Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!

lányok:köszönöm a drukkokat.

beu, coca: drukk holnapra++++

angel: drukk+++++

hanna: boldog névnapot!

rólam: ma este 9-kor tüszőrepi. persze, ezt sem én adom be, hanem besétálok a kaáliba. :wink:

kati
katica30
 
 


Kisfóka:Bocsi,most látom a vonalzódón.Gratula jó egészséget. :P Köszi a drukkot! :P
beu,Coca:++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :D
Alle:+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :P
és Mindenkinek nagy drukk hajrá++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :lol: :wink:
Jó éjt! :P

Kép
tücsök26
 
 


Sziasztok!

Angel!++++++++++++

Beu! Zöldi! Hajrá holnap!++++++++++++++

Katica! Jó tüszőrepit. :wink: +++++++++++

Köszönöm szépen Csajok a köszöntést! :oops:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 

 
 

Szia Katica! :D
Hú de jó ma repesztő.még 9 kor is van kaáli? :D Hajrá kedd!

Kép
tücsök26
 
 


tücsök: az egyik nővér bejön a kedvemért. pedig én mondtam, hogy elmegyek az ügyeletre, de a dokim nem hagyta. akkor inkább a kaáliban szúrnak :lol:

hanna, tücsök: köszönöm

kati
katica30
 
 


Katica:Nagyon rendi a nővérke h bemegy. :P a dokid meg aranyos. :wink: Különben én azt hallottam h van egy kórház ahol nem kedvelik a kaáliba járos csajokat,mert nyüg nekik h több oda higyeléssel járunk,macerás nekik.Lehet hj ezért nem engedte a dokid h ügyeletre menny nehogy flegmák legyenek. :wink: Nemsokára indulhatsz a káliba.+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :P

Kép
tücsök26
 
 


Sziasztok!Épp most böngészgettem a táblát,és rájöttem,befogom a szám az 5 inszemmel,mert sokatok többet kibírt már,és még mindig optimisták(amennyire lehet ebben a helyzetben).Szóval most már én is drukkolok ám mindenkinek!
A topik védőszentje melyik intézetben dolgozik?
tompika
 


Katica:Nagy drukk most a tüszőrepesztőhöz++++++++++++++ :? :wink:
Nagy drukk mindenkinek! :D
Tompika:Azért irhatsz az inszemről h milyen és hogy vagy.Ezért van a fórum h irjunk inszemről és lombikról.
Igaz csajok? :D Drukk h az inszem sikerüljön :wink:
Mindenkinek, Kép

Kép
tücsök26
 
 


Tücsök:Az első 3 inszemnél optimista voltam,aztán jött a mélydepresszió,az utolsó kettőt úgy csináltuk végig.Bőgés,kiborulás stb...Most a lombikban megint bízom,a nővéremnek másfél éves ikerlányai vannak,elsőre összejött a Zádorinál.Május végén,ha minden igaz,beültetés,azt mondta a doki,jók az esélyeink.Addig meg esküvő,végre valami pozitív köti le a figyelmemet hosszú hónapok óta...
tompika
 


Szép jó reggelt! :lol:

Beu, Coci: drukk ++++++++++++++++++++++++!!! Ügyesek legyenek a kicsikék és jól fészkelődjenek!!!! :lol: :lol: :lol:

Katica: ez jó hír, drukkok mennek tovább!!!!!!!

Angel: ma is indul a zebracsordám, remélem odaér!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Snufi! Nagyon sajnálom :cry:

Kati! Egy kicsit nem vagyok ,máris pörögnek az események :D ügyes vagy +nagyon drukkolok Értetek :D

Angel ! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Kép
dalmácia
 
 


Coca! Hipermega extra drukk :D :D
dalmácia
 
 


:lol: :lol: :lol: Köszikösziköszi!

Kép
zölddisznó
 
 


Beu! Hogy vagy?

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Harcika,
Köszi a biztató történeteket! Nagyon jól jött!

Mindenkinek nagyon drukkolok, sítáborosok, inszemesek, lombikosok, már pocakban lakók hajrá! Itt a tavasz most muszáj, hogy sikerüljön!

Ja arról hogy itt a tavasz, jön a hidegfront is, mert tegnap éjszaka óta olyan fejgörcsöm van...:(
Vendég
 


Gyakorló apuka
Egyik délután egy kisgyerekes anyukának el kellett mennie otthonról, és a
férje vigyázott a gyerekre. A másfél éves kislány nemrég kapott valakitől
egy kis teáskészletet, azzal játszott. Miközben apja a tévében a híradót
nézte, a gyerek odatotyogott hozzá és megkínálta egy kis "teával". A
játékcsészében természetesen csak víz volt. Az apuka szívesen részt vett a
játékban, megitta, megköszönte. A kislány annyira élvezte a dolgot, hogy
folyamatosan hozta apának a teát.


Néhány óra múlva hazajött az anya, férje büszkén mutatja neki, hogy mit
játszottak a kislánnyal. A gyerek odaviszi neki a csésze teát, ő megissza.
Az anya megvárja, míg visszaadja a csészét, majd megszólal:


Arra nem gondoltál, hogy az egyetlen hely, ahonnan vizet tud hozni a
gyerek, az a WC?
Vendég
 


Bella ! Ez klassz nagyon ,de a Papáknak valóban ennyi a....k van ,legalább is az enyém tuti nem vágta volna le :D :D
dalmácia
 
 


Sziasztok!

Részemről szomorúan kezdem a napot: cici leeresztve, haspufi szintén kevésbé... az éjszaka volt egy erősebb fájás a hasamban, és csak vmi negatívat tudok hozzákapcsolni :(

Arra gondoltam, hogy nem tudom, minek veszkődöm én tényleg ennyit, mikor lehet, hogy kis sem tudok hordani egy gyereket... :(

Katica,
+++

Fagyis szakasznak is drukk az olvadáshoz, stb-hez!

Bella,
te szoktál aranyosan érdeklődni: kutyamama szépen gömbölyödik - ennyi jó azért van a témában! :)
angel37
 
 


Ó, Angel! Tudod, hogy ez nem jelent semmit! Hess rossz gondolatok!
Mikor kell menned vérezni?

Kép
zölddisznó
 
 


Angel,
nem adjuk fel!!!!!! okés? ott vannak a babók :wink: tüneteket nem figyelünk!!! tudom könnyű mondani
babaragi++++++++++++++++++++++++++++++++

Katica,
+++++++++++++++++++++++

Coca, Beu,
+++++++++++++++++++++++

KépKép
tobi
 
 


Coca drága, Tobi drága!

Ennyire sajnos már ismerem magam, de bár nektek lenne igazatok...

Húsvét hétfőre van "kiírva" tesztem, de mivel a dokival mindenképp beszélni akarok, kedden fogok menni vérvételre, pénteken meg még nem érdemes, múltkor kicsit le is lettem szúrva, hogy 12. napon mentem :oops:

Coca,
nemsoká csörögnöd kell, igaz?
Vmelyik nap írtad, hogy 3naposaid vannak! De miért emlékeztem én úgy, hogy 5? :oops: Kettő van ugye? Vagy ezt is rosszul tudom?

Jaaa, egy kis lelki támogatást kérnék: van olyan, akinek ilyen "tünetvisszafejlődéssel" sikerült? :oops: Mert akinek mondjuk egyáltalán nem is feszült a cici az más, az most nem ér! :?
angel37
 
 


Angel :!:
Igen, én tudok ilyet. Tiko!!! Írj neki privit, kérdezd meg!!!
A hasizé nekem is pont ekkor volt, mint Neked!
Drukkolok ezerrel továbbra is! És ki tudod hordani!!!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Angyalka!

...nem bírtam, már telefonáltam is :oops: És juppppíííííííí, "ketten vannak, minden sejtjük megvan, élnek, és gyönyörűek" ... és imádom a biológus nénit! Is...

Hát, nem tudom, az én teherbeeséseim bíztatólag hatnak-e, de volt egy teljesen észrevétlen spontán, egy folyamatos de enyhe tünetekkel járó, és az utóbbinál - ha emlékszel épp a talin aggódtam - nem voltak tüneteim 2 napig (cici le, haj nyugiban...). (A végét most ne nézd, az más miatt alakult így)

Kép
zölddisznó
 
 


Fanni :P
kösziiiiiiiii, ez most tényleg biztató nekem!
angel37
 
 


Kép
Angel:Tényleg ne szomorkodj amig piri nem jött addig van remény.
van egy ismerősőm,akinek most volt februárban a lombikja,és 10.nap2csikós lett,14.nap semmi.várt a pirire igaz ideges volt,piri sehol elment a dokihoz uh semmi vérvétel kicsi eredmény de nem tuti h van baba.Várt-várt vissza kellet mennia dokihoz és uh látta h 1 petezsák van most a barátnőm 25 napos.Hajrá neked+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :P
Katica:Nagynap a holnap++++++++++++++++++++++++++++++ :P Beu,Coca:+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :D És mindenkinek drukk++++++++++++++++++++++++++++++ :D
Bella:A férfiak már csak ilyenek :lol: Addig tömik édességgel ebéd helyett a gyereket, mig nem érsz haza. :twisted:
Tompika:Sajna nehéz dió ez.De erősits ne add fel.Itt sokan nem adták fel és a végén sikerűl.Néha én is feladnám de mindig rájövök h esélyt kell adni magunknak. :D Tesódnak gratula.Te kihez jársz?Hajrá Május.Drukkolok neked+++++++++++++++++++++ :D
Szép napot! :D

Kép
tücsök26
 
 


ZöldiCoci,
először is gratu! :D De most akkor hány naposak? :oops:

Köszi, most minden cicileeresztős eset jól jön :oops:
A hajammal kapcsolatban nem is várok tüneteket! :lol:
angel37
 
 


Angel ! Nem szomorkodni ,lesz BABA és kész ahogy Harcika írta mindenkire vár egy gyönyörű csillag rád is ,nem feladni mi itt vagyunk és nagyon nagyon szurkolunk érted ,pozitív gondolot nézz egy szép filmet ,jobban leszel :!: pusza Dalmi
dalmácia
 
 


áááááááá, hasammal, jajjjj!

Köszi! A visszaültetés napján fagyasztották le őket. És mivel ketten voltak, gondolom nem reszkíroztak blasztósodással, úgyhogy 3 naposak tuti.

Kép
zölddisznó
 
 


Coca,
hajrá sítáborosok! Ez nagyon jó hír!

Angel,
Nem feladni. Hol van még húsvét hétfő még bármi lehet!
Igazából ebben a hasfeszülős, cicfeszülős témában nem igazán tudok hozzászólni, mert nekem nem feszült.

Örülök, hogy a kutyamamának már aranyos kis pocakja van.

Dalmi
Igen ez jellemző abszolút a férfiakra!:)
Vendég
 


Tücsök,
na jó is , hogy emlékzetetsz, én is mindig ezt szoktam mondani! :wink: Most megpróbálom magamra is alkalmazni! :oops:

Dalma,
köszi! Á, sajnos dolgozom... bár jelen pillanatban olyan hasznavehetetlen vagyok, hogy akár ki is surranhatnék moziba... :wink:

Coca,
értettem ám, csak nem tudtam kihagyni ezt az idétlen poénnak sem nevezhető valamit! :wink:
OK, fogtam a 3napot is! :)

Bella,
köszi! :)
A kutyut sajnos nem láttuk, de elhisszük a tenyésztőnek! :wink:
angel37
 
 


Angel, ne mondj hülyeségeket, lehet, hogy pont most ez a nyerő!++++++++

Coca++++++++++

Bella, nekem is fejgörcsöm van tegnap este óta, semmi fájdalomcsillapító sem használ...kb pont ennyit is sikerült emiatt aludnom...utálom a migrént!
Vendég
 


Lafi,
Tegnap éjjel kettőt vettem be, és azzal úgy ahogy tudtam aludni. Plussz reggel még egyet, de nem igazán használ.
Sajnos a hidegfrontos fejfájás nálam szinte mindig migrénes.
Vendég
 


Köszi az örülést! 2-kor megyünk értük! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Lafi,
bár igazad lenne...


Ja, most ütött fejbe az Utró! Nekem ez egész kellemes érzés :oops: , kcisit meg is vidámodtam tőle! :D
angel37
 
 


Lafinak mindig igaza van! :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


Beu! Hol bújkálsz?

Kép
zölddisznó
 
 


Bella, nekem hideg- vagy melegfront egyre megy... :evil: jön a migrén és nincs az a gyógyszer, ami segítene, ill. volt egy, de kivonták a forgalomból...nem volt EU-kompatibilis...pedig a fejemnek kompatibilis volt!

Coca :oops:
Vendég
 


Angel,
Bocsi, hogy belepof, de szerintem még nagyon nem kellene lehangolódnod. Nincs okod rá! Maga a tüszőrepi is okozhat haspuffadós, mellfeszülős tüneteket, az, hogy ezek most megszűntek, jelentheti azt is, hogy mostanra ürült ki teljesen. Az erősebb hasi fájdalom is lehet jó jel. :-) A barátnőm (aki szintén lombikos, és most félidős kismama) mindig emlegeti, hogy az ET utáni 7. napon arra ébredt éjszaka, hogy erőszen szúr és görcsöl a hasa, de csak arra mert gondolni, hogy a babó kapaszkodik erősen. És igaza lett.
Úgyhogy fel a fejjel! :-)
Vendég
 


Angel: bízz!!!!!!!! ++++++++++++++++

Kati: gondolok Rátok!+++++++

Coca, Beu: csuriban a kezem: ++++++++++++++++++

Hanna: köszönök mindent! :oops:

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Snufi,
Inkább nem is mondok semmit, szavakkal úgysem lehet elmondani ........ :cry:
Vendég
 


Angel!
Bár sok okosat a szimptómáidhoz nem tudok hozzáfűzni, de a hetedik napon szerintem még ne temesd el a dolgot....még túl korai, szerintem még nem jelent sikertelenséget, hisz még csak a beágyazódásnál tarthatsz :)

Coca, Beu!
Drukk a fagyis randihoz :lol: :lol:

Katica Kedves!
Bocsi, hogy sose vagyok, de most már visszadeportáltam a kölköket, és bírom újra a virrasztást :wink:

Hidegfrontos fejfájás, téphetek sorszámot :? :roll: :roll:

Snufi!
Olvastalak, és bocsi hogy utólag :cry: :cry: :cry:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


sziasztok!

lányok: köszönöm :wink:

tompika: táblába szeretnél bekerülni?

beu, coca: drukk+++++

angel: ne aggódj! drukk++++++

bella. lafi: kitartást!

raknék táblát, most pár napig egy laptopra költöznék át. ami lassú, régi masina.

kati
katica30
 
 


Kép
Kép

kati
katica30
 
 


Beuuuuuuuu!

Kép
zölddisznó
 
 


Korall,
köszi, aranyos vagy :) , abszolút logikus, amit mondasz, de sajnos eddig mindig ez a volt a forgatókönyv, és azért nem az első lombikom...
Vhogy úgy gondolom, hogy OK, hogy kb mostanra ürül a hcg szuri, de sztem a beágyazódás már megvolt (ha volt), és a saját hcg-mnek kéne dolgoznia bennem :roll: Én lennék a legboldogabb, ha úgy járnék, mint barátnőd! :wink:

Snufi,
köszi :)
Nem tudom, mi történt, amire múltkor utaltál :oops: , de a lehető legjobbakat Neked, erőt hozzá!!!

Lois,
köszi, köszi :) , próbálom... :roll: :wink:

Beu,
akkor te már csak beszámolni jössz! :wink:
Neked hány fagyibabád van/volt? Ők 5naposak, ugye? Bocs, ma úgy látszik ez a dilim :roll:
+++++++++++++++
angel37
 
 


Angel Drága!
Abból, hogy eddig így volt, nem következik törvényszerűen az, hogy most is így kell lennie. Inkább szuggeráld magadba azt, hogy most mást érzel, nem azt. Mosolyogj, hogy a manó érezze, és lássa, milyen az anyukája mosolya. :-)
A saját hCG-d még viszonylag alacsony most, teljesen normális, ha nem érzel semmit. És ne is keress tüneteket, mert csak saját magad paráztatod be! (mondom én most, aztán majd egy hónap múlva tiszta zizi leszek...)

Itt egy mosoly rásegítésnek:


Kép [/img]
Vendég
 


Sziasztok Lányok!
Kellene egy kis infó:az LH és FSH értékeimet eddig is nézték(2 éve került először szóba a PCO).De most Szegeden kértek egy újabb vérvételt,a TSH értékek miatt.????Ezt még nekem sose nézték.Volt vele valakinek gondja?

Tücsök:Én is a Zádorihoz járok.Pontosabban egyszer találkoztunk eddig,az első konzultáción.

Mindenkinek szép napot!
tompika
 


Sziasztok!

Bejelentkeztem szerdára APC rezisztencia szűrésre :D , jövő hét péntekre meg IR-re. Oda Babaimádóval karöltve megyünk! :D

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Drága Angel!

Én nagyon-nagyon drukkolok neked! Csak azt tudom mondani, amit a többiek:ne add fel!Higyj bennük, hisz ott vannak. Mondj nekik mesét!Beszélj hozzájuk. Puszi+++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Snufi :P
Helyes. Hová?
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?