Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Csajok!Snufi,Alle,Viktu,Tobi drukk++++++++++++++++++ :P H.Tücsök:Drukk a laparhoz++++++++++++++++++++++++ :lol: Katica:Remélem meggyógyultál már.Jól vagy? :P :roll: Harcika:Jobbulást! :wink: Lois:Ez nagyon jó.Drukk++++++++++++++ :lol: Bögyörö:Üdv itt nálunk!Kihez jársz? :lol: Csillám:Hogy vagy?Megy ujra a meló? :roll: Szép napot! :lol: :P :D
tücsök26
 
 


:)
Hanna!Ma.Már voltam, várom, hogy K.P. hívjon.
(viszont úgy néz ki ma megjött, úgyhogy....öööö....hajrá május!Kiszámoltam, mert ugye már újra "tervezési fázis van", hogy pont a szülinapomon fogok tesztelni)

Bella! :)

Alle,Tobi, Snufi+++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


köszönöm mindenkinek !!!
rajta vagyok! :wink:
bár az éjszakai kürt és tubaszólamok, amiket kiadtam, szépek voltak :? már hasizomlázam van, rá is fér a pocimra :oops:

Hanna! ahhh :cry: majd írj részleteket
harcimokus
 
 

 
 

Harcika,
szerintem ha hasizomlázat szeretnél, akkor inkább torna, mint tüdőgyuszi, köhögéssel stb., úgyhogy legközelebb inkább a tornára gyúrjál légyszíves:)
Remélem mihamarabb meggyógyulsz.
Vendég
 


Harcika :P
Gyors gyógyulást Neked!
Az a baj, ha az elején már nem lépünk, akkor csak tovább tart és rosszabb :( A férjecském is így járt, nem feküdte ki az első influenzát, így a 2.-nál már 40 fokos láza volt :?

Hanna :(

Viktu :!:
Hajrá május!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok !

Tücsök ma itthon vagyok meg holnap is. :)
Sajnos tegnapóta fáj a torkom , vagy is inkább olyan fátyolós, lehet meg leszek, vagy már meg vagyok fázva is?? :roll: :(
A menzi előtti napok kínoznak már , nem értem miért kell nekem 2-hetett kínlódnom :oops: :cry: :roll:
A gyógyszer meg nem mindig igazán hatásos :o
Néha én is panaszkodom sorry :cry:
Tücsök hogy érzed magadat?? :roll:
P-sz-v-nap megyek majd csak dolgozni :D
Harcika jobbúlás neked :wink:

Kép
csinicsilla
 
 


Sziasztok !

Én is újonc vagyok, még csak egyszer voltunk konzultáción decemberben Sajgó dokinál. irni nem irogatok még, de minden nap olvasom a fejlemányeket ( olyan mint egy családregény)
A jövő héten megyünk vissza a januári laboreredményemmel, ami nem túl jó.
Sannah , tőled szeretném kérdezni (láttam a táblába, hogy neked is magas az fsh-d, nekem most 34 lett), hogy milyen stimulációd volt, mivel tudták levinni az fsh szintet (mennyi volt neked a "magas"?)

Előre is köszi a segítséget

Kata
kata0411
 
 


Helló!

Kata, Bögyörő: üdv.

Hanna: :(

Viktu: hajrá május! (Egész éjjel rólad álmodtam! 2 féle storyd volt, az egyikben +at teszteltél, a másik bonyolultabb: külföldről hozattál vami extra jó termékenységi gyógyszert/vitamint, és azzal bizniszeltél itt a topicban, mi meg egyből rákaptunk.... :lol: :lol: :lol: :lol: )

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


jó reggelt!

snufi, alle, tobi: drukk+++++

bella: örülök, hogy hamarabb kezdhetsz :wink:

viktu: nagyon sajnálom :cry: hajrá május!

hanna: :cry:

harcika: gyógyulást kívánok!

tücsi: köszi az érdeklődést.

kata: üdv itt.

rólam: ma végre 1.cn. ma hívom a kaálit időpontot kérni vérvételre és uhra. sajna még mindig beteg vagyok.

katica
katica30
 
 


Snufi! :D :D :D
viktu
 
 


Katica30 jobbúlást neked baby :wink: :D

Kép
csinicsilla
 
 


Sziasztok,

Harcika, mihamarabbi gyógyulást kívánok neked!

Lois, szuper!!!!

Snufi, nem semmi álmok :wink:

Hanna, nem teszteltem, erős (vagy gyáva?) vagyok. Majd pénteken.

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Üdv az újaknak és írjatok nyugodtan :wink:

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a drukkokat, de nem kaptam jó hírt. :cry:
Katica! Átírsz a táblában májusra? Köszönöm.
viktu
 
 


Sziasztok!Most csak bekukantok,megyek melozni. :D Csillám:Végre otthon,igaz.ÓÓ,gyógyulj meg gyorsan.Mensi görcs,szegénykém :cry: Állitolag a béresnek van a mensi görcs csillapitására gyógyszer.Most a neve nem jutt eszembe.Főnőknőmnek bevált.Akkor pihend ki magad péntekig. :P Jó pihenést. :lol:Köszönöm szépen jól vagyok.Lefoglalom magam,tornázok,zenét hallgatok.. És irok nektek!Kata:Üdv itt köztünk. :lol: Katica:Gyógyulgass. :P Viktu:Nagyon-nagyon sajnálom,és örülök h mész tovább.Nem szabad feladni :lol: Egyszer mindenkinek sikerül :P :oops: Snufi:Bár igy lenne ahogy álmotad.Én bizti venék a szerből :lol: Mindenkinek drukkolok+++++++++++++++++++++ :lol: Vigyázatok magatokra. :P :lol: Szép napot mindenkinek! :lol: :P :D
tücsök26
 
 


Sziasztok!

Leo!

Nagyon-nagyon sajnálom... :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Viktu!

Sajnálom, hogy nem sikerült :(

Hanna!

Örülök, hogy nem vagy szomorú... Azért jó lett volna, ha... Na, majd a márciusi talin pocidörzsizünk a kismamákokkal, oké?

Allegro!

Ez a sok pisi engem bizakodással tölt el az eredményeddel kapcsolatban! Ha kibírod péntekig, akkor szerintem 4-5 órán át gyűjtögetett pisi is elég lesz :)

Katica!

Mi újság?

Lois!

Örülök, hogy jó híreket kaptál! Ilyen jó kezdet és töretlen optimizmus tuti meghozza várva várt babucit :) Nagyon drukkolok!

Harcika!

Mielőbbi gyógyulást kívánok!

Bögyörö!

Szia, üdv itt!

Tobi, Allegro, Snufi!

+++++++++++++++++++++++++++ Babatapi-hegyek :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi: magadról nem írtál semmit. :( Hogy vagy?

Viktu: sajnálom. :cry:

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Snufi!

Aranyos vagy, de velem nem történt most semmi érdekes. Egyelőre a konzultációra várok, ami jövő csütörtökön lesz, és akkor beszéljük meg a dokimmal, hogy hogy hogyan tovább. Azt is csak akkor tudom majd meg, hogy hány ciklust kell kihagynunk, hogy visszaálljon a pajzsmirigy működésem :( Szóval csak várok :(

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Pandusék ezekben a percekben értek haza a babával, véletlenül pont megláttam őket! Boldog névnapot a kis picurnak!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Harcika! Gyógyulj meg hamar!

Bögyörö, Kata - üdv közöttünk!

Snufi, Alle - drukkolok nektek!!!!

Évi - köszi, drukkoljatok pénteken, majd írok ha hazajöttem :-(

Mikor lesz márciusban tali? Valaki szervezi már?
leo50
 
 


Harcika! Nem is tudtam az angyalkák is megbetegszenek :cry: :cry: :( Mihamarabbi gyógyulást kívánok ,feküdj sokat pihend kimagad :wink:

Lois ! sokat gondolok rád :D :D csak pozitívan :wink: puszika

Hanna ! Pedig Én nagyon bíztam benne :twisted: :twisted:

Snufi +++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++

Alle !++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Üdv Dalmi
dalmácia
 
 


Pandus: igy ismeretlenül is gratulálok a babucihoz! :lol: :lol:

Katica és Tücsök26: Én Zádorihoz járok, az első lombikom is nála volt. Nekem nagyon szimpi és bizom benne. A dokinővel is volt már "dolgom", pl. a mostani beültetést ő csinálta, mert a dokim nem volt aznap. Jó sokat tud beszélni, elég nehéz mellette szóhoz jutni :lol: :lol:

Tücsök26: te most hol tartasz?

Katica: jól értem, te pedig most kezded a 2. "bevetést"?

A többiekhez is remélhetőleg hamarosan hozzátudok szólni, megpróbálom figyelmesen követni az eseményeket, de én is azt vallom, h. egyszer MINDENKINEK ÖSSZEJÖN, AMIRE VÁGYIK!!! :D :lol: :lol:

Kép
bögyörö
 
 


Allegro: péntekre nagyon szorítok magunknak!!! :lol: :lol:
Bár én azt mondom, egy teszt, nem teszt, bármi legyen is az eredmény. Majd ha UH-n megnézik és van pulzálás, akkor már lehet bizakodni!

Kép
bögyörö
 
 


Tücsök te is dolgozol sokat, ne tedd csak amennyit nagyon múszály baby :D :lol:

Kép
csinicsilla
 
 


Sziasztok!

Harcikagyógyulj meg minél hamarabb!!!!!!!!!! Küldök sok-sok gyógyi manót! Fanninak is küldtem zebracsordát és bejött!!!!!!!

Snufi, Alle, Tobi: drukkolok ezerrel!

Kata: szia, nekem 8,9 lett, amire Mágus azt mondta, hogy magasabb mint kellene. Nem tudom mivel lehet csökkenteni, de speciel én nem reagálok a gonalra semmilyen formában sem, lóadaggal sem. A stimum Merionallal megy, amiből kb 40-50-et kapok. Szerintem az a különbség, hogy nekünk több szuri kell, de ebben nem vagyok biztos. Majd megkérdezem harcikát, ő profi. Azonkivül én IR-es is vagyok sajna, neked azt nézték?
Vendég
 


Jó reggelt!

Snufi, Alle, Tobi, Bögyörö
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Alle, Snufi, Bögyörő
babaragi indítva+++++++++++++++++++++++++++++++ :P

Pandus,
Gyönyörű a kiscsaj! gratula, hogy igazi család lettetek! :P

KépKép
tobi
 
 


Jó reggelt mindenkinek! :DBögyörö:Én is a Zádirohoz járok,nekem is nagyon szimpi. :lol: Májusban lesz a 3.lombik,eddig igy van. :P Mennyit kaptál vissza?Péntekre drukkolok++++++++++++++++++++++ :P Csillám:Azaz igazság h nem dolgozom sokat,sajna.Amugy amit én csinálok megszakadni nem fogok :lol: Köszi h figyelsz rám,ari vagy :lolHogy vagy?Hogy telnek napjaid? :roll: Katica:Hol vagy?Jobban vagy?Snufi,Alle,Tobi,Lois+++++++++++++++++++++++++++++++ :P Mindenkinek szép napot! :lol: Vigyázatok magatokra! :lol:
tücsök26
 
 


Sziasztok!

Viktu,
:( :(
Hajrá május!

Tobi, Allegro, Snufi,
mai tapasztókat küldöm! :wink:

Leo,
jó a felvetés! Sztem márc. elején vmikor jó lenne! :)
Fanni is mintha ilyesmit mondott volna múltkor? :wink:

Harcika,
jobban vagy? Hasizomláz van még?
angel37
 
 


Lányok :P
Március 9-e, vasárnapot javaslom. Úgy, mint a múltkor, 15 óra magasságában, hátha most több baba is lesz, ha így egy hónapra előre tudunk egyeztetni. Angel :D , ez Neked még jónak tűnik?
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok Lányok!
Már jó rég írtam ide, de hát nem is volt mit, azonkívül, hogy javítom a magas inzulinomat ,nem történt semmi.Benneteket gyakran olvaslak.
Ebben a hónapban viszont inszemire készülök, holnap megyek Szmatihoz uh-ra. Clostit szedtem. Ha jól alakulok,köv. héten lenne az inszem .
Együttérzek mindenkivel!
Pandusnak nagy gratula!
nani72
 
 


Tücsök szia!

Nem kell az embernek halára dolgoznia sem magát, lényeg a minőségi munka :roll: :lol:
Te ia arika vagy 8)
Ma van egy találkozom , utána hazaérek le viszem a kutyimat sétálni :D

Kép
csinicsilla
 
 


sziasztok!

csilla: köszi :D

alle: drukk+++++

viktu: átírtalak :wink: hajrá május!

tücsi: köszi. hogy haladsz a fogyókúrával?

évi: köszi az érdeklődést. sajnálom a várakozást. drukk a konzihoz!

bögyö: majd márciusban lesz a 2.lombik. igen, sokat beszél a doktornő, de én szóhoz jutok mellette. vagy én még többet beszélek :lol: drukk a teszthez++++

snufi, tobi: drukk++++

rólam: tegnap beszéltem a kaálival, elég, ha jövőhéten vmikor megyek vérvételre, amikor már meggyógyultam.

katica
katica30
 
 


Fanni :P
előző tapasztalataim alapján 9-ét valószínűsítem beültim napjának! :) Bár most kevesebb stimut kapok, lehet, hogy lesz kis csúszás...
angel37
 
 


Márc. 2 vasárnap esetleg? :oops:
angel37
 
 


Üdv az Újaknak!!

Viktu!
Sajnálom..........hajrá május!!!

És most önzően rólam:
jelentem tegnap éjjel alaposan meg lettem repesztve, holnap punkció!!! :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Angel!
Ne a stimu hosszára kalkulálj....én is tök meg vagyok lőve....mindent egy héttel későbbre terveztem :oops: :oops: :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,
nagynagy drukkdrukk holnapra! :D Ügyesek legyetek! :wink:

Azt mondod? Eddig mindig tök u.úgy jött ki... most is max. egy v. két nap csúszásra számítok... Mondjuk nálad szépen lerövidült a dolog - szerencsére! :)
angel37
 
 


Sziasztok!

Alle,Snufi, Tobi!Babaragacs+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Lois! :) Szorítok holnap!+++++++

Én is szeretnék talira menni!
viktu
 
 


Bella, Tobi: Köszi szépen!!!

Lois: Nagyon szorítok!

Katica: jobbulást neked!

Tücsök26: Hát volt egy kis totózás az embriók számát illetően, h. 2 v. 3 legyen,ott a műtőben dőlt el a dolog, mert előtte a dokival nem maradtunk semmi biztosban. Szóval 2 lurkót kaptam vissza, mert összesen 4-et szívtak le, és ebből 2 volt a szebb, aztán később kiderült, h. a megmaradt 2-őt meg nem lehet fagyasztani.

Ma jöttem vissza dolgozni és délben szájon át vettem be az Utrogestánt 1-1-et jó félórás különbséggel, ahogy a doki mondta, mert tompitja az agyat. Hát asszem ez volt az utolsó,h. én ezt igy bevettem, mert baromira rossz a közérzetem tőle. Nekem ugyanis 3X2 kell használnom belőle, akkor inkább itt a cégnél is felrakom, oda ahova kell, és marad, ami marad :lol: de ez igy nem ok.

Nektek volt hasonló tapasztalatok Utrogestannal kapcsolatban?

Kép
bögyörö
 
 


Bögyörő,
+++++++++++++
Már holnap teszt? :)

Ilyen tapasztalatom nem volt az Utroval. De ha nem vagy jól tőle, akkor tedd, ahova kell :wink: Belőlem fekve is kifolyik! :roll:
angel37
 
 


Angel :P
Tervezhetjük március 2-ára, de azt nem tudom 100%-ra ígérni -mert Apa febr. 29-én lesz 40 éves és még nem tudom pontosan, hogy alakulnak az ünneplések-, hogy biztosan én is ott leszek. Pontosabban azért nagy valószínűség szerint oda tudok menni, de inkább majd csak 5-6 felé csatlakozom :wink:

Viktu :P
Az összes Kaális topikosnak nyitott lesz a "buli" :wink:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni :P
Nélküled nem tali a tali! :wink: Mi lenne a pocakdörzsivel? :wink: Persze nemcsak ezért! :lol:

Én se biztos, hogy ott tudnék lenni korán ám!
angel37
 
 


Fanni,nem márc 9 a népszavauás????Lehet, hogy ez azért nem jó...lehet, hogy mi is megyünk....

Angel, a pocaksiminek be kell jönnie, Fanninak is bejött... :wink:
Vendég
 


Lafi,
de arra a napra van az is kitűzve!

Bizony működött Fanninál is pocakdörzsölés :wink: , ezért vagyok én is besózva! :lol:
angel37
 
 


Lafi :P
De igen! Ez eszembe sem jutott.

Angel :P Lányok :P
Esetleg 24-e? Mondjuk az már 2 hét múlva lesz!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Nekem jó a 24!!! :)

Ahogy most nézem a naptáramat, mindig elcsodálkozom, hogy miért 24 a szökőnap! Miért nem 29 :?: :shock:
angel37
 
 


Nekem is jó a 24. :)
viktu
 
 


Angel :P
Bizti van valami csillagászati magyarázata :roll:

Akkor íme körkérdés:

Ki ér rá és ki jönne február 24-én -vasárnap- topik talira???? Ha babások is jönnek, akkor 3 óra felé kezdjük, de lehet később is csatlakozni.
A mútkori hely megfelelő? (XI. kerület Bukarest utca)

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?