Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Beu! :cry:

Fanni!
Normál éhgy. cukor: <6.3 mmol/l

Norm. terh. cukor: <7.8 mmol/l

Norm. éhgy. inzulin: <~10.0 mIU/l

Norm. terh. inzulin <25.28 mIU/l

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna, Snufi nekem ez a cikk mondott a legtöbbet az ir-ről:

http://www.csaladinet.hu/hirek/babavaro ... erul/7571/
Vendég
 


Coca: Beuval akkor találkoztam, amikor az eredményre várt, akkor még mosolygott,.... :(

Lafi, Viktu, Hanna: köszi.

Sannah: passz. Azt mondta, lehetséges, hogy az eddigi inszemek ezért nem voltak sikeresek, viszont lehet, hogy nem ezért, mert annyira nem magas (szerinte 70-80ig még "elmegy", csak figyelmeztetés), hogy ne legyen inszem...

Nos, így döntöttem: bejelentkezem dokihoz az MM-be 1 hónap múlvára. (hamarabb nem is hiszem, hogy lenne időpont) Addig diétázom. Amikorra kapok időpontot, előtte 2 nappalra kérek egy újabb IR vizsgálatot, és akkor kiderül, mennyit ért 1 hónap diéta, illetve, kell-e met, ha igen, mennyi.

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 

 
 

Snufi! Szerintem jól döntöttél.

Apa meglőtte nekem a piros kanapét....Veszprémből ingyen odaszállította a tag, 15000-ért cakk-pakk az enyém! Apát imádom!!!

Kép
zölddisznó
 
 


Sannah! Köszi szépen!
Ezt is érdemes megnézni:
http://webcast.tv2.hu/dynamic/index.php ... _id=371561

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Zöldi! Szép a vonalzód.

Snufi! Remélem, a diéta használ.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Köszi Hanna!

Kép
zölddisznó
 
 


Beu!!
:cry: :cry: :cry:

Na most már tényleg nagyon okos leszek a Krizsánál jövő héten, és kihisztizek mindent, akárhogy is forgatja a szemét.... :roll: :roll: :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois! :lol: :lol: :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Beu,
:cry:

Snufi,
Hogyhogy Krizsánal voltál? Nyugi, rendben lesz minden!

Coca,
Nem semmi férjed van! :-) Akkor már ott figyel nálatok a cucc?
Nekem is kéne új kanapé, de az enyém férj hallani sem akar róla. De majd egyszer meglepődik!
Vendég
 


Korall! Bizony-bizony! Már ott figyel. Apa nagyon ügyi.

Lois! Krizsa nem adhat beutalót egyik vizsgálatra sem, max ajánlhatja neked. Nekem a második bukta után ő szorgalmazta ezeket a vizsgálatokat. Úgyhogy biztos nincs ellenére.

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok Lányok!
Gyorsan visszaolvastam, nem sokat vagyok mostanában netközelben.Beindult a nangyüzem, amíg lehet sokat dolgozom.....

(((((((((((((((((((((Angel!)))))))))))))))))))))))))Kép
(((((((((((((((((((((Beu)))))))))))))))))))))))))))Kép

Coca!
GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kép
Persze a kanapédhoz is!:)

Kati!
Mennek a babaragik++++++++++++++++
KépKépKépKép
Ha gondolod a táblában írd át, hoyg friss stimura fogok menni a nyáron valamikor(amikor lesz időpont, hétfőn vagy kedden hívom a doktor Urat).Köszönöm!

MIndnekinek nagyon nagy drukk!!!!!!Hajrá lányok, jön a tavasz, és tudom, érzem, hamarosan nagyon sok kismamánk lesz!!!!! :wink:
Én majd a nyáron csatlakozom hozzájuk! :wink: :lol:

morzsa
morzsa25
 
 


Imádom Mazsolát! ;-)
Vendég
 


Morzsa! ...ha addig nem spontánulsz be! :wink:
Köszi a gratut!

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Beu! :( Sajnálom.

Snufi!Jól döntöttél.

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Cocika: lecsérlte a régi cuccait!!!!! :shock: :wink: :lol:

Hanna, azt már láttam régebben, de megdöbbentő..., :shock:

Lois: mit szeretnél kicsikarni? :roll:
Vendég
 


Szia Morzsika!

Coca már beindult, és ő mindig megjósol mindent, egy röfboszi! Úgyhogy hajrá spontán!
Vendég
 


Korall: azért, mert hétvége van, azaz ügyelet, Dr. B. nem dolgozik.

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Beu!
:cry: :cry: :cry:


Látom forr a levegö az IR miatt. :shock:


http://www.lombikbaba.civil.co.hu/

Itt van fórum is az IR-eseknek.Sokan már nagyon tapasztaltak,hiszen már a lombikokat is végig csinálták mire kiderült és most az örökbefogadásos topikba irogatnak.

Csak egy ötlet azoknak akiknek kérdéseik vannak.

Kép
Kép
mereszt
 
 


Coca!
Tudom, hogy nem adhat beutalót :)
De úgy tervezem addig hisztizek, amíg azt nem hiszi, hogy ő akarja .... most mér' a férjemnél simán megy... :wink:

Sannah!
Mindent, azaz bármit :) , én addig nem vágok bele újra, míg valami nyüvet nem találnak nálam... :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Szia Mereszt! Hogy vagytok?

Lois! Amit Fanni összeírt, azt érdemes lenne.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna!
Az mikor volt nagyjából? Vagy te lementetted? Átdobnád nekem?? :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Coca,
máris megvan a ciklámen cucc? Akkor kiscsaj lesz! :wink:

Lois, Coca,
nekem se mond semmi vizsgálatot, pedig rákérdeztem (jó a decemberi IR-on kívül), mert amiket még nem csináltattam meg, olyanoknál szokta kérni, akiknek már volt(ak) vetélése(i). Mivel nálam eddig soha semmi el sem indult (egyszer volt egy icike kis 8-as hcg-m), ezért nem. (Meg szinte biztos, hogy az alapproblémám a ludas, így van mire fogni.)
De utána fogok önszorgalomból nézetni trombózishajlamnak, kromoszómának, mert megbolondulok, ha nagy nehezen összejön, aztán majd elmegy, mert mégis van vmi... Nem adok magam sem sok esélyt ezeknek a problémáknak, de most már a lelkiismeretemnek kell!
angel37
 
 


Hajrá Angel!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Angel! Szólj, ha segíthetek (vizsgálatokról info..)

...ééééés NEMMMMM rózsaszín, PIROS! HaTÁROZOTTAN.

Kép
zölddisznó
 
 


Hanna!

Köszi jól vagyunk. :lol:
Kedden megyek a Szmatonához randira. :wink: Már csak pár szem fogigátlóm van.Valúszinü,hogy a lánykámat is viszem,mert nincs aki vigyázzon rá.Már most mondogatom neki,hogy ott nem szabad majd pakolni és szerelni. :oops:

Szerintem is örülj annak,hogy kiderült a problémád,igy már biztosan sikerül a következö vagy egy spontán baba.... :P

Kép
Kép
mereszt
 
 


Mereszt! Akkor már célegyenes van! :lol: Nagyon drukkolok neked!!!!
Én meg hétfőn hívom Szmatonát.

Lois! Klikk a www-re. :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Coca,
köszi, meglehet, hogy kérdezni fogok, ha megakadok!Bár most a köv. lépések megvannak a fejemben! :wink:

Jójójó, biztos a képen volt csak hüle színe! :lol: A rózsaszínnel se lenne ám baj, jó kis malacszín! :D

Mereszt,
drukkdrukk! De jó, hogy már itt tartasz! :)
angel37
 
 


Nem tudom,hogy mennyire célegyenes,mert a talin azt beszéltük meg,hogy a csajok kitapossák az áprilisi lombikozók elött az utat és mégis elmaradt a zebra esö. :?:

Kép
Kép
mereszt
 
 


Mereszt! Zöldi kitaposta!!! :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Mereszt! Jó "látni" téged! Hajrá!

Angel! A malac színe ZÖLD! :twisted:

Kép
zölddisznó
 
 


Remélem még a Katica is.

Jön most még valaki rajtam kivül?

Kép
Kép
mereszt
 
 


Jó éjt!

Kép
zölddisznó
 
 


néhány nap kimaradás után:

Coca,
szívből gratulálok!
mennek továbbra is a tapaszódrukkok+++++++++++++
üdv a kanapénak Cocáéknál :lol: egy fényképet lécci róla, mert lemaradtam:wink: :P

Angel,
utólag kívánok nektek még legalább 100 évet együtt :wink: :P

Fanni,
a pocid akkoraaaaa :shock: és olyan gyönyörű :P nem beszélve a fiúcskáitokról :P

Beu,
:cry:

Katica, Kata,
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Snufi, Baba,
:( IR eredményhez de hajrá megoldás :wink:

Lois,
megvan a lista Te kis hisztizős? :)

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok!

Lassan én is csatlakoznék hozzátok, ha nem bánjátok! Április 8-án megyünk első konzultációra! :D

Coca, ügyi volt apa h megvette neked a kanapét!

Kép
kata05
 
 


Pálinkás jó reggelt!

Kata! Nagy szeretettel várunk! Ki lesz a dokid? Buta tojás vagyok, és elfelejtettem.

Tobi! Cupp!

Kép
zölddisznó
 
 


Dr. Kovács lesz a dokink.

Kép
kata05
 
 


...ja, azért a kanapé megtekintéséhez erős idegek kellenek, elég elvetemült darab, és én szerelmes lettem belé. 730. oldal 16:49-es hsz.
15.000.- ér lőttük egy Veszprémből Balatonra szállítással együtt. És még egy plüss egeret is "fogott" amikor kinyitotta apa! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Jó reggelt!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Coca,
termék nem található a rendszerben :? mert ugye elvittétek :lol: visszaigazolón nincs véletlenül kép, naggggyon kíváncsi vagyok (színek tekintetében én is elég elvetemült vagyok :wink: )

KépKép
tobi
 
 


Jajj, hát az baj, mert az Uram licitált, és az ő e-mailjén van a visszaigazolás. Ő meg ugye most is Balcsin van. Én meg nem. Amúgy piros. :lol: Majd élőben megnézed, amikor nyáron meghívlak benneteket partyzni! :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


Ma nem leszek, mert barátnőm vendégszeretetét élvezem, és nagyokatbabaázom. Pusz!

Kép
zölddisznó
 
 


Hanna :P
Köszi az értékeket! (Szerdán megyek én is, bár ez a terhes kötelező vizsgálat, de ettől még az értékek szerintem ugyanazok...)

Tobi :P
Köszönöm :D

Snufi :P
Bevallom, a helyedben az inszemre én is elmennék, csak nagyon erős diétába kezdenék...

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Tobika: nagggggyon szép a kanapé, tényleg, tipikus Zöldicocis! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Babika: jobban vagy?
Vendég
 


Sannah, köszi. Latolgatom a lehetőségeim és holnap megpróbálom telefonon megbeszélni a dokimmal (K.P.)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Coca,
bocsi, nekem rózsaszín! :evil: :wink:
Persze kivéve a Zölddisznót és Mazsolát! :lol:
Kedvenc állat ám a malac nálunk! :D

Katica, Kata,
++++++++++++++

Tobi,
köszi! Megelégszem a felével is! :D
angel37
 
 


Sziasztok!

Mereszt! Katica tuti babás már. :wink: Szóval jó széria indul most!


Katica! Kata! Snufi!++++++++++++++

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


sziasztok!

köszönöm a drukkokat ma is.

kata, snufi: drukk++++

rólam: nem bírtam, és teszteltem ma reggel. nem kellett volna. nega lett. utána bőgtem, mert belegondoltam, hogy mi lesz velünk, ha most sem sikerült. apa ezekután fogta, és eldugta előlem a teszteket, legközelebb 12.napon engedélyezi a tesztelést.

kati
katica30
 
 


Katica
Rosszkislány, ejnye-bejnye. Azért ritka ám, akinek ilyen korán látszik a csík, úgyhogy nem feladni 8)

Beu :cry:
Sikerült utána beszélni Kovács dokival? Mit mondott? Mikor folytatjátok, vagy lesz valami kivizsgálás előtte?

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Babika, okés, biztosan megtaláljátok a megoldást!

Katica: nem feladni!!!!!! Még bármi lehet!!!!!! :wink:

Angel: hogy vagy? Mi fogalmazodott meg a fejedben? mármint vizsgálat? Mit csináltatsz meg?
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?