Új privát üzeneted érkezett!

Véda :P
Nem vettem észre, hogy írtál :oops: Gratulálok! Mostmár akkor meg lehet nyugodni, hogy nyugis pociba mehessenek a kicsik holnap :wink:

Sannah :P
Édes vagy, köszönöm szépen!

Donika :P
Dehogy. Mindeképp várunk és örülünk, ha jössz :D

Ma oda is kell szóljak, hogy bizti megyünk és kicsit többen, mint én gondoltam :shock: De örülni fognak, az tutti :wink:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Coca!
Hozol pisit???????????????????????Vagy nem ezt írtad?! :lol: :lol:
Az is jó mert van benne hcg,és mindenki abból csinálja a tesztet,és mindenki babás lesz!

de az is jo,ha hozod a pasit,és mindenkinek köszi aki még hozza a férjét ,apát,...... .
Legalább megmondom az enyémnek hogy nem lesz egyedül,ne ilyedezzen.De majd jön aztán olvas titeket.

Puszika

Kép
csiperke
 
 


[quote]H írta:ozzon már valaki psit is a talira,mert apa nálunk gondolkozik hogy jöjjön-e,mert ........


Csipi! Ezt te írtad! :lol: ...hát nem sokesélyes?

Kép
zölddisznó
 
 

 
 

Hát én is úgy értettem, hogy pisit kell vinni....nem is értettem, miért ennek függvényében jön Mr. Csiperke.... :oops:
Vendég
 


Én is kérek 10 db tesztet.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lányok :P
Többen kérdeztétek priviben, hogy hol is van a hely. Talán tegnap? tettem fel térképet, de itt egy link is a helyről.
http://www.kavehazak.hu/kavehazak/kavehaz.php?id=165
Neve: Tranzit Art Cafe.
Címe: XI. kerület, Bukarest utca
Ez egy pici, vékony utcácska, csak egyik oldalról lehet behajtani...de melyikről is? Mindegy végülis, mert én a múltkor a másikról hajtottam be :oops: Simán ajánlom 8)
Gyalogosan a Kosztolányiról a legegyszerűbb besétálni.
VASÁRNAP 15 ÓRÁTÓL TALIZUNK :P
Mereszt :P
Dórika hogy számolja, addig mennyit is kell még aludni? :D

Hja, a képeket ne nézzétek, mert egy olyan sincs, ami a helynek azt a részét mutatná, ahol mi leszünk. Barátságos, majd meglátjátok!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni!
Jó hely, a képek közt kerestem George Clouneyt, de nem találtam! :( :lol:

Kép

Kép
donika
 
 


Donika :P
Richard Gere-t kellene keresni, de szerintem jobb is, ha nem lesz ott, mert jön a CocaPapa :lol:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Hali!

Coca!ugy röhögök,majd leesek a székről,kár hogy nem látsz!
Tényleg én írtam hülyén,bocsika,de nagyon tetszik a dolog.

Tegnap előtt mostam,berakom a cuccokat a gépbe.....
Hallottam hogy valami kopog,de gondoltam sok ruhát tettem be,és nehezen viszi.
Na hazajön apa,mondja,hogy hívott,de nem bírt elérni.És akkor ugrott be,hogy szegény telefonom sajna a mosodába került.......
Sírnom kellett volna,de csak nevettünk,mert miota babát várok teljesen meg vagyok zakkanva.Apa is csak legyintett,hogy na kismama........

Szóval ne pisit hozzatok,hanem PASIT,a talira.
Az elírásért bocsánat,megyek az iskolába írni tanulni

Kép
csiperke
 
 


Angel!
Szuri-kúra: Endó-eltávolítás okán :? , 3 hónap szurizás jön, de még passz, hogy mi, hogy , hány stb.
Beöntés: Hát én abba a hitba ringatom magam, hogy megúszható :oops: , kaptam valami trutyit, ami gyengédebben oldja meg a dolgot... :oops:
Fanni!
Ügyik vagytok a ciszta-pukkasztásban.... :wink:
Ez a pisi-pasi duma.... lányok.......:lol: :lol: :lol:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Fanni! :lol:

Csipi! :lol: ...én meg a betétemet mostam ki bugyival együtt. Jó reklám lenne az always-nek, úgy fél centisre dagadt benne a zselé!

Kép
zölddisznó
 
 


Csipi :P
Szerintem a kollégák nem tudják eldönteni, hogy sírok, vagy röhögök, de a könnyem is kicsordult :lol:
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Látom, hangulat a tetőfokán! :wink:

Lois,
ja értem... :?

Lehet, hogy megúszod! :wink: Mit mond, akit u.ott műtöttek így? De ha mégse, az is kibírható! :wink:
angel37
 
 


Angel!
Talán Tobi mondta így.... :oops: :oops:
Cocával is csevegtünk már ez okán, de aztán minden másról beszéltünk inkább csak a műtétről nem :lol: :lol:
Nem tudom, hogy kibírom e.......a'szem nem.... olyan ciki és megalázó :oops:
De biztos én vagyok a hisztis :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Gondolom volt kellemesebb téma! :D

Naná, hogy kibírnád! :wink: De ha Tobi is ezt mondta, akkor nem lesz, így úgyis tárgytalan! :wink:
angel37
 
 


Lois! Tuti nem lesz beöntés! Az X-prep iszonyatosan kipucol, ha megiszod hozzá a 3-4 l folyadékot! Én - mivel előző nap estétől nem ehettem - aznap mindenféle cukros lötyiket ittam, hogy ne legyek éhes. Bevált. Este már csak langyos lehellet jött, mert nem maradt bennem semmi. Ne izgulj, nem lesz beöntés.

Kép
zölddisznó
 
 


Röfimama!

olyan is volt már nálam is......
megvagyok kergülve

Kép
csiperke
 
 


Na sziasztok, megyek hőmérős minitalira.

Kép
zölddisznó
 
 


Cocamami! Nekem van olyan spórolós kolléganőm, aki mossa a tisztasági betétet, szerinte az always kibír két-három alkalmat!!!! :roll: A bugyuta még hangoztatta is, hogy nem kell havonta venni, elég két-három havonta vásárolni betétet! Nem tudtam rá mit mondani.

Lois: drukkolok, hogy megúszd!!!!!
Vendég
 


Jujj :shock:

A bugyit meg kifordítva hordja minden másnap? :roll:
angel37
 
 


Angel, írtam privit, ne nevess ki, én ilyen kis buta vagyok még!!! :oops:

Vannak még alakításai, de borzasztó szegényke!!!!

Fanniuiiiiiiiiiii, remélem szeriencsét hoz!!!!!! :lol:
Vendég
 


Válaszoltam! :wink: Miért nevetnélek ki? Dehogy!

El is köszönök egyben mára! Jók legyetek, Csajok!
angel37
 
 


Angel, Sannah!
Köszi, hogy ilyen együttérzőek vagytok a beleimet illetően :oops: :wink:
Coca!
Köszi, én is így értelmeztem, hogy az X-Prep van "helyette". Jó minitalit!!

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,
igen én mondtam, ha van fincsi X-prep akkor nincs beöntés, amit Cocamami is megerősített :wink: :D

Sannah,
kolleganős história :shock: :shock: :shock:

Coca,
jó talizást :lol:

KépKép
tobi
 
 


Tobi!!
Igen tudtam ám, hogy te voltál!!!! :oops: :D :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


A spórolós kolléganőn jót nevettem :) Nekem is volt ilyen, aki ha piszkos lett a ruhája, másnap kifordítva volt rajta. Az az oldala még nem volt koszos :) Mi is azon röhögtünk, hogy lehet, hogy a bugyiját is így hordja. Gondoljatok bele, egy tangát akár 6-szor is fel lehet így venni :twisted: Micsoda spórolás :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Most hülyéskedtek ezzel a kolléganős dologgal meg a betéttel????????????Mert ha nem...............basszus, naggggggggggyon durva!!!!!!!!!! :shock:
Vendég
 


Milyen vidám napunk van ma, igaz? :lol: Hát, én is jókat nevettem most ezen a pisi-pasi dolgon, na meg a betétmosós kolléganőn...

Jelentem tökéletesen vagyok :D És, igen, igen, Fanni, nyugodt is vagyok. Most már nincs min izgatnom magam. mindenki odatette, amit tudott, innentől már az Égiek kezében vagyunk. Elfogadom, akárhogy is lesz :wink:

Érdekes tünetem van, megosztom veletek: az én hasizomtól erősödött - na, jó nem Rubint Rékás - de azért keményke hasam most olyan puha, és nagy... Eddig ez sem volt egyik stimu közben, után sem. Hiperstimum se volt, és ez se az, hiszen 9 tüszőben 9 petesejt. Na, mindenesetre iszom a 3-4 liter folyadékot, és sok fehérjét eszem, biztos, ami biztos. Többet meg nem foglalkozom vele, csak úgy felfigyeltem rá :D

Holnap fél 2-re megyünk, már várom. Majd jövök a hírekkel, ha addig nem is.

Mindenkit ölelek: Véda
Vendég
 


Sziasztok!

Véda drukkok holnapra:)

Szeretnék én is tesztet(eket)! P.-nek megtetszett Cocamami konyharuhája :lol:
Nem maradhatok le.Nekem is kell OLYAN.

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Sziazstok!

Én is voltam minitalin a hőmérős topikból. ez már nálunk tradíció .

remélem vasárnap után azért itt is így lesz!

na én megkaptam a teszteket Anyakocától , de mire hazaértem már a tamponon is volt kevés piros(nem barna) így nem tesztelek reggel!
Vendég
 


Sziasztok!!

Évi, ez nagyon durva lenne, de biztos előfordulhat!! :roll:

Lafi, nem hülyéskedek, még azt is említette, hogy télen a radiátoron szárad a legjobban, mert nem törik meg. Látod tud produkálni az élet!!!!!!! :lol: Mákos gubát is kenyérből csinálja, ami ugye nem is guba, de hát olcsóbb, mint a kifli!!!!!!! A gyereknek meg mindegy szerinte. :shock: Nem folytatom, mert elég morbid dolgai vannak!!!! :shock:
Vendég
 


(((((((((((((((((((Boni))))))))))))))))9999

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Véda :P
Mostmár minden rendben is lesz, jön a kistesó, vagy kistesók? :lol:

Sannah :P
Akkor holnap azért próbálsz tesztelni, vagy csak szombaton?

Huhh, én szerencsére nem ismerek ilyen ápolatlan nőt :shock:

Boni :P
De legalább talán már nem szórakozik tovább :?

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


A legfrissebb talitábla:
Kép

Jó éjt! :D

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Véda, nagyon-nagy drukk holnapra, szurkolok!!!!!!!!!!! :lol:

Fanniuii, nem hiszem, hogy lenne értelme, még csak a 11. napon lennék vagy igen vagy nem tudom, de olyan jó határozottnak lenni!!! :roll: :roll:
Vendég
 


Sannah :P
Csak ha elég bátor vagy hozzá :wink:
Orsi 11. napi vérvételre ment mindig... Én is voltam 2x is 11. napon... de csak bujtogatlak, mert nagyon kíváncsi vagyok 8)
Mindenesetre ha tesztelsz, csakis reggeli vizeletből!
Namosmárténylegmegyek :)
Szép, babás álmokat!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sannah, ha tesztelsz, az reggeli pisi legyen!!!!!!!!

És hááááááááát durva ez a nő, hallod!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Fanni!
Dórikával úgy számoljuk a napokat,hogy megmutatom az ujjacskáin,hogy még mennyit kell aludni. :oops:

Most akkor pisit vagy pasit vigyek? :wink:

Coca!
A Procter-nél dolgozom,ha gondolod megemlítelek,mint az új reklámarcot.Always-Coca? :wink: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
mereszt
 
 


Meresz! Ui!

Na csajok, akkor ki is kért konyharuhának való anyagot eddig?

2 fő 25-25 (lusta vagyok visszaolvasni, ki is volt az?), Baba 10, Véda?

Kép
zölddisznó
 
 


11. napi, :shock: jaj, nekem ahhoz sincs bátorságom, hogy teszteljek, nemhogy vérre menjek. Angel!!!!!! Tesztelsz???
Vendég
 


na erre reagálnom kell, annyira elképedtem!
Először azt hittem vicc, ez a betétdolog, de lehet, hogy nem??

Én rögtön azt válaszoltam volna, hogy miért nem használsz egy rongyot? Azt egész életedben használhatod. Azzal aztán tudnál spórolni.
hogy vannak idióták azt eddig is tudtam, nade ez már nagyon durva. :shock:


Ah, na ezt elmesélem:
tegnap egy nő kérte a leletei másolatát, természetesen minden további nélkül kiadjuk, alá kell írni, hogy elvitte a későbbi bonyodalmak /már volt olyan is/ kiküszöbölésére.
No , ott tartottunk, hogy aláírás. Vastagon tömött váró. A nő elkezd kiabálni, / de tényleg kiabált!/ hogy "én elájulok azonnal, nagyon rosszul vagyok! " Mondtuk, gondolván, talán tömegiszonya is lehet, feküdjön gyorsan le a vizsgálóba, vagy legalább üljön le gyorsan. Mindenki a jelenetet nézte. Egy tétova mozdulat a folyosó felé, utána mégse ment sehová, hanem folytatta -volna- az aláírást. Ekkor újabb gondolata támadt :" rosszul vagyok! elájulok! nem írok alá semmit!!! majd fogta a leleteket és elrohant.
Beszált a kocsiba és elhajtott.
vajon ájultan hogy vezetett???? :shock: :shock: :oops:

mondanom se kell, hogy tátva maradt a szánk pár másodpercig.
harcimokus
 
 


Harci! Biztos analfabéta volt! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Véda! Holnapra drukk!!!!!

Sannah, Angel! Várom a Kép tesztet!!! Korán kelek reggel. :lol:

Hű, ez a betétes sztori nem semmi. :shock: Én lehidaltam.

Harcika! Hogy vagy?
Hát, érdekes lehetett ez a nőci. :roll: Lehet, hogy nem tudott írni? :shock:


Cuppanat Mindenkinek!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


[quote="fanni73"]O írta:fanni73rsi 11. napi vérvételre ment mindig...

:lol: :lol: :lol:

Csajok :D
mi olyan f4 felé érkezünk szerintem, mert azt azért szeretném, hogy a fiúk a délutáni alvást ne sumákolják el.
szóval ők olyan f1-f3ig alszanak, utána indulunk, innen olyan ca. 1 óra és odaértünk.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


a foglalkozásához igencsak kell tudni írni, na meg vezetett is, talán ahhoz is kell. :)
Tudjátok, hogy mennyire imádom a pszichológiát, ez igazi "csemege" volt nekem. Őrületes fóbiája lehetett az aláírásoktól. Hogy miért, azt sose tudjuk meg...

Talán előző életében aláírta véletlenül saját halálos ítéletét??? :oops: :shock: :D
harcimokus
 
 


Orsi! :lol: Gyertek! Végre találkozunk. :lol:

Harcika! Van ilyen? :shock: :shock: :shock:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Harcika! azta :lol:

Angel!Sannah++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Harcika! Hát ez egészen elképesztő......

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggelt!!! :lol:

Orsi, Te nagyon bátor vagy , én nem, nyuszika vagyok. :oops:

Átaludtam az éjszakát és nem is görcsölt tegnap este óta a hasam, nem is tudom, hogy ez most jó vagy nem???? :roll:

Angel, hogy vagy?????

Boniko, Hanna: köszi, majd vasárnap vagy holnap!!!!

Harcika, pedig sajna ilyen, sőt...., a csaj nem semmi lehetett, biztos nem volt megelégedve veletek és arra sem méltatott, hogy a becses aláírását ott hagyja nálatok :lol: :lol: !!!!!!
Vendég
 


Harcika :P
Láttam magam előtt a jelentetet, ahogy olvastam. El tudom képzelni, hogy el voltatok képedve!
Én mondjuk arra gyanakodtam volna, hogy valamilyen oknál fogva nem is a saját leleteit kérte el... de biztosan ismertétek, meg azonosította is magát... Ez csak az én színes fantáziám... meg a kis Sherlock felem :D

Orsi :P
Persze-persze. Jó az új avatarod! Látszik, hogy ritkán nézek át a babásra, a fiúk már milyen nagyok! :shock:

Sannah :P
Szerintem Angel még szintén nem mer tesztelni, de majd megmondja, ha jön! (Én sem mernék szerintem... csak vagy úgy, ahogy Coca, hogy szokja az ember az elejétől a stresszt, vagy inkább a vérvétel...)

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?