Új privát üzeneted érkezett!

Bocsi, én még mindig segítségért kiáltok!
Kis vonalzó, olvasmányok, mosószerek!
+ Keresek olyan kismamát, aki szintén a 32. hétben van és még nem volt előkészítőn, de szeretne menni!
Köszi

Kép
Kép
Kép
Szilvi
csillik szilvi
 
 


Én is nagyon remélem, h legalább néhányra el tudok menni!!!!! A jelenlegi helyzetemet nézve nem jönne össze, de bizakodó vagyok a márciust nézve :lol:
Niki, Fatima!!!!!! én is szeretném priviben a teljes neveteket, jó lenne látni képeket rólatok , msot olyan vicces, h niki rólad nagyjából látszik a kép, de fatima, te még rejtély vagy:)
én is küldöm priviben a teljes nevemet :D
jajjj képzeljétek, ákos annyira édesen odabújik a pocimhoz és nyom egy cuppanósat, amikor mondjuk neki, h itt van anyu pocijában a kistesó!!!!! csodálatos érzés!!!!!

na puszi,
niki
Vendég
 


Szilvi - sajna én nem tudok neked segíteni, mert én magam sem olvasok bibliákat a szülésről és a gyereknevelésről! Amit a Kismama magazinban írnak; itt a fórumon a már tapasztaltak véleménye + nekem egyetlen könyvem van: Hidas György - Raffai Jenő - Vollner Judit: Lelki köldökzsinór című könyve, de az ugye a magzattal való kommunikálásról szól!

Stellina/Niki - hátha mégis le tudod "passzolni" Ákos babát legalább 1-2 alkalomra! Tök jó lenne!

Küldöm én is a nevemet, hogy végre nem legyek fantom! :)

F.

fatima
 
 

 
 

Szia Szilvi,

korábbi hozzászólásokban biztosan rátalálsz vmilyen útmutatóra vonalzó ügyileg. az igazság az, h nekem kb. századik alkalomra jött össze, szóval nem én vagyok a te embered :lol: nálam vannak profibbak, ugye lányok??!!!

a többi témában jövök még a véleményemmel, csak most rohannom kell.
puszi
niki
Vendég
 


eddig anyum volt a biztos pont, most pedig lebetegedett (sajnos elég komoly) és nem tudni, h mikor épül fel. apuci pedig olyan 6 körül ér haza, de sztem néha megoldható lesz. remélem!!!!! és meglátjuk, ha addigra ákos is nagyob lesz, lehet, h megmarad vmelyik barátnőmmel is:)
na most tényleg rohanok.....
Vendég
 


SZILVI véletlenül nem Gábor és Árpi a fiaid?
kerekpocak
 
 


szia Szilvi,

bemásolom neked egy korábbi hozzászólásomat vonalzókészítésügyileg.

Marcsi

[quote="alon"]F írta:alonatima,

fúúúúú.. ha jól emlékszem, válaszd ki a topikból melyik vonalzó típus szimpi, arra a rákattintasz - ez elnavigál téged az "anyaoldalra", ahol elkészíted a saját szádíze szerintit, a saját adataiddal.

utána kapsz egy emailt kódokkal.
a BBCode-ot bemásolod a profilodba az Aláíráshoz (legördíted a Segédleteket, ott a profilt kiválasztod, és ott megtalálod az "Aláírás"-t egy üres ablakkal. na ide.
aztán ki kell pipálni szintén a profilodban, h. mindig látszódjon az aláírásod, és mindig engedélyezze a BB Code-ot.

remélem sikerülni fog, és jól írtam. ha elakadsz, akkor szólj azért !!

Üdv

Alon

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Hűűűűű de nagggyyyooon durván jó az emlékezetem! :)
Esküszöm nem olvastam vissza (különben én is bemásoltam volna Szilvinek a vonalzó gyártás leírását), de milyen komoly már, hogy kb az első válasz hozzászólásaimra emlékeztem.

Marcsi!!! Ilyen hatással voltál akkor rám! :lol: :wink:
Azóta is ezer hála neked!

