Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

vagyok, élünk mi is csak közeleg a karácsony, rohangászunk ajándékokért. nehéz ügy. Kolit meg Noelt lerendeztem, lego uplot kapnak. többieknek meg majdcsak kitalálok vlmit.

szerdán jönnek szüéeim, ünnepeljük Noelt. hihetetlen, h már 1!!! éves. és már lépeget, annyira cuki. :) azért még 4kézláb mozog, de néha elfelejtei h áll és úgy indul neki. :D

Kolos beteg volt, láz, köhögés, hányás... ma már jobb, de volt pár brutál napunk.

bocsi, h nem írok mindenkinek személy szerint. és csak magunkról nyomom a dumát. :oops: :lol:

örülök,h mindeki jól van. gyerekek nőnek.. :)

puszi!
snooopy
 
 


ja és BOLDOG NÉVNAPOT Mikeynek és Mikinek!
snooopy
 
 


Sziasztok,

Tenci,
Na végre :D csak ideértél!!!
Mickeynak és Mikinek nagyon boldog névnapot!!!
Na nálunk is úgy van, hogy közölték a múltkori szülőin (kb 2 hónapja), hogy 4 lány és 8 fiú van a csoportban, de ne aggódjunk, a 4 lány bőven kiteszi a 8 fiút... Szóval az én lányom se lett kisangyal mióta oda jár :D De aranyosan csinálja legalább :D

Gabi,
Örülök, hogy téged is látni :D Jól vagytok? Mesélj valamit!!!

Ancsa,
bocsánat, de teljesen vak vagyok, nem figyeltem a vonalzódat :oops:
Szofinak nagyon-nagyon boldog első szülinapot!!!!!

Timi,
örülök, hogy jó volt a mozi :D 3D-ben még nem néztem semmit, az Avatart szerettük volna, de nem tudtuk összehozni a nagyszülőkkel az időpontot... De nem is rossz ötlet, lehet meglepem apát, csütörtökön úgyis szalmák vagyunk ;) :D
Ajándék: tőlünk Ancsa játék konyhát kap, Smoby-sat, így néz ki:
Kép
Anyuéktól kap babát meg egy babaágyat, amibe majd varrok addigra ágyneműt, hugoméktól állatkertes építőkockát, sógornőméktől meg valőszínűleg az ikeás sütikészletet vagy reggelizőkészletet, vagy edényeket, vagy valami ilyesmit. Anyós meg valami fakopáncsos készségfejlesztőt vett.
Hanna duplót kap tőlünk, szintén állatkerteset - nehogy vita legyen :D
Nagyobbik unokatesót nem tudom, mert nagyon vad ötletei vannak, és nem igazán tetszenek amiket kért... :? De majd még kitalálok valamit... Felnőtteket még nem tudom...

Timi-Tenci,
csak mert mind a ketten kérdeztétek :D
Igen, Hannáéknál jön a tesó :D És Timi, hiába reménykedsz, lány lesz... :lol: Nevet még nem tudunk, hugomék még nem döntöttek - vagy csak nem árulják el :D
19 hónap lesz köztük. Egyrészt a hugomnak nem igazán van olyan munkahelye, ahova vissza tudna menni - persze van, különben nem kapna gyedet, de ugye nem igazán várják vissza - úgyhogy már csak emiatt is jó volt, hogy most rögtön jön a tesó, meg ők gondolkodnak rajta, hogy esetleg 3 gyereket szeretnének, és ha tényleg így lesz, akkor még a 3-at is szeretné a hugom 35 éves kora előtt megszülni, úgyhogy már csak emiatt is belehúztak :D
Röviden ennyi :D Majd meglátjuk mikor akar kibújni az a nőszemély :D

Na megyek csajok, mert azért van meló - bár befejeztem pénteken, ahogy kérték, de azért most is van mit csinálni...
Szép napot!!! :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 

 
 

Köszönjük:)Köszönik Mikik :D

JUDY-olvasom jól nyomja Ancsa :D :D egyébként Ő a legkisebb most az oviban???-hiszen még a háromtól is messze van....és szobatisztaság???gondolom egész napos.....
Konyha jól néz ki :lol: :lol: mivel nagy a család ajcsiból sem lesz hiány.... :lol: :lol: :lol: :lol:
Tesódéknak megy a drukk lassan finiselnek....januári baba-nagyon okés :wink: :lol: :wink: helyzetjelentést kérünk ám....
télapó volt nálatok???-és oviban??Ancsareakció??? :lol: :D
és tépjetek csütörtökön moziba!!! :wink: :lol: :wink:

