétának.
:)
Vajon Andi csavarog még? Biztosan. Nem bír a seggén maradni :lol: :lol:

Kép
niki30
 
 


Biztosan így volt, csak mi ezt talán nem érthetjük! :lol:
OK, jó sétálást!

Zsu
svs
 
 


Köszi a 300 napos infót, akkor intézzük is! Andrea, nem titok miért voltam benn, persze. 12. hétben vérezgetni kezdtem, itthon kellett feküdnöm, de aztán elöntött a vér és akkor kh-ba kellett vonulnom. De már csak rossz emlék hál' istennek. A lepény elérte a méhszájat és vérzett, amiből lett egy "szép" nagy 10 centis vérömlenyem. 5 hét alatt sikerült végülis abbahagynia vérzést, azóta minden OK. De mint mindennek így utólag látom, hogy ennek is megvolt az értelme (kerestem valami jót is a rosszban), megismertem nagyjából a dokikat és választottam is kettőt arra az esetre ha az enyém nem tudna ott lenni (mert az enyém csak hétvégén és csütörtökön tud "szülni", Dévai-egyéb időpontokban a meddőségi klinikáján van) és most valamikor majd kiválasztjuk Dévaival, hogy melyik legyen arra az esetre ha ő nem tud jönni mikor itt a nagy nap :)
beber
 
 


Össze is rakom a kórházi "menetfelszerelésemet". Gondolom a szülőszobára papucsot kell bevinni, betétet meg mit még? Én még a szülőszobán sem voltam. Jól láttam ugye, hogy vajúdás alatt lehet kint sétálgatni, lépcsőzni, stb.? Mert velem a szülésnél anyukám lesz bent, a férjemet száműzöm a folyosóra, de így ha kimehetek akkor még együtt is lehetünk a vajúdás alatt. Vagy nem? És mennyi idő után engednek haza ha minden OK? Decemberben még 4 illetve császár után 5 nap volt, de azt mondta a dokim, hogy mostár hamar kitesznek, illetve 8 ágyas lett az 5 ágyas szülőszaba, az azért paravánokkal gondolom el van választva vagy, hogy van? Nem izgulok a szülés miatt és nagyon várom, de ha már rátok találtam akkor biztos tudtok nekem egy-két tanácsot adni, úgy látom sokan már nagyon rutinosak vagytok :) Köszi előre is!
beber
 
 


Beber, pontosan mit szeretnél tudni?

Keddenként 17:00-tól szülésfelkészítő előadást tart egy szülésznő különböző témákban. Szerintem érdemes ezeken részt venni. Még úgyis van időd.
De ha van valami konkrét, amit tudni szeretnél, akkor kérdezz csak.

Örülök, hogy már rendben vagytok a babáddal.

Kép
niki30
 
 


Sziasztok!

Niki! Emmácska ezek szerint úgy néz ki, hogy ikrek lesz. Akkor sok jó tulajdonsága is lesz pl. barátkozó, beszédes, kreatív :-) A doki biztosan jó időpontot adott neked, szerintem sokkal jobb, ha kevés műtéte van amikor világra segíti a babátokat. Kedden van a kórházi napja és ezek szerint akkor sok a betege. Igy viszont gondolom csak te leszel előjegyezve és jobban tud rátok koncentrálni. És Emmácska biztosan nagyon jól van, ha csak így tologatja egy nappal! Ez jó hír!


Timi: nagyon helyes vagy a képen amit feltettél és a kislányod is hasonlóan! Biztos nagyon jól mutattok séta közben. Ilyenkor irigylem a lányos anyukákat :-)

Zsu: azta milyen szép kerek pocid van és milyen vékony vagy! Hátulról aztán nem is látszódhat, hogy babát vársz.

Beber: nem tudsz elmenni a kórházba a szüléselőkészítőre? Keddenként van 5-kor a könyvtárszobában. Érdemes, mert mindent megtudsz ami fontos. De szívesen elmondjuk neked mi is. A 4-5 nap még aktuális, legalábbis 3 hete még az volt. A szülőszobán függöny választja el, de egyáltalán nem zavaró, hogy más is ott van. Észre sem fogod venni vagy meghatódsz te is ha hallod, hogy felsír más babája. Én így voltam evvel. Megkérdezhetem, hogy miért nem a férjed lesz benn?

Na most ennyi időm volt. Benike már enni akar.
Puszi Mindenkinek

Viki

Kép
viky30
 
 


Sziasztok.

Megjöttem, de sajnos nem sokáig tudok maradni, mert mennem kell a szüleimhez.
Szóval egész nap csavarogtam, sajnos nem bírtam ki és a turiba vettem egy-két dolgot még Eszternek.
Elmenetem a védőnőmhöz, ahol 2 órát diskuráltunk erről-arról. Majd elmentem a nődokimhoz, és ctg-tünk egyet, olyan jó volt hallani a kis szívdobogását!! :D Majdnem elpityeregtem magam...
Evu: nagyon szép kerek fejecskéje van Mininek!!! :D
Beber: üdv köztünk, érdemes elmenni a szülés felskészítőre, ott kapsz egy nyomtatványt, hogy mit kell bevinni a kórházba. Ha nem akarsz már menni, szólj, átküldöm neked. Merre laksz? Csak nagy vonalakban írd meg... vagy priviben.
Puszi csajszik, én legközelebb holnap este vagyok gép előtt.

Mlandi

Kép
Kép
m-l andrea
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?