Új privát üzeneted érkezett!

Szia Mókuska!
Örülök,hogy jól sikerült a sportnap.KépSzerintem Dani sem bánta,hogy felborult egy kicsit rend.Majd visszarázódik!Lili pedig bizonyára tele van élménnyel.
Tényleg voltam Adával a városban délután.De kár,hogy én nem vettelek észre!KépBár igazándiból még nem küldtél fotót magadról,így kevés esély lett volna rá.Küldj egy családi képet,ha tudsz!
Nálunk szerintem a géppel van vmi bibi,nem rak fel képet,és sajna sokszor leáll.Kiír vmi hibaüzenetetKép,de nem értek hozzá!
legközelebb majd kiabálj rám,ha látsz.Kép"Se lát,se hall Dömötör "szoktam lenni néha.
Drukkolok,hogy utazzatok!!Kép
Jó pihenést,szép álmokat!!
Szia
Masnika
masnika77
 
 


Szia Masnika!

Ha gyalog lettünk volna leszólitalak, de csak a kocsiból láttalak. Majd sasolok ha a városban járkálunk. Most nem tudok képet felrakni magunkról, mert csak régebbiek vannak nekünk meg nincs digitális gépünk. Majd sógornőméktől kérek képeket, egy hete fényképeztek minket is.
Dani ma olyan nyügi volt, biztos erre a "szuper" időre reagált igy, én is kóvályogtam egész nap.
Pedig ma egész pihizős napunk volt, na jó egy kicsit takaritottam -szerencsére, mert 4 körül ideszólt az egyik rokon, hogy 6 körül jön babalátogatóba-, de főzni nem kellett és ezzel már egy csomó időt spóroltam. Igaz este pizzát rendeltünk mert már éhesek voltunk és nem maradt az ebédbőlKépKépKép
Remélem holnap már jobb idő lesz, ma is menni akartunk a Tescoba, de az eső miatt napoltunk.
Gondolom Ti sem jutottatok el Pásztóra.
Na most, hogy jóllaktam kezdem egész jól érezni magam! Lehet, h ez volt a bajomKép
Szia
Mókuska

Kép
Kép
mókuska
 
 


Szia Mókuska!
Egészségetekre váljon a finom hami!!Kép
A pizza már nálunk is sokszor jól jött/jön.Egy héten 1X biztosan rendelünk.Van úgy nincs időm főzni.Főleg,ha takarítás nap van.Hú,de utálom!(már,mint a takarítá-napot)KépPláne,hogy max 1/2 óra,és ismét játékhalom minden hol.
A pásztói kirándulás elmaradt.Bár gondolkodtam rajta,hogy eső ide vagy oda elmegyünk.Csak ez a hideg!!!KépAda is nyűgös volt,nem tudott aludni napközben.Mostanra már kidőlt!Kép
Készültünk a Tescoba mi is,de oda sem mentünk.Na de majd holnap!!!
Várom a képeket!KépHa pedig látsz,szólj rám!
A babalátogatást annyira nem szerettem(nemtudom te hogy vagy ezzel)Főleg Imcsinél voltak sokan(akkor még falun laktunk)Teljesen elfárasztott a sok rokon.KépNa meg mindenhez jópofát vágni.Lényeg,hogy Adához már nem jöttek csak a legközelebbiek.Kép
Na ,jól ki nyavajogtam magam,biztos ez az esős hideg teszi!Kép
Holnap remélem már szebb idő lesz!
SziaKép
Masnika
masnika77
 
 

 
 

Szia Masnika!

Ez az idő nekem sem nagyon tetszik, sőőőőőt! Ma du olyan fejfájás jött rám! Még jó, hogy nem délelőtt mert lent voltam a városban a gyerekekkel. A nadrágomat akartam beadni a de marcoba levágatni, de ma szabadnapos a varrónő ugyhogy holnap 12 után ujra kell mennemKép Remélem nem fog esni. Engem most a látogatások annyira nem zavartak, de Lilinél még nagyon, sokkal gyengébb voltam és ugye ülni sem tudtam két hétig szóval nekem csak kinlódás volt. Azért szerencse, hogy egyiknél sem volt nagy roham.
Holnap este megyünk anyukámékhoz és szerdán este jövünk haza, remélem jó idő lesz!
Szia
Mókuska

Kép
Kép
mókuska
 
 


Szia Mókuska!
Már kellemesebb az idő.Remélem anyukádéknál is érezhető volt a pozitív változás!Kép
Most sok a probléma nálunk,főként a tegnapi nap volt zűrös.KépAda reggel legurult az ágyról,és felrepedt a szája.Nem komoly,de nagyon megijedtünk.Aztán pedig apukámat kellett behozni a kórjházba.Most már az intenzíven van.
Készültünk Nagyváradra is,de lehet ez most elhalasztódik.Majd meglátjuk.
Remélem nálatik minden rendben,és mindenki egészséges.Most egy néhány napig biztos nem lesz időm írogatni,de amint tudok jövök!Kép
Szia
Masnika
masnika77
 
 


Szia Masnika!

Hát nem irigyellek! Jól mondják, h a baj csőstöl jön! Jobbulást apukádnak és Adának is! Szerencsére az idő velünk volt-kivéve a sarat-, de szupi volt h nem esettKép Mondjuk én a gyerekekkel otthon maradtam, jót sétáltunk a faluban.Kép Apa ugy döntött h csak csüt-ön jöjjünk haza ugyhogy duplán örülhettemKépKépKép Dani nagyon jól birta, egyáltalán nem zavarta meg a környezetváltozás, sőt.... olyan jókat aludt, h nevetve mondtuk, h kéne hazahozni egy táska oroszi levegőt, ha baj van csak kinyitjukKépKépKép
Remélem szombaton is ilyen jó baba lesz!
Ha utaztok akkor jó utat Nektek!
Szia
Mókuska

Kép
Kép
mókuska
 
 


Szia Mókuska!
Köszönjük a jókívánságokat!Adának már szerencsére kutya baja.KépKépApu meg majd csak rendbejön!
A nagyváradi utazás elmaradt,pedig a férjecském már nagon vágyott haza.A szülei eljönnek holnap,ha már mi nem tudtunk menni.
Örülök,hogy jól sikerült a látogatás anyukádéknál!KépÉrdekesek a babák!Ada is többet alszik Váradon,mint itthon.
Szombaton készültök vhová?
Szia
Masnika
masnika77
 
 


Szia Masnika!

