Új privát üzeneted érkezett!


Gratulálunk Tofu érkezéséhez!:)))) Sokunkat nagyon boldoggá tettetek:)))
bodzássüti
 
 


Hepehupa, gratulálok én is, csatlakozom az előttem szólókhoz, CSODÁLATOS kisbabád született! Jó egészséget és sok boldogságot!
Ez ám a motiváció :):)

Várjuk az élménybeszámolót!

RÓLUNK:
A seregszemle jól sikerült, 3x-osára javult az eredmény :):) Holnap tudunk meg még többet, halkan örömködünk

Pusza
zzafir75
 
 

 
 

Húha Zafír! Gratulálok... ez már valami!

Nálunk az az újabb esemény, hogy ma megszereztük a közjegyzői papírt az élettársi viszonyról, így már tényleg csak a HIV-hepatitisz hiányzik:)))
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Bodzássüti, azt a vérvételt hol csináltatjátok?

Hepehupa, majd ha lesz kis időd, gyere és mesélj Samukánkról :)

Etuspocok, hogy vagy? Mi újság? Gyere Te is a hírekkel :)

Puxa
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Szuperebbnél szuperebb hírek! Mindenki előrébb lépett :lol:

Zafír, nem semmi!!! Ugye majd milliós nagyságrendet is mondasz! Küldheted priviben is ;)

Engem pirike szivat egy kicsit, de nem baj, nem hagyom magam :twisted: ha van infóm jövök :lol:

Pusztik,
Bari

bari6
 
 


Sziasztok Csajok!

Hepehupa gratulálok nagyon édes a kisfiad!!!!! :lol: :lol:
Jókor raktad fel a képet, mert azt hiszem sokunknak ad erőt, hogy tényleg megéri végig csinálni ezt a macerát!

Örülök nagyon, hogy jól vagytok és azt hiszem nem vagyok egyedűl ha azt mondom izgatottan várom az élménybeszámolókat!
Látod itt tűnődtél, a szülést illetően, de a sors megoldotta. :D

Zafír neked is nagyon örülök, hogy nálatok is kezdenek beindulni a dolgok!!! :D

Bari, pirivel mi újság? Drukkolok nektek is nagyon!!! Ha megjön akkor mi a további terv?

Nálunk az a helyzet, hogy vasárnap óta megy egy másik szuri is. Puregon a neve, de tegnap óta az esti szurinak már csak a felét kapom. Valahogy ez a reggeli szúrás elveszi a kedvem. Nem tudom miért de valahogy ezt nehezebben viselem. Ráadásul majd minden reggel elbőgöm magam szúrásnál. Tiszta őrület!!!

Rosszul írtam nektek, mert nem is 7.-én kell menjünk a Cirisbe hanem most pénteken. Lesz megint ultrahang meg vérvétel.
Na azt is utálom!!! Érzem, hogy most nem vagyok jó passzban, de az is lehet, hogy csak egy kis napsütés kéne!!! :cry:

Puszi nektek sok!!!!
etuspocok
 
 


Etuspocok, kitartás, drukkolok nagyon! Puregont ismerem, én is kaptam, azt ki lehet bírni!
A vérvételt én is utálom, de szükséges rossz. Szorítok péntekre, tüszőnövesztő drukkok!

Ez az idő tényleg teljesen elveszi az ember hangulatát... :(

Bari, írok, amint megvan az eredmény, még várjuk :)

Hepehupa, puszi Nektek is!
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Etuspocok, ne keseredj el, Nálad már legalább történik valami.... mi még csak várunk...
Péntekre megy a drukk ezerrel!

Zafír!
A Cirisben csináljuk a vérvizsgálatot. Úgy tudom, hogy a Szent László kórházban megcsinálják ingyen is (TB-re) de szerintem kizárt, hogy oda el tudjam küldeni a páromat. Én is a Cirisban csináltattam. Már úgyis fizettünk egy csomó mindenért, ez már nem számít...

Drukk a szuper eredményhez!

