Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok, lányok!

Zsóka, hogy vagy? Minden rendben? Drukkolok! Ma azért néztem be, hogy mi újság Veled?

Agnyesem, rég jelentkeztél, remélem, hogy már javában hajráztok!!! DRUKKÖZÖN!!!

Bodzássüti, januárban kezdés? Gondolom, most hétfő-kedd zárva lesztek és pihensz Te is.?
Etus? mizújs?

Kismamik, rég olvastam babáinkról!

Babácska?

Bari, jó nagyszülőzést! Gondolom, már vettél jó pár kismami ruhát a szép nagy pocidra, én is szoktam nézegetni a kínálatot, ma már minden kapható! Babaszoba hogy áll? Babamozi mikor lesz?

Többiek?

Mindenkinek jó pihit, szép hétvégét!
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Zafír! Igen, zárva leszünk, úgyhogy egy kicsit pihenünk. Elutazni nem tudtunk sehová, mert részben későn kaptunk észbe, részben pedig el kellett hirtelenjében költeni a pénzt az autómra, mer elromlott valami:(

Igen, elvileg januárban kezdés...
De most olyan hülye vagyok: ebben a hónapban nagyon megéreztem a pé-t és volt egy csepp vérzés is, ami ugyebár a hipertermékeny hónapot jelöli. Szerdán kellene megjönnie, és de már 3-4 napja úgy fájdogál a hasam, mintha bármelyik pillanatban megjönne, a derekam majdnem leszakad és érzek némi szurkálást is az alhasamban időnként. Persze elkezdtem reménykedni, ma délben csináltam egy tesztet, ami természetesen negatív lett. Ilyen hülyét, mint én, 25-ös tesztet csinálni mensi előtt 4 nappal....
Ja, viszont a pé szerintem két nappal előbb volt, nem a 14. napon, hanem a 12-en, ezért mertem reménykedni....

Igyekszem nem beleélni magam, de elég nehéz....

Ölelés mindenkinek!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Remélem elmegy az üzenetem, már többször eltűnt a napokban. :evil:

Zafir!

Igen, már itt vagyunk a hajrában! Egy szem fogigátlóm van, és jövő hétfőn eldől, hogy sikerült e elűznöm a cisztát. Azért még a mensi előtti nap avivázok egy jó nagyot. Majd az oktatóval megbeszélem, hogy melyik gyakorlattal segítesek rá.
Őszintén még abban sem vagyok biztos, hogy kezdenék e igazán, vagy januárra halasztanám a kezdést.
Majd elválik! Sodródom az eseményekkel.

Bodzássüti!

Nagyon drukkolok, hogy korai legyen az a teszt! Majd csinálj egyet reggel! Nagyon izgulok érted!

Bari!

Nagyon szép a pocakod!
:lol:
Remélem a diéta is megy mint a karikacsapás.

Mindenkit puszilok!

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 

 
 

Szia Agnyes!


Köszi a drukkot, de sajna nem segített, ma reggel megjött, ráadásul egy nappal előbb... igaz, kettővel előbb volt a pé is.

Mennek a ciszta-űző drukkok! Ha januárra halasztod, együtt kezdünk :wink:
Mi azért halasztottunk januárra, mert nem akartuk beleerőltetni az amúgy is szoros és húzós időszakba a lombikot. Szerintem, ha Te is erőltetésnek érzed, akkor ne csináld, csak azért, mert siettetni akarod az időt. Tudod, csak lazán.... (hihi, mondom én, a stressz-bajnok:)

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Bodzássüti, annyit gondoltam rád, kár, hogy egyelőre nincs csodababa, de még januárig bármi lehet :) Aztán, ha mégis úgy dönt, h kér egy kis segítséget, akkor januárban már nem lesz több kifogás!

Agnyes, remélem, már belátta az a fránya ciszta, h semmi keresnivalója nincs, és ennyi cisztaűző drukkal szemben teljesen elveszett. Szerintem majd úgyis jól fogsz dönteni a kezdést illetően, tudni fogod te, mikor állsz készen. Nagyon drukkolok!

Bari, te kis egészségguru :D! Én meg sem merem csinálni az egészségtesztet, jobb csak sejtenem az eredményt, mint szembesülni vele. Mindenesetre ma ha törik, ha szakad elmegyek futni, már nagyon elegem van a sonkáimból :twisted: Aztán ha belejövök a futásba, majd az étkezéseken is elkezdek változtatni (legalábbis ez a tervem). A futást újrakezdeni könnyebb lesz.

Zafír, mi újság veletek? Munka-munka-munka?

Kitűnően sikerült a hosszú nagyis hétvége, de azért tegnap este nagyon boldogok voltak a kis majmok, h hazaértünk. Olyan cukik, mindig megsimizik a rácsvédőjüket, ha hazaérünk, miután pár napig nem az ágyukban alszanak. Már nem lehet előttük kávézni sem, mert nekik is kell a csésze, folyton kapkodnak érte, Miksi a hétvégén pohárból is ivott, mert csak így tudta elviselni, hogy én is iszom. Nagyon ügyi volt, be is kell szereznem nekik poharakat. Stefi nagyon kis rosszcsont, pörög-forog, négykézlábra áll, sikítozik, és olyan elbűvölően csinálja, hogy meg kell zabálni.

Na, megyek, főzők nekik ebédet, P!
oroszagár
 
 


Jaj, nem tudom, mit csináltam, de ez kimaradt:

Etus, mi újság?

Babácska?

Zsóka? Ugye jelentkezel majd még?

P!
oroszagár
 
 


Sziasztok!

Látom nem nagyon van mocorgás itt sem :(

Zafír, bevallom csak nadrágom és szoknyám van ami kimondottan kismama ruci :) Eddig még viszonylag rendesen belefértem a rendes ruháimnak, ez persze köszönhető a sportosabb öltözködésnek. Most már muszáj lesz egy-egy darabot beszerezni,mert már kezdenek rövidek lenni a pólóim...

Agár, holnap megyek Anyummal Pestre tudsz címet küldeni,h hova érdemes elnézni?

Bodzássüti, Agár, mivel Anyukám ott lesz holnap kísérőnek, így nem mennék, DE jövő héten ha kell mennem dokihoz (holnap megtudom) akkor ígérem találkozni fogunk!!!

Dóri, olyan rég jártál erre :( remélem jól vagytok!

Babácska, merre vagy???

Etuska???

Zsóka???

Agnyes, küldöm a cisztaűző drukkot!!! :wink:

Pusza mindenkinek és szép napot!!!

bari6
 
 


Bari, milyen címre gondolsz? Babaholmi vagy kismamaholmi? Most akció van, de délután jövök még. P!
oroszagár
 
 


Babaholmi főleg, de közben fészen meg láttam,h a WE-ben nyit a hellomami oda biztos elmegyünk majd,h legyen egy-két hosszabb póló ;)

bari6
 
 


Ha a westendbe mentek babaholmi ügyben, én imádom a debenhams-t. Én nagy rugdalózó párti vagyok, itthon abban vagyunk, sőt legtöbbször sétához is az van a nacik, pulcsik alatt. Azért szeretem, mert nekem a pólók mindig kijönnek a naciból ahogy emelgetem őket, és állandóan igazgatni kell, még ha body van is alatta. Nagyon vagány rugijaik vannak, színesek, vicces mintákkal, és nagyon jó a szabásuk. Mindez igaz a bodykra is. Az áruk is nagyon jó, kicsit drágább, mint a tescos rugicsomagok, de sokkal menőbbek, és jobb formájúak (legalábbis a majmok alakjára). A nextben is vannak szép rugik, de az drágább egy kicsit, és szerintem minőségre amúgy egyforma. Én rugikat, bodykat mindig ott veszek meg ruhácskát is vettem ott szépet, más darabokat (vagyis nem rugit, hanem nacit, pulcsit, stb.) pedig még a h&m-ben, zaraban, nagyon szépeket a jacadiban (az ársorrend is ez) szoktam venni . Nekünk nincs túl sok ruhánk, egy-két szép sétálós-mutogatós, meg mondjuk fejenként kb. 15 rugi, 15 body. Másnaponta tuti mosok, de 95%-ban egy rugi elég egy napra. Harisnyánk van még sok, imádom a harisnya body párost is itthon, olyan cuki benne a kis popójuk :D
Jó nézelődést, vásárlást! Ha valami még eszembe jut, jelentkezem.
P!
oroszagár
 
 


Sziasztok!

Még új vagyok a fórumon, de most kezdtünk járni a Cirisbe és gondoltam regisztrálok, hogy minél több infóhoz jussak itt is.

Mindenkinek szép napot!
brogoka
Budapest
 
 


Sziasztok!

Brogoka! Isten hozott a fórumon! Ha van kérdésed, itt vagyunk páran, mindeféle stádiumban, úgyhogy biztosan lesz valaki, aki tud segíteni.

Lombikozni fogtok? mikor kezdtek?

Barikám!
Ne aggódj, én várhatólag mindig itt leszek, jöhetsz bármikor:)

Agár! Annyira imádom, ahogy a majmocskákról írsz:)

Ölelés!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Bari,
ha nem rucikat akarsz , hanem minden mást, én abszolút a brendont ajánlom, sok boltot próbáltunk, de mindig ott lyukadunk ki, h a brendonban kedvezőbb az ára, és ott egy helyen mindent megtalálsz (mondjuk a ruháik nem igazán tetszenek, persze van kivétel /főleg a zoknik:) / és azokat kissé drágállom is a kinézetükhöz mérve). A váci útiba szoktunk főleg menni, illetve a veszprémibe, de mindegyikről csak jót tudok mondani, nagyon kedvesek az eladók, felkészültek, kibontanak megnézni bármit. A budaörsi közel is van hozzátok :) Ha sikerül talizni, nálam is ismerkedhetsz kütyükkel :)

Brogoka, üdv köztünk! :)

Jó éjt! P!
oroszagár
 
 


Brogoka, üdv itt!!! :wink: Nálatok mi a baj?

