Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Zafír! Ugye jössz a jó hírekkel?:)

Barikám! Remélem, ma már otthonról jelentkezel:)

Rencsike! Csatlakozom Agárhoz, Vass doki biztosan számolt a lehetőséggel, úgyhogy ne aggódj. Nekünk 3. próbálkozásunk lesz, és nálunk mindkét oldalon vannak gondok, sajna, és nem is vagyunk tizenévesek. De remélem, hogy három a magyar igazság.

Ölelés mindenkinek!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszönöm mindenkinek,h szorítottatok!

Most csak egy gyorsra jöttem,h szóljak, itthon vagyunk, minden OK :lol: amint "kipihentem" magam jövök majd bővebben is!

Zafír, remélem jó hírekkel jössz majd!+++++++++++++++

Pusza

bari6
 
 


Bariiiiiiiiiiiiii! Szuper, pihenj sokat! :)

A laptetőm mindenkié, aki hisz benne és szüksége van rá!

Stefi ideért, szerintem üzenni fog :)
íxb
xcccccccccccccccccccjéooooom98l no9999999i nuuuuuuuu gt 8u7rfigv

na, enni, P!
oroszagár
 
 

 
 

Bari! Örülök,hogy minden rendben. De miért is lett volna másként. Jó helyük van még odabent. Pihenj,mert a kórházat tényleg ki kell pihenni! :)

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Bari! Örülök,hogy minden rendben. De miért is lett volna másként. Jó helyük van még odabent. Pihenj,mert a kórházat tényleg ki kell pihenni! :)

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Zafir! Nagy drukk holnapra. ++++++++++
Nagyon várlak a jó hírekkel. Telefonról írtam,látom kétszer is sikerült elküldenem az előzőt. Nekem nincsenek jó híreim. A tüszők szépen nőnek,de a hormonszintem a béka segge alatt. (a doktornőt idézve) Remélhetőleg a 20 milis kibírja péntekig,talán akkor meglesz a punkció.

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Bariiiiii! Örülünk, hogy jöttél!

Agnyes! mennek a drukkok, hogy minden OK legyen a punkcióra. Hajrá 20 milis!

Agár! Nahát, köszönjük Stefinek a hozzászólást. Rátapintott a lényegre:)))

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Zafir! Nagyon várunk! Drukkolok!+++++

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Sziasztok!

Végre vissza tudtalak olvasni Titeket és csak pillogok, hogy mi minden történt!

Bari, nagyon ügyes legyél most! Pihenj sokat és tarts be minden utasítást, amit adott az orvos! Ha lesz időd, írj bővebben, hogy mi volt a kórházban és, hogy egyáltalán mitől volt a fájás! A bébik nagyon cukik, a képen is látszik, hogy Ők még nem akarnak kibújni! A pocakod meg egyszerűen csodálatos! A Baribabaszobáról én is várom nagyon a képet!

Zafír, én is csak halkan jegyzem meg, hogy nagyon örülök és szorítok, hogy most már végre minden a legnagyobb rendben legyen! Jelentkezz, ha tudsz már valamit!

Agnyes, nagyon szurkolok a 20 mm-es tüszőcskének! Te is írj, hogy mi a helyzet!

Zsóka, sajnálom a történteket! Volt már vérzésed? Tudod már, hogy mi a következő lépés?

Brogoka, Rencsikee, üdv itt a topicban! Remélem, mindkettőtöknek könnyen megy majd a kezelés és sikerrel jártok!

Agár, Dóri, édesek a gyerekek, megnéztem a facebookon! Nagyon szupi lehet, amikor így összejön az "ikerbanda"! Egyszer én is szívesen részt vennék egy ilyen találkán a saját gyerekeimmel!

Süti, a boltban minden oké? Majd megnézem a facebookon (gondolom fent van), hogy hol vagytok helyileg, mert én most minden nap bent vagyok Pesten és egyszer találkozhatnánk, ha mindkettőnknek jó!

Etus, látom nagyon el vagy havazva, alig jársz Te is itt! Jól vagy?

Velünk nem igazán történik semmi említésre méltó. Várom a vérzést, hogy utána mehessünk vissza a Cirisbe. Már elkezdtem egy kicsit izgulni, mert szombatra vártam és még nem jött meg. Már azon jár az agyam, hogy mivel a stimulációs injekciók felgyorsították az endometriózis növekedését, esetleg tönkre is tette a maradék petefészek állományt is és azért nem jön meg!? Én már csak ilyen izgulós természet vagyok! Azért aggaszt igazán, mert ugyan még csak 3 napja késik, de semmilyen előjele nincs, hogy meg akarna jönni. A stimu után volt még egy vérzés, ami nagyon pontos volt, de előtte már 4 nappal megvoltak a szokásos jelek, most viszont semmi.
Decemberre terveztük a következő próbálkozást, de ezek szerint mi is a januári csapat táborát fogjuk képviselni, mert nem biztos, hogy már belekezdünk decemberben.
Az oltással kapcsolatban annyit, hogy nekem még soha egy orvos sem mondta, hogy oltassam be magam, ellenben nem is kérdeztem még senkitől. Én alapból nem szeretném az oltást, és ha nem kérdezek, akkor senki nem mondja és én maradok ebben az állapotban.
Sajnos nem sok időm van az írásra, de igyekszem minél többször jönni. Elég sok a munka és céges szinten is készülünk már a karácsonyra, így most folyton van mit csinálnom!

Puszilok mindenkit és mindenkinek drukkok és kitartás (persze csak akinek szüksége van rá!

Ölelés

Babácska
babácska82
 
 


Zafííííír! Hol vagy? Nagyon várunk! Remélem minden OK.

Babácska! Akkor üdv a januáriak táborában:)
Én ma megkaptam az influenza oltást. Eddig soha nem kaptam még, de most bevállaltam, mert január-február a legfrekventáltabb hónap ebből a szempontból és egy korai terhességben nem szerencsés egy fertőzés, legalábbis Vass doktor szerint. A barátnőmnek kifejezetten mondta, hogy kérjen.

Mi is nagyban készülünk a karácsonyra, úgyhogy nálam is totál elhavazás van. Ti mivel foglalkoztok?

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Süti, küldtem privit!

Babácska
babácska82
 
 


Sziasztok,

Bari, szuper, hogy kiengedtek és minden oké, ne tessék minket ijesztgetni! :)
Hogy vagytok?

Agnyes, hajrá tüszőcskék és hormonszint!!!! Mindjárt itt a péntek!!! DRUKKÖZÖN!! Hajráááá!

Köszi a drukkokat mindenkinek!!! Olyan aranyosak vagytok! Kérek még a köv. három hétben is :) Akkor lesz a következő uhunk.
Tegnap voltunk dokinál, későn végeztem, már azért nem jelentkeztem be.
Egyenlőre ott tartunk, hogy most már azonnal láttuk a petezsákot, nem kellett keresgetni, nőtt is, megnéztük a m.ny.hártyát, 15-ös, sárgatest van, progi szintem kezdő kisterhességnek megfelelő. Szikhólyagot láttunk. Szóval minden jel arra utal, hogy ez egy új terhesség, kb. 4+2. Még azért hitetlenkedünk és értetlenkedünk kicsit, a dokim is sorolta, hogy mik a látható jelek, tények, és hogy ez nem az előző problémából adódik, tehát új babó :). Mondta, hogy ilyet még csak egyet látott a praxisa alatt, hogy missed ab után egyből jön a babó. Hááát. Én bizakodok. Legközelebb 3 hét múlva kell menni, jövő héten meg elutazunk 2 hétre, kaptunk a családtól egy utazást, hogy kiheverjük a szeptemberi traumát, de úgy tűnik, hogy oda már hármasban utazunk :lol: :lol: :D

Pocaksimik, ölelés, drukkok!!!
zzafir75
 
 


Zafír, micsoda jó híreket hoztál! Még a múltkor akartam írni, hogy a petezsák formája szerintem nem sok mindent jelent, nálunk az egyik kis szabályos forma volt, a másik meg egy jó hosszú zöldbab :) Nem tudom, ki volt a "zöldbab", de semmit nem jelentett a furcsa forma, mindketten kitűnően fejlődtek, és egyszer csak már nem lehetett tudni ki indult ilyen vicces formában :D Nagyon szorítok, szuper lesz a pihenés is, jobbkor nem is jöhetett volna! Hova mentek?
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Agnyes, hajrá tüszőcske, kitartás, szorítunk neked nagyon! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bari, nekem is folyton bekeményítették a pocakom a majmocskák, de ez tök normális volt, én emiatt nem is aggódtam. Mondtam is a dokimnak, h szerintem felesleges belém tölteni a sok magnéziumot, mert nem azon múlott. Volt hogy két infúziót kaptam, mégsem puhult meg, viszont másnap máshogy helyezkedtek, és ha jól feküdtek, napokig tök puha volt a pocak magnézium nélkül is. És ha nem szedek össze a kórházban vmi jó kis bacit, amitől ugye megrepedt a burok (nálam ez volt a fő kockázat a kinyílt méhszáj miatt) akkor a keményedések ellenére sem bújnak még ki tuti. Így sem indult meg a szülés még a repedésre sem, sőt utána még rendesen burkot is repesztettek, h ne csak szivárogjon a víz, de ez sem motiválta a majmokat a kibújásra. Igazából a dupla adag oxitocin is kevés volt, hiába feküdtek már irányban, nem akartak "leszállni", ezért lett császár a vége, a vajúdás semmire sem vezetett, pedig a végén már egybefüggő fájásaim voltak. Szóval persze szedd a magnéziumot (azt nem mondom, h nem segíthet), de ne félj a kemény pocaktól, szerintem ez ikreknél természetes, és nem jelenti azt, h ki akarnának bújni. Baribabák tudják, h nekik még odabent a legjobb :)

P!
oroszagár
 
 


Sziasztok!


Zafír gratula nektek és tökjó, hogy pont elutaztok kicsit lazulni biztosan minden rendben lesz most már.
Agár: nem tudom mikor fogok eljutni hozzád, de már nagyon szeretnék csak vhogy mindig van vmi amiért nem tudok elindulni.
Elvagyok különben csak kicsit nincsen túl jó hangulatom.. Emma köhécsel és taknyos picit ezért nem alszik túl jól. Nekem is fáj a torkom meg úgy egyébként minden összejött vhogy nem vagyok jó hangulatban mostanság.
A picik hihetetlen gyorsan fejlődnek pörögnek forognak már lassan másznak is kacagnak és annyira boldogok ha hozzájuk szólunk. Bálint már átszorítja a nyakamat ha felveszem ilyenkor persze elolvadok:)

Fel is ébredt szóval megyek mert evés lesz....

Drukkok és puszi mindenkinek...

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Zafir!

Mennek a drukkok tovább! Ez a baba tesz az orvostudományra! :lol: Bennetek akar és kész!
Minden rendben lesz, nagyon szorítok.
Pihenj sokat, jó feltöltődést.

Bari!

Jól vagytok? Kipihented már magad valamennyire?

Köszönöm a drukkokat.
Reggel voltam UH-n. Egyik oldalon 24, 22, 20-as tüszők és pár 17-es. A másik oldalon Egy 20-as és több 15-ös. Sajnos a mnyh. 7.5mm. Az nem nagyon vastagszik. Nem emlékszem, hogy mennyi szokott lenni régebben, amikor a Kaáliban lombikoztunk.
Mennyi lenne a normális?
1 órára kell visszamennem, akkor készül el a hormoneredményem.
Remélem az már emelkedett valamennyire.
Majd jövök a beszámolóval.
Köszönöm még1x a drukkokat, most rámfér.

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Agnyes, nagyon ügyes vagy! Mennek tovább a drukkok! Szerintem a 7,5 tök jó, a tüszőrepesztéskor is vastagszik majd még, szerintem igazán nem kell aggódnod. Szerintem az a rossz, ha nagyon vastag, mert akkor elöregszik, mire munkába kell állnia. A 7,5 szerintem most ideális! Hajrá hormonok! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Dóri, fel a fejjel, azért nemsokára remélem, bandázunk! Én most abba fáradtam le, h jövő héten szerdán és csütörtökön egyedül leszek a majmokkal, csak pénteken jön majd meg a férjem. Próbálok nem bele gondolni, mert előre lefáradok, így inkább arra koncentrálok, h utána milyen büszke leszek, h ezt is megcsináltam :)
Tényleg annyira aranyosak, hogy örülnek már, ha foglalkozunk velük, én is folyton olvadozok. Azért amennyire kis energiavámpírok, ugyanannyi energiát is tudnak adni egyetlen mosollyal, kacajjal :D

P!
oroszagár
 
 


Agnyes, első találat, nem is kellett kutakodnom:

"Kérdés:
A méhnyálkahártya milyen vastagságú a középidőben általában, illetve milyen vastagságúnak kell lennie ahhoz, hogy a petesejt megtapadhasson?
Válasz:
7-8 mm-es nyálkahártyán már szépen megtapad a terhesség, igazából a nyálkahártya ultrahanggal mért vastagsága nem ad nagyon egzakt eredményt a teherbe esés esélyére vonatkozólag.
Dr. Ács Nándor "

Szóval tökéletes a nyálkahártyád, ne aggódj!

P!
oroszagár
 
 


Agár! Köszi az infókat! Na akkor csak a doktornőnek nem tetszik! Azt meg kibírom! Már nem is aggódó emiatt.

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


SZIASZTOK!!

Próbálok vissza olvasni hogy kivel mi történt de sajnos nem nagyon van időm ,pedig jó lenne képben lenni hogy ki hol tart babásodás terén :roll:

süti ,agár köszönöm a biztatást remélem igazatok van és tényleg nem kell aggódnom amiatt hogy közbe jön a karácsony..De holnap már többet tudok ugyanis holnap kell mennem ultrahangos vizsgálatra.