Jó, hogy Ada már rendbejöttKép Holnap megyünk a lagziba, hát jó lenne már tul lenni rajta! Pedig szeretek lagziba menni, az utolsó a sajátom voltKép, de most valahogy nem igazán jó ez az időpont Dani miatt. Ráadásul apa ma csak 2-ig dolgozott volna (minden pénteken 2-ig dolgoznak, a hét többi napján 1/2 5-ig) és persze, hogy beugrott egy meló és ki tudja mikor ér hazaKép Lehet, hogy fürdésre sem és akkor elég huzós estém lesz, jó lenne ha Danit ma nem kapná el a hasfájás mert Lilinek meg mindenképpen hajat kell mosni. Arról már nem is beszélek, hogy jó lett volna magamat is rendbe tenni (manikür, szőrtelenités...) h holnapra már csak a hajmosás maradjon. Már előre félek mert a barinőm uj frizurát vágott (hosszu, de teljesen más mint eddig) és ha nem tudom beszáritani itt fogom szidni őtKépKépKép
Jó hétvégét Nektek!
Szia Mókuska

Kép
Kép
mókuska
 
 


Szia Mókuska!
Remélem jól fog sikerülni a lagzi!Mindig akkor,és ott érzi magát legjobban az ember,amit nem várt,és nem készült rá.Nálam ez még mindig így volt.Kép
Remélem hazaér fürdetésre a párod.Maceráns egyedül az biztos.Kép
Amíg hosszú volt a hajam,mindig becsavartam nagy csavarókra.Nem kell sokat bíbelődni vele(az öntapadós formával)és szárítgatni sem kell.KépElég csak az utolsó pillanatban kiszedni,fésű,lakk, és kész.Azért,ha szárítod is biztos jól sikerül majd!Kép
Jó szórakozást,és majd jó pihenést kívánok!
Szia
masnika
masnika77
 
 


Szia Mókuska!
Már olyan régen írtál!Csak nincs vmi baj?Kép
masnika77
 
 


Szia Masnika!

Bocsi amiért nem jelentkeztem! Kicsit besürüsödtek a napjaink a szüret miattKép na és másfél napig netünk sem voltKép
A lagzi jó volt, minden klasszul jött ki. Lilivel is elkészültem időre (fél egykor vitték anyósomék) és Dani is jófiu módjára 3/4 3-kor evett (1 óra helyett) igy a 4 órakor kezdődő esküvőre mi is vigan odaértünk. Az esküvőt végigaludta a legény, aztán ettünk egy kicsit majd őt is megetettem aztán aludt-anyósom vigyázott rá mig mi mulattunk egy kicsit, aztán 9 körül eljöttünk. Ja, a hajamat mindenki dicsérte, azt hitték fodrásznál voltam szárittatniKép
Tegnap voltunk csipőszürésen, sajna terpeszpelus kell, bár nincs nagy baj, enyhe kötöttség az egyik oldalon. Mondjuk jó kis sztori volt ott is, mikor odaértünk két babával voltak előttünk, egy kisfiuval és egy kislánnyal. A kislányt vitték be először. Mikor elmentek kiszólt az asszisztens, hogy Kovács Zsófival mehetnek be. Ugye senki nem jelentkezik, én meg mondom, hogy éppen most mentek el egy Zsófi nevü kislánnyal. Semmi reakció, bemennek a kisfiuval. Aztán jövünk mi, kicsit szemrehányóan mondja az asszisztens, hogy minket már szólitott. Mondom minket még nem! Dehogynem! Kovács Zsófia! Mondom mi Gyurkó Dániellel jöttünk! Kiderült, hogy összekeverték a papirjainkat! Még ha két fiu lett volna, de igy! Ez a magyar egészségügy!KépKépKép
Utána megint szüreteltünk egy kicsit anyukáméknál, tegnap kicsit takaritottam aztán védőnőhöz kellett menni, Dani már 5,51kgKép.
Most is azt várom, hogy felébredjen a drágám aztán irány a város, du. meg vasalnom kellene mert már rendes hegy magasodik itt a székenKép, holnap du. pedig megint Orosziba megyünk és ott leszünk vasárnapig. Ezzel vége is lesz a szüretnek. Na szóval nem unatkozom, soha nem fogom utólérni magam a munkábanKép
Teszek fel képet milyen volt Lili a lagziban!
Szia
Mókuska
Az unokatesókkal
Kép
Kép

Kép
Kép
mókuska
 
 


Szia Masnika!

Csak gyors bejelentkezésig jöttem, ma délelőtt megyünk anyukámékhoz és csak vasárnap jövünk hazaKép Elég gyorsnak kell lennem mert én ugy számitottam, hogy délután indulunk, erre apa este mondta, hogy délelőtt mert neki 1-re Egerben kell lennie. Szóval megyek mert még semmit nem pakoltam összeKép
Szép és jó hétvégét Nektek is!
Szia
Mókuska

Kép
Kép
mókuska
 
 


Szia Mókuska!
Lili nagyon tündéri ebben a koszorúslány ruhában.Biztosan nagyon élvezte,és le sem akarta venni.Dani is nagyon ügyes volt,és biztosan szép is.Gondolom mindenki a csodájára járt.KépÖrülök,hogy minden jól sikerült.Mondtam én,hogy amit nem vár az ember az sül el a legjobban.Kép
Sajnálom,hogy így jártatok a kórházban,és ,hogy terpeszpelus kell.Hol tudsz olyat venni?
A szüret gondolom jól kifáraszt,no meg a gyerekek.Azt hiszem rád fog férni némi pihenés majd.
Nálunk mindenki hót náthás!!Rettenetes.Egymás után betegedtünk meg,és aki lábadozó lenne ,az is visszaesik.Orrszívót is újat kellett venni,mert télen elraktam ,és nem találtam sehol.Persze tök felesleges volt,mert Ada nem hagyja az orrát szívocskálni.Úgy sír miatta,hogy több kára van mint haszna.Kép
A munkahelyem is jól felbosszantottak a héten.Egyik kolega szólt,hogy meg akarják szüntetni az állásomat.Mára kiderült,hogy mégsem igaz.Minek kell ezt csinálni az emberrel nem tudom.Kép
Na de,hogy jó is legyen ,apu jól van!!Rég láttam ennyire egészségesnek.Talán a jövő héten be is teszik neki a pacemakert Pesten.KépPersze most a "takonykór" miatt csak telefonon beszélünk.
Hétfőn gyere,ha lesz időd!
Szia!Kép
Masnika
masnika77
 
 


Szia Masnika!

Először is jobbulást az egész családnak! Nem irigyellek! Apa tavasszal az influenza járvány idején dőlt ki, három napig csak feküdt a nappaliban én meg mindenben kiszolgáltam, persze akkor még az émelygős időszakomban voltam ugyhogy nem volt valami kellemes! Szerencsére Lilivel nem kaptuk el.
A szüretnek nagyjából vége, még a csemegének maradt az alja, azt nem tudom mikor szedik. Én ugye annyira nem fáradtam el mert a gyerkőcökkel otthon voltam. Na mondjuk ma ott voltak a hugomék is, neki egy 6 és fél éves kislánya és egy másfél éves kisfia van, gondolhatod mi volt a lakásban mikor a három gyerek játszani kezdett.... A hugom meg nem egy rendmániás (na jó én sem annyira, de engem idegesit mikor már nagyon szétpakolnak), ugyhogy volt mit pakolgatnom utánuk.

