Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! :)

Az elmúlt napokban nem tudtam jönni. Visszaolvasok.

B.Ági
buboskemence
 
 


Sziasztok!

Harcika,
nahát, hogy mik vannak! :shock: :lol:
Lehet, hogy egyszer visszahozza, és fény derül...! :wink:

Na még egy adalék az igénytelen hülyeségekhez: egy nő a pisis wc papírt szárogatta a radiátoron, hogy az még használható :shock: Nem mellesleg vendéglátós volt... :roll: no comment

Sannah,
mára nekem is olyan semmi érzésem van, pedig tegnap mondhatni biztató volt...
Gondolkodtam teszten, még ma is, mikor fölkeltem, de végül nem tettem. Talán vasárnap...

De nagyon szorítok!!! És köszönöm a drukkokat!

Orsi egy csoda! :wink: :lol:

Véda,
ügyesek legyetek ma!

Boni,
szóval beállított... így legalább indulhat a menet! :wink:
angel37
 
 


Fanni :P
ennyire ismersz már! :wink: :lol:
angel37
 
 

 
 

Jó Reggelt! :)

Coca! Én is kérek 25 db tesztet!

...Atyaég..azt hittem a lány-koleszos évek után már nem érhet meglepetés.És...DE.

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Angel, nanemán!!!!Hihetetlen és még vendéglátós......szégyen.......

Harcika, elképzeltem a sztorit........érdekes jelenet lehetett.

Sannah, nyugi.

Én olyan 4-5 felé érkezem majd a buliba, 2kor indulunk durván otthonról, másfél óra az út.......
Vendég
 


Harcika,
nem semmi volt a nőci :shock:

Angel, Sannah,
babaragacs indítva +++++++++++ :P

Lois,
:lol:

Véda,
drukk-drukk-drukk 1/2 2-re :lol: :lol: :lol:

Angel,
:shock: :shock: :shock: jújjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

Cocamami :P
teszt rendelésének állása a következő:
Baba 10 db
Allegro 25 db
Viktu 25 db
Tobi 25 db

Fanni,
köszi a talistáblicskut :P :lol:

:P :lol: :P :lol:

KépKép
tobi
 
 


Tobi! Köszi a kavintont! :lol:
Akkor még van 15 szabad teszt. Ki ugrik rá?

Ha ma meg tudom venni, viszem a talira, ha nem, jövő hét elején postázom. (Ez esetben kérek majd címeket priviben!)

Van itt a szoba közepén egy szurokkupac! Ebből is mindenkinek feladva az aktuális. :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok,

Sannah,
Ezt nem hiszem el, basszus akkor mért nem vesz betétet a 100 Ft-os boltba, vagy a kínai piacon olcsóbban. Nem gondoltam volna, hogy léteznek még ilyen emberek.

Angel,
Azért a Te sztorid se semmi! Most már tudom mért nem nagyon szoktam ilyen helyeken WC-re járni.

Harcika,
Fannival egyetértve én is azt gondoltam először, hogy valami nem stimmel a csajjal és valamit el akar sumákolni, különben minek a nagy színjáték. Egyes emberek érthetetlenek.

Sannah, Angel
Babaragacsok mennek!+++++++++++++

Véda,
Nagyon szorítok nektek! Hajrá!

Vasárnap találkozunk!
Vendég
 


Szisztok!

Röfimama!
Na,jol beindítottuk a csajokat a hülyeségeinkkel,de amint látom,vagyis olvasom tényleg vannak furi dolgok.


Nem semmi az a betétes nő,de a wc papíros sem......hihetetlen.
és ezt még el is mondják :shock: :shock:

Harcika!azt eltudom képzelni hogy mindenki ledermedt egy percre.
nem mindennapi dolog lehetett.

a rongy tényleg jo ötlet,ajánlani kéne annak a kolléganőnek,aki sporolós.milyen lehet a háztartása.........

szóval PASIT kell hozni,de tegnap apa elolvasott mindent,de még akkor is fetrengtem a röhögéstől,és mondta hogy ezt jol elintéztem neki.de ő is nevetett,fogta a fejét.