F.

fatima
 
 


Szilvi, örülök, és várom a kérdéseket, írj nyugodtan privit! :P /Tudod, amit írtam :wink: /

Sajnos a többieknek most nincs időm írni, de ha több időm lesz, írok! :wink: Addig is kívánok mindenkinek jó "pocakoskodást"! Ja és lehet, h buta kérés, kérdés, de nem tennétek fel a pocikról képeket??!! :roll: :oops: :oops: 8) :wink:
mazsolák
 
 


TÉNYLEG, EZ JÓ ÖTLET, TEGYETEK FEL LÉCCCCI POCIS KÉPEKET!!!! :wink:

KépKép
logi
 
 


mi is tettünk föl!! vissza lehet ám keresni....
kerekpocak
 
 


Ígérem, ha lesz pocis fotóm, amin már konkrétan lehet látni, akkor én felteszek! :)

De nem ám röhögni majd!!!! :lol:

F.

fatima
 
 


Csatlakozok Fatimához a pocisképpel kapcsolatban :lol:
jajj de várom már a nagyobb pocit!!!!!!
Vendég
 


Oké, de reklamálni fogunk ám!! :lol:

Stellina-Niki, annyira édes Ákosod, mindig elmosolyodok, amikor ránézek a fotójára. Meg tudnám gyömöszölni :D .

KépKép
logi
 
 


SZILVI ha árpi és gábor a fiaid (kb biztos vaygok benne) akkor ismerjük egymást!!! gábor én tanítottam angolra a csillagjáróban!!!
puszik!!!!!
zsófi
kerekpocak
 
 


Az anyukákhoz írtam, de rájöttem, h titeket még jobban érint a "téma", még ha csak egy apróság is növekszik a pocitokban :wink:

Érdekesség (klikk!)
mazsolák
 
 


[quote]K írta:ét érdekesség, sztem nagyon klassz! (nekem a puszi tetszik, apának meg az egész!)

in the womb (klikk!!!!!)

élet az anyaméhben(klikk!!!!!)


Na inkább így! A másik link nem az igazi. :wink:
mazsolák
 
 


Szép Napot Mindenkinek!
Kerekpocak- Bocsi, hogy tegnap nem válaszoltam, de du. és este a fiúk bitorolták a gépet. Mi is rájöttünk, hogy ki rejtőzik a név mögött, Gábor ráismert Samura, én meg azon csodálkoztam, hogy milyen kicsi a világ/ háló/. Ezek szerint Te is a Jánosban szültél. Érdekelnek a tapasztalataid. Szülésznő választás, körülmények stb.
Fatima -Én is olvastam a Lelki köldökzsinor című könyvet. Szerintem nagyon jó és otthon is működik, igaz a vizualizálás annyira nem ment.
Alon- Köszi a segítséget, ma megcsinálom a vonalzót.
Mindenki- Komolyan érdekel, hogy ki milyen mosószert+ öblítőt használ, hogy a baba ne legyen allergiás. A mai szuper szerek már nagyon túl vannak "gyötörve", hogy foltisztítóak és mindentudóak legyenek, viszont melyik az amit a baba bőre bír és még foltot is tisztít?! Cloroxot stb. használtok fehérítéshez?
Köszi, puszi[/b]

Kép
Kép
Kép
Szilvi
csillik szilvi
 
 


Sziasztok!

Szilvi - én nem használok semmilyen fehérítőt, hanem azonnal beáztatom a foltot. Mosószer - folyékony Tomi color gél - fehérre is, öblítő - lenor sensitiv. De szerencsére Márk bőre nem érzékeny. Én azt hallottam jó tanácsként, hogy amivel elkezdesz mosni, öblíteni, azt használd mindíg (főleg az öblítőt). Foltokra - peluson a kajafoltok kipróbáltam az oxit, de semmit nem használ.

Remélem tudtam vmennyit segíteni.

Puszi

Panni

Kép Kép
panni_30
 
 


Szilvi, most nekem is rohannom kell, de ha hazajöttem írok Neked mosószer ügyben! :wink:
mazsolák
 
 



Edus
fantasztikus volt, amit átküldtél, gyorsan meg is néztem háromszor, Ákosnak is nagyon tetszett, itt csimpaszkododott az íróasztalban és rázta jobbra-balra a popóját :lol: mostanság nagyon latinos csipőrázósra vette- mondjuk talán nem véletlen, mert apa és anya is anya is nagy táncosok (voltak) :lol:
Zsóka, hát én is meggyömöszölném, és szétcupákolnám Marcit, az a varázslatos szempár....., hűűűha megbabonázó :D persze bori is kapna a puszikból, de ő már igazi nagy lány :lol:

Szilvi, öblítők közül nekem a Silan sensitive vált be, mosóporok közül nagyon ajánlották az amway-nek a babymosóporát, amit a kezdetektől használok és maximálisan meg is vagyunk vele elégedve. mondjuk mást nem próbáltam még, de lassan átállunk a hagyományosra, hiszen nagyfiú az úr
:wink:
a könyvespolcomon a köv. könyvek vannak: Lelki köldökzsinór és Suttogó 1., 2. és A Suttogó mindent megold, ezek mindegyike nagyon-nagyon jóóóóó, az összes többi vhol a padláson végezte... Interneten nem nagyon találtam megbízható oldalakat.

