Új privát üzeneted érkezett!

Coca???
Vendég
 


Sziasztok, egy gyors bekukk. Amint tudom visszaolvasok, de a legfontosabb:

Fanni annyira örülök!!!!Alig vártam, hogy Panda megírja , millyen öröm ért Téged!!!Ne haragudj, hogy csak most gratulálok...De annyira örülök!

Sannah, kaptam privit tőled, sajna nem tudom, hol írtad az eredményeid és most hol tartasz meg ilyesmi, írd le megint jó, hogy milyen lett az IR-ed és akkor segítek meg minden de most nincs eőm visszakeresni. Ne haragudj...
Vendég
 


Akkor majd írok róluk kismama vonatkozásban is, de sajna most nem érek rá, mert el kell mennem itthonról...meg nem olyan rövid.
De pl. pont tegnap olvastam tanulmányokat az A-vitamin magzatkárosító hatásának cáfolatáról.

Ígérem nekiesek nemsokára! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 

 
 

Helló-belló!

Visszaolvastam. Azt hiszem Bellának, Petrának, P.Katának is kell küldenem időgyorsítót.+++++++++++++++++++++++++++++

Bubi, Katica! Örülök, hogy jól ment a randi :D +++++++++++++

Szia Melánia! Ami az orvos ajánlást illeti, nekem is Dr. Kovács Péter a dokim, és teljes mértékben egyetértek azzal, amit Fanni írt. :wink:
Szia Fanni! Jah, beadtuk a repiszurit.
Most már nagyon nem bírok magammal mit kezdeni-és nagytakarítok.Tehát a helyzet súlyos. :lol:


:?: Én nem szedek semmit csak Elevitet. K.P.- kérdeztem, de azt mondta nem kell semmi, ezen kívűl (persze, azért rosszalkodom és méhpempőt szedek- ) MagneB 6 ? Miért kell?

Coca!Én is kíváncsi vagyok, írd le!
:)
Harcika! Sosenem találkozom Veled :cry:

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Viktu, köszike az időgyorsítót.
Lassan te is rá fosz jönni, milyen lassan telnek a napok! :lol:
petra76
 
 


CSajok, köszönöm, hogy drukkoltatok!!!Jól vagyunk, csak kb 5 perc séta után kidöglök már, de minden oké. A kórház ahol voltam katasztrófa, az orvosok meg azt sem tudják mit kell kezdeni egy pcos terhessel, rengeteg konfluktusom volt velük....asszem szar beteg voltam nekik de én jól jártam, mindent kiharcoltam amit kellett és sokat nem engedtem, amit akartak.

Sannah, IR-es vagy, nem is kicsit....vagyis pcos-d van mint nekem (nekem magasabbak voltak az értékek)!Ez jó hír, hidd el függetlenül attól hogy ez egy betegség, de gyógyíthat, kordűban tartható!Kapsz rá szépen gyógyit és nyugi!
Vendég
 


Szaisztok!

Nekem is K.P azt mondta, hoyg Ő csak egy viztamint ajánl a Folsavat!

de én szedem a pémpempő kapszulát illetve Gravidiát!
Vendég
 


Én most Folsavat és Gravidát szedek. AMikor eszembe jut, akkor egy fogpiszkálónyi méhpempőt, de én nem tudtam, h. fém nem érheti. Most elrontottam?

Holnaptól kezdem a szurit és nagyon izgulok. Remélem, minden okés lesz.. :oops:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Katica és Bella drukkolok nagyon!

Fanni:puszi :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lafi :lol:
De jó :!: Szia! Majd írd le itt, vagy a babaváróson, kíváncsi vagyok, miért voltak pancserek!? Ez melyik kórház volt?
Köszönöm szépen. Pandus végig írta ám, hogy drukkolsz, szóval csak ne aggódj :wink:

Baba :P
Neked is puszi. Olyan kicsi vödrös méhpempőd van, amiről pár napja beszéltünk, vagy mézben van benne?

KP szerint elég csak az elevit, vagy csak a folsav. MagneB6-ot ő sosem ír fel, viszont én idegbajos vagyok alapból és jó tesz az idegeimnek :lol:

Viktu :P
A leszívás előtti napon én is takarítottam :roll: azóta meg nem... de a hétvégén Apát megkérem, pórszívózzon ki :oops:

Coca :P
Időnként felmerül ez-az hogy nem jó, pl. a C vitamin, de én valahogy nem hiszem, hogy magzatnak bármiféle vitamin árthat. Azért kíváncsi vagyok, mit írsz. Láttam régebben egy másik topikon, hogy mit írtál vitaminokkal, de talán ott csak általánosságban írtad? nem terhességre nézve.

Képzeljétek, úgy elfáradtam a bevásárlásban, hogy le kellett pihenjek :roll: Azért remélem, az éjszakai alvás is menni fog...

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Hú, csak gyorsan egy példa: Szmati doki 1500 mg C-t "írt fel" barátnőmnek.

Az általánosságokon kívül már várandósokra vonatkozóan is kutakodtam.

Kép
zölddisznó
 
 


Fanni! Igen, kis edénykében van, méz nélkül.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babus! Hűtőben tartsd!
Neked fém fogpiszkálód van? :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Jó hétvégét Lányok!

Kép

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Fanni! Pihennyé' is, mert 38 hét múlva már nem lesz rá módod!!! :lol: :lol: :lol:
Tudod, mit nem értek? Ezt a Leiden mutációt nálad miért csak most nézték meg?! Nálam benne volt az első vizsgálatokban - ritka ugyan, de zárjuk ki címszó alatt!

C vitamin: nyálkahártyaerősítő, nagy dózisban rendelték nekem is, mikor barnáztam, illetve amikor a méhlepény kezdett bekrepálni. Nekem is Elevitet rendelt Kovács Péter, de én már előtte is szedtem, ezen a téren kis szorgi vagyok... (meg a vetélések miatt próbáltam mindent megtenni...)

Baba! Szorítok! Máris kezdesz, de szuper!!!

dkata
 
 


Kata :P
Megy ez a pihenés... a 2 órás utroval elaludtam :lol:
Mondtam is férjecskémnek, hogy a bevásárlás+főzés sok. Inkább csak utóbbit szeretném. Nálam ez is hatalmas fejlődés :D

Ez a Leiden nálad azért merült fel, mert több vetélésed is volt. Nekem nem volt, mert az első baba elvesztése sem klasszikus vetélés volt. Sőt, ő nagyon is ragaszkodott... S mivel a családban nem volt trombózis és ez egy örökletes betegség, már az elején kizártuk :? S hogy most a heparin miatt sikerült, vagy még egyéb más százezer lehetséges indok miatt? Ezt azért nem tudni :wink:

Baba :P
Nem volt szerencsés a fémkanál... nekünk anno szóltak ott, ahol vettük. Remélhetőleg ettől még "egészséges" a méhpempőd... de valójában nem tudom :oops: Mindenesetre innentől fogpiszkálózz inkább!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Viktu :D
Drukkolok a punkcióhoz, minden rendben lesz, meglátod :) +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Coca :)
A vitaminos hozzászólásodra én is nagyon kiváncsi vagyok. Még anno a hőmérősökben olvastam Tőled, hogy az E vitamin is nagyon jót tesz a méhnyálkahártyának, azt is szedek :)

Holnap reggel visszakapjuk a két picurkánkat, reggel 8-ra megyünk értük. Remélem addig is nőnek még szépen. A 2 napos embrikék hány szirmú virágok? 4 vagy 8?

Drukk mindenkinek

Pusz
Buboskemence
buboskemence
 
 


Fanni! Nekem azért rossz érzés az, hogy nem tudom, miért sikerült illetve inkább az, hogy eddig miért nem... Mert nálunk semmi nem derült ki, egyedül a progipótlás volt, ami más volt (illetve ez sem, mert előtte már utro is ment, mégis csak biokémiai lett). Én határozottam "bíztam" benne, hogy kiderül.
(Az lesz a szép, mikor majd a főzés se megy, mert rosszul leszel a szagoktól... :lol: :lol: :lol: )

dkata
 
 


Bubi és minden vitamin-kíváncsi!

Holnap családi szombat 5 ünnepelttel, és még készülődnöm kell ajándékokkal, + hajfestés....
Ha vasárnapig kibírjátok, részletesen írok róla és ajánlok irodalmat hozzá.

Baba! Vegyél másikat. A fém tönkretette. Ha a Lehelen veszed a méhészboltban, mindent elmondanak róla. Van bekevert méhpempős mézük is, azt könnyebb nyalogatni, és az bármeddig eláll hűtés nélkül is. És ajánlom a propoliszt is, ha nem vagy algériás :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


Viktu :P
Nagy drukk holnapra! Inkább 2-4 sejtes körüliek lesznek holnapra. Ha annál több, akkor mázlista vagy :wink:

Coca :P
Kivárjuk a vasárnapot! Jó bulizást holnapra!

Kata :P
Én azt hittem, nálad a progihiány volt egyértelműen a legnagyobb gond...
Nekem végülis mindegy, mi volt, a lényeg, hogy most sikerült :roll: Remélem, továbbra is minden rendben lesz... Eddig meglepően nyugis vagyok... mármint tegnap óta :lol:
Kíváncsi vagyok, mikor lesznek "igazi" terhes tüneteim :shock:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Bocsánat, Búboskemence, Neked szólt a "Viktu" címzés :oops:

Viktu :P
Neked is bocs és drukk a punkcióhoz. Gyere majd a hírekkel!

Beu :P
Mi volt ma?

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Szép estét mindenkinek!

Ma voltunk uh-on és vérvételen. KB 8 tüszőm van, 11-14 közöttiek. Kedden punkció.

Bubi, Katica, Vitku, Beu és mindenki drukk drukk drukk!
buborék5
 
 


sziasztok!

bella: drukk++++

kemence: grat a petikékhez! drukk tovább+++ beülti mikor lesz?

fanni: gratulálok :lol: drukkjaim mennek tovább+++++

viktu: drukk a punkcióhoz!

rani: örülök :lol: gratulálok :lol:

pkata: drukk tovább++++

legyekmami: drukk++++

snufi: drukkolok, hogy most sikerüljön++++

baba: hajrá szurik!

buborék: drukk keddre++++

mindenkinek mennek a drukkok++++

lányok: köszi a sok drukkot, ránk fér még.

rólam: ma estére már jobban vagyok, de a mai napot is ágyba töltöttem. holnap telcsizek a dokihoz, hogy állnak a picinyeim, és pontosan mikor lesz a beülti.

katica
katica30
 
 


Fanni :)
Köszi a választ. :)

Katica :)
Holnap reggel kapjuk meg a 2 picurkát.

Pusz
Buboskemence
buboskemence
 
 


kemence: drukk holnapra+++++

jó éjt!


katica
katica30
 
 


Jó regeglt!

Én ma is dolgozm ste 20 ig :?

Bubi NAgyon drukkolok mára!

KAtica továbbiakhoz++++++++++++

Buborék a Keddhez+++++++++++++++


Tesó mikor tesztelsz? én vagyok türelmetlen helyetted!
:lol:

MIndenkinek mennek a babaragacsok, drukkok amihez kell!
Vendég
 


Sűrű ez a november, Lányok 8)

Kép Kép

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Szépséges jó reggelt!

Boni! Részvét a sztahanovistáknak!

Tényleg van esemény dögivel. Jézuska sok-sok meglepit szeretne.

Fanni! Majd a következő táblánál nekem is írj lsz. egy április elejét. Köszi!

Kép
zölddisznó
 
 


Coca, köszi, kidobom és lesz másik:-) :oops:

Fanni:ha sokszor elfelejtettem, akkor egyszerre bekaptam egy kiskanál hegyével. Fém fogpiszkáló..brr...viccelődőd kismami :lol:

Búboskemence! Nagyon drukkolok neked, meg Katicának, meg Buboréknak, meg mindenkinek.

Sufi! Mikor lesz már tesztecske?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Nagyon sok dolgom van, így gyors leszek.

Ami a legfontosabb: FANNNNNNNYYYYYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!! Megkönnyeztelek, nagyon örülök, jaj, de jó, indián táncot járok!!!! :lol: :lol:

Lafi: örülök, hogy otthon vagy, drukkolok, hogy a 47 napot még kihúzzad rendben. PCO???? Cisztáim nincsenek és soha nem is voltak. Vagy ez ettől független??? Írok privit, mert úgy jobban le tudom írni a monologómat!!!!!

Holnap jövök, addig is drukk mindenkinek.++++++++++++++++++++
Vendég
 


Sziasztok!

Búboskemence,
ügyesek legyetek! :) Már biztos 3-an vagy! :wink:

Bella, Petitkata,
már "csak" 2-t kell aludni! :) :)

Buborék,
gratu a tüszőkhöz és így tovább! :wink:

Beu,
+++++++++++ :)

Vikut,
+++++++++++ :)

Sannah,
most ha jól értem inzulinrezisztens vagy? :?
Legalább megvan a gond, Mágusunk megoldja! :wink:

Fanni :P
pusszi!
angel37
 
 


Katica,
nálad mi helyzet?


Húú, csajok, tényleg eseménydús ez nov., kezdődik az év végi hajrá! :) :wink:
angel37
 
 


Sannah, a pcos egy tünetegyüttes, nem kell hozzá ciszta, van aki mensizik van aki nem , de pé az biztos hogy nincs mindig és az IR (vagyis inzulinrezisztencia) ha fennáll, már egyértelmű!
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen mindenkinek a drukkokat, 9 petink lett :)
Holnap kell telefonálnom, remélem a sítáborozó kisfickók is magukhoz térnek :)

Jó hétvégét!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Viktu :P
Ügyi voltál! Drukk a randihoz a 9 petesejtednek a sítáboros fiúkákkal :lol: Gyere holnap a megtermékenyültek számával!

Sannah :P
Aranyos vagy, köszönöm!

Angel :P
Neked is puszi! Rájöttem, milyen mókás, hogy végig egy angyal hozta a topikra a jóhíreimet :lol:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Viktu: GRATU!!!

Babim: kedden vagy szerdán tesztelek.

Kati: drukk!!!

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Fanni, hogy vagy?

Snufi:szorítok ezerrel.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba :P
Jól, köszönöm. Csak éhes-éhes-éhes. És estére akkora a pocim :oops: Tartok tőle, hogy ezek még nem a babák :lol:
Különben ha nem tudnám, hogy terhes vagyok, nem gondolnám...
Jó, hogy hamarosan csatlakozol Te is :wink:

Búboskemence :P
Hányan vagy? Jó pihit!

Bella :P , Petitkata :P
Hogy vagytok?
Már csak 2-t kell aludni! (teszt holnap?)

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Kijelentem, hogy utáltam ezt a mai napot! :lol:
Vendég
 


jelentem:20:00-kor szúrja apa a pocimba az első szurikát! Jujj, de izgulok :oops:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


jelentem én 20 kor végzek dogozóba!

BAbim együttérzek veled abszolut mértékben!Hidd el! :lol: de férjem továbbra sem adná be nekem szurit!
Vendég
 


Baba :P
Már csak 25 perc :D
Ne félj, nem fog fájni! Ügyesen!

Boni, Te ma is munka? :(

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


FAnni aha de mrá cask 22 perc :lol:
Vendég
 


na a betüimből itélve rám is fér a pihenő :oops:
Vendég
 


Pihenj nagyot ma, Boni :wink:

Jó éjt, Lányok!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Jó éjt! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Napokig nem voltam és örülök,hogy ilyen jó hírre érkeztem.
Fanni!
Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
Akkor most azért kell tovább rdukkolni,hogy "csak" 2 babócád legyen? :wink:

Baba4
Hogy ment a szuri?

Kép
Kép
mereszt
 
 


Mereszt :P
Köszönöm! Jó, hogy jöttél! Már hiányoztál!
Igen, 1 vagy 2 baba a cél...
Jó éjt!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


jó reggelt!

Mindenkinek SZépséges NApot kívánok a családjával!
Vendég
 


jó reggelt!

csak félálomban bekukkantottam.

előbb beszéltem a kaálival, szépen fejlődnek a gyerekek. holnap délre kell mennem, és valószínűleg holnap beülti, de ez csak a holnapi állapotuk függvényében derül ki. kettőt kapok vissza
:lol:

katica
katica30
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?