TIMI-nagyon növekszik kicsiMira :D :D és miért volt hasfájás???-vagy csak kicsit többet sírt mint első kettőd???? :lol: :wink: :lol:
Karácsonyt látom megoldod... :D :D :D Adri készül a sulira???-és tényleg hová iratod be???-Érdre?? :roll: :roll:
Mi karira legót Mikeynak már nagyot-alap megvan,és vettünk már ömlesztett legót....meg van egy tuti-3:1ben----egy ház amit háromféleképpen lehet összerakni :D :D jaa és ehhez van alap is...
Benedeknek dupló -van már hiszen örökölt Mikeytól.....de ha ketten beindulnak:)a mi nem kicsi nappalink is kevés nekik...szóval minden mennyiségben legó :wink: :lol: :wink: jaaa és távirányitós autó-na az is....de az inkább Mikinek :wink: :lol: :wink: már ki is nézte-persze,hogy renault/megane/rally....mondom figyi:kettő minimum :wink: :lol: :wink:

ORSI-remélem már jobban.....buliról képeket!!!! :D :D :D és lassan kettő után rohanhatsz!!!!! :wink: :lol: :wink: jóóóó lesz-hidd el!!!! :wink: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


http://www.youtube.com/watch?v=3a9sDqZ15lk----
ez brutál édes!!! :D :D :D :D :D -de mi van ha ez sírásba nyomatják??? :roll: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Orsi,
Noelnek nagyon boldog szülinapot!!!!

Tenc,
csak januártól lesz ovis Ancsa :D Most még a bölcsiben nyomja. Nem voltam még bent, hogy mekkora gyerekek vannak a csoportban, lehet hogy ő lesz a legkisebb... De muszáj váltani, mert a bölcsiben viszont már ő a legnagyobb, és nagyon kilóg a csoportból. Pl ő az egyetlen a bölcsiben, aki már szobatiszta... A többiek pár hónappal fiatalabbak, de még egész nap pelusosak. Annának meg már a délutáni alváshoz sem kell, és sokszor az éjszakait is szárazon veszem le róla...

Megyek csajok, meló.... De gyertek és írjatok!!!!! :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


NOELNEK BOLDOG ELSŐ SZÜLINAPOT!!!!!! :D :D :D

JUDY-jaaaaa értem,hogy januártól ovi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: de mégis mintha már ott lenne-vagyis az ovi/bölcsi egy helyen?-gratula a szobatisztasághoz....nekem egyik ismerősöm:szobatisztán vitte bölcsibe és visszaszokott a pelusra :roll: :roll: :roll: persze ez nevelőktől is függ,no meg létszámtól-meg gondolom sok minden mástól-----nekem ilyen nem volt,nyilatkozni nem tudok :roll: :lol: :lol:
a lényeg már nem költesz vagyonokat pelusra!!! :wink: :lol: :wink: de remélem azért még lesz benne részed! :wink: :lol: :wink: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Sziasztok!

Ma is csak egy gyorsra 8) vagyis inkább a mai szülinapos miatt! :D

Orsi!

Noelnek NAGYON SOK BOLDOG 1. SZÜLINAPOT!
És ahogy Tenci is írta......Lássunk arról a drága 1 évesről szülinapos képeket! :wink: Persze Koliról is kérünk, mert Őt is igencsak rég láttuk! :wink:


Nálunk Mira megkapta az első karácsonyi ajándékát Zizi keresztszüleitől..... egy fülbevalót! :wink: Mivel Zizikerianyu kozmetikus és szokott "belőni" gyerekeknek fülbevalót kapóra jött nekem, meg végül is Nekik is, mert így nem kellett agyalnunk azon, hogy Tőlük mit kapjon Mira karácsonyra. Ezért "leboltoltuk" gyorsan a dolgot és megállapodtunk a fülbevalóban! :wink: Úgy hogy mivel ma mentem Emőkéhez "szépülni" :lol: vittem magammal Mirát is és meg is kapta a fülébe az ajándékot! :wink: Belőttük.....én "lefogtam/tartottam" Mira buksiját, Emő "lőtt", István...Zizikeriapu..... meg drukkolt! :D :wink: Ja és Jánosnak meg a Lányoknak meglepetés volt, nem mondtam Nekik, hogy miért viszem magammal Mirát! 8) Aztán mikor lekerült Miráról a sapka és végre észrevették a fülbevalót a fülében...nem kis "munkámba" került mire rájöttek, hogy miért kérdezgetem Őket annyira, hogy "Na, milyen?"....... :shock: :lol: nagyon megörültek és tetszett Nekik! :D
Holnap majd csinálok Miráról egy fülbis képet és felrakom! 8)

Judy-Tenci!

