Új privát üzeneted érkezett!

Katica!
Gratula!!!!!!!!!!!!!

Lois!
Hajrá tavasz! :wink:

Mindenkinek mennek a drukkok!!!!!!!!!Időm sokszor csak olvasni van, de hamarosan itt fogok ülni, pihenek.... :wink: :lol:

morzsa
morzsa25
 
 


Alle!
Hát a csatasor azért túlzás, most csak mindenféle vizsgálatokra vagyok hajlandó...bár a Doki biztos elő akar jegyezni valamikorra lombikra, de nem adom majd könnyen magam :oops: :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

 
 

Allegro :P
Már van egy macim meg egy kacsám és most cica készül... Szépen haladok, ahogy a hetek is 8) Köszönöm.
Nekem is álomtopik volt, én nyitottam, amikor még babás sem voltam és 1 év 4 hónap kellett hozzá, hogy becsatlakozhassak. Az álmok lassan, de biztosan valóra válnak :wink:
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


sziasztok!

köszönöm a drukkokat. aranyosak vagytok.

még ágyban fekszem, laptop előtt. holnap 10-kor kell telcsiznem a kaáliba.

kati
katica30
 
 


Szép estét mindenkinek!

Angel

Legyél nagyon pozitív! Fanni után azt hiszem Te vagy a következő, aki már nagyon nagyon megérdemli hogy babás legyen! (remélem senkit nem bántottam meg )

Coca, Beu ,Kati

Nektek is borzasztóan drukkolok, igaz szépen csendesen itt a gép elött. :oops:

Mennyi minden történik mostanság! Ez olyan jó! :lol:

Magamról néhány szót: Ma voltunk a kaáliban. A következő ciklusban histeroskopia, uh és vérvétel, ha minden rendben, akkor májusban lombik és most kapok progi szurit is.
buborék5
 
 


Sziasztok!

Lafi: értem, hát akkor ha ez nem sikerül mindenképpen megnézetem a tsh-t. :wink:

Tompika: én napi 3000-et szedek és Lafi a dokim!!! :wink:

Hanna: én is nézegetek még néha ne aggódj!! De legalább meg van a gondod és lehet, hogy spontán babásodsz!!!!!
:lol: :lol:

Angel: megadrukk, na végre már valami pozítivum, csak így tovább, nem feladni!!!! :lol:

Katica: drukk a holnapi telohoz! :lol:

Beu, Coca: drukk a bébiknek!!!! :lol:
Vendég
 


Lois: lehet, hogy lemaradtam vmiről, de miért vagy ilyen pesszimista??? :roll:
Vendég
 


Édes drága topiktársak! Köszi mindenkinek a dukkolást!

Beu! Én is élveztem! :wink:

Tegnap óta most másztam ki az ágyból tegnap óta. Annyira jó volt lustizni, hogy el nem tudom mondani.
Véget vetettem a diétának, tegnap este óta megettem 5 adag főzeléket, 2 adag üvegtészta salátát, és egy káposztasalátát. Természetesen éjfélkor, és hajnali 4-kor is!
...ééééés hogy ne legyen drasztikus változás a kis sítáborból hazatért Röfikéknek...betoltam fél kiló jégkrémet.

Kati! Nekd is gratula!

Angel! +++++++++++++++++++++

Kép
zölddisznó
 
 


COCI: imádlak! A jégkrém külön jó nekik, érzik a hőmérsékletet! Ennyit enni :shock: :shock: :shock: :shock: !!!!!!
Vendég
 


Sannah! ...és most is éhes vagyok, de már csak egy adag zölsbab és egy joghurt van itthon, amit reggelire tartogatok.
Meg van még egy tábla csoki valahol...apát megkértem, hogy dugja el a lakásban, és csak ha már térdenállva könyörgök, akkor árulja el, hogy hová rejtette. ... ma még csak pedzegettem, hogy mennyire szeretem Őt! ...de még nem hitte el, hogy csak ennyire. Asszem, most úgy érzem, gonoszkodni fog a drága :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


Coca,
egy kismamának mindent elnézünk :D :D :D

Lois,
előbb-utóbb eljön a lombik ideje is :)

Sannah,
TSH egy vérvétel, még TB-re is megvan 1 nap alatt, FT3, FT4 sem hosszú idő, ha volt a családban valaki, akinek gondja volt vele, vagy pl. hirtelen sokat híztál valamikor anélkül, hogy többet ettél volna, vagy diéta és mozgás nélkül sokat fogytál, érdemes megnézetni. (nekem is alulműködik :oops: )

Beu, drukk nektek is +++++++++++

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Fanni :D
Én is szeretek gobelinezni, és nekem is van már 3 gyerekszobai képem (csak még gyerekem nincsen :wink: ).

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Alle: most megint van min agyalnom, anyunak és a nagyinak is volt strumma műtétje és anyunak most van egy meleggöbe is. Nekem nem volt semmi gondom a pajzsmirigyemmel eddig, de most mikor menjek el vérre? A 3. napon már szurizok elvileg!!! :roll: :oops: :roll: :roll:
Vendég
 


Sziasztok!!!

Katica!!! :D :D :D

Gratulálok a 10 petesejthez!!!Ezer drukk a továbbiakhoz is!!!!!!

Angel!!!!! :D :D
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Teszt v. vérvétel?Bocsi már biztos írtad!!!!

Coca!!! :D :D :D
Nagyon jóóóóó!!!
Kicsit lelkiismerfurdalásom van, hogy mentem dolgozni!!!
beu9
 
 


Coci, most olvastam, Apa, hogy mondhat egy kismaminak nemet??? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Vendég
 


Ó, Sannah, én kértem rá, mert szigorú vagyok magammal. ...na, megyek is jégkrémet enni.

Beu! Nem hiszem, hogy egy kis séta, meg egy kis "videózás" :wink: megártott volna!

Kép
zölddisznó
 
 


...zöldbabfőzelék is off :twisted:

Kép
zölddisznó
 
 


Coca!

Micsoda bűnök...na persze a jégkrém csak a manók kedvéért, mi??
:lol: :lol: :lol:

Sannah!

Nem hiszem, hogy pesszimistább lennék az "átlag meddőnél" :D
Szerintem a korábbi lombikjaimhoz képest -az elsőnél 3 hónap, a másodiknál 7 hónapnyi kaáli-elkerülés- most azt, hogy 3 hét után felhívtam őket, egész komolyan hősies cselekedetnek éreztem :oops: :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, a hős!

Kép
zölddisznó
 
 


Na de Coca!
:D :D :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Coci+++++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Beu, Angel, Coca
+++++++++++++

Katica,
hajrá, várjuk a fejleményeket.

Coca,
Nem semmi étvágyad van! :lol:

Lois,
örülök, hogy Te is ismét a porondon vagy.

Lányok jelezném, hogy mindjárt itt a 21-e, csak jelezném, hogy készüljetek (márhogy idegileg). Azt hiszem Hanna mondta, hogy az ő orvosa lesz a kiszemelt áldozat.
Vendég
 


Sziasztok!

Angel! Zöldi! Beu! +++++++++++ Extra drukkjaim mennek felétek Csajok!!!!

Bella! :lol: :lol: :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Katica! Várjuk ma a jó híreket!!! Nagyon drukkolok!!!+++++++++

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Bella, ne aggódj, bírunk idegekkel :lol: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!
Ebben a fórumban új vagyok, máshová szoktam írni, de gondoltam ide is benézek.
Már van olyan persze akit ismerek közületek.

Katica drukk!!



ÉN már túl vagyok 1 inszemináción /Miskolc/ ami sajnos nem sikerült.
A héten vagy a jövő héten belevágok a másodikba és ha az sem sikerül Debrecenbe fogunk menni lombikra.
szmet
 
 


Sziasztok!

Beu, Zöldcoca,
hajrá eszkimócsapat! :D

Katica,
várjuk a randizóna híreit! Jaj az olyan izgi! :wink:

Lois,
azért előbb-utóbb engedni fogsz az erőszaknak! :wink: Szerintem mindenképp vetesd fel magad a listára, aztán lehet azt még tologatni!

Beu,
vérvétel húsvét hétfő utáni kedden! :wink: Ünnepnap nem akarok... Teszt hétfőre van "kiírva", nem tudom, kivárom-e, lehet, hogy hétvégén megnézem, vagy pillanatnyi elmezavaromban még előbb...
Ja, és lelkiismeretfurdalásod ne legyen, ezen nem fog múlni!


Buborék,
köszi, aranyos vagy! :oops: :)

ÉS ISMÉT MINDENKINEK KÖSZI! :) Bocsi, hogy nem név szerint, de épp nagyon zizi a fejem az Utrótól!
angel37
 
 


Jó reggelt :)

Angel!Coca!Beu!++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Katica!Várunk a randi eredménnyel!++++++++++++++++++++++
Bella! :)

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Beu, Coca,
icebabytapi+++++++++++++++++++++++++++++

Coca,
fénypostával küldjek hamit? csak nyisd ki az ablakot :wink:

Zizis Angel (mármint csak az utrótól) :P
nagyon drukkolok a manókhoz+++++++++++++++++++++

Lois,
hajrá vizsgálatok :)

Bella,
kivi vagyok mi lesz :wink:

Katica,
drukk a randisoknak++++++++++++++++++++++++++++

KépKép
tobi
 
 


Tobi,
ááá, amúgy is! Csak most van mire fogni! :lol:
Köszi! :)

Viktu,
neked is köszi! :)
angel37
 
 


Sziasztok Lányok!

Szánom bánom hogy megint ezer éve járta itt. :oops:
Ovlasgatlak persze benneteket és mindenkinek mennek a drukkok nagyon!
Coca drága vald be hogy a fagyi azért volt csak fél kg mert csak annyi volt otthon! :wink:
Rólam anniyt hogy hívom a dokit április első hetébe és beszélünk a következő nekifutásról.
Valaki egy kicsit segítene?
Tudom hogy van két "procedúra" a felkészítéshez csak már nem tudom mi a nevük és hogy is vannak.
Azt tudom hogy én nem az egy hónapos fogigátlóst csinálom megint hanem a másikat.
Valaki kicsit felvilágosítana hogy mikor mit kell adni csak hogy számolni tudjak? :oops:
raniko
 
 


sziasztok!

köszönöm a drukkokat.

5 termékenyült meg :lol: :lol: :lol:

később visszaolvasok, és bővebben írok.

kati
katica30
 
 


[quote="katica30"]s írta:katica30ziasztok!

köszönöm a drukkokat.

5 termékenyült meg :lol: :lol: :lol:

később visszaolvasok, és bővebben írok.

kati


Katica Gratulálok!!!!!

Az 5-ös szám jó szám! :wink:
raniko
 
 


Katica,
gratulációóóóó! :D Drukk a továbbiakhoz!

Ranikó,
long protokollra gondolsz?
Mondjuk nekem olyanom nem volt, de szuri van már a lombikos ciklusod előtti ciklus asszem 21. napjától. Majd a lonngosok elmondják jobban!
angel37
 
 


[quote="angel37"]K írta:angel37atica,
gratulációóóóó! :D Drukk a továbbiakhoz!

Ranikó,
long protokollra gondolsz?
Mondjuk nekem olyanom nem volt, de szuri van már a lombikos ciklusod előtti ciklus asszem 21. napjától. Majd a lonngosok elmondják jobban!


Angel igen arra!
Látod az agyam mint a szita pedig én azt a protokolt csináltam!
Amúgy meg ne légy elszontyolodva szerintem ezek a jelek nem jelentenek semmit!!
Szerintem minden ok lesz! :wink:
Mennek a drukkok!!
raniko
 
 


Katica,
ez nagyon jó, hajrá!:)
Vendég
 


Sziasztok !

Tegnap voltunk Sajgó dokinál, vittük a BMC-s papírjainkat , a mostani vv eredményét és meg is nézett uh-n.
Azt mondta, hogy most van egy szép tüszőm, a nyálkahártya elég vastag nem kellene elpazarolni ezt a lehetőséget. Estére adott tüszőrepesztőt és holnap mehetünk inszemre.
Azt szeretném kérdezni, hogy ilyenkor mit célszerű magammal vinni, és másnap mehetek dolgozni, vagy inkább maradjak otthon.

Kata
kata0411
 
 


Ranikó,
akkor tudod! :wink:

Köszi :) , reméljük a legjobbakat!
angel37
 
 


Angel hát ez az hogy kéne tudnom!
De ez tavaly volt pont a melómegszünésem közbe és bevallom az őszintét néhány dolog kiesett! :roll:
De az mát jó ha azt tudom hogy 21 nap indul a mandula! :P

Kata nekem is volt 2 inszemem.
Nem kellet vinnem semmit és igen dolgozni dolgozhatsz másnap persze ha nem megerőltető.
Jobb ilyenkor ezeket a dolgokat kerülni! :wink:
Amúgy az én dokim azt mondta sokkal jobb ha úgy éled az életed ahogy amúgy is élnéd persze egy kis odafigyelés soha nem árt! :wink:
raniko
 
 


Kati gratulálok az 5höz!
+++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Kati: :D

Coca, Beu, Angel: +++++++++++++++++++++++++++++++++

Ma voltam a Leidenen, ügyes volt a vérvételt levevő csaj, nem fájt. :D

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Uff!
Felkeltem. ...ééééés nincs itthon több elemózsia. Asszem mától újra egészséges cuccokat eszünk.

Kati! Ujjjééééé!

Rani! Gyere vissza MSN-re

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok,

Katica, ez jó hír! Mikor kapod őket vissza?

Rani, üdv újra itt.

Sannah, ne agyalj, felesleges....Nekem nem mondták, hogy ez a vérvétel is ciklusnaphoz kötött, én teljesen változó, mikor megyek. Tehát ha érdekel, vagy aggódsz emiatt, akkor menj, nézesd meg magad (állítólag a TSH 2,5 alatt esélyes a baba), de ezen ne stresszeld magadat.

Coca, szóval otthon vagyunk és izgatjuk a dolgozókat ilyen késői kelésekkel???? :wink:

Bella, 21+5-e a célnap...szegény doki....

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Alle,
+5 nem értem :oops:

Coca,
Ezek szerint a hűtő megmaradt, csak a tartalmát ürítetted ki?! :D :wink:

Rani üdv újra!

Snufi,
mikor lesz meg az eredmény?
Vendég
 


Kata :P
1 zoknit. Nem kell másnap otthonmaradni!

Katica :P
Remek az 5-ös szám! Holnap újra telcsizni kell?

Rani :P
21. naptól Suprefact, majd vérzés és UH, s ha minden OK, akkor ciklus 2-3. napjától jönnek a Gonal szurik és marad a Surpe is. Leszívás stimu 10-14. napja között várható :D

Allegro :P
Lesz majd baba is hozzá :wink:

Angel :P
Kérek majd -akár privi- tudósítást a tesztekről.
Idén örömömben szeretnék pityeregni miattad 8)

Jeges Coca :P , Beu :P
Babaragi hegyek!

Coca :P
Kis piros pöttyök, dudorok a szurihelyeken? Vagy lilulás?

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Alle! Hát igen, apa - isten tartsa meg jó szokását - nem enged dolgozni. Idegesíteni? ÉéééééN? Miért? Nem szerettek korán kelni? :lol: :wink: :oops:

Bella! Felfedeztem, hogy mélyhűtőm is van. Sorolom, mit leltem: gesztenyemassza, tengeri halfilé, májashurka, málna. Na, ebből vajon mit főzne a Budai?! :lol: Kevésből finomat biztos nem! :wink: ...azért a halat megpároltam, és majonézzel betoltam. És hogy "mohónak ne tűnjek, kenyeret nem kértem" Micimackó után szabadon.

Szuri? Ó, az a szenvedélyem. Még csak 3-at szúrtam, eddigi nyomok: egy pötty, egy dudor, egy nyomtalan. Egyáltalán nem csíp, pedig azt mondta a doki, hogy fog. Te mennyit nyomsz?

Kép
zölddisznó
 
 


Fanni :P
De aranyos vagy! Ebben a kivételes esetben én is azt mondom, hogy jöjjön az a pityergés! :oops: :wink:

A tesztet tényleg még nem tudom... :roll:

Snufi,
köszi, és drukk az vérvétel eredményhez! :wink:
angel37
 
 


Sziasztok,Lányok!Szép napot nektek!Én is mindenkinek drukkolok!+++++++++++(Jól csinálooom?! :roll: )

Sannah:napi 3000?!Olyan rengetegnek tűnik.Én fostos vagyok(bocsi),és szigorúan betartom,amit a doki mond. :oops: Fogyni nem fogynék tőle?Az 50 kilómból nem nagyon akarok már lefaragni....Így is macerál a család,hogy fogok így ikreket kihordani?!Fő az optimizmus!!
tompika
 


Coca :P
Még csak 0,4-et, 6 hét múlva jön a 0,6 ml. Miután 6 hónapja nyomom, hmmmm, nade majd meglátod :lol:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?