Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

2 napja szinte egész nap kemény a hasam. Remélem még kihuzom ezt a pár napot. Alig birom bevinni a csajszit a bölcsibe, mert máris fáj a hasam. Pedig csak 10 perc séta. a csiga is megelözne olyan tempoba megyünk.

A nassolás ellen, kérjétek meg a férjeteket, gyerekeket, hogy dugják el valahova. Ha nem találtok semmit akkor nem is esztek belöle. Talán ez beválik. Bár akkor vásárolni se mennyetek mert ott sok mindent találni és ha már ott vagy az is elfér a kosárban. :D

Kérdés: Vett valaki hordozó kendöt? Vagy akar venni? És milyet, milyen márkát? Újjat vagy használtat? Én nagyon gondolkodok rajta. Mert babakocsival és egy kicsi lánnyal BKV-zni elég nehézkes.

A privát üzenetre nekem is hibát ír.

Most ennyi. Krisztina

Kép

Kép
vagika
 
 


na csak gyorsan:
-tegnap a sparban előre engedtek 2en mert babakocsival voltam
-ma 1 lány és 1 fiú ajánlotta fel h segít a buszon
-visszafelé átadták a helyüket + segítettek a villamoson
- a mammutban délelőtt a kávézóban direkt felállt egy pár mert az ő asztaluknál kényelmesebb volt nekem + a barátnőmnek a babakocsikkal.

én élek más bolygón?????????????
kerekpocak
 
 


direkt figyeltem ugye... és ez csak az elmúlt 2 db nap...de velünk MINDIG ez van.
kerekpocak
 
 

 
 

[quote="kerekpocak"]
írta:
kerekpocak
én élek más bolygón?????????????


Igen! vagy csak a kisugárzásod??!! 8) :wink:

Sajnos nekem 70% udvariatlanság, 30% segítőkészség... :( :( :( Azóta lehet, h sok minden változott... :roll: :shock: :oops: :?, vagy csak a környék??
mazsolák
 
 


Sniki, megkaptad a privimet?? :shock: :shock: :)

Fatima, merre jársz? Pocis kép? :D

Krisztina, nekem nincs kendőm, de barátnőim, akiknek volt, ők nagyon dícsérték! :D (nekem kengurum volt, de ha már súlyosabb volt a baba,ill hosszabb távot mentem, akkor fájt a hátam. :? )

Szilvi, "taktika-praktika " sajna nincsen. én most sajnos a "grízgaluska leves" korszakomat élem, ugyanis ez azon ritka kaják egyike, amit meg tudok enni. :roll: :oops: :? 8)

na megyek apát ápolni, mert megfázott, amikor kint volt a parkban a fiúkkal. :oops: :?
mazsolák
 
 


kendő/kenguru: nekünk kengurunk van. samu 3450nel született. 2 hónap múlva 6 4 hónaposan már 7.5 kiló volt... szal vagy 2x ha volt is benne.... leszakadt a hátam ha cipeltem, még amikor 4 kilós volt akkor is. nálunk a babakocsi vált be.
kerekpocak
 
 


Sziasztok!
nekem volt kengurum és kendőm is.
Kengurut nem bírtam, leszakadt a hátam :( .
Kendő(erszény) kényelmesebb volt, de azt meg Marci nem csípte valahogy :roll: .
itt Marci 5 hónapos:
Kép

Edu írta:"Sajnos nekem 70% udvariatlanság, 30% segítőkészség... Azóta lehet, h sok minden változott... , vagy csak a környék?"----sajna nekem is ilyen arányúak a tapasztalataim :(

puszi

KépKép
logi
 
 


Sziasztok Csajok!

Bocsi az újabb eltűnésért, de most hogy az utolsó hónapba léptem a dolgozó nők körében, tök sok mindent kell lezárnom, hogy nyugodt lelkiismerettel hagyjak itt majd mindent. :)

Velünk minden OK amúgy.
Hihetetlen, hogy mennyire telik az idő és lassan itt a nyár.
Már alig várjuk, hogy hárman legyünk!!! :D

Ja! Tudom, hogy elvileg 'tartozom' egy pocis képpel, de attól tartok, hogy ezt továbbra is nélkülöznötök kell. :(
A férjem kérésére nem fogok magamról feltenni képet, de ha végre csinálunk 1-2 jót, akkor majd az iwiw-re teszek fel és akkor ott megnézhettek! :wink:

Mindenkinek puszi és jó egészséget!

