Új privát üzeneted érkezett!

Szilvi, de aranyos vonalzót csináltál:) Ilyet még nem is láttam. Marha jópofa.

Jah, hát ez az első pocis kép. Itt csinálták a fiúk az irodában.
Azért alakulok. De szerencsére nem vagyok bálna:)

Kép
niki30
 
 


Szilvi, de aranyos vonalzót csináltál:) Ilyet még nem is láttam. Marha jópofa.

Jah, hát ez az első pocis kép. Itt csinálták a fiúk az irodában.
Azért alakulok. De szerencsére nem vagyok bálna:) De ami késik....

Kép
niki30
 
 


Fatima: Május 10-re vagyok kiírva. Szerintem simán lehet rák a babód. Én is akkor születtem volna, de ráhúztam egy kicsit és júni 22-én hajnalban születtem meg. :)

Niki: Aranyos a pocid.

KépKép
szkati
 
 

 
 

niki nagyon cuki a pocid!!! az avatar képen is te vagy?? más a két kép!
kerekpocak
 
 


Niki, nagyon aranyos a pocis képed! Nagyon csinos vagy! :P De annyira más, mint az avatar képed! :oops: 8) :wink:

Fatima, szerintem nincs gond az ikrekkel sem! Vagy nem kedveled őket? Az biztos, hogy elég mozgékony "jegy". Különben, meg ahogy Kata írta, simán lehet még rák, mert zsigusz is rányomott még 6 napot, ráadásul a pasik, szeretnek tovább időzni a pociban! Már akkor szeretik magukat kényeztetni! 8) :wink:

Szilvi, vonalzó nagyon klassz! És mindkét neve tetszik a kispasinak! Szép nevek nagyon! :P viszont elég misztikusra írtad a 3 . baba "megérkezésének, fogantatásának, tervezésének" történetét... :oops: 8) Tetszett! :P Ja meg, h a hozzáállásod is megváltozott..., 5ös lottó... 8) !
mazsolák
 
 


Hahó Csajok!

szkati - éljenek a rákok!!!!
Én is az vagyok, sőt az egyik legjobb barátnőm is júni 22-én született ( Niki! tudod... Adus!)
7-en vagyunk "nagy" barátnők és abból 4-en rákok vagyunk! Sorban: 06.22, 06.26, 06.27, 06.29! Utóbbi vagyok én!!!!! :lol:

Zsófi - szerintem Nikiről az avatar kép azért tűnik másnak, mert ott vmi sapka féleség lehet rajta, ami olyanná teszi, mintha szőke lenne! Pedig nem az! :)

F.

fatima
 
 


Ja!

Még csak annyit, hogy tegnap voltam Tescoban (mi 1 troli megállóra vagyunk tőle Zuglóban) és HIHETETLEN leárazás van a Cherokeee termékekre!
Olyan édi gyerek cuccok vannak, hogy csak na!
Vannak bébi cuccok is, meg nagyobbacska gyerkőcöknek is mindeféle kis csoda! Már alig várjuk a vasárnap délutánt és akkor kiderül, hogy kukac vagy punci és akkor mehetünk ezt-azt venni. Olyan vagány kis fiú szerkót láttam! Ha végül fiunk lesz és megveszem azt neki, akkor ő lesz a világ legszebb és legszívdöglesztőbb pasija! :lol:

Máris elfogult anyuka lennék???? :oops: :?: :roll:

F.

fatima
 
 


Edus!

Írok mailt csak nagyon el vagyok a melóval is havazva! :(

F.

fatima
 
 


Fatima, várom, de persze a meló az első, még egy darabig :oops: :oops: 8) ! Áááá akkor most már értem :arrow: rák :wink: . Különben az lesz,"amit" te szeretnél. Zsomborral nov. 25.-re voltam kiírva, de dokibá, meg aki az ctg-t csinálta hölgy, meg a szomszédok sorra azt mondták, nem húzom ki addig, mire én, mindegy csak nyílas legyen! így is lett (1 nyílas napon született)! de persze, tudjuk, h nem(csak) ezen múlik... :roll: :oops: 8) Ettől függetlenül is imádjuk őket!!!!!!!!!!!! :P

