Új privát üzeneted érkezett!

Szia Ági76!
Én Hetti nővére vagyok.Én is az Istvánban szültem a Várnainál négy évvel ezelőtt.Olvastam a másik topikban,hogy császárral szülsz.nekem is császáros lett a harmadik,mert nagyon nagy volt.Akkor tőlem megkérdezték,hogy érzéstelenítést vagy altatást kérek-e.Akkor még nem jöhetett be senki a műtőbe,de lehet,hogy ez azóta változott.De ha a doktor úr mellett döntesz,ő mnden kérdésedre válaszolni fog.Kedves,jó orvos,jó szakember.Én azóta is hozzá járok.Csak ajánlani tudom.És nincs megszabott tarifája,ami előny(nem egy pénzéhes típus).
Móni
zola
 
 


Szia Hetti, szia Móni, sziasztok Lányok!

Köszönöm az infókat. Én még nem várok babát, csak szeretnék. Azért keresek kórházat, mert váltani szeretnék. Van egy 2 éves kislányom, aki a MÁV-ban született, és idén június 6-án született egy másik kislányom, de sajnos halva született. Nagyon megrázott. Mihamarább szeretnék egy másikat, de nem akarok a MÁV-ban maradni. Ezért minél előbb szeretnék egy jó orvost, aki megmond mindent, megvizsgál, hogy tényleg minden rendben van-e, stb... A császár biztos. Egyébként januárban próbálkozhatunk újabb babával. A szervezetemnek addig regenerálódni kell, hisz halva született kislányomat rendesen 9 hónapig kihordtam. Hát ennyi az én nem túl vidám életemről.
Továbbra is várok minden véleményt.

Sziasztok:
Ági
Ági76
 
 


Szia Ági!

Nagyon-nagyon szomorú, ami veled történt. Szívből sajnállak. Megírod, mi történt a babával?
Én 2 gyerket szültem az Istvánban, a kórházat és az orvosaimat őszintén ajánlom.
dolhi
 
 

 
 

Szia Dolhi, Sziasztok!

Hogy mi történt a kislányommal? Már szülni mentünk (császár), amikor a CTG-n nem találtak szívhangot. Azt mondták, biztos úgy fekszik, hogy nem lehet hallani. De nekem akkor már gyanús volt. Elküldtek ultrahangra, ahol egyértelművé vált, a kislányom meghalt. A férjemmel akkor még nem tudtuk az okát. De ez később, a szülés után kiderült. A köldökzsinórt beszorította valamelyik hajlatába. Hát így történt. Nem nagyon tudom feldolgozni, látni nem láttam. Csak azt tudom, hogy egészséges nagy (3,87 kg, 58 cm) baba lett volna. A boncolás ez egyértelműen kimutatta. Ezért keresek másik kórházat. Nem tudom, hogy hibáztassak-e valakit, hisz egy héttel a szülés előtt a CTG már nagyon lapos volt, de az azt követő ultrahangon azt mondták, minden rendbe. És rá egy héttel már nem élt a babám.

Tehát ha valaki tud nekem valaki még infót mondani Várnai doktorúrról és az István kórházról, azt nagy érdeklődéssel várom.

Sziasztok:
Ági
Ági76
 
 


Szia Ági!

Szomorú nagyon amit írtál így olvasva is. Minden részvétem a Tiétek és kívánom, hogy életetek ezen szakaszán a lehető leghamarább legyetek túl.
Nem lehet könnyű, de kérlek ne szomorkodj, nézz előre és egymásik kisbaba megfog látogatni benneteket. Legyetek erősek és kitartóak.

Várnai doktor úrról csak jókat tudunk mondani még mindig. Szerintem jó orvosod lenne.

Vigyázz nagyon magadra.

Hetti
hetti
 
 


Kedves Ági!
Nagyon szomorú amit olvastam rólad.Fogadd együttérzésemet. Nagyon nehéz lehet. Az anyukám hasonlókat élhetett át, az első kisbabája (az én nővérkém lett volna) szintén halva született, na de nem akarlak felkavarni.
Az Istvánról csak jókat hallottam én is itt fogok szülni december 15-16 ra vagyok kiírva. Ha nincs orvosod keress egyet, de először (szerintem) mindenképp azt döntsd el, hogy hol szeretnél szülni, aztán ott egy orvost.
Császár: az Istvánban úgy tudom nem mehetnek be az apukák a császárnál. Én ezt így tudom, de mindenképp kérdezz rá a kórházban. Császár szempontjából Bp.-en A Péterfy-t tartják nagyon jónak (ha nem a legjobbnak), én egy ottani doktornőtől halottam, hogy ők más módszerrel dolgoznak, mint máshol és az apuka is bent lehet.
Sok sikert és boldogságot kívánok, ha van kérdésed nyugodtan írjál!
szia
Katherina

Kép

Kép
katherina
 
 


Szia Katherina!

Az interneten azt írják, hogy a császár után együtt lehetünk. A műtétre nem tudom be lehet-e jönni. Még most fogok menni a Várnai doktorúrhoz, majd megkérdezek Tőle mindent.
Az anyukámnak is volt hasonó esete, nekem bátyám lett volna, egész pontosan én azért lettem, mert ő meghalt. 5 napot élt. Nálatok mi történt, ha megkérdezhetem?

Szia:
Ági
Ági76
 
 


Szia Ági!

A nővérem császárral szült az Istvánba és nem lehettünk bent vele. A végén derült csak ki, hogy szegényt meg kell császározni, mert nagyon nagy volt a babája. Pedig úgy volt ha rendesen szül én is ott lehetek vele, de sajnos nem így történt.

Szia

Hetti
hetti
 
 


Szia Ági,
Persze. Császárral vették ki a babát, de már nem élt, valami miatt nem kapott az agy oxigént, és meghalt. Valószínű túlhordhatta. Szegénykém. Gyönyörű fekete hajú, 3 kilón felüli fejlett baba volt. Fura, de nekem a tesójának is valahogy mindig volt egy hiányérzetem. Hiányzott...
De tudod ez azért baromi rég volt, 1966-ban!! Azóta iszonyatos változáson, fejlődésen ment át az orvostudomány, rengeteget változott a világ. Annyira döbbenetes, hogy még ma is megtörténik ilyen... Engem komolyan felháborít.
Bocsi, csak ez kijött belőlem...
K.

Kép

Kép
katherina
 
 


Szia Ági,
Persze. Császárral vették ki a babát, de már nem élt, valami miatt nem kapott az agy oxigént, és meghalt. Valószínű túlhordhatta. Szegénykém. Gyönyörű fekete hajú, 3 kilón felüli fejlett baba volt. Fura, de nekem a tesójának is valahogy mindig volt egy hiányérzetem. Hiányzott...
De tudod ez azért baromi rég volt, 1966-ban!! Azóta iszonyatos változáson, fejlődésen ment át az orvostudomány, rengeteget változott a világ. Annyira döbbenetes, hogy még ma is megtörténik ilyen... Engem komolyan felháborít.
Bocsi, csak ez kijött belőlem...
K.

Kép

Kép
katherina
 
 


Sziasztok!

Szült már valaki Gajdos Editnél? Nagyon érdekelne,hogy mi volt a tapasztalatotok.

Köszi

Mircsi
mircsi
 
 


Sziasztok!

Nem jár valaki a Kosztin Árpád dr.-hoz?
Ha igen kérem irjon véleményt, tapasztalatokat
róla
Előre is köszönöm!
kisceca
 
 


Sziasztok!
Én is a Várnai drnál szültem mindkét lányomat,igaz nem most hanem 11 és 7 éve.Én és a nővérem is az ő segédletével jöttünk világra,sőt a nővérem is nála szült.A szülés alatt és után is nagyon rendes volt,maximálisan gátvédelem párti,mondjuk ehez kell egy olyan szülésznő is mint a Csürös Erzsike aki nem volt a fogadott szülésznőm mégis nagyon rendes volt így megúsztam a gátmetszést+ repedés nélkül.Ami még nem mellékes,legalábbis számunkra,hogy nincs tarifája ,mivel mi nem voltunk jól anyagilag eleresztve nem is tudtunk hatalmas összeget adni neki,de így is mindennap bejött hozzánk és nagyon kedves volt.Könnyű,komplikáció mentes szülést és gyönyörű egészséges babát kívánok mindenkinek!Sziasztok:Timi.
timci
 
 


Timci.
Detto nekem is. Én is nála születtem és a fiaimból az utsó 3-at nála szültem. Lessz még babám remélem elvállal mert nem egy mai csirke.
Nekem is telljes gátvédelemmel szültem nála. Csak nekem az első nála született gyereknél a szülésznő Csűrős Erzsike volt, és a másik kettőnél meg Böszörményi Bea volt. Nagyon meg voltam elégedve velük. És nekem a kh. val sem volt semmi problémám. Ráadásul én egy gyorsan szülő nő vagyok. pl. a 3.ik babámat a vajjúdóban hoztam világra, mert nem tudtak addigra kirakni valakit a szül.szobáról. pedig előtte háromnegyed órával azelőtt jöttem csak fájások nélkül.2 ujnyis tágulással.
Ha van kérdése valakinek bátran tegyétek fel.
Sziasztok
Kép

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Az ING Biztosító Rt-t képviselve egy pénzügyi szolgáltatást szeretnék az Ön szíves figyelmébe ajánlani. Ezt a konstrukciót az ING azok számára hozta létre, akik szeretteik, hozzátartozóik anyagi biztonságát mindennél fontosabbnak tartják.

A Patrónus életbiztosítás elsősorban a gyermek életútjának kiemelkedő szakaszaiban nyújt segítséget. Életbiztosításunk szolgáltatása fedezheti a magas tandíjakat, hozzájárulhat az első saját otthon megteremtéséhez, akár az esküvő költségeit is enyhítheti. Segítségével megteremtheti az önálló életkezdés anyagi hátterét.

Amennyiben bővebb információhoz szeretne jutni, kérem írjon nekem a csipkay.peter@ing.hu címre, vagy hívjon a 20/982-3467 telefonon.

Csipkay Péter
gondos_apuka
 
 


Szia Vera!
A gyors szüléseidért irigyellek,nekem az első csütörtök estétől szombat reggelig tartott,a második "csak" 12 óra volt,de csodálatos emlékek nem cserélnék a pasikkal,hogy nem szülhetnek.
A képen a pici fiad van? Nagyon helyes!Én is szeretnék még babát,de a férjem már nem szeretne többet anyagi okokra hivatkozva,szerintem még beleférne a költségvetésbe egy bébi.
Jó lehet ilyen sok gyerek anyukájának lenni!
Hello: Timi!
timci
 
 


Szia Mircsa! Kati vagyok és 3gyerköcöt szültem a Gajdos doktornönél mindhárom gyorsan meglett az elsö 5 ora alatt a másodikat 3ora alatt a harmadikat 4ora alatt szültem meg köszönet a sok segitségért meg a biztatásáért nagyon rendes segitökész és fotot kér emlékbe. mennyi idös vagy, magánrendelésre jársz hozzá? Érdekelne hogy mennyi nála a vizsgálat köszi üdv: KATI
htkhnkhtháhp
 
 


Szia Ági! Én nagyon tudom ajánlani a Várnai doktort.Nekem is az első kisfiam halva született.A következő terhességem alatt amit megtett értem a főorvos Úr az minden erőn felül volt.Minden hisztimet megnyugtatta.Hetente nézett uh-val.Szóval a mostani kisfiamért örök hálával tartozom neki.Soha nem fogom tudni megköszönni neki azt az odaadást amivel végig kisérte a terhességemet.
benceanyu
 
 


Szia Benceanyu!

Megadnád a privát e-mail-edet? Szeretnék Tőled egy csomó dolgot kérdezni!
Válaszod nagyon várom!

Szia:
Ági (budaagnes@invitel.hu)
Ági76
 
 


Sziasztok

9 hetes kismama vagyok és orvost keresek az Istvánban. Olyan dokit keresek aki vállal természetes szülést császár után.Mivel 25 hónap lesz a két szülés között még nem sikerült olyan orvost találnom aki elvállalná szülésemet.Ha tudtok valakit ajánlani légyszi küldjetek eléhetőséget, magánrendelő címet ill. időpontot.

Előre is köszi

Móni
mancibébi
 
 


E-mail címet elfelejtettem megadni.
tako.monika@hktv.hu
mancibébi
 
 


Sziasztok Lányok!
Én új vagyok még itt, noha már a 23.hétben járok. Igazából az érdekelne, hogy szerintetek mikortól érdemes szülést felkészítő tanfolyamra járni, illetve, hogy érdemes-e? Következő kérésem, hogy tudtok-e valamit nekem Gasztonyi doktorról mondani? Aki tud, az légyszi írjon egy e-mailt a zsikebaba@freemail.hu címre. Köszi szépen
zsikebaba
 
 


Zsikebaba,
Sztem érdemes járni a szülésfelkészítőre, mert sok hasznos információhoz jutsz, aminek az a része, hogy az Istvánban mi a szokás, nehezen szerezhető meg máshonnan. És sztem ne hagyd nagyon a végére (6 alkalom egyébként), én későn kezdtem, és az utolsókra már nem is tudtam elmenni a 9. hónapban.Kép

KépKép
connie
 
 


Zsikebaba
Én kb. a 30. hét környékén kezdtem el járni. Akkor már kezdtem eléggé ráhangolódni a dologra, de még könnyen mozogtam. Arra is lett volna időm, hogy egy következő szériában pótoljam, ha valamiről lemaradok.
Nem voltam ott az összes előadáson, de amire nagyon örültem, hogy elmentem, az a csecsemőápolás és szoptatás, illetve a fájdalomcsillapítás volt.
zsana75
 
 


Zsikebaba,

Írtam e-mailt, remélem megkapod. Én is Gasztonyinál szültem két gyerkőcöt is. Ha vannak kérdéseid, szívesen válaszolok!
A szülésfelkészítőre szerintem is érdemes elmenni.
Üdv,
Julie
julie
 
 


Mancibébi!

Én szeptember közepe táján fogok szülni a Bábinszki doktornőnél.
Nekem 3 és fél éves a kisfiam, téraránytalanság miatt született császárral.
Megbeszéltük a doktornővel hogy ha nem túl nagy a baba (3,6 kg körülinél nem súlyosabb, meg a fejméretet is nézi majd a szülés előtt ultrahanggal)meg a méhemen a hegvastagság nem vékonyodik 5mm alá akkor megpróbálkozom a normál szüléssel amit nagyon szeretnék ha összejönne.
Azt mondja ilyenkor nem szívesen használnak oxitocint meg hasonló gyorsító dolgokat,de folyamatos rendes ütemben kellene a tágulásnak haladnia.Amúgy bármiféle testhelyzet felvehető a vajúdás és a kitolás alatt is, és nem feltétlenül szükséges a ctg sem folyamatosan.
Utána ha minden jól ment, meg kell vizsgálnia betapintással a méhet, ehhez ált. elaltatják az embert, de lehet annélkül is.
Szóval én ezeket az infókat kaptam, remélem minden jól alakul.
Majd elkezdem a 35-36.hét körül a málnalevél teát inni, ami állítólag segít a tágulásban ilyesmiben.nem tudom hogy a teának köszönhetően-e de én a kisfiammal amúgy nagyon klasszul tágultam, azzal nem volt baj...
A 30. héten volt a hegvastagságom 8mm.nem tudom mennyit fog még nőni a méhem ezáltal vékonyodni a heg.A 35. héten fogja nézni újra ultrahanggal.
Ha érdekel majd leírom mi volt.
Minden jót!
damami
 
 


Julie!
Köszönöm az e-mailt, már írtam is sok-sok kérdést.
zsikebaba
 
 


Zsana75!
Köszönöm az infót!
Egyébként kiválaszthatom, hogy melyik előadásra megyek, és melyikre nem? Tanfolyam díj van-e?
Előre is köszi a segítséget.
zsikebaba
 
 


Teljesen ingyenes a dolog, és te döntöd el, hogy mikor mégy és mikor nem. Jelentkezni sem kell előre. Ott aláiratnak egy jelenléti ívet, de asszem csak azért, mert a kórház kap erre valami pénzt a tb-től. Tehát senki nem fogja számonkérni, hogy miért nem voltál. Az előadások sorrendje meg van szabva, én most nem tudom fejből, de ha visszakeresel, megtalálod.
zsana75
 
 


Szia Damami

Eltudnád küldeni a doktornő eléhetőségét, magánrendelő címét stb...?
Mindenképpen szorítok neked, hogy minden rendben legyen és írd meg, hogy mi lett a vizsgálat eredménye.

Szép napot
mancibébi
 
 


Sziasztok!

Teljesen új vagyok az oldalon, annak ellenére, h már a 31. hétben vagyunk.
Nagyon elkeseredtem, mert mindenkitől azt olvasom, h nem szabad a végére hagyni a szülés tanfolyamot, de hogy járjak, ha egyszer szeptemberig nincs???

Szerintetek lesz még rá energiám a 9. hónapban?
Nagyon szeretném, mert borzasztóan izgulok a szülés miatt...

Üdv:
Emese
marcellino
 
 


Emese
Először is: ne izgulj Kép!
Hogy kinek mikor mire van energiája, az teljesen egyéni, mint ahogy az is, hogy ki mikor szül. Lehet, hogy be is tudod mejd fejezni a tanfolyamot, de azért a dokikkal is sokmindenről lehet beszélni, ami érdekel, kérdezd meg, illetve ha leyz fogadott szülésznőd, akkor vele talán még részletesebben el lehet beszélgetni.
Egyébként nagyon sokan nem járnak felkészítőre, mégis megszülnek Kép.
zsana75
 
 


Emese,
Tényleg ne izgulj emiatt, én is csak három előadáson voltam a hatból, mégse maradt bent a baba.Kép A dokiddal és a szülésznőddel egyébként is érdemes megbeszélni a kérdéseidet, elképzeléseidet.

KépKép
connie
 
 


Zsana, Connie!

Köszi a biztatást, aranyosak vagytok.
Az a helyzet, h én ilyen izgulós fajta vagyok+ ráadásul 31 éves...+ első babánk lesz Kép

Egyébként tud vki szülésznőt ajánlani?
És Horváth Tamásról hallottatok vmit? (Õ ugyanis a dokim és nagyon jónak tartom, remélem, megerősítetek ebben...)
marcellino
 
 


Emese,
Én is 31 vagyok, és Ákos az első baba - de még így sem maradt bent.Kép

Horváth Tamással emlékeim szerint találkoztam a kórházban, mikor ügyeletre mentünk be egyszer, nekem szimpi volt, de többet nem tudok róla.Kép
Az én szülésznőm Csűrös Erzsike volt, sztem ő nagyon jó. De ha vissza olvasol az István kórházi élmények topikban, ott nemrég volt erről szó, találsz más szülésznőkről is pozitív véleményeket.

A szülés miatt pontosan miért izgulsz?

KépKép
connie
 
 


Emese
Én csak 30 vagyok Kép, nem tudom, ez előny volt-e.

A dokidat nem ismerem, szülésznőt pedig nem fogadtam, így ebben nem tudok segíteni. Kép

OFF
Connie
Te sem tudsz belépni a tavaszi babákhoz?
zsana75
 
 


Emese!
Én is csak azt tudom mondani neked, mint amit Zsana mondott, illetve máshogy mondanám: az csak rajtad múlik, hogy mire és mennyi energiád van. A másik az, ne aggódj a korod miatt, mert az én férjemet 35 évesen szülte őt(29 évvel ezelőtt) és még utána szült 2 testvért is neki!! Aszülés miatti izgalmadat megértem, én is izgulok, pedig gyermekápoló vagyok!!!
Zsike
zsikebaba
 
 


Zsana,
OFF nem, én sem tudok belépniKép ON

Zsike,
Akkor jó, mi is te4rvezünk még 2 tesót.Kép

KépKép
connie
 
 


Marina!

Én is a Dr. Ruttnerhez járok, decemberben születik meg a 3. gyerekem.
Nem kell aggódni, ha egyszer esetleg kicsit türelmetlenebb, neki is lehet rossz napja, pl éjszaka szült, reggel már dolgozott, fáradt stb, bagy esetleg Te voltál kicsit érzékenyebb, ami terheseknél nem ritkasság.
Ne félj, nagyon jó kezekben vagy nála.
Ines
ini
 
 


Sziasztok!

Azért fodulok hozzátok, hátha tudtok ajánlani szülésznőt az István kórházban.
Szept 10.-re vagyok kiíra és szeretnék fogadni egy megbízható kedves 40 év körüli szülésznőt!
Remélem tudtok segíteni!
Az orvosom egyébként Horváth Mihály!

Megann

Kép

Kép
megann
 
 


Sziasztok tudtok valamit Dr Gajdos Editröl? minden érdekelne mennyi nála a magánrendelés?
htkhnkhtháhp
 
 


Szia !

Két gyerkőcömet is a Gajdos doktornőnél szültem, és csak jókat tudok róla mondani!!
A magánrendelés: vizsgálat 5000.- ultrahang 1000.-.

Ha bármi kérdésed van, csak nyugodtan...!
Tümi
tümi
 
 


Sziasztok!

Köszi minden hozzászólást, azt hiszem, megpróbálkozom a Cs. Erzsikével.
Egyébként elsősorban azért izgulok, h minden rendben legyen a babával. És persze félek az "ismeretlentől"is...(fájdalom és társai...)

Az a baj, hogy az elmúlt hónapokban 3 nagyon közeli ismerős is császárral szült és mindannyian azt mondták utána, h sokkal jobb volt így nekik és a babának is...persze nekik fogalmuk sincs a természetes szülésről, szóval nem tudom...

Mindenesetre jó hetet kívánok mindenkinek!
ja, még vmi: mit gondoltok a jógáról? Érdemes még elkezdeni a 32. hétben? Ugyanis mivel eddig dolgoztam, nem volt időm semmiféle mozgásra...

Emese
marcellino
 
 


Emese!
Az ismerőseid biztosan okkal szültek császárral - gondolom én - mert a hüvelyi szülés veszélyes lett volna vagy a mamára, vagy a babára, tehát ilyen értelemben igazuk volt, hogy sokkal jobb volt nekik így. Viszont a hüvelyi szülésből könyebben és hamarabb felépülsz, mint a császár után, az mégiscsak műtét. Az sem mindegy, hogy pl. a babádat sokkal nehezebb csaszi után hurcibálni, jobban kell vigyázni a vágásra, hogy fel ne szakadjon stb. A kórházban egy szobában voltam egy csaszis anyukával, hát elég nehezen mozgott.
Ha félsz a fájdalomtól, érdemes megbeszélni az orvosoddal és a szülésznőddel a fájdalomcsillapítási lehetőségeket előre, szülés közben meg élni velük.Kép (Mellesleg érdemes arra is készülni, hogy mit tegyél, ha szülés közben beszerzel egy aranyeret, nekem az keserítette meg az első napokta, de nagyon.Kép)

KépKép
connie
 
 


Szia Tümi! Én is nála szültem a három gyerköcömet de miután magánrendelöt nyitott nem tudom mik a tarifái érted?nekem is nagyon szimpi, aranyos kedves doktornö. mikor szültél nála?
htkhnkhtháhp
 
 


Sziasztok!
(2. próbálkozás, az első küldés nem sikerült.)

Most regisztráltam magam, nagyon sok hasznos dolgot olvastam a leveleitekből. Aug. 25-re vagyok kiírva a kislányommal, és szeretném tudni, mit kell vinni a kórházba a szüléskor a babának és magamnak? Sokmindent mondtak már, de akkora káosz van a fejemben, gondoltam, Ti, akik már ismeritek az István kórház szülészetét, biztos nem soroltok fel egy csomó felesleges dolgot.
Szeretném mindenképpen elmesélni, hogy én évek óta Gajdos Edithez járok (hormon-problémák miatt nehezen jött össze a gyerekecske)és áldom a szerencsémet, meg a kolléganőmet, aki ajánlotta, hogy rátaláltam. Az előző orvosaimmal sem volt gondom, de Hozzá kifejezetten szívesen járok! Átestem pár fájdalmas vizsgálaton, de annyira együttérző és türelmes, miközben "kínoz", hogy az valami csoda. Minden egyes felszisszenésnél azt mondta: bocsánat Gabikám, tudom, hogy ezt utálja! Lehet, hogy ezt most sokan megmosolyogjátok, de nekem nagyon sokat számít. Nem mellékesen mindig el is mondja, hogy éppen mit csinál, miért, meddig stb. Így soha nem úgy mentem a kórházba, mint azelőtt, hogy napokkal előtte görcsben volt a gyomrom, hanem tök nyugodtan. Ami fájt az fájt, de mire kijöttem a rendelőből már nem is emlékeztem rá. Szóval nem egy faarcú, érzéketlen orvos, az biztos.

Szóval akkor mit csomagoljak el abba a bizonyos kórházi csomagba?

Köszi előre is!
Gabi

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabi,
Ha rákattintasz a nevemre, feljön a profilom, onnan eléred a honlapomat, ott a Babakelengye menüpont alatt van két lista: az eredeti lista, hogy mit pakoltam be, meg a kiegészítések, hogy mi az, amit kifelejtettünk.Kép

KépKép
connie
 
 


Szia Htkhnkhtháhp!

Remélem jól írtam...-Kép)))
A kisfiamat 2002.02.23. szültem, a kislányomat 2003.11.26., és most mintha igen nagy késztetést éreznék a harmadik gyerkőc iránt is. A csöppjeid mikor születtek? Milyen három gyerekes anyukának lenni?
Pusza: Tümi
tümi
 
 


Connie,

köszönöm az infót, hát, szép hosszú lista! Megnéztem a honlapod, klassz, a babaszobáról pont ilyen képeket csináltunk mi is, mikor berendeztük, nagyon nagy élmény. Már a bevásárlás is, de amikor hipphopp otterem egy gyerekszoba a lakásban!!! Csak már "rossz" kerülgetni így üresen. Már csak két hét!
A kisfiad gyönyörű, gratula!

Gabi

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabi,
Köszi, a fiam nevében.KépA gyerekszoba persze akkor volt utoljára ilyen rendezett, mára teljes a felfordulás, és a kiságyat is átvittük a hálóba, hozzánk.

A kórházba érdemes úgy pakolni, hogy külön táskába a szülőszobai csomagot, és külön, ami az osztályra kell, így a szülőszobára nem kell mindent felvinned. Mi 3x váltottunk szobát a vajúdás alatt, rossz lett volna a nagykoffert cipelni.Kép

KépKép
connie
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: