Új privát üzeneted érkezett!

Csajok!

Ez annyira hihetetlen, hogy ilyen rövid idő alatt ilyen sokunknál derült ez ki. :cry:
Miért nem ezzel kezdik a vizsgálatokat???

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Jó kérdés Hanna, talán mert a kivizsgálás a mezei nődokik dolga lenne....a kaális dokik dolga meddőség és nem a kivizsgálás....
Vendég
 


Lafi :P
Ezzel nem értek egyet. A meddőségi doki dolga is az lenne, hogy a meddőség okát kutassa először... más kérdés, hogy másban érdekelt :? De ez rendszerhiba, nem a meddőségi dokié...

Hanna :P
Nna igen...

Baba :( Snufi :(
Fenébe, de fő, hogy kiderült. Most hogyan tovább?

Coca :P
Szerintem addig még lesz pár konyharuhád 8) de biztos vagyok Benned ezúttal :)

Beu :P
Nagyon sok mosoly volt a hozzászólásodban. Remélem, holnap az eredmény is ennyi mosolyt csal majd az arcodra. Nagy drukkok!!! Gyere hamar az eredménnyel!

Jó éjt, Lányok!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 

 
 

Lafi! Ebben igazad van, de amikor már a többségünk eljut ide, addigra a mezei dokijával tele van a ........
Még jó, hogy egymásnak segítünk. Lassan nyithatsz rendelőt! :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Köszi Korall! 3 naposan tették vissza bébiket spontán ciklusban. Fagyiknál is lényeg, annyiadik napon teszik vissza (repedés után) ahány naposak az embik.
Kanapé :lol:

Sannah! Édes vagy! Köszi!

Fanni! Most "beszegtem" egy konyharuhát, de hát ....... :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


Ja, igen, Fanni... Senkit nem érdekel semmi. Nekem a 2 lombik nem 7250.-Ft-ban volt eddig, mint ez a vérvétel. Én rettenetesen dühös vagyok a rendszerre! Ez miért nem alap szűrés, meg amit összeírtál?
Annyiból szerencsém van, hogy Szmati nem ellenezte a magánakciómat, de mi van azokkal, akiknek az orvosa nem látja ezeket érdemesnek elvégeztetni???

Na, nem morgolódok. Kiírom magamból majd a blogomban.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna! Hol a blogod?

Kép
zölddisznó
 
 


Hanna :P
Az a jó, hogy mi itt segítünk egymásnak. A többin meg egyszerűen nem érdemes bosszankodni, mert az ember csak beleőrül...
Nagyon örülök, amikor egy probléma kiderül, mert meg kell ugyan oldani, de legalább van mit! Nincs annál rosszabb, mikor az ember évekig keresgél, már az összes pszichológust és boszorkányt megjárta, mire kiderül, hogy nem is ő a hülye, csak egy banális és megoldható! problémája van :?

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Mármint ha kiderül...

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Zöldi! Ja, kanapé! Nekem tetsz! A piros toll nem látszik majd rajta, amikor a gyerek összerajzolja. :lol: (www.)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Fanni! Ja... De jó, hogy összetartunk. :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna :wink:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Jó éjt Lányok!

Lafi! Remélem, éjszaka Huni jó baba lesz.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


bocsi, napok óta nem raktam táblát. végre átkerültek a gépemről a fileok a laptopra. szóljatok, ha javítsak vmit. köszi. :wink:

Kép

Kép Kép

kati
katica30
 
 


Jó Reggeltet!

Coca!Gratulálok! :D :D :D Jól áll Neked a sárga!

Beu, Katica!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Snufi! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Fanni!Nagyon édesek a fiúk!

Angel!Nagyölelés Neked, jó évfordulózást!


Jó hétvégét Mindenkinek!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Sziasztok.
Én most nem tudom, mihez kezdjek. Pár hét múlva kezdenék. Jó lenne, ha látná egy orvos a papírt és megmondaná mi legyen.

Harcika, te mit gondolsz?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hanna, hát igen, az ember addigra beleun a mezeibe....tudom...és azt is tudom, hogy ahhoz hogy eljutottam idáig az kellett, hogy magam utánajárjak a dolgoknak,sajnos, én a kaáliba már úgy mentem ,hogy tudtam az ir-ről, mert engem is felvilágosítottak, hogy van egy ilyen nézessem meg...
És ezért mondom, hogy ez a net azért van, hogy segítsünk egymásnak...

Fanni, igazad is van meg nem is, rendszerhiba, ez igaz, de sztem a mezei dokinak kéne ide meg oda küldözgetni a szerencsétlen felet, és ha "csak" ir van, nem rögtön meddőségin kéne kikötni....de tény, a meddőséi kp-ok is megmondhatnák, merre hány méter...

Baba, nem tudom, de abszolút objektívan csak annyit tudok mondani, hogy az ir-t továbbrontja minden stimu ha az nincs kezelve, de abszolút megértelek, hogyha el akarnád kezdeni...szubjektívan meg azt, hogy Hannának nem engedte meg az endokrinológus a májust
Vendég
 


Lehet, hogy már parás vagyok, de nekem egy kissé gyanús, hogy szinte mindenkinek, aki elment a MM-be, rossz lett az eredménye. Ugyebár ha rossz az eredmény, akkor valószínűleg hozzájuk fordulsz segítségért. Cáfoljatok meg! Túl sokszer csaptak már be amiatt, hogy mindenáron babát szeretnék és ezért bármit megtennék. Tudom, hogy túl sokat agyalok.........

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggelt!

Beuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu! %%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%

...és a többiek! %%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%

Kép
zölddisznó
 
 


Jó reggelt!

Babika: nekem sem engdte Mágus a kezdést, amíg legalább 3 hónap el nem telik a gyógyszeres kezelésől.
Nem mindenki IR-es, aki a Mensben volt, pl Angel sem. Ha olvasol egy kicsit a neten rögtön láthatod, hogy sajnos ez ma nagyon gyakori betegség és az egyik leggyakoribb meddőségi ok, semmi különös jele nincsen, pusztán a doki ráérzése, hogy vajon ez lehet-e az ok. Nálam Mágus mondta, hogy gyanus vagyok és igaza lett.
Szerintem csak egyszerű véletlen ez a mensben vért vettek közül, a másik pedig, hogy ők ebben profik és azért megy mindenki hozzájuk. Sajnos ez van, de örülj, hogy meg van az ok és lehet, hogy spontán is sikerülhet!!!!!

Beu: nagyon várunk a hírrel!!!!!!
Vendég
 


Jó reggelt!

Beu! Nagy drukk!++++++++++++

Kata, Katica, Snufi! ++++++++++

Baba! Nem hiszem, hogy ez történne. Egy picit legyél pozitívabb! Ahogy Lafi is írta, és beszéltünk róla, engem nem engedett lombikra.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Baba, Snufi :( DE van ok, amit lehet kezelni és ha ez hozza meg a babákat...

Bellának is negatív lett az eredménye és ő is a Mensben volt...Úgyhogy szerintem ne keressünk összeesküvés elméletet. Egyszerűen ma ez az, ami nagyon sok embert érint, és ez, ha nem akarnánk babát, talán életünk végéig ki sem derülne, mert pl. a vércukrom nekem is teljesen normális, kicsit sem magas. Tehát a rutinvizsgálaton ki sem derült, hogy esetleg mélyebben gond lehet...

Gyógyszerrel, diétával meg egy kis mozgással rendezhető az IR, és legalább kicsit jobban odafigyelünk magunkra. Én legalábbis hajlamos vagyok egyébként a saját igényeimet a közös célok miatt háttérbe szorítani, ami nem jó. Hát ez most változott...

A kezdés szerintem attól is függ, mennyire rossz az eredményed, beszéld meg a dokiddal.

Másik fórumon egy lánynál a stimu vége felé derült ki az IR, neki megcsinálták a punkciót és fagyasztották a petécskéket (asszem nem az embriókat, de ebben nem vagyok biztos), Kaáliban. Tehát mindenre van megoldás.

Nekem a májusi lombikra azt mondták, lehet, de nem érdemes a TB-s lehetőségeket pazarolni...

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Sannah, Lafi, Hanna:ok.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Többen kérdeztétek az eredményt. Íme:

Glucose terhelés 0 perc 4.36 mmol/l ref.tartomány:3.30 - 5.50
Glucose terhelés 120perc 5.77 mmol/l * ref.tartomány:3.30 - 5.50
Insulin terh 0 perc 14.84 mIU/l
Insulin terh 120 perc 66.68 mIU/l

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggelt !

JAj ,most nagyon berezeltem ,szeretnék menni a Mensbe ,de nekem még a korházba is szétlőtték a vénámat :cry: Már nem bírtam tovább ,sírtam ciki nem ciki :cry: majd az egész műtőasztalt át rendezték miattam mert nem tudtak ,csak bal karba tenni a kanült ,mire azt is behelyezték a lábam az egekbe volt :?

Hanna ! Igazat adok neked valóban felháborító ,ide nem írom mi a véleményem erről ,majd személyesen megdumcsizzuk :D :wink:

Beu! Várom a pozitív eredményt :D

Kati-Katica -Snufi%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%Cocától lestem ez az új ragacs :D

Sziasztok Dalmi
dalmácia
 
 


Allegro, szó sincs összeesküvéselméletről :lol: csak agyal az ember mindenen.....................
Köszi az infót. Mivel látom, hogy több ellenpélda is van, így kezdek hinni. :lol:
Mivel nem tudom, ma bent van-e, felhívom hétfőn a dokim.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, értem én, miről beszélsz...megértelek....de sokan nem ir-esek, ezt te azért látod most így, mert itt olyan csajok gyűlnek össze,akiknek valami bajuk van, valamiért nincs baba, és az ir nagyban lehet felelős ezért...ha az utcáraól szedsz össze embereket,akkor a kb 30% fog kijönni, mivel kb annyian szenvedhetnek, ha tudnak erről, ettől a sz@rtól....

És még egy: a metformin nem csodaszer, nem lesz mindenki spontán babás, hiszen annyi minden kell ehhez, de segít helyrerázni az inzulint, a diétával és mozgással magunkra figyelünk, és ha nem is jön össze spontán, de a megjavult élettel a lombikbaba megmaradási esélye is több....
Vendég
 


Értem én Lafi, nem ezzel van gond, de én mindig mindent kiboncolgatok minden oldalról, ha történik velem vmi, vagy ha döntést kell hoznom bármiben. Ha nem így lenne, akkor el sem mentem volna semmilyen vizsgálatra, hisz az orvosom azt mondta:nem kell most még semmi. Csakhogy én nem azafajta vagyok, aki simán belenyugszik. Mindig mindenről mindent tudni akarok pro és kontra:).

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, értelek és megértelek...ez egy eszmecsere...pro és kontra, természetesen....
Vendég
 


Beuuuuuuuu! ???

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok lányok!!!!


Nagyon köszi, drukkokat de sajnos nem sikerült! :cry:

hcg0
beu9
 
 


Beu! Óóóóóóóóóóóóóóóóóó, de szomorú vagyok. :cry: :cry: :cry: Azért jól vagy? ...már amennyire ilyenkor lehet...

Kép
zölddisznó
 
 


Beu :cry:
Vendég
 


Helló!

Sannah:
Glucose terhelés 0 perc 4.39 mmol/l 3.30 - 5.50
Glucose terhelés 120perc 4.23 mmol/l 3.30 - 5.50
Insulin terh 0 perc 8.04 mIU/l
Insulin terh 120 perc 50.19 mIU/l
Krizsa dr.-nál voltam. Azt mondta, nem olyan gázos a helyzet, csak a 120as inz. magas, és se oly nagyon. Diétával és mozgással levihető szerinte. Kérdésemre, hogy menjek-e endokrinológushoz, azt mondta rám bízza. Ott tuti felírják a metet, és szerinte anélkül is levihető az érták. Hát nemtom, hétfőig eldöntöm. Szerintetek?
Inszemet sem fújta le, kedden lesz. 4 tüszőm van, abból 1 szép nagy már (19.5), a többi kisebb.

Beuval megismertetett Harcika (köszi). Nagyon helyes volt, kis mosolygós. :wink: Sajnálom, hogy nem sikerült, szívből... :cry:

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Sziasztok!

Beu,
:cry: :cry: :cry:
Nem értem én ezt..., neked is már ez a sokadik volt...
Pedig ha jól emlékszem neked meg szokott jönni a vérzés korán, de így most ez sokkal biztatóbb volt... :? (vagy bocs ha félrebeszélek :oops: ),
Neked néztek már Leident, IR-t?

Snufi, Baba,
hmm, hát legalább megvan a gond, szerencsére gyogyiszedéssel kezelhető... az mondjuk vacak, ha emiatt csúszik a köv. menet :( , de annál jobb esélyekkel vágtok bele majd!

Sannah,
én az Istenhegyi Magánklinikán voltam! :wink:
Sztem Bella is!

Coca,
nekem ez a kanapé nem az az igazi piros, inkább ciklámenesnek látom... igazi pirosban jobban tetszene! :wink: Vagy rózsaszínban, vagy Zöldcocához illően zöldben! :lol:


Köszi, Csajok, a köszöntéseket! Tegnap kicsit elszaladt a lovacska, de sebaj! :D Imádom a páromat, szerencsére kölcsönös! :D :D
angel37
 
 


Beu! Minden tiszteletem, hogy mosolygósnak látott Snufi.

Angel! Ha nagyon ciklámenes, akkor majd kislányunk lesz :wink: mert a gyerekszobába szánom.
Ha még lányos szobába se tenném, akkor jó lesz apának az irodába. Ennyiért 2 széket nem kapok! :lol: Még mindig 15000-en van az ára.
Legrosszabb esetben odaajándékozom anyósomnak! :wink:

Ó, nem is volt olyan nagy ereszdelahajamat, ha "már" talpon vagy!

Snufi! Én tuti kipróbálnék egy hónap szénhidrátmentes-diétát, és csak utána mennék tovább. Igaz, kell egy újabb szurkálás hozzá, de ha a szervezeted megoldja, akkor nem tuti, hogy kell a met. De hangsúlyozom, nem vagyok menő a témában.
Használd fel az érintettek eddig szerzett infóját!

Kép
zölddisznó
 
 


sziasztok!

beu: nagyon sajnálom. :cry: ölelést küldök neked (((((((((beu)))))))))) mikor lesz a következő?

coca: tetszik az új vonalzód.

snufi, baba: sajnálom a rossz eredményeket. de most kiderült a baj, és gyorsan babások lesztek.

snufi: drukk keddre+++++

köszönöm a drukkokat ma is.

kati
katica30
 
 


Snufi ment pü
Vendég
 


Kati! Bírod még teszt nélkül?

Kép
zölddisznó
 
 


coca: még csak a 8.napon vagyok :wink:

kati
katica30
 
 


Sziasztok!

Baba, Snufi, ezek annyira nem rossz értékek...Hol vagyok én ehhez képest???? Emlékeim szerint Hannának volt 60 körül a terheléses inzulinja.
Úgyhogy ne keseredjetek el! És ha tényleg "csak" ez a baj, akkor erre biztosan van ellenszer!

A szénhidrát csökkentés meg megszokható, egy pár hét, és már egészen jól el lehet boldogulni, Max. a bevásárlás tart kicsit tovább, mire mindenen megtaláljuk a CH értéket :wink:

Beu, sajnálom :(

Coca, teccik a vonalzód :D

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Katica, Coca már a 7.nap se bírta ki :roll:

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Igen igen, úgyhogy bátorság Kati!

Nagyon jó ízlésetek van a vonalzómat illetően! :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


Alle, köszi a bíztatást!

Snufikám, örülök a híreknek és nagyon drukkolok.

Beu, nagyon sajnálom. Pedig szorítottam nagyon.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lányok :!:
Megírná nekem valaki, hogy a 0 és a 120 perces inzulinnál mi lenne a normál érték?
Köszi!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


2-29 között

Kép
zölddisznó
 
 


Mindkettő? (0 és 120 perces is?)

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Persze! Pont az a lényeg, hogy a szervezeted úgy reagáljon, hogy sziten tartsa. Függetlenül attól, hogy mennyi finomságot eszel/iszol. Pl. glükóztrutyi :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok! :lol:

Snufi: nem vagyok szakember, érintett lévén most kezdem kapizsgálni a dolgokat, de Lafi dr sok mindent tud e témáról, anno ő írta nekem, hogy amíg nincs rendezve az IR addig nem szabad próbálkozni, vagy valami hasonlót írtál, ugye Lafi? :roll: A mensben is azt mondták, hogy rendezni kell az ir-t, addig nincs esély, sokat olvasgatok a neten és sok olyan pár van, akiknél ez a probléma, valóban nem csodaszer a met, de sok esetben segíti a rejtett problémát megoldani és sokaknak sikerül spontán is. Az én saját vleményem, hogy nem kezdenék addig amíg nincs normál értékben az inzulinszintem. Mágus nekem nem is engedte, neked miért??? :shock: Mondjuk nem is túl magasak az értékeid, de akkor is, Lafika szerinted?

Beu: sajnálom. :cry:

Alle: bizony sokáig tart a vásárlás, néha olyan furcsán néáznek rám, hogy mindent megnézek, olyan érzés, mintha figyelnének, mert lopni akarok :shock:
Vendég
 


Fanni: nekem azt mondták, hogy a 0-as az 8-10 között jó, a 120-as pedig 3-25 között. A pco-szindroma.hu-n és a lombikbaba.hu-n is van táblázat erről.
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?