Bodzássüti, tényleg nagyon remélem,h össze fog jönni a találkozó :lol:

Agár, köszönöm a tippeket!!! :lol: :lol: :lol:

Képzeljétek, jó lett a terhelt cukrom: 6,2 :lol: remélem holnap a doki is elégedett lesz :lol:

Este jövök majd!

Pusza mindenkinek!

bari6
 
 


Barikám! Nagyon ügyes kisbari vagy! Gratulálok a cukorhoz:)
Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Bari, csatlakozom Bodzássütihez, nagyon ügyes vagy! :)
Milyen volt a tegnapi nézelődés? Miket szereztetek be? Hogy áll a babaszoba?
P!
oroszagár
 
 


Sziasztok!

Végre használható a topic!
Sajnos nagyon sok a dolgom mostanában, még olvasni sem volt időm. A hétvégén sem lesz időm visszaolvasni, de ígérem, hogy a jövő héten írok mindenképp!
Magamról most gyorsan csak annyi, hogy minden rendben van, várom a következő mensit, hogy utána mehessünk vissza Vass doktorhoz!
Jövő héten jelentkezem!

Mindenkinek sok puszi és jó hétvégét!

Babácska
babácska82
 
 


Hát elkezdődött! :lol:
Mától 150 Gonál és 1 merional megy, pénteken UH.
Azért a napi lecseszés is megvolt, mert megkérdeztem az influenza oltásról. :lol: Azt mondta, hogy miért most jut eszembe, amikor kezdünk. Ki garantálja, hogy nem okoz valami károsodást a pár napos embriónak.A gyártó biztos nem.Igazából nem is adattam be magamnak még soha, de gondoltam egy kérdést megér!

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Sziasztok!

Bari?

Agnyes, hajrá-hajrá! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Az én nődokim nagyon ellenezte az oltást, akár előtte, akár utána, Dórié pedig már várandósan utasította Dórit, h adassa be magának (de ő ellenállt). Szóval emiatt ne aggódj, ahány doki, annyi vélemény, szerintem ember nem tesz igazságot, h most mi a jó. Ami tuti, h amit nem adnak be, attól baja nem lesz senkinek.

Babácska, jó h jöttél, várjuk az új híreket! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

P!
oroszagár
 
 


Itt vagyok-itt vagyok :lol:

Babácska, de jó,h jöttél! Várunk majd a héten, de gyere majd!!! ;)

Bodzássüti, köszi, de hidd el, Te is u.ilyen ügyes lennél ;)
Ha minden igaz, akkor egy hét múlva megyek Pestre megint, akkor megpróbálom úgy csinálni,h találkozzak veletek ;)

Agnyes, huhh de jóóóó! Neked is sok tüsződ szokott lenni?, csak mert nem kaptál óriás adagokat :lol: Várunk majd UHU után!!!, persze addig is ;)
Oltás: én tavaly beadattam jóval lombik előtt,mert kb. 2-3 hét mire kialakul állítólag a védettség.
Most megkérdeztem már a házidokimat (nagy oltásos volt....) erre közölte,h eddig igent mondott, de idén nem tudja... :shock: másnap mentem a nőgyógyászhoz, tőle is megkérdeztem, a válasz: ajánlott, DE Ő biztos nem adatná be a feleségének... :shock: szóval marad a nem oltunk...

Agár, a hellomamaiban vettem két felsőt amivel sztem már kihúzom a végéig. Babaruhát végül nem vettünk, de tájékozódásnak jó volt :) A csomagos rugik nagyon jó árban vannak, de az egyedüli darabokon bevallom dobtunk egy hátast Anyukámmal :oops: A héten amúgy tök jókat sikerült Vateráznom, de most már be is fejezem a babaruci vásárlást, majd folyt köv a köv. méretekre, ha már kint lesznek :)
A babaszoba folyamatban. Múlt héten volt kint egy érdi csaj, elvileg 2 hét és jön festeni. A bababútorok,ha minden igaz akkor a hétvégén megérkeznek. A sarokkanapé miatt holnap hívjuk a kárpitost, elvileg Ő is a héten szállít. Lassan kezdhetjük a mosást, vasalást. Olyan hihetetlen,h már itt tartunk!

Dóóóóóri, hol vagy??? Ugye minden OK? Már aggódom érted! Annyiszor akartam már kérdezni,h Te mivel mostad a babaruhákat? Olyan jó illatuk van még mindig :)

Etus???, Zafír??? Nathalie???

Pussz mindenkinek és holnap jövök majd a doki után ;)

bari6
 
 


Bari, egyes rugit szinte sehol nem éri meg venni, én is a csomagosra szavazok :)
Dóri szerintem Dtefttel (sensitive) mos, én is azt használtam a pehely előtt, mert sokáig tart az illata.
Nagyon várom a babaszobáról a képeket!

P!
oroszagár
 
 


Sziasztok!

Agnyes! Ez szuper! Hajrá tüszőcskék!
Az oltás kérdésre nekem tavaly Szakács doktor csak vonogatta a vállát...
De ő sem lelkesedett érte, úgy általában. Mivel én még soha nem voltam beoltva úgy döntöttem, hogy nem leszek akkor sem, és most sem:)
Szóval, szerintem hagyd a fenébe az egészet:)

Barikám! Várlak majd!
Tényleg hihetetlen, hogy ennyire gyorsan megy az idő!

A héten nekem is be kell ugranom a Cirisbe, mert most már közelítünk:) Először a páromnak kellene megcsináltatni a seregszemlét:)

Ölelés!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok,

Agnyes, drukkolok!!! Az én dokim kimondottan ajánlotta az influenza oltást, hogy döntöttél? HAJRÁÁÁ, HAJRÁÁÁ tüszőcskék!

Bari, hogy vagytok, pocaklakókról mikor látunk fotót? :)

Anyucik?

Puszi mindenkinek!!!
zzafir75
 
 


Igen, lombik lesz. Kicsit összetettebb nálunk a probléma. A páromnak volt egy autóbalesete önhibáján kívül, ahol eltört a gerince és kerekesszékben él már 9 éve. Nagyon jól összekapta magát, dolgozik, úgy élünk, mint más, de a balesettel megszűnt az ejakulációja (szerencsére más nem:) ) és így előbb tőle kell levetetni kisebb műtéti eljárással, majd indulhat nálam a lombik, igen.
brogoka
Budapest
 
 


Sziasztok!

Megjöttem :)

Brogoka, ohh akkor nálatok valóban nem egyszerű a helyzet, de a lényeg,h lesz kiskatonátok, utána meg mehet a lombik ;)

Bodzássüti, a lentiek fényében lehet,h stornó a találka ;( a zuram bekeményített, ugyan a doki enged tovább mindent, de a zuram nem...

Agár, akkor a Dreft mellé nem is kell öblítő? Dóriról Te tudsz valamit?

Zafír, akkor most is kéred a szurit?

Többiek???

Nálunk annyi van,h megemlítettem Paraginak,h fáj a pocim alja 2 napja. Először manuálisan vizsgált meg az eredmény teljesen zárt méhszáj :lol: ezután jött a hüvelyi UHU: 4 cmes méhszáj ami jó, viszont a belső méhszájam enyhe tölcsér alakú ami azt jelenti,h elkezdett kinyílni. Annyi a teendő,h a 4 hét helyett 2 hét múlva kell kontrollra mennem és kaptam antibiotikumot...de azt mondta,h mindent csinálhatok u.úgy,ha bármi egyéb gondom, panaszom lenne azonnal jelentkezzek.
A babák jól vannak, BPD (két halánték közt) 75 és 74 AC (has kerülete ) 238 és 239 FL (combika) 50 és 54 szóval annyira egyformák,h csak na...
Hoztam képeket is :) A pocak az vasárnap esti, bocsi a fancsali kép miatt, de a férjemnek vagy 20ra magyaráztam,h h csinálja a képet... :roll: a másik két kép meg a picurik :lol:

Poci
Kép

Benedek
Kép

Zalán
Kép

Szép estét mindenkinek!

bari6
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan bekukkantottam minden oké nálunk ne aggódjatok. Olyan sokat kell a nagyoknak tanulni, meg a kicsiknek a hozzátáplálás(gyümölcs, főzi)annyi időmet elveszi, hogy levegőt nem kapok...azért el elolvaslak, de az írásig már sosem jutok....
Bari: Jól tudja Agár Dreft sensitivet használok+ a Coccolino sensitive öblitőt én is imádom nagyon az illatukat így együtt..bocsi de mennem kell Bálint balhézik ...jön az uzsi:)) puszi mindenkinekDóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Sziasztok,

Barikám, nagyon szép a pocid és jó a sztori a fintorgáshoz :)
Nagyon szépek a babók is. :) Nem izgulsz már?

Lányok, megint hírem van......!!!
Pár napja hányingeres vagyok, persze van most járvány, oké.
Párom mondja, hogy morgok is, hozzám képest túl sokat, csináljunk tesztet.
Mondtam neki, hogy nem lehetséges.... lottó ötös... emlékeztek?
Na mindegy, szept.22-én veszítettem el idén a második babánkat és azóta nem jött meg, de persze nem gondoltam semmire, max. 1-2 kósza gondolat erejéig, hogy de jó is lenne... hiszen ilyenkor azért kissé labilis, hogy mikor jön meg, 6-8 hét, akármi...
Erre.
Teszt +++
Uhun - 8mm petezsákszerű képlet, és talán szikhólyag is.
HCG vérvétel 140.
Nem hiszem el! :) :oops: :o :shock:
A doki szerint alacsony a hcg-m, nekem meg fogalmam sincs, hogy most mi van? Az uhun ÉN nem láttam annyira szabályosnak a petezsákocskát, mint az előzőnél. Az első sokkban arra gondolok, hogy csak nehogy megint megtörténjen velem az a szörnyűség, még ki sem hevertem az előzőt. Másik oldalról, meg felfoghatatlan, hogy máris van egy spontán babónk? Vagy most tréfát űz velünk a természet.. MI van???

Kedd uhu, és próbáljuk felfogni, mi van. Na és persze kitudni, hogy most akkor ha ez végre tényleg igaz, akkor hanyadik hétben járhatunk?

Drukkoljatok, hogy ez a csoda már végre igazi legyen!!!! :roll: :D :shock: :? :lol:
zzafir75
 
 


Aztamindenit Zafír...minden jót kívánok jövő hétre!!!+++++++++++ Tavaly Dévisz azt mondta a műtét után,h nem kell védekeznünk,ha jönni akar a baba, akkor jönni fog...na most úgy néz ki,h nálatok nagyon jönni akar :lol: gyere-gyere kicsiny lelkecskeeeee! Nagyon drukkolok!!!


Dóóóóri, jaj de jó,h jöttél! Már úgy aggódtam érted. Biztos nem lehet egyszerű az életed...de olyan nagyon ügyes Anyuci vagy!!!!

Brogoka, ha műtéttel veszik le, akkor bízzunk benne,h ott a "magban" vannak a legjobbak! Ha jól emlékszem Béres Alexandráéknál is műtétes katonákból lett a kislány ;)

Többiek???

Nálunk csajok annyi van,h továbbra is fájdogál a hasam. Ma délutánig adtunk a férjemmel haladékot, ha nem javul akkor délután hívom a dokit és max ha kell, bemegyek a kórházba.
Az a fura,h csak ülve, félig ülve és fekve fáj a hasam....ha állok akkor semmi bajom nincs...

Majd még jövök!

Pusza

bari6
 
 


Zafír!!!!!!!!!!!! Nagyon-nagyon drukkolunk! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bari, mindenképpen menjetek orvoshoz, de szerintem a babák helyezkedése lesz a ludas. Egy baba is gyakran nyom ezt-azt a mamájában, hát még kettő. Gondolom állva máshogy rendeződnek mind a babák, mind a szerveid, ezért jobb akkor a helyzet. Remélem, a doki majd tud valami jobb megoldást, h ne fájjon, mint hogy akkor állj sokat. Szorítok, h gyorsan elmúljon a fájdalom!

Dóri, ismét megkönnyebbültem, mert már elég bénának éreztem magam, h a hozzátáplálással mennyi időt elvacakolunk. Ezek szerint ez normális. Mondjuk Miksi gyorsan végez, 5 (öt!!!) perc alatt bekanalaz 3 dl főzeléket, Stefivel lassabb, ő ilyenkor nem szereti olyan nagyra nyitni a száját, inkább nyalogatna. Az a fő nehézség, h rettenetesen érdekli őket az evés, így ha a másik eszik, ők is akarnak, és már mi is csak suttyomban eszünk a férjemmel, mert kinézik a szánkból a falatokat, és olyan rossz érzés, h nem kóstolhatják meg, úgy érzem magam, mint valami főkínzó :oops: ! Alig várom, h végre mindent ehessenek, nameg h végre etetőszékbe ülhessenek.
Stefi egy hete kúszik, de elégedetlen, folyton négykézlábra áll, szerintem még egy hét és mászik. Tegnap voltunk csípőkontrollon (3 hónapja kértem időpontot), minden oké, és a dokinő -akitől még én is megijedtem olyan ijesztő volt, a hanglejtése pedig egész elképesztő, nem is tudom leírni, én még ilyet nem láttam. Próbált kedvesen beszélni a majmokhoz, de a hanglejtése olyan volt, mintha azt mondaná, te meg mit keresel itt, elegem van már az összes gyerekből, mit bámulsz, még beszélni sem tudsz! brrrrrrr - teljesen "kiakadt", mert Stefi folyton fel akart állni :) Miksi még kitűnően elvan fekve, bár felülni már próbálgat, a kúszás még nem érdekli, teljesen értetlenül nézi a mellette elviharzó nővérét: "Hát ez meg mi?" :D

