Új privát üzeneted érkezett!

Nálunk az uncsitesóméknál az utolsó pillanatig azt mondták lány lesz és szülés előtt derült ki két héttel, hogy fiú!:) Jó mondjuk azért ez 17 év volt!
Vendég
 


Megérzésem semmi.....néha lány, néha fiú, de tök mindegy, tényleg, közhely, de a lényeg, hogy egészséges!!!! ( na jó, fiúnak kalibrált agyam van....)
Vendég
 


Akkor tutti lány lesz :lol:
Gyere majd, kíváncsi vagyok nagyon!
fanni73
 
 

 
 

Lafi,
Szerintem meg tuti fiú :lol: egy kuki nem tünik el csak úgy :wink: főleg ha a doktornő is azt mondta :D
Vendég
 


Anid! Nagyon sajnálom!!!De ne add fel!

Megismerkedtem Mereszttel, nagyon aranyos. Nem hatalmazott fel, hogy írjak, így nem mondok semmit, majd jön ő.

Nálunk mindne rendben zajlott, bár apacucc rosszabb volt az eddiginél, de azt mondta a doki, hogy inszemre azért még jó... :cry: Egyébként minden okés, a dokim nagyon rendes volt. Szegény Harcika meg annyira fáradt, hogy a szívem szakdt meg és -ha jól láttam-még új kolleginák is boldogítják. Azt hiszem, rá férne pár hét szabadság!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Panduskám! Jól vagytok?Sokat ficánkol a kislányka?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Na holnpa ilyenkorra remélem. lezárul az édes "vita"....(csak mutassa meg magát!!!)

Baba, nagyon drukkoltam!!!!
Vendég
 


Lafead! Nagyon-nagyon kedves tőled!Én is kíváncsian várom a híreket, hogy neked milyen nemű a babád. :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Anid! :cry:

Baba! Mereszt! +++++++++++++++++

Tobi! Holnapra drukk!!!!!+++++++++++

Lafead! Kisfiú. :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukk,mert nagyon rosszul vagyok.Fáj,vérzek,se ülni,se állni nem jó.

15 petesejtem lett!!!!!!!
Most apa miatt izgulunk,mert 2x kellett mennnie az újságos szobába. :oops:

Holnap többet írok,és visszaolvasok.

Kép
Kép
mereszt
 
 


Mereszt! Gratula!!! Hajrá randi!!!! :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Anid,
Sajnálom nagyon! :(
de januárra már készítem a drukkokat :wink:

Baba,
már megy ezerrel a szerelmeskedés odabenn :P ++++++++

Mereszt,
már megy ezerrel a szerelmeskedés odakünn :P ++++++++
Mikor kapod vissza őket? Pihizz amennyit csak tudsz!

Lafead,
Tényleg közhely, de a lényeg, hogy egészséges legyen :D

Na jó, akkor inkább nem is szólok semmit a munkahely miatt, úgy látom van ennél még 100× rosszabb helyzet.

Lányok,
holnap gondoljatok rám 9 után :wink:

pusz

KépKép
tobi
 
 


Mereszt, pihizz egyet!És álmodj a petik és apák randijáról!!!++++++++++

Tobi neked is drukk++++++++

Munkahely, hát igen, sokan kikapjuk. A főnököm lombikos volt anó 20 éve....hát ugye akkor az nagy szám volt. Na amikor megtudta, hogy baba lesz, kb üvöltött meg minden, holott tudta, hogy milyen problémáim vannak (Kaálit titkoltam végig....) és mégis ilyen szemét volt és aazóta is csak üvöltve beszél velem meg hogy én azért vagyok terhes hogy őt bosszantsam stb de már nem foglalkozok vele, ja és nem magán, hanem állami cég!!!
Vendég
 


Boni!
Holnapra neked is nagy nagy drukk!!!!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Jó reggelt!

Anid :cry: drukkolok a következőhöz

MEreszt extragigameghiperdrukka sikeres randihoz, és a babaragacshoz!

BAbim RAgcsok mennek

Lfead kiváncsi vagyok Hunor vagy Lelle baba figyel e a pocóban(főnököd :evil: )

HAnna köszönöm, hétvégén olyan jól sikerült a lánybúcsú,hogy azóta lázas vagyok, de asszem ma már jó lesz. kicist még kapar a torkom, de azért így jobb lesz, meg párom jön velem.

KAtica drukkolok Apának!