Agnyes ezek szerint neked most lesz a beültetés ebben a hónapban drukkolok nagyon biztosan minden rendben lesz+++++++++++++++++

Zaffir gratulálok a babócához ez csodálatos +++++++

Egy kérdés !! Meg tudnátok nekem mondani hogy a stimuláció alatti vérvételekért és ultrahangos vizsgálatokért kell -e fizetni?

SZÉP NAPOT KÍVÁNOK MINENKINEK!!
rencsikee
Budapest
 
 


Sziasztok!

Most nézem, hogy amit a telefonomról írtam üzenetet, az eltűnt az éterben. :(

Az Estradiol szintem már emelkedik, de még nem az igazi. Ha pénteken lenne a leszívás, csak max. 2 sejtem lenne jó, így hétfőn lesz a punkció. Addig mennek tovább a szurik.
Egy kicsit örülök, mert a Kaáliban eddig mindig az volt a baj, hogy a sejtek sosem voltak elég érettek. Persze az E2 szintem sosem nézték a stimu alatt. Mondjuk máskor sem! :evil: Ha elérte a 19-20 mm-t a tüsző mérete jött a punkció. A doki meg mindig mondta, hogy nem érti, hogy miért nem érettek a sejtek. Na ezen már nem is érdemes idegesítenem magam. Most már minden jó lesz! :D

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Rencsike: ha jól emlékszem a kivizsgálások után a stimuláció ideje alatt nem kellett fizetni a punkcióig...javítsatok ki ha tévedek, de azt hiszem a beülti után volt a következő "számlázás"...a millió dolláros bébik éhesek szóval menek


puszi mindenkinek és drukkok akinek szükség...

Agár kitartás én meg pénteken leszek egyedül Gábor bulizik csak szombaton jön haza...szal már készülök..jó mondjuk én csalok, mert ugye azért nekem van pár szorgos kéz aki segít:)

pussz

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Rencsikee, stimu alatt nem kellett külön fizetni, az benne van a lombik árában, illetve még a beülti után is egy vizsgálat, vérvétel.

Agnyes, csupa jó hír! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Dóri, a lányok nagyon jó segítők, de azért 5 gyerkőc mégsem 2, bár ma Miksi (a mindigjó) kitesz hármat :D

P!
oroszagár
 
 


Sziasztok!

Zafír!!! Szuper hírek! Továbbra is szorítok.

Rencsike! Igen, meg tudom erősíteni, a stimu alatt nem kell fizetni semmiért, azok benne vannak a stimu+ET összegben.

Dóri! Huhhh... ez már nem egyszerű tényleg....

Agár! Ha már nagyon unatkoztok, bejöhettek hozzánk:) Stefi jól szokott szórakozni nálunk:)))

Agnyes! További drukkok mennek hétfőig:)

Nálunk csak annyi van, hogy megkaptam az influenza elleni oltást:)

Ölelés mindenkinek!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok,

Bari, mizújs??

Agnyes, szuper hírek, hajrááá hétfő!!!
A méretek alapján szépek a tüszőcskéid!
Jó hír, hogy itt figyelnek az érettségre is, és nézték ezt a hormonszintet. DRUKKOLOK!!!!!!
A mnyhártyának én is utánanéztem, nálunk olyan 9-11 közötti volt punkcióra, szerintem az Nálad is bőven meglesz!! HAJRÁÁÁ

Bodzássüti, mindjárt itt a január!

Babácska, szuper, hogy jöttél, drukk az új kezdésnek!

Puszi és pocaksimi!
zzafir75
 
 


Bodzássüti, ma vagy holnap tuti beugrunk (attól függ, mennyi erőt érzek a karomban :) ), mert szombaton nagytakarítás, és fogyóban a feketeolivás mindentudó :)

Zafír, Agnyes ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Babácska, örülök, h jöttél :)

Brogoka, mi újság, vannak már laboreredmények?

P!
oroszagár
 
 


Szia Agár!

Annyira sajnáltam, hogy nem tudtunk beszélgetni és majmocskázni, de éppen egy skype-os konferencia-hívásban voltunk amit nagyon nehezen sikerült összehozni az informatikusokkal és a reklámosokkal.

A párom mondta, hogy Bodza bele is bújt kicsit Stefibe, de szerencsére nem lett baj belőle.

Puszi!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok Én is!

Drga Zafír, hihetetlen boldog voltam mikor olvastam a soraidat! Nagyon-nagyon drukkolok értetek és azért óvatosan ténykedj ;) Merre mentek pihizni?

Bodzássüti, hát meg kell Zabálni a kutyidat :lol:

Rencsike, üdv itt!