Agnyes drukkok! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Brogoka, drukkolok ám nektek is! Szerintem, ha a férjed katonái készen állnak, nagyon jó eséllyel indultok, nagyon szurkolok, h egyből sikerüljön! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

P!
oroszagár
 
 


Bari, most nézem, h még nem is írtam (csak azt hittem), h milyen gyönyörű a pocakod és a fiúk is nagyon jóképűek, Zalán talán még mosolyog is! Jól áll neked a várandósság!
P!
oroszagár
 
 


Zafirkám! Nem tudom,hogy miért ez jutott tegnap eszembe,de este olvastam a fórumot,és néztem,hogy milyen régen írtál és az első gondolatom az volt,hogy lehet,hogy jön a baba? Most meg olvasom,hogy mit írtál,hát lehet hogy boszorkány vagyok? Épp vonatozom, nagy teli vigyorral az arcomom,annyira örülök! Megjegyzem már sírni is tudnék örömömben,dolgoznak a hormonok! :) Nagyon-nagyon drukkolok!

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Sziasztok!

Újra felbukkanok nálatok! :D

Barikáról hoztam hírt Nektek ismét: mivel nem javult a pocakfájás délután telcsizett és be kellett mennie a kórházba és bent is maradt. :( Kap tüdőérlelőt és magnéziumot.
Amint tudok többet jövök, DE tőletek is azt kérem amit a mi topikosainktól, szorítsatok, hogy Barikánk még hazamehessen és a srácok még bokszolhassanak néhány hétig odabent!!

Pusza mindenkinek és jövök majd a hírekkel!

kriszto

Lilypie Pregnancy tickers
kriszto82
 
 


Bari, nagyon drukkolok, minden rendben lesz, csak pihengess! A tüdőérlelő pedig csak használ (még ha nem is lesz rá szükség), én már csak tudom :) Ölelés!

Kriszto, hozod majd a híreket, ugye? Köszönjük
oroszagár
 
 


Sziasztok!


Megint nem jártam erre pár napig és micsoda hírek!

Zafír! Nagyon-nagyon szoritok! Csuriban van a kezem:)))) Csodálatos hír!

Barikám! Mennek a drukkok ezerrel, hogy maradjanak a babócák és Te pedig hazamehess mielőbb. Minden rendben lesz!

Agár! annyira tetszik, ahogy a majmocskákról beszélsz, de tényleg.... a párom is nagyon megkedvelt Téged:)

Brogoka! Drukkolok Nektek! Elvileg mikor kezdtek? Milyen protokollal?

Én éppen ma ugrom be a Cirisbe megbeszélni, hogy mi legyen a Puregonnal. Az influenza oltással kapcsolatban tegnap azt a hírt kaptam, hogy egy barátnőm, aki januárban fog újra lombikozni, megkérdezte Vass doktortól és ő azonnal és határozottan azt tanácsolta, hogy adassa be mielőbb. Úgyhogy most én is megkérdezem.

Ölelés mindenkinek!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

BARIKÁNK, drukkkkkkkolok!!!!! Kriszto, nagyon köszönjük a híreket! Remélem, hogy nincs semmi baj a mi kismaminkkal!!! Várunk - várunk a jó hírekkel!

Agnyes, lehet, hogy tényleg boszorkányság? :lol: Remélem, hogy jók a megérzéseid és boldogságos lesz végre a folytatás! Egyenlőre nem tudom még magam átadni az örömködésnek, de remélem, hogy hamarosan megnyugtató híreket kapunk! Mensiről semmi hír, kávé illata taszító, eddig jó, ennek is örülni kell :) .
Nagyon drukkolok Nektek is, ugye indul most végre egy sikerszéria??? :):) Ti hogy álltok? Hajrá tüszőcskék!

Bodzássüti, én is teljesen le vagyok döbbenve és meg is vagyok rémülve rendesen, de nagyon remélem, hogy végre pozitív lesz a folytatás. Mindenesetre annak kimondhatatlanul örülök, hogy már másodszor állunk a "lottó ötös" kapujában, ilyen rövid időn belül. Hihetetlen. Csak most meg is nyerjük :) ! Az oltással kapcsolatban nekem is Vass doki mondta, hogy kell, még annó, persze most, jelen helyzetemben még várok vele. Hajráá Nektek is!

És még 1x BARI, kitartás!!! Kisbarik, tessenek bent maradni még jó pár hétig, mi ez a kapkodás? :) +++++++++++++++++++++++++
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Jött sms: a srácok fejenként 1500grammosak, úgy néz ki minden ok, de a hétvégét még biztosan bent töltik a kórházban.

Később jövök, ha beszéltem vele telcsin is.

