Új privát üzeneted érkezett!

Jah, lemaradt a kívánság, Szóval imhol: Kép

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Ma feltett szándékom, hogy minden új oldalt én kezdjek. :P

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Búboskemence,
sajnálom, hogy a hcg szint is a tesztet igazolta :(
Majd eljön egyszer a jövő tavasz is! :wink:

Nahát, ez a Mikulás!
Igazán Babának is hozhatna vmi szép pirosat előre, hisz olyan jó kislány volt egész évben! :)

Bella,
te, én mit is rendeltem? :oops: :lol:

Ja, havat pedig nálam lehet! 8)

Kavartam magamnak egy kis vihart a biliben, de meg is oldottam, el is csesztem vele napot :? Most mindjárt mennem kell, a hétvégén benézek!

Hajrá hétfő, páran nagyon várjuk! :wink:
angel37
 
 

 
 

Fanni:34.cn

Viktu, az Anyukádnak biztos igaza lesz! Ez olyan anyai megérzés!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Angel :)
Így van. Mindjárt itt a tél, s utána már a tavasz jön :)

Viktu :)
Szerintem is igaza van anyukádnak, Ő nem tévedhet. :D
buboskemence
 
 


Viktu: Anyukádnak legyen igaza, nagyon drukkolok Nektek!!!!

Babim: :twisted:

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Barátnőm 8 hetes (Szmati 1. inszemre betalált :lol: ) és anyukája észrevette rajta - pedig csak ruhában látta. :lol: Az anyák márcsak ilyenek :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Az elmúlt 3 napban nem tudtalak olvasgatni titeket,mert átköltöztettük a cocinkat az ólból a hűtőládába :P ,úgyhogy most még nem tudok senkinek semmit kívánni.
Viszont nekem tanácsra lenne szükségem.Már 10 napja késik és nagyon félek,hog valami baj lehet.Elképzelhető,hogy ez még a szeptemberi lombik hatása?Esetleg ciszta?A lombik utáni mensit követően rendesen 28 napra jött meg,most meg sehol. :?: :?:

Kép
Kép
mereszt
 
 


Jaj Lányok! Olyan aranyosak vagytok! :)

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Mereszt! Neml lehet...?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Mereszt :P
Bizony a lombik jól megkeveri a dolgokat... de szerintem ritka, hogy később okozzon cisztát. Azért dolgozzatok rá Apával és ha továbbra is késik, akkor 1. tesztelj egyet még akkor is, ha esélytelen a spontán -sosem az- 2. inkább hívd fel a dokid!

Baba :P
Nekem az 1. lombiknál -most néztem meg kíváncsiságból- 36. napra jött meg!

Ratjam is észrevették ma, hogy babát várok. Állítólag más az arcom. Sokkal sápadtabb. Na meg a +2 kg szinte csak a hasamon van... Holnap családi happening lesz, a férjem családjával. 20 fő. Nem akarjuk még elmondani ugyebár... de tuti, hogy ki fogják szúrni. Tényleg nagyon nagy a hasam :roll: Igyekszem keresni valami lazát, de ami eddig laza volt, azt hiszem, már az is szűk lesz... :oops:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni:-)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Mereszt,
nekem ugyanez volt, nem lett ciszta, csak bekavart a lombik és vagy 2hetet késett... :oops:
de azért tesztelj, hátha... :D

Kép
fendike
 
 


Köszönöm a gyors válaszokat.
Sajnos most nincs orvosom,úgyhogy előbb keresnem kellene egyet.
Tesztnek pedig nem látom értelmét.

Kép
Kép
mereszt
 
 


Mereszt, tudod, sosem lehet tudni....:-)
Dórika hogy van?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Mereszt :P
De van dokid! Ilyenkor a Kaális dokidhoz nyugodtan mehetsz, hiszen a lombik kavart be és egyébként is tudnia kell róla, ha valami nem stimmel! A Kaáliban 7eFt az UH, ugyanannyi, mint más nőgyógyásznál. És itt tényleg tisztaság van és szakértelem...
Azért remélem, a hétvégén valahogyan megoldódik!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Harcika! Írtam egy e-mail neked.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szia Fannimami:-)hogy vagy?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hali!

Zöldi! Kívánom, hogy a kívánságod teljesüljön!

Mereszt! Hívd nyugodtan Szmatit! :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hurráááá!!!!!Megjött!!!!!!!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba :P
Szuper! Megijedt, hogy holnap még telcsizni is kellene miatta :lol:
Jól vagyok, köszi. Nincs sok változás, csak hízom... nem kéne. Majd próbálom visszafogni magam. A babavárósban a csajok a 20. hét körülre szoktak 3 kg-t hízni. Na, nekem ebből már 2 megvan... vagyis őszintén szólva már a 2,5 is :oops:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Baba!
Hurrá!!!!!!!!!!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Fanni!

Köszi.Nem is gondoltam volna,hogy 3 hónappal a lombik után még foglalkoznak velem. :oops: Ha hétvégén nem oldódik meg akkor hétfőn telefonálok.

Babi!

Tudom,hogy sosem lehet tudni,de nem tartom valoszínűnek.
Dórika jól van,bár most náthás egy kicsit,de semmi komoly.Már ad este jó éjszakát puszit,- simit és ölelést.Mindig levesz a lábamról. :oops: Egyébként meg egész nap "olvas",állandóan könyvet kell nézegetni vele.Természetesen a Karácsonyra is készülünk.

Örülök,hogy legalább neked megjött. :wink:

Kép
Kép
mereszt
 
 


Baba! Juhéjjjjjj!

Fanni! Ne aggódj a "hízás" miatt, ennek nagy része még víz, és különben is a 12. hét végére örülsz majd, ha nem fogysz a kiindulási súlyod alá. Majd meglátod! Utána jön csak az igazi hízás... :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Mereszt :P
Én 2,5 éve járok a Kaáliba és azóta nem is voltam más nőgyógyásznál, csak ott. Pedig az 5 lombikot fél évente csináltam... s közben is simán fogadtak 8)

Coca :P
Próféta szójon belőled! (Ma már másodszor :wink: )

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok,

csak beköszönök, ma elég hüle napom volt. De holnap megyünk hosszúhétvégézni ide http://www.puchner.hu/page.php?nyelv=hu ... bak&kod=20
:D

Úgyhogy majd kedden leszek valamikor.

Jó 7végét mindenkinek!

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Baba :)
Éljen Miki!

Mereszt :)
Nagyon aranyos lehet Dórika, remélem a következő találkozón már én is láthatom. :)

Jó éjszakát

Buboskemence
buboskemence
 
 


Baba!Végre! :)

Jó éjt lányok!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Mereszt! :D
Nálam is tök ugyanígy volt az első lombiknál, megnéztek a kaáliban, meg is mondták, hogy még aznap vagy másnap meg fog jönni és úgy is lett, sajna ezt még a lombik csinálja és sokaknál így van. :?
Dalmi!
Tegnap én se kuvikkoltam sokáig, le kellett feküdnöm hamar, mert ma egész nap a suliban szívták le az agyamat, muszáj volt kicsit előre rápihenni :?
Fannika!!
Köszönöm szépen nagyon sokat segítettél. Bocs a korábbi off-ért, már kitörölném, fene se tudja mi ütött belém :oops: Puszi neked, meg srácaidnak :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Baba! hipp-hipp hurrá MIKI :D
dalmácia
 
 


Jó reggelt!

Köszi csajok.
Mereszt! Nemsokára neked is megjön. Dórikának hatalmas puszikát küldök az édes kis pofikájára!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Bella boszi :P
Jelentem az intézkedés meghozta hatását :D Köszönöm. Kívánom, hogy a többi "jóslatod" is teljesüljön :wink:

Lois :P
Én tökéletesen értem, ne aggódj :wink:
Több, mint 2,5 évet töltöttem el ezen a topikon baba nélkül, így minden érzést ismerek. Remélem, hogy nemsokára a babavárósban levelezünk. Tudom, még 3 hó szünet Neked, de én még akkor is ott leszek :wink:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Kép

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Takarítós, piacozós, főzős ám de élvezetes, gyönyörűséges jó reggelt!

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi! Nálam is ez a progi, igaz a piac kimarad. Apa estig dolgozik, úgyhogy lassan de biztosan megcsinálom. :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!!

Létezik olyan alapítvány vagy szervezet vagy mikulást stb ami segít azoknak a pároknak akiknek nincs pénzük lombikra? Ha igen hol lehet őket megtalálni? Nagyon megköszönném ha valaki tudna segíteni!!
Vendég
 


Szép reggelt Mindenkinek!!!

Lányok!! :D

Nagyon köszi Mindenkinek!!!3 blasztó ment fagyiba!!!!

Baba!! :D
Örülök, hogy megjött!!!!


Buboskemence!!!!
Sajnálom!! :( :cry: :cry: :cry: :cry

Katica,Boniko,Viktu,Buborék, Hanna,Évi!!!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Lányok ti tesztig otthon vagytok, voltatatok vagy dolgoztok?

Puszi Mindenkinek!!!
beu9
 
 


Beu :P
3 szépséges sítáboros :D Ahhoz is gratulálok!
Én ezúttal maradtam itthon végig, de ha nem túl megerőltető/stresszes a munkád, akkor jobb, ha dolgozol, mert akkor nem jár folyton az eredményen az eszed :wink:
Eddig amúgy mindig dolgoztam. Először a 4. naptól, aztán 1 hetet maradtam mindig és a 2. héten már mentem dolgozni.
Drukkolok nagyon!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Pandus :P
Szerintem nincs ilyen. Hallottam anno egy Magora nevű alapítványról, akik megpróbálják visszafizetni a gyógyszer és egyéb költségeket számla ellenében, de már akkor is kétségeim voltak efelől...
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 



Kép
zölddisznó
 
 


Pandácska,
Országos Lombikbébi Alapítvány néven fut egy magánszemélyek által alapított alapítvány. A párnak is lombikkal sikerült a gyermek áldás.
Mi megpályáztuk náluk a támogatást, a recepteket tudják kiváltani, kifizetni.
A pályázatunk nyert, de addigra már a végén tartottunk a protokolnak, így megköszöntem a lehetőséget. (Szeptember végén adtuk be, de már oktober elején elkezdődött a kezelés.)
petra76
 
 


Coca, Petra
Köszönöm szépen :D
Vendég
 


Jelentem dokinál minden rendben volt, mától stimus szuri is.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba! Mától rokonommá fogadlak! Légy sünDISZNÓ!

Kép
zölddisznó
 
 


Fanni

kilókról:
én a 20. hétig 10 kg-t híztam, nem 3-t, úgyhogy a Te 2,5 kg-d is normális :D

Kép
zsuzsi73
 
 


Zsuzsi! ...és utána...ha nem túl indiszkrét?

Kép
zölddisznó
 
 


Beu

Ez igen! Gratulálok a blasztókhoz! :D Én itthon vagyok a tesztig, mert nagyon stresszes a munkám és 12órában dolgozom.


Lányok

Ma a déli utromnál észrevettem hogy barnás-rózsaszínes folyásom van és kicsit görcsöl a hasam is. Szerintetek ez már a mikulás? Még csak a hetedik napon vagyok a beültetés után. Nagyon megijedtem! :cry:
buborék5
 
 


Bubi! Inkább egy jó kis beágyazódás! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Halihó!

Először is megy a ragacs, tüszi és baba-(ák) növelő++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Beu! Én itthon dolgozom, és én vagyok a főnök :D

Panda! A Magoráról olvastam én is.

Buborék!Nekem u.ez van -most-.3 féle teszt nega. Holnap azért még elmegyek vv.-re.
7. nap környékén lehet a beágyazódástól, ne aggódj!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Coca

a 20 és 30 hét között egy dkg-t se híztam, aztán feljött még 7 kg a 30 hét után.
most is 7 kg van még pluszban rajtam :D

Kép
zsuzsi73
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?