F.

fatima
 
 


Sziasztok!

Csak extra sebes tempóban tudtam végigolvasni a legújabb hozzászólásokat, ui Ákost pont a névnapja estéjétől kínozza vmelyik fogacska. annyira rosszul volt tegnapelőtt este, h kénytelenek voltunk kihívni az ügyeletet :cry:

edus, a priviket én sem kapom meg, hibaüzenetet ír ki. ha az aol-os mail nem megy, akkor légy'szi küldd a stellina80@citromail.hu -ra !!!!

nekünk nandu féle kendőnk volt, amiben összesen kétszer volt ákos. nem igazán tetszett neki ez a fajta móka. de remélhetőleg szabinál már jobban bevállik, mert 2 kisgyerköc esetében nagyon áldásos tud lenni ez a találmány :lol:

most rohannom kell!!!

puszi
niki
Vendég
 


Fatima mi a kül. a babanet és az iwiw között???? amúgy tehetnél fel úgy is képet, h csak a pocid látszik. na? :lol: :lol:
kerekpocak
 
 


Zsófi!
Az iwiw-en csak azok néznek meg, akik célzottan rám keresnek vagy ismernek. Itt meg mindenki, aki ide látogat. Nem is kell regisztráltnak lennie. Ki tudja hány pszicho olvas és néz itt bennünket!?!

Lehet, hogy csak mi vagyunk ilyen 'bogarasak', de nyugodtabb vagyok, ha nem bámul mindenféle ember.

Amúgy meg úgyis talizunk és akkor mindenki jól megnézhet magának! :D :wink: :D

F.

fatima
 
 


Vagika! nekünk is van nandu kendőnk, csak az a baj, hogy még csak egyszer próbáltuk ki, mindig eldöntöm, hogy majd akkor most, aztán mindig nyer a babakocsi, de szerintem ki fogjuk még használni....vagyis remélem :) :) :)

Fatima, akkor Tarek képeket sem fogunk itt látni???? :( :( :(
mangó
 
 


fatima: hmm. persze mindenki másképp....stb
kerekpocak
 
 


amúgy sztem a regisztráció nem nagyon véd meg, elmebetegek is regisztrálhatnak... itt még a teljes neved sincs fent... az iwiwen igen. és levághatod a fejedet a képről. amúgy meg ha kéjenc vadbarmok terhes anyákon akarnak élvezkedni, nem hiszem h pont ezt a topikot szemelnék ki. elég uncsi.. semmi pucér pocakos fotó...

de ha tarekpapa ezt kérte akkor naná, h respect.
kerekpocak
 
 


sziasztok,

Mariann nagyon csendben vagy !!
:?: :?: :?: :?: :?: :?:

kenguru\hordozókendő téma: nekünk kengurunk van, nem használtuk gyakran, de ha igen, akkor nagyon jól jött. amúgy Laura még mindig belefér, mert csak 7,5 kg.
szóval pl. hirtelen ötlettől vezérelve, és nem aktuális babakocsizással egybekötve jól jött:
leugrani egy kg kenyérért a sarokra, vagy a kocsimba hagytam vmit és leszaladni érte, v.újságért menni 2 házzal arrébb otthonról v. ilyesmi.
ez nekünk egyszerüübb volt, mint előtuszakolni a tárolóból a babakocsit.

Laura csak onnantól szerette, amikor már tudta tartani a fejét,és nem fáradt el a nyaka, kb.2 hónapos korától. előtte szenvedett benne.

Marcsi

Marcsi

KépKép
alon
 
 


szóval hosszabbtávra, nagy sétákra nekünk is babakocsi, de kis kiruccanásokra nagyon jól jött a kenguru, mai napig szeretjük.

