Új privát üzeneted érkezett!

FAnni de jó, abban már én is leszek! :wink:
Vendég
 


Fanni, nem sürgős, várjuk meg őket..csak gondoltam, átnézném, de akkor inkább várjunk

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok Lányok,

Köszi a drukkokat! :P
Helyzet: eddig 2 termékenyült meg de folyamatban van a 3. is. Most már megnyugodtam. Holnap ismét kell hívni a biológusokat. ET várható időpontja péntek 11 óra :)

Mereszt, Baba
+++++++++++++++++++

Coca,
tüszőidnek ++++++++++++

pusz

KépKép
tobi
 
 

 
 

Tobi! Grat. és péntekre mennek a babaragik.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Tobi,
Hajrá! ++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


tobi jaj de jóó!

Mennyi szép Új vonalzó! :lol:
Vendég
 


Tobi :P
Szuper! Akkor drukk továbbra is :)

Baba :P
Hátha Mereszt is már időponttal jön... valószínű... és akkor este frissítek, jó?

Lányok :P (Baba, Tobi, Mereszt... és majd mindenki, akinek aktuális lesz...)
Alapból mindenkinek 12. napi vérvételt írok. Ha nem úgy lesz, lécci írjátok meg. Köszi!

Boni :P
Igen, a frissítésben már benne leszel :P
Mikorra írjam az inszemet? Bocs, ha már írtad :oops:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanny következő ciklusban, októberben persze ha addig nem leszek spontán babás! :lol:
Vendég
 


Boni :P
Beírlak októberre, de szívesen átteszlek még ebben a hónapban a babavárók közé, ha úgy adódik :wink:
Jó hozzászólást írni, mert akkor látom a tickeremet. Nekem nagyon tetszik :oops:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Tobi,
hurrá, hurrá!
2 visszaültetnivaló szerencsés már biztos! :lol: Hátha lesz melléjük 3. is!

Fanni :P
olyat nem akarok :wink: :oops:
angel37
 
 


Fanni,
Én is bekerülhetek a listába? Vagy oda csak törzstagok kerülhetnek?
Vendég
 


Fanni,
tényleg cuki a tickered :P . Esetleg elküldöd, hogy kell bevarázsolni, ha én is szeretnék ilyet készíteni?

KépKép
tobi
 
 


Tobi :P
Én felmentem a www.tickerfactory.com-ra és ott azt csináltam, amit írtak. És sikerült :P De közben Boni le is írta nekem, úgyhogy azt át tudom küldeni :wink:

Bella :P
Ha mindig jössz erre a topikra és megírod a táblába való adatokat akár itt, akár priviben, természetesen bekerülhetsz Te is és mindenki, aki rendesen jön :)

Angel :P
Bele sem gondoltam, bocsbánat :oops: Teljesen érthető...

Mereszt :?:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni,
A rendszeresbe az is beleszámít, ha 1-2 napig esetleg nem tudok jönni a munkám miatt?
A táblázathoz milyen adatok szükségesek?
Vendég
 


Fanni,
köszi! :) Megy haza :) , otthon megpróbálom feltenni, de megköszönném Boni útmutatásait is.

Angel,
drága vagy :)

KépKép
tobi
 
 


Bella :P
Persze :)
Életkor, doki, beavatkozás oka (ismeretlen eredetű is lehet), hányadik inszem/lombik, mikorra várható a beavatkozás (hónap)

Tobi :P
Máris küldöm.

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Anid!
:cry: :cry: :cry: Sajnálom nagyon :cry: :cry: :cry:

Mereszt!

Hajrá nyerő kilences! Elég goromoba nőcivel futottál össze :( Én nem emlékszem ilyenre, remélem ezután is elkerüljük egymást :( Mármint a pokróc asszonysággal :( Rossz belegondolni, hogy pont őt fognám ki, hogy fenékbe szúrjon :twisted:

Baba!

Akkor te már anyuka vagy :)

Tobi!

Hú de jó, akkor két pirinyó már biztos lesz! Szerintem a kis harmadik is belehúz majd :)
Boni!

Gratula az átjárhatóságodhoz! Én is hallottam, hogy a hsg-s ciklus extrán esélyes :) Úgy legyen!