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Ma piri megjött rendesen. Este voltam is Dévisznél!
Megvolt az UHU és a beállítás. Maradtak az előző szurik, csak meg lettek felezve :) Holnaptól már napi 3 szelet husit is kell ennem.
Szombaton lesz az első szuri, hétfőn pedig az első UHU. Már nagyon várom a hétfőt,h mennyi lesz az induló tüszőszámom :lol:

Etuspocok, neked most van múlóban piri?Fel a fejjel! Lebegjen mindig a picibaba a szemed előtt és talán egy kicsit könnyebb lesz ;)

Bodzássüti, ti is lassan a célegyenesben vagytok, meglesz az uccsó vv és indulhattok is :lol:

Zafír, akkor elvileg jön a pirid és mehetsz is hiszeterre?

Szép estét!

Puszi,
Bari

bari6
 
 


Sziasztok!

Drukk minden rajtolónak!

Barikám, nem, még nem kezdünk. Ha valóban hatnak a szurik, akkor megvárjuk őket. Decemberben lesz az utolsó. Aztán bízunk, hogy esetleg spontánkodás is szóba jöhet, és akkor a hiszter is kilőve. Ha nem, akkor szerintem december - januárban lesz érdemes kezdeni. Ez most mind mind apa eredményeitől függ.

Nálatok?

Pusza
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Most egy kicsit izgulok, hogy ne éppen most tréfáljon meg a piri, mert a hétvégén elutazunk és csak hétfő este jövünk haza, kedden mennék harmadik napi vérvételre. Ha előbb jön, gáz van.

A másik, amin aggódom a mensi alatti UHU. El nem tudom képzelni.... hacsak nem tudok ott helyben tetőtől-talpig lezuhanyozni.... pfúj!

Ti hogy oldottátok meg? Gondolom értitek, mire gondolok....

Drukk mindenkinek! na és ölelés!
bodzássüti
 
 


Húúú Bari!

Ez nagyon izgi, megy a drukk hétfőre... mennyire kell koncentrálnunk? Úgy értem mi a cél-szám? ... csak hogy pontosítsunk:)))
bodzássüti
 
 


Sziasztok Csajok!

Kisütött a nap, de a kedvem nem lett sokkal jobb. :(
Mindegy, mert most lesz időm hozzászokni a rossz időhöz tavaszig! :lol:

Bari, te kérdezted, hogy most van-e múlóban a "piri". Hát nem!
Már túl vagyok rajta. Aug. 14 óta van szuri és úgy készültem, hogy nem is lesz piri, mert állítólag az injekciótól meg kellett volna zavarodjon, de az enyém nem hagyta magát. Nagyon rendes, olyan mint egy pontos óra. :D
Nálunk most megy a stimuláció és ha minden ok akkor 15.-e körül punkció. Annyira bízom benne, hogy minden jó lesz!!!

Bodzássüti, nekem is a menstruáció alatt volt UH, pont előtte való nap jött meg. Engem is nagyon zavart így a vizsgálat, de meg kell mondjam, hogy rajtam kívűl senkit nem zavart. Két perc az egész! :lol:

Holnap megyünk vérvételre, meg UH-ra megint. Reggeli Puregont sem kell beadni, mert annak függvénye a további adag, hogy mit mutat az UH.

Bari miért eszed a húst mindig? Kell a fehérje?

Puszi nektek sok!!!
etuspocok
 
 


Bodzássüti küldtem neked privit.

Puszi nektek!
etuspocok
 
 


Etus!

Köszi a privit és megy a drukk 15-re. (nekem, ha minden igez, október 15-én lesz:))

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Etus, drukk, hogy vagy?
A húsevést azért javasolják Dévaiban, mert így jobban felszívódnak a hormonok, és a fehérjebevitellel lehet még csökkenteni a túlstimu kockázatát - ha jól tudom.

Bodzássüti, Nektek is nagy drukk, mikor kezded a szurikat? 15-én?

Bari, hogy vagy? Nálad is indult már a stimu.

Puszázlak Benneteket!

Többiek? Évi?
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Etuspocok, drukk 15-re :lol: akkor lesz a férjem születésnapja. Amúgy sztem az én punkcióm is kb. akkor lesz majd.

Igen, Dévisz nagyon nagy hangsúlyt fektet a húsra a fehérje miatt. Helyettesíteni nem lehet mással, max. kiegészíteni fehérjeporral ami nem tartalmaz szóját.
Most még a 3 szelet husi nem olyan sok, de majd az 5-6 szelet.

Holnap reggel megyek majd az első szuriért :) viccesen hangzik, de már nagyon várom :lol:

Amúgy nem vagyok túl jól,mert megfáztam :? ha szerencsém van, csak sima dátha és a hétvégén kifekszem ;)

Puszi mindenkinek!

Bari

bari6
 
 


Sziasztok Csajok!

Felgyorsultak az események!!! :D
UH-on minden jó volt! Vérvételt túléltem! (mint mindig!!!! :lol: :lol: )

Hétfőn megint UH és úgy néz ki, hogy szerdán punkció.
Persze ez hétfőn fog pontosan kiderülni.
Eddig is nagyon izgultam, de most aztán végképp izgulok! :?

Most hirtelen ennyi!
Vigyázzatok magatokra nagyon!!!
Puszi nektek sok!!
etuspocok
 
 


Bari, Etuspocok, hatalmas drukkok!

Bari, jobbulást, sok teázás - pihi és jobban leszel :)

Etuspocok, már szerdán punkció? Szuper, ügyes legyél! Neked ez lesz az első? Kíváncsi leszek a tapasztalataidra, még Cirisben nem voltam punkción és minden érdekel!!!

Puccci
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Nagyon felgyorsultak itt az események:)))
Nekem ha minden jól megy, kedden kell mennem harmadik napi vérvételre és UH-ra és akkor fogják eldönteni, hogy short vagy long protokoll lesz. Szakács doktor elmagyarázta a különbséget, de hogy őszinte legyek, elvesztettem a fonalat. Annyi ragadt meg, hogy kapok egy fogi-gátló receptet tarcsinak és délután megmondják a vérvétel eredményéből, hogy kell-e szednem.

Tegnap viszont kaptam egy emilt Mártától, hogy a baktérium-tenyésztésben találtak valamit, ezért kaptam egy cuki kis antibiotikumot. Szupi, nem? Aki keres, az talál....

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Bodzássüti, hajrá - hajrá!
Drukk a vérvételre. Én annyit tudok, hogy a long protokoll, az már mensi előtt kezdődik és több gyógyszer, a short pedig mensikor és kevesebb. Nekem darabszámra mindkettő kb. ugyanaz, de minőségre nálam a long jobb.

Etus, drukk, hogy vagytok?
Bari, Neked is, nálad mizújs?

Évi? Hepehupa, majd gyere és mesélj Samukáról!

Pusza mindenkinek, várlak a hírekkel!
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Zafír, nálunk semmi extra, na jóóóó ez így nem teljesen igaz. Remélem a tüszőcskék szépen növekednek :lol: Holnap reggel megyek majd UHUra! Amint tudok jövök majd!

Bodzássüti, ez akkor most az jelenti,hooooogy akár indulhattok is :lol: gyere majd mindenképp!

Etuspocok, juj de izgi, ez egy héttel korábbi időpont :lol: Szupcsi akkor ha minden jól megy egy hét múlva lesznek lakók a pocidban :lol:

Törpiek???

Puszi mindenkinek!

Bari

bari6
 
 


Sziasztok!

Mai tüszőnövesztő drukkok!!!


Pusza
zzafir75
 
 


Zafír, köszi szépen :) nekem nagyon jól fog jönni :lol: Ugyan a drágáium sokan vannak,de csak pár db van ami nagyobb, igaz ez még csak az első UHU volt. Most beszéltem velük,h szedjék össze magukat és növekedjenek szépen! :lol:

Etuspocok gyere majd,h mi volt az UHUn!

Mindenkinek naaaaagy drukk!

Puszó,
Bari

bari6
 
 


Sziasztok Csajok!

Az van, hogy elég szarul vagyok. :cry:
Rossz a közérzetem nagyon, fáj a hasam és időnként olyan belső remegésem van, mint aki 10 kávét ivott. Dolgoznak a hormonok!
Egyébként UH-on minden ok volt.
Vettek megint vért.

Most úgy áll a helyzet, hogy csütörtökön lesz punkció.
Majd írok nektek hosszabban, csak most nincs időm.

puszi nektek sok!!!
etuspocok
 
 


Barikám, drukk, ez még csak az első UHU volt, úgyhogy hajrá - hajrá! Nekem is a vége felé szoktak a drágáim belehúzni :)

Etus, már nincs sok hátra, biztosan ezért a rossz közérzet, hatalmas drukk Neked a hétre!!!

Bodzássüti, mi újság?
zzafir75
 
 


Sziasztok Lányok!


Mennek a drukkok ezerrel!

Ma lett volna 3. napi UHU és vérvétel, de sztornózni kellett, mert egy napot késett, úgyhogy most kell holnapra időpontot kérjek.

Ez a short-long továbbra is kérdőjel és rejtély, de majd ez is megoldódik.

Puszi és ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Zafír, köszi, holnap reggel megint UHU utána meg vérvétel. 11 körül talán beérek majd a melóhelyre és jövök a hírekkel!

Etuspocok, hogy vagy?

Bodzássüti, holnapi vérvételhez és UHUhoz megy a drukk. Juj de izgi, lehet,h holnap már indultok is :lol:

Évi?
Hepehupa? remélem jól vagytok!
Dóra, te is rég jártál erre...?

Pusza mindenkinek!

Bari

bari6
 
 


Sziasztok!

Tüszőnövesztő drukkok, Bari, Etuspocok, hogy vagytok?

Bodzássüti, akkor lassan nálatok is kezdés, igazad van, a short-long, majd elválik, biztosan a legjobb módszert választják Neked. Drukk!!!

Hepehupa?

Puszi
zzafir75
 
 


Sziasztok Csajok!

Mindenkinek iszonyúan drukkolok!!
Bari, Bodzássüti mi volt vérvételen meg Uh-on?
Hogy mennek a dolgok?
Bari meggyógyultál már? Bodzássüti szeded most az antibiotikumot? Meg kell majd ismételned a tenyésztést?

Zafír akkor te most csak "külső" megfigyelő vagy? :) Várjátok nagyon ugye, hogy teljen már az idő és ti is kezdhessetek? Ti már rutinosak vagytok nagyon!

Nálunk az van, hogy holnap punkció!
Ennem kell húst nekem is! Most rájöttem, hogy nem vagyok valami nagy húsimádó. Ha nem eszem elég húst akkor be kell majd járni infúzióra.
:(

Közérzetem sokkal jobb. Tegnap este túl estünk a tüszőrepesztő szurin is. Annyira bizakodó vagyok, hogy sikerülhet talán elsőre is.
Ugyanakkor félek hogy lelkileg, hogy fogom megélni ha mégssem jön össze.

Ne haragudjatok, hogy itt élek lelkiéletet, de ma itthon vagyok pihenni orvosi rendelvényre és csak jár az eszem. :? :?

Puszi nektek sok!!!
etuspocok
 
 


Etus!

Megadrukkok holnapra!
Igen, én most pihiben vagyok, még várjuk a javulást a katonaságnál :):)

De jó már Neked, hogy holnap punkció, drukkolok nagyon!

Mindig arra kell gondolni, hogy sikerülni fog, másra ilyenkor nem is szabad, még akkor sem, ha már a sokadik! Persze bennem is mindig ott a félsz, folyamatosan, mennyi petesejt növekszik, mennyit sikerül megtermékenyíteni és a másnapi telefon... na annál rosszabb nincs is, hogy ugyan mit fognak mondani.

De CSAK POZITÍVAN!!!

Gondolok Rátok holnap, drukk drukk drukk
zzafir75
 
 


Zafír, köszi a tüszőnövesztőt ;) Hatásos volr nagyon vagyis bal oldalon :oops: most meg kell a bal oldalammal beszélnem,h vegyen vissza egy kicsit a tempóból :lol:

Etuspocok, neked is köszi. Nagyon drukkolok holnap,h minden OK legyen ;) és tényleg ne izgulj. Jó kezekben vagy vannak szépséges tüszőcskéid, akik olnap találkoznak majd egy pár jóképű katonával és remélhetőleg kiveszik a kiadó albérletedet a pocidban.

Bodzássüti, gyere,h mi volt ma!

Pusztik,
Bari

bari6
 
 


Barikám, nem semmi!!!
Ezek szerint jól alakulnak a dolgok, drukk Neked is ezerrel!
Nálatok mikor lesz a punkció? Jót mosolyogtam a jóképű katonás leírásodon :):)


Bodzássüti?
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Etuspocok! Megy a drukk holnapra! Ne izgulj, holnap szülinapom lesz, úgyhogy az jó nap:)))

Ma voltam harmadik napon, és az UHU-n sajna az egyik oldalon találtak egy nagy vérömlenyt, ami Szakács doktor szerint egy nagyobb tüszőérés volt, ami ott egy adag alvadt vért hagyott. Most várni kell, amíg fel nem szívódik.... Szakács doktor szerint egy hónapot kell kihagyni, max. kettőt.

Ez van.... most a következő kör a hó végén lesz, amikor vissza kell mennem egy UHU-ra, hogy megnézzék felszívódik-e.

Nem tudom, hogy a baktériumok miatt vissza kell-e menni, remélem nem, mert ki tudja megint mit találnak:)))
Úgyhogy megint várunk....

Ölelés és drukkok mindenkinek! Etus, Bari várjuk a holnapi jelentkezést!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Etus, DRUKKKKKKKKK!

Bari, Neked is, remélem, hogy bal oldalad visszafogta magát :)

Bodzássüti, sajnálom a vérömlenyt, remélem gyorsan felszívódik. Ez azért jelenthet jót is, nem? Hogy jó nagy tüsződ volt, gyógyszerek nélkül is.

Puszmák!
zzafir75
 
 


Szia Zafír!

De jó, erre nem is gondoltam...:))) nem kérdezem meg Szakács doktort, mert még lelomboz, mi hiszünk ebben és az jó:))

Ma-holnap elvileg megkapom a harmadik napi hormon-eredményt, most arra kell gyúrni, hogy a nem-tom-mi 10 alatt legyen, lehetőleg 5-6 között:)))

Viszont még az is van, hogy a másik oldalon volt 5-6 szép nagy tüsző, amire dícséretet kaptam, de ami Szakács doktor szerint megint nincs összhangban a vacak a rossz hormon-eredménnyel. De szerintem végülis az UHU számít, mert ott vannak a tények, nem?

Megy a drukk Etusnak is és Barinak is....

Ölelés
bodzássüti
 
 


Bodzássüti,

szerintem ez tök jó eredmény, így 4 lombikkal a hátam mögött... úgyhogy jó lesz ez! Az UHU számít, a hormonok meg változnak, nekem is magas volt az egyik érték az elsőnél, azóta meg rendben van, csak úgy magától.
Az UHU a lényeg!!!

Drukk, hogy az izébizé :) 5-6 között legyen!!!
zzafir75
 
 


Köszi Zafír!
bodzássüti
 
 


Köszi Zafír a drukkot! Jól drukkoltál, a nem-tom-mi-izé-bizé eredményemet Márta megküldte és azt mondta, hogy Szakács Doktor szerint nagyon jó lett:)))

Köszi mégegyszer!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!


Bocsi,h eddig nem voltam, de egy kicsit meghanyatlottam lelkileg és testileg is :oops:
Olyan tüneteket kezdtem el produkálni,mintha valami vírusos nyavalyát nyeltem be...de úgy néz ki,h csak "lelkileg"
Dévisz elküldött CRP vizsgálatra és kiderült,h negatív, semmi gyulladás nincs a szervezetemben.
Így nem kell leállni :lol:

Bodzássüti, sajnálom,h nem indulhattatok :(, de jobb ezt most rendbe tenni :D

Zafír, köszi a drukkot a tüszőcskék úgy néz ki,h szót fogadnak
:lol:

Etuspocok, hogy vagy? Milyen volt? Hány tüszőcskéd lett?

Pusza,
Bari

bari6
 
 


Sziasztok!

Barikám, drukkokk, mikor lesz a nagy nap??

Bodzássüti, örülök az eredménynek, ezek szerint akkor minden okés :)

Etus, várlak a jó hírekkel, nagyon eltűntél, remélem, hogy nincs semmi baj??? Vagy már csak a jó hírrel akarsz minket meglepni?

PUsza
zzafir75
 
 


Köszi Zafír!

A hormon okés, a tüszők az egyik oldalon szépek voltak, csak a másik oldalon van ez a vérömleny dolog.

Viszont most az anyósom nagyon beteg. A nagyon alatt értsd, hogy rák, áttéttel. Úgyhogy most egyenlőre elő sem merek jönni a saját dolgommal....

Etus? Bari?

Ölelés
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Bodzássüti, :(:( nem jó hírek....
Jujjjujjjjj....

Etus? Rég írtál, mizújs Veled? Már biztosan túl vagy a punkción.

Barikám? Helyzet?

Puszi
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Bodzássüti, óóóóó ez nem jó hír :? nem is tudom mit mondjak....

Zafír, köszi megvagyok! Holnap lesz a nagy nap :lol: amint tudok jövök majd :wink: sajna elindult megint a túlstimu a hétvége alatt,de még határérték alatt voltam, így mehettünk tovább :lol: Majd beültinél kiderül,h a petefészkek mekkorák és attól függ majd,h hány babókát kapok vissza. Ezen még próbálok nem agyalni. Első a holnapi nap :lol:

Etuspocok? Tofu Anyu? Évi? Dóri? Ljucy? eltűntetek?

Pusza,
Bari

bari6
 
 


Sziasztok!

Barikám, MEGADRUKKOK mára, nagy kalappal!!!!
Gyere, amint tudsz.
Megint ez a hiperstimu, de jó, hogy most nem álltok le. Nagyon drukkolok, egyed a husikát!

Etus?

Puszi
zzafir75
 
 


Sziasztok Csajok!

Bocs, hogy eltüntem, de múlt héten volt a punkció csütörtökön.
10-et sikerült leszívni, amiből 8 magától megtermékenyült.
Minden jó volt a műtét után, de képzeljétek már szombaton el kezdett fájni a hasam, vasárnap meg már annyira görcsölt, hogy azt hittem az ügyeleten fogunk kikötni.
Hétfőn hívtam a klinikát és mondták, hogy menjünk be.
Vért vettek, hasi+hüvelyi UH-t is csináltak és kiderült, hogy kb. 1-1,5 L folyadék van a hasamban.
Elégé megijedtünk, mert a tegnapi embriótranszfer így bizonytalanná vált.
Végülis 2 "lencsikét" visszakaptam tegnap, mert sokkal jobban voltam már hétfő estére.
Ne nevessetek ki, de a műtőben a beültetés előtt megmutatták a 2 pici sejtet és majdnem elsírtam magam.

Most vigyázok rájuk nagyon, hogy minden rendben legyen. :D :D
Napi 3,5 L folyadékot kell innom és napi 30-40 dkg húst enni.

Hétfőn újra UH, csütörtökön jöv.héten vérvétel.

Igyekszem feküdni, de állandóan WC-re járok a sok folyadéktól. :(

Szóval ez történt! Annyira próbálok pozitívan állni a dolgokhoz, de bennem van a félsz, hogy mi lesz ha nem sikerül.
Tudom baromság. :(

Bari mi történt ma?
Bodzássüti sajnálom a történteket! Ez most nagyon beárnyékolja a napokat tudom. :cry:
Zafír nálatok gondolom továbbra is csend és nyugalom. :lol:

Puszi nektek sok!!!
etuspocok
 
 


Etuskám, de jó, hogy végre jöttél a hírekkel!!!!

Szupi a megtermékenyülési arány, ez nagyon jó!
Gondolom, hogy akkor lettek fagyibabák is?

Drukk a két kis tündérkének, hogy minél jobban kapaszkodjon anyuciba!!!! DRUKKOLOK és BABARAGACS!

Csak pozitívan!

Hány naposan kaptad őket vissza? És tényleg meg is mutatták? De jó, én csak fotón láttam őket. Ez tök megható :):)

Bari, DRUKK DRUKK
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a drukkokat!

Nos, nagyon rosszul indult a napunk! Nem is hinnétek.....
Elment Apa mintát adni, majd később jött a biológus ,h a mintában nincs egy darab katona sem :cry: mintát kell adni újra.....

Ment az idegesség, férjnyugtatás....nos már a műtőben voltam mikor jött a biológus és hozta a jó hírt,h a második mintában vannak katonák :lol: így nyugodtan hajtottam álomra szemeimet :lol:

És a lényeg,h 10+1 lett. Dévisz este mondta,h a végén 9 db lett megszúrva. Holnap reggel 9-kor kell majd telefonálni,h mennyire tetszettek meg egymásnak :lol:

Holnap jövök majd reggel!

Puszi és jó éjt mindenkinek és köszönöm szépen még egyszer a drukkokat!

bari6
 
 


Sziasztok!

Barikám, nem semmi izgalom, utolsó próbálkozásunkkor mi is így járunk, de a lényeg, hogy végül sikerült!!! HATALMAS DRUKKOK MÁRA, várunk a jó hírekkel!!!!!! ++++++++++++++++++

Etus, majd még mesélj, hogy milyen volt a punkció, hogy zajlott, érdekelnek a részletek! BABARAGACS! Remélem, hogy jól vagytok++++++

Bodzássütink?

Puszi
zzafir75
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?