Marcsi

KépKép
alon
 
 


SZAISZTOK,


SZÜLT MÁR VALKI NÁLATOK Lintner profeszornál?
feichttimi
 
 


Lányok lenne egy kérdésem.
Hogy is kérdezzem.
Szóval ez a pénz dolog az orvosnak. Meg a szülésznőnek. Mennyi? Mikor? És megkérdezi előtte az ember? Szívesen várom akár priviben is a javaslatokat.
Én az ilyenekben tök tudok bénázni.
Segítsetek!!!!!Pleas!!!!!!!!!!

Köszönöm
Niki

Kép
niki30
 
 


Szia Niki!

Elég kényes témát hoztál fel. Ez a nyílt titok kategória. Mi megkérdeztünk a dokibát és őszintén válaszolt. A szülésznőt is kérdeztem, ő azt mondta, hogy erről nem beszélünk, de csak kinyomoztam. :D
A tapasztalat az, hogy amennyi a vizitdíj , annak a tízszerese. / na nem a kormány által bevezetettre gondolok/. :evil: Nálunk valamivel kevesebb. Függ attól is, hogy milyen címen fut a doki: orvos főorvos stb…… :shock:
Majd 14 éve egy jobb babakocsi ára volt a profnál, tehát 15 e Ft, de az akkori betegtársaim szerint olcsón megúsztam. Akkor a vizitdíj 2 e Ft volt. :idea:
Most egy felső középkategóriás babakocsiért már világra segítik a gyermeket. Ugye van 150-160 e Ft-os babakocsi is, de az már a luxus kategória. Legalábbis Csillikéknél. :?
Tyű, már megint túlbonyolítottam!!! :oops: :oops: :oops: :oops:
A korrekt válasz megy priviben! :D

Edus: Apán adjál sok-sok gyógy puszit!!Az mindig segít! Jobbulást neki! :wink:

Puszi!

Kép
Kép
Kép
Szilvi
csillik szilvi
 
 


Edus: Természetesen: Apának adjál sok gyógy puszit! :oops:

Kép
Kép
Kép
Szilvi
csillik szilvi
 
 


Szilvi, köszi szépen!

Kép
niki30
 
 


Lányok, ha valakinek van kedve most csatlakozni... kedden megyünk Fatimával a szülésfelkészítőre a kórházba.
Így akkor tudnánk találkozni is :)

Kép
niki30
 
 


MARIANN???? :roll: :shock: :roll: :wink: :wink: :idea:

KépKép
logi
 
 


Fatima: küldtem neked privit! :D
Niki: Ha megszülök addig, gyertek be hozzám! :lol:
Mariann szerintem már túl van rajta! :D :D :D Küldött valaki még privit, mert 2 értesítőt kaptam, de csak 1 privit tudtam elovasni! :evil:

Puszi

Kép
Kép
Kép
Szilvi
csillik szilvi
 
 


Én küldtem Szilvi!

Figyi, ha tudsz majd értesíteni minket itt a babaneten a fejleményekről, akkor tuti benézünk hozzátok. Oké?

Kép
niki30
 
 


Hello Csajok!

Szilvi - Én is küldtem neked privit (válasz a te prividre).

Tényleg! Hátha addig kibújik Ákos! Akkor meglátogatunk!!!

F.

fatima
 
 


Megjöttünk...

Aki egy rossz szót mer szólni a János Kórházról... :)

******************
Mariann

KépKép
g2 mariann
 
 


Isten hozott Marci baba!

Sok boldogságot az Anyukájának és az Apukájának is!

Puszi

Panni

Kép Kép
panni_30
 
 


:) Köszi, Panni!


Nagyon szépen köszönjük a sok drukkot és érdeklődést! Minden kismaminak hasonlóan boldogságos érzéseket kívánok hamarosan!

******************
Mariann

KépKép
g2 mariann
 
 


Mariann, remélem mesélsz!!!!
Gratulálunk!
Marci isten hozott a nagyvilágban! :D :D :D :D :D :D

Kép
niki30
 
 


JUJ DE JÓÓÓÓÓ, GRATULÁLOK AZ EGÉSZ CSALÁDNAK!!
GYÖNYÖRŰ A KIS MARCI!!! MEKKORA SÚLLYAL SZÜLETETT??
HA LESZ EGY KIS IDŐD, ÍRD LE HOGY PÖRÖGTEK FEL AZ ESEMÉNEK!!
AZTAMINDENIT :D :) :P :wink: :wink: :wink:

Kép

KépKép
logi
 
 


Mariann!

Tiszta szívből GRATULÁLOK! Édes kicsi Marci gyönyörűvagy!
Minden jót kívánok az egész családnak!

Kép
Kép
Kép
Szilvi
csillik szilvi
 
 


Most csak azt tudom mondani, hogy minden csodálatos volt. Ha majd lemegyek hipnózisba, egy kicsit máshogy fogom lefesteni a hétfőn reggel történteket, de ez kit érdekel???

Röviden csak annyi, hogy Marci 3500 g-mal, 54 cm-rel született hétfő délelőtt 10.05-kor. Vasárnap este kezdődtek a fájások, és kicsit érdekesen jött a vliágra a pici, mert az egyik kezének is egyből ki kellett bújnia a fejecskével együtt. Így egy kicsit sokat és nagyot kellett nyomni, de ez csak egy apró mellékinformáció... Aznap még nagyon kába voltam, de utána kinyílt a világ... és most itt szuszog a kiságyban. :)

******************
Mariann

KépKép
g2 mariann
 
 


[color=red]GRATULÁLOK MARCIHOZ!!!!!!!!!!!!!!![/color]
kerekpocak
 
 


GRATULÁLOK MARCIHOZ!!!!!!!!!!!!!!!
kerekpocak
 
 


na ez így már mindjárt más....
kerekpocak
 
 


Jajj istenem, de jó lehet!
A kis pindur itt van köztünk, megérkezett!

SOK BOLDOGSÁGOT NEKTEK!

Kép
niki30
 
 


De jó Marci vonalzója: 4 napos :wink: :D :) ez aztán a kor :lol:

KépKép
logi
 
 


Gyorsan átolvastalak Titeket, és örömmel látom,h bővült a csapat! :D :D

ISTEN HOZOTT KICSI MARCI!!!!!!!!!!!HATALMAS GRATULA ANYÁNAK ÉS APÁNAK, AZ ÚJDONSÜLT CSALÁDNAK! ANYÁNAK+NEKED SOK SOK FINOM TEJCSIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!ÉS NYUGODT ÉJSZAKÁKAT!!!!!!!!!!! :D :D :D

Mariann, ki volt a dokid, sajna már elfelejtettem, bocsi a szita agyamért. És ha jól emlékszem, időben érkezett a kicsi Marci?! Hallottam már ilyen "szalutálva" születésről.. :roll: :oops: :shock: 8) :wink:

Mindnekinek pusszok, vigyázzatok Magatokra, még megpróbálok jönni, csak most egyedül vagyok a tökikkel. :)

SNki, köszönöm a meghívást! :D

Szilvi!köszönöm! Gyógypuszit átadom, de sajna megfertőzött apa minket is zsombesszal. :oops: :? 8)
mazsolák
 
 


Meglepetés!

Kép

Egy nagyon régi tarozás! :oops: :oops: 8) Remélem látható, mert nincs szkennerünk... :)


Szilvi, ha lesz időm, válaszolok! :D

Addig is pusszok Mindnekinek, és Vigyázzatok nagyon Magatokra! :D :D
mazsolák
 
 


na még annyit, aztán tényleg nem vagyok... :oops: :oops: 8) :wink:
Mariann,nagyon klassz Marci vonalzója! Csudahelyes, és annyira édes, h "4 napos"! :D :D :D
mazsolák
 
 


Edus, de jó ez a kis felvétel :D
Az első fotó :lol:

Kép
niki30
 
 


Niki, köszi!!! :D :D :D

Közben próbálgattam vmit kihozni a fotókból, így most bepótolom az elmaradásomat felétek (még több meglepi 8) :wink: ):

Kép

Kép

Kép

Kép

Itt ébresztették fel, és nagyon nem tetszett a Drágámnak, nagyon fogta a kis buksiját :oops: 8) :wink:

Kép
mazsolák
 
 


Jajj, de jól lehet látni azért!
:)

Kép
niki30
 
 


Sziasztok Kismamak es Leendo kismamak!