Pocakosok, ti hogy álltok a farkas étvággyal????? én tegnap óta annyira kívánós vagyok, már hajnalban gyomorkorgásra ébredtem
:lol: ákossal ilyenkor már csabai kolbászt zsíroskenyérrel reggeliztem :lol: :lol:
Vendég
 


Hahó Lányok!

Edus- sajna még nem tudtam megnézni a videot, mert szarakszik a gépem. Valamiért mostanában nem akarja lejátszani a video-kat
Ja! És várom a mailedet, ha lesz időd! A pasik tudod mindennél fontosabbak! :)

Szilvi - az Amway dolgai tényleg jók, de nem éppen a legolcsóbbak. Én pl az arcápoló dolgait használom és nagyon-nagyon jó!

Stellina/Niki - én sosem voltam kívánós! Nem is eszem többet, mint nem pocisan! 1X-2X volt olyan, hogy reggel nagyon éhesen ébredtem, de mára beállt az, hogy 9-kor reggelizek, amikor beérek a munkahelyemre!

F.

fatima
 
 


Sziasztok

most csak gyorsan...

Szilvi, a szülésfelkészítőn azt mondták, hogy ne használjunk öblítőt, mert felesleges vegyszer a babának. Én nem is használok. Csak persil sensitive mosóport és vasalok. ez a mosópor annyira tuti, hogy még a "beszáradt gyümölcsfoltot is kiviszi"! :) :) de tényleg!

mi is amway-el akartuk kezdeni, de akkor nem tudtunk rendelni, vettünk persilt és megragadtunk nála. már a saját ruháinkat is azzal mosom.

puszi, nóri

Kép
nóri8
 
 


Apropó! Ha valaki akar Amway terméket rendelni, csak szóljon, mert én regisztrált vagyok! :)

F.

fatima
 
 


Szilvi, ha vmi foltos, akkor Vanish-sel előkezelve, aztán a mosógépben meg Amway babamosószer. öblítő semmi, mert 6 hetes koráig letiltott a védőnő, és azóta sem hiányzik.

Marcsi

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Sziasztok!

Szilvi
Én sem használok öblítőt, mosószerből pedig próbáltam már a bip-t amit az allergiások szöv. is ajánl, de tök felesleges, ráadásul nem is mosta ki a kakit a pelusból.
Szerintem mindegy a mosószer márkája, a lényeg az, hogy ne tartalmazzon sok fehérítőt. Az Ariel, Persil biztos beválik nektek is. Még azt ajánlották az előkészítőn, hogy lehetőleg folyékony legyen, mert könnyebben oldódik. Én amúgy egész programot indítok, de nem teszem tele a gépet, csak kb félig, így tuti kiöblíti rendesen a ruhákat. Az allergia szerintem kisebb mértékben alakul ki, ha kevesebb káros anyaggal találkozik a baba, ezért mosok így.


Pusza mindenkinek!
Kati, Roland
übi
 
 


Nagyon köszi Mindenkinek a mosószer infot, aranyosak vagytok!
Edus- várom még a Te véleményedet is.


A Suttogót olvastam, de a 3. kötetet nem, meg fogom venni.

Stellina- Nekem nem farakas étvágyam van, hanem egész nem rágcsálok mint egy hörcsög. Kényszerem van. Lehet az gyümölcs, sajt, gabonapehely tej nélkül, tök mindegy. Ezért nem tud kialakulni a farkas étvágyam.

Hogy álltok a szélviharral? Ma estére talán ideér. Én már előre rettegek, mert a múlt hét végén pocaklakót és engem is nagyon megviselt.
Pusza mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
Szilvi
csillik szilvi
 
 


Szilvi, nem sikerült a vonalzó, v. még nem volt időd foglalkozni vele?

nagy fiaid mit szólnak a kistesóhoz?
a nagy korkülönbség miatt kérdezem, h. tervezett volt a baba, v. csak "becsúszott? " remélem nem tartasz indiszkrétnek !


Übi-Kati, gyere át a másik topikba {is}, és Rolandról tegyél fel képeket !


Marcsi

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Szilvi,
ez a hörcsögösködés nekem nem jött be a haspók fiam miatt, ui akkor állandóan neki is adni kellett vmit a szájába.....és már igy is közel 12 kilósak vagyunk :lol:
pedig tudom, h az lenne az igazi, többször keveset. mondjuk eddig jól elvoltam, csak a tegnapi nap meghozta a páli fordulatot....de ki tudja, írjuk ezt is a közeledő vihar számlájára :lol:
mosóporokra visszatérve a dokinénik nekünk is azt javasolta, h a saját ruháinkat is a babamosóporral mossuk, így is lett!
Vendég
 


Sziasztok!

Látom, már témaváltás volt babaruh turkálók, kismam boltok helyett mosópor márkák :D
De csak annyit szeretnék elmesélni és visszakanyarodni a ruhákhoz, hogy tegnap nem bírtam magammal és elmentem turkálni. Hát nem bírtam megállni, vettem jó néhány dolgot. Persze marha olcsón. És annyira édesek. Totál lázban égek. Legszívesebben egész nap csak Emmának vásárolgatnék. A vicc az egészben, hogy már a felnőtt ruhákat meg sem néztem.

Kép
niki30
 
 


Sziasztok!

Én is a Jánosban fogok szülni május elején. Most várjuk az első babánkat.Már tudjuk, hogy kisfiú lesz. :)

Azt szeretném kérdezni, hogy közületek járt, vagy jár szülés előkészítőre. Azt olvastam, hogy keddenként 5-kor van a könyvtárszobában. Ez az 1. emeleten van? Be kell jelentkezni, vagy csak úgy oda lehet menni?

Bocsi, ha hülyeségeket kérdezek. :oops:
szkati
 
 


Szilvi! :P
Akkor itt vagyok. Szóval, én még 2003. ban voltam, ill jártam felkészítőre a jánosba, de akkor még nem volt ilyen téma, "hogy mivel mossunk".
Én azt csináltam, hogy a "kicsik" ruháját mindig külön mostam a mi ruháinktól, mindaddig, amikor már jártunk velük a játszótérre, mert akkor több kosz, meg homok jött ki az ő ruháikból, mint a mienkből. Ez zsignél 15 hó, zsombnál 11 hó volt. Én még azt csináltam, ha az anyaga engedte, hogy 60 fokon mostam, de most már a babaruhák többségét is csak 40 fokon lehet csak mosni, amin azért nem mindig jön ki a folt. Amikor 0-6 hónap között voltak, tehát nem volt hozzátáplálás, csak buktak=nem voltak makacs foltok, esetleg ha néha kifolyt a kaki, akkor beáztattam, megdörzsöltem vanish szappanal, és hamarabb kijött. Utána, amikor meg jön a banán, spenót, paradicsom, akkor sajnos nekem be kellett egy 1/2 napra áztatnom a ruhákat, és akkor talán kijöttek a foltok. Továbbá én már a kezdetektől használok öblítöt. Nálam egyik gyerek sem volt erre allergiás. Én is alapból Tomival mosok, kipróbáltam az arielt is, de nem éreztem nagy különbeséget folteltávolító hatásukat nézve. ja amúgy én is folyékony mosószert használok különben, öblítöböl meg Lenort senzitivet, talán Panni is ezeket írta. Meg az hogy én is vasalom a ruháikat, sokak szerint nagy hülyeség, mert még a mai napig vasalom őket, én így szeretem... :oops: :oops: 8)
Ja igen, és gratula az újabb pasihoz! :P
ja és amit a csajok írtak, a bababarát mosószerről, én nem ismerem, nem hallottam eddig erről. :?

huu, bocsi, ha megint kavarós lettem, de fáradt vagyok, meg rosszalkodnak a fiúk a háttérbe. :? :oops:

Pocisfotókat várjuk, és mért nevetnénk ki titeket!!!!!!!!!!!!!!! :roll: :shock: Badarság! :wink:

Niki, jó ruhavásárlást. :) Én talán babonábol, ill mivel zsig nagyon későn mutatta meg magát, így nem vettünk sok mindent. Inkább amikor láttuk, tudtuk, mikre van szükség. Addig-kb a 7 hónaptól -mindig vettem 1-2 darabot.

Stellina niki, örülök, h tetszett a video. :P

Fatima, képzeld zsigu egyik csoporttársnőjét is így hívják! :wink:

Kati, üdv Neked is itt! :P Lehet, hogy CsSzilvivel el tudtok majd nézni a felkészítőre. Bejelentkezni nem kell, de nekem 2003-as infoim vannak, a többiek majd frissítenek. :oops: 8)
mazsolák
 
 


szia Kati!

A könyvtárszoba az első emeleten van, a jobb oldalon a harmadik szoba (asszem). A felkészítőre nem kell bejelentkezni csak odamész. De ha mész ott úgyis sok pocakos lesz, úgyhogy nem fogod eltéveszteni a könyvtárszobát.

Ki az orvosod?

Az én kisfiam május elsején született tavaly. :)

Üdv: Nóri

Kép
nóri8
 
 


bocsi a hibákért, de elolvasás nélkül küldtem el, pl lenor sentsitiv, és társai... :oops: :roll: :wink:

ja nóri ilyen jó lenne a persil, (lehet, h azt is próbáltam?, már nem vagyok benne biztos),mert én folyamatosan küzdök a foltokkal... :roll: :oops: :?

na most már mennem kell, pusszok:e :P

szilvi és kati, ha további kérdések vannak, akkor várjuk őket. :)
mazsolák
 
 


Aranyosak vagytok. :)

Nóri az én dokim Pálmai Bálmint. Szerintem nagyon jó doki. :)

Azt elfelejtettem előbb, hogy ingyenes vagy fizetős az előkészítő?

KépKép
szkati
 
 


na a jánosban azt mondták h öblítőt ugye ne és sensitiv mosópor mehet nem kell h külön baba mosópor legyen. én nem csinálok faksznit, mindent együtt mosok- samu, apa és az én ruháimat is, öblítőt nem használok, most már normál mosóporral mosom a cuccokat és nem vasalok.

emlékezzünk csak nagyanyáinkra, ők se bababarát cuccal mostak, hanem jó kis mosószappannal. :wink:

szilvi sztem neked sok értelme nincs menni felkészítőre, vagy mondhatnak neked tapasztalt anyukának újat a szülésről és szoptatásról, v hogy mit kell csinálni az újszülöttel? persze ha akarsz menj csak, de sztem ez igazából zöldfülü anyukáknak hasznos. (igazából én csak az újszülött otthon- témában tudtam sok új dolgot leírni, a többi téma nem annyira volt hasznos- de persze mások vagyunk. a szüléses cuccokat olvastam, a szoptatás sztem elméletben nem sokat ér, a csaszison nem voltam bent pedig végül az lett, a légzéses cucc az jó volt, de nekem nem sokat használt. fájt az mindenhogyan, a többire most így hirtelen nem emlékszem. de mondom megint, mások vagyunk!!)

amúgy mi lesz a babó neve??? vonalzó?? én választanék szülésznőt ha most szülnék (és fogok is) mert persze mindenki mondja, h minden szülésznő jó stb stb, csak hát 1 db van ügyeletben és ha pont 3 an szülnek akkor 3 felé kell megosztania magát. és nekem nagyonól esett volna ha valaki foglalkozik velem, rámnéz néha. (amikor én szültem akkor is rengetegen szültek- még ágy se volt annyian!)
viszont én imádtam a kóházat, nekem nagyon nagyon szép élmény volt az a 4 ott eltöltött nap! tuti ott akarok megint szülni! szilvi amúgy a árpi osztálytársa a barna, na neki is a jánosban szült az anyukája! fagassd ki őt is!!!

szilvi gyermekeiről azt kell tudni, amúgy, h nagyon édesek, kedvesek. gábor- a kisebbik- az osztálya lelke! annyira kedves jó kisfiú, h hihetetlen!! őrőm volt őt tanítani!!!!

pocakosok, vigyázzatok magatokra, így szél és vihar, szélvihar idején!!!!!!!!!!
kerekpocak
 
 


őröm=öröm
kerekpocak
 
 


szkati ingyenes!
és rossz kódot másoltál be! a másikat kell!!
kerekpocak
 
 


[quote="kerekpocak"]s írta:kerekpocakzkati ingyenes!
és rossz kódot másoltál be! a másikat kell!!


Köszi.

Igen rájöttem, már kijavítottam. :oops:

KépKép
szkati
 
 


Alon- A vonalzóra még nem jutott időm, de igyekezni fogok.
Ákos baba tervezett és teljesen tudatos, mondhatni misztikus körülmények között lép az életünkbe. Mindig azt mondtam, hogy nekem soha nem lesz harmadik, ha mégis, akkor megnyertük a Lottó ötöst. Ez elmaradt. Egy csoda, ahogy a tudtunkra adta, hogy szeretne hozzánk megszületni. 2006. 03. 27. Árpád népe című misztikus opera megtekintése után indult el a lavina .....
A két fiú nagyon örül, már várják és tervezik, hogy fogják elrontani. A suliban sem ciki! Igaz a ruhákról nehéz őket meggyőzni, mert a rugik helyett mindenáron vagány rucit kellene vásárolni. Az egyszínű bodyk nekik dedósak. Van már babakocsi felelős, estimese olvasó. Várjuk ki a végét. Az tuti, hogy majd lehet vele csajozni. :lol:

Stellina- Én nem modtam, hogy jó a hörcsögösdi, mivel már úgy festek, mintha Ákos a csipőmre és a combomra nőne. :cry:

szkati- Én is szeretnék menni előkészítőre, igaz csak egy-két téma érdekel. :wink:

niki Bocsi a témaváltásért, én erőltettem! Szerintem mindenki így van vele, ahogy Te, hogy nem tudunk ellenállni a kisruháknak. Örülök, hogy találtál. Most rendeltem kisruhákat, ha kibontottam a csomagot, megírom milyen minőségüek. :oops:

Edus- Köszi a részletes tájékoztatást, igazán tündér vagy!

Pusza Mindenkinek! :D

Kép
Kép
Kép
Szilvi
csillik szilvi
 
 


Kerekpocak- Köszi mindent! A szülésznő dolgot megfogadom.
Ákos, Levente lesz a baba neve. Ragaszkodunk a magyar nevekhez. Gabónak felolvasom amit írtál, biztos örülni fog neki.
A vonalzó a mai nap folyamán elkészül!
Puszi! :lol:

Kép
Kép
Kép
Szilvi
csillik szilvi
 
 


szkati
nagyon jó lett a vonalzó!!! babó neve???

szilvi mindenképpen puszild meg a fiúkat a nevemben!! vonalzót várjuk! a név nagyon jó!!!


puszi

zsófi
kerekpocak
 
 


Ferinek fogják hívni, mint a papáját. :)

KépKép
szkati
 
 


mert esetleg a 'ma vagyunk' helyére a 'Feri is' -t írhatod és akkor látni :)
néz csak meg nálam. persze nem akarok beleszólni :oops: :oops:
kerekpocak
 
 


Edus, próbáld ki a persilt. én sosem áztatok :oops: vanisht se használok és 40°C-on mosom a ruhákat. és tényleg minden folt kijön!

(na a persilnek most jó kis reklámot csináltam...)

most megyek....
jó éjt, Nóri

Kép
nóri8
 
 


Szilvi, honnan rendeltél kisruhákat? Katalógusból?
Én így látatlanban sosem mertem ruhát rendelni....persze biztos ki lehet fogni.

Kép
niki30
 
 


Jah, küldök egy pici pocis képet magamról.
Február/március környékén egyébként készül rólam kép. Egy fotós barátném megígérte, hogy csinál rólam pocakos képet. Már alig várom.
Kép

Kép
niki30
 
 


Fölülre beírtam a Ferit is, így lehet látni. :)

KépKép
szkati
 
 


Hahó Lányok!

Niki!!! - Nem is olyan kicsi az a pici pocis kép! :)
Szépen gömbölyödsz!

Az enyém egy kicsivel kisebb! De még nincsen olyan fotóm, ami ide való lenne! :wink:

Szkati - Üdv közöttünk! Mikorra vagy kiírva?

Tényleg! És te Niki???

Nektek már tutira ikrek babáitok lesznek! :)

Én még reménykedek, hogy hátha átcsúszunk rákba, amire sajna kevés esély van, mert júni 15-re vagyok kiírva, de nagy valószínűséggel hamarabb lesz meg a mi kis pocimacink!

F.

fatima
 
 


Sziasztok!
Megprobálkoztam a vonalzóval, ha nem sikerült, nem kinevetni.
Niki- Nagyon aranyos a pocis képed!
A kisruhákaz Kállainé Papp Katalintól rendeltem és nagyon szép ruhákat küldött. Akkor nem néztem meg a honlapját, csak telefonon hívtam, mondtam, hogy 56-62-es fiú ruhák kellenek, 10 e Ft-ért, ha tetszik, majd később is rendelek. Szerintem sok kisruhát küldött. 2db korbársony nadrág, 2 db rugdalozó, body, pulóverek, együttes. Ideírom az elérhetőségét: www.angolruci.hu

Kép
Kép
Kép
Szilvi
csillik szilvi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?