Zzafír! csak egy fél mondatra: szoríííííííííííííííííítok!

(többiek nem vagyok képben, csak néha olvasok bele, hogy itt mizu, de mindenkinek kitartás és erő és drukkhegyek kinek, mihez szükséges!!!)

kriszto

Lilypie Pregnancy tickers
kriszto82
 
 


Kriszto, nagyon örülök, h minden oké, nagyon szorítok, alig vártam már, h jó hírekkel gyere! Nagyon puszilom Barikát, remélem, megnyugodott, mi majd izgulunk helyette, ő csak pihenjen, mert ha 2 hónap múlva kibújnak a srácok, a pihenés már csak emlék marad :)
P!
oroszagár
 
 


Kriszto, köszi a jó híreket és a drukkokat! Remélem, hogy mielőbb kiengedik Barit!
zzafir75
 
 


De jó, Kriszto, köszönjük a híreket!

Képzeljétek, tegnap együtt vacsiztam két barátnő-sorstárssal és úgy néz ki, januárban mindnyájan együtt lombikozunk:) Ez még tegnap este is kérdéses volt, de az egyik barátnőm, aki donor-embrióra vár, ma kapott hírt a Cirisből, hogy van embike. Ez egyszerűen csodálatos, nem? A másikuk pedig, az a leányzó volt, akinek kértem, hogy szorítsunk néhány hete. Sajnos az a baba elment, de már összeszedte magát annyira, hogy januárban újra nekifut.

Remélem, Zafír, most megindítottad a baba-esőt! Tessék így tenni, mert megharagszom, irgum-burgum!

Ölelés

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Bari!

Nagyon drukkolok a piciknek! Jó nekik még odabent! Remélem hamarosan otthon pihened ki az izgalmakat!

Zafir!

Hogy vagy? Nagyon izgulok értetek!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Anyukák!

Hol tudom megnézni a babákat? Nagyon kíváncsi vagyok rájuk!

Én ma voltam UH-n.
Megy tovább a napi 150 Gonal, fél adag Merional és napi egy Cetrotide is. Hétfőn újra UH, vérvétel, EKG.
Van 2 db 12-es tüszőm, és több 11-es és 10. Elfelejtettem számolni amikor diktálta. 4mm a mnyh.
Nagyon nagy várakozásra voltam felkészülve, de fél óra alatt végeztem is. Remélem ez így is marad.
És még lecseszést sem kaptam!
:lol: :lol:

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Sziasztok!

Bari: nagyon szorítok, hogy minden oké legyen nem lesz itten még semmiféle szülögetés na...a hasfájás meg monnyon le:))ha feküdni hát feküdni..nekem mindig azt mondta a dokim amikor mentem hozzá, hogy na még két hetet bírjak ki...azt hittem sose fogja azt mondani, hogy mostmár akár szülhetnénk is...és még a hordozót sem vittétek el addig nem bújhat ki egy gyerkőc sem..
Agár: Hát ez a hozzátáplálás..nem emlékeztem rá, hogy ez ennyire nehéz a gyümölcsöt mondjuk már elég szépen eszegetik főleg Emma csak meglátja a tányért a kezemben és akkorára nyitja a száját mintha engem is be akarna kapni tányérostul..Bálint viszont inkább szopogatja a kanalat közben a kezét is a szájába veszi aztán amikor jól teli a szája(lehetőleg répás vagy tökös dologgal amit nem lehet kimosni Vanish ide vagy oda)akkor nagy vigyorogva kedve támad beleberregni az arcomba, tehát Göd és környéke úszik az aznapi ebédjében...szóval jó na. Élvezem ezt a kaja dolgot...nagyon.Valamint kedvence még a kajával a szájban bambulás minek következtében elfelejt nyelni és folyik ki minden alig győzőm visszatuszkolni az egyre hígabb főzeléket a szájába. Elvagyunk.Voltunk viszont a védőnőnél és kicsit megnyugodtam, hogy a hasukba is jut vmi azért, mert szépen növögetnek mondjuk Emma inkább széltében(7200g,67cm)Bala meg hosszában(6900g,68,5cm).....folyt.köv.

Zafír: nagyon nagyon szóval annnyyyyyira...hurrááá(halkan)de most minden jó lesz aztán Bariéktól mennek a babarucik:)kellenek az örökösök

Pusszantás mindenkinek annak is akit nem mondtam, de megyek gyorsan fürödni és alszom kicsit, mert Emmával mostanában after party van éjszakánként..komoly elképzelni nem tudom miért nem alszik kb fél óránként ébreszt. Mondjuk éjfélig szuperül csucsuzik aztán ahogy megérzi, hogy anya lefeküdt elkezd mocorogni majd kiabálni anya fel(mer már nem fáradt kialudta magát úgy 10 perc alatt)cumi be.Csönd.Amikor kezdenék olyan jól bealudni kiabálás. Cumi be.aztán 4-5 alkalom után megunom magam mellé veszem cicizni elalszunk.Mikor felkelek visszateszem az ágyába. Kezdődik minden elölről. Lehet, hogy fázik?! Meglátjuk ma este beöltöztettem medvének, ha ua. lesz akkor nem fázik. Viszont lehet, hogy melege van????Holnap kiderül.:))

Tényleg meek pusszDóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Bari, néztem még este a dévais topikot, és továbbra is nagyon drukkolok, h hétfőn már otthon lehessetek!
P!
oroszagár
 
 


Sziasztok!

Agnyes, szuper hírek! Mennek a tüszőnövesztő drukkok! Szupi, hogy nem kellett sokat várnod és hogy jól érezed magad! Hajrááá!
Köszönöm, nálunk semmi extra, jól vagyunk, várjuk a köv. uhut és a jó híreket babónkról :)!

Bodzássüti, szívesen indítom a siker-szériát és adom át mindenkinek a stafétát, végre már beindulhatna!!! :)

Barikám, remélem, hogy jól vagytok és hétfőn már otthon. Nagyon ránk ijesztettél. Kriszto, vannak híreid? Ugye minden rendben van?

Köszi a drukkokat, jöhetnek még bőven - most már nagyon-nagyon szeretnénk egy egészséges babót, és egy átlagos, nyugis, nagykönyv szerinti babavárást! :)
zzafir75
 
 


Zafir! Bari!

Jöttem egy nagy adag drukkal!
Minden rendben lesz!
:wink:

Tegnap olvastam az egyik fórumon, hogy a doktornő is babát vár!
Remélem megfertőz!!!!!! :lol:

Daisypath Happy Birthday tickers

Daisypath Anniversary tickers
agnyes
 
 


Sziasztok :)

Szeretnék csatlakozni hozzátok a fórumon !! Mi a párommal decemberben kezdjük a lombikot , és szeretnék egy kis felvilágosítást kérni tőletek a klinikárol .nekünk ez lesz az első lombikunk és nagyon reménykedem hogy sikerülni is fog . A párom miatt kell sajnos lombikoznunk.
Van valaki esetleg aki szintén decemberben indul?
:roll:

puszi mindenkinek!
rencsikee
Budapest
 
 


Szia Rencsikeee!

Isten hozott közöttünk! Kihez mentek? Vass doki vagy Szakács doki? Hosszú vagy rövid protokoll lesz? Ha decemberi hosszú, akkor együtt leszünk, mert mi december elején kezdünk a fogigátlóval. Ha rövid lesz, akkor megelőzöl:)

Zafír és Bari mentek a mai drukkok is:)

Ölelés!

Lilypie Trying to Conceive Event tickers
Pregnancy%20ticker
How`s my pregnancy doing?
bodzássüti
 
 


Szia bodzássüti!

Nekünk Vass dokira esett a választásunk !!
Én már szedem a fogamzásgátlót és ha minden rendben akkor december 22 én lesz a beülti legalábbis a d.r úr így tervezi. :roll:
Már csak azon aggódom hogy ha csúszik 1-2 napot decemberben a menzim akkor hogy fogja megcsinálni a beültetést karácsony 1,2, esetleg 3.napján :roll:

bodzássüti nálatok mi a baj ? ha szabad megkérdeznem és hanyadik próbálkozásotok??
rencsikee
Budapest
 
 


Sziasztok,

Barikám, drukkkkkközön, remélem, hogy ma hazaengednek, és jól vannak a srácok!!! Várunk!!!

Rencsike, üdv közöttünk, hajrá december!!!

Agnyesem, ez tök jó! Drukkolok nagyon, punkcióra van már tervezett időpont?

Köszi a drukkokat mindenkinek :) - holnap talán már picit okosabbak leszünk :)

Dóri, Agár, hogy vagytok? Készültök már a babás karácsonyra? Dóri, Emmával javult már a helyzet? Segített a medve ruci?

Puszi, pocaksimik!
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Bari, remélem ma hazamehettek! Szorítok!

Zafír +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Agnyes ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Rencsikee, üdv, szerintem ne aggódj a Karácsonyon, nyilván Vass doki is számolt a lehetőséggel, amikor elkezdtétek, szóval nyilván meg fogja oldani. Hajrá! Első próbálkozás? ++++++++++

Bodzássüti, nagyon kedvesek vagytok, tényleg :)

Dóri, rajtatok a sor, ha van időtök, gyertek, nagyon jó lenne megint talizni. A keddek kivételével általában minden nap jó.

P!
P!
oroszagár
 
 


Rencsikee, bocs, most látom, írtad, h első, csak azt a hozzászólást valahogy átugrottam :twisted: Megyek, összeszedem magam :)
oroszagár
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?