Új privát üzeneted érkezett!

húúú marcsi állítólag mi megkerültük a várost, szal vhol az oldalánál voltunk... én nemtom, ráadásul 8 hónapos terhes voltam... a városon nem mentünk át az tuti, de lehet h vmi kerülő úton mentünk, mint az m0ás. kedves pockosok, a marcsira hallgassatok!! :oops: :oops:
kerekpocak
 
 


a reggeli készülődésben csak röviden. Kismamaruhákat lehet venni a corában is: vannak kord- és farmernacik, elegáns nadrágok, szoknyába is van elegáns, és farmer azon belül is hosszú, és térdig érő. 5-6000 ft pénz, vannak, ill voltak még felsők is. Érdemes megnézni..... Ez tavaly nyáron volt, gondolom idén is van választék. na mennem kell, még benézek :wink:


(ja niki a turit én sem vetem meg! sőt néha sztem is tök jó cuccokat lehet venni.... :wink: )
mazsolák
 
 


a corába ez található (amiről írtam fent):

http://www.christinamoda.hu/kismama.php

csak azért, mert ha a stílusa nem jön be, akkor feleslegesen ne menjetek... :oops: 8) :wink:
mazsolák
 
 

 
 

Sziasztok!

Köszi mindenkinek a tippet baba és kismama ruha ügyben!

Már csak egy kérdésem van: mi az a 2in1??? Az egy bolt, vagy mi?? És hol van?

Köszi,
F.

fatima
 
 


Szuper ötlet volt elindítani ezt témát, nem lehet elég korán kezdeni az infógyűjtést :lol:
én is először persze egy méregdrága francia kismama butikba tévedtem be, ahol 20 ezerért akartak rámtukmálni egy nadrágot, ami ráadásul extra kényelmetlen volt......
de ami nagyon- nagyon bejött és még a szülés után is lazán tudtam hordani a felsőket és nacikat azok a mammystic rucik:
www.kismamaruha.hu

gyerkőcrucikban én is a turira szavazok!!!!!! igaz amikor még ákossal voltam pocis, kis kezdőként néha behúztak a csőbe bennünket is a drága rugikkal..... féléves lehetett, h nyílt a közelünkben egy szuper turi, amire teljesen rácuppantam, és azóta 80%-ban használt ruhákat vásárolunk neki. elképesztő olcsón lehet, nagyon jó minőségű ruhákat kapni. egyszer kifogtam egy téli akciót: mindent 100 ft-ért kínáltak, hihetetlen, ugye?! na és persze ezek a kedvenceink
:lol:
Vendég
 


Fatima, a 2in1 úgyszintén egy kismamabolt, de passz, h hol található......
Vendég
 


Sziasztok4

Fatima - 2in1 Lövőház u. Mammutok közötti u. Marcibányi tér felé.

www.2in1collection.hu

Puszi

Panni

Kép Kép
panni_30
 
 


Stellina/Niki és Panni - köszi az infot.
Megnéztem a honlapot és itt a Teréz krt-on is van (közel a munkahelyemhez), de az árak azért nagyon durvák. Nadrágot pl 10-12 000 Ft alatt nem is lehet találni a honlapon. Vagy azért az üzletben van olcsóbb is??? Akkor amit én vettem 8000-ért az még jó árban is volt! :)

F.

fatima
 
 


Sziasztok!

Én két mammystic nacit vettem, végig azokat hordtam. Szerintem eszméletlen jók, a farmert még a mai napig hordom, egy hosszú pulcsival simán fel tudom venni. 8000 ft-ért vettem őket/db.
Turizni én is szoktam, de interneten is rengeteg gyönyörű használt ruhát lehet venni a manóknak.

zsóka

KépKép
logi
 
 


Csajok!

A Mammystic az a Szandi nővérének a boltja, ami a Blahán van a Rákóczi tér irányába???

Mert ott voltam (ott vettem egy nacit 8000-ért), de annyira nem jöttek be a dolgok. Vagyis, hogy szépek voltak meg minden, csak sajna nem igazán az én alakomhoz valóak. Pl nekem csak a szigorúan egyenes és "bő" szárú nacik jönnek be, mert azokban nem olyan látványos a csípőméretem. Szóval az kell, hogy térdben is "bő" legyen különben nagyon látszik a szépséghibám! :oops: :D

Már arra is gondoltam, hogy veszek olyan nacit, amit normálisan vennék és belevarratok ilyen gumis anyagot, mint ami a kismama nacikban van. De majd meglátjuk!

Szerintetek mennyi kismama cuccot érdemes venni???

F.

fatima
 
 


Fatima, írtam Neked. Megkaptad??!! :oops: :oops: :?
mazsolák
 
 


Szia Edus!

Olvastam! Írok mindjárt vissza jóóóó sokat! :)

Pussz,F.

fatima
 
 


sziasztok!

Fatima, szerintem olyan sokat nem érdemes, de ez is szubjektív, hogy mi a sok.
szóval nekem pl. nagyon bejött a farmerszonya, és ahhoz tudtam rengeteg felsőt felvenni, azokból nem is nagyon vettem, mert a régi vagyis a nem kismama felsők nagyon sokáig jók voltak.
a 2in1-ban vettem egy jó kis rucit és azt is ki tudtam használni,
volt pár nyári gatyom és őszi, amit a cunda-ban vettem :)
meg voltak olyan szonyáim, aminek a derék része passzés volt és azt poci alatt tudtam hordani :)

mangó
mangó
 
 


Ákossal tavaly október környékén kezdett növekedni a pocakom, szóval nekem őszre és télre kellett bevásárolnom. egy kord+farmernacival vígan elvoltam. + 2 hosszú kötött kardigán, h a pocak és a derék garantáltan ne fázzon és volt még két csinibb felsőm. sztem ennyi bőven elég. mivel extra fázós és felfázós típus vagyok, ezért biztos ami biztos megvettem kb. 5000 ft-ért (tudom nagyon durva áron) egy sztreccs hasmelegítős kismamabugyit, de az első alkalom után meg is bántam, mert annyira idegesített, szorította a hasamat.
szopismelltartóból is hiába esküsznek sokan a triumph-ra, én kipróbáltam, de mégis az 1500 ft-os auchan-es vált be!
sajnálom, h nem igazán jött be a mammystic. talán érdemes lenne varratnod magadnak, vagy amit írtál, h te magad bevarrod, az is okos ötlet
:lol:
én különben tavaszra tuti varratni fogok magamnak, már meg is terveztem a felsőket :lol: de jóóó lesz nagy pocival!!!!!!
Vendég
 


Fatima, igen, egyre gondolunk. A felsői nekem sem jöttek be, meg kismama felsőt nem is vettem soha,de a nacik az én formámhoz pont passzoltak. Sajnálom, azért csak találsz valami neked valót!!
Ne vegyél sok ruhát, nekem pl csak 2 nadrágom volt ami kimondottan pocakos ruha, a többi a régi ruhatáramból való. De persze ezt pocakja válogatja, nekem a 7.hónapig alig volt hasam.

KépKép
logi
 
 


Az a baj, hogy én nagyon nacis vagyok! Szoknya kb gyerekkoromban (ezer éve) volt rajtam. Ruhát is az esküvőmön hordtam utoljára!!! :)

Szóval akkor marad a naci és abbol is az a verzió, hogy veszek olyat, ami fazonban jól áll és átalakíttatom a hobbi-varrónő barátosnémmal. :) Meg talán veszek majd max egy farmert, amit csak áprilistól hordhatok, mert a munkahelyemen kötelező a "business look"! :roll:

Felsőt meg majd max nyáron (május + június) veszek amikor már tényleg hatalmas lesz a pocim! :)

F.

fatima
 
 


Fatima, has alatt záródó normál csípőnacik nekem nagyon sokáig jók voltak !

2 in 1-ba szerintem azért kukkants be, ha tényleg olyan közel van a mh-hez, ki lehet fogni szerintem olcsóbban is dolgokat, mint a honlapon !


Marcsi

Marcsi

KépKép
alon
 
 


a Lövőház u.-i üzletben (2in1) mindig van egy kicsi rész ahol le vannak árazva a cuccok, akár 70%-kal is, így szerintem is érdemes bekukucskálni, talán a másik üzletben is van ilyen :?

mangó
mangó
 
 


Stellina! Tényleg létezik 1500Ft-os szoptatós melltartó? És ráadásul jó is? Auchan-ban?
Nah ezt megnézem majd, remélem lehet még kapni.
Én sem akarok horribil áron szoptatós melltartót van. De hogy abból is kb mennyi kellhet? :roll:

Szerinem sem érdemes túlzásba vinni a vásárlást kismama ruha ügyileg. Vagy olyan érdemes venni, amit utána is tud az ember hordani. Nyúlós, hosszabb felsőket sima üzletekben is kap az ember, ami szerintem tök csini pocakkal is:)
Olyan csinosak tudnak lenni a kismamák, nem lányok? Én úgy élvezem. Bár még nincs olyan nagyon pocim (aminek valahol örülök), ahhoz képest, hogy már a 6. hónapban járunk. Főleg most a kabát is sokat takar.

Kép
niki30
 
 


fatima feltétlenül nézz be a 2in1 ba mert nekem pl azok a típusú terhesnacik, ahol csaka has rész van kipótolva baromi bénán álltak és kényelmetlenek voltak, a 2in1ban viszont olyan ruhák vannak, amiket a terhesség után is hordhatsz, mert nem látszik h kismama, pl a szoknyáikat nem csak terhesek hordják! mert lehet terhesen meg nem terhesen is- és nagyon egyéni a nadrágmegoldásuk, ami szintén mindenhogyan jó + a derekadat is melegen tartja. samu aug-ban született nekem volt 1 kord, egy univerzális fekete nacim és 2 tavaszi nacim, meg 2 szoknyám de a kánikulában csak anyukám egyberuháit bírtam elviselni... pólót csak a h&m-ben vettem L-eset.

ki tud jó turit???
-mindig mindenki tud egyet csak azt nem áruljátok el, h hol van... niki???????
kerekpocak
 
 


Sziasztok Csajok!

Na találjátok ki hogy mit vettem és hol!?!?

Itt az Oktogonon a Signature nevű boltban, ahol mint kiderült próbaszerűen árulnak kismama rucikat is, vettem egy nacit! Itt csak 7000 volt! És nagyon jó a szabása! M-eset vettem, mert annak aztán olyan "bő" a szára, hogy pont ideális nekem! :)

Azért majd benézek a 2in1-ba is, de most hogy már 2 gatyóm is van, ami pocakosnak való, így talán már csak tavasszal kéne vennem olyat, ami kicsit lengébb!

Szóval mindeninek ajánlom a Signature-t. Voltak szoknyák is meg kord nacik is!

F.

fatima
 
 


Turka :D
A Nagymező utcában van kettő. Na várjál, mert ugye a pontos címet nem tudom. Ha az oktogon felől jössz, az egyik balra van a Nagymező utcában. Annak is a jobb oldalán (a Két Szerecsen Kávéző után picivel). A másik pedig az Andrássi út jobb oldalán. A Mai Manó kávézó után kell még menni kicsit. De ott azt hiszem kettő is van.
Aztán van egy másik, ahol még én sem voltam, viszont az állítólag elég nagy, két szintes. Tehát kell egy-két óra, hogy végigjárd. Az pedig a Blaha és a Keleti között van, ha a Blahától mész, akkor a bal oldalon. Oda én is tervezem, hogy elmegyek, csak mikor lesz már annyi időm....
Remélem tudtam segíteni.
Nekem mondjuk elég sok ruhám van tatabányai turiból, mert én odavalósi vagyok, és az eddig túrt gyerek cuccok is csak onnan vannak nővérem által.
De most Pestet is felfedezem!

Kép
niki30
 
 


Fatima, szuper, hogy találtál:) Akkor gondolom nagy az öröm! :D

Kép
niki30
 
 


Bizony, hogy nagy az öröm!!! :)
De azt hiszem, ha vidéken járok majd, akkor én is körülnézek ott.

F.

fatima
 
 


Hahóóóó turis csajszik!!!!! :lol:

ahol nagyon jó minőségű baba és kisgyerkőcrucik vannak, na és jó áron, az a 13.kerületben a vág utcában a 13. szám alatt található turi. 200-500 ft-ért nagyon cuki dolgokat kapsz.
nem tudom kinek mennyire esik közel a lakhelyéhez dunaharaszti?! de megéri kiugrani, mert van egy turi, ahol 80%-ban babaruhákat árulnak, extra jó minőségűek! és egy másik boltot is tudok ajánlani itt harasztin, ahol lengyelo-ból hozott szuper kisruhák kaphatók.
ha érdekel valakit, akkor szívesen megadom a pontos címet a nyitvatartási idővel együtt.
zsóka, írtad, h az internetes ruhák is nagyon jók. melyik oldalt ajánlanád?
fatima, örülök, h rátaláltál álmaid pocisnacijára!!!!
niki, szopismelltartó tavaly még ilyen árban volt az achanben, remélem h lehet még kapni, de érdemes megnézni a tescoban is. hogy hány db-ot érdemes venni? pocakosan már elkezdtem ismerkedni vele, akkor 2 volt, de 9. hónapra és a kórházba érdemes venni még egy számmal nagyobbat, mint amit hordtál a terhesség alatt. nem szerencsés ebből sem túl sokat venni, szülés [b]után is ráérsz ezzel:)

na jól átbeszéljük ezt a témát
:lol:
Vendég
 


hú Csajok, csak kapkodva olvasok, de még hozzátennék én is a ruhatémához:

Babaruha: a H&M-en kívül (ami a legnagyobb király!) nekem még a kenguru gold jött be. Nem annyira drága és elég jó bodyk vannak. (990 ft hosszúujjú) Meg a C&A-ban is ki lehet fogni jó babaruhát.

Kismama: szintén 2in1 párti vagyok. Én tavaly februárban vettem ott szoknyát és akkor nagy leárazás volt. Hátha most is lesz....
és a C&A is jó kismamruhában.

NA, puszi, Nóri

Kép
nóri8
 
 


Stellina: Engem érdekelne Haraszti :) Küldheted priviben is.

Melltartó: Dorina a márkája, nekem 6 db volt, az első fél évben bőven kellett ennyi, mert melltartóbetét ide, melltartóbetét oda állandóan csöpögött a tej :) De sztem szülés előtt 2 db-ot elég megvenni, aztán kiderül, hogy kell-e nagyobb méret. Én szülés előtt 80B voltam, szoptatósból 90C-t vettem, illetve egy 95C is jó volt. Ja, és van sima pamut és van csipkeszerű is. Na ez utóbbi nem volt szükséges :)

M.
mircike
 
 


Azaz 85B, de mindegy, szóval 1-1 mérettel kellett nagyobb kerület és kosár :)
mircike
 
 


Sziasztok!

Már fél órája olvaslak titeket, annyira lemaradtam. Sajna a két ünnep közötti fülfájásom elmúlta után, most kaptam valami vírust! Az elmúlt 8 évben nem voltam annyit beteg, mint az elmúlt 11 hónapban. Nem gondoltam volna, hogy ennyi mindent elkapok. Na mindegy. Hála istennek Roland nem beteg, remélem nem is lesz.
A tejcsink talán szaporodik, kb 6 napja szedem a homeopátiás bogyót.

Ruha
Nekem szerencsém volt, még a várandóság előtti évben betévedtem a C&A-ba a barátnőmmel, és hát találtam 2in1 nadrágot, 690Ft-ért, nem hagytam ott. Előtte is hordtam. A brendonban is sikerült kifognom egy kertészt 7000Ft-ért, és még a Cora-ba vettem szoknyát és nacit. Felsőm 2 volt amit ilyen céllal vettem, a többi átlagos felső.
Ja, anyósomtól megkaptam a ruháját amit az utolsó gyereknél hordott. Hát lányok nagyon kényelmes volt, és helytállt a mai divatban. Őszintén mondom, mintha akkor hoztam volna ki a butikból. Persze ehhez az is kellett, hogy Ő nem hordta sokszor, mert a lányzó tavaszi baba volt.

Babának
Az internetről is rendeltem a babaszoba.hu oldalról, turiba csak egy kertészt vettem. Voltam az őszi börzén, ott sikerült egy pár dolgot vásárolnunk. Mi megvettük az 5000Ft-os brendonos rugit a gyereknek (2-t), az egyik amibe hazajött. Azt elszeretnénk neki tenni emlékbe az összes többi cuccal amit a hazajövetel napján hordott, ezért adtuk ki rá azt a sok pénzt, hogy nagyon-nagyon édi legyen. Nem bántam meg!!!! Neki is csudi emléktárgy lesz.
A H&M nekem is bejött. Ráadásul betévedtem most a szezon végén, 50-70%-os leértékelés volt. 300Ft-ért kaptam body-t, pólót! A C&A-ba is találtam jó dolgokta. Az igazság az, hogy nekünk egy éves korára is van már pár ruhánk, mert ha valami jó áron van (akciós) és tetszik, azt megveszem. Így ua olcsó, mint a turiba, csak egyszerrre több pénzt kell kiadni.

Jut eszembe, lesz tavasszal is börze, ott lehetett ősszel a Cora-ban kapható kismama rucikat olcsón kapni (nadrág 2000Ft, felső, blúz 1000Ft).

EDA
Nagyon rendesek, nekem mindent 10x is képesek voltak elmondani, sajna ilyen félős vagyok. Nekem nem fájt a szúrás, és a branül helye sem, simán tudtam aludni a fájdalom csillapító után.

Sziasztok!

Kati, Roland
übi
 
 


Sziasztok Lányok!

Niki tényleg nagyon jót tettél, amikor felhoztad ezt a babakelengye témát, mert így legalább a kismama cuccos dolgokat is átbeszéljük!

Most lehet, hogy hülye a kérdésem, de mi az, hogy szopismelltartó!?! Olyan, amit nem kell levenni szoptatáskor vagy kivenni belőle a mellett, hanem mondjuk le lehet hajtani???

A rugi meg olyan, mint a body csak hosszú az újja és a szára is???? Olyan, ami alá lehet öltöztetni a babát!?!

És milyen más ruhát érdemes body-n és rugin kívül venni még egy újjszülött babának? Főleg, aki nyáron fog születni??? Mondjuk trikót? Hosszú újjú pólót, ami a body alá lehet felvenni? Gondolom zoknit mindenképpen kell, mert a babák a lábuknál fogva tudnak a legjobban felfázni még nyáron is! Ugye?

Szóval írjatok erről is, mert nem teljesen tiszta a dolog! :oops: :)

Azt hiszem hétvégén megyek az Árkádba és bekukkantok a C&A-ba és az H&M-be is! :lol:
Már előre látom milyen izgatott lesz a férjem! Annyira lázba hozzák a baby dolgok! :)

Amúgy én már írtam a Tesco-t is! Mi ott vettünk 5 db egyszínű pamut body-t, darabját 179 Ft-ért, meg vettünk olyan "szettet", amiben 3 body van (kicsit szebb, mert színes és mintás: cicusos-kutyusos-macis), ami 1699 Ft volt. Így már van nekünk 8 db body-nk, ami 0-3 hónapos korig jó állítólag. De majd meglátjuk, hogy mekkora lesz a kicsink és milyen gyorsan fog nőni! :)

Fatima

fatima
 
 


Stellina- NIKI,-meg persze akit érdekel- ezt Reni gyüjtötte össze, nagyon jó gyerekrucis netturik :wink: , én még a babaszobán is sokat vásárolgatok.

www.babastore.hu
www.gyerekbutik.hu
www.babaruha.com
www.gyerekruha.hu
www.angolbabaruha.hu


puszi

KépKép
logi
 
 


Sziasztok!
Szilvi vagyok, vadi új köztetek!
Ma kezdtem olvasni a levelezéseiteket és van egypár kérdésem.
Harmadik gyermekemet Március 13-ra várom és én is a Jánosban szülök. Első két fiamat a Szabolcs utcai klinikán szültem 11 és 13 évvel ezelőtt. Fizetet dokim volt, miaz, hogy doki egy prof.Nem sokat profitáltam az egészből.Az elsőnél akkor jött be amikor a gyereknél oxigénhiány lépett fel a duplán adott érzéstelenítő után és könyökkel kellett kinyomni, majd újraéleszteni. A pénzt elfogadta.A másodiknál éppen nyaralt és az ügyeletes orvosnál szültem, aki péntek este lévén megkérdezte, hogy miért kiabálok, talán már megszültem, mivel senki nem volt velem a szülőszobán, akkoriban a Dallast játszották a tévében és mindenki azt nézte.
A két rossz tapasztalat után váltottam Dr. Kaszás Tiborra (a prof. volt a tanára) aki már 11 éve az orvosom és nagyon aranyos. Viszont érthető módon félek a szüléstől, igaz már nem vagyok 20 éves. Szeretném tudni, hogy ki szült már nála és milyenek a tapasztalataitok? Türelem stb.
Milyen maga a kórház? Láttam, hogy a kiemeltek listáján van, de én még jót nem hallottam róla?
Ja, és bocsi, hogy nem a kisruci témához szóltam hozzá! Ruha ügyben egyébként egyetértek a felsorolt boltok, + a turi ötletével is.
Sziasztok: Szilvi

Kép
Kép
Kép
Szilvi
csillik szilvi
 
 


ZSóka köszi a netes infókat :)
Mircike, hamarosan megy a pontos cím priviben!

Fatima, jól tippeltél a szoptatósmelltartóval kapcsolatban, egy mozdulattal le tudod kapcsolni. okos emberke volt, aki kitalálta. én a 100% pamutra szavaszok!
nyári babakelengyével kapcsolatban én is szívesen venném a tanácsokat, mert ákos télen született..... :lol:
amik biztosan kellenek: body, trikó, napozó, cérnasapi, hálózsák, zokni és azért a hűvösebb napokra is gondolni kell: melegebb rugdalódzó. hirtelen ennyi jutott eszembe.
a babaruháknál én szinte mindig azt tartottam szem előtt, h 100% pamut legyen!!!!!!!! és tényleg olcsón is lehet nagyon jó minőségűt kapni!
remélem egy picit tudtam segíteni
:lol:

puszi
Vendég
 


Logi, nagyon aranyos ruhák vannak ezeken a linkeken, köszi.
Én mondjuk szeretem látni, amit megveszek, lehet, hogy túl maradi vagyok, de neten max. könyvet veszek, azt is előtte lemeózom.

Fatima, én aztán nem vagyok tapasztalt, de hátha tudok okosat mondani öltözetetés ügyben.
A body alá általában már nem szoktak trikót adni, tehát ez van legalul, hogy védje a kis derekát, veséjét. Erre szoktak aztán kis rugit adni, vagy pólót, gatyát. Mivel nyári gyerkőcök lesznek, kis napozót is érdemes venni (az hasonló, mint a body).

Kép
niki30
 
 


SZia Szilvi,

üdv. a pocakos, anyukás, pocakos anyukás csapatban!!!! :lol:
Az én szülészem dr. Sóvágó László, és az első babámat én sem a Jánosban szültem, viszont nagyon sokan vannak itt a topicban, akik szinte minden kérdésedre válaszolni fognak:)

Gyere sűrűn hozzánk!

puszi,
niki
Vendég
 


Zsóka - köszi a netes tippet. Igaz, én is Nikihez hasonlóan szeretem látni és megfogni azt, amit veszek! :)

Stellina/Niki és Niki - köszi nektek is az infokat! Mi az a napozó? És miben más mint a body??? :?

Szia Szilvi!

Üdv közöttünk!

Nekem is Kaszás dokibá az orvosom! Még nem szültem nála, de CSAK (!) jókat tudok róla!!! :)

Biztosan válaszol majd Mazsolák/Edus a kérdéseidre, mert ő egy tündér!!! :)
Ezúton is csókolom! :lol:

F.

fatima
 
 


Fatima, a napozó, amiben napozik majd a 35 fokban :D
Viccet félretéve, a body az egy passzentosabb cucc, a napozók meg általában bővebbek, lazábbak, lengébbek. A bodykat rugik alá adják, a napozókat meg csak úgy magában. De ha csak body-t adsz rá és úgy viszed jobbra-balra, akkor is tökéletes:)

Kép
niki30
 
 


:lol: Biztosan azért nem tudtam, mert nekem sosem kellett napoznom, mégis szép színem van! Hahaha!

De azért köszi megint Niki! Lassan mindent tudni fogok! :)

Tényleg! Te mikor akarod elkezdeni a szülésfelkészítőt?

F.

fatima
 
 


Fú, hát várjál.
Én arra gondoltam, hogy majd kb a 28 hét környékén. Nem akarom túl későn sem, túl korán sem.
Miért Te? Mehetnénk együtt??

Kép
niki30
 
 


Köszi mindenkinek az üdvözlést!
Loginak köszi a tippeket, nagyon jó rucik vannak!

Fatima :) Én nem ismerem Mazsolák/Edust. Légysz bővebben!Köszi!

Hogy lehet ilyen aranyos csíkot húzni?
Milyen könyveket illetve oldalakat ajánlotok, gyereknevelés stb?
Milyen mosószert illetve öbkítőt ajánlotok?
Félek, hogy az enyémek már elavultak, habár a fiaimmal még soha nem sültem be sehol, de mindig van valami új irányzat.

A szoptatós melltartó és a body viszont egy jó találmány, már tizen éve is volt.
puszi
[/quote]

Kép
Kép
Kép
Szilvi
csillik szilvi
 
 


Szilvi, mivel most nincs sok időm, így csak ennyit: írtam neked privit! Megkaptad??!!! :roll: :roll: :shock: :wink:

Különben ha a pasik engedik, akkor az "anyukás topikban nyomulok" :oops: :oops: 8)

Fatima :wink: :wink: :wink: Köszi!!!!!!!!!!! :P
mazsolák
 
 


Aha! Én is arra gondoltam, hogy mehetnénk majd együtt, úgyis csak 3 hét vagy közöttünk, de én sajna csak március elején tudom elkezdeni, mert addig dolgozom. Magyarán ha 9-18 óráig dolgozom, akkor azért nehéz lenne a belvárosból odaérni a Jánosba 17-re!
Szóval, úgy tervezem, hogy márciustól max 9-13 óráig fogok dolgozni és akkor bőven tudok menni 17-re.
Én március 2-án töltöm be a 25. hetet. Te pont akkor leszel 28 hetes. Az úgy jó, nem????

Tök jó lenne összehozni! :)

F.

fatima
 
 


Hahó!

Szilvi - Mazsolák/Edus egy kedves anyuka, aki Kaszás dokibánál szült két szép pasit. Ha minden igaz, akkor már küldött neked privit és majd mesél sokat! Nekem is sokat segített a tapasztalatával!

Sajna vonalzó ügyben nem tudok segíteni! Engem is úgy kellett navigálni, mert tök béna voltam! :oops: Azt hiszem talán Alon/Marcsi segített nekem anno, de biztosan más is megírja majd!

(Ha nem te voltál Marcsi, akkor bocsi, hogy emlegetlek) :)

Edus - mondhatnék én mást???? :) :wink:

fatima
 
 


Fatiama!
Már megoldódott Mazsolák/Edus kiléte. Köszi!

Kép
Kép
Kép
Szilvi
csillik szilvi
 
 


Zsóka, volt egy kis időm alaposabban végignézni az internetes babaáruházakat és az angolbabaruha eddig a legszimpatikusabb :D viszont sehol nem találok ákosra téli bélelt kabátkát, ui a meglévőt kihízta a bélpoklos :lol: nem tudjuk összecipzározni......anyával együtt növeszt pocakot :lol: :lol: :lol:
az összes létező boltot végigjártuk a közelben, és a legtöbb helyen már tavasziakat árulnak.....pedig ha bízhatunk az időjósokban, akkor csütörtöktől jön a tél!!!!
hogy vannak gyerkőcök, rég meséltél róluk!!! persze tudom, h az anyukában vagy a legtöbbet, de már arra nincs időm, h oda is átnézzek:(
niki, fatima
de jó nektek, h együtt mehettek felkészítőre!! igaz én jó pár héttel később fogok szülni, de szívesen mennék én is veletek. azt hiszem nekem ez több oknál fogva nem fog összejönni: 1:ákost nem tudom kire bízni, 2: kocsival félóra, de bkv-val jó 1 óra az út a jánosig:(
remélem azért elkülditek majd a jegyzeteiteket v. legalább egy pár sorban beszámoltok az élményekről!!!!
Vendég
 


Fatima, az úgy Nekem is tökéletes.
Én is február végéig járok be dolgozni, márciustól pedig otthon, kicsit lightosabban. Már a tempót illetően.
Szóval ha jól emlékszem keddenként vannak az előadások 17 órától, ugye?
Akkor március 6.án mehetünk is. Szerintem az úgy jó.
Küldjél magadról képet légyszi, csak hogy megismerjük egymást. Én is küldök.

Kép
niki30
 
 


Lányok, nem tudom ti hogy vagytok, de én totál belelkesültem a Zsóka által küldött linkektől, nem bírok magammal. Olyan vásárolhatnékom van Emmának. Ma azt hiszem elmegyek turkálni neki!

Kép
niki30
 
 


Stellina/Niki - tényleg kár, hogy te nem tudsz jönni! :(
De majd ígérem elmesélem, hogy milyen volt! OK?

Niki - fogalmam sincsen, hogy melyik napon van a felkészítő, de addigra majd kiderítjük!
Szuper, hogy együtt tudunk majd menni!!! :D

Elküdöm neked a tejes nevem priviben és akkor meg tudsz nézni iwiw-en. Aztán tessék ám bejelölni! :)

F.

fatima
 
 


Stellina/Niki, nem tudnád valahogy megoldani?
Később sem fogsz tudni egyáltalán elmenni?
Jó lenne, ha Te is tudnál jönni.
Ha esetleg ez mégsem jön össze, akkor beszámolunk Nektek! Tutira!

Kép
niki30
 
 


Niki - mivel én nem vagyok egy nagy vásárló, így én nem jöttem annyira lázba! De hétvégén 1-2 üzletet mi is meg fogunk nézni! :)

fatima
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?