Terpeszpelust az Anitában vettem, csak 750 ft. Szerintem nem sokat tart szét Dani lábán, ugyanis mi már midi méretü pelust használunk és ahogy nézegettem ez is elég szélesen tartja a lábait. Hát majd meglátjuk, mondjuk az végképp nem tetszik benne, hogy tiszta müanyagos, ugyhogy én a ruhára adom, gondolom igy is izzad benne szegényke. Minden pelenkázáskor tornáztatom, este a fürdéskor kicsit tovább, ugyhogy remélem az egy hónapos kontrollon már minden ok lesz.
Az tényleg gáz lenne ha megszüntetnék az állásodat, én már csak tudom mert mikor eljöttem szülni akkor tudtam, hogy nem lesz hová visszamennemKépKépKép Az uniós csatlakozáskor kivonult a cégem a megyéből, ugyhogy már csak 3 évig van állásom és aztán keresgélhetek.
Na megyek pihizek egy kicsit amig Dani fel nem ébred enni, bár ma kb. másfél órával később vacsizott mert későn értünk haza.
Szia
Mókuska

Kép
Kép
mókuska
 
 


Szia Mókuska!
Örülök a jó szüretnek!Legalább kikapcsolódtatok kicsit a mindennapokból.
Milyen rossz lehet ez a terpeszpelus!Szegény Dani!Én úgy tudom, a "modern" pelusok megfelelően széttartják a lábakat.Vissza kell még mennetek ellenőrzésre?
Nem is tudom,hogy van ez,de gyerek betegség nélkül nincs is.Imcsinek szívzöreje volt.Jópárszor voltunk gyermekkardiológián vele,s bár nem találtak nagy dolgot(szerencsére)negyedévente hortuk kontrollra.Adának pedig köldöksérve van.Mindig ragaszgatjuk.A bőrét néha úgy feszedi a ragacs..!!KépRemélem ezzel megoldódik ,és nem kell majd megműteni!
Ez a munkahely probléma eszméletlen!Nyugodtan már szülni sem lehet!Sajnállak,hogy így jártál,de azért 3 év még előtted áll.Ki tudja mi lesz aztán!Még az is lehet,addigra kidobnak bennünket az unióból,vagy lesz még egy pici babátok.
Mi szeretnénk még egy babát!Már belekeztünk vagy 7 hó.-val ezelőtt,de nem jött össze.El is könyveltem,hogy nem lesz,és kész.Most ez a munkahelyi incidens újabb lökést adott.Pedig néha úgy vágytam már vissza!Bár nem győzték hangoztatni,szó sincs leépítésről,mégis rosszul esett."Nem zörög a haraszt"
Ismét jól kinyafogtam magam,már sokadszorra!
Megyek is aludni!Holnap jobb kedvem lesz,ÍGÉREM!!!!!!
Fú,már ilyem "izét" se tudok feltölteni!
Szia
Masnika
masnika77
 
 


Szia Masnika!

Ugy látom Te is éjszakai bagoly vagyKép
Éppen kávészünetet tartok, gondoltam közben benézek. Tegnap egész du. vasaltam, ma meg takaritottam ill. még a fürdő és a felmosás hátra van. Az előbb aludt el Lili és gondoltam szusszanok pár percet mert ma totál kiakasztott a kiscsajKép Pedig türelmes ember vagyok, de amit néha müvel (szerencsére tényleg nagyon ritkán)az már sok!
Danival 26-án kell visszamenni kontrollra, remélem addigra rendbejön és nem kell a pelus.
A harmadik babával egyenlőre ugy vagyunk, hogy apa nagyon szeretne még egyet én viszont már nem. Legalábbis most még nagyon ugy érzem és nem tudom fog-e változni a véleményem, Lili után teljesen biztos voltam benne, hogy lesz kistesó (minden fájdalom meg gyötrelem ellenére), most viszont már nem érzek ilyent. Pedig könnyebb volt a szülés, meg utána is jobb volt, de a terhesség utolsó hónapjai már gyötrelmesek voltak. Egyrészt a nagy hőség másrészt a hatalmas teher miatt.
A harmadikkal ugyanugy végig kéne csinálnom a diabéteszes diétát-ez csak a folyamatos ellenőrzésre járkálás miatt okoz gondot- na és egy kis félelem is van bennem a baba nagysága miatt. Hiába volt mindkettőnél a diéta és a mérsékelt hizás (Lilivel 7kg, Danival 10, de most vizesedtem is rendesen) mégis nagy babák voltak, és bár nem törvényszerü, de lehet, h a harmadik még nagyobb lenne.
Drukkolok Nektek, hogy összejöjjön a harmadik!
Aztán lehet, hogy pár év mulva én is meggondolom magamKép
Na megyek mert igy nem leszek kész, holnap már nem akarok ezzel foglalkozni mert du. megyek dokihoz a 6 hetes kontrollra. Remélem minden ok lesz, most valahogy sokkal lassabban gyógyultam mint az elsőnél.
Szia
Mókuska

Kép
Kép
mókuska
 
 


Szia Mókuska!
Csak egy próba,elküldi-e a gépem az üzit!Már legalább 3X elszállt az összes irományom.Net pedig abszolút nem volt fél napig.
masnika
masnika77
 
 


Szia Mókuska!
Ez a ronda net folyton vacakol!Tegnap egész este nem volt,ma meg napközben adta be az unalmast.Kép
Éjszaka szoktam a gép előtt ücsörögni,ilyenkor van háborítatlan nyugalom.Napközben nem mindig tudok írogatni,de olvasgatni szoktam.Kép
Tegnap próbálgattam a képeket felrakni,na egynek a fele el is tűnt.A maradvány pedig nagyított lett.Azt,hogy hogyan csináltam nem tudom,mert igazából kicsinyíteni szerettem volna.KépAbba is hagytam,nem bajlódom egyenlőre velük.
Remélem Daninak már nem kell a terpeszpelust hordania a kontroll után!!Kép
Már gondolom túl vagy a 6 hetesen.Bízom benne,minden O.K.Ha jól emlékszem Dr. Horváthoz jársz.Szerintem ő nagyon rendes.Szülés előtt ő vett fel,mert vasárnapra voltam kiírva,és tudod "kiírtkor" be kell feküdni.
A nehezebb gyógyulást a sebedre érted,vagy hogy erőnlétileg nem viseled jól?(Na jól megfogalmaztam.)Nem lehet ,hogy kicsit magasabb maradt a cukrod?Lehet még nem regenerálódott a szervezeted.Hamarosan a régi leszel,meglátod!
Kép
Érdekes,hogy a férjem már a szülőszobán azt mondta,visszajövünk még mi ide!Én Imcsi után éreztem úgy ,nem lesz több.Aztán mégis lett.Igaz eltelt 7 1/2 év,de lett.Most nem bánnám,ha jönne az új családtag.Kép
Régen,középiskolában mindig mondtam a lányoknak :Nekem 3 fiam lesz.(Nos valójában max 3 lányom.)De a 3-as szám még igaz lehet.
Össze-vissza írogattam mindent.Remélem ki tudod hámozni belőle a lényeget.
Szia
Masnika
masnika77
 
 


Szia Masnika!