Csók Nektek! Holnap majd írok!

Szép álmokat Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


TIMI-BOLDOG BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!! :D

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Timi,
Nagyon boldog szülinapot!!!! :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Timi: Isten Éltessen!!!


Noel nagyons sok boldog első szülinapot!!!!

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Tenci-Judy-Brigi....Köszi Csajok! Nagyon rendesek vagytok! :wink:

Fülbevalós képet csináltam Miráról csak addig már nem jutottam el, hogy le is töltsem a képeket és fel is rakjam. De igyekszem még a héten! :)

Most mentem aludni! 8) Szép álmokat Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Köszönöm Lányok Noel nevében. jól sikerült a szülinap. itt voltak szüleim meg a két dédi. volt torta - buli - fanta. :lol:

itt vannak videók (http://szikoda.multiply.com/ ). képek csak pár készült még nem töltöttem fel, két napja töltöm a videókat, ettől a hülye széltől állandóan elmegy a net. :twisted:


TIMI, NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!
Miraképre kíváncsi vagyok.
snooopy
 
 


Hali!

Sissy!

SOK BOLDOG SZÜLINAPOT!
Nem semmi, ahogy a "BL játékot nyomod!" :wink: :lol:
Ha lesz egy kis időd, pár sort Magatokról, meg egy pár képet is, ha lehet!? :D

Judy!

Mivel nem tudom, hogy július vagy december, ezért......
SOK BOLDOG NÉVNAPOT!
De azért várom a pontos dátumot..... :D

Orsi!

Köszi Neked is! Örülök, ha jól sikerült a buli! :wink: Lányok, ha du. alszanak megnézem a videókat! :wink:


Most repültem és letöltöm a képeket és du. igyekszem felrakni! 8) Lassan ebédelünk, legalább a letöltéssel meglegyek! :wink:

Szép napot Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Judy, boldog névnapot!!
snooopy
 
 


Szülésem története – ahogy én megéltem
Szülésélmény feldolgozó csoport
Időpont: 2011. február 7-től hat alkalommal hétfőnként 9.30-12.00 óra

Összhang – Együtt a más-állapotban
Ötalkalmas csoport várandós nőknek
Első időpont: 2011. január 20. csütörtök 16:30-19:00
További időpontok: hetente

Család születik – Beszélgetős csoport várandós és gyermeket tervező párok számára
Időpont: 2011. január 21-től hat alkalommal péntekenként 18-20.30 óráig

A kisbaba beszéde: a mozgás - A magzati és a csecsemőkori mozgások jelentése és jelentősége
Sajátélményű csoport várandós szülők és a téma iránt érdeklődők számára
Időpont: 2011. január 29-30. 10-15 óráig

Jelentkezés és további információ:
Csizek Zsuzsanna tel: 30/709-0277 e-mail: info@perinatus.hu
www.perinatus.hu
nováky_rita
 
 


Sziasztok!

Még élek...bár ebben nem mindig vagyok biztos :roll: :lol: Karácsony előtt rengeteg a meló...is. Szerencsére megy a bolt.
Mi senkinek semmit nem veszünk. Gyerekeknek fogyóeszköz ajándékot. Ivánnak szerszámkészlet (1et már elhasznált), Linda meg babát kap. AZ én exkedvenc babám az ő kedvence is, de az már nem bírja a strapát :( Kénytelenek voltunk elvenni tőle :cry: Ivánnak készítettem egy társast, vagyis még csak félkész. A neheze már meg van, de nem biztos, hogy elkélszül :? Majd szülianpra jó lesz :lol: Lindának fűzök láncot nagy fagolyókból, amiket céklalével és fekete teával festek meg :wink:Mindenki másnak készítek vmi apróságot. Tényleg csak vmi kicsit. Nagyiknak képkeret+kép a pöttyökröl, karácsonyi gyertya, fűszeres krémlikör....ilyesmik lesznek. Anyunak mondjuk festek egy képet....Na ez sem bonyi...