Hétvgére drukkok mennek, h kiderüljön a "dolog"állása!!!!!!!!!!! :lol: Ja és hát ez természetes,h minden anyukának a sajátja a legeslegesleges....!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8) :wink: Hát ez tök jó, h ilyen leárazás van, és én annyira örülök, h már a kispasikat is lehet vageszul öltöztetni, mert régebben csak kislányruhákat lehetett kapni..., de most nem panaszkodhatunk! :P

na megyek, mert a pasik, szétkapják a lakást! :roll: :oops: 8)

Szilvi, csajozni öcsivel, tuti működni fog :P :lol: , nálunk keresztapa szokott nőzni a gyerköcökkel, de már apára is kacsintottak nemegyszer! :oops: 8) Tök jó, h ilyen klasszul állnak a tesók a témához, és tuti megmarad a lelkesedés!!!!!!!!!!!!!!! :P Nálunk is imádják egymást!!!!!!!!!!!!!!!! :P

na most már tényleg tűztem! 8)

Mindenkinek szép hétvégét, vigyázzatok a Pocakokra! Jó pihenést! :P
mazsolák
 
 


Edus drága! - sajna nem fér bele az időmbe a neked szánt hossszzzzúúúú mail, így csak itt a közösben írok pár sort.

Tesódat még nem hívtam, de ígérem hétfőn beszélek vele. Ha te addig beszélsz vele, akkor mondd meg neki plíz, hogy hívom-hívom csak már nem ezen a héten, hanem majd hétfőn!

Köszi a drukkot! Majd hétfőn azzal kezdem, hogy " kukaaaaaaaaac" vagy úgy, hogy "puncus"!!!! :)

Szóval legyen kellemes a hétvégéd és csókolom a pasikat is!

Mindenki másnak is jó hétvégét és see you on Monday!

Pussszzzzz,
Fatima

fatima
 
 


Sziasztok!
Köszi a vonalzóra tett dicséreteket!Megdolgoztam érte! :D
Edus- Ha érdekel, nagyon szívesen leírom, hogyan lett Ákos, na nem a "szakmai részre gondolok". Itt hosszú lenne, meg a többieket sem akarom vele terhelni.
Fatima- Szurkolok, hogy rák legyen pocakmacid, már csak azért is mert a kisebbik fiam és én is rákok vagyunk. Nem olyan rossz. Az Ikrek kettőségét elég nehéz kezelni, viszont a rák meg hisztis és nagyon érzékeny. Én elvesztettem a fonalat, fiút vagy lányt szeretnétek? Szorítok bármi is legyen, főleg, hogy egészséges!
Kerekpocak- Gabó itt áll mellettem és üzeni, hogy azért lesz ő a babakocsi felelős, mert a suliban egyik koncert alatt a folyóson gyakorolta Samu babával. :lol: Gabó küldi!

Holnap megpróbálok pocis képet felrakni + a fiúkról is.

Puszi mindenkinek! Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
Szilvi
csillik szilvi
 
 


Sziasztok!
Mostanában csak olvasó üzemmódban vagyok jelen.
Fatima!
Én is rák vagyok június 25 én születtem
Puszi minden kismaminak.
Vera

Kép
Kép
vera70
 
 


fatima izgulunk :) :)

szilvi :) mindkét fiadnak hatalmas puszi!!!!!!


zsófi
kerekpocak
 
 


Lányok, köszönöm a kedves sorokat a pocis képet illetően. Nem egy nagy durranás a kép, de egyenlőre ez van...
A pici kucsmás képemet, még kb 4 évvel ezelőtt csinálta egy fotós barátnőm. Ez az úgynevezett sztráfotóm, tudjátok, amit majd lehet a gyereknek meg az unokáknak is mutogatni, hogy ugye milyen fiatal volt a mami... :D Azt szokták mondani, hogy kell egy ilyen "amire büszke vagyok" kép:)

Remélem mindannyian jól vagytok!

Fatima, nagyon szorítok Neked, hogy minden rendben legyen a vizsgálaton és megtudjátok a bébi nemét. Az nagyon klassz dolog. De gondolom bármelyiknek örülni fogtok.
A barátnőiddel vicces, hogy ennyire egymás után ünnepeltek. A nyár úgy látszik akkor nálatok ilyen szülinapos!


Szilvi küldd azokat a képeket!
És mindenki más is! Küldjetek pocis, illetve nem pocis képeket! Jó lenne megnézni, ki milyen csinos kismama:)

Puszi Nektek és szép hétvégét!

Niki

Kép
niki30
 
 


Sziasztok!!

Drukkolok Fatima!!Majd írj, ha megjöttetek, kíváncsi vagyok, mit mutatott magából a kisprücsök :wink: .

Niki, nagyon édes pocid van és csuda csini kismama vagy!!
Nem is olyan kicsi ez a poci hallod, nekem 22 hetesen még szinte semmi hasam nem volt..

Többiek???Várjuk a fotókat!! :wink: :P ( anyucik, mi is tegyünk föl nosztalgiából a miénkről?? Hátha kedvet kapnak a mostani Pocisok :wink: Mit szóltok hozzá? )

puszi Mindenkinek,Zsóka

KépKép
logi
 
 


Sziasztok,

A napokban derült ki, hogy babánk lesz. A János kórházban szeretnék szülni, de nem ismerek ott egyetlen orvost sem. Akinek van jó tapasztalata, kérem segítsen. Pontos, alapos, kedves, türelmes, megbízható orvost keresek.

Előre is köszi a segítséget. Privit is küldhettek nyugodtan.

adrianya
 
 


fatima???????????????
kerekpocak
 
 


Köszi szépen az értékes információkat. Körvonalazódni látszik döntésem. 2 doki között nem tudok dönteni még. Az egyik Dr. Sóvágó: tapasztalt, humoros, kedves dokinak tűnik a leírásotok alapján. nekem megfelelne, de 50 éves körüli és azt tervezem, hogy már nem váltok dokit SOHA TÖBBET AZ ÉLETBEN!!! Viszont akkor fiatalabbat kell választanom. A tökéletes Dr. Pálmai Bálint lenne...., de alig idősebb nálam... Nem lenne gáz?? Mármint nem vagyok perverz fantáziáló típus és nagyon, talán még túlságosan is szemérmesnek gondolom magam. A férjemmel korabeli doki.... Aki már volt nála nem volt kellemetlen?? Egy dokit mindig öszhajú, szemüvegesnek gondol az ember. De miért is?? :lol: :lol:

adrianya
 
 


FATIMA, láttatok "valamit"??? :roll: :lol: :D :shock:

KépKép
logi
 
 


Adrianya: Szerintem Pálmai nagyon jó doki. Nálam is csak 2,5 évvel idősebb, de nekem ez igy jó. Előtte egy idősebb dokihoz jártam, de meghalt. Így megvan az esélyem, hogy hosszú évekre van jó dokim. :)

Teszek fel egy képet, ha sikerül. Egy hete készült a kép:lol:

Kép

KépKép
szkati
 
 


Itt vagyok, itt vagyok!!!!

Na szerintetek???????????? :lol: :lol: :lol:


KISFIÚ!!!!!!

fatima
 
 


Grat!!! :)

M.
mircike
 
 


GRATULÁLOK FATIMA!!!!!!!Gondolom Apa repked a boldogságtól!!

Kati, nagyon-nagyon csini és szép kismami vagy!!! :wink:

puszi

KépKép
logi
 
 


fatima gratula!!!!!!!! akkor tarek? jól emlékszem?
kerekpocak
 
 


Sziasztok!
Azt hiszem egy gép barbár vagyok, mert tegnap óta nem siker felraknom a képeket. Ákosról is nagyon cuki UH képek lettek. 2 kg a lelkem és nagyon nyugodt. 16 percen keresztül ébresztette a doktornő mire megmutatta az arcát. Aztán jót röhögöt rajtunk.
Kati- Nagyon csinin nézel ki!
Fatima- Gratulálok a fiadhoz! Meg tudod venni azt a pasis rucit amit láttál.
Ha sikerül , akkor én is jövök a képekkel, de még az avatar sem jött össze. Körülöttem a fiúk úgy bevoltak / vannak/ havazva, hogy nem tudtak segíteni. Sőt, itt topogtak, hogy nekik is kell a gép. A nagy msn-n + web kamerán keresztül csajozik, a kicsi játékokat akar letölteni, a férjem meg a híreket akarta megnézni. Kész örültek háza! Most egyig nincsenek itthon, még próbálkozok!
Puszi!

Kép
Kép
Kép
Szilvi
csillik szilvi
 
 


Fatima éljen!!!!
Lehet rettegni a tetkóktól!!! :) :)

Kép
nóri8
 
 


Hahó!

Vagyok ám, csak már alig vártam, hogy az anyukás topikot is gyorsan (de nem túl alaposan) végigolvashassam Julcsiék miatt.

Na ezen túl vagyok, úgyhogy mielőtt belekezdenék a melóba még egy gyorsat ide:

Bizony apa nagggggyyyyyoooon boldog!!!! Én majdnem sírtam az UH-n, amikor azt mondta a dokinéni, hogy ez bizony 100% fiú. Mindezt kb a harmadik hozzászólásában!!!! Aztán gyorsan összeszedtem magam, mert közben nagyon rázkódótt a pocim és addig ugyen nehéz dolga volt a dokinéninek! :)

Szóval 2007.01.21. kb 13 órától azt hiszem mi vagyunk a legboldogabbak a világon!!!! És a legfontosabb, hogy lévén, hogy a dokinéni genetikus orvos, így szinte a 4D háttérbe szorult és inkább megnézte a pici minden kicsi részét jó alaposan! MINDENT RENDBEN TALÁLT!!!! :lol: :lol: És ez a legfontosabb!!!!

Nagy a HAPPY-ség és a férjem a világ legbüszkébb kispapája! Azt hiszem ilyen szép szülinapi jaándékot még sosem kapott!!!! :)

Nóri- Áááááááááááááááááá! Már előre félek tetkóügyben!!!!

Szilvi - már megvettem szombaton és úgy voltam vele, hogy ha nekünk nem is, akkor majd másnak elajándékozom!
De a miénk maraaaaaaaddddd!!! :)

Zsófi- igen! Tarek lesz!!!!

Többiek - köszi, hogy szurkoltatok! :)



Csóóóóóóóóóóóóóóóóóók,
F.

fatima
 
 


Fatima, ez nagyszerű hír!
Gondolom borzasztóan örültök.
Ezek szerint megmutatta magát!
A kis drága fütyis:)

Kép
niki30
 
 


szkati: Na, pont etől tarok én is. Bár, nem olyan stresszes üzem ez a szülészet, de ki tudja... Aludtam a dologra egyet, de nem lettem közelebb a döntéshez. Szerintem csinálok két cetlit Pálnai - Sóvágó, összgyűröm, elfordulok és húzok egyet.

A Pálmai dokit szabad hívni a mobilján ha valami aggályom van? Úgy hallottam, a Sóvágót inkább csak sürgős esetben.

adrianya
 
 


Niki - Persze, hogy örülünk!!!! :)

Adrienn - még nem is "találkoztunk"! :)
Üdv közöttünk és sok sikert a döntésben!

F.

fatima
 
 


[quote="fatima"][ írta:fatimab]Niki - Persze, hogy örülünk!!!! :)

Adrienn - még nem is "találkoztunk"! :)
Üdv közöttünk és sok sikert a döntésben!

F.
Üdv neked is. Köszi a bíztatást. Komoly döntésképtelenség lett úrra rajtam :) :lol: :lol: :lol: Gratula a kisfiúhoz!

adrianya
 
 


Köszi a gratulációt!
Szerintem kb mindegy, hogy döntesz, mert mindkét doki állítólag nagyon jó! Engem biztosan nem zavarna, ha fiatal az orvos! Sosem tudnék pasiként nézni egyikre sem!

fatima
 
 


Sziasztok!!!

Egy kicsit eltűntem, köszönet az itthoni felpörgött családi eseményeknek és édes pici Ákosomnak, aki napok óta folyamatosan azt szeretné, h minden pillanatban vele játszak. Mivel csak egy órácskát alszik, az az idő még háztartásra sem elég, nem hogy egyebekre. de most úgy néz ki, h nagyjából utolértem magam és őfelsége is szunyókál :lol:

Először is Fatima nagyon-nagyon GRATULÁLOK, sokat gondoltam rád tegnap!!!! A legfontosabb, h minden rendben van a picivel, és hogy kis fütyis lesz, az pedig hab a tortán :lol:

Niki, Kati nagyon szép pocakos kismamák vagytok!!! hamarosan én is utolérlek benneteket :lol: rólam is készült már kép, hamarosan fel is varázsolom......teljesen ledöbbentem, amikor meglátttam a pocimat a képen, ui ákossal ilyenkor még alig volt pocakom, most pedig.. na majd meglátjátok :lol:

Adrienn,
én is üdvözöllek a kis csapatban! olvastam, h két doki között hezitálsz...én a sóvágóhoz járok, és maximálisan meg vagyok vele elégedve. ami a mobilján való hivogatást illeti, én elég sokszor kerestem- sőt egyszer a szabiján szilveszter reggel- és mindig nagyon megértő, segítőkész volt. többször is visszahívott -ami manapság nem jellemző- sőt még ő telefonált be a kórházba a szabadásga alatt és tájékoztatta az ügyeletes kollégát, h hamarosan érkezik egy kismama.....stb. szóval én ilyen hozzáállást még korábban egy orvos részéről sem tapasztaltam. az előző dokim 30 x éves volt, és vhogy nem tudtam benne úgy megbízni, mint ugyebár egy idősebb, tapasztaltabb orvosban. na de egy 50 éves orvos nem is idős!!!!!!
mi leírtuk a tapasztalatainkat, amivel talán tudtunk segíteni, de bízzál a megérzéseidben, azok a legfontosabbak :D

Szerdán mi is újra bekukucskálunk a pocaklakóhoz, már nagyooooon várjuk!!! abban reménykedek, h hátha mi is meglátjuk h kuki v. punci!!!!!! már nagyon türelmetlenek vagyunk!!! drukkoljatok!
de ezen felül az lenne a legfantasztikusabb, ha dokibácsi megnyugtatna bennünket, h a haematoma teljesen eltűnt.......

na most rohannom kell, majd igyekszem jönni!

puszilok mindekit!!!
niki
Vendég
 


SZia Adri,

szépen elbizonytalanítottalak, ugye?! (dokiválasztásra gondoltam) akkor hétvégéig még van egy pár napod, csak okosan, hallgass a megérzéseidre!

6hetesen elkezdtem barnázgatni, aminek az oka méhemen belül kialakuló haematoma volt. a kezdetben szinte megegyező nagyságú volt a petezsákkal, majd szépen elkezdett felszívódni, így a mérete is csökkent. utoljára szilveszterkor volt barnázásom, és akkor már szinte alig volt kivehető a szervülőben lévő haematoma. elméletleg a baba fejlődésére nem hat ki, és szerencsére a méhlepény is tőle messze tapadt meg. a szülészem szinte rámparancsolt, h nulla pánik, higyjem el, h minden rendben lesz :lol: én pedig nem tehetek mást, parancs az parancs, ENGEDELMESKEDEK ÉS BÍZOK BENNE!!!! De az igazán csak akkor fogok fellélegezni, ha nyomát sem látja :D
szülés után neked mi volt? mert nekem a sok erőlködéstől a hüvelyemben alakultak ki, de szerecsére mire kijöttem a kórházból, mind felszívódott!

puszi,
niki
Vendég
 


sziasztok lányok!
sajna gyengélkedünk, elég rossz a helyzet. olvasni szó szó...,
FATIMA GRATULA!!!!!!!!!!!!!!, :P akkor jó volt a megsejtésem(!) 8) Gondolom, most nagy az öröm!!!!!!!!!! :P
Kata, nagyon csini a pocis képed! :P
Szilvi naná, h érdekel a sztori! :oops: 8)
Adri üdv közöttünk! :P

most csak ennyire futotta, ha jobban leszünk, jövök! :oops: :? :wink:

addig is mindenkinek szép napot, és vigyázzon a pocijára! :P
mazsolák
 
 


Sziasztok
Adri
A Pálmai dr.-t bármikor lehet hivni ha problémád van.
Mindenkinek puszi
Vera

Kép
Kép
vera70
 
 


Stellina/Niki - köszi, hogy gondoltál ránk!
Drukkolok, hogy ti is mihamarabb megtudjátok az újabb jövevény nemét. Jól sejtem, hogy most kislányt szeretnétek!?!
Haematoma-ügyben is drukkolok! Remélem minden OK lesz!

Eduuuuus!!!! - már úgy vártalak, erre csak egy kis bekukucsra van lehetőséged! :(
Csak nem betegek a Zs-k?????????? Ugye nem!!!!
Írok mailt. Pussszzzzzz!

F.

fatima
 
 


Csajok!

Hogy kell a vonalzóba beírni Tarek nevét?????
Már megint kezdődik a bénázás! :oops:

F.

fatima
 
 


Fatima!!!! gratulálok!!!!!!

Kati, Niki nagyon csinik vagytok!!!!!!
mangó
 
 


Köszi Angéla!!!

fatima
 
 


Igen, jól sejted Fatima ! Kislányt programoztunk be még októberben :)
Nagyon köszi a drukkokat, én már az agyamban tényleg teljesen dekódoltam ezt a haematomat, reméljük sikerrel!

Jánosos anyukák, ti is tegyetek majd fel nosztalgia pocis képeket!!!

Edus, remélem jól vannak a pasik!!!
Ákos már napok óta napi 4-5-ször kakil és hatalmasakat durrog. de ezeket az édes kis zörejeket mindig nagy kacagás kíséri, nagyon élvezi, szóval ebből gondolom, h nagy gond nem lehet :lol: doktornéni szerint max egy kis vírusfertőzés, és "csak" ezekben a kis balesetekben nyilvánul meg....hát nagyon remélem, h nem kapjuk el ezt a fránya influenzát....pedig nekem is fájogat a torkom.
Megyek is kúrálgatom magam...

puszi
niki
Vendég
 


na akkor ismét egy pockos kép. zsófi a 9. hónapban.


Kép
kerekpocak
 
 


és giganto has a szülés előtt nem sokkal-pucéron:


Kép
kerekpocak
 
 


Fatima, gratulálok !


Stellina-Niki, szerdán sima UH, v. 4D-re mentek ti is?

no akkor egy kis Marcsi\Laura-mix

Kép 14.hét

Kép 20.hét

Kép 28.hét

Kép 36.hét

Kép szülés előtt 1 nappal

Marcsi

KépKép
alon
 
 


ja, és Apa a 30.hét tájékán


Kép

Marcsi

KépKép
alon
 
 


marcsi :) :) :)
kerekpocak
 
 


Húúúú Niki, nem is tudom, hogy elmeséljem-e.... Remélem, nem riasztok el senkit. Szóval: egy hét túlhordás után született Lénike. Aznap, amikor a doki és a választott szülésznő is pont szabadságra mentek. Persze visszajöttek, hogy ezt a szülést még levezetik. Gondolom sürgős volt nekik a dolog. Oxitocinnal begyorsítottak, burkot repesztettek, a kitolásnál segítettek, hogy a hasam 2 hétig lila volt. Hamar túl voltam a dolgon. Aztán derült ki, hogy egy ér megpattant és férfiökölnyi bevérzés keletkezett a hüvely hátsó falán. 4 óra szenvedés és egy műtét altatásban. Léni fején tenyérnyi haematóma, ami szerencsére 2-3 hét alatt felszívódott. Nah, ezért keresek most jó dokit. Tapasztalatlan voltam és teljesen a dokira hagyatkoztam. Ami szerintem természetes is. Mindegy, nem akarok mégegy ilyet. Az alatt a 4 óra latt azt hittem, hogy tényleg meg fogok halni.

Tényleg nem akarok senkit elriasztani. Azt mondják 3000-ből 1-szer fordul elő ilyen. Serintem, ha egy kicsit jobban hagyták volna a hüvelyt természetesen tágulni, akkor mindez nem fordult volna elő.

adrianya
 
 


Marcsi :lol:!!!!

na én is dobok néhányat:


Két hónappal szülés előtt
Kép

Két héttel a szülés előtt (itt már 4 kilós marcus :? hogy fért el, ma is rejtély :roll: )
Kép

A végeredmény akkor...
Kép

...és most

Kép

KépKép
logi
 
 


Sziasztok!
SOS! Még mindig nem sikerül felrakni a képeket. Valószínű, hogy szövegértési problémáim vannak, de nem megy. Szeretném kérni, hogy olyan "szájba rágósan" írjátok le nekem, mint a vonalzót.
Kedves Pocakoskép tulajdonosok!
Nagyon szuperek a képek és nagyon csinik vagytok!Rólam ilyen képek nem készültek, mert az első két fiam, már átszabda a pocakomat. /stiák :( ) De megérte!
Most annak örülök, hogy nem plasztikáztattam meg / nem mertem/, mert a melleimet alig egy éve felvarrattam, még akkor úgy tudtam, hogy nem lesz több gyerekem.
Edus- Jobbulást kívánok!Mihelyt lesz időm, megírom a sztorit.

Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
Szilvi
csillik szilvi
 
 


Húú Adrienn, nem semmi menet lehetett,érthető, hogy másik dokit keresel. Nekem is hasonló élményeim vannak az első szülésemről :? .

Ez a kép lemaradt, szülés előtt 2 nappal készült

Kép

KépKép
logi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?