Hát igen, napközben többnyire én is csak olvasgatok, egy másik honlapon is szoktam fórumozni (tulajdonképp innen mentünk át), de sokszor napokig nem is irok semmit.
A szülőszobán apa humorizált a dokival és a szülésznővel, hogy két év mulva ugyanitt Kép, hát ha lesz is harmadik az bizti, h nem két év mulva!
A kontrollon minden ok volt! A gátsebem szerencsére nem fájt és egyébként most sokkal jobban voltam szülés után mint anno, de pl. a varratom csak egy hete esett ki és a gyermekágyi folyásom is tovább tartott. Na és a doki is megerősitette a gyanumat, hogy pillanatnyilag vashiányos és vérszegény vagyokKép
Az én hülyeségem miatt, ugyanis a 32 hetes vérvételkor már a minimumnál volt a vasam, a védőnőm figyelmeztetett, de én nem foglalkoztam vele. Aztán mikor az utolsó hetekben el kezdtem szédülni ujra szedtem az Elevitet, de nem rendszeresen igy még mindig szédelgek egy kicsit, de mostmár szedek vastablettát és vitamint is fogok venni. Hát jobb később mint sohaKépKép
A cukromat kicsit később fogom nézetni, az első szülés után fél évvel csináltattam vérképet. Doki azt mondta érdemes évente ellenőriztetni mert bár nem törvényszerü, de évek mulva kialakulhat egy valódi cukorbetegség is. Hát nem örülnék neki!!!
Ma voltunk mérekezni, Dani 5600gKép
Olyan jó husban van a drágám!
Két lányod és egy fiad azért még lehetKép Ne add fel a reményt! Én elsőre nagyon szerettem volna kisfiut, de aztán már nagyon nem bántam, hogy kislányom lett! Viszont most titkon reménykedtem, hogy hátha... márcsak azért is, mert a lányok sokkal nagyobb többségben vannak a családon belül és különben is mindenki fiut várt. Persze egy kislánynak ugyanugy örültem volna, na és legalább lenne kire adnom a cuki kisruhákat, szoknyácskákat!
Apa még dolgozik, ilyenkor soha nem tudok megnyugodni mig haza nem ér! Télen még rosszabb lesz!
Jut eszembe meggyógyultatok már? Nem jöttök vmikor a városba Kép, jó lenne már egyszer személyesen is találkozni!
Menni kéne aludni. Érdekes, ilyenkor nem érzem magam fáradtnak, aztán mikor ébred Dani alig tudok magamhoz térniKép
Szia
MókuskaKép

Kép
Kép
mókuska
 
 


Szia Mókuska!
Nagyon cuki lehet a kis Dani!A babák akkor a legszebbek,ha ducik.Kép
Szerintem,ha rendeződik a vérszegénységed,elmúlik a fáradság is.Attól simán lehetsz aluszékony is pl.Bár én nem voltam vérszegény még sose,attól fáradékony,aluszékony szoktam lenni!Főleg egy"bulizós" nap után.KépNa,de tényleg szedjél vmit rá!

A harmadik babán gondolkodni,még van időtök bőven!Majd meglátjátok.Mi sajna lassan kifutunk az időből.Még egy próbálkozós hónap van,aztán kész.KépMég a GYED idején kellenne szülni ahhoz,hogy kaphassak újra TGYA-t,és GYED-t.Sajnos,ez is számít.Kép
Valami nem stimmel nálam.Voltam dokinál,nézte UH-val, p.é.van ,és akciózunk is rendesen,de a baba nem fogant még meg eddig.

Tényleg jó lenne már találkozni valamikor!A baj az,hogy sose tudom,mikor vetődünk be a városba.Adától függ,mármint a hangulatától.Imcsit be sem lehet csábítani,max,ha autóval megyünk,és semmi séta nincs beiktatva.Kicsit el van tunyulva.Persze a suli telejenen kiveszi minden energiáját.Meg aztán ugye a számítógép!!!Kép
De megbeszélünk egy időpontot,és helyet jó?Nekem az ebéd utáni időszak a legjobb.Úgy 1 óra után valamikor.
A helyben nem nagy a választék,ebben a "hatalmas városban"Valamelyik játszótér?
Nos,remélem mihamarabb találkozunk,addig is szia!
MasnikaKép
masnika77
 
 


Szia Masnika!

Tudom mit élsz át! Nekünk Lili éppen 1 év próbálkozás után sikeredett be! Már ugy el voltam keseredve és akkor azt mondtam na jó, még ezt a hónapot megvárom és ha még mindig semmi irány a doki. És pont akkor lettem terhes!Kép
Dani viszont egyből besikeredett, pedig még szoptattam és a ciklusom sem jött még vissza rendesen (kb. 4-szer volt egész évben). Ovuláció figyelővel még nem próbálkoztál? Az egyik ismerősömnek is az segitett (második babánál), kiderült h a ciklus végén van peteérése. Drukkolok és hátha hamarosan ilyen hirekkel jösssz:KépKép
A pénzzel sajna mi is igy vagyunk, állandó minuszban vagyunk, ráadásul a kocsinkat is le kéne cserélni mert szétrohad alattunk...Kép
Az egy óra utáni időszak nekem is jó ált, mert Dani kb. ilyenkor szokott enni. Na igen, sajna nem kell sokat gondolkozni egy találkahelyenKép
Mi régebben (tavaly) rendszeresen a sporttelepre jártunk a barátnőmékkel. Azt a játszit nagyon szeretem, mondjuk terhesen már nem caflattam ki vele oda, de mostmár nem jelent gondot és az Nektek is közel van! Néha még hétvégeken is kimentünk apával.
Ma kiváltottam a fogamzásgátlómat, vettem Elevitet meg apa torkára Mebucaint, 8000ft-ot hagytam a gyógyszertárbanKép
Meg ugye tegnap a dokinál hagytam ennek a felét...még jó, h most már több pénzt kaptam!
Szia
MókuskaKép

Kép
Kép
mókuska
 
 


Szia Mókuska!
Akkor a talihoz már csak egy konkrét napot kell megbeszélni.Nekem a jövő héten szerdától bármelyik jó.Akkor engedik haza aput előre láthatólag.KépMegszűnik a mindennapos kórházbajárás,szerencsére!
Nem vettem ovulációs tesztet,hőmérőzöm kitartóan.34 naposak lettek most a ciklusaim(érdekes,hogy így beállt)és a 21-23.nap körül van p.é.KépUh-val is meg lett erősítve az időpont.Pasztuhov Dr-hoz járok,és mikor mondtam neki,hogy fél éve nem sikerül a baba,rögtön felajánlotta ezt a lehetőséget.KépPersze megbeszéltük mi már februárba a dolgot,de akkor azt mondta ,a sűrű szopik miatt,ne is reménykedjem még babában.A ciklusom egyébként elég hamar visszatért.Aug-ban lett Ada,s október elején már menstruáltam.KépFurrcsáltam is,mert Imcsivel 1 évig nem volt semmi.
Most már kb.2-3 hónapja nem szoptatok,és ígysem sikerül.Kép

Cerasettet írt a doki?Én azt szedtem.Elég drága,de amíg szedtem nem kellett betétre,tamponra költeni.Legalább "behozta az árát".Kép

Nos,ha Mebucain kellett,gondolom megfázás kezdődik a párodnál.Jobbulást kívánok neki!!!Kép
Jó éjszakát!
Masnika
masnika77
 
 


Szia Masnika!

Remélem apa nem lesz beteg, a torka gyakran szokott fájni,nagyon csunyák a mandulái! Minden dokinak az első reakciója, h nem akarja kivetetni?!Kép
Igen, Cerazettet szedek, Lili után is ezt irta fel. Most talán már nincs is másik fajta gyógyszer amit szopi alatt lehet szedni.
A talihoz reménykedjünk, hogy folytatódik ez a szép idő! Még sokáig!Kép
Ma is a játszin kötöttünk ki, bár oda egyáltalán nem készültünk, de találkoztunk ismerősökkel és elcsábitottak (na jó, nem nagyon kellett győzködniKép), Lili haza sem akart jönni és Dani is átaludt egy kajálást.
Szegény már 4 napja nem kakilt és ma este is olyan görcsös rohamok jöttek rá, éppen a barátnőméknél voltunk. Már próbáltam hőmérőzni, tegnap főztem neki kamillát és még mindig semmi... Mondjuk napközben meg semmi baja és éjszaka is alszik, ugyhogy lehet h inkább a sok zabától fáj a pocija. Remélem holnap megoldódik a probléma és este már heppy lesz!Kép
Na megyek aludni, ma már egyszer ülve bealudtam a tv előtt! Szép kényelmesen megvacsiztam Képaztán elaludtam. Alig tértem magamhoz!
Szia
MókuskaKép

Kép
Kép
mókuska
 
 


Kép

Kép
Kép
mókuska
 
 


ÁÁÁÁÁ nem is ezeket a képeket akartam felrakni!!!! Õ egyébként a sógornőm legkisebb lánya és apa szórakozott a telefonjávalKép

Kép
Kép
mókuska
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sógornőm lányáról inkább töröltem a másik képet amit apa poénból készitett.

Kép
Kép
mókuska
 
 


szia Mókuska!
Nagyon aranyosak a gyerekek!!Dani kész vasgyúrú,Lili pedig egy nagy hölgy!
KépGratulálok hozzájuk!
Most értünk haza.Képzeld,már egy hete vacakol a net,ma pedig tejen elment.A vadi új telefon sem működik olyankor,úgyhogy el voltunk zárva a külvilágtól.KépKép
Elmentünk Adával a UPS-hez."Csak "másfél órát vártunk,mire sorrakerültünk.KépAda magán kívül volt,és a vége felé már én is.Na de megtudtuk,hogy nem nálunk van a hiba,hanem a Kemerovón vhol,és éppen javítják.Tiszta őrület.Kép
Sajnos kaját nem vittem,csak rágcsálnivalót,úgyhogy dög éhesen értünk haza.
Jó kis pénteki program.Megyek pihizek kicsit,míg Ada szundizik.Éjszaka jövök!!Kép
Masnika
masnika77
 
 


Szia Masnika!

Hát az ügyintézés sajna időnként tiszta horror!KépAzt nem értem miért nincs annyi emberség az emberekben (na ezt jómegaszontam), hogy tekintettel legyenek a kisgyerekesekre!!!
Engem tutira zavarna mikor szegény gyerek szenved anyuka meg már nem tud vele mit kezdeni!
Ugy látszik megmaradokKép, ma egyáltalán nem szédültem, remélem a gyógyulás utjára léptem. Ma takaritottam, vasaltam éééés már csak a ma mosott ruhaadag maradt vasalni!!!Kép
Egy hete még egy hegyre való ruha volt, nem gondoltam volna, h ilyen ügyesen "kivégzem". Főznöm nem kellett mert maradt tegnapról, még holnapra is elég lesz. Kezdem utólérni magam!
Ma megint egyedül voltam fürdetéskor, komolyan mondom ha apa nincs itthon sokkal ügyesebben és gyorsabban megy minden és rend marad, nem kell fürdetés után fél órát pakolásznom. Na ezt nem szabad látnia mert akkor minden este elmegy otthonrólKép
Lili megint kiakasztott este, egyszerüen nem volt hajlandó maga után elpakolni. Még azt sem hatotta meg, hogy egy zacsiba szedtem a kedvenc kirakóját és beleraktam a kukábaKép
Na megyek lefektetem, majd még visszanézek.
Szia
MókuskaKép

Kép
Kép
mókuska
 
 


Szia Mókuska!
A dacos kislánypofit én is ismerem.Nem is tudom,melyik lány tud többet hisztizni.Amikor hármasban megyünk el vhová,az tiszta őrület!Imcsinek van egy olyan rossz szokása,hogy eltűnik.KépMár nem egyszer ijesztett meg így.A rendrakást meg ne is emlegessük!!!A férjem szerint mániás rendrakó vagyok,pedig csak szeretem,ha nem csipog-ropog valami a lábam alatt folyton.
Kedden azt hiszem elmegyünk a gyerekorvoshoz.Ada mindig jó étvágyú volt,most meg nem akar enni.KépPersze a túró rudit kiveszi a hűtőből,és az utolsó csokimorzsáig elfogy.A kaja,viszont nem kell neki.Legfeljebb a bébiétel.KépMa pedig olyat főztem,amit eddig szeretett.

Sajnos apa ma nincs itthon,de legalább este lehet számítógépezni!KépEzzel most leginkább vigasztalom magam.Néha nagyon hiányzik!
Megyek,mert kimosott a gép.Teregetés után még benézek.(mosogatni is kell még)
masnika
masnika77
 
 


Kép
Sikerült feltölteni.Nagyon bonyolult volt.Egy másik netes helyre fel lehetett tölteni,és onnan tudtam bemásolni.
Lényeg,hogy itt van.
masnika77
 
 


Kép
Itt egy kép a három nőciről.Régebbi foto,de ennél jobbat nem találtam.
masnika77
 
 


Szia Masnika!

Na tegnap este megint jól bealudtam, igy már nem jöttem visszaKép
Jók a képek, aranyosak a lányok!
Szerintem minden gyereknél van ilyen időszak, hogy kicsit visszaesik az étvágyuk. Lilinél is voltak ilyenek, h alig evett vmit máskor meg ugy kellett leállitani.
Ugy látom Te is elég sokat vagy egyedül a gyerekekkel! Tavaly fél évig volt Nyiregyházán apa, csak hétvégeken járt haza, hát elég huzós volt! Az volt a szerencse, hogy nyáron igy rengeteget voltunk kint, naponta tudtunk a barátnőmékkel találkozni.
Na megyek, azt hiszem megfőzök holnapra és még mosogatnom is kell.
Szia
MókuskaKép

Kép
Kép
mókuska
 
 


Szia Mókuska!
Apa gyakran dolgozik 36 órákat folyamatosan.Nem könnyű.KépHa itthon van sokat segít,és próbálja a kieső időt "pótolni".
Miért volt olyan sokáig a párod Nyíregyházán?Oda irányította a munkahelye?
Az én páromnak majd Debrecenbe kell mennie sok-sok hónapra.Valószínű jövő év elejétől,de még az időpont nem biztos.KépÉn úgy gondolom,mi is megyünk vele.Nem hiszek a távkapcsolatban,pláne nem a távházásságban.
Remélem nem bántottalak meg ezzel.Minden elismerésem azé,aki ezt végig tudja csinálni.KépÉn nem tudnám.

Most míg kiszedtem a cumikat a főzővízből belegondoltam a helyzetedbe....HÛ,DE NEHÉZ LEHETETT!!!

Mosogatnivalóm nekem is mindig van.Ráadásul felszaporodott a vasalatlan is.Megyek is dolgozom vmit!
Kép
Szia
Masnika
masnika77
 
 


Szia Masnika!

Igen, apát a munkahelye küldte el. Nagyon nehéz volt! Mikor megtudtuk a dolgot majdnem sirtunk, apa is tiszta ideg volt, de szerencsére tul vagyunk rajta! Mi Lilivel csak két hetet tudtunk ott lenni, de az is nagyon szupi volt!
Én is azon gondolkodtam akkor, hogy mikor divat volt németbe dolgozni hogy birták az asszonyok egyedül a gyerekekkel! Bár a jó pénz miatt csak kibirták vhogy, viszont minket az a fél év vágott nagyon padlóra.Kép
Azért az sem semmi, h a párod 36 órákat dolgozik!
Én 24 óráztam ugyhogy tudom milyen kemény! Pláne család mellett!
A távkapcsolatról csak annyit, hogy én ugye Gyorosziban éltem, apa itt és ha minden jól ment kéthetente egy hétvégét töltöttünk együtt, mikor katona volt akkor jó ha havonta egyszer találkoztunk és 5 és fél év után házasodtunk csak összeKép
Persze tudom, hogy nem ez a jellemző, de ha tényleg nagy a szerelem akkor müködik!
Mondjuk más volt ez akkor, mostmár biztos, hogy nem birnám ki két gyerekkel!
FőzésbőlKép nem lett semmi mert du átjöttek anyósomék és sógornőmék. Kaját is kaptunk, ugyhogy lehet h holnap sem főzök. Ráadásul a jövő hétre befizetett nekünk anyósom menzára (oviban dolgozik) igy hawaii lesz, nem kell főzni! Ha izlik a kaja és klasszul meg tudjuk oldani a hordását akkor egy ideig még biztos kihasználom ezt a lehetőséget!
Legalább több időm lesz a gyerkőcökre!Kép
Vagy esetleg KépKép
Sógornőm egy hete látta a nagy halom vasalni valómat és anyósomnak mondta milyen sok van (ő imád vasalni) és mikor szerdán itt volt vigyázni a gyerekeknek meg is jegyezte sógornőmnek, hogy ő nem látott vasalni valótKép
Gondolom szereztem egy jó pontot, azóta mostam is és azt is kivasaltam.
Na megyek nézem a Csaó Darwint, elég bénák az éneklésben...
Szia
MókuskaKép

Kép
Kép
mókuska
 
 


Szia Mókuska!
Én ma takarítani akartam,de nem jött össze.Mosogattam,teregettem,kicsit vasaltam is,aztán elmentünk a Tescoba.Ennyi!Mire hazaértünk már vacsi kellett,aztán fürdés,gyerekaltatás fú...........rettentően elfáradtam.Kép
Majd holnap takarítok!(még vasalni is kell)
Én is szeretek amúgy vasalni,ha van rá időm.(ez nem történt meg már lassan 10 éve)De úgy ,hogy 35 felé kell figyelni,nem nagyon megy.Meg aztán minden nap mosok.Azt nem is lehet követni!Kép
Azért nem szép a sógornődtől,hogy "árulkodik".Inkább nekiláthatott volna vasalni!Kép
nos,jól "kidolgoztam" itt magam most!

Minden elismerésem,és tiszteletem a tiétek,hogy ilyen hosszú ideig,és ilyen távol egymástól megmaradt a szerelem!!!Ritka dolog!KépHosszú,boldog házasságot kívánok!!
Jó éjt!
Masnika
masnika77
 
 


Szia Masnika!

Mi ma voltunk a Tescoba. Csak leszaladtunk ételhordót venni, mert ami volt az szépen "elkopogatott", egy db maradt belőle. Ezen kivül 2 dolgot akartam még venni, na mondjuk nem is lett sokkal több és otthagytunk 8e ft-otKép
Én arra álltam rá egy ideje, hogy hétfőn és pénteken takaritok (ha nagyon muszáj közötte egy gyors porszivózás) és akkor hétvégén nem kell ezzel foglalkozni, lustizhatunk, sétálhatunk kedvünkreKép
Engem a mindennapos mosástól az ment meg, h nem tudok hová teregetni. Ugye mostmár nincs olyan meleg és ált. kell két nap mire megszáradnak a ruhák.
Sógornőm szerintem nem árulkodásból szólt anyósomnak, hanem segiteni akart mivel mami szeret vasalni és a terhesség végén meg szülés után is elvitte a vasalni való rucikat. Gondolom szerdán is ezzel a szándékkal jött aztán nem talált semmit Kép
Sógornőmnek meg éppen van elég dolga, 3 lányra+magukra mosni-főzni-takaritani és ő már dolgozik is mert ovis a legkisebbik gyerkőc.
Megigértük Lilinek, hogy du. kimegyünk a dolinkába, olyan szép idő van!
Szia
MókuskaKép

Kép
Kép
mókuska
 
 


Stia Mókuska!
Én ezt a vasalás dolgot nem úgy értettem.Leginkább poénosra akartam venni a figurát.KépÉn pl. utálom,ha más vasalja ki a ruháinkat,sokféle okból.

Ma(persze tegnap is) rettenetesen fáradt vagyok.Mintha semmit sem aludtam volna már napok óta.KépNem tudom mi az oka,de mintha ólomból lenne mindenem.
Estére még azért főzök vacsit,"megerőltetem magam."Felporszívóztunk,és egyéb takarítgatási munka+ vasaltam kicsit.Ettől több nem telik tőlem!
Apa szerencsére itthon van,és segít.KépMa ő mosogatott,és beszedte a ruhákat is.
Kellemes kirándulást!Érezzétek jól magatokat!Kép
Szia
Masnika
masnika77
 
 


Szia Masnika!

