Új privát üzeneted érkezett!

Katica :P
Ha nem azt mondták, hogy telcsizz holnap, henem hogy menj oda, akkor biztosan lesz ET :wink:
Drukkolok!

Neked is szép napot, Boni :P

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


fanni: nem biztos, de nagy valószínűséggel. azért megkérdezték, hogy milyen messze lakom, ha még is feleslegesen rendelnek be, és esetleg kedden is be kell mennem. de már a konkrét időpontot lefoglalta nekem a dokim.


katica
katica30
 
 


Fanni :P
fantasztikus hírt közölt egy Angyalka csütörökön délelőtt, éppen autóban ültem amikor az sms-t megkaptam és vigyorogtam,mint a tök. Főnököm meg nézett nagyokat, hogy miért ér a szájam az egyik fülemtől a másikig. :lol: Gratulálok és vigyázz Magatokra! puszi

Angel,
mégegyszer köszi :wink:

Megy a drukk a
Várakozóknak +++++++++++
Szurizáshoz ++++++++++++
Tüszőérleléshez +++++++++++++
Randizáshoz ++++++++++++
és persze a
Babaragik ezerrel ++++++++++++

Bella :)
Veled mizujs?

Coca,
miki????? vitaminokkal kapcsolatosan én is várom a hozzászólásodat :)

KépKép
tobi
 
 

 
 

Kép

Babim: szurit beadtad?

Kati: drukk!!!!!!!!!!!

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Katica :D
Csuda jó, biztosan nagyon szép fejlettek már a babamagocskák. Drukk holnapra +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Babim :)
Meg volt az első szuri? Drukk a továbbiakhoz is ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Viktu :)
Gratulálok a 9 petikéhez, drukk a randihoz :D +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bella, Petikata :)
Drukk holnapra! Lesz teszt holnap reggel? :wink: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Tegnap visszakaptunk 3 kis-baba-magot, képzeljétek tegnapra még egy beindult, úgyhogy őt is visszakaptam, nem hagytuk magára :D, hazahoztuk a testvérkéivel együtt. Úgy láttam a mikroszkóp alatt, hogy 4 vagy 6 sejtesek voltak a nagyok és 2 sejtes a kisebb. :)
Tegnap egész nap feküdtem, ezért nem jöttem, ma már kicsit jobb, de még mindig eléggé fáj a hasam alja, ugye ez normális ilyenkor?
Ezen kívül iszom mint a gödény (vizet :) ), s ezáltal olyan vagyok, mint egy törpe vízműtelep :)
Sokat simizem a pocimat, bíztatom őket a tapadásra, maradásra. :)

Sok puszi mindenkinek, mennek a drukkok +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Buboskemence
buboskemence
 
 


Sziasztok!
FANNI!
Nem bírtam ki,hogy ne írjak!Nagyon drukkoltam,gratulálok!!!!!
Kép

...és innen a háttérből mindenkinek drukkolok!
Vendég
 


Halihó!-a szó szoros értelmében :)

5 magonc elindult, 4 már nagyon szép, holnap újra telefonálunk, úgy néz ki inkább szerdán lesz a beülti.Legalábbis így szeretnénk. :)

Bubi mikor voltál tegnap?Nem találkoztunk?Gratula a babókhoz :lol: Simizd csak őket, hogy ügyesen kapaszkodjanak :)

Katica!Gondolok Rátok holnap!+++++++++++++++++++++++++

Bella!Petikata! Mi újság van Veletek? Jól vagytok?
Baba! Jól ment a szurizás?

Cupp, további jó hétvégét Mindenkinek! :lol:

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Hú, de jó hírek!
Ügyesek vagytok.

Kép
zölddisznó
 
 


Húú, csudajó hírek! Mindenkinek ,megy a babatapi (nem sorolom nevenként), Boninak jó pihenést, Cocának gyorsan mikit!!
Snufi:drukkolok a teszthez és nagyon várom.

Rólam:tegnap megvolt az első Suprefact.Egyedül adtam be, de ezután inkább ráhagyom Apára. Fanni! Köszi a telefonos támogatást, reggelre semmi nyoma nem volt.puszillak érte:)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Bubi, Viktu , KAtica +++++++++++++++++++++++++++++++++++

BAbim ügyi :lol:
Vendég
 


Tobi :P
Köszönöm szépen :D

Buboskemence :P
Talán kicsit hiperstimus vagy, meg jó gyorsan vissza is kaptad a kicsiket. Lehet, hogy pont ez lesz a szerencséd :wink:

Nyulász Nyuszi :P
Nagyon köszönöm! Látom, már nincs sok a 3. lombikig! Januárra Te is babás lehetsz! Hajrá :)

Viktu :P
Nagy drukk a kicsiknek!

Baba :P
Szóra sem érdemes :wink:
Puszi!

Coca :P
Te még jössz ám nekünk egy vitaminos leírással :wink:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Jajj, Fanni, most nincs kedvem. Elkezdtem varrni, és még száz másik dolgot egyszerre. Tartsatok ki, lécccccciiiiiiiiii! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Rendben, de úgysem hagyjuk, hogy elfelejtsd :wink:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Szép estét!

Bubi

Vigyázz magatokra

Katica

Sok sikert

Vitku

Ez nagyon szép eredmény, ügyik voltak a fiuk! Amúgy nálunk is ez a helyzet.

Babaimádo

Sok sikert!

Fanni

Hogy vagy?
buborék5
 
 


Sziasztok!

Hazaértünk a messziből :)

Húúú, nagyon pörögnek az események, remélem, sok-sok jó hír lesz még novemberben.

Boniko, te mit dolgozol, hogy ennyit dolgozol? Este 8ig :shock:

Jó pihenést mindenkinek!

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Sziasztok!

Katica!
Megy a drukk!

Buboskemence!
Neked a babatapik!

Fanni!
Azért csöndesen mindig olvasgatlak titeket és természetesen mindenkinek nagyon drukkolok.

(Engem ma anyósom megint lealázzott a sárga földig-Dórikával együtt. :cry: Még pityergek egy kicsit,de legalább ma betelt a pohár.)

Kép
Kép
mereszt
 
 


Mereszt :?
Rettenetesen sajnálom, amit anyósod művel veled/veletek. Nagyon gonosz és igazságtalan. Számomra ez felfoghatatlan. A harag rossz tanácsadó, de én azt hiszem, egy életre elvágná magát nálam az, aki a gyerekemre bármi rosszat mond!

Buborék :P
Köszönöm, remekül. Csak egy kis időgyorsító kellene...

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Mereszt, sajnálom, amikor beszélgettünk, elmondtátok, kinek mi a véleménye a dolgokról, nekem az ilyen nem rokonom....nem értem én ezt, Dórika imádnivaló!
Vendég
 


Már ki is bőgtem magam.De tényleg a mai volt az utolsó.
Végülis csak annyit mondott,hogy "Mikor lesz igazi gyereketek?...Az az igazi anyaság ha kihordasz és megszülsz egy gyereket." :shock:
Persze ezt úgy mondta,hogy közben Dórika az ölemben ült,simogatott és folyamatosan nagy ölelésekkel bombázott.Tehát mindent hallott. :cry:

Köszönöm,hogy legalább leírhattam,tényleg sokkal jobb.

Lafead!
Lehet,hogy a Jézuska hozza nektek a Hunor babát?

Kép
Kép
mereszt
 
 


Sziasztok!

Kata,
Rajtad a világ szeme, hajrá!

Katica, Bubi, Viktu
mennek a drukkok
++++++++++++

Mereszt,
Nem is ember az ilyen!

Csináltam tesztet és már vérvételen is voltam, déltől hívhatom Krizsa dokit. Lényeg a lényeg negatív lett, úgyhogy most sajnos nem kaphatok zebrát, de majd a következőnél! Úgyhogy hajrá előre következő lomik.

Itt szeretném elmondani, hogy mindenki nagyon köszönöm a segítséget (szurik beadás stb. , nyavajgás), nagyon jó, hogy vannak emberek, akikkel ezeket a dolgokat meg lehet beszélni és megértik a másikat és ráadásul még segítőkészek is.

Majd még jelentkezem, főleg, ha tudok beszélni Mágussal, hogy mi a következő lépés. Remélem márciusban kezdhetünk!
Vendég
 


Szépséges jó reggelt! Kép


Bella sajnálom! Fel a fejjel! bármennyire is nehéz!(((((((((((((((())))))))))))))))))


Mereszt anyósod azonnal monnyon le!

:twisted:

Kata,
Kép


Katica, Bubi, Viktu és mindneki
mennek a drukkok, babaragacsok
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Mereszt :?
A szívem szakad meg értetek. A legnagyobb bünti szerintem az lehet neki, ha majd az "igazi unokáját" -szigorúan őt idéztem és még leírni is undorodtam- sosem viszitek hozzá. Tudom, hogy a férjecskéd anyukája, de a helyében én mondanám neked, hogy na jó, akkor többet nem megyünk. Én ilyet még komolyan mondom nem is hallottam! :shock: Mert vannak tapló emberek, az rendben is van, megszokja az ember. De hogy a saját családja? :shock:
Dórika egy tündér és nektek lett rendelve!

Bella :?
Pedig nekem annyira biztosnak tűnt! Vagy történt valami a hétvégén? Azért a vérvétel a tuti...

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Fanni :P
bizony egy angyal hozta! :wink: :lol: Ilyen híreket meg aztán főleg mindig nagyon szívesen továbbít! :)

Igaz, Tobi? :wink:

Bella,
sajnálom :( :(
Remélem csatlakozol a márciusiakhoz! :wink:

Baba,
jujj de izgi, elindultak a szurik! :D

Búboskemence,
Indulnak a tapidrukkok! :)
Na milyen érzés, hogy odabent vannak? :wink:

Katica,
drukk a beültidhez, akár ma, akár holnap! :)

Viktu,
+++++++++ az embrikéknek! :)

Mereszt,
hogy lehet anyósod ilyen :evil:
Dórika igenis a ti kislányotok és imádnivaló!!!!!!! :)

Petitkata :?:
angel37
 
 


Mereszt :)
bár személyesen nem siekrült találkoznunk, mindig megdöbbenek, mikor erről írsz... egyszerűen én azt nem bírom felfogni, hogy hogyan lehet nem szereti egy gyereket, mind1 ki szülte, egy gyerek csak.
Megdöbbentő.

Szülőként én úgy gondolom, hogy nem vinném többet ilyen közegbe, hiszen lassan-lassan érteni fogja már amit anyósod mond, és nem hiszem, hogy ez jót tenne a lelkének, hiszen örökbefogadott gyerekként idővel úgyis kérdések lesznek majd benne (nem is felétek, hanem saját maga felé), és nem kell, hogy ezt még anyósod hülye beszólásai is nehezítsék (adott esetben, hogy ő nem is igazi unoka, hogy csak pótlék... stb... vagy ha megszültne a várva várt tesó, akkor nehogy feleslegesnek érezze magát).

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok,

Bella :cry: :cry: :cry: Vérvétel eredménye is megvan már? Remélem, hamarosan tudtok kezdeni, újult erővel.

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Bella :cry: de még ott a vérvétel !Ha nem , akkor előre hajrá március!!!!

Mereszt, borzasztó, fel sem foghatom. Figyelj, az anyukám anyukája kvázi a nagymamám, szóval amikor megtudta, hogy terhes vagyok, azt mondta, hogy neki egy dédunokája van, a bátyám fia, azóta nem beszélek vele, és nem is fogja látni, ehhez tudni kell, hogy a bátyám is így gndolkodik, azóta "egyke" vagyok, nincs testvérem....
Vendég
 


Bella nagyon-nagyon sajnálom. :(
Vérvétel?
petra76
 
 


Lafead e jószagú hát milyen világban élünk? :cry:
Vendég
 


Huhh Csajok!
Micsoda mázlista vagyok a családomat illetőleg :shock:
Nekem van egy féltestvérem -meg egy "édes" is-, sosem éltünk együtt, de mikor felhívtam, hogy úgy tűnik, babát várok, majdnem elsírta magát a telefonban! Az összes szülőnk meg minden nap hív, hogy vagyok/unk :)

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Bella! :(

Mindenkinek nagyon drukkolok!!!!

Mereszt! Hát, én a "kedves mamát" nem szivesen látnám a lakásomban. Dórika a Ti kislányotok, csak nem a pocidban, hanem a szivedben növekedett megszületése előtt.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Lányok,
atya ég, szép kis korszakban élünk, saját családtagok is milyen ellenségesek (tisztelet a kivételnek) :o én sem vagyok túl jóban az anyóspajtival de nagyon remélem, hogy nem lesz ilyen, habár nála sem nem lehet tudni, pl. hogy fogadná, ha örökbefogadnánk egy babát vagy ha donorbabánk lenne :oops:

Bella,
még ott van a vérvétel és ha mégsem sikerült, amit nagyon sajnálnék :cry: , akkor jövőre jönnek majd az ikrek :wink:

Angel,
bizám :wink: :lol:

Képzeljétek, van egy nyuszink egy hétig mi vigyázunk rá, hogy milyen tündér. Igi nagyon ellene volt, hogy miért is vállaltuk el, aztán most képzelhetitek mekkora lett a szerelem közöttük, egész nap vele volt. Mondta is, hogy már jó lenne egy baba, akivel foglalkozni lehet. :lol: Na, most van egy szőrös nyuszifiunk :lol:

Mindenkinek megy a drukk éppen amihez kell! :P

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok!

Mereszt,a férjed ezekre hogyan reagál?Ahogy a lányok is írták,Én sem vinném többet hozzá a gyerekem,mert Ő igenis a TI gyereketek!Mi az,hogy igazi unoka?Hát tudod ki menne oda,soha többet!Megszakítanék minden kapcsolatot vele,és ha találkoznánk,még a fejem is elfordítanám!Ez gusztustalan,főként,hogy a kislány előtt mond ilyeneket!FELHÁBORÍTÓ,hogy az idősebb korosztályban is vannak ilyen "ember??"-ek... :evil: :evil: :evil:

Nincs is rá jelző!Ne sírj,ne legyen lelkiismeret furdalásod,Te nagyon jó ember vagy és egy csoda ami veletek történt akkor,amikor megérkezett hozzátok a kis ANGYALKA!(akárhogyis!!!!)
Fel a fejjel és ne hagyd magad.Beszélj a férjeddel,hiszen Ő is akarta a kislányt,nem? :)
Vendég
 


Lafi,
nagymamád meg bátyád se semmi :?

Tobi,
üdv a tapsifülesnek! :D Vissza fogjátok adni? :wink:

Ha minden igaz, március környékén hozzánk is érkezik egy kiskutya :D , hátha rásegít a dolgokra! :wink:
angel37
 
 


Angel,
amilyen ellenállás volt a jövetele miatt, aszem olyan ellenállás lesz az elvitele miatt :lol: szerelem első látásra :P majd teszek fel képet róla, otthonról :D
Kiskutya, tuti rásegít :wink:

KépKép
tobi
 
 


Vérvétel eredményét majd déltől tudhatom meg Krizsa dokitól. Egyébként pont azért mentünk el vérvételre, mert az egyik barátnőm most úgy járt, hogy a teszt nem mutatott ki semmit, de a vérvételes hcg eredménye olyan, hogy most progis szurira jár.
Már túl vagyok a letörtségen valamennyire, most új erő hajt márciusra! :D
Vendég
 


Bella,
akkor nincs még van remény:wink:

KépKép
tobi
 
 


Tobi,
gondoltam! :lol:

Bella,
persze, mindenképp jó, hogy elmentél vérvétlere!
Kellemes meglepetés még érhet! :wink:
angel37
 
 


Bella :P
Én még megvárom a telcsit, míg bármit is írok.

Angel :P
Milyen kutyu? Nálunk is tervben volt :wink:

Tobi :P
Régi tapasztalat, hogy aki a legjobban ellenkezik, végül az szereti a legjobban! Hányszor átéltem már! Volt nyuszim meg cicám meg kutyum is :D

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok Lányok!!

Bella nagyon sajnálom fel a fejjel!!!

Én sem szlgálhatok jó hirekkel.
Voltam UH-n és a doki nm látott szivhanot olyan mintha üres lenne a petezsákom! :cry:
Mintha a szélén láttak volna némi vibrálást de nem tudta egyértelmüen mondani hogy az az lenne.
Csütörtökön kell mennyek megin és ha akkor sem lesz egyértelmű akkor mennem kell aboruszra. :cry:
raniko
 
 


Raniko :(
Nagy drukkok csütörtökig!!!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni :P
Beagle! :D Igaz a szüleimnél fog lakni, de akkoris az enyém is! :D

Na igen, a régi tapasztalat milyen igaz... mondjuk nem rám, én mindig akartam! :wink:

Ranikó,
ez nem jó hír :(
Drukkok csütörtökre!
angel37
 
 


Aranyossak vagytok lányok de semmi nem megy ugy ahogy kéne!
Nőt a petezsákom is amugy.
Ja és ma megvolt az első rókám is!
Ezért is el vagyok kenődve hogy minden tünetem van és mégse!
Sőt ma 3 szor szúrtak egy vérvétel 2 szuri és kérdem én miért?! :cry:
raniko
 
 


sziasztok!
rég nem kukkantottam be hozzátok, a Debreceni topicba írogatok, de lehet, hogy váltunk kaálit, majd ma meglátom.
Megyek Miskolcra egy magándokihoz, ő nagyon pesti kaáli párti. Azért gondolkodunk ezen, mert noha messzebb van jóval Pest, Debrecenben 4 stimun vagyok túl, mindig ciszta, vagy semmi lett a vége. Nem is volt beültetés.
Remélem, megmondja ma ez a doki, hogy én vagyok félre stimulálva, vagy egyszerűen miért nem jön össze egy pár tüszőcske.
Nem tudom, kik emlékeznek rám, endos vagyok, és laparoscipiás műtét márciusban volt, előtte fél év decapaptil szuri. Azóta próbálkozunk, de már degileg, és pénzileg is a nulla szintje körül vagyunk
:(
Merre van a pesti kaáli?
ebba
 
 


Raniko! :( Nagyon drukkolok csütörtökre!!!!!!

Ebba! 1125 Budapest, Istenhegyi út 54/A

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Raniko, sajnálom, nagyon drukkolok csütörtökre!
Vendég
 


Ebba,
www.kaali.hu
Itt van egyéb elérhetőség is! :wink:
angel37
 
 


Raniko, sajnálom, drukk csütörtökre.
Nem semmi, amin keresztül mész.
petra76
 
 


Mereszt: Anyós monnyon le!! :twisted:

(((((((((((Bella))))))))))))))

Raniko: nagggggyon drukkolok!!!!!!!

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Kati: drukk-drukk-drukk!!!!

Coca: ma mentél dokihoz, igaz? Jelentkezz!!!!!

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Én bassethound párti vagyok, de ez kiderül az avataromból.

Fanni,
aranyos vagy.

Mindenkinek köszönöm a biztató szavakat és minden mást!

Őszintén nem sok reményt látok, fáj a hasam, mintha meg akarna jönni. De bízom a következő lombikban! :D
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?