Új privát üzeneted érkezett!

Szöcske, grt., halkan és drukk továbbra is.

Hanna, nagyon drukkolok neked. Én kissé lemaradtam tőled.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Figyelek, örülök, szurkolok! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Hello kedves Mindenki!
Bocsi, nem tudok visszaolvasni, csak egy gyors kérdés:
Normális az, hogy a terheléses vércukor meg inzulinszint nézésért 15 ezret le akarnak gombolni rólam????????? :shock:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 

 
 

Lois:mindenütt más összeget kérnek.Sajnos könnyen előfordulhat, az Istenhegyin egyszer megkérdeztem, hasonló összeget mondtak.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lois,
Én a Mensben 6500 Ft-ot fizettem.
Vendég
 


Lois,
az Istenhegyin ennyit fizettem!
angel37
 
 


Igen ez az Istenhegyis ár. A Mensbe sajna nem tudok menni :?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Hahó!

Elég megterhelő, hogy ennyi pénzt kell kiadni!!! :x

Lányok,
minek a rövidítése a Mens? a keresőben nem találtam értelmes oldalt, pedig én is elmennék IR vizsgálatra...ja, és talán már kérdeztem (de rövid az eszem), kell beutaló?

tillidian
 
 


Till - Mensmentis, nem kell beutalo.
Lois - Biovital-ban is megkerdezheted...

Szocske, Hanna - gratula es drukk

Ma voltam a Kaaliban, penteken lesz a fagyis ET, ha felelednek a sibabak.
leo50
 
 


Till,
http://www.mensmentis.hu/
Ide nem kell beutaló, de előre be kell jelentkezni telefonon.
Vendég
 


Leo,
Hajrá a sítáborosoknak!
Vendég
 


Lois! Menj a biovitalba ,az is olcsó mint a mens.puszi
dalmácia
 
 


Sziasztok csajok!
csak a babaesőhöz adalékként, tényleg van valami pozitív sugárzás a levegőben, vagy csak a szerelem hónapja? :oops: :wink:
Ma 14 db terhességi vérvételünk volt. Ebből 11 nagyon terhes :D Egy biokém, és egy kérdéses, lehet , hogy az is jó lesz. Egy lett csak nulla. Magyarul 14-ből 13 pozitív teszt. Nem semmi mi? :oops: :wink: :D csak, hogy fényezzem magunkat :D
harcimokus
 
 


Harcika ! Szuper csapat :D :D :D Mi is ezért járunk hozzátok :wink: :wink: :wink:
dalmácia
 
 


Harcika,
ez fantasztikus!!! :) (Ugye augusztusban is így lesz? :D lécciii!!! :D )

Lányok,
köszi az infót! /Megnéztem a mensmentis lapját: az IR valóban 5.800 péz, de gondolom kell az előzetes konzi, az pedig 10.500. Így már itt is annyi az annyi.../

Till

tillidian
 
 


Fablia :P
Attól függ, melyik dokihoz jársz. Az enyém már az előkezeléstől nyomatta a heparin injekciót, Krizsa csak a beültitől szokta. Eddig ketten voltunk Leidenesek a topikon, s a heparinnal mindketten babásak vagyunk... szóval hajrá :wink:

Harcika :P
Micsoda nap :shock: Akkor ma bizti mindenkinek jó kedve volt a Kaáliban :D

Leo :P
Mit mondott a vidéki doki?

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Harcika - ez nagyon-nagyon jól hangzik :-), tényleg szuper ott a csapat!!!! remélem az összes topictárs csatlakozik a sorozathoz.

Fanni

Vidéki doki a következőket mondta: MTHFR homozigóta mutáció önmagában 3x emeli a trombózis valószínűségét, ha ehhez még hozzáadjuk a hormonkezelést+terhességet, ami még 2 növelő tényező, akkor ez teljesen indokolja a heparin adását. Megírta a szakvéleményt és el is kezdtem szúrni 0.6-os Clexane-t. Most keresek Pesten valakit, akihez tudok járni kontrollra.

Till - én is a Mens-ben voltam, és én először nem kértem konzultációt, csak mondtam, h cukor+IR-t akarok. Sztem elég akkor kérni, ha látod, h baj van, azt meg a határértékekből lehet látni.
leo50
 
 


Nikó, Nani, Szöcske! Gratula!, egyelőre csak csendben...

Mereszt, Hanna, Bartika, mennek a drukkok!

Harcika, hát igen, én is ezért vagyok oda annyira a Kaáliért (többek között). :) Az augusztusi babaesőre én is feliratkoznék...

Arwen torna: bevallom, nekem nem jött be. Amiért elmentem, azon nem segített (ciklusproblémák), és azt sem akadályozta meg, hogy az endometriózisos összenövéseim átrendezzék a női szerveimet. Mondjuk így utólag én arról sem vagyok meggyőződve, hogy az alhasi vérbőség, mint a torna pozitív hatása, valóban olyan pozitív dolog endometriózis esetén. Meg is lepődtem, mikor vhol hallottam, hogy a Mágus jókat nyilatkozott erről a tornáról :shock:



Kép

 
 


sziasztok!
Hívtam ma az intézetet, elmondtam, hogy pozitiv a tesztem inszem után, de nem ajánlottak vérvételt, hanem megbeszéltünk egy uh-s időpontot jövő hétre.
Vérvétel csak a lombik után jár? inszemnél ezek szerint nem?
Na mindegy,úgyis tudom, hogy áldott állapotban vagyok. :D

Hanna, drukkolok!++++++++++++
szöcske! gratula!!!!ez jó hír!

mindenkinek drukk!!!!!!
nani72
 
 


A mensnél láttam az árat, ez is ugyanaz a háromfázisú? (0-60-120 perces?) De mondjuk mindegy, mert nem tudnak engem fogadni, akkor amikor nekem jó :?
A biovitálnak nem láttam a honlapján hogy mennyibe kerül. Bejelentkeztem az Istenhegyibe, a Magánklinikára, és akkor egy kalap alatt leveszik a kromoszóma vizsgálatra is a Géndiagnosztikának, nem kell külön átmennem oda, hogy újra megszúrjanak ..........negyedjére :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois!
A Mensmentis-ben kétpontos vércukor-inzulin vizsgálatot csinálnak. 0-120 perc.
Én az Istenhegyiben csináltattam 5 pontosat. Sajnos tényleg drágább, de több pontban nézik.

Fanni! Köszi. Én Szmatona dokihoz járok. És remélem csatlakozok majd Hozzátok.


Harcika! Nagyon szépek az eredmények. Sajnos a nullás teszteset ismerem. Pedig úgy megérdemelné. Annyira drukkoltam Neki.

Viszont a pozitív hullám reméljük sokáig így is marad. (Nekem is augusztusra kellene a pozitív teszt kb.) Azért jöhet hamarabb is.
fablia
 
 


Hajrá Leo! :) 9 a kedvenc számom. Remélem jó nap lesz!!!
fablia
 
 


Szép estét!

Hanna! :D Hajrá Magoncok!
Mereszt!Babaragacs!++++++++++++++
Szöcske!Halk grat.

Baba!Hol tartasz?

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Sziasztok!

Drukkolok mindenkinek, nagyon szép babaeső van!!!! :lol: :lol: :lol:

Lois: a mensben 11.000 ft-ot fizettem a hárompontos cukorra és inzulinra.

Hanna, drága: drukkolok és gratu a tüszikhez!!!! Most Te jössz!!!!!!!
Vendég
 


Most olvastam Harcika beszámolóját, remélem marad a
sikerszéria!!!!!!!!!!!!


Nani: ez az!!! Optimistán, majd az uh-n meglátod a picikédet!!!

Fanni: mekkora pocakod van :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Gratu hozzá! Nagyon kiváncsi vagyok a picikéidre!!!!!
Vendég
 


Lois: nincsen szófos...om, de szóval a 0, 60 és 120 perces cukor és inzulin vizsgálat volt ennyi, mint külsősnek.
Vendég
 


Hanna,
említetted, tudsz infót hastánccal kapcsolatban! Megosztanád velem? (bár, ha jól emlékszem, mást is érdekel :) )

Leo,
biztos igazad van, talán nem is kell feltétlen minden vizsgálat (az IR-hez azt olvastam, hogy túlsúly és magas vérnyomás hajlamosítják, ezek nálem nincsenek). Már úgyis kezdek kikészülni a sok egészséges adaléktól - iszom pl a lúgosító instant teámat, és ma majdnem rókáztam tőle :? /pedig sajna nincs baba - most egész egyértelmű :cry: /
Azt hiszem, tartok egy kis szünetet és alaposan beszalonnázom! :roll: :lol:

Mindenkinek szurk, hajrá Babaeső!!! :)
Till

tillidian
 
 


Fablia!
Na akkor mégsem annyira gáz ez a 15 e.
Sannah!
Igen, gondoltam, hogy mindenképp olcsóbb a Mensben a hárompontos is, de azon a napon amikor mennék (csütörtökönként) pont nincs vérvétel :shock: Ha meg külön csak ezért bumlizok fel Bp.-re akkor meg már többe jönne ki.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Harcika!
Igaz az a hír, hogy Krizsa doktorhoz már nem lehet bejelentkezni erre az évre??? Állítólag annyira telítve van...(Ismerős kérdezte)

Eygébiránt lelkes buzgalmamban megpróbáltam KP dokihoz konzi időpontot kérni júni elejére, de azt mondották a telefonba, ráérek május közepén bejelentkezni (az meg mindjárt itt van :) - nyilván nem egységesen leterheltek az orvosok...

tillidian
 
 


Még 1 kérdés mára (ez volt a szabadnapom :)):
használt valaki közületek Gynevac - injekciót?
Tapasztalatokat szívesen olvasnék!
Jó éjt és további szép hetet (csütörtökön bekukk, addig is minden jót):
Till

tillidian
 
 


Sziasztok!

Nani! Szerintem inszemnél is van vérvétel. Én voltam. :oops:

Till! Küldök privit a hastánccal kapcsolatban.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Fanni - én is megcsodáltam a pocidat :-) hogy van a derekad?

Fablia - köszi, én remélem, h rá két hétre is jó nap lesz, meg utána még vagy 8 hónapig :-)

Till - www.pcos.hu - itt van egy teszt, amit meg leht csinálni
leo50
 
 


Sziasztok!

Nani! Szerintem inszemnél is van vérvétel. Én voltam. :oops:

Till! Küldök privit a hastánccal kapcsolatban.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Na, ezt hogy csináltam? :roll:
Leo! Vagy msn-en?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna :P
Te heterozygota vagy!
Egyébként a heparin nem ártana meg...max. nem is tenne hozzá(d)...

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Till!
Amikor Apával megismerkedtünk, hát persze fiatalság, bolondság, kaptam egy olyan felfázást, amit 3 évig nem tudtak kikezelni. Mindig visszatérő bakteriális és gombás panaszaim voltak. Elmentünk Kbarcikára egy Lázár Doktornő nevezetűhöz, ő ajánlotta a Gynevacot. Kaptunk mindketten a párommal injekciót, azóta, kopp-kopp-kopp, nincsenek panaszaim. Ennek kb. 6 éve. De babaáldás nem lett a dologból.
Állítólag nincs elismerve a vakcina, ártani nem árt, de inkább rejtett nőgy. problémák megoldására gondolom, hogy használ.
szöcske
 
 


Sziasztok!

Harcika!

Hatalmas nagy gratuláció a Kaáli minden dolgozójának! Ez ám a siker széria!!!!!
nikó
 
 


Hello Lányok!

Húúú, májusban jó sok akció lesz! MIndenkinek mennek a drukkok ragacsok, kinek mi... :lol:

Ezen a kismama jóga, torna dolgon elgondolkodtam. :oops: Én is hallottam, hogy a 12. hétig nem ajánlanak igazán tornát. Tünde mégis azt mondta, hogy az Arwen mehet. Most akkor mi van? Minden esetre már kevésbé vagyok lelkes és nem minden nap mozgok. :oops:
Furi, hogy eddig csak olyanról hallottam, akinek az arwen nem jött be. Akkor miért vannak annyian? :shock:

Hanna, punkcióhoz nagy DRUKKKKKKK!!!!!!

Zöldi! Kerestelek az iwiwen, nem vagy benne a klubban?

rólam: tegnap is, ma reggel is enyhe görcsölgetés :cry: Tudom-tudom, hogy ez jót is jelenthet, de viszonyítva a sikertelen hónapjaimhoz, akkor is ilyenkor reggel görcsölgettem. :(
Amúgy én tutti elmegyek kedden vv-re, mert nekem még ha negatív is, az ultro miatt nem hiszem, hogy megjön. Pötyit viszont 5. héten is alig vettem észre a teszten... :oops:

Szebb napot,mint a tegnapi esős vacak... :?

Puszi:
Barti

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Sziasztok,

Harcika,
Micsoda jó hír, remélem megmarad ez a sikerszéria.

Nani,
Ha szeretnél felmehetsz vérvételre, de április 01-től úgy tudom, hogy 8.000,- Ft-ba kerül. Én is megkérdeztem a legutóbbi lombiknál, hogy nem kell felmennem vérvételre és azt mondta a doktor úr, hogy kérjek UH időpontot, ha pozitív lenne a teszt, illetve ha akarok felmehetek, de már ennyibe kerül.

Bartika,
Coca klubtag!:)

Nikó, Nani, Szöcske!
Továbbra is nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen!

Mereszt, Hanna, Bartika
+++++++++++++++++
Vendég
 


Lombikos 10 parancsolat

1. A kezelés alatt nem olvasgatunk internetet, „szakirodalmat", semmit, ami a lombikkal, meddőséggel kapcsolatos! Csak felesleges agyalásra ad okot.

2. A stimuláció alatt pontosan követjük az orvos utasításait, ha nem értünk valamit, rákérdezünk, és feltétel nélkül megbízol abban, amit az orvos mond, akármivel beszélték tele a fejed a fórumokon, a váróban, mert lehet, hogy Neked ez az első lombikod, de neki már a több ezredik, tudja, hogy mit csinál!

3. A stimu idején nem figyeljük a testünk minden rezdülését, hogy feszít-e a hasam vagy nem, van-e hányingerem vagy nincs, szédülök-e vagy nem, fáj-e a fejem vagy nem. Akár érzel valamit akár nem, abból nem lehet semmilyen következtetést levonni a tüszők éréséről. Erre való a vérvétel és az ultrahang.

4. Nem aggódunk az érő tüszők mennyisége, a nyh-a vastagsága miatt, és legfőképp nem foglalkozunk azzal, hogy a másiknak milyenek az eredményei. Ez nem verseny!

5. A punkciókor nem foglalkozunk azzal, hogy a többieknek hány sejtje lett. Egy gyerekhez elég egyetlen női és egyetlen hímivarsejt is. Ez nem verseny!

6. A beültetéskor nem foglalkozunk azzal, hogy a többiek hány sejtesen kapták vissza az embrió(ka)t, és milyen vastag volt a méhnyálkahártyájuk! Ez nem verseny!

7. A beültetés után nem keresünk tüneteket! Ha keresel, találsz is, és akkor az a baj, ha meg még sem találsz, akkor az a baj. A premenstruációs tünetek egyébként tökéletesen megegyeznek a koraterhességi tünetekkel, a megtapadást amúgy sem lehet érezni.

8. Az Utrogestan vagy más progeszetron tartalmú készítmény használatát akkor se hagyd abba a beültetés után, ha esetleg vérzés jelentkezik. A vérzés önmagában nem jelenti azt, hogy nem sikerült, viszont progeszteronhiány miatt megszakadhat az elindult terhesség.

9. A vérvételkor nem beszélgetsz a többiekkel arról, hogy ki mit érez, és milyen tünetei vannak, a hetes pontban már részletezett okok miatt.

10. Akárhányadik lombiknak futsz neki, nem latolgatod a statisztikai esélyeket a sikerre, ez nem matematika, hanem biológia!
Vendég
 


Sziasztok!

Harcika,
ez igen! Ez aztán a statisztika! :D Gratu!
Úgy látszik csak én nem tudom soha eltalálni jó időt... :roll:

Hanna,
átküldöd nekem is a hastáncos infót? :)
Petéknek drukk!

Bella,
:lol: :wink:
Majd próbálkozunk... 8)

Mereszt,
ragacsdrukkok a piciknek!

Lois,
hajrá vizsgálatok!
A genetikaira apát is vidd! :wink:

Tilli,
nem próbáltam a Gynevacot, nem is fogom, szerintem nem segít a babásodásban, max. közvetetten, ha visszatérő gyulladásod, gombás fertőzésed van, és ez akadályozná dolgot.
angel37
 
 


Hanna, a hastáncos infot en is kerem szepen, kuldtem privit.
leo50
 
 


[quote]n írta:em próbáltam a Gynevacot, nem is fogom, szerintem nem segít a babásodásban, max. közvetetten, ha visszatérő gyulladásod, gombás fertőzésed van, és ez akadályozná dolgot.

Teljesen egyetértek Angyallal! Mi csináltunk egy kúrát (Donorkám is!) és az eddig havonta visszatérő fertőzésem évi 2-3-ra csökkent! Aki ilyenekkel bajlódik, nagyon ajánlom!

Kép
zölddisznó
 
 


Mire jöttem ma rá!

Pajzsmirigy kontroll vérvételt szeretnék, de ha lehetne TB-re. Már 3 hete hívom hátszéllel az Imre kórházat mire bedühödök írok a betegmenedzsernek - kéretik egybe írni – aki pár órán belül válaszol, hogy a max.1-1,5 hónap múlva tud időpontot adni, de oda már vigyem magammal a beutalót, a pajzsmirigy labort, pajzsmirigy UH-át.
Még jó hogy a házi orvos ilyen vérvételre beutalót így nem adhat, hanem csak 1. endokrinológus – onnan el vérszívásra – 2. pajzsmirigyes doktor.
De a legjobb az, hogy:
Gógyír XI. Kht szakrendelőjében 1117 Budapest, Fehérvári út 12.
Tel.: 279-21-56, elvégzik a vizsgálatokat, pajzsmirigy UH: 279-5150.
Vérvétel H-P:7-9 óráig érkezési sorrendben házi orvosi beutalóval.
UH: időpontot kell kérni
És ez ingyen van úgy tűnik, mit ne mondjak miért is fizettem márciusban annyi zsét.


Gynevac-ra visszatérve én is nyomtam 3 kört már belőle (férjem is, mert hát náluk is akad 1-2 tünetmentes betegség) és segített, felfázások hüvelyi fertőzések, folyások megszűntek. Ja ma már engedélyezett, házi orvos is felírhatja 6-8.000Ft körül van és hatásos, de azt azért ugye senki sem gondolta, hogy évek alatt kialakult akkut problémát és az abból kialakult szervi elváltozást ez teljesen megoldja. Olyan sajnos nincs vagy ha van is az csak műtéti lehet.

Én csináltam Avivát és csináltam Arwen-t is.
Aviva-tól kinyílt a műtétileg lezárt petevezetőm (2 hónapig heti 1-2szer csináltam), Avivától pedig érzem hogy működnek a kismedencei szerveim.

Mindenkinek meg kell találnia a számára legmegfelelőbbet és abban bíznia kell, de ehhez próbálgatni kell. Minden próba 3-6 hónapos, mert ennyi idő alatt kezd reagálni a szervezet, talán sok időnek tűnik, de ennyit adni kell minden kezelésnek.

Hajrá.

Coca:
Most akkor mi van a Nemes dokival , please privi. Május 20-án megyek inzulinkontrollra, addig a pajzsmirigyem is meglesz, szóval mese nincs babák lesznek még itt az idén.

Szevasztok Farkasok
farkasok
 
 


Farkasok,
tényleg megnyílt tőle a petevezetőd? Nahát! :) Nem vagyunk egyformák... Én is amiatt próbáltam ki, de sajna nem. Azon külön meg vagyok lepődve, hogy műtéti úton történt elzáródást nyitott meg, mert arra jutottam, hogy ilyen jellegű elzáródásnál aztán biztos nem tud segíteni. (Enyéim is műtét miatt dugultak el. )
Nem záródott el újra?

Coca,
:wink:
angel37
 
 


Sziasztok!

Jó hírekkel érkeztem. :-) Van már petezsákunk, egy nagyobb, és mellette-mögötte egy aprócska. A hCG-m 3280 (ET+18, 20 DPO).

Harcika szerint még bármi lehet, a pici is utolérheti a nagyot, de én akkor sem leszek boldogtalan, ha a jövő héten csak egy szívhangot fogunk hallani. Csak halljunk valamit :-)

Mindenesetre mostantól dupla adag szeretetet küldök csípőmagasságba (apa pedig dupla adag jóéjtpuszit), hátha segítjük ezzel a pici döntését. :-)

Annyira boldog vagyok! Órák óta bőgök. :-)

Lányok, kívánom, hogy hamarosan mindannyian ismerjétek meg az efajta boldogságot!
Vendég
 


[quote]C írta:oca:
Most akkor mi van a Nemes dokival , please privi.


Hogyhogy mi van vele? Buta vagyok, nem tudom, mire gondolsz.

Korall! De jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok,

Korall, nagy gratula nektek :D

Bella :D :D :D

Rólam: Ma egy jó és egy rosszabb dolog történt velem. A rossz, hogy reggel beleléptem egy rozsdás szögbe, ami cipőn keresztül is megszúrta a talpam, úgyhogy kaptam egy szép tetanuszt a fenekembe :( Viszont az APC negatív :D

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Korall! Nagy gratula!!!!

Később jövök bővebben.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Angel! :D
Persze viszem a férjemet is a genetikára, gondolom ennek így van értelme :shock:

Bella!
Szerintem ez a 8 ezer így nem igaz, Harci múltkor elmagyarázta, hogy félreértések vannak a dokik között is, nálam úgy jött le az egész, hogy 1500-at kérnek csak a lombik után nagyjából mindenért.... :roll:

Alle!
Basszus, micsoda szívás, csúúúúnya szög :?

Korall!
Gratu a két zsákocskához!!! :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?