Agnyes, huhh nagyon drukkolok és várunk majd,h hány tüszőcskét szívtak le! A méhnyálka miatt sztem se aggdj,mert beültire nagyon szép lesz majd!!! Az uccsó lombiknál, nekem is lassan nőtt és a végén 2 babóka is bele tudott harapni :lol:

Agár, Dóri olyan jó olvasni a soraitokat!!! Még-még még :lol:

Dóri, majd kereslek ;)

Babácska, mi újság pirivel?

Etus, merre vagy? Melózol ezerrel?

Nathalie, Brogoka?

Remélem nem haragszotok,ha a Déviszes topikban írtat másolom be, így biztos nem marad ki semmi a beszámolóból :)

Szeretném megköszönni mindenkinek,h sokat gondoltatok rám!

A kórházi történet: kedden ugye voltam Paraginál. Neki említettem,h fáj a hasam alja, ezért is vizsgált meg jobban, mikor kiderült a tölcsér alakú belső méhszáj. Csütörtökön este felhívtam, mert a szomszédos városban rendelt, gondoltam hátha megnéz megint...szóval hívtam,h nem múlik, u.úgy fáj, erre azt mondta,h nem tudja mitől lehet,h a méhszájtól e, az idő kérdése, de inkább menjünk be a kórházba. :roll: A kórházban az ügyeletes megvizsgált, a külsőm.száj zárt és megjegyezte,h ha egy baba lenne akkor haza mehetnék, de mivel kettő van, így maradnom kell. Még aznap este megkaptuk az első tüdőérlelőt és magnézium infúzióra +CTG-re kötöttek. Jó volt hallani a lurkók szívét, ment a nagy nevetés a vajúdóban,mert folyamatosan ment a bunyó és a CTG hülye hangokat hallatott. Mikor bizonyossá vált,h minden OK, akkor felvittek az osztályra.
Túlképp semmi nem történt...másnap reggel megint tüdőérlelő és UHU. Annyira vártam már, mert Battn súlyt nem tudnak saccolni és kíváncsi voltam,h mekkorák lehetnek. Az hamar feltűnt (nővérek szóltak) h nagyobb a pocim, mint amihez szoktak, de még ikresek között is. Na és mikor a dokinő mondta az 1500 grammot majdnem lefordultam az ágyról :) Olyan boldog voltam, mert tudtam,h innentől már igazán jók vagyunk, mégha csal is a saccolás. Nem szabad kijönniük még, de ha mégis jönnének akkor már nem lennének olyan nagyon "picikék" amúgy dehogynem, de mégsem...szóval értitek :roll:
Tüdőérlelőből összesen 4et kaptunk, ami ugyancsak jó,h már megvan, ha esetleg jönni szeretnének, DE nem jöhetnek :twisted:
Szombaton este volt még egy kis ijedtség, mert megint kezdődött a folyamatos hasfájás, így megint 4 órát voltam CTG-n + magnéziumon. Na olyan rosszak voltak a fiúk, mint sztem még soha :shock:
Paragi vasárnap este jött...egy kicsit mérges voltam, mert napközben találkoztam vele és mondta,h este majd jön, de nem jött. 9kor már megkértem a nővérkét,h nézze már meg, mert megígérte,h jön és csak Ő tudja megmondani a hazamenetelt. Kicsit kellemetlen volt,h szólni kellett,h jöjjön...de naív leszek és azt gondolom,h elfoglalt volt...igazából semmit nem mondott,h mi lehet/ett a baj, majd kedden menjek és megnézi a b.m.szájamat.
Hétfőn haza is jöhettem, bár a záróért majd még vissza kell mennem. Amúgy valószínűleg az időjárás és a babák mérete ami miatt van ill. volt ez a hasfájás.
A mostani hogylétem...nos...igazából be kell már vallanom,h nem egyszerű. Azt hiszem most jött el az a pont amikor az egy babások a végén vannak. Nem jó már sehogy. Napközben aludhatnékom van, este vagy éjfélig fent vagyok és mire elalszom kelek fel pisilni amikor is alig tudok kikelni az ágyikóból és ez így megy reggelig 2-3 ismétléssel. Ehhez hozzájött az,h iszonyatosan szétszakadt a bőröm, annyira csajok,h ha hozzá érek nem érzem és szerintetek, hol szeretnek a legjobban játszani, bunyózni a fiúk? Naaa, van ötletetek? a repedéseknél :lol: :lol: :lol: Tudják mi a "jó" a maminak. Amúgy azt leszámítva,h napról-napra nehezebb és sztem egy hónap múlva felkelni sem fogok tudni az ágyból mindenkinek teljes szívemből kívánom,h legyen kismama. Mivel ma tízmilliószoros teremtő nap van, jó és pozitív dolgokra kell gondolni és segít, így ezt kihasználva kívánok számotokra is (nekünk májusban bejött!!!)
A babaszobáról még képet nem tudok hozni, de ha minden jól megy, akkor másfél hét és kész lesz :lol: ígérem, amint kész, hozom a képeket!

