Új privát üzeneted érkezett!

Lafi!
Köszi a segítséget. Az nem gond, hogy magán. Simán bejelentkezek és kész? Mondom, hogy IR vizsgálatot szeretnék?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Fanni
ha szépen kérlek elküldenéd nekem is?- vagy esetleg feltennéd újra az összefoglalódat a vizgálatokról (ha jól értem az utalásaitokat?) biztos mást is érdekelne az újoncok közül. :P

Snufi Gynex nekem új (a többi ismerős :wink: )

Nekem juniusi előjegyzésem van és valaki írt augusztusit is, július lehet a felújítás?

Hanna a szép neved és az avatárod miatt hajlok a sötét haj vékony alkat felé :?: :lol:
katica_75
 
 


Katica!
Nekem is vissza kell keresnem pontosan mit is írt Fanni.
Bár a dokim szerint nem kell semmi. Mikor megyek uh-ra nézünk megint hormonokat és ha van valami, akkor ad gyógyszert.
A haj stimm, a vékony alkat nem.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 

 
 

Sziasztok!

Nagyon régen jártam már erre, nem tudom emlékeztek- e még rám?
Szeretnék megint közétek tartozni, ha Ti is így gondoljátok!

Buborék
buborék5
 
 


Sziasztok!
megelőzöm a találgatásokat és a kétségbeesést :wink:
Szóval van szó felújításról, mert nagyon aktuális a festés, de csak két hétről van szó. De még az sem biztos!!! Többről szó se lehet.....
Ebbe kell besűríteni minden munkát és még a kitakarítást is. Ez augusztusban lesz. / két hónap szabija nincs is senkinek :oops: , t.i. szabit kell rá kivennünk/ Hogy eleje, vagy vége, még nincs eldöntve.
Az más kérdés, hogy ha a dr. júliusban megy szabira, ami 3hetes, akkor ugye ő nem stimulál se júliusra, se augusztusra. Innen lehet a félreértés. Nem adták meg még a dokik a szabi idejüket, erről ne is kérdezzetek. De nyáron mindig vannak a dokik szabin, eddig is voltak, általában 3 hetet mindegyik. Sok beteget beírtunk már előjegyzésbe augusztusra is !!! Ha egybeesik bármi felújítás a kezelési időponttal, ami érintené, mind időben lesz tájékoztatva.
Először még engedély kell, és pontos időpont
Szerintem jövő hét végén véglegesítik mostmár.

Lányok!
tiszta nátha vagyok. Hétfőtől ugye dolgozom, de szerdától már náthás is lettem. A köhögésem se múlt még el, két féle pneumónia-bacim van, amire megkaptam a 4. heti antibiot is. Na a lényeg, hogy nem megyek vasárnap, szó se lehet róla, hogy kismamikat fertőzzek. :cry: Fanninak is jeleztem még anno, hogy csak akkor megyek, ha addig teljesen meggyógyultam, de nem úgy tűnik :cry:

Én amúgy is találkozom mindőtökkel :wink: :D
A legközelebbire meggyógyulok. Legalábbis nagyon remélem
harcimokus
 
 


Hanna!!!
a csudát nem!!! Katica el ne hidd! :D :wink: Igenis vékony alkat!
én már csak tudom :oops:
Egyébiránt, ha megnézed a közös iwiw oldalunkat, ott megismerhetsz mindenkit /kivéve engem :lol: / Ha akarod, hogy behívjalak, írj priviben. Nem derül ki belőle, hogy kaális topik...
harcimokus
 
 


Bubi! Jó, hogy újra látlak!!!!!! Nagyon eltüntél Te is, mint én. :oops:

Harcika! Jobbulást!!!!!!!!!!!! Kemény bacikat szedtél össze, hogy eddig tart. :cry: Nem kellene neked még feküdni otthon???
(a vékony alkatot köszi)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Nnna megkerestem amit Fanni összeírt:

Spermavizsgálat
Vér és vizelet vizsgálat a fertőzések, baktériumok kiszűrésére
Genetikai vizsgálat (1 év után)


Nők kivizsgálása:
Teljes vérkép és vizelet vizsgálat (fertőzések, baktériumok kiszűrésére)
Nőgyógyászati vizsgálat (rákszűrés, fertőzések pl. clamydia)
Ultrahang többször (petefészkek szerkezete, ciszta, myoma, peteérés vizsgálata, ovuláció vizsgálata)
Sárgatest hormon ellenőrzése a ciklus 2. felében
4 alaphormon vizsgálata a ciklus 3. napján (LH, FSH, Prolactin, Estradiol)

+1 év rendszeres próbálkozás után:
Petevezető átjárhatósági vizsgált
Teljes endokrinológiai kivizsgálás (benne pajzsmirigy és inzulin rezisztencia vizsgálat is!)
Immunológiai vizsgálat (sperma ellenes anyagok vizsgálata), poscoitalis teszt is jó!
Hiszteroszkópia illetve laparaszkópia, vagy a kettő egyben
Genetikai vizsgálat (mindkét félnél)
Haematológiai kivizsgálás; hemofília!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Viktu! Csak ismételni tudom magamat! Isten vagy. :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Az lemaradt, hogy
- Leiden előszűrése-APC rezisztencia.

Jó éjt Lányok!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


na ugye hogy ugye!!! :lol: :lol:
Harcika küldök privit 8) gyógyulj meg mihamarabb!!
katica_75
 
 


Jó éjt Csajok!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Köszi Hanna!Kicsit sokáig tartott a lelki felépülés.

Mi a helyzet veled?

Mindenkit üdvözlök, akihez még nem volt szerencsém és persze sok sikert kívánok!
Nem igazán olvastam még vissza. Jól látom, hogy nem kezdkődött el a 2008-as zebrásodás?
buborék5
 
 


Bubi!
Egyszerre írtunk, úgyhogy gyorsan válaszolok. Nálunk május a cél. Áprilisban kezdem a fogit.

Itt van is egy kérdésem. Ahogy számolom, április 3.-án fog kb megjönni. Kezdem akkor a fogit, vagy a hó végén? Ezt elfelejtettem megkérdezni. :roll:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Bocs, elküldtem. Ti mikor folytatjátok?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Viktu
köszi hogy visszakerested, elmentem én is. Jó éjt.
katica_75
 
 


Harci,
Köszönjük az infót a felújításról! Már kezdtem tanakodni, hogy hogyan is lesz a mi augusztusi lombikunk? (Már ha lesz, feltett szándékunk hamarabb meglepni KP dokit :D)

Bizony, valaki megtörhetné már a sort és készíthetne egy + tesztet :lol: (csak hogy mintát vehessünk!!! :D )

Jó éjt, szép hétvégét:
Till

tillidian
 
 


Harcika :(
Jobbulást Neked! Meg kell gyógyulj egyszer, már nagyon régen vagy beteg! Nekem a január telt úgy, hogy betegségből betegségbe... rémes...

Lányok :P
Örülök, hogy nem hiába "dolgoztam" :)

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Hanna, a mensben tudják, hogy ir vizsgálatot kérsz, akkor terheléses inzulint szeretnél, da a biovitalban ez körülményes, ők velem csináltak először ilyet, és én inkább őket nem ajánlanám ir szempontjából, de a többi terén igen!Mondom, összevetettem az áraikat és aszerint mentem ide vagy oda.

lányok, azért nem mindenki ir-es szerencsére.... :)
Vendég
 


Sziasztok!

Lois: ++++++++++++++++++++++++

Katica (és akit még érdekel a Gynex): http://www.energy.sk/hu/vyrobky/GYNEX.asp

Haarci: gyógyulást!

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Sziasztok!

Lafi! Köszi szépen!

Lois! Katica! ++++++++++++

Mindenki alszik még???

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Harcika: Mielőbbi gyógyulást neked. Már igen rég óta vagy beteg!!!

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Harcika: jobbulást, jobbulást, jobbulást. :lol: :lol:

Hanna: nyugodtan hívd fel őket és kérjél időpontot, a mensben a legolcsóbb az ir vizsgálat minden részletével, nekem 0, 60 és 120-as cukor, terheléles cukor és inzulin volt, 11.000 körüli összegért. Péntekre kérjél időpontot!!!!!

Lois:++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ mikor tesztelsz?????????????????????????
Vendég
 


Harcika ! Gyógyulj meg gyorsan :? Én felajálhatom takarítási tudásom ,a többi lány érdekébe minnél gyorsabban tudjanak menni szuper felszerelésem van ablak takarításhoz :wink:

Viktu! Isteni vagy :D

Lois ! Drukk a pozitív teszthez :wink: :wink:

Üdv Dalmi
dalmácia
 
 


Hát lányok én már teszteltem egy 12. napi negatívat........ :? Szóval szerintem nem én leszek a 2008-as év pionírja...... :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok,

reflexológia előtt benéztem.

Harcika, mihamarabbi teljes gyógyulást kívánok neked! Sajnálom, hogy holnap nem jössz :oops: , de mégértem.

Lois :oops: De azért még ne add fel. Nekem van olyan ismerősöm, aki az első gyereknél sorozatosan negát tesztelt, a kissrác most 5 éves. A második gyereknél is igen halvány volt a teszt és mégis egészséges a kissrác.
Holnap vagy hétfőn mész vérvételre?

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Sannah! Köszi szépen!

Lois! :( Azért a vérvételt várd meg! Én nagyon szorítok! +++++++++++++

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Bubi, üdv, örülök, hogy megint velünk vagy!

Harcika, jobbulást.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!
Lois!
Sztem se add fel! Én előtte való nap negát teszteltem, aznap pozitívat, és mégse...Barátnőm aznap negát, és 130-as HCG-je lett!!!!!Bízz még benne kérlek! Én drukkolok nagyon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Harcika!
Mielőbbi teljes gyógyulást!Írtam privit, ha lesz időd! :wink:

morzsa
morzsa25
 
 


Lois: én még ++++++++++++++++++++++++++++

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


jó estét!
Lois:Tényleg ne add még fel.Tudod amig nincs piri,bizz benne h sikerült!Drukk holnapra++++++++++++++++++++++++++++++ :P
Harcika:Jobbulást! :P
Kellemes hétvégét mindenkinek.
Jó éjt! :P

Kép
tücsök26
 
 


Lois,
Szerintem se add még fel! Annyi minden befolyásolhatja a hCG mennyiségét a vizeletben. Majd inkább a vérvételnek higgy! Milyen tesztet használtál?
Én mindenesetre még szorítok, hogy minden jól süljön el. :-)

És ők is:
Kép
Vendég
 


Lois: azért még nagyon drukkokok , hátha...... :wink:
Vendég
 


Köszi lányok!
Nem a kaális tesztet használtam, hanem egy "One Step" nevezetűt (DM-es), nem találtam rajta meg milyen érzékenységű :?

Harcika!
Írtam választ!!

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois! Vérvételre menj el légyszíves ,nagyon fontos :( Nagyon drukkolok van még esély de mindenképp fontos mennyi a HCG -d,abból sok okos dolgot mond neked Mágus :roll:
Puszika Dalmi
dalmácia
 
 


Sziasztok!
Lois!
Én úgy tudom, ez a teszt 25-ös érzékenységű....... :roll: :roll:

Harcika!
Köszönöm! :wink:

Szép vasárnapot mindenkinek!

morzsa
morzsa25
 
 


Morzsa...értem...szóval az egységnyi vizeletetból 25 ("nemtudommilyenmértékegységű") hcg-t mutat ki?? Azt megtaláltam rajta, csak nem voltam benne biztos, hogy ezt jelenti..szóval akkor a 10-es az érzékenyebb, mert az már a kevesebbet is kimutatja???

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


És én már ezennel el is indultam a talira (néhány kitérővel.....) :lol:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!
Lois én is drukkolok neked,így ismeretlenül is.
Látom Fanni remek dolgokat szedett össze,én is feltennék egy táblázatot a női hormonokról:


http://www.infertility.hu/hormontabla.htm

Szép hétvégét,és jó talit! :wink:
Vendég
 


Ne haragudjatok, de mégsem jövök a talira. Közbejött a szép idő és egy családi kirándulás :) Érezzétek jól magatokat!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Hahó!

Szép napot! :D

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Sziasztok!
Sajnálom, de nem tudok menni a talira. Majd legközelebb. Érezzétek jól magatokat!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Mi már itthon vagyunk,sajnos hamar el kellett jönnünk,mert amikor Dórika már mindenki innivalójába belekóstolt beadta az unalmast.
Nagyon jól éreztük magunkat és láttunk gyönyörű pocikat is!Meg a kis férfit:Hunor babát!

Baba!

A pocidörzsidet én kaptam!Repetáztam is. :oops: :oops: :oops:
Nagyon hajtok az áprilisi zebrára!

Angel!
Drukk!

Kép
Kép
mereszt
 
 


Szép estét mindenkinek!

Én is hazaértem, nagyon jó volt a tali, sajnálom, hogy többen nem tudtak jönni.

Mereszt, Dóri még mindig tündér baba :D

Lafi, Hunor meg egy szenzációs kis pasi. Nagyon édes, formás és nyugis, jól tűrte a rajongást. (eddig én nagyon lánypárti voltam, de asszem, ezek után meg tudnék barátkozni egy fiúcskával is).

Fanni, Viri, nektek nagyon szépen gömbölyödik a pocakotok, csak így tovább.

Angel, neked holnaptól +++++++++ És ne felejtsd el megkérdezni, amiket akartál :wink:

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


sziasztok,

köszönjük a dícséreteket, irul-piruk Lafika, boldogságos anyuka :oops: ...

Dórika szenzációs mint mindig, csak Huni-cumit akart, de Hunor nem engedte :lol: .

Pocakosok szépek vagytok!

Pocakdörzsiseknek meg hajrá babásodás!++++++++++
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Király volt a tali. :lol:
Dórika és Hunor baba imádnivaló. :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Lois!
Bocsi, hogy csak most válaszolok, de hajtás volt ma is.....Igen, a 10-es érzékenyebb, az már egészen picit kimutat..Épp ezért bízz benne, mert nem biztos, hogy "azon a napon ágyazódott be", amikor általánosan írják.
Lehet csak egy későn érő tipusú babád van.(nekem is az volt:))Én mindenesetre drukkolok!!!!!++++++++++++++++++

Örülök, hogy jó volt a tali, a következőn már én is ott leszek! :wink:

Szép estét mindenkinek!

morzsa
morzsa25
 
 


Lányok :P

Ezt le kell írjam. Elindultam szépen, utoljára hajtottam ki a parkolóból. Az előttem álló kocsi -nem tűnt ismerősnek, de a fényétől úgysem láttam- veszettül indexelt, meg elakadás jelzőzött előttem, én meg integettem, gondoltam bizti valamelyikőtök. Aztán ahogy tovább mentem, valaki rámvillogott, na gondoltam, én már megint nem tudom ki, de hát egyszerre többen is elindultunk, s már az M7-esen voltam, mikor ismét villogott rám valaki és rájöttem, hogy ideáig lámpa nélkül jöttem :oops: :oops: :oops:

Virivel annyi pocidörzsink volt, számon fogom tartani, ki mikor lett babás. Nagyon hiszem, hogy tovább tudtuk adni a fertőzést, drága leendő kismamik :wink:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Jaaa, és aki 1 ásványvízzel többet fizetett -én fizettem utoljára, de már előttem valaki rendezte...-, annak jövök egy vízzel!
Íme memento-ul, ki volt ott:
Kép

Lois :P Drukkolok, hogy a holnapi nap életed egyik legjobb napja legyen :wink:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


sziasztok!

mi is itthon vagyunk.

hunor baba és dorika nagyon édes :wink:

fanni, viri: köszönöm a pocakdörzsit. remélem, használ :wink:

örülök, hogy találkoztam veletek! :wink:

lois: holnapra nagyon drukkolok+++++


mindjárt visszaolvasok.

kati
katica30
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?