Lányok!én személyesen nem ismerek ám senkit.kivéve Harcikát.
A talin hogy lesz?Majd legfeljebb mondom hogy Csipi vagyok. :lol:


Kérünk pozitív teszteket Angel,Sannah!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Fanni!privi megy

Kép
csiperke
 
 


Szerintem Harcika segít majd, és súg, hogy ki-kicsoda. Engem elég könnyű megismerni a 183 centimmel és a nem kevés kilómmal. Na meg hát hogy röfögök! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Fanni!
biztos ő volt, azzal kezdjük, hogy elékérjük ilyenkor a személyit, és ha beazonosítottuk a lapot, akkor kezdjük csak a papírokat másolni, pont azért nehogy más leleteit adjuk oda. /Sok azonos név is van/.
Egyébként a munkánk során is folyamatosan két irányból ellenőrzünk: tb szám, születési dátum. Ez elengedhetetlen ennél a munkánál ezt gondolom sejtitek. Azért kérünk mindig TAJ számot azon ez a két infó plusz a név is rajta van., sokszor van aki szóvá is teszi " Dehát ott a lapomban! " Jah, de nekünk akkor is kell, bárki állhat előttem nem?
Visszatértve a leletekre: személyit másolunk, majd pont ott kérünk egy aláírást, hogy "leleteim fénymásolatát átvettem" dátum aláírás.Itt volt filmszakadás a nőnél.

Szóval, még mindig csak az aláírásfóbia az egyetlen magyarázat az elrohanásra jelenleg.

Sannah!
nem jelent semmit, se jót se rosszat, lehet benne szünet, emlékezz Véda is kétségbe esett punkció előtti nap, hogy nem feszül és mégis minden rendbe volt.
A kolleganőd beteg. Ezt most komolyan mondom, pszichés eset.
harcimokus
 
 


Lányok,
hogy mit olvasok :shock: : Okozhat-e mellrákot a lombikbébi-program? (pesti est különszám - avon) Éva magazin októberi számában olvasható cikket reklámoz : Biztonságos-e a lombikprogram?
Olvasta már valaki? Mit szóltok hozzá? :?

KépKép
tobi
 
 


CSipi, sztem megtalálod az emberkéket, szépen bemutakoztok és kész. Nálunk a Pcos talin legalábbis így volt.
Na engem könnyű lesz megismerni:
kések már eleve, aztán nem kevés kilóm mellé még a pocak is nagyobb lett... :oops: :lol: és kicsike vagyok :cry:
Vendég
 


A wc papíros nő otthon spórolt ezen, a vendéglátó helyiségében volt rendes originál wc-papír, na de akkoris! :?
Néha nem lehet elkerülni, hogy ott menjünk! :wink:

Tobi, Bella,
köszi a drukkot! :)

Coca,
elképzeltem a szurokkupacot a szobátok közepén :mrgreen: Dizájnos lehet! :lol:
angel37
 
 


? Tegnap este volt az m1-en egy riport a szempontban-hugim telefonált rám, hogy nézzem, de csak a végét csíptem el. Amit láttam, arról azt gondolom, hogy felesleges pánik-keltés.

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


ja, voltam már pár topicos talin, nem szokott gond lenni, hogy rájöjjünk ki kicsoda! :wink:

Tényleg, Harcika, te vagy az egyetlen, aki közülünk mindenkit tud, ráadásul rendes névvel is! :)
angel37
 
 


Elmondanám, hogy a szurokkupacnál én eleve mást olvastam, úgy látszik, csak erre tudok asszociálni a WC papíros, betétes ügy után! :D :D
Vendég
 


Én Fannitól megkérdeztem, hogy hogyan ismerjük meg egymást, erre azt mondta, hogy majd Angel-el leszólítanak minden 20-40 közötti nőt. :D Mondtam neki, hogy akkor nem értem félre a leszólítást! :D :D
Vendég
 


Tobi! Valóban nagyobb az esély, hogy a lombikprogramban résztvett nőknél a sok ösztrogén miatt kialakulhat a kórság, de semmivel nem nagyobb, mint a nem szülő nőknél. Akkor meg ugye nincs miről beszélni! Ez nem újkeletű riogatás, van is benne igazság, de hát nem tehetünk ellene semmit. Vagy lombikozunk, vagy nem szülünk.

Kép
zölddisznó
 
 


Megyek, meglátogatom a régi-új nőgyogyi bácsimat, ad nekem táppénzes papíruszt.

Jók legyetek!

Kép
zölddisznó
 
 


Harcika, köszönöm!!!!!! Kicsit megnyugostam, de azért....,

Évente kell járnunk pszichológiai tesztre és eddig mindig átment, akkor is lehet beteg??? :roll: :shock: Ezek szerint!!!

Tobi, Bella köszi a drukkot!

Tobi, rengeteg újságcikk foglalkozik ezzel, az egyikben ( már nem emlékszem melyikben) egy szakértő kijelentette, hogy statisztikailag nincs alátámasztva és ma már szinte minden rákkeltő. Évekkel ezelőtt a régi fogamzásgátlókra mondták, hogy méhnyakrákot okoz, utána azt mondták aki nem szül annak is méhnyakrákja lesz majd így tovább. Utána jött az ha ezt meg ezt eszel akkor gégerákod lesz stb. Szerintem ez felesleges pánikkeltés, azt írják mindenhol, hogy akinek van hajlama a hormonok adagolása ezt felerősítheti, de nem minden esetben. Ha van hajlamod a mellrákra szimplán is akkor nagyobb az esélyed, de ez minden betegségben így van, pl magas vérnyomás, cukorbetegség stb. A Koncz doki nyilatkozta, hogy ez nem bizonyított és az ő statisztikája sem igazolta.
Vendég
 


Cocamami, nem megyek hanem megyünk , nem????????? Nem vagy már egyedül, hallom is ahogy röfög kis coca, hogy elfelejtkezel róla!!!!!!! :wink:
Vendég
 


Fanni, Bella,
jól van, akkor így lesz, majd letámadunk mindenkit, hogy mi kik vagyunk és te ki vagy! :D
angel37
 
 


Angel,
Mostanában néhányszor eléggé ki vagyok! :D
Vendég
 


Coca, Sannah
Köszi a válaszokat! Aha, szóval már volt régebben is szó róla hiányosak az infóim errő A mai világban szinte mindig van vmi dolog aminek az elfogyasztása, használata rákkeltő.
Ha babát szeretnénk lombikozunk, ahogy Coca is írta.

Angel,
vagy mindenki csinál otthon kitűzőt amire ráírja a topikos nevét (csak hülyültem) :D

KépKép
tobi
 
 


Bella :D

Tobi,
elvileg nem hülyeség ez a kitűzősdi, de a gyakorlatban vhogy mégis idétlen volna! :D
angel37
 
 


Véda! :D
Gratulálok az ügyes randevúhoz! Remélem mára már super woman lettél, hamarosan super kismama leszel! :D :D :)

Fanni :)
Jó ötlet volt a csomagkülés. :) Reméljük elmaszatolnak vele egy kicsit mások is. Gratulálok a ciszta összetöpörítéshez, hajrá október vége! Mennek a drukkok! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Angel, Angel, ne mondj ilyesmit, még kisbetűvel sem, jó?

Sannah :D :D :D
Remek hírek! Remélem egy kicsit megnyugtatott Mágus doki véleménye. :wink: Mennek a további babatapasztó drukkok! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Tobi :) :D
Egyet értek, a tél vége szerintem is jobb, mint a tavasz eleje. :wink: :) :D

Cocamami :D
A maradék 15 ócsó kétcsíkos tesztre lecsapnék. Talira sajnos nem tudok menni, de megküldöm majd a címemet, te pedig a bankszámlaszámodat, ok? Köszi
Röfikének pusszantás, növögessen szépen!
A betétes-bugyi-mosás is elég vicces lehetett. Ha nem ment szét, tényleg jó a márka.

Kisfókamami :D
Hogy vagytok Picifókával?

Nők :D
Köszönöm, álmaim netovábbja lenne. :)

Pat :)
Most már sínen vagy, a célegyenesben. A második adag fogigátló már biztosan meghozza a kívánt eredményt, s hamarosan elkezdődhet a stimu. Nagyon drukkolok nektek! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Baba :)
Nagyon jó hírek! További drukkok mennek! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Dalmi :)
Örülök, hogy vége az éjszakai műszaksorozatnak. Remélem jó sokáig nem kell újra így dolgoznod.

Csiperke-kismami :)
Szegény telefonod :D :D

Puszi
B.Ági
buboskemence
 
 


Nekem is eszembe jutott a névkitűző :P , etiket cimke formájában. Gondoltam is, hogy viszek etiket cimkét, s feketével a topik nevünket, pirossal meg az igazit írjuk rá... vagy fordítva. Lelki füleimmel a kérdést hallva akinél mindkettő egyezik, az csak 1 nevet ír :lol:
De ehhez kellene szerezzek etiketcimkét... meglátom!
Durván pörgős napjaim vannak, már rettegek, hogy mikor mit fejeltek el. Pedig lassan kellene kezdenem nyugizni... jönnek hamarosan a kismanóim a pocimba...
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Kértem etiketcimkét, ez a felragaszthatós izé, tudjátok. Elraktam egy piros és egy fekete filcet is :D
Volt ilyen kérdés, úgyhogy írom, hogy én részemről farmerben leszek, mert így tudok rohangálni az ikrek után és kényelmes is. Csakazértíromhogynetessékkiöltözni! Nem akarok kilógni :lol:
Felhívtam a helyet, várnak szeretettel, bármennyien leszünk is 8)
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni,
akkor nem is volt olyan nagy marhaság részemről a kitűző :lol:

KépKép
tobi
 
 


Tobi :P
A tábla szerint 30-an leszünk, + 4 gyerek... Én a gyerekeket megjegyzem, de 29 embert :shock:
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni,
Az én bajom is ez, sőt ahogy ismerem magam rögtön elfelejtem a neveket, tök gáz, tudom :oops: :lol:

KépKép
tobi
 
 


Na akkor ezennel visszavonom az idétlent :wink: :lol: csak nekem nagyon konferencia-hangulatot idéz! :oops:

Én fekete nadrágban leszek és mintás felsőben! :D
A farmeromról - ezt nem is mondtam - pár napja leröpült a gomb, és még nincs meg a pótlás...

Csatoljak szárnyakat? 8)
angel37
 
 


Szerintem jó ötlet lenne, mert nem jegyzed meg :arrow: könnyebb megjegyezni a neveket az arccal!!!
Vendég
 


Angel, leröpült a gomb :?: az nagyon jó!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Per pillanat nem örültem, mert onnantól egész nap lecsúszkált a zippzárom ill. a gatyám is! :roll: :lol:

Na ekkora hordócska tud lenni a hasim! :wink:
angel37
 
 


sziasztok KAÁli telefonszámot valaki átküldeni sos ben nekem?
Vendég
 


Boni:06-1-202-28-02

Angel, ez jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Akkor lehet, hogy ....... :lol:
Vendég
 


Köszi Sannah :lol:
Vendég
 


Én most elköszönök, attól mindenképp, akinek nincs otthon net-je. VASÁRNAP TALÁLKOZUNK :P
Addig is szép hétvégét, sziasztok!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Jó volna... :wink:
Nap mint nap ekkora lesz :oops: , így volt a lombikos beülti után is, csak hát a múltkor sem hozta meg a tuti eredményt :?
angel37
 
 


Szia Fanni :P Akkor vasárnap! :lol:
angel37
 
 


061 202 23 88
061 202 28 02
Vendég
 


Szia Fanni!!! :lol:

Angel, ma olyan rosszat csináltam :oops: olvasgattam a neten és mindeféle szörnyűséget találtam, ha a teszt + akkor még lehet biokémiai stb és most én ezt kérem nem értem. Meg mindeféle szörnyűséget, jaj én el sem merek menni vérre, kibírhatatlan vagyok ha izgulok!!!!
Vendég
 


Sannah, nyugodj már le!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Lafi: jó.
Vendég
 


Sziasztok!

Véda!

Drukk fél 2-re! Majd mesélj!

Harcika!

Nekem is az volt az első gondolatom, hogy nem tud írni a nőci... De akkor ezek szerint más volt a baj. Nem semmi azért :) Hát ha olyan létezik hogy valaki betegesen iszonyodik a térd látványától, akkor simán el tudom képzelni, hogy aláírásfóbia is van :roll:

Csipi!

Én se ismerek senkit :) Engem könnyű lesz megismerni: akkora vagyok, mit a nyúl ülve :)

Tobi!

Én is elfelejtem a neveket... Ennél már csak az arcmemóriám csapnivalóbb... Nekem legalább háromszor kell látnom valakit, hogy negyedszerre ismerős legyen valahonnan :oops: :oops: :oops:

Angel, Sannah!

Kistányérnyi lyuk van már az oldalamon, olyan kíváncsi vagyok :) Biztos jó híreket hoztok!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


köszi mindnekienk!

igazából Harcikával szerttem volna beszélni, már 3 szor próbáltam, de mindig hívjam később hívjam később

szegény nagyonn sokat dolgozhat!
Vendég
 


Sannah,
ne sokkold magad :!:
Igen, van pár problémalehetőség, de ne ijesztgesd magad ezekkel, mert megőrülsz! :wink:
MINDEN RENDBEN LESZ, úgy kell nekivágni! :wink:

Ezért is jó a vérvétel, hogy lásd, elég magas a hcg szinted! :wink:

Nekem nega teszttel is biokém volt a múltkor :roll:

Évi,
köszi! :) Luk az épp rajtam is van! :lol:
angel37
 
 


Sannah! Menni egyelőre csak én tudok, neki van még vagy 2 éve. :lol:

Ááááá, csak kitűzőt ne! Inkább hangonan röfögök!

Fanni! Farmerügyileg teljesen megnyugodhatsz. Rám stimu óta egyetlen egy sztreccs (de ronda így írva :lol: ) farmernadrágom jön fel, és abban is úgy festek, mint egy 5 hónapos kismami. Szóval vagy pucéron megyek, vagy farmerban + pólóban. :wink:


Sannah! Ezt neked?

Kép

...azon kívül, hogy dokibácsi írt nekem állandó táppénzre javaslatot, felparancsolt a terpesztős székébe, és .....méhen belül 9 mm-s petezacsit talált! juhééééééééj! (ezt már nem ő mondta, ő ennel visszafogottabban örült)

Kép
zölddisznó
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?