Huhh, azt hiszem jó hosszú lettem, remélem nem lett túl uncsi, de mivel a részletekre éheztetek, igyekeztem nem kihagyni semmit!
Megint eszembe jutott valami :roll: képzeljétek: A Benedek nevet Én választottam és úgy terveztem,h a kisebb súlyú bébi lesz Benedek, ennek megfelelően A baba, DE jelenleg FULL egyformák :roll: mi több,ha császár lesz, akkor nem tudni,h kit vesz ki Paragi előbb :oops: Eddig a terv az volt,h akkor is a kisebb lesz Benedek, de így már ez is kezd megdőlni... :oops: jó mi? :lol:

Dóri, Agár ha lesz időtök, akkor megnéznétek Nekem,h Nektek mekkorák voltak a bébik 29 hetesen? Tudom nem számít, de kivi vagyok, mert abból azért tudok következtetni :) mert a hülye nő mindig agyal... :shock:

Pussz mindenkinek!
Bari

bari6
 
 


Bodzássüti, ne viccelj, semmi baj, lesz még rá alkalom, h beszéljünk-majmozzunk :D Nagyon édes Bodza, nagyon tetszett neki Stefi, és épp itt volt az ideje, h Stefi megismerkedjen egy kutyussal :) Mondtam a párodnak, h hihetetlen, de ma azt álmodtam, h Miksivel rohangálok valami bevásárlóközpont tetején (fák, boltok) és odafut egy angol agár és belenyal az arcocskájába. Abszolút nem hiszek az álmokban (illetve én általában megtörtént dolgokat álmodok összekeverve), de ez most nagyon meglepett :) Ezentúl figyelem az álmaim, még a végén valami vajákos Biri (?) lesz belőlem :lol: Este nem álmodok soha (alszom, mint akit fejbe vertek) de 11 és dél között ledőlök egy órára a majmokkal, és akkor rengeteget álmodok (valószínű, mert nem alszom túl mélyen). Holnap azt tervezem álmodni, h Zafír és Agnyes nyitja a babaesőt, ami januárra már zápor lesz :lol: !

Bari?

P!
oroszagár
 
 


Hoppá, most látom, h Barink is jelentkezett :D Már olvasomis!

P!
oroszagár
 
 


Bari, 28 hetest nem tudok, mert nem írtam fel, azt tudom, h 30+5 voltam pontosan szülésnél, Stefi 1600-, Miksi 1920grammal született, Stefit nagyobbnak becsülték az ultrahangokon, Miksit kisebbnek. Valószínű azért, mert a hosszra Stefi volt 1 centivel nagyobb, és a hossz a főnök a becsléskor. Azt tudom, h ők a korukhoz mérve nagynak számítottak, de ennek megfelelően a hasam is óriás volt, minden doki a csodájára járt :lol: Én két tüdőérlelőt kaptam csak, de szerencsére a légzéssel semmi gond nem volt, mint ahogy hála az égnek mással sem :) Azért még legalább 1,5 hónapig ne bújjanak ki, a súly nem minden, kellenek a hetek is. Persze nem is fognak, jó odabent rosszalkodni :lol: Nálunk most jött el az, ami a hasamban már egyszer megvolt, h folyton egymásra másznak, "simogatják" (karmolják, pofozzák) egymást, nagyon örülnek egymásnak. Szupercukik :lol:

P!
oroszagár
 
 


Barika!

De jó, hogy jöttél!
Imádom a beszámolódat! Látom én, hogy volt bőven izgalom, de minden úgy jó, ahogy van:)

Agár!
Te kis boszorkány! Értem, hogy holnapra Zafír és Agnyes lesz álomban soron, de ha lehet, engem is ütemezz majd be min. egy babával:)

Bodza tényleg nagyon barátságos, de egy kicsit túl vehemens:) A párom nagyon megkedvelte a majmocskákat, amit persze soha nem vallana be:) Kicsit úgy is érzem, hogy Stefi és Miksa nála terápiás hatású, mert tudom, hogy kicsit meg van ijedve a babázás gondolatától. Tudjátok hogy van ez: szeretné is, meg azért fél is tőle. A két baba gondolata meg végképp megrémíti. De mostanában úgy látom, hogy nem fél annyira Stefi és Miksi hatására.