Lemaradtam mindenféle szüli- és névnapokról :roll: :oops:
Timi! Nem felejtettelek el!!!! És még benne vagyok a 8 napban :wink: Boldog szülinapot!


Jól vagyunk, megvagyunk....még élünk :roll: Én kissé (bazira) fáradt vagyok. Anyu is mindig nyaggat, hogy küldjek már képet a gyerekekről, mert a webkamera azért nem olyan... Mostmár csak 1,5 hét és VÉGRE jön haza!!! Igaz, csak 10 napra, de már nagyon jó lesz élőben találkozni vele :D

Hát ennyi....
Ízelítő a porontyokról:
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Sziasztok,

na tényleg csak egy pillanatra...

Ren,
jó titeket is látni :) Már Linda is mekkora :shock: :D Jók a képek nagyon!!!!
Olyan jó ez az ajándékkészítősdi... Nekem idén csak terveim voltak - semmire nem volt időm... :S Nade majd jövőre :lol: (ezt minden évben megfogadom, oszt vagy sikerül, vagy nem...)

Timi-Orsi,
Köszönöm!!! :D
Amúgy családilag július vége, baráti körben meg kinek mikor jut eszébe ;)

Timi,
hol is van az a fotó?? :lol:

Tenc,
hát én is remélem ;) Tervben van a dolog, csak az időpont ködös még :D De majd szólok ha jön a gólya :lol:

Bocs csajok, megyek hunyni, péntek óta pörgök mint a gép... Puszi!!

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok!

Azt hiszem, hogy én karácsonykor tuti nem fogok ideérni, ezért most kívánok......
:wink:

MINDENKINEK!

BÉKÉS BOLDOG KARÁCSONYT ÉS NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET ÉS JÓ EGÉSZSÉGET! :wink:

Sok puszi Mindenkinek!


Adrienn, Jázmin, Anna Mira, Timi

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


NAGYON BOLDOG ÉS SZERETETBEN GAZDAG KARÁCSONYT KÍVÁNUNK NEKTEK!!!!

Noel, Kolos, Orsi, Szabi
snooopy
 
 


Nagyon Kellemes karácsonyi Ünnepeket Kívánunk Mindenkinek!!!!

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Sziasztok!

Orsi!

Kolosnak NAGYON SOK BOLDOG 3. SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!
Bocsánat a késésért, de nálunk tegnap akkora vihar volt, hogy este szinte "folyamatos" volt az áramkimaradás és nem akartam bekapcsolni a gépet, nehogy elszálljon valami! :oops:
Ha lesz időd, akkor majd kérünk a Szülinaposról....meg persze a Többiekről is :wink: .... képet! :D

Sissy!

Nagy Tominak BOLDOG NÉVNAPOT! :wink:
Remélem Nálatok is minden okés! :wink:

Robogtam tovább, mert NAGYONNAGYCSALOS :lol: vagyok!

További minden szépet Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Köszi Timi.
jól telt, csak zsúfolt volt. mert ugye karácsony. ebédre jöttek nagynénémék meg unokatesómék, délután volt a köszöntés. egy parkolóházat kapott, van benne lift, meg autómosó ilyenek. örül neki.

karácsony is jólt telt, de Kolos először nem is azokat nézte hanem kereste a Jézuskát hova tűnt, miért nem várta meg. majdnem sírt. annyira cuki volt. :D
snooopy
 
 


Orsi!

Noelnek is NAGYON SOK BOLDOG 1. SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK! :wink:
És Ő mit kap(ott)?

Kolos nagyon aranyos lehetett! :D Majd szólj, ha már vannak fent új képek a "Szikodás" oldalon! :wink:

Mindenkinek!

BÉKÉS, BOLDOG, EGÉSZSÉGBEN, SZERETETBEN GAZDAG ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK! MEG AMIT MÉG SZERETNÉTEK! :wink:

SOK PUSZI! Adri, Zizi, Mira, Timi, János

Többiek? :roll: Egy-egy uff-ra....mondtra?! :roll:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Timi, köszi!!
vannak képek, ma raktam fel meg videókat is.

Noel rendőrállomást kapott szüleimtől, gumirendőrrel meg szirénázó autóval. :) de inkább Koli játszik vele. tőlünk "csak" egy rendőrjárőrt kapott, kolinak is van és persze mindig azzal akar mindkettő játszani így most kapott noel is, de azóta nem kell nekik. :evil: :lol: meg cipőt mert épp 8án elkezdett járni.

BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK MINDEN KEDVES BABINAK, MAMINAK ÉS PAPINAK!!!!!! :lol:
snooopy
 
 


Sziasztok!

NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK MINDENKINEK!!!!

Bocsánat az eltűnésért, semmire sincs időm :oops: de majd januárban jövök!!! Puszi

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


BOLDOG ÚJ ÉVET MINDENKINEK!!!!
kicsit bővebben januárban..pussz mindenkinek :D

Kolinak boldog szülinapot!!!!-kicsit késve....vonalzó frissítés!!! :wink: :lol:

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Nagyon boldog Új Évet Mindenkinek!

KépKép

KépKép
cukorfalat
 
 


Drága Csajok!!!

Nagyon, nagyon boldog új évet kívánunk Mindenkinek!!!

Sok puszi

Ancsa és a csapat!

Orsi!
Kicsit megkésve, :oops: de nagyon nagyon jó egészséget és boldogságot Noelnek!!!
Sok puszi

ancsaboszi
 
 


Sziasztok!

Először is nagyon boldog új évet kívánok mindenkinek!

Tigrincském!
Nagyon szépen köszönöm a szülinapi köszöntést itt és levélben is, és a nagy Tomi nevében is a névnapi köszöntést.
Köszönöm neked a képeket a lányokról, egyszerűen gyönyörűek!
Itt is szeretnék utólag neked is nagyon boldog születésnapot kívánni.

És a kis Noelnek is szeretnék egy éves szülinapja alkalmából sok-sok jót kívánni!


Meg biztos, hogy lemaradtam még egy pár szülinapról, névnapról is, elnézést érte, de így utólag sok szeretettel küldöm a jókívánságaimat.


Nálunk minden rendben van szerencsére. Igaz Tomika nagyon sok foglalkozást igényel, de nem baj. Napközben nem is tudok leülni a gép elé, mert ha egy pillanatra ide is ülök, ő már is ott terem, s ő is akar jönni nyomkodni, azt meg nem nagyon szeretem. Szóval mellette képtelenség szörfölni a neten.
Gyönyörűségesen fejlődik, egyre okosabb, egyre ügyesebb.
Nem töltötte még be a 10. hónapot, de már megtett egy pár lépést magától, kapaszkodás nélkül. Már előtte is sokat mászott és tápászkodott fel, ahol csak tudott, de mindig kapaszkodott. S a bútorok segítségével járkált. De azóta, hogy ráérzett az ízére, egyre többször próbálgatta, s azóta meg már nagyon ügyes, most már csak megy, sőt már lassan szalad. Nagyon kis huncut, egyébként a szeme sem áll jól. Igazi kis betyár.
Felül van 4 foga. Ezek jöttek ki elsőnek és egyszerre október 7-e körül. Azóta már alul is kibújt neki kettő, dec. 17-e körül, s most bújik alul a 3.
Ha zenét hall egyből táncol, de tök mindegy, hogy hol vagyunk, akár egy bevásárlóközpontban, akkor is.
Okt. végén megtartottuk neki a keresztelőt. Nagyon ügyes volt, annyira jól bírta, pedig nem is aludt délelőtt. Egy igazi kis hős volt.
Még szopizik, de egy hete azt vettem észre, hogy nem mindig kell neki. Eddig napi 5× szopizott még, persze kapott már főzelékeket is, gyümit stb., de azért már egyre jobban meg kellett dolgoznia érte. Talán ezért, talán csak azért nem akar már szopizni, mert már egyre jobban leakar szokni, nem tudom. Persze ha rárakom, nem ellenkezik, rábukik a cicire, de aztán lemászik.
Súlya: kb. 10 kg
Mikulás alkalmából voltunk kisvonatozni, ahol a Télapóval is lehetett találkozni.
A karácsonyfát imádta, rettentő édes volt, ahogy tátott szájjal nézte a karifát. Ajándékok közül a legjobban a Vileda készletnek örült, nem gondoltam volna, hogy ekkora sikere lesz.
Szülinapom alkalmából wellnessezni voltunk Kóspallagon, a Szent Orbán Hotelben. Nagyon jó volt, s szerencsénkre nagy hó is volt, mesés volt. Jól éreztük magunkat nagyon, pancsoltunk, lovas szánoztunk, voltunk masszíroztatni.
Szilveszter csendesen telt, itthon töltöttük hármasban, olyan volt mint bármelyik másik pénteki nap, csak egy kicsit hangosabb.
Kocsim még mindig nincsen, úgyhogy még mindig nem nagyon tudok közlekedni. De lassan odáig húzzák nekem a dolgot, mire a kicsim már tényleg jól fog járni, s akár fel is tudok majd vele ülni egy buszra. Marha jó. 98 óta nem járok bkv-val.