Mindenkit ölelek.most hirtelen ennyi jutott eszembe :oops:
Vendég
 


Mereszt,
Gratula mennek a drukkok a randizhoz+++ Igyál sok folyadékot és egyél fehérjét!!!
Vendég
 


Jó reggelt!

Mindenkinek nagyon drukkolok és várom a híreket! :D
Vendég
 


Mereszt :P
A 15 nagyon tökéletes! Remélem, aztán Apával is minden rendben volt! Bevallom, nem irigylem a fiúkat. Bemenni egy ingermentes szobába -na jó, a salátára forgatott újságokat leszámítva- és kiskatonákat produkálni egy csészébe :shock:
Várjuk a termékenyültek számát!

Baba :P
Jó pihenést! Mennyi volt a rosszabb eredmény? Ha azt mondják, elég az inszemhez, akkor elég 1-2 babához :D

Tobi :P
Drukkok!

Lafi :P
Naaa, kislány? :lol:


Fanni
fanni73
 
 


Jó reggelt!


Már jobban vagyok.Még mindig vérzek egy kicsit és fáj,de már sokkal jobb,mint tegnap.
Képzeljétek Harcika feljött amikor az örzőben voltam.Annyira jólesett.
Pláne,hogy az a pokróc nő volt fent.Közölte,hogy adhat fájdalomcsillapítót,de elárulja nekem,hogy a szülés sokkal jobban fog fájni.Aztán mondta,hogy 12 petesejtem lett.Erre én meg mertem kérdezni,hogy nem 15?Válasz:Akkor Harcika biztos azt is jobban tudja....És tényleg jobban tudta!Tovább nem sorolom a kedves beszólásait.Furcsa volt,mert rajta kívül mindenki olyan kedves.

Olyan jó volt,hogy ott volt a Baba. :P Nagyon drukkolok!!!!!

Tobi!Neked is mennek a drukkok!!!

Boni!
Neked is drukk!! :P

Kép
Kép
mereszt
 
 


Mereszt,
Hogy néz ki az a nő? Egy ilyennel már én is találkoztam, de lehet, hogy nem ugyanaz és csak azért volt ingerült, mert sokan voltak a pultnál.
Vendég
 


Sziasztok!

Mereszt,
gratulálok! A 15 nagyon szép!
Megadrukk a randikhoz! :)

Baba,
örülök, hogy minden rendben ment! Az a lényeg, hogy apa produkciója elég az inszemhez!
Indul a tapasztószállítmány!

Tobi,
+++++++++++++++++++
Gyere beszámolni!!! :wink:


Nem tudom, mi van ma, olyan lassú a babanet! :roll:
angel37
 
 


Lányok,
itt vagyok, egy kicsit elkenődve. 5 petesejtecske lett, az első 17 után nagy visszaesés. Mágus is azt mondta, hogy többre számított, én is :( Tudom ez másnál már nagy szám. De az elsőnél 17-ből 3 termékenyült meg, most mennyi lesz?
Vérzek én is, meg fáj a pocim rendesen. Holnap kiderül 11-12 között, hogy kiderül vagy beborul. Most megyek pihizni.
addig is puszi nektek

Mereszt, Baba
+++++++++++++++++++++

KépKép
tobi
 
 


Tobi,
értem, hogy kicsit csalódott vagy, de örüljünk az 5-nek! Gratulálok hozzájuk :) , és drukkolok a randikhoz! +++++++++++

Apa anyaga rendben csatasorba állt?
angel37
 
 


Angel, Fanni, Boni, Mereszt, Tobi, Bella, Pandus és még a többiek: köszi a drukkot, rám is fér.

Fanni: 17 mill. és csak 1/3 -a mozgott:(.

Harcika nagyon kedves volt, engem is felkísért, pedig épp eléggé be volt havazva szegény. Volt az öltözőben épp 2 páciens, amikor mentem visszaöltözni és elkezdtünk arról beszélni, hogy itt minden doki milyen jó, stb..és erre az egyik közölte, hogy neki csak egy emberrel van baja, azzal a fekete nővel a recepción...Na, jónak mondta!! Rögtön tudtam, kire gondol. Simán közöltem vele, hogy hatalmas tévedésben él, mert ő a legkedvesebb, csak iszonyatosan fáradt! Erre mondta, hogy akkor úgy látszik, hogy ő mindig kifogja amikor rossz napja van. Közöltem vele, hogy valószínű és attól, hogy határozott és fáradt, attól még kedves és segítőkész :D .

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Mereszt
Drukkolunk mind a 15 kis drágának!!! :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


Tobi! Nagoyn drukkolok!

