Új privát üzeneted érkezett!

Zöldi!

Ez szuper!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


A laptetőről le tudtam volna mondani :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Hurrá-hurrá a 9 mm-es petezacsinak! :D

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 

 
 

Sziasztok!

Coca:
Az lett mondva hogy fekvés. Igazság szerint csak amit muszály megcsinálni most azt csinálom. / főzés stb./ De nem mászom meg a 4.-et. Csak orvoshoz megyek , vagy ha olyan dolog van amit csak én intézhetek. Többnyire pihizek. Most a baba a fontos. A kis kukusnak átadom az üzenetet. A képeket várom. Te is vigyázz magadra. Mikor kell menned kukucsra?

Fanni:
Köszi. Bár úgy szerettem volna elmenni a talira. Már a párom is készült, Végignézte az utírányt. Megkereste a kávézót a neten. Stb.

Sannah: Köszi én is drukkolok neked++++++++++++++++


Vitku: Köszi a myugtatást. Én is örülnék ha a következő UH-n már nem lenne ott.


Nők:
Írtam neked privit. Köszi .Remélem igazad lesz. Igen már választottunk nevet a fiatal urnak. Krisztián mellett döntöttünk.


Tobi: Köszi vigyázok.

Buboskemence:
Üdv közöttünk. Köszi a drukkot. Drukk neked is a lombikhoz.

Véda: Gratula. Apa már biztos megnyugodott azóta.

Pat:
Üdv közöttünk. Télleg elég sokminden történt veletek de bízzunk benne hogy ezután már csak jobb lehet.


Most ennyit tudtam visszaolvasni de folytatom

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Sziasztok!

Zöldi! HATALMAS GRATULA!!!!!!!!

Sannah, Angel! Kifúrja az oldalamat a kíváncsiság. :lol:

Sannah! Popsin billentelek! Milyen parázós kismami leszel Te? :lol: :lol: :lol:

Fanni! Jó ötlet a cimkézés. :lol:

Nyuszi! Pihenj sokat. :wink:

Ez annyira édes:

http://youtube.com/watch?v=hxsIjzic2pA

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hű, Véda kimaradt. :oops:
A pocakban vannak a kismanók. :lol:
Babaragacs!!! ++++++++

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Köszi csajok!

Az én oldalam is már lyukad!

Kép
zölddisznó
 
 


mennyit írtatok? :shock: :shock: :shock:

szerintem engem megismertek :) Fannitval személyesen is ismerjük egymást... nem tudom, mi lesz rajtam :)

Coca :D
gratula a zacsihoz!!! :lol:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Télapó a puttonyának nem örül annyira, mint én ennek a zacsinak.

Az nem gáz, hogy még nem látszik benne pötty?

Kép
zölddisznó
 
 


[quote="zölddisznó"]
írta:
zölddisznóAz nem gáz, hogy még nem látszik benne pötty?

Te.... már kerestem a kérdést.
Emlékszel mit írtam Lili UHjáról??? hogy 5+4 naposan még petezsák sem volt nála, csak egy folt, ami sejtette, hogy ott lesz valami... aztán rá 5 napra a kaáliban meg már embrió is.

ezzééé mondtam, hogy no UH, mert csak para lesz...

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Zöldi! :D :D :D :D :D :D
Ez nagy szuper!!!!


Sannah!
Nyugiiiii!
Biztos rendben lesz minden!!!!


Lányok!!!

Vásárnapig nem vagyok net közelben!
Nagyon várom, hogy megismerkedjek veletek és egy kicsit izgulok is amiatt, hogy nem vagyok rendszeres írogató!!!!

Szép hétvégét addig is mindenkinek!!!
beu9
 
 


Sziasztok!

Coci, köszi, megnyugtatott, háromszoros hipp-hipp-hurrá a kiscoca zacsinak!!!!!!!! :lol: Hipp-hipp-hurrá, hipp-hipp-hurrá, hipp-hipp-hurrá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Angel, jó va na. megnyugszom igérem!!!! :lol: Indulnak a hétvégi drukkok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hanna, édes vagy, nem leszek parás, csak telne már el ez a fránya két nap és legyen hétfő!!!!!! :lol: :lol:

Véda: babaragacs elindult!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Beu, Nyuszi : köszike.
Vendég
 


Coca:
Régi szinkronnal, jobban levett a lábamról House, így már képes vagyok mellete is elaludni :D
Gratula a jó hírekhez. :lol:

Fanni
Én megtaláltam, nagyon apróbetükkel! :D

Drukk mindenkinek, sok türelemet és nyugalmat, kívánok!
Kinek mire van szükség! :wink:
petra76
 
 


Orsi! Nincs para. :lol: Én csak táppénzes papírért mentem, a doki "erőszakolt meg" hátha már lát valamit. :wink:

Most beszéltem kismalaccal:
"Anya parázik ám egy kicsit, hiába tagadja, de nem tom minek, tök jó a kéró! :wink: :lol: "

Kép
zölddisznó
 
 


Na lányok, jó hétvégét, és jó randizást vasárnapra! :lol:
petra76
 
 


Véda: Gratula az embrikékhez éd drukk a péntekhez!!!!!!!!!!!!!!

Sannah:
Drukkolok neked és küldöm a babaragacsokat+++++++++++++++++++++++++

Évi: Hurrááá!!!! Nálad is beindulnak a dolgok.

Fanni: Ezek jó hírek. Szuper.

CSiperke: Szegény telefon! Nem tudott uszni


A sporolós kolléganőn én is jót nevettem!!!!!!!!!!!!


Lányok annyit írtok hogy nem győzök visszaolvasni. Mára ennyi

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Coca mama! :D
Hatalmas gratula a 9 mm-es petezsákhoz, ÉLJEN!!!! :P Vigyázz nagyon magadra, és a kis cocá(k)ra!!!

Sannah! :D
Drukk a holnapi teszthez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
donika
 
 


Coca! Jajj, szívből gratulálok!!! :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Köszikösziköszi!

Kép
zölddisznó
 
 


Coca!
Gratulálooooooooooook!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :o :) :D :P :lol: :lol: :lol: :wink:

Nyuszika!
A privit nem kaptam meg. :(
Küldd el úja, légy szíves!
Krisztián. A név jelentése:
Krisztushoz tartozó, vagyis keresztény.
Szerintem szép név.

Sajnos csak vasárnap fog eldőlni, hogy tudok-e menni a talira. Jelen álláspont szerint nem, de nagyon igyekszem, hogy ott lehessek. Azért nektek jó ismerkedést, babázást, beszélgetést kívánok. Remélem legközelebb én is ott lehetek majd. :oops: :roll:
Vendég
 


Nőcik! Köszi. Hogy vagy?

Kép
zölddisznó
 
 


Hölgyeim és Uraim!

Tessék szépen megkapaszkodni: 4 embrike csücsül a pocimban, és mind hatchinges :lol:

Szóval az úgy volt, hogy az utolsó előtti pillanatig még a 3 embrikében gondolkodtunk - még Harcikának is ezt mondtam a transzfer előtt. Aztán a dr.nő irodájában addig beszélgettünk, míg ráálltunk a 4-re (Apa volt a felbujtó). A biológusnak sem volt ellenvetése, így ebben maradtunk. Mindent vagy semmit. Szóval így történt.
Azért tényleg nagy bátorság, de bevállaltuk, lesz, ami lesz :wink:

A méhnyálkahártyám létezik, hogy 15 E vagy L? :roll: Nem vagyok biztos benne, hogy ezt hallottam. Harcika :) létezik, hogy 15-ös?

Fanni :)
Táblicsku frissítéshez adataim: punkció okt.9, transzfer okt.12, teszt (vérvétel) okt.25. Miattam nem kell frissíteni, ráérsz a 2 aktuális zebra után ((Angel :lol: , Sannah :lol: )

Sannah :)
Ejnye, nyugi!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mondom én...

Coca :)
Éljen a 9mm-es gyönyörű zacsi!!!

Nyuszi :)
Nekem is volt méhszájat fedő placentám, ami a 20-22. hétre elmászott a rossz helyről. Semmi gond nem volt vele. Nálad is így lesz :wink:

Na, megyek lefektetem magam, a férjem, meg az összes gyerekem :lol: :lol: :lol:

Véda
Vendég
 


Szép estét mindenkinek!

Coca, hajrá petezacsi...legközelebb már a babát is látod benne!

Véda, gratula a babákokhoz. Volt valami extra oka, hogy 4 babát kaptál vissza? Vagy csak nem volt ellenvetése senkinek? Mit jelent a hatching? A babák így jobban kapaszkodnak? Vagy mi a cél ezzel?

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Véda :)
lehet 15ös, nekem van egy bnőm, akinek mindig ilyen vastag volt.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Köszi a drukkokat, rám fér!!!!!

Véda,

nekem is 15-ös, de nekem 15a, ez vajon mit jelenthet???? Icsilya, az jó ha vastag vagy pont nem, az ET-nél??? Ja és mi meg ICSIztünk, bebebe, nekünk is van benne furfang!!!! :lol:


Nagyon drukkolok neked!!!!!! Babaragi indul++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!!!!
Vendég
 


helló!
Erdei iskolát eső nélkül megúsztuk, naggyon jó volt Salgótarjánban!! Gyönyörű, érdekes vidék.
Debrecenben is voltam, vérvételen az E2-t nézték, és mondta a doki, hogy azt hitte, nem jó a vérkép, mert csak 87, de mivel csak a 3. szuris napon vagyok túl, nem is rossz.
egyébként a 7. napon vagyok.
Írt egy adag GonalF-t meg felesével szúrom még mindig a Decapeptilt.
Gonal: 150, 225,225 egység.

véda!
azért elég ha kettes ikrek lesznek, nem?

pussz
ebba
 
 


Sannah :)
nagy általánosságban az az igaz, hogy a nyh vastagsága nem perdöntő... jobb, ha vastagabb, mint ha vékonyabb ez talán igaz :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Köszönöm, Orsi/Icsilya!!!! :lol: Vasárnap megismerhetem a gyönyörségeidet, nagyon édesek a képen, gratulálok hozzájuk!!!!!! :lol: :lol:
Vendég
 


Véda :P
Most aztán alaposan megleptél :shock: Drukk a 2 vagy 1 babócához :wink:

Coca :P
9 mm petezacsi! Szuper :D

Angel :P Sannah :P
Úúúúúúgy szeretném, ha jó hírekkel jönnétek a talira! De szerintem egyikőtök sem fog merni tesztelni addig...

Jó éjt Lányok!
Lehet, hogy holnap nem írok, mert esküvőre megyünk, de vasárnap mindenképp talizunk! :)
Ja, ezért engem könnyű lesz megismerni. A legkarikásabb szemű, ásítozós csaj, az leszek én :roll:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Az kimaradt, hogy Nyuszi és Nők, sajnálom, ha nem jöttök :? . De úgysem ez lesz az utolsó buli :wink:
Tegnap sem sikerült 1x elbúcsúzni :oops:
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanniuuiiiiiii, lehet, hogy lesz lelkierőm, mert apa is nyaggat, hogy na léccci-léccci ..., szóval, lehetséges. :lol: Még alszom rá egyet! :wink:
Vendég
 


Akkor holnap reggel feltétlen benézek!
Na már megint itt vagyok, de már tényleg megyek :roll:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Cocamami! :)
Gratulálok a kis 9 mm-eshez! :) :) :)

Véda :)
Nem is tudtam, hogy 4-et is visszaültetnek, azt hittem, hogy max. 3-at. Gratulálok hozzájuk, pihengessetek. :) De azért gondolom max. két baba lenne az ideális, ugye?
A maradék 2 magocska sítáborba ment, vagy esetleg összesen négyen voltak?

Sannah :)
Benézek én is holnap reggel, hátha ... :D :)

Vasárnapra nagyon jó szórakozást, beszélgetést, ismerkedést kívánok. :) Remélem a következőn én is ott leszek. :wink:

Sziasztok
B.Ági
buboskemence
 
 


Jó reggelt

Mereszt már csak 1 et kell aludni :lol:

Véda hajrá hajrá jó döntés volt :lol:

Angel+++++++++++++++

Anyakoca barátném örülök a 9 mmes peteszáknak++++++++
Mindnekinek pussz és drukk

Én indulok dolgozni este 20ig leszek :cry:
Vendég
 


Hát, igen... Gondoltam, hogy meg lesztek lepődve :wink: Azért maradtunk a 4 mellett, mert mi most vagyunk utoljára a Kaáliban, nincs több TB-s lehetőségünk, és túl vagyok néhány sikertelen ET-n (függetlenül attól, hogy volt 1 sikeres is). Minimális az esély arra, hogy mind megtapadjon, de persze van olyan is. Erre gondolni sem akarok. Esélynövelés szempontjából viszont abszolút pozitív, hogy 4 lett visszaültetve.

Ja, és most úgy néz ki, hogy a maradékot azért továbbviszik, hátha le lehet fagyasztani.

Holnap talizunk!!!! De jó is lesz!!!

Sannah :)
Akár tesztelsz, akár nem, irtóra izgulok érted!!!

Angel :)
Te a hétfői vérvételre összpontosítasz, ugye? Hú, de izgi!!!

Véda
Vendég
 


Sziasztok!!!!! :lol: :lol:

Nagyon köszönöm a drukkokat, ma vagyok a 12. napon és halvány két csikos tesztem van. Vasárnap kaptam az utolsó fél adag hcg szurit most nem tudom, hogy ez még annak a hatása vagy már nem. Sajna nem rős csak haloványka a csíkom. :roll:

Véda: nagyon-nagyon köszi, babaragacsokat elküldtem++++++++++++++++++++++++++, remélem hamar megérkeznek. :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


rős=erős
Vendég
 


Kép

szóval ilyen halovány, remélem láttok belőle valamit
Vendég
 


Véda! Iszonyatoasn drukkolok neked, hogy sikerüljön!+++++++++++++

Sannah! Hát én nem tudom...de nagyon drukkolok!+++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sannah nagyon drukkolok,hogy ez a 2 csík a babától legyen :lol: +++++++++++++

HOlnap tali BABim! :lol:
Vendég
 


Angel, Sannah, Véda
babaragacs ezerrel megy ++++++++++++++++++++++++ :lol:

Coca,
szuppppppppppppppppppeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrr,gratula a 9 mmeshez :lol: :lol: :lol:

Fanni,
jó mulatást :P

Szép napot Mindenkinek! :lol:

KépKép
tobi
 
 


Sannah :P
Csinálj egyet holnap reggel is, de szerintem ez a baba. Egyáltalán nem halvány!
Még csak nagyon-nagyon halk grat... , kétségtelenül bíztatóak a jelek :wink:
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sannah,
Szerintem se halvány szépen látszik a második csíkod :wink: Drukkolok!!!

Coca,
Gratula a 9mm-es csodazsákhoz :wink: :lol:
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek!

Harcika:
Hihetettlen hogy milyen sztorik vannak nálatok! Nem semmi lehetett.

Coca: Gratula a 9mm-es petezsákhoz.

Hanna:
Pihenek. Veled mi íujság már rég beszéltünk? Te mikor kezdel?

Nők:
Most hogy írod most jövök rá hogy nem is privibe küldtem hanem arra az emailra amiröl te küldted nekem. B ocsika.

Véda:
Gratula hogy ilyen bevállalósok voltatok. Ebböl már biztos a befutó.Vigyázz magatokra nagyon. Én is négyet kaptam vissza. Köszi az infót. Remélem igazad lesz.++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Fanni:
Én is sajnálom hogy nem tudunk menni. Egy kicsit irigykedem is. Biztos jol fogjátok érezni magatokat. Gondolok rátok.Jó volna ha küldenétek képeket akár privibe akár az emailomra a talirol.
Jó szórakozást kívánok nektek. Remélem a következőn már mi is ott tudunk ílenni.


Sannah:
Drukkolok hogy erősödjön a két csík. Addig is csendbenörülök. S ahogy írtam közben rá is tüsszentettem.

Angel:++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Sanah!!!
nem megmondtam!!! ha fáj a poci,és a mensiérzés mindig jó !! És igenis pozitív ez a teszt, tessék elhinni. A 12. napon ez pont ilyen kell legyen! Jah, és NEM lehet már a choragontól!
Juj, nagyon örülök!!!

Véda!
nem is tudtam, hogy végül négy lett. Húha, akkor inkább csak a petezsákszám miatt kell csak izgulnunk már, lévén fiatal is vagy. Azért jó döntés volt , párod nem akar több olyan izgalmat, ami volt , igaz? :wink:

Na megyek, főzök valami finomat mára..

Izgulok ám a holnap miatt :oops: És én mindenkit megismerek, bebebe :P /na jó, egy -kettő kivétellel/
harcimokus
 
 


Sziasztok!

Sannah,
szerintem ez tuti baba! :D :D Majd a hétfői vérvétel ezt megerősíti! :wink:
Gondoltam rá, hogy te ma pisilni fogsz :wink: , és tudam, hogy lesz 2. csík, ami ha halvány is, de CSÍK! :)

Én valóban még nem mertem, azt se tudom holnap fogok-e... :?

Fanni,
igazad lesz :P
Jó bulizást!!!

Z.coca,
gratu a zsákocskához! :)

Véda,
drukk a kicsiknek! :) Hátha lesz még fagyi is! :wink:

Lehet 15mm-s mnyh, bár én azt meg sem szoktam közelíteni :roll: , és a doki is mindig elmondja, hogy nem olyan fontos, hogy minél vastagabb legyen. Az E, F jelet nem értem... nem A-t mondtak? Na de mindegy is, biztos jó kis albérlet lesz 1 v 2 embrikének! :wink:
angel37
 
 


Szép napot!!!!!!

Harcika!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:
Nagyon köszönöm, ISTENNŐ vagy, annyira örülök, hogy írtál, nagyon köszönöm mégegyszer. Hétfőn találkozunk!!!!!!!

Angel!!!! :lol: :lol:
Honnan tudtad???? :wink: Hétfőn, bizony, izgulok, hogy mi lesz, de nagyon bizom MÁGUSban!!!!!!!!!!!!!! :lol:
Tesztelsz holnap???????

Babika, Tobi, Faniuii, Nyuszika, Pandus, Boniko: köszönöm szépen a drukkokat, hétfőn minden kiderül!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Faniui: csinálok, megigérem NEKED! :wink:
Vendég
 


Juj Sannah ha HArcika mondja!
:lol:
Vendég
 


Hinnye! Most keltem fel...

Sztahanovista Boni! Csal lájtosan ám azzal a melóval!

Véda! Pihizzél jó sokat!

Sanyi! Nem is olyan halovány az... :wink: És tessék hinni Mókusnak, mert különben jól összeakad a bajszunk!

...én meg tegnap este óta vesegörcsölök. Nem az a fetrengős fajta, de nehezen múlik.
Szerintetek lehet nospát enni?

Kép
zölddisznó
 
 


Cocamami, vakon hiszek HARCIKÁnak!!!!!

Nekem mondták a héten, hogy ha nagyon görcsölök bevehetek nospát, de én sajna attól mindig hánytam, így inkább boldogan szenvedek, mint ma éjjel, hajnali fél kettőtől ötig nem bírtam aludni hol görcsöltem, hol szúrkált a hasam. DE mindent kibirok!!!!!!! :wink:
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?