Lafead!

Akkor mégis kukis, szuper!!! Nagy pocaksimit küldök neki :)

Coca!

Olvasmányaimból emlékszem rád én is :) Mer' ám már régóta olvaslak benneteket :)

Fanni!

Küldhetem én is az adatokat a táblába? Becsszóra rendeszeresen fogok jönni :) Csak az a baj, hogy én még semmi konkrétat nem tudok, csak azt, hogy szept. 19-én lesz az első konzi.
30 éves vagyok, Kovács dokihoz megyünk majd, ismeretlen eredetű a meddőség, talán immunológiai, második inszem lesz.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


TObi FAnni átküldte útmutatót? :lol:

Fanni, na jó akkor inkább a második megoldásra gyúrunk :wink:
Vendég
 


Boni :P
Átküldtem.
Helyes :wink:

Évi :P
Igen, persze. De a már meglévő leányzóddal a babásba is szívesen beteszlek!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni!

Köszi szépen! Dórikámról milyen adatok kellenének?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


1. inszem (ezt tudom)
melyik doki?
mikor született?
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Kovács doki "készítette", és 2006. febr. 28-án született. Előre is nagyon köszi!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


hmm biztató! én nálam is ismeretlen eredetű meddőség, Nekem is Kovács doki fogja csinálni, és az 1. inszem lesz :oops: :lol: és veszettül optimista vagyok!
Vendég
 


Boni!

Drukkolok nagyon! Lehet, hogy egyszerre fogunk inszemezni? Mondjuk nekem nem biztos, hogy októberben lesz a kezdés. Biztos csinálnak majd egy-két vizsgálatot előtte, nem? Vérvétel, ilyesmi, nem? Gondolom az átjárhatóságit nem kell ismételni, vagy igen?

Olyan kedvet kaptam, hogy asszem csinálok egy új vonalzót is :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Á, a két vonalzót már nem engedi betenni, mert túl hosszú lenne az aláírás. Na mindegy...

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Baba! :D
Nagyon drukkolok, hogy sikerüljön! Otthon vagy, vagy dolgozol?

Mereszt, Tobi! :)
Nektek is mennek a drukkok!

Zöldcoca! :D
Én is emlékszem rád, szurkolok!

Hú, most nagyon beindult mindenki, Fanni lesz dolgod bőven, állandó tábla javítás! :lol:

Kép

Kép
donika
 
 


Donika :P
Nem bánom... ha egy táblával mindenkit feljebb tehetek :roll:

Évi :P
Pedig pl. Icsilyának (Orsi) is 2 van!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Ezért nem értem én se... Pedig nemsokára babavárós vonalzót is szeretnék :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Na, nem hagytam magam :) Remélem a nyuszi beváltja a reményeimet, és szaporák leszünk, mint ők :twisted: :twisted: :twisted: :oops:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi :P
Ott van :D

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Évi, remélem, igazad van! fantasztikus, hogy te is egy példa vagy a sikeres inszeminációk sorában. Ha azt nézzük, végülis én is... :oops:
Fanni! Én 24-én megyek elvileg vérvételre.Ha nem sikerült, akkor októberben utolsó inszem, ha az sem, akkor decemberben lombik.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Évi :P
Az én analógiám már a Gonal-os margaréta locsolásra épít 8)
(Gonal=amitől sok-sok tüsző lesz, margaréta=így néznek ki a visszaültetett embrikék)
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni! Szép hasonlatok.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba :P
Igen, csak kreatívan, nem igaz? :wink:
Még nem kérdem, hogy vagy :D
Dolgozol, vagy pihizel?

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


BAbim, tényleg, otthon vagy?

FAnni millen kreatív vagy!
Vendég
 


Még ma itthon vagyok. Jól vagyok, de nem érzek semmit


[size=7](bevallom nem hiszek benne, undorító pesszimizmus)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Boni :P
Igen. Meg szerény is 8)

Baba :P
Nem is kell érezned. De mintha az 1.-nél is pontosan ezt írtad volna! :wink:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni!!! :lol:
Akkor puffadt volt a hasam és iszonyúan görcsöltem..persze azt is tudjuk, hogy rossz helyen volt..nem tudom, csak kapaszkodok a reménybe....de épp neked magyarázzam...

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba :P
Még abszolut semmit sem érezhetsz! Még csak most randiznak! Mitől puffadnál? Te nem kaptál olyan erős szereket, mint a lombikosok. A lombikosok sem a babától puffadnak eleinte! Szóval csak pozitívan. A Te kis szervezeted nagyon okos. Egyszer már majdnem sikerült! Épp Neked kellene reménykedni!!!!
Nagyon drukkolok!
Puszi

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Coca :D

Hat persze, hogy emlekszem... :D :D :D Nagyon drukkolok a mostanihoz! :D

Es persze mindenki masnak is lanyok! :D

Puszi,

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Fanni!

Sok szép "margarétát" kívánok neked :) Legalább annyit, mint amennyi a vonalzódon van :)

Baba!

Lehet, hogy pont az jelent jót, hogy most nem érzel semmit. Igazából szerintem ilyenkor még nincs is mit érezni.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Baba, figyu:
1. pozitivan, mi az hogy pesszimizmus, tán nem is véletlen, hogy a babanet nem kicsinyítette le, hogy el tudjam olvasni rögtön....

2. mit akarsz érezni???nem is lehet még semmit!Majd!!!!

Coca mi volt uhun???
Vendég
 


Sziasztok Lányok :)

Tobi, Mereszt most leginkább értetek szorítok! Ez a szeptember nagyon sűrű! És jön az október... Akkor is sokan leszünk!

Coca :lol: Sokszor olvastalak, és emlékszem Rád! Szorítok, hogy most 9 hónapig ne csökkenjen, hanem gyarapodjon a súlyod :lol:

Nekem most lehet ovulációm - ha jól érzem, mert ált. meg szoktam érezni. e szerint szept. végén fog megjönni, úgy 26 körül. Segítenétek, hogy szerintetek mikorra vegyek ki szabit? Jövő hét péntektől Suprefact, és ha jól emlékszem, akkor a mensi 2 v. 3. napjától megy a másik szuri (még nem tudom, melyik nevű). Arra gondoltam, hogy a 10 naptól jönnék szabira.

Mostanában is így megy a protokoll? (Azért az én utolsó lombikom óta eltelt 6 év :oops: ) 2 nap múlva megyek UH-ra, akkor okosabb leszek, de hátha addig is írtok 1-2 okosat. Ahogy szoktatok :lol:

Mindenkiért szorítok: Véda
Vendég
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Jó éjt, Lányok!
(Évi, majd kellene egy fotó Dórikáról a babás részre. A tickerről nem tudtam levenni)

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


FAnni köszike, húha akkor Mereszt, Tobi, BAbim babaragacs továbbra is!
Októberben is eseménydús lesz... és mindenkinek spontán babásodást! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!!!

Mereszt! Holnapra nagy drukk!!!!!!!

Baba! Babatapik ezerrel!!! ++++++++++

Lafi! Gratula a Kisfiadhoz!!!

Bonikám! Ügyi vagy! Hajrá inszem!!!

Tobi! Nekem is 5 petesejtem lett. 4 termékenyült meg. 2 babát kaptam vissza, 2 baba ment sítáborba.

Fanni! Kár a környezettanulmányért. Babás leszel hamarosan!!! :wink: Szupi a vonalód és a kis virágocskáid. :)

Coca! Hajráááááááááá!!! Mi volt az uh-on?

Angel! Lassan Ti jöttök Fannival és Védával. :D

Nagyon sokat írtatok Csajok. 8)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Fanni!

Köszi, hogy betettél a táblába :) Hova küldhetem a képet a dedről?

Hanna!

A sítáboron jót nevettem :lol:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


HAnna sítábor? :lol: laza voltam, és ügyi és hajrá valami spontán vagy inszem...

Zöldikém hova tüntél? mit mondtak?

Jó éjt!
Vendég
 


Szia Évi! Én meg csak csodálkozva nézem, milyen gyönyörű a kislányod. Hajrá 2. inszem!!!! Tesóbaba. :lol:

Bonikám! Igen, nem lesz itt inszem! Kapd el apát. :lol: :lol: :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna!

Köszi :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?