Bonibarátném! Remélem, hogy már túl vagy és minden oké! ÍRj, ha tudsz, vagy küldj sms-t!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


(((((((((((((Tobi))))))))))))))! Ne legyél elkeseredve! 1 petesejt is elég ahhoz, hogy egészséges kisbabád szülessen, sőt, még osztódhat is! Hajrá! +++++++++++++

Mereszt, mi újság randiügyben?++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Tobi! :( :D

Ne legyél elkeseredve nem a mennyiség hanem a minőség számít!!
Nagyon drukkolok neked, hogy szép embrikék legyenek!!!!


Mereszt! :D

Drukkolok a randihoz!A 15 az nagyon szép! Remélem már jobban érzed magad!

Nagyon szeretnék már én is itt tartani!!!
beu9
 
 


Baba :P
Nem számít ám. Csiperkééknél még annyi sem volt és spontán babájuk lett :wink:
Drukkolok nagyon!

Tobi :P
Most nem is tudom, hogy macspacs vagy bodzaszörpi járt úgy, hogy csak 1 embrikéje maradt, viszont baba lett belőle :wink: (szörpinél egypetéjű ikrek) Nem keseregni ám!

Mereszt :P
Lerágom a 10 körmöm... hányan termékenyültek???
Pokróc nővel én is találkoztam. Van egy nagyon kedves is... mindig sokkal nyugisabb vagyok, ha ő van :roll:

Beu :P
Mire az én beültim lesz, már Te is javában nyomod majd a Suprefactot... Long protokoll lesz?

Fanni
fanni73
 
 


Mereszt? Telefonálni mikor kell?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Fanni!!!!!!!!!!!!!!!!
Már számoljunk visszafelé?Ennek sikerülnie kell.Az apróbetüdről meg annyit,hogy engem nem zavar ez a téma,csak támogatni tudlak benne,én is meglépném ha kéne.
Gondolom azért a szekrényekbe nem néznek majd be? :roll:

Babaimádó!
Nálunk 12M volt,és 90% nem mozgott,és tényleg spontán baba lett a 2.lombik előtt,pedig már a gyogyszert is kiváltottam a kezdéshez,ugyhogy ne keseredj el,nem a mennyiség számít.

Amikor én voltam a Kaáliban,egyszer pont ott kellett beadni a repesztő szurit,vártam a pultnál,hogy kiadják,aztán hogy beadják,de pont egy olyan csaj adta be aki mogorva volt,ugy beadta....... .Kár volt,adtam volna magamnak.Lehet ő már nincs is ott azóta nem tudom,de Harcika a legaranyosabb az tény.


Babaimádó,Mereszt,Tobi hajrá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Babaragacsok s.o.s. feladva,kértem hogy siessenek vele mert fontos küldemény,azt mondták rajta lesznek az ügyön.

Puszi nektek
csiperke
 
 


Fanni :P
sztem Macspacs!

Baba,
elvileg 11-12 között szokott kelleni telefonálni!
angel37
 
 


Sziasztok!

9 a büvös szám!!!!!!!!! :P :P :P :P :P Harcika azt mondta,hogy nagyon szépek.Holnap délben kell újra telefonálnom,de valoszínüleg csütörtökön kapom vissza őket.
Bocs,hogy nem írtam egyből de egy darabig nem tudtam belépni,utána pedig lepihiztem.Dórika is aludt. :oops:
Még fájdogál,meg vérzem,de már sokkal jobb,csak olyan fáradtnak érzem magam.Bezzeg Dórika..... :shock:

Tobi!!!
Nem elkeseredni!!!!Hol vagy az én tavalyi 1 petesejtemhez képest?
Azaz 5 lehet nagyon erős és ragaszkodó!!!!!
Drukk a randihoz++++++++++++++++++++++++++++++

Baba!
Neked pedig mennek babaragik!Már biztosan megtermékenyültek. :wink:

Kép
Kép
mereszt
 
 


Mereszt,
ez szuper! :lol:
angel37
 
 


Mereszt :D

Pihenj sokat, drukkolok nagyon es gratulalok a 9 embrikehez! :D

Tobi :D

Nagyon szoritok a randihoz! Nyugi minden rendben lesz! :D

Evi :D

Köszönöm szepen! :D

En egesz hetvegen nem tudtam belepni, de latom mas sem.

Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Tobi,
Ne legyél elkeseredve, ahogy a lányok mondják még bármi lehet és 5-t is szép eredmény!:)

Mereszt!
Ha csütörtökön kapod vissza őket, akkor lehetséges, hogy találkozunk, bár én 7.30-ra megyek a Mágushoz!
Nagyon szorítok neked! :D

Baba!
++++++++++++++++++++
Vendég
 


Én többször is láttam már Harcikát, de személyesen nem sikerült még megismerkednem vele, ezt igazán sajnálom. De nem akartam lerohanni, hogy én vagyok ez meg az a fórumról, remélem azért valamikor összejön .... :D
Vendég
 


Mereszt, ez óriási, grat!!!!!!!!!!!

Tobi, ne légy szomorú!!!Plíííííííz!

Baba, nyugi, nálunk is alig volt mozgás, és tessék!!!(spontán a lombik előtt!)
Vendég
 


Angel :P
Igen, nekem is macsi rémlik, de az is lehet, hogy bodzaszörpinek is csak 1 maradt a végére... Nem tudom, mindkettő eltűnt :(

Mereszt :P
Ez aztán a remek hír! Gratulálok! Csak így tovább :wink:

Csiperke :P
Még nem számolok visszafelé, talán majd a jövő héttől. Egyelőre a kedzés nagyon messzinek tűnik és a hangulatom is szörnyen változó. Még nem vagyok feldobott és izgatott, azt az érzést a szurizás kezdetétől várom. De addig még hosszú az út. Nem irigylem magam, a tudatot, hogy ez az utolsó lehetőségem... Egyelőre többet agyalok, mint örülök... De valahol a lelkem mélyén azt érzem, hogy ennek sikerülnie kell... mert egyszerűen nem lehet másképp! Végülis annyira jellemző lenne rám 8)
fanni73
 
 


Lafi :P
Hányra mész a 4D-re?
fanni73
 
 


Sziasztok!

Túlvagyok az átjárhatóságin.
Mindkét oldal átjárható! következő hónap closty, inszem.

Utána elkezdtem görcsölni, de HArcikától kaptam görcsoldót és az segített.

HArcika köszönöm, hogy a sok munka mellett még arra is szakítottál időt, hogy engem pátyolgass. használt a gyógyszer,most már megköszönhetem
:wink:

Mereszt mennek a drukkok nagyon !

Babim drága barátném, ragacs!

MIndenkinek ölelés
Vendég
 


Boniko, ez nagyon jó hír!!!!Gratula!
(tyű de utálétam azt a típusú görcsöt az átjárhatósági után....)

Fanni, este 6ra!!!!
Vendég
 


Boni :P
Akkor Te szerencsésen megúsztad :wink:
Gratula, hogy átjárható vagy! Akkor lassan ha Apa is rendben, kezdődhet az inszem, nem?

Lafi :P
Akkor addig izgulhatsz/izgulhatunk :roll:

Fani
fanni73
 
 


Az aláírásom eléggé funny lett :lol:
fanni73
 
 


Boni,
gratula az árjárható petevezetőkhöz!
Inszemre fel, mindjárt itt az időd! :wink:

Fanni,
Bodzaszörpinek csak a nevére emlékszem :oops:

Funny Fanni! :lol:
angel37
 
 


Toibi,
Az 5-ből is lehetnek szép babák nem is egy :wink:

Boni,
Gratula a vezetőkhöz :lol:

Mereszt,
Gratula ebből egy egész csapat baba lesz :wink:
Vendég
 


Bonikám, mégegyszer gratulálok és hajrá inszem! Tudod, nekem is sikerült az első!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Neked totál sikerülni fog! Apa keze meggyógyult? Látom, választ kaptál a moziban feltett kérdésedre és megismerted Harcikát:-).

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Mereszt! Most mondjam neked is azt, hogy "én megmondtam"?! Emlékszel, mit mondtam az őrzőben? ÉS??? IGAZAM LETT! NAgyon drukkolok neked! Jobbulást!

Csiperke, emlékszem, mikor kiderült a terhességed.....én akkor rosszabb hírt kaptam, de sietek utánad a kitaposott ösvényen!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba,
szorítok, hogy ezúttal teljes sikerrel járjatok!!!

Mereszt, Tobi
+++++++++
biztos minden rendben lesz, olyan jó, hogy már itt tartotok... :D

Fanni,
Bodzaszörpinek 2 babája lett, ha jól emlékszem.
Macspacsnak volt egy blasztója és bébi lett belőle.
Tényleg mindketten, hogy eltűntek... :roll:

Boniko,
ügyi voltál, tudod ilyenkor a vizsgálat után nagyobb az esélye a babásodásnak, hajrááá!

Kép
fendike
 
 


Fendike! Köszi

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?