En ma tudtam meg hogy terhes vagyok :) nagy az orom. Az orvosom Dr. Kaszas Tibor a Janos korhazba van ezert valoszinu en is ott fogok szulni... Elso gyerek tehat teljes tapasztalatlansag, a korhazba meg ma voltam eloszor. Szoval barmi info amit jo tudni
nagy segitseg lenne. Ismeri valaki az orvost? Mire kell odafigyelni?

Minden segitseget koszonok... :D
cica_1
 
 


MARIANN!

NAGYON NAGYON ÖRÜLÖK, HOGY MEGSZÜLETETT DRÁGA PICI MARCI!!!! :D
JAJ, DE NAGYON GYÖNYÖRŰ! :D :D :D
MESÉLJ MAJD HA LESZ EGY KIS SZUSSZANÁSOD! MILYEN VOLT A SZÜLÉS, SOKÁIG VAJÚDTÁL, VAN TEJECSKE ELÉG STB STB STB????
KÍVÁNOK NEKTEK SOK ÖRÖMÖT, BOLDOGSÁGOT ÉS MINDEN SZÉPET ÉS JÓT!

Puszi, Julcsi

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
kisjulcsi
 
 


Szilvi!
Már ti is nagyon a finisben vagytok! Szorítok, jelentkezz majd!

Ifjabb pocisok! Szülésfelkészítő??? De jó is volt! Nagyon élvezni fogjátok!

Puszi mindenkinek!
J.

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
kisjulcsi
 
 


Cica, szívből gratulálok a terhességedhez! :lol:
Elhiszem, hogy nagy az öröm, ez így van rendjén!
Itt biztos tud majd valaki felvilágosítást adni Kaszás dokiról, mert van akinek szintén ő az orvosa.
Én is az első babámat várom, szóval nem sok tapasztalatom van. A kórházról már volt párszor szó, csak vissza kell keresni a beszélgetéseket (tudom nem egyszerű).
A kórházban van szülésfelkészítő, ahol biztos sok hasznos infóhoz lehet jutni. Mi jövő héten megyünk először. Majd úgyis nyomom az infót, hogy milyen.
A terhességgel kapcsolatban pedig ha bármi kérdésed van, itt biztos kapsz majd segítséget valakitől. :wink:

Jó gömbölyödést kívánok!

Niki

Kép
niki30
 
 


Cica! :D
Gratulálok a picibabóhoz! MEnnyi idős a Drága? Minden rendben?
Fatimának is a Kaszás a dokija, kérdezt őt, szerintem csak jókat fog mondani, nyugi!

Fatima! :D
Egyébként még mindig dolgozol??? Most már ideje lenne azért pihizni!!! Alig "hallok" rólad, olyan eltűnőben vagy? Tarek körül minden rendben?

Niki/ SNiki! :D
Nálatok is minden ok? Ákoska jól van? És a picúrok?

A pénz kérdésről csak annyit, hogy általában tényleg az járja, hogy a vizitdíj tízszerese, de azt azért megnyomja, hogy főorvos v. orvos, hétvége v. munkanap, éjszaka v. munkaidő stb. Szal ezek a plusszok.

Figyelmességről.
Nekem összesen 4x(!) adták át a helyet bkv-n, pedig én szinte minden nap utazgattam, lótottam-futottam, igaz kabátos korszak volt, de azért igencsak látszott! Zsófi! Lehet, hogy tényleg másik bolygóról beszélünk! :wink:

Jó pocakosodást mindenkinek!

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
kisjulcsi
 
 


Niki! Egyszerre írtunk! :D

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
kisjulcsi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?