Remélem mindenki jól van, s jól teltek az ünnepek.

Puszi Mindenkinek!
Sissy

KépKép

Kép
sissy80
Budapest XV. kerület
 
 


Orsi!
És Kolosnak is nagyon boldog 3. szülinapot utólag!

KépKép

Kép
sissy80
Budapest XV. kerület
 
 


Boszi!
Szofikának is nagyon-nagyon boldog születésnapot kívánok!

KépKép

Kép
sissy80
Budapest XV. kerület
 
 


Kicsit beleolvastam az előző oldalba, s most akkor mi van????? Mindenki búcsúzik???? Akkor itt a vége????? Most akkor nem értem mi van. Lehet, már ezt sem olvassa senki. Pont most írtam mi van velünk, erre vége a topicnak???!!!!!
Na jó annyira vége hangulatom lett, ahogy visszaolvastam, hogy el is húzok aludni.

KépKép

Kép
sissy80
Budapest XV. kerület
 
 


Sissy!

Én elolvastalak! :D Kb. két hetente jut időm BENÉZNI!!! Írni meg....amikor sikerül! 8)
De mélen inkább megtalálsz....meg én is Téged! :wink:
És igen, jól olvastad, hogy nagyjából abbahagytuk a topikot, mert nem igazán van már ideje az embernek, meg szerintem ezt évekig....sok évig.....nem lehet. Szerintem.

Mennem kell ebédeltetni.

Pussz Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Sziasztok!!

Na én is megérkeztem...

Sissy,
örülök, hogy jól vagytok :D Az nem baj, ha sok foglalkozást igényel, csak néha fárasztó :? De meg lehet szokni - vagy nem? Énlányom is ez a típus :D Azt hittem az ovi majd lefárasztja, de nem... Fél 9től közelharc 9ig, hogy menjünk már fürödni és aludni :roll:
Hú, a Szent Orbán, az jó lehetett... irigyellek kicsit :oops:

És igen... sajnos senkinek sincs már ideje... Nekem sajnos mailekre se mindig :oops:

Timi,
neked is lógok még válasszal, meg Veronak is... nincs elfelejtve, csak a belem lóg... De írok ám!!! csak győzzétek kivárni :oops:

Na megyek, meló van... féléves zárás :?

Legyetek jók!!!

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Na Judy, akkor előre felkészülök majd lélekben az ovira. Meg lehet szokni ezt a pörgést, csak néha jön rám, hogy hű de fáradt vagyok. Meg újabban fel kell hajnal 1 , 2 felé, s mikor este elmegyek aludni azért nem tudok elaludni, mert azon kattog az agyam, hogy mindjárt felkel. Mikor meg megébred, inkább beteszem magunk közé, s ott elalszik, legfeljebb kap egy kis teát még. Tudom nem a legjobb megoldás, de nem tudok mit tenni. Egyszerűen egyből felül a kiságyban, ha kisettenkedem miután úgy látom, hogy alszik. Volt hogy ezt eljátszottam hajnalban vagy 6-10×. Volt, hogy hagytam sírni, de azt meg a férjem nem bírta, így inkább jön közénk, s én sem leszek mosott sz..... reggelre. Annyira.

A Szent Orbán meg tényleg nagyon jó volt, csak írtó drága hely.

Sikeres féléves zárást!

KépKép

Kép
sissy80
Budapest XV. kerület
 
 


Szia Sissy!

Nagyon drága vagy!
Köszönjük a köszöntést! :-)

Olyan jó volt valakiről ilyen sokat olvasni!
:-)
Tök jó hogy jelentkeztél.
Fotó???

Igen, a Szent orbán tényleg nagyon jó hely.
A kaja valami fantasztikus!!!
Bár második alkalommal nekünk már volt rossz élményünk.
A falak nagyon vékonyak, vagy a szomszédok nem voltak halkak? :oops:
de olyna volt, mintha négyen lettünk volna egy szobában :wink:

Én néha jövök erre,

Bár sajnos nem nagyon van már időm.
De én nem búcsuztam, ha tudok jövök
és remélem lesz még mit olvasni

és örülök, ha hallok a számomra kedves emberekről
:-)

Azt hittem már van egy új vonalzód :wink:

sok puszi

ancsaboszi
 
 


EGy kis progi ajánló!

Lara szülinapja alkalmából mi ide megyünk!
December elsején nyílt a hely, és ha 2010-ben befizettük, akkor 1=2 vel akció volt :-)

http://ozon.hotel-residence.hu/

És ha valaki pihenni szeretne, szép és jó helyen, akkor ezt nézzétek meg!
Bár még én sem mentem innen.
De tuti fogunk.

http://www.last-minute-belfold.hu/

szoktam látni nagyon jó szállodákat köztük, tök jó kedvezménnyel.

/Bocsi, tudjátok az idegenforgalom és a szálloda a gyengém, de a csajok óta már csak így látogatom őket :-)

Jó útat mindenkinek!

Puszi

Ancsa

ancsaboszi
 
 


Sziasztok!

Bocsánat a késésért Mindkét szülinapostól...... :oops:

Boszi Larájának NAGYON SOK BOLDOG 4. SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!

Tenci Benedekjének NAGYON SOK BOLDOG 2. SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!

Mentem, mert ezer a dolgom.....! 8) Amint tudok, jövök!

Nagyon sok puszi Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Kicsi Lara!
Nagyon-nagyon boldog 4. születésnapot!!!!!!!! Te szépséges nagylány!!!!

Benedeket is Isten éltessen a 2. születésnapja alkalmából!!!!!

Sziasztok!

KépKép

Kép
sissy80
Budapest XV. kerület
 
 


Zizinek és Benedeknek
Boldog Szülinapot!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Jázminkának nagyon boldog 2. születésnapot!

KépKép

Kép
sissy80
Budapest XV. kerület
 
 


Ren-Sissy!

Köszi Csajok! Remélem Mindkettőtöknél minden rendben a Gyerkőcökkel és nem betegek! :wink:
Amint tudok, írok Nektek levelet! 8)

Puszi!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Szia Tigrincs!

Szerencsére nem beteg, s remélem nem is kap el semmit!

Puszi

KépKép

Kép
sissy80
Budapest XV. kerület
 
 


Sziasztok!

Larának nagyon boldog 4.szülinapot!!!!
Benedeknek és Zizinek nagyon boldog 2. szülinapot!!!

Bocs lányok, hogy eltűntem, de tényleg sok a meló... Ráadásul most be is nyaltam valami hülye vírust, szombaton csak feküdni tudtam majdnem 40 fokos lázzal, amit alig bírtam lenyomni... Csak abban bízom, hogy Ancsa nem kapja el :? Nyomatom neki a vitamint ezerrel...

Bocs, hogy most csak ennyi, de meló is van, vizsgám is lesz, meg azért még nem vagyok 100%os.... Ja és apa holnap repül németországba... Majd igyekszem jönni, de már nem merek ígérni semmit...

Szép napot!
Judy

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Köszi Judy!



Szép álmokat Mindenkinek! 8)

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Sissy!

TOMI BABÁNAK NAGYON SOK BOLDOG 1. SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!

Puszi Neki! Lányok+Én! :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Tenci (B)anya! :lol:

MIKEY-NAK NAGYON SOK BOLDOG 4. SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!
Puszi Neki! Mi :wink:

Vonalzót se felejts el csinálni!!!! :lol:

Na má megen egy loptető! :lol: Fel ajánlhatom valakinek??? 8)

Mentem szomszédolni míg a Lányok alszanak!
Pussz Mindenkinek! :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Sziasztok!

Tomi babának nagyon boldog 1. szülinapot!!

Mickey nagyfiúnak meg nagyon boldog 4.-et!!!

Remélem mindenki jól van :D
Ma vagy egy órát napoztunk kint a ház előtt, míg Anna fel-alá rohangált :D ja és elő kellett bányásznom a bicajt is. Hiába, ez a gyönyörű idő :D :D

Szép napot!! (remélem már jön a tavasz... :oops: :D )

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Tigrincs, Judy!

Nagyon szépen köszönjük a köszöntést!


És mi is szeretnénk Mickey-nak nagyon boldog 4. szülinapot kívánni!


Puszi
Tomika, Zsuzska és Tomi

KépKép

Kép
sissy80
Budapest XV. kerület
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: