Új privát üzeneted érkezett!

Hú Süti, tied a laptető!
oroszagár
 
 


Sziasztok lányok!!
Már olvaslak gy ideje titeket ,ma úgy döntöttem hogy csatlakozom hozzátok ha nem zavarok. :oops:
Mi is cirisbe járunk a férjemmel egy ideje!

bodzássüti nagyon drukkolok neked!!!
Szép napot nektek!
natalie30
Budapest VII. kerület
 
 


Na végre! Valamiért nem töltődött be rendesen az oldal, nem tudtam írni.
Küldtem egy privit, nem tudom, hogy az megérkezett-e.

Szóval: először is, köszi a laptetőt:))

Még nem hívtak, pedig tegnap azt mondták, hogy fognak telefonálni. Most már totál ki vagyok bukva. A barátnőmet hívták reggel 9-kor, de engem nem. Fogalmam sincs, ez mit jelent, de már ki vannak rongyolódva az idegeim. Amúgy is szar napom van, most még azt érzem, hogy ebből az irányból is le vagyok tojva. Nyilván nincs így, de rosszul esik.

Totál azt érzem, hogy ebből nem lesz semmi, már temetem a dolgot. Az előjelek sem túl kedvezőek, úgyhogy a pozitív gondolkodást elég nehéz fenntartani. Rólam valahogy megfeledkezett a Jóisten mostanában.

Lehet, hogy inkább szoktatnom kell magamat a gondolathoz, hogy nekem már nem lesz babám. Mi a párommal még egy próbálkozásban állapodtunk meg, úgyhogy nagy valószínűséggel ez lesz az utolsó kör.

Nem tudom, hogy pénteken mennyien voltunk, mi a barátnőmmel egy kétágyasban voltunk és szerinte a szomszédos szobában volt egy másik pár, másokat nem láttam. Ez persze nem jelent semmit.

Most megpróbálok olvasni egy kicsit, hátha egy jó könyv eltereli kicsi a gondolataimat.

Ölelés Neked is és a babáknak is![/url]
bodzássüti
 
 

 
 

Szia Natalie!

ez a babnet ma teljesen meg van zavarodva. Csak most láttam a kommentedet.

Isten hozott itt, egyáltalán nem zavarsz, sőt, örülünk Neked! Elmondod a történetedet?

Köszi a drukkokat!

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Süti! fel a fejjel minden oké lesz süt a nap tavasz van sikerülnie kell!!Natalie örülünk neked jó, hogy köztünk vagy hol tartotok?
Agár nagyon izgi mindjárt nézem a mailt már nagyon vártam, de gondoltam, hogy millió dolgod van...
Én már nagyon nagyon nem vagyok túl jól...minden bajom van se feküdni, se állni se ülni nem jó kb két napja kijött az aranyerem hát sírni tudnék annyira fáj most kezd herpeszem lenni tehát mondhatni egy roncs vagyok...tudom, hogy még bírni kell..csak nem emlkékszem, hogy ilyen nehéz volt a lányokkal vagy legalábbis csak később. Kedden doki kiváncsi vagyok mit mond majd sokszor érzem, hogy keményedek, de nem fáj csak kellemetlen....dióhéjban ennyit nem szenvedek itt nektek tovább...

Drukkok, ölelés Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Szia Dóri!

Úgy látszik sikerült kiadnom magamból a negatívságot, most már jobban vagyok:)))

Így a végén már nem csodálom, hogy minden bajod van. Gondolom, hatalmas a pocakod és tényleg tele van már a hócipőd:))) Most már tényleg nem tart sokáig, bár azért ezek a napok lesznek a legnehezebbek. Próbálj pihenni és lazítani, ha tudsz, nemsokára úgysem fogsz tudni:)))

Ölelés
bodzássüti
 
 


SZiasztok!

Mi a férjemmel 4 éve szeretnénk kisbabát!
mivel spontán nem jött össze 1 év után sem, ezért elmentünk orvoshoz.
Nálam látszólag mindent rendben találtak, de a páromnál sajnos kevés a sperma szám!!!
Ezért lombikot javasoltak. Egyik barátnőm ajánlotta Erdei d.r nőt ,el is mentünk hozzá 6 hónapos gyógyszeres kezelés után úgy föl javította a páromat hogy csak inszeminációra kellet mennünk.Ami sajnos nem sikerült.Ez volt tavaly novemberben!
Most áprilisban szerettük volna kezdeni a következőt hát el is mentünk Erdei d.r nőhöz aki közölte hogy a páromnak here visz ér tágulata van.Amit meg kell műteni.csak utána tudunk lombikra , vagy inszeminációra menni,ami attól függ hogy mennyire lesznek jobb minőségűek a spermák!
Ez a műtét júniusban lesz utána még egy 3 hónapos gyógyszeres kezelés és elvileg csak utána tudunk lombikozni!!

Hát röviden ez az én kis történem :)) szép délutánt :D
natalie30
Budapest VII. kerület
 
 


Szia Natalie!

Köszönjük, hogy megosztottad velünk a történeteteket. Nem könnyű ez sem, de Erdei doktornő nagyon-nagyon kedves és szerintem profi is, úgyhogy minden rendben lesz, majd meglátod.

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Szia Natalie!

Köszönjük, hogy megosztottad velünk a történeteteket. Nem könnyű ez sem, de Erdei doktornő nagyon-nagyon kedves és szerintem profi is, úgyhogy minden rendben lesz, majd meglátod.

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Kedves Süti!

Örülök, hogy jobb kedved lett.. telefonáltak ma? Mentek holnap a babá(k)ért?Eldöntöttétek már, hogy hányan mennek vissza a pocakba?
Most biztosan sikerülni fog ez olyan szép időszak gyönyörű idő, minden életre kel biztosan a babáitok is alig várják már, hogy beköltözzenek a pocakba aztán pedig az életetekbe:)
Natalie sok sikert kívánok nektek biztosan sikerülni fog..miért csak júniusban lesz a műtét?

Drukkok, ölelés: Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Bodzássüti, tuti minden rendben lesz és holnap jó híreket fogtok kapni :wink: :lol: ++++++++++++++++++++++++++++++++

Dóri, szegénykém, drukkolok,h a babák még maradjanak, de Te se szenvedj ;) Az aranyér meg monnyon le :lol: Kapunk majd képet? Küldhetsz pociról meg szobáról is :wink:

Agár, még Tőled sem kaptunk képet a picikről :(

Natalie, üdv közöttünk!

Zafír, Etus merre vagytok? Elutaztatok?

bari6
 
 


Sziasztok!

Igen, holnap megyünk, de nem telefonáltak ma. Fogalmam sincs, mire véljem... a barátnőmet hívták, de ő nem kapott jó híreket.

Miután nem kaptunk újabb híreket, a tegnapiak alapján úgy döntöttünk, hogy megfogadjuk azt, amit javasolnak. Én hajlok arra, hogy jöjjön mind a három. Annak az esélye, hogy mind megtapadjon, gyakorlatilag nulla, de talán több az esély három babával arra, hogy legalább egy megmaradjon.

Ha nem annyira jók a többiek, akkor fagyasztani úgysem érdemes, bár ezt is megpendítették.

Tényleg fogalmam sincs, hogy most mi van.

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Bodzássüti, ha baj lenne biztos hívtak volna :wink: Holnap majd gyere a hírekkel :lol: és küldöm a ragacsokat :wink:

bari6
 
 


Süti!

Nem hívtad fel őket? Nekem pénteken a leszívás után mondták, hogy szombaton hívnak 10-kor és hívtak is aztán mondták, hogy vasárnap is hívnak ugyanígy és amikor negyed 11-kor még nem hívtak én bizony felhívtam őket, hogy akkor most mivan? öt percet nem bírtam volna tovább nem hogy még egy napot...én felhívnám őket...bár most már elég késő, de nem tudom ilyenkor ki van ott és meddig..
Amúgy igazad van a 3-at illetően..ha meg 3 lesz annál jobb nem?!Mi egyet akartunk már csak, de amikor mondták, hogy kettő tökéletes akkor úgy gondoltam ennek így kellett lennie ők ketten akartak minket..és tényleg

Puszi, nyugi minden rendben lesz!!

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Bari!

Köszönöm a bíztatást rám fér.. csinálok, most este pár képet és megpróbálom rávenni a férjemet, hogy rakja fel....


ölelés: Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Sziasztok!

Natalie, üdv neked :-)

Bodzássüti, remélem már tényleg jobb a kedved, szerintem a hormonok sem könnyítik meg ilyenkor az életet, de add ki magadból, szidd a hormonokat, de aztán kérlek, légy jókedvű :D Minden rendben lesz! Drukkok mennek továbbra is!

Bari, ígérem, lesznek képek, de még egy kicsit váratlak benneteket :-)

Miksa már ügyesen szopizik, holnaptól Stefin a sor, szegénykém őt még nem tudtam annyit dédelgetni. Ma én cseréltem ki Miksa pelusát, életem első pelenkacseréje, egyből mélyvíz, mert a drágám épp még kakilás közben volt (milyen sokat kakil egy bébi :shock: ). Nagyon ügyesek voltunk, nagyon jó a peluscsere :D Alig várom, h Stefi "alvázát" is lássam :-)

Ölelés! (+ egy nagy adag optimizmus Sütinek :lol: )
oroszagár
 
 


Sziasztok!

Próbáltam hívni őket, de az a szám, amiről szombaton hívtak, faxra volt kapcsolva, a központi meg automatára, úgyhogy nem sikerült.

Remélem én is, hogy azért nem hívtak, mert minden OK.

Tudod, a háromban egyáltalán nem bízom, az egynek is nagyon-nagyon örülnék. Határtalanul boldog lennék....

Azt gondolom, hogy bárcsak egyetlenegyszer láthatnék egy pozitív tesztet....

Várjuk a képeket!

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Kis hétvégi összejövetel volt nálunk, nem jutottam gép elé. Bodzássüti, sokat gondoltam Rád, remélem, hogy mára minden rendben!!!!!! DRUKKKKKKK!
Nagyon rossz lehetett, hogy nem hívtak vasárnap, remélem, hogy tisztázódott mára az oka. Ez ilyenkor nagyon dühítő.

DRUKK DRUKKK!

Szia, Natalie! Üdv közöttünk! Akkor Ti belevágtok a műtétbe?

Bari, milyen volt az állatkerti séta?

Pocaksimik, Agár, örülök, hogy jól vannak a babák!!! Puszi Nektek is!
zzafir75
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Bodzássüti, remélem jó híreket kaptál és már úton vagytok az embrikékért :lol: Várunk majd nagyon!

Agárbabáknak sok-sok tejcit :lol:

Dóri, babákmaradjanakapocakban drukk!

Etus, Zafír kitartást a kezdésig!

Pusza és szép napot!
Bari

bari6
 
 


Zafír, pont elkerültük egymást :lol: végül nem állatkerti séta lett,hanem barlangi séta :lol: Nagyon jó volt és ajánlom Nektek!
Mindig kérdezgettem a kollégáimat,h hova lehet elmenni úgy,h lépten-nyomon nem ütközünk kismamákba vagy babakocsisokba? Na ez a hely olyan hely! Ne értsetek félre, mert imádom a gyerekeket, csak a látványuk mindig a mi sikertelenségünkre emlékeztet és h milyen jó azoknak szülőknek,mert nekik egyből összejöt...de sztem tudjátok melyik érzésekre gondolok.... :roll: :oops:
Szóval a Pál-völgyi barlang kalandos volt (létrán kellett felmászni) viszont a Szemlő-hegyi sokkal szebb volt :lol: Érdemes elmenni mind a kettőbe. :lol:

Natalie, a Cirisben lesz a férjed műtéte?

bari6
 
 


Bari, maximálisan megértem, hasonló érzéseim szoktak lenni, sajnos..... pedig az minket nem visz előbbre, hogy másnak sikerült, mondja mindig a férjem, és igaza van, csak hát nehéz.

BODZÁSSÜTI - DRUKKKKKKKKK, már tuti a transzferen vagy!!!!!!!+++++++++++++++++++
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Megjöttem a transzferről. Végre jó hírek: a 3 baba szép, a biológus azt mondta, hogy szerinte 1 baba valószínűleg benne van, de lehet hogy kettő:))) Persze tudom, hogy ezeket a kijelentéseket nem kell túl értékelni, de azért jó volt hallani. 2-en 10 sejtesek, 1 pedig 8 sejtes volt a visszaültetéskor.

Remélem, innentől már csak jó hírek lesznek!


Ölelés!
bodzássüti
 
 


Jupppiééééééééé, ezek nagyon jó hírek :lol: Mennek is a ragacsok kismami :lol:
Kép Kép Kép
Ugye most pihensz? Meddig maradsz otthon? Szakács doktor mit mondott?

Pusszancs

bari6
 
 


Sziasztok!

Süti!!!!!nagyon örülök nektek hajrá babák!hajrá süti anya!!!
Mennek a ragacsok innen is mi három az egyben szurkolunk ám!!!Pihenj, egyél igyál jókat és aludj amikor csak jól esik!

puszi mindenkinek, ölelés Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Sziasztok!


Köszi a drukkokat! Most holnap és még szerdán is biztosan itthon maradok, azután lehet, hogy csütörtökön lesz már egy megbeszélésem, úgyhogy kicsit dolgoznom kell. Pénteken meg már biztosan bemegyek.

Szakács doktor azt mondta, hogy ma még feküdjek, azután holnaptól akármit, de csak lájtosan.

Igazából szeretnék még csütörtökön is otthon lenni, de majd meglátjuk, mi sikerül. Végülis én irodai munkát végzek, vagy a boltban vagyok, de az is csak max. jövés-menés. Szóvl azért nem szövőnő vagyok:)))

Köszönöm a ragacsokat!

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

bodzássüti szurkolok neked nagyon :))
én is három babát szeretnék majd vissza ültettetni .
megkérdezhetem hogy neked ez hanyadik beavatkozás volt?

bari : Sajnos nem a cirisben lesz a párom műtétje ott is lehetett volna egy hónap múlva de ott sajnos nagyon drága !!
Ezért úgy döntöttünk hogy államiban lesz a Dózsa Györgyi úti kórházban!!
Csak annak örülök hogy itt is ugyan úgy az Erdei d.r nő fogja csinálni a műtétet :)
Szép estét nektek :)
natalie30
Budapest VII. kerület
 
 


Szia Natalie!

Ez a második köröm és remélem, egyben az utolsó is.
Köszi a drukkot!


Erdei doktornő nagyon aranyos, a férjed jó kezekben lesz. Végüli az orvos a fontos, nem a kórház:)))
bodzássüti
 
 


Bodzássüti, nagyon-nagyon drukkolok! Hajrá babák, kapaszkodjatok!
oroszagár
 
 


Bodzássüti, próbáld meg kihasználni ezt a pár napot a pihenésre :lol: és mennek a ragacsok ++++++++++++++++++++++++++

Natalie, óóó ezek szerint műt másik kórházban is :lol: remélem nekünk nem lesz rá szükség ;)
Mikor lesz a műtét?

Pusszancs mindenkinek!
Bari

bari6
 
 


Köszi a ragcsokat!

Igyekszem kicsit pihenni, bár most úgy néz ki, hogy már holnap délelőtt be kell mennem egy kicsit, azután valamikor napközben hazajutok és ledőlök. Remélem, ez így jó lesz.... végülis azt írták, hogy második naptól vissza lehet térni a normális élethez, ez meg már a harmadik nap lesz.

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Bodzássüti, szuper hírek!!!! Nagyon örülök!!!! DRUKKOK és BABARAGACSOK MENNEK!!!!!! Kiderült, miért nem hívtak vasárnap? Biztos valami félreértés volt. A lényeg, a lényeg, 3 babó pocakban. Pihizgess, és csak lightosan!!!! DRUKK DRUKK

Natalie, a lényeg a doki, szuper, hogy így is meg lehetett szervezni!!!!

Szép napot mindenkinek!!!
PS: Barikám, lassan rajtunk a sor...!!!
zzafir75
 
 


Szia Zafír!

Nem, nem derült ki, miért nem hívtak, Márta csodálkozott, mondta, hogy majd lesz irgum-burgum...., de mondtam, hogy nem kell, most már mindegy.

Megyek és ledőlök egy kicsit....

Igen, mindjárt Ti jöttök!
Köszi a drukkokat!

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Bodzássüti, remélem tudtál pihizni ma :lol: Mennek a drukkok ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Zafír, neked mikor jön piri?

Többiek merre vagytok?

Pussz

bari6
 
 


Sziasztok!

Merre jár mindenki? Süti, hogy érzed magad?
Mi tegnap voltunk dokinál minden rendben a méhszájam zárva a babák már 2 kg fölött vannak..azt mondta a doki, hogy azért még 4, de inkább 5 hetet bírjak ki...mintha rajtam múlna.Húsvét után kell újra mennem azért kicsit aggódom, hogy nem kéne e ilyenkor már sűrűbben mennem...de gondolom(remélem)tudja az orvos mit csinál.Azt mondta majd a következő alkalom után menjek labor vizsgálatra...az már kb 35. hét akkor már minek nem?

Agár puszi remélem jól vagytok!

Ölelés, drukkok Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


BODZÁSSÜTI, BABARAGACSOK MENNEK!!!! DRUKKK-DRUKKKK

Barikám, kb. még 2 hét :)
Nálatok?

Kismamik hogy vagytok? Agár, várjuk a beszámolókat!!!
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Bari : ha minden igaz akkor május végén lesz a férjem műtétje mivel államiban lesz ezért sajnos ki kell várni a sorunkat! Na de sebaj gyorsan itt lesz az :)
Megkérdezhetem hogy nálatok mért nem sikerül a baba?

Bodzássüti biztos vagyok benne hogy ez az utolsó köröd .Egyszer azt mondta Vass d.r hogy tavasszal esnek a nők legkönnyebben teherbe :roll:

Zzafir és Bari ti mikor kezdtek???

Szép napot nektek!! :)
natalie30
Budapest VII. kerület
 
 


Sziasztok!


Dóri! Ez jó tanács a dokitól, tényleg.... De szerintem ne aggódj, mert egyrészt biztosan tudja a dolgát, másrészt pedig most már Te is éreznéd (szerintem), ha bármi történne... Így, hogy már 2 kg felettiek a babák már akár meg is születhetnének, nem?
Azért küldjük a babák-maradjatok-bent drukkokat!

Zafír! Köszi a drukkot! A két hét már gyorsan elmegy...

Nathalie! A próféta szóljon belőled és Vass dokiból is. Végülis az esélyek jók, a babák szépek voltak, Vass doktor is bejött a transzferre, ránézett az ultrahangra és közölte, hogy a létező legjobb helyre kerültek a méhen belül, a kellős közepébe:))) Remélem, a babák is így érzik, hogy velünk maradnak.

Amúgy az égvilágon semmit nem érzek. Ma már bent voltam a munkahelyemen, igaz csak 2 órát. Most már itthon vagyok, kinyitottam a teraszajtót és élvezem a tavaszi napsütést:)))

Ölelés mindenkinek!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!


Dóri! Ez jó tanács a dokitól, tényleg.... De szerintem ne aggódj, mert egyrészt biztosan tudja a dolgát, másrészt pedig most már Te is éreznéd (szerintem), ha bármi történne... Így, hogy már 2 kg felettiek a babák már akár meg is születhetnének, nem?
Azért küldjük a babák-maradjatok-bent drukkokat!

Zafír! Köszi a drukkot! A két hét már gyorsan elmegy...

Nathalie! A próféta szóljon belőled és Vass dokiból is. Végülis az esélyek jók, a babák szépek voltak, Vass doktor is bejött a transzferre, ránézett az ultrahangra és közölte, hogy a létező legjobb helyre kerültek a méhen belül, a kellős közepébe:))) Remélem, a babák is így érzik, hogy velünk maradnak.

Amúgy az égvilágon semmit nem érzek. Ma már bent voltam a munkahelyemen, igaz csak 2 órát. Most már itthon vagyok, kinyitottam a teraszajtót és élvezem a tavaszi napsütést:)))

Ölelés mindenkinek!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Bodzássüti, nagyon drukkolok továbbra is, biztos sikerülni fog!

Bari, Zafír nagyon várom már, h nektek is lehessen drukkolni :D

Én holnap beköltözöm a kórházba, mert Miksa már összeköltözik velem egy szobába (ő már tkp. jöhetne haza), és együtt várjuk, h Stefi is elérje a 2 kilót (1700g körül van) és mindannyian hazajöjjünk :) Nagyon várom már, h mind itthon legyünk, meg persze a holnapot is, mert folyton a közelükben leszek. Egyelőre nem viszek magammal laptopot, mert biztos nem lesz rá időm Miksa mellett az első napokban, aztán majd meglátjuk, ha kialakul egy rutin. Az e-könyvem azért velem lesz, azon tudom olvasni a fórumot, és ha írni nem is írok, nehogy azt gondoljátok, h nem drukkolok! Hajrá Süti, és ha itt az idő, akkor hajrá Zafír, Bari!

Puszik, remélem nemsokára babákkal az ölemben gratulálok itthonról Bodzássütinek az áldott állapothoz :D

Drukkok és puszik, Agár
oroszagár
 
 


Sziasztok!

Bodzássüti, holnapra is nagyon szép időt mondanak :lol: Drukk ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Zafír, akkor elvileg pár nappal leszel csak előttem :lol:

Agár, jaj holnap már babázhatsz igazándiból :lol: Neked lesz a legszebb napod holnap és nagyon drukkolok,h Stefi mihamarabb köves a tesókáját :lol:

Dóri, szupi,h zárt a méhszáj :lol: csak így tovább :wink:

Natalie, nálam a bal petevezető teljesen zárt a jobb pedig csak néha működik és időnként multicisztás vagyok :oops: ezen felül van apabajunk. Mi 0 katonával indultunk az első vizsgálaton...azóta felment 2-3 millióra ill. már lehet,h több is :lol: Egy éve volt az utolsó apavizsgálat. Azóta csak a punkciókor nézték, akkor meg volt annyi, ami elegendő ICSIhez :lol:
Azt beszéltük meg,h ha most sem sikerülne akkor tovább fogunk lépni :) DE sikerülni fog :lol: Ja, azt még tudni kell rólam,h én már nem a Cirisbe járok. Szakács doktor révén ott kezdtünk mindent, aztán mikor kiderült a lombik, tovább álltunk az állami lombikos lehetőségekre. :wink:

Etus, Ti mikor indultok?

Nálunk: ma voltam Dévisznél rákszűrésen ÉS pont peteérésem van
:lol: Jó lenne egy illegális babát összehozni :lol: :lol: :lol:
Ma voltam uccsónak kineziológusnál. Nem kell többet mennem. Kaptam házit amit egy hónapig kell csinálnom minden reggel :lol: és aztán jöhet is a babaaaaa :lol:

Pussz mindenkinek!

Bari

bari6
 
 


Sziasztok!!

Bari köszönöm hogy megosztottad velem a történetedet .Dévai d.rt én is ismerem voltunk nála még anno egy két kónzúltácion !! Úgy volt hogy nála kezdjük a lombikot, csak az egyik ismerősömnek épp akkor sikrűlt egy lombik a cirisben így hát a ciris mellett döntöttünk!!
De Dévai d.r is nagyon aranyos és biztosan mindent el fog követni hogy legyen egy gyönyörű kisbabátok!!

Szép napot nektek!!
natalie30
Budapest VII. kerület
 
 


Sziasztok!

Bodzássüti, BABARAGACSOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!++++++++++++++++++ Én semmit sem éreztem a cici-feszülésen kívül, azt is hol éreztem, hol nem. Még a hatodik héten sem éreztem semmit, sőt lényegében a 3 hónap alatt sem sokat. Ez egyéni lehet. Csak az uhun láttam a kisbabánkat :)

Barikám, hajrá-hajrá spontánkodás!!!

Agár, drukk a kis hercegnőnek a hízáshoz, remélem, hamarosan hazamehettek!!!

Dóri, hogy vagytok?

Natalie, mi a mensit várjuk, no meg pár lelet eredményét. Aztán... lehet, hogy indulunk! Nálunk apa-baj van. És ez már a sokadik próbálkozás.. :( De nem adjuk fel!!!!!!!

Puszi és pocaksimik!!!
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Húú, de sokat írtatok! Majd visszaolvasok mindent, csak szeretném megosztani veletek az éjszakai ijedelmemet:
Nagyon kínos az eset: volt egy nagyon vad, zűrös álmom, aminek a vége az volt, hogy egy spontán :oops: orgazmusra :oops: ébredtem. Nagyon megijedtem, utána 1-2 percig éreztem a méhemet zsibongani, bizseregni, de fájni azóta sem fáj. Nagyon megijedtem, mert a papírjainkon az szerepel, amit általános instrukciónak kapunk a Cirisben, hogy no szex, no orgazmus 2 hétig ill. a szívhangig.

Nagyon-nagyon megijedtem. Bocsi a kérdésért, de :oops: tapasztalt valaki ilyet? :oops:

Utánaolvastam még éjjel a neten, vannak helyek, ahol nincs ilyen tiltás, van ahol kifejezetten ajánlják a beültetés után, de nekünk ugyebár tiltották.... :oops:

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok Drágáim!

Olyan sok minden történt veletek már megint, hogy alig tudom követni! :lol: :lol:
Örülök, hogy csupa jó dolog!

Bodzássüti örülök a bébiknek nagyon! Vigyázz rájuk!! Édes kis kincsek! :D

Bari drukkolok nektek, hátha most sikerül egy spontán baba. Egyébként az eredeti terv az, hogy mentek babókért vissza ugye?

Agár drukkolok a pici lánykának, hogy mehessetek haza. Egyébként te hogy vagy? Sebed fáj? Gyógyulsz szépen?

Dóri nagyon ügyi vagy, hogy még mindig bent vannak a babák. Szép nagyok már! Gondolom egyre nehezebben bírod.

Zafír akkor nektek sem sok van a kezdésig. DRUKK!!!!!

Natalie szurkolok értetek is, hogy a párod minél előbb túl legyen a műtéten. Azért a május elég messze van! :cry:
Ha megműtötték akkor még mennyi idő mire indulhattok?

Nálunk az a nagy helyzet, hogy múlt héten voltunk a Cirisben és mindenünk szuper. Kezdhetünk amikor gondolom. Nem kell megismételni semmi vizsgálatot!
Már írtam nektek, hogy aranyér problémákkal küzdök időnként, de a terhesség óta nem az igazi a helyzet. Most már azt is tudjuk, hogy a stressztől van. Szereztem egy proktológust és 20.-án megyek, mert nem akarok így belevágni egy újabb terhességbe. Beszéltem egy szülésznővel és ő is azt javasolta, hogy még terhesség előtt jó lenne rendezni ezt a dolgot, mivel állapotosan elég nehézkes.
Egyébként Vas doki is javasolta, hogy menjek.
Hát így állunk!! Izgulok nagyon, hogy menni kell, de ki fogom bírni!
Egy hónapon már nem fog múlni semmi! :lol:

Puszillak benneteket sokszor!!!
Élvezzétek a szép napsütést!!
etuspocok
 
 


Szia Etus!

Húú ez az aranyér dolog elég rettentően hangzik, de tényleg jobb rendbe rakni:)))

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Bodzássüti, ami jó a mamának, az jó a babáknak is!!!! HAJRÁÁÁÁ
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Nagyon örülök, hogy ennyit írtatok ma, már teljesen el voltam keseredve, hogy mindenki eltűnt...ma kicsit elvoltam mászkálni, de nem bírtam nagyon többször azt hittem elájulok olyan meleg roham tört rám..nagyon nehéz már vonszolni magam.
Férjem ma elutazott Prágába csak holnap este jön haza kicsit izgulok, nehogy legyen ma este valami...csaknem.
Etus: nekem is volt már többször aranyerem, de most aztán nagyon durván előbújt...kb egy hete. A férjemnek is van hasonló problémája szóval elkezdtem használni a Mastu kenőcsőt és úgy néz ki az használ. A férjemnek karácsonykor jött elő először és januárban ment el egy magándokihoz aki akkor rögtön kivágta a fölösleges részt és azóta még 3-szor volt vmi lézeres kezelésen ami a bent lévőket is eltávolítja elméletileg most rendben van. Hát én most biztosan nem csináltatok hasonlót legfeljebb szülés után(bár akkor valószinű lesz más bajom a császár után).

Süti: ne aggódj nem hiszem, hogy ettől a kis "álombéli akciótól" bármi baj történne...


Ölelés, drukkok Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Sziasztok!


Húú Dóri! Már óriási lehet a pocakod és gondolom ez a mai meleg sem tett túl jót.

Ha már aranyér probléma: nekem is van, de amikor kijön egy hamamelisz tartalmú krémmel kenegetem és az egy-két nap alatt rendbe teszi. Patikában lehet kapni. Persze ez csak az enyhébb tünetekre jó, a komolyabbakkal tényleg foglalkozni kell.

Bízom benne, hogy nem lesz gond. Utánaolvastam kicsit a neten. Érdekes, hogy magyar oldalon összesen egy esetet találtam, de amerikai szájtokon rengeteget és többen azt írták, hogy CSAK azokban a ciklusukban fordult elő, amikor terhesek lettek:)))

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Bodzássüti :lol: :lol: :lol: részemről csak erotikus álom volt :lol: A MagneB6 az jó görcsoldó :lol: a méhösszehúzódásokra tökéletes :lol:

Dóóóri, várjuk még mindig a képeket! :lol:

Etus, nem fagyibabákért megyünk vissza, őket még hagyjuk egy kicsit pihizni :lol:

Milyen gazdagok vagyunk :lol: tele vagyunk aranyérrel :lol:

Pussz mindenkinek, nem biztos,h holnap tudok aktív lenni,mert sok a melóm :( de már csak egy hónapot kell kibírnom :lol:

bari6
 
 


Bodzássüti, mai BABARAGACSOK mennek!!!!!!!!!!!!! Drukkkkkkk!
Csak pozitívan!!!! Mikor mész vérvételre?

Dóri, kitartás!!!!

Agár, drukk a pici lánynak is!!! Gyarapodjon!!!

Etus, remélem, hogy gyorsan megoldódik a probléma és hamarosan kezdhetsz!

Barikám, jó munkát, de ne vidd túlzásba :)

Natalie, hogy vagy?

Puszi és pocaksimik!!!
zzafir75
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?