Tudjátok, Lányok! Éppen a napokban gondoltam arra, hogy azt mondják, az életben minden történésnek van valamilyen előremutató értelme. Ennek a lombikos kálváriának lehet hogy az az értelme, hogy megismerjelek Benneteket és barátokra találjak itt:)

Ölelés és drukkok!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Sajna a mai álomórámat ki kellett hagynom :) Helyette ugattam, nyávogtam, mekegtem, múztam :lol: Már elég hitelesen adom az összes háziállatot :)

Bodzássüti, semmiképp nem maradsz ki a babás álmaimból! Én nem abban hiszek, h mindennek megvan az oka, inkább abban, h mindenből tudunk tanulni, és hogy az az ember képes a boldogságra, aki mindenből ki tud hozni valami jót is. Végülis ugyanaz, csak visszafele:) Nagyon meghatott amit írtál (pedig a hormonjaim talán már visszaálltak a terhesség óta :) )!
Szerintem az a természetes, ha az ember tart is a gyerekvállalástól egy kicsit (és ez a tartás korral egyre nő, mert ugye egyre felelősségteljesebbek vagyunk, illetve egyre jobban hozzászokunk a gyerek nélküliséghez), de én már látom mekkora szerelem lesz a párodnak egy vagy két kisbaba :) Azt nem fogja majd érteni, h miért is voltak félelmei. Szerintem ő egy igazi apatigris ám!

Szép hétvégét mindenkinek! Zafír, ha most indultok, kellemes pihenést!

Zafír, Agnyes +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

P!
oroszagár
 
 


Lányok!

Nagyon köszi a drukkot!
A hormonjaim már az egekben (remélem az Estradiol is), mindenen pityergek! A legdurvább ma egy autós műsor. Még jó, hogy egyedül voltam itthon.
:lol: :lol: :lol:
Csak én vagyok ilyen ütődött a hormonoktól?
A mai UH-n minden rendben volt, a tüszőim még megvannak, holnap este repesztőszuri, hétfőn punkció.

Agár!

Remélem valóra válnak az álmaid! :wink:
Vannak valahol képek a picúrokról? Nagyon kíváncsi vagyok rájuk!

Bari!

Most nézem a vonalzód, már a 30. hét. Azért még pár hetet maradjanak a pocakodban. Nagyon jó dolguk van ott. Eljátszanak egymással. :wink:

Süti!

Én is gondolkodtam, hogy miért kell ilyen hosszú utat megtennem a babához.
Aztán a barátnőmmel megszakértettük, hogy a párom vállalkozását kellett beindítani a sikertelenségünkből.
Amúgy a párom is fél a babázás gondolatából. Szerencsére az unokahúgom kislánya leveszi a lábáról.


Örülök, hogy ide írhatok a fórumra, bár nem a Cirisbe járok.
Itt mindenki olyan pozitív.
Na megyek még egy kicsit pityeregni! :D :D :D :D :D

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Agár!

Köszi, megnéztem a majmocskákat! Gyönyörűek!
Mondanom sem kell, volt pityergés most is! :)

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Sziasztok!

Agnyes: nem tudom, de most nagyon úgy néz ki, hogy ez a pityergés már marad. Nekem nem múlik kicsit sem bár lehet, hogy majd a szoptatás után jobb lesz..vagy nem.

Agár: Majd hívlak ilyen korán még nem merlek...esetleg ha holnap ráérnétek?!Vásározhatnánk egyet...a csajokkal a fiúk meg babáznának?pusszD

Drukkok++++++

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Sziasztok!

Agár, édes vagy, mint mindig:)))

Agnyes! Mennek a drukkok a hétfői punkcióhoz!
Szerintem mi itt mindannyian örülünk, hogy itt vagy. Szerintem em az számít, hogy ki melyik intézetbe jár, hanem az, hogy itt mindannyian egy cipőben járunk. Az külön bónusz, hogy kicsi az intézet, így akik oda járnak, ismerik az ottaniakat így tudjuk, hogy ha valaki hivatkozik valakire, az kicsoda - mármint az ott dolgozók közül.
Írtad, hogy itt mindenki olyan pozitív - másutt nem? Szerintem ezt az egészet csak pozitív hozzállással lehet kibírni.

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok,

Agnyesem, hatalmas drukkok hétfőre!!! Nekem ismerős a hiperérzékenység, én is bőgtem kezelések alatt minden reklámon. Most is könnyebben meghatódok, mint eddig, de azért nem olyan drasztikusan, mint a hormonkezelések alatt.
Jót mosolyogtam az autós műsoron!
DRUKK hétfőre! ++++++++

Bari, hogy vagytok?

Na megyek csomagolni :):)

Puszi és pocaksimik!
zzafir75
 
 


Zafír!

Jó utat!:)))

pá-pá!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Köszönöm a drukkokat!
Most kezdek izgulni!
:oops:

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Agnyes, csak kicsit szabad izgulni, a többit majd mi izguljuk helyetted, te csak pihenj, és készülj a babá(k)ra! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

P!
oroszagár
 
 


Csak egy gyors kukkra jöttem, holnap doki után jövök majd bővebben!

Agnyes, holnapra nagy-nagy drukk és várunk,h hány tüszőcske fog szerelembe esni délután :lol:

Zafír, jó utat és nagyon vigyázzatok magatokra!!!

Pussz mindenkinek és jó éjt!!!

bari6
 
 


Sziasztok uj vagyok itt a forumon, penteken megyek a Vass dokihoz beszelgetsre.

van kozuletek aki hozza jar, es milyenek a tapasztalatai?

Jelenleg a masodik sikertelen lombikomon vagyunk tul, es szeretnenek intezetet valtani, es ot ajanlotta egy baratnom.

A kismamaknak gratulalok, a beulti elott varoknak meg mar most kuldom a drukkokat.
erikam75
Budaörs
 
 


Csak gyors bekukk még a kórházból. 7 sejtem lett! :)

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Agnyes, szuper! Hajrá sejtecskék! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Erikam, üdv köztünk! Én Vass dokihoz jártam, csak jót tudok róla mondani. Én is ajánlottam már ismerőseinknek, és decemberben meg is születik a kisfiuk :) Kérdezz tőle bátran a konzultáción, és ha szimpatikusnak találjátok, hajrá!

Bari, alig várom, h este gyere jó hírekkel :)

P!
oroszagár
 
 


Koszi az infot, nekem is van egy baratnom, aki mar sikerrel jart nala, ketszer is, ket lombikbol 3 gyerek.

Nagyon megijedtem, hogy a masodik lombik sem sikerult, es ezert gondoltam, hogy probalok olyan orvost keresni, aki mar masoknal bizonyatott, ugy latom, hogy Vass doktornak jok a statisztikai.

Kivancsi vagyok ra nagyon, varom a talit penteken.
Egyebkent nekunk semmi bajunk allitolag, megis ket sikertelen inszem es ket sikertelen lombikon vagyunk tul.

ugy ltom itt a forumon sok a kismami, es az ikres kismami is.

Koszi a biztatast
erikam75
Budaörs
 
 


Sziasztok,

gyors bekukk:

Agnyesem, szuppppeeerr hírek, drukk a randihoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ++++
Jól vagy így punkció után?

Erikam, mi is hozzá jártunk, és bár (még) nem jártunk sikerrel, csak ajánlani tudom, nagyon ügyes, empatikus, kedves, rugalmas és türelmes doki bácsi, minden kérdésedet nyugodtan felteheted neki, nem siettet és mindenre őszintén válaszol. Nem kertel és nem hiteget, megmondja az őszinte álláspontját, mi ezt (is) nagyon kedveljük benne. Drukk péntekre!

Puszi mindenkinek!
zzafir75
 
 


Sziasztok!


Agnyes! Gratulálok a 7 sejtecskéhez! Majd számolj be lécci a további fejleményekről!

Zafir! Ti nem utaztatok el?

Erikam! Nekünk is két sikertelen lombikunk volt, igaz, nekünk azért van is problémánk. Nekünk Szakács doktor az orvosunk, de Vass dokit is ismerem, mert a punkciót, beültit mindig együtt csinálják, meg beszélgetni is szoktunk. Nagyon meg vagyok elégedve az intézettel, mi januárban nekiugrunk a harmadik és (reméljük) egyben utolsónak. (Ámen!)

Barika! Várunk a beszámolóval!

Ölelés mindenkinek!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!
Erikam: Vass dokiról én is csak jót tudok mondani nagyon rendes és őszinte és tényleg bármikor hajlandó fogadni ha bármi gond van..Miután megszülettek a babók egyszer beugrottunk hozzá és egy értekezletről jött ki a kedvünkért(babák kedvéért). Mi már valószínüleg nem megyünk, de én is mindenkinek ajánlani tudom...
Hajráááá randizók!!!

puszi drukkokDóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Sziasztok!

Agnyes, szupeeeer!!! Drukk holnapra!!! Remélem jól vagy, ha tudsz, gyere majd!

Erika, üdv itt!!! Én nem ismerem Vass dokit, de csak jót hallottam róla! Ha jól emlékszem még anno a Dévai Intézetben Ő segítette Béres Alexandráékat babához ;)

Zafír, mikor utaztok?

Babácska, hol vagy???

Dóri, Agár, hogy vannak a bébikék?

Ma voltam a cukros dokibácsinál ééééés kaptam 2 hét kimenőt,mert elégedett volt az eredményemmel :lol: A vizeletemmel van egy kis gond, de holnap megyek Paragihoz, majd megmondja a frankót ;) így majd holnap is jövök egy dokis beszámolóval :lol:

Pusszantok mindenkit!

bari6
 
 


Barika!

Nagyon ügyes voltál megint! Megdícsérünk!

Puszi

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?