Jó volt a dolinkában, Lili jól kiszaladgálta magát és Dani is jót aludt. Mókust nem láttunk Lili nagy bánatára, pedig mikor legutóbb ott voltunk szinte hemzsegtek.
Már hazafelé azt mondogatta, hogy ugye holnap is megyünk?Kép
Én holnap takaritok és már az ebédért is mennünk kell. Amig ilyen jó lesz az idő elsétálunk a gyerkőcökkel, aztán majd vagy apa vagy apósom fogják hozni, na meg aki éppen ráér. Igy könnyebb lesz és talán napközben is tudok majd pihizni mikor alszanak a gyerekek. Épp ma este mondtam apának, hogy nyáron ha törik ha szakad elmegyünk nyaralni vhová mert az idén még strandra sem jutottunk elKép
Az év első felében azért mert apa az államvizsgára készült aztán meg azért mert folyamatosan dolgoznia kellett.
Megyek, hiv Lili. Frászt kapok attól, hogy 9ó előtt nem hajlandó elaludni, sőt sokszor inkább 10 körül jár az idő mikor végre bealszik.
Szia
MókuskaKép

Kép
Kép
mókuska
 
 


Még muszáj feltennem a legujabb képekből! Most küldték át sógornőmék. Ja és mindig elfelejtem mondani, hogy mult szerdán először Dani átfordult a hátára (Lili is egy hónaposan csinálta)
Ilyen erős legényke:
Kép
Ilyen hurkás
Kép
mi hárman
Kép
Lili a gondos anyuka
Kép

Kép
Kép
mókuska
 
 


Szia Mókuska!
Nagyon-nagyon édesek a gyerkőcök!!Kép
Dani tényleg ügyes(és milyen szép hurkácskái vannak),én most hirtelen nem is tudom az én gyerkőceim mikor csinálták,de szerintem később.Még szerencse,hogy felírogattam,majd meg is nézem már!
Lili pedig nagyon bátor,hogy így meg tudja fogni Danit,és nagyon szép kislány.
Imcsi nem igazán merte Adát dédelgetni.Max. az ölébe fogta kicsit.Félt,hogy elejti.

Örülök,hogy jól sikerült a kirándulás!!KépÉn megvallom,még nem voltam a Dolinkán.Imcsiék voltak már suliból,ő azt mondta szép hely.Kép

Itt,a lakás előtti fán szoktak lenni mókusok.Most biztos elvonulnak vhová,mert mi sem láttuk már őket egy ideje!
Estére főztem vacsit,legalább maradt holnap ebédre kaja!Azért levest még főzök majd.
Rengetg időt elvesz a főzőcske.Remélem finom lesz az ovis hami,és akkor kevesebbet kell vacakolni vele otthon.
Kép
Jó éjszakát!
Szia
Masnika
masnika77
 
 


Szia Masnika!

Nálunk meg éppen az a gond, hogy Lili állandóan dédelgetni akarja, folyton puszilgatja, simogatja szóval nagyon kell rá vigyázni, nem lehet akárhol otthagyni egy pillanatra sem. Jelenleg az egyedüli tutibiztos hely a kiságy.
Dolinka tényleg szép hely (lenne), sajna nagyon elhanyagolták. A nyár végén nekiláttak a felujitásának, tisztába tételének igy most már egész jól érzi ott magát az ember. Ami nagyon dühit, hogy egy viszonylag kis területen ki van téve 5 v. 6 kuka (az a normál müanyag)+kicsit távolabb egy nagy konténeres kuka és ennek ellenére szanaszét vannak a zacskók, müanyag flakonok...stb dobálva!Kép
Nem értem az embereket!!!
Mi vacsira mindig hideget eszünk, legalább ilyenkor meguszom a főzést! Ráadásul hiába jó evő apa ő beéri egy fogással, szóval ha két fogás van akkor tuti valami megmarad. Igy v csak levest v csak másodikat szoktam főzni.
Apa altatta Lilit, persze ő már rég horkolt mikor Lili még ott sóhajtozott az ágyban és nem tudott magával mit kezdeniKép
Jó éjszakát!
Szia
Mókuska

Kép
Kép
mókuska
 
 


Szia Mókuska!
A Dolinkáról olvastam,hogy rendbeszedték,és hogy van sok kuka.Hiába,itt ilyen emberek élnek.Itt a telepen is folyton a kuka mellé pakolnak egy-egy háztömbnél.
KépPedig tényleg sok konténeres kuka van.Beleférne minden.

Vacsira én sem szoktam főzőcskézni külön.Leginkább azért csinálok este kaját,hogy másnap ebédre legyen mit enni.KépMióta Ada öntudatosabb,nem hagy ilyesmivel foglalkozni délelőtt.Este legalább "apázik" kicsit.Kép
Imcsi nem nagyon szeret rá vigyázni,meg nem is akarom,hogy "kötelesség" legyen neki a tesó.Õ már jobbára rajzolgatni szeret,meg számítógépezni,és Ada mindenbe belenyúlkál.KépVan is vita néha!!
Kellemes napot nektek!Kép
masnika
masnika77
 
 


Szia Masnika!

Tegnap apa ugy kisajátitotta a gépet, hogy nem jutottam ide irni.
Na meg este volt egy kis bosszuságom, délelőtt mostam egy adagot, éppen akkor járt le mikor indultunk az oviba. Gondoltam majd este kiteregetem. Hát mikor szedem ki a ruhákat mindegyik csurom vizes, a dob aljában áll a viz! Nem centrizett ki! Remélem nem lesz baja, most nagyon nem hiányzikKép
Ráadásul ugye nagyon teregetni sem tudok ilyen vizes cuccokat, az apróbbakat és egy-két pólót a kád fölötti száritóra a többit meg a szétnyithatóra, de ki kellett tennem az előszobába (még jó, hogy olyan nagy) mert tócsában állt a viz alatta ami ugye a parkettának nem tett volna jót.
Tegnap és ma is mi voltunk az ebédért, most el fáradtam én is. Délelőtt gyorsan takaritottam, hajat mostam aztán rendbeszedtem a gyerekeket és irány, hazafelé Lili nyafizott, persze nem tudta megmondani mi a bajaKép
Aztán vetetett magának innivalót és kakaóscsigát és láss csodát minden baja, fáradsága elillantKép
Ugy hallom mennem kell, Dani fiu is megéhezettKép

Szia
Mókuska

Kép
Kép
mókuska
 
 


Szia Mókuska!
Aput ma hazaengették a kórházból!!!!KépOlyan fura volt,hogy nem kellett már menni hozzá,hogy elmentünk vásárolni.
Úgyis kellett pelus,meg tápszer is.Még szerencse,hogy autóval voltunk,mert ha már ott voltunk vettünk mosóport,kaját....KépElköltöttünk egy rakás pénzt.Kép
A mosógéppel én is jártam már pórul.Az enyém nem szivattyúzott ki.Annyi baja volt,hogy Imcsi egyik ruhájáról beleesett egy kis műanyag vacak,és az megszorult.A tisztós nyílásán azt hiszem ki is lehett szedni.Kép
Elég dühítő tud lenni az ilyesmi.

Az oviba ,a hamiért gyalog jártok,vagy buszoztok?
Úgy lenne az optimális,ha valaki házhozvinné!Nem?
Na,de úgyis mennétek sétálni,és akkor le van tudva.KépHozzá fogtok úgy szokni,mint,mi a mindennapos látogatáshoz.
Szia
MasnikaKép
masnika77
 
 


Szia Masnika!

Ma megint mostam a géppel, igaz csak Lili ágynemüjét meg pizsijét mert bepisilt éjszaka. Valami nem jó mert centrizik csak vhogy nem pörög ki rendesen a dob (a ruhák is vizesebbek maradtak mint szoktak). Szerintem tegnap is ez volt csak akkor teli volt pakolva és még vizesebbek maradtak a ruhák. Kép
Jó, hogy apukád végre hazamehetett!Kép Pénzköltés már gondolom kevésbé!
Nekem is vennem kéne már pelust, nem sok van aztán lassan a mosóporom is kifogy...Szörnyü mennyi pénz elmegy ilyenekre!Kép
Kajáért gyalog járunk, gondoltam amig ilyen szép és esőmentes idő van mi is el tudunk menni érte. Na meg apósom mondta, hogy amig jó az idő ő megy a telekre szóval rá nem számithatunk, apa vagy ki tud jönni vagy nem...Majd ha bejön a rossz idő természetesen lesz segitség(remélem!!!). Egyébként ugyis ilyen időpontban szoktunk sétálni menni ugyhogy nem jelent gondot.
Jajj olyan álmos vagyok! Tudnék örülni egy teljes éjszakának!
Pénteken visszük Lilit uszni, kiváncsi vagyok hogy reagál mert egész nyáron nem jutottunk el sehova, na és tavasszal is elég ritkán tudtunk menni, mert apa tanult én meg már nem akartam vele a vizbe menni.
Januártól Danit is akarom hordani, remélem addig megszereti a vizet, néha még ellenkezik fürdéskor.Kép
Ma hallgattam az időjárás jelentést, jó nagy lehülést mondtak, lehet, hogy fuccs lesz a játszótéri találkozásunknak? Miért nincs ebbe a városba valami normális hely?!!!Kép
Szia
MókuskaKép

Kép
Kép
mókuska
 
 


Szia Mókuska!
Remélem nem lesz lehűlés!!!!!!!Mikortól mondják?
Csak tudunk a játszin találkozni!Nekem már bármelyik nap jó!Kép

Remélem megjavul a mosógéped!!Szürnyű lenne anélkül,akár egy nap is!Kép

Én vettem pelust az múlt hónapban az aluljárónál.Érdekes,hogy akkor jók voltak,most meg az utolsó vásár egy katasztrófa.Persze lehet,hogy Ada pisil többet egyszerre,de folyton kifolyik.KépMa vettem DM-t.Szerintem nagyon jók.Még soha nem csalódtam bennük.KépMa éjszaka már azt adtam rá.Reggelre bízom benne nem lesz pisis.

Nagyon jó,hogy már most viszed a gyerekeket úszni!
A férjem is ragaszkodott hozzá,hogy legalább már Adát hordjuk el.Sajnos közbejött a köldöksérves dolog,úgyhogy ennek is fuccs lett.
Biztos imádják majd a vizet.Kép

Remélem hamar találkozunk!
Szia!
MasnikaKép

ui.én nem látom a smiljaid!Nálam van vajon a hiba?
masnika77
 
 


Szia Masnika!

Nem a gépedben van a hiba, vmiért nem töltötte fel rendesen. Utólag megint kérte a linkeket, de már nem volt kedvem foglalkozni vele.
Az uszás szerintem is klassz dolog, Lilit 6 hónapos korától hordjuk.
Én is DM-es pelust használok. Lilinél is ez volt, aztán most Daninak vettem 1 csomag Liberot, 1 cs Huggist és mivel ugy gondoltam egyik sem jobb mint Dm-es igy áttértem arra. Végülis 10 ft-al olcsóbb db-ja!!!
Holnapra már esőt is mutatott, de inkább a lehülést hangsulyozták, ma még 20 fok körüli hőm lesz, holnaptól már 10-15 fokot mondtak.
Majd vmelyik napra megszervezem, h hozzák el az ebédünket és akkor tudunk találkozni.
Kéne mosnom, de a ruhák még mindig vizesek, nem tudok teregetniKépKépKép
A másik bosszuságom az, h tegnap porszivóztam, port töröltem erre ma reggelre a polcokon, a tv-n áll a por!Kép
Ma azért sem csinálok semmit! Sőt megfogadtam, hogy du. alszok a gyerekekkel mert már tiszta koki vagyok. Ma is a hajnali fél egyes szopi alatt bealudt Danika meg én is, fél 4-kor -a következő szopi- ébredtünk.
Szia
MókuskaKép

Kép
Kép
mókuska
 
 


Szia Mókuska!
Jól elromlott az idő!!Sajnos!!
Ráadásul bedöglött a gépünk,most sem tudom meddig húzza.Tele van vírussal,de legalábbis eggyel.El kell vigyük szervízbe,mert ami itthon van nem elég hatékony.Kép
Kép

Most mi lesz így a talival???!!!Kép
Úgy vártam pedig!!!

Képzeld a kis drágaságom elindult!!!!KépKépVasárnap először,tegnap meg egész este azt gyakorolta.Igaz,csak az ágyon meri egyenlőre.
Most már az ülőre fel is tud mászni egyedül.Kép
Imcsi ma megy edzésre.Remélem nem talál ki vmit,mert míg nem kell indulni van kedve,aztán ahogy öltözni kéne,rögtön rátör a hasfájás.????
Na megyek teregetni!
Szia
Masnika
masnika77
 
 


Szia Masnika!

Sétálgató AdaKép Lesz ki után szaladgálnod!
A számitógépes szervizelést ne is emlegesd, mondjuk nekünk ált. nem virus miatt kell vinni hanem valami állandóan összeomlik benne, ilyenkor mindent ujra kell telepiteni...brrrrrr
Még jó, hogy apa barátja elég jól ért hozzá na és a professzionálba vannak ismerősök ugyhogy ingyenes segitségek vannak.
Mi ma megyünk uszni Lilivel. Kiváncsi vagyok mennyire lesz bátor hiszen nyáron nem tudtunk strandra sem menni, szóval pár hónap kimaradt neki.

Most igy, h irtál Adáról eszembe jutott valami. Nem tudom miért emlékeztem ugy, h már 2 éves, és ugye a multkor irtad, hogy nem sok időtök van összehozni a harmadik babát. Miért? Végülis az a lényeg, hogy 3 éves koráig megszülessen. Én is Gyes-ről mentem szülni és ugyanugy kapom a TGYS-t, sőt a cég tök rendi volt mert előtte emelt az alapbéremen (br 38e ft-ot) és igy egész jó pénzt fogok kapni.
Tegnap megint mi voltunk az ebédért, hát persze h pont abban az időszakban csepergélt az eső mikor uton voltunk Kép
Senki nem tudott segiteni, apa és sógornőm Egerben, apósom Pilinyben volt. Ma takaritani akarok, apa meg csak 2-ig dolgozik ugyhogy ő fogja elhozni.
Ha nem lesz gépetek sms-en is tarthatjuk a kapcsolatot.
Telószámot akkor irok ha reagálsz a levélre, fölöslegesen nem teszem közszemlére\popgif
{277505,}

Szia
MókuskaKép